Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

06.07.2016 Teplice nad Metují [CZ]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 04:34:10 00:00 59:5802:25:43
2 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 04:34:12 00:02 01:00:1302:25:47
3 1 / M-V2 [7] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 04:37:48 03:37 01:00:1702:25:50
4 2 / M-29 [144] Pavel Žák 1987 CZE Bike Triatlon Morkovice 04:37:48 03:38 01:00:1402:25:52
5 2 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:45:01 10:51 01:00:2802:30:55
6 3 / M-V1 [110] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 04:45:48 11:38 01:00:1802:30:56
7 4 / M-V1 [11] Torsten Mützlitz 1984 GER Scott bike24 mtb Team 04:45:59 11:48 01:00:3302:31:20
8 5 / M-V1 [12] Alexander Stark 1985 GER Ottendorf Okrilla 04:48:10 13:59 01:01:4402:32:29
9 6 / M-V1 [26] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 04:48:23 14:12 01:00:2902:31:16
10 7 / M-V1 [137] David Voll 1984 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 04:49:08 14:58 01:01:4502:32:33

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M-E [8626409] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 38:07 00:00 01:4805:3301:3702:5802:3904:4102:0506:4804:56
2 2 / M-E [8637397] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 38:44 00:37 01:4405:3001:4002:5802:4104:4002:0606:5005:23
3 3 / M-E [8637420] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 40:44 02:37 01:4806:0401:4203:1502:4904:5802:1007:1005:22
4 4 / M-E [8637334] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 41:09 03:02 01:4906:1901:4102:5802:4504:5902:0607:0505:44
5 1 / V-E [8637337] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 41:37 03:30 01:4606:0101:4803:1702:5205:1602:0307:0605:57
6 5 / M-E [8627243] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 42:25 04:18 01:4705:4501:4503:2102:5605:0504:0506:5805:24
7 6 / M-E [8624588] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 42:46 04:39 01:5605:4301:4703:2403:0505:0902:2007:3106:03
8 7 / M-E [8628420] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 43:10 05:03 01:5106:1801:4903:2103:0005:3602:1507:4005:47
9 2 / V-E [8624282] Václav Chlíbek 1971 CZE Redpoint-Eleven team 45:23 07:16 01:5506:3201:4903:4203:2506:1502:2007:1806:11
10 8 / M-E [8628267] Filip Bogucki 1979 POL CZE 45:28 07:21 02:0006:2401:5403:4803:0905:5902:2407:4706:09

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [413] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC CZ Racing team 03:35:10 00:00 01:02:48
2 2 / M [415] Tomáš Malátek 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:40:40 05:29 01:07:09
3 3 / M [420] Branislav Šukala 1988 SVK Finančné centrum Team 03:49:33 14:22 01:06:21
4 4 / M [410] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 03:54:49 19:38 01:06:41
5 5 / M [411] Dominik Krejčí 1997 CZE Bike 2000 04:08:25 33:14 01:09:37
6 6 / M [421] Wojciech Walczak 1980 POL Wroclaw 04:10:21 35:10 01:18:25
7 7 / M [419] Artur Stępniak 1987 POL Nokia Cycling Team 04:38:06 01:02:56 01:21:39
8 1 / Z [422] Martina Rudolfová 1982 CZE Eurofoam team 04:39:22 01:04:12 01:19:24
9 2 / Z [409] Vendula Kelbichová 1986 CZE SDH Jirkov 04:50:48 01:15:37 01:22:42
10 3 / Z [423] Arnhild Pross 1982 GER Team Le Rêve 04:51:39 01:16:28 01:25:43

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Junior [405] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 03:39:34 00:00 01:04:24
2 2 / Junior [404] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 03:55:33 15:58 01:05:53
3 3 / Junior [401] Tomáš Hanuš 1998 CZE Vella team 04:34:30 54:56 01:14:59
4 4 / Junior [403] Kuba Linhart 2002 CZE Stárkov 06:05:33 02:25:58 01:33:58
5 1 / Kadetky [402] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 06:21:11 02:41:37

UNICYCLE

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [201] Maksym Siegienczuk 1984 POL TriSlide 04:56:52 00:00 01:23:22
2 2 / M [203] Kamil Kacprzak 1996 POL CZE 07:08:12 02:11:20
3 3 / M [202] JAKUB KOL 1991 POL CZE 07:39:51 02:42:59

Half Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / V-E [8637417] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 01:07:21 00:00 02:4611:3503:1708:1112:5715:19

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Ženy [535] Barbora Tomečková 2013 CZE GS cyklo team Jistebnice
2 1 / Muži [517] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy
3 2 / Muži [514] Martin Gryga 2014 CZE CZE
4 3 / Muži [515] Petr Gryga 2013 CZE CZE
5 2 / Ženy [516] Zuzana Chrástová 2012 CZE CZE
6 3 / Ženy [526] Karolína Vránová 2012 CZE CZE
7 4 / Ženy [534] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Muži [522] Jakub Říhánek 2011 CZE CZE
2 1 / Ženy [523] Tereza Říhánková 2011 CZE CZE
3 2 / Muži [531] Jan Brož 2012 CZE Hony Team
4 2 / Ženy [519] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy
5 3 / Ženy [520] Eliška Linhartová 2011 CZE CZE
6 4 / Ženy [537] Nela Suchomelová 2012 CZE CZE
7 3 / Muži [530] Adam Kugler 2011 CZE CZE
8 4 / Muži [521] Matyáš Nouzák 2011 CZE BIG SHOCK TEAM o.s.
9 5 / Muži [529] Marek Kugler 2013 CZE CZE

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [539] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 05:24 00:00 02:40
2 2 / Ženy [527] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 05:24 00:00 02:39
3 3 / Ženy [501] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:37 00:13 02:53
4 1 / Muži [528] Sebastian Umlaf 2009 CZE S-Sport 06:11 00:47 02:58
5 2 / Muži [532] Jakub Černý 2009 CZE Focus Plzeň 06:24 01:00 03:13
6 4 / Ženy [502] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 08:01 02:37 04:05

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [538] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 06:48 00:00 02:1004:26
2 2 / Muži [506] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:16 00:27 02:1004:52
3 3 / Muži [505] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:20 00:32 02:0504:50
4 4 / Muži [533] Patrik Frencl 2008 CZE Giant Pitrs bikes 07:22 00:33 02:0504:50
5 5 / Muži [507] Petr Šimůnek 2006 CZE CZE 07:22 00:34 02:2005:00
6 6 / Muži [509] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 08:24 01:35 02:2405:34
7 7 / Muži [504] Jim Bráza 2008 CZE CZE 08:53 02:04 02:4405:51

KIDS 11-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [512] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:55 00:00 02:0905:2801:38
2 2 / Muži [511] Mirek Müller 2004 CZE KAH sport Vrchlabí 06:08 02:13 02:1801:3503:52
3 3 / Muži [536] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 06:25 02:30 06:0701:3804:03
4 4 / Muži [513] Matouš Chvátal 2003 CZE S-Sport Hronov 06:26 02:31 01:5601:4104:09
5 5 / Muži [510] Jakub Hák 2004 CZE Carla.Kupkolo D.K.n.L. 06:30 02:35 01:0902:0301:38

KIDS 13-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup