Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

07.07.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-29 KELLYS BIKERANCH TEAM 04:25:23.3
2 1 / M-V1 GHOST team 04:25:53.0
3 2 / M-V1 Superior Suninvent Team 04:27:35.4
4 2 / M-29 MITAS CYKLOHELIOS 04:39:42.2
5 3 / M-V1 NOVATOP -LAPIERRE 04:40:41.4

Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 30:24.0
2 2 / M-E SingleBe Bikes 30:57.0
3 3 / M-E PROTOCYCLES 31:42.0
4 4 / M-E SPOKE Team 32:05.0
5 5 / M-E BIKESTRIKE.COM 32:21.0

Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M Endeka Bassta 03:54:11.4
2 2 / M SK Edie VSetín 04:11:03.7
3 3 / M Eurofoam team 04:26:27.3
4 4 / M Explosiw Bike Team 04:28:58.5
5 5 / M Redpoint Eleven Team 04:31:58.7

Junior

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Junior Apache Loko Trutnov 04:17:57.0
2 2 / Junior KELLYS BIKE RANCH TEAM 05:14:45.2
3 3 / Junior SKI Police nad Metují 05:16:15.0
4 4 / Junior GS cyklo team Jistebnice 05:58:11.1
5 5 / Junior DPC Doudleby 06:51:33.5

Enduro Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Muži Klučov 26:16.0
2 2 / Muži REDPOiNT ELEVEN TEAM 29:10.0
3 3 / Muži LDTR Enduro 31:04.0
4 4 / Muži Brno 31:25.0
5 5 / Muži Cyklistický spolek PEKÁČ 31:27.0

KIDS Odrážedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci TJ Baník Meziboří 00:36.1
2 2 / kluci TJ Spartak Vrchlabí 00:38.8
3 3 / kluci Eurofoam team 00:41.2
4 1 / holky BIKESERVIS.EU 00:41.4
5 4 / kluci Kupkolo MTB Trilogy 00:47.0

KIDS kola 0-5

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Muži Dobřichovice 01:56.7
2 2 / Muži Bír riders 01:58.4
3 3 / Muži Berlín 02:38.6
4 4 / Muži Slavia Liberec Orienteering 03:05.6
5 5 / Muži Dobřichovice 01:56.7

KIDS 6-7

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Ženy Zruč-Senec 02:45.6
2 1 / Muži Zruč-Senec 02:50.3
3 2 / Muži Pitrs bikes 02:51.6
4 3 / Muži dres.cz 03:26.3
5 4 / Muži Plzeň 03:27.9

KIDS 8-10

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / Muži Pitrs bikes 03:57.0
2 2 / Muži S - Sport Hronov 04:38.9
3 1 / Ženy carla kupkolo.cz 05:09.4
4 2 / Ženy Jablonec n. N. 05:16.5
5 3 / Muži carla.kupkolo.cz 05:16.8

KIDS 11-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Muži Pitrs bikes team 08:08.9
2 2 / Muži Jablonec n. N. 08:38.9
3 3 / Muži Team Bike Perštejn 08:48.1
4 4 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:07.0
5 5 / Muži Pitrs bikes 09:10.0