Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

08.07.2017 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-V1 KELLYS BIKERANCH TEAM 04:21:53.13
2 2 / M-V1 GHOST team 04:26:08.64
3 1 / M-29 Author-Enduroteam.cz 04:28:36.11
4 2 / M-29 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:31:26.51
5 3 / M-29 CYKLOHELIOS 04:31:40.5

Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 37:29.0
2 2 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 38:15.0
3 3 / M-E Velosport Domažlice 39:13.0
4 4 / M-E AUTHOR-enduroteam.cz 39:28.0
5 5 / M-E PROTOCYCLES 39:57.0

Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M lidé and HORY 03:34:09.15
2 2 / M Eurofoam team 03:42:27.08
3 3 / M redpoint eleven team 04:01:16.13
4 4 / M NOVATOP LAPIERRE 04:11:47.64
5 5 / M Profibaustoffe CZ 04:21:18.34

Junior

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Junior Apache Loko Trutnov 03:34:41.53
2 2 / Junior Apache Loko Trutnov 03:45:11.36
3 3 / Junior BIKEMARAST team 03:49:40.28
4 4 / Junior GIANT Pitrs bikes 03:49:58.25
5 5 / Junior BIKEBROTHERS.CZ 04:09:15.77

Enduro Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Muži Jaroslav Kulhavý Cycling Team 33:09.0
2 2 / Muži CZE 35:58.0
3 3 / Muži 26" aint dead 36:23.0
4 4 / Muži CZE 37:50.0
5 5 / Muži Cyklistický spolek PEKÁČ 38:23.0

Team Relay Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / holky lidé and HORY Duratec 00:18.45
2 2 / holky Čistý Sport 00:20.97
3 1 / kluci TJ Baník Meziboří 00:25.1
4 2 / kluci Kupkolo MTB Trilogy 00:25.6
5 3 / kluci redpoint eleven team 00:29.83

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci Rock Machine Cyklomax 02:06.48
2 2 / kluci Praha 4 02:30.71
3 3 / kluci Dobřichovice 02:32.9
4 1 / holky Kupkolo MTB Trilogy 02:46.07
5 2 / holky Královský maraton 03:06.83

KIDS 6-7

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci Zruč-Senec 02:19.29
2 2 / kluci Pitrs bikes 02:27.03
3 3 / kluci Čistý Sport 02:36.58
4 4 / kluci Týn nad Vltavou 02:47.8
5 1 / holky Zruč-Senec 02:52.39

KIDS 8-10

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / kluci GIANT Pitrs bikes 04:05.24
2 2 / kluci Giant Pitrs bikes 04:07.87
3 1 / holky Apache Loko Trutnov 05:02.99
4 3 / kluci S-Sport Hronov 05:23.95
5 2 / holky lidé a HORY 05:33.58

KIDS 11-12

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:16.85
2 2 / kluci Ski klub Jablonec 09:11.81
3 3 / kluci Team Bike Perštejn 09:16.54
4 4 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:16.85
5 5 / kluci Ski klub Jablonec 09:11.81

KIDS 13-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:12.33
(2) 1 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:12.33