Specialized MTB Trilogy 2015

02.07.2015 - 05.07.2015 Teplice nad Metují [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Bemaniax Extreme Race celkem: 189, muži : 179, ženy: 10, M-29: 25, M-V1: 78, M-V2: 29, M-V3: 10, Z: 7, M-E: 27, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Bemaniax Enduro Race celkem: 40, muži : 37, ženy: 3, M-E: 27, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Kupkolo.cz FatFree Race celkem: 18, muži : 16, ženy: 2, M: 16, Z: 2 [html] [pdf]
Kupkolo.cz Junior celkem: 8, muži : 7, ženy: 1, Junior: 7, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Kupkolo.cz UNICYCLE celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M: 0, Z: 0 [html] [pdf]
Kupkolo.cz Enduro FatFree celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, M-29: 0, M-V1: 0, M-V2: 0, M-V3: 0, Z: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Bemaniax Extreme Race

start ~ 08:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / M-29 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST MITAS racing team 12:42:44 00:00 36:20 (1) 04:09:24 (1) 03:25:05 (2)
2 2 / M-29 [8] Jakub Šilar 1989 CZE Bikeclinic Cannondale 13:14:51 32:07 36:20 (2) 04:32:25 (2) 03:25:05 (1)
3 1 / M-V1 [2] Ryan Sherlock 1982 IRL N/A 13:41:28 58:44 41:32 (7) 04:41:35 (6) 03:43:42 (5)
4 2 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 CZE eurofoam team 13:42:37 59:52 40:55 (5) 04:33:42 (3) 03:46:58 (6)
5 3 / M-V1 [4] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -Lapierre 13:44:37 01:01:52 40:15 (4) 04:36:47 (4) 03:39:18 (3)
6 4 / M-V1 [16] Voll David 1984 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 14:09:18 01:26:34 42:16 (10) 04:40:27 (5) 03:49:13 (10)
7 1 / M-V2 [46] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 14:29:13 01:46:29 46:41 (39) 04:51:14 (7) 03:49:57 (11)
8 5 / M-V1 [12] Klofanda Martin 1977 CZE UGO Allivictus Čistý sport 14:31:56 01:49:12 42:58 (13) 04:58:07 (10) 03:47:42 (7)
9 6 / M-V1 [5] Marek Müller 1976 CZE KAH sport Vrchlabí 14:34:01 01:51:17 42:46 (12) 05:08:35 (20) 03:42:39 (4)
10 1 / M-V3 [15] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 14:36:39 01:53:55 42:37 (11) 04:56:40 (9) 03:50:25 (12)
11 7 / M-V1 [138] Lukáš Jánský 1979 CZE Adr Team 14:40:35 01:57:51 41:42 (8) 05:13:09 (25) 03:49:04 (9)
12 8 / M-V1 [58] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 14:47:03 02:04:19 45:09 (23) 05:02:48 (14) 03:48:18 (8)
13 9 / M-V1 [33] Lutz Baumgärtel 1980 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 14:55:47 02:13:03 39:25 (3) 05:01:47 (13) 04:08:26 (30)
14 10 / M-V1 [9] Jarda Stadtherr 1979 CZE BikeBrothers 14:59:59 02:17:15 42:11 (9) 05:05:43 (16) 03:57:37 (17)
15 11 / M-V1 [69] Milan Hanyk 1984 CZE 15:02:27 02:19:43 48:38 (49) 05:03:39 (15) 03:54:54 (16)
16 12 / M-V1 [7] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 15:06:09 02:23:24 45:48 (30) 04:58:51 (11) 03:58:56 (19)
17 2 / M-V2 [11] Karel Bernard 1967 CZE INS-Náchod 15:18:20 02:35:36 43:14 (15) 05:10:26 (22) 04:01:57 (20)
18 13 / M-V1 [112] József Sass 1977 HUN Meditech sc 15:21:03 02:38:18 45:18 (24) 05:08:40 (21) 04:05:30 (25)
19 3 / M-V2 [52] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 15:23:00 02:40:16 48:20 (48) 05:08:21 (19) 04:04:10 (23)
20 14 / M-V1 [13] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 15:29:36 02:46:52 45:46 (29) 05:19:29 (35) 03:58:12 (18)
21 15 / M-V1 [31] Pavel Hnyk 1982 CZE 15:30:00 02:47:16 47:55 (46) 05:17:19 (30) 04:04:14 (24)
22 16 / M-V1 [17] Jiří Ruttner 1979 CZE 15:33:38 02:50:54 45:30 (27) 05:17:43 (32) 04:07:19 (28)
23 17 / M-V1 [29] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 15:34:20 02:51:36 46:26 (32) 05:11:32 (24) 04:03:19 (21)
24 4 / M-V2 [10] Josef Lelek 1971 CZE INS-Náchod 15:39:14 02:56:29 45:35 (28) 05:13:39 (26) 04:15:16 (38)
25 3 / M-29 [19] Filip Hakl 1993 CZE Moose - ForBikes team 15:41:06 02:58:21 46:31 (35) 05:27:00 (38) 04:07:05 (27)
26 4 / M-29 [49] Lukáš Drejsl 1986 CZE GIANT Pitrs bikes 15:41:33 02:58:49 43:06 (14) 05:00:42 (12) 03:52:57 (14)
27 18 / M-V1 [6] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 15:41:58 02:59:14 44:30 (20) 05:55:35 (53) 03:54:12 (15)
28 19 / M-V1 [62] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 15:43:19 03:00:35 50:06 (61) 05:14:33 (27) 04:10:29 (33)
29 20 / M-V1 [18] Jan Farář 1985 CZE MadBike Liberec 15:44:30 03:01:46 44:24 (18) 05:31:44 (40) 04:07:32 (29)
30 5 / M-29 [95] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 15:45:34 03:02:50 46:17 (31) 05:20:06 (36) 04:06:42 (26)
31 21 / M-V1 [27] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 16:02:15 03:19:31 49:32 (53) 05:29:56 (39) 04:12:07 (36)
32 22 / M-V1 [24] Jan Hejna 1984 CZE 16:03:40 03:20:56 01:01:39 (107) 05:17:21 (31) 04:16:32 (40)
33 23 / M-V1 [100] Pavel Nosek 1984 CZE Cyklo VAPE racing team 16:07:16 03:24:32 44:53 (22) 05:18:20 (34) 04:12:48 (37)
34 24 / M-V1 [48] Jaromír Lecnar 1983 CZE GIANT Pitrs bikes 16:08:34 03:25:50 44:16 (17) 05:15:15 (28) 04:21:31 (46)
35 6 / M-29 [110] Jakub Rydval 1994 CZE BikeBrothers 16:11:20 03:28:35 44:38 (21) 06:09:56 (63) 04:11:39 (34)
36 25 / M-V1 [22] Martin Strieženec 1985 CZE Explosiw Bike Team 16:17:18 03:34:34 45:28 (26) 05:56:49 (54) 04:15:26 (39)
37 5 / M-V2 [130] Miloš Veselý 1973 CZE Moose - ForBikes team 16:22:02 03:39:18 50:03 (59) 05:26:41 (37) 04:22:26 (47)
38 26 / M-V1 [136] Jaroslav Zelenka 1980 CZE Severní Větry 16:33:02 03:50:18 46:39 (37) 05:43:12 (44) 04:20:07 (44)
39 6 / M-V2 [96] Zbigniew Mossoczy 1973 POL BIKEBOARD 16:37:58 03:55:14 50:00 (58) 05:36:26 (41) 04:24:35 (49)
40 27 / M-V1 [87] Peter Kuis 1978 SVK Kráľovský MTB maratón 16:44:53 04:02:09 49:35 (54) 05:37:35 (42) 04:24:59 (50)
41 1 / M-E [340] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 16:45:59 04:03:15 49:13 05:46:19 04:30:20
42 28 / M-V1 [132] Janos Vizdak 1978 HUN X2S 17:02:00 04:19:16 46:27 (33) 05:18:19 (33) 04:21:25 (45)
43 29 / M-V1 [99] Martin Nesvadba 1976 CZE C.O.P.C. 17:02:59 04:20:15 49:31 (52) 05:40:51 (43) 04:23:52 (48)
44 30 / M-V1 [41] Jakub Blaha 1976 GER 17:03:25 04:20:40 49:50 (55) 05:46:24 (48) 04:26:15 (51)
45 2 / M-V3 [124] Zdeněl Šnobel 1965 CZE 17:05:51 04:23:07 51:46 (73) 05:46:19 (47) 04:27:01 (52)
46 31 / M-V1 [135] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 17:05:58 04:23:14 47:07 (40) 05:52:09 (50) 04:11:42 (35)
47 32 / M-V1 [26] Denis Vorobjev 1984 RUS becycle.ru 17:06:22 04:23:38 50:16 (64) 06:09:55 (62) 04:31:59 (54)
48 7 / M-V2 [39] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 17:27:14 04:44:30 50:06 (60) 05:48:48 (49) 04:33:23 (55)
49 33 / M-V1 [61] Peter Faktor 1978 SVK Finančné centrum Team 17:30:38 04:47:54 50:31 (67) 06:05:50 (58) 04:36:29 (56)
50 7 / M-29 [23] Ondřej Marek 1986 CZE INS-Náchod 17:40:51 04:58:07 47:18 (42) 06:11:43 (66) 04:40:26 (58)
51 34 / M-V1 [14] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 17:43:07 05:00:23 46:39 (36) 06:29:14 (79) 04:39:48 (57)
52 35 / M-V1 [32] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 17:46:14 05:03:29 52:40 (75) 06:11:43 (65) 04:40:26 (59)
53 36 / M-V1 [113] Gabor Sass 1980 HUN BikePark Poznań 17:48:03 05:05:19 49:53 (56) 06:12:39 (68) 04:31:42 (53)
54 37 / M-V1 [90] Tomáš Malátek 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 17:52:10 05:09:25 50:32 (69) 06:01:47 (57) 04:44:09 (64)
55 38 / M-V1 [125] Jan Šťastný 1985 CZE Alset Racing Team 17:57:51 05:15:07 41:29 (6) 05:54:50 (52) 04:19:09 (42)
56 3 / M-V3 [38] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 17:58:12 05:15:28 54:20 (82) 05:59:07 (56) 04:43:03 (61)
57 39 / M-V1 [106] David Prokůpek 1980 CZE Bicycle Cafe 18:09:38 05:26:53 50:09 (62) 06:14:10 (71) 04:43:31 (63)
58 40 / M-V1 [80] Jan Chudoba 1982 CZE 18:13:25 05:30:41 53:30 (77) 05:57:58 (55) 04:53:06 (70)
59 8 / M-29 [42] Aleš Žídek 1990 CZE 18:20:08 05:37:24 54:40 (86) 06:24:29 (75) 04:43:06 (62)
60 9 / M-29 [131] Josef Vítů 1995 CZE Eurofoam team 18:24:41 05:41:57 47:47 (44) 06:07:23 (60) 04:46:44 (65)
61 10 / M-29 [129] Tomáš Veselý 1989 CZE UNIQA Jihlava 18:26:12 05:43:28 48:05 (47) 06:07:23 (61) 04:47:56 (68)
62 41 / M-V1 [40] Michal Škoch 1981 CZE 18:27:44 05:44:59 49:55 (57) 06:25:22 (76) 04:55:04 (72)
63 1 / Z [35] Zdeňka Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 18:28:09 05:45:25 53:12 (76) 06:12:36 (67) 05:05:38 (77)
64 11 / M-29 [116] Ondra Stočes 1987 CZE 18:30:51 05:48:07 54:30 (85) 06:23:29 (74) 04:50:43 (69)
65 2 / Z [98] Hanka Nenadálová 1978 CZE Marathon CZ 18:31:27 05:48:43 56:26 (92) 06:29:08 (78) 04:47:52 (67)
66 8 / M-V2 [109] Jarda Přibyl 1970 CZE Nevix Team 18:37:07 05:54:23 51:20 (70) 06:13:07 (69) 04:46:51 (66)
67 12 / M-29 [105] Lukáš Pohůnek 1988 CZE 18:41:55 05:59:11 50:11 (63) 06:38:32 (86) 04:59:41 (74)
68 42 / M-V1 [111] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 18:54:22 06:11:38 55:09 (87) 06:11:40 (64) 04:56:12 (73)
69 2 / M-E [324] Lukas Kubis 1979 GER Best-Bike-Parts/Burtec 18:54:52 06:12:08 01:00:42 07:06:30 04:39:21
70 13 / M-29 [83] Anders Kronborg 1992 DNK MTB Slettestrand 18:57:43 06:14:59 50:31 (66) 06:49:03 (94) 04:59:59 (76)
71 9 / M-V2 [88] Roman Kuthan 1968 CZE MTB Kofola 18:59:17 06:16:32 53:43 (79) 06:15:43 (72) 05:17:32 (83)
72 43 / M-V1 [121] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN 19:03:18 06:20:33 53:52 (80) 06:20:33 (73) 05:13:04 (81)
73 44 / M-V1 [84] Aleš Krpata 1978 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 19:10:28 06:27:44 56:24 (91) 06:13:07 (70) 04:55:00 (71)
74 4 / M-V3 [92] Michal Matoušek 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 19:21:34 06:38:50 54:15 (81) 06:36:46 (85) 05:24:58 (88)
75 45 / M-V1 [102] Kamil Pánek 1976 CZE Acer Bike Team 19:34:07 06:51:23 55:11 (88) 06:52:56 (95) 05:18:02 (84)
76 3 / M-E [313] Jan Duda 1977 CZE - 19:44:30 07:01:46 51:59 06:19:13 05:52:14
77 10 / M-V2 [66] Stefan Gottschall 1973 GER 19:47:18 07:04:34 55:22 (89) 06:42:42 (89) 05:12:16 (80)
78 14 / M-29 [120] Tomáš Svoboda 1993 CZE postavkolo.cz 19:47:52 07:05:07 47:51 (45) 06:46:40 (93) 05:08:06 (78)
79 46 / M-V1 [59] Pavel Dobřecký 1982 CZE ZIKADO 19:54:27 07:11:42 58:07 (96) 06:41:36 (88) 05:16:38 (82)
80 3 / Z [139] Pavla Nováková 1981 CZE Trek - AR Brno 19:57:51 07:15:07 54:26 (84) 06:32:47 (82) 05:30:02 (91)
81 11 / M-V2 [50] Vít Mráz 1974 CZE INS-Náchod 20:08:27 07:25:43 54:21 (83) 06:45:49 (92) 05:29:21 (90)
82 12 / M-V2 [71] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Pořící 20:38:35 07:55:51 58:40 (100) 06:45:45 (91) 05:33:55 (94)
83 4 / M-E [325] Zbynek Kugler 1981 CZE - 20:40:51 07:58:07 01:07:07 07:08:08 05:19:30
84 1 / V-E [341] Jiří Žák 1969 CZE Continental sport club 20:54:50 08:12:06 01:01:52 06:55:07 05:25:26
85 15 / M-29 [53] Jiří Bartoň 1986 CZE 20:56:58 08:14:14 59:47 (103) 07:04:50 (98) 05:23:36 (86)
86 13 / M-V2 [127] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 21:02:38 08:19:54 01:01:06 (105) 06:56:11 (96) 05:24:07 (87)
87 47 / M-V1 [128] Martin Veselý 1985 CZE TriClub Dobruška 21:08:14 08:25:30 59:39 (102) 07:48:48 (107) 05:11:45 (79)
88 48 / M-V1 [78] Aleš Hříbal 1979 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 21:13:19 08:30:35 57:04 (93) 07:03:43 (97) 05:40:20 (95)
89 14 / M-V2 [137] Jiří Petr 1974 CZE INS-Náchod 21:35:17 08:52:33 59:17 (101) 07:42:57 (104) 05:33:40 (93)
90 49 / M-V1 [94] Marek Mička 1979 CZE 22:13:31 09:30:47 58:38 (99) 07:50:50 (108) 05:27:29 (89)
91 50 / M-V1 [75] Csaba Horváth 1979 GBR 22:19:23 09:36:39 01:03:10 (113) 07:42:46 (103) 05:49:47 (99)
92 51 / M-V1 [115] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 22:25:22 09:42:37 58:24 (97) 07:57:55 (110) 05:45:09 (98)
93 15 / M-V2 [72] Lutz Herrmann 1972 GER 22:49:17 10:06:32 58:26 (98) 07:46:56 (106) 06:09:11 (102)
94 4 / Z [107] Arnhild Pross 1982 GER Team Le Rêve 23:04:16 10:21:32 01:01:58 (109) 07:31:05 (100) 05:50:48 (100)
95 16 / M-V2 [101] Tomáš Ornst 1967 CZE 23:09:39 10:26:55 01:04:46 (115) 07:35:12 (101) 06:30:00 (105)
96 52 / M-V1 [119] Štěpán Svačina 1980 CZE Habrdy 23:43:57 11:01:13 01:02:42 (110) 07:51:11 (109) 06:32:13 (106)
97 5 / M-E [338] Jindra Volny 1982 CZE - 23:46:56 11:04:11 01:13:58 07:38:17 06:56:49
98 53 / M-V1 [108] Jan Provaznik 1979 CZE 24:03:32 11:20:48 01:08:00 (118) 08:01:32 (112) 06:32:41 (107)
99 6 / M-E [319] Zdeněk Hendrich 1981 CZE - 24:13:21 11:30:37 01:02:33 07:52:58 06:55:56
100 7 / M-E [321] Nikola Ivanov 1985 CZE - 24:15:24 11:32:40 01:19:43 07:53:00 06:56:14
101 8 / M-E [302] Tomáš Kutin 1984 CZE - 24:22:39 11:39:54 01:11:47 07:53:01 06:55:54
102 9 / M-E [301] Jiří Fikejz 1990 CZE - 24:23:22 11:40:38 01:12:51 07:53:00 06:55:36
103 5 / M-V3 [103] Aleš Pavlišta 1958 CZE 24:25:24 11:42:40 01:05:10 (116) 08:00:38 (111) 06:25:34 (104)
104 17 / M-V2 [79] Antonín Chrást 1975 CZE 24:25:25 11:42:40 01:01:36 (106) 08:07:54 (114) 06:10:00 (103)
105 2 / V-E [336] Roman Vacek 1964 CZE - 24:55:44 12:13:00 01:23:02 07:59:20 07:10:27
106 16 / M-29 [122] Ondřej Šandera 1987 CZE 25:03:12 12:20:28 01:03:48 (114) 08:52:56 (120) 06:35:20 (108)
107 3 / V-E [330] Torsten Sczarnowski 1966 GER - 25:14:09 12:31:25 01:32:33 08:27:03 06:58:13
108 54 / M-V1 [126] Jiří Vacek 1977 CZE Beespee.cz 25:39:49 12:57:05 01:08:19 (119) 08:23:19 (115) 07:02:43 (110)
109 10 / M-E [314] Tomáš Ficker 1989 CZE - 25:50:30 13:07:46 01:26:42 08:52:32 07:24:50
110 6 / M-V3 [93] Jiří Mazanec 1958 CZE 26:03:21 13:20:37 01:09:13 (121) 08:35:46 (117) 06:50:50 (109)
111 11 / M-E [337] Pavel Veselý 1980 CZE - 26:03:54 13:21:10 01:07:21 07:58:39 07:33:27
112 1 / Z-E [322] Renáta Karkošková 1984 CZE - 26:33:59 13:51:15 01:18:47 08:52:32 07:25:45
113 18 / M-V2 [64] Wojciech Glab 1971 POL 26:39:21 13:56:37 01:08:44 (120) 07:43:31 (105) 07:41:45 (116)
114 12 / M-E [333] Václav Strnad 1989 CZE - 26:53:40 14:10:56 01:07:22 08:37:17 07:40:33
115 13 / M-E [310] Jindřich Deutsch 1977 CZE - 26:58:12 14:15:28 01:10:20 08:52:52 07:30:33
116 4 / V-E [304] Petr Reisner 1975 CZE - 26:58:54 14:16:10 01:14:35 08:52:12 07:27:43
117 19 / M-V2 [85] Adam Kruml 1974 CZE 27:16:52 14:34:08 01:09:20 (122) 09:02:03 (123) 07:27:34 (113)
118 55 / M-V1 [89] Jakub Linhart 1977 CZE 27:41:52 14:59:08 01:18:01 (126) 09:20:31 (124) 07:25:10 (112)
119 56 / M-V1 [57] Maciej Czerwiński 1983 POL Kibolski KS 27:43:46 15:01:01 01:10:33 (124) 08:40:07 (118) 07:36:33 (115)
120 57 / M-V1 [65] Artur Gogół 1977 POL 27:55:35 15:12:51 01:09:31 (123) 08:58:35 (122) 07:42:10 (117)
121 5 / V-E [320] Václav Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 28:54:21 16:11:37 01:29:23 08:57:24 08:22:52
122 6 / V-E [317] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 29:28:07 16:45:23 01:25:56 09:41:45 08:40:56
123 14 / M-E [303] Petr Morávek 1990 CZE - 29:39:45 16:57:01 01:15:33 09:07:23 08:47:45
124 7 / V-E [315] Boris Gottstein 1971 GER - 29:42:03 16:59:19 01:40:32 09:20:54 08:31:15
125 2 / Z-E [332] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 29:42:08 16:59:23 01:40:31 09:20:54 08:31:20
126 15 / M-E [318] Aleš Hanousek 1989 CZE - 29:46:12 17:03:28 01:19:08 09:08:34 08:48:39
127 16 / M-E [331] Petr Sedmík 1991 CZE - 30:05:44 17:23:00 01:31:22 09:13:57 08:49:11
128 17 / M-E [305] Zdeněk Kulhavý 1979 CZE - 30:20:30 17:37:46 01:16:39 09:58:24 08:38:29
129 18 / M-E [335] Jiří Uždil 1979 CZE - 30:30:17 17:47:33 01:25:42 09:58:26 08:39:09
130 19 / M-E [309] Michał Daszkiewicz 1982 POL - 30:56:41 18:13:57 01:43:17 10:03:59 08:25:40
131 8 / V-E [307] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 31:13:25 18:30:40 01:19:28 09:17:07 09:50:20
132 20 / M-E [329] Paweł Pupiń 1984 POL - 31:29:25 18:46:41 01:29:19 10:12:54 09:04:22
133 21 / M-E [311] Stefan Donath 1978 GER - 31:35:03 18:52:18 01:40:54 09:17:02 09:50:37
134 22 / M-E [323] wojciech królikowski 1982 POL - 31:36:42 18:53:58 01:35:21 10:12:56 09:05:08
135 23 / M-E [316] Pawel Guzewicz 1984 POL - 31:44:08 19:01:24 01:42:21 10:12:57 09:05:32
136 (-1) 58 / M-V1 [25] Franta Kubíček 1977 CZE BikeBrothers 09:43:51 43:32 (16) 04:56:31 (8) 04:03:47 (22)
137 (-1) 17 / M-29 [55] Tomáš Brebera 1986 CZE TJ SPARTAK Vrchlabí 10:00:34 44:28 (19) 05:06:32 (17) 04:09:33 (32)
138 (-1) 20 / M-V2 [117] marek strnad 1972 CZE INS-Náchod 10:20:21 46:40 (38) 05:16:56 (29) 04:16:44 (41)
139 (-1) 59 / M-V1 [21] Michal Flídr 1979 CZE 10:39:40 47:45 (43) 05:43:27 (45) 04:08:27 (31)
140 (-1) 18 / M-29 [104] Tomáš Pilát 1989 CZE 11:27:55 51:38 (71) 05:53:42 (51) 04:42:34 (60)
141 (-1) 60 / M-V1 [91] Stein Manuel 1982 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 11:32:18 48:59 (51) 05:43:27 (46) 04:59:51 (75)
142 (-1) 19 / M-29 [20] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 11:44:49 48:46 (50) 06:36:19 (84) 04:19:43 (43)
143 (-1) 61 / M-V1 [37] Vladimír Vágner 1981 CZE BikeBrothers 12:52:42 50:19 (65) 06:31:28 (80) 05:30:53 (92)
144 (-1) 62 / M-V1 [123] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 12:58:26 57:06 (94) 06:40:43 (87) 05:20:36 (85)
145 (-1) 20 / M-29 [82] Christian Kohlhausen 1986 GER Venutto MTB Racing Team 13:14:47 01:00:24 (104) 06:31:55 (81) 05:42:26 (96)
146 (-1) 21 / M-V2 [134] Štěpán Vondráček 1973 CZE 14:01:21 01:24:49 (130) 06:44:25 (90) 05:52:06 (101)
147 (-1) 63 / M-V1 [63] Milan Fusko 1982 CZE ZIKADO 17:12:42 01:07:44 (117) 08:47:08 (119) 07:17:49 (111)
148 (-1) 24 / M-E [306] Ondřej Musil 1986 CZE - 17:22:34 01:14:02 08:37:18 07:31:13
149 (-1) 64 / M-V1 [70] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 17:54:30 01:23:16 (129) 08:55:21 (121) 07:35:52 (114)
150 (-1) 25 / M-E [334] Zdeněk Ubral 1986 CZE - 19:14:29 01:20:10 09:07:26 08:46:53
151 (-1) 3 / Z-E [312] Andrea Drengubáková 1990 CZE - 19:40:07 01:18:39 10:03:58 08:17:29
152 (-1) 9 / V-E [328] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 19:55:31 01:22:46 09:52:13 08:40:31
152 (-2) 21 / M-29 [77] Petr Hruška 1986 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 57:50 (95)
152 (-2) 65 / M-V1 [45] Zdeněk Melša 1982 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 47:17 (41) 05:06:53 (18)
152 (-2) 65 / M-V1 [28] Lukáš Frýba 1982 CZE Moose - ForBikes team 46:30 (34) 06:06:47 (59)
152 (-2) 65 / M-V1 [81] Petr Karajanis 1976 CZE ŠSK Sprint při SPŠ Trutnov 53:35 (78) 06:26:43 (77)
152 (-2) 7 / M-V3 [60] Martin EKL 1957 CZE BTK EURO BIKE Praha 01:19:50 (127)
152 (-2) 7 / M-V3 [56] Grzegorz Czerwinski 1965 POL Venutto MTB Racing Team 01:01:47 (108) 06:33:37 (83)
152 (-2) 22 / M-29 [67] Semyon Grigorev 1989 RUS 01:02:54 (111) 08:01:33 (113)
152 (-2) 22 / M-V2 [54] Luboš Binar 1966 CZE HOBUK 01:02:56 (112) 08:31:58 (116)
152 (-2) 10 / V-E [339] Helmut Wenzel 1955 GER - 01:15:23 08:55:00
152 (-2) 68 / M-V1 [86] Przemysław Kubiak 1985 POL Kibolski KS 01:17:08 (125)
152 (-2) 26 / M-E [326] Petr Mančík 1987 CZE - 01:17:27 10:03:59
164 (-3) 23 / M-V2 [43] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 51:45 51:45 (72)
165 (-3) 9 / M-V3 [44] Adam Venutto Biewald 1965 GER Venutto MTB Racing Team 51:54 51:54 (74)
166 (-3) 24 / M-V2 [118] Jiri Susa 1967 CZE 01:23:02 01:23:02 (128)
167 (-3) 69 / M-V1 [610] Jaroslav Svoboda 1977 CZE TECHKO CZ 04:07:00
168 (-3) 70 / M-V1 [605] Petr Meuer 1981 CZE 04:14:03
169 (-3) 25 / M-V2 [604] Lubomír Kudlej 1974 CZE - 05:43:05
170 (-3) 23 / M-29 [602] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 06:01:59
171 (-3) 26 / M-V2 [611] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS-Náchod 06:08:36
172 (-3) 27 / M-V2 [601] Jiri Ernest 1972 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 06:15:54
173 (-3) 10 / M-V3 [603] Jiří Krejsar 1962 CZE INS-Náchod 06:36:26
174 (-3) 24 / M-29 [612] Jiří Záliš 1988 CZE 06:38:06
175 (-3) 71 / M-V1 [617] Jan Obermajer 1979 CZE 06:43:27
176 (-3) 5 / Z [613] Dáša Svěráková 1979 CZE cyklotrenink.com 06:44:08
177 (-3) 6 / Z [615] Lucie Blažková 1970 CZE Carla.kupkolo.cz 07:52:09
178 (-3) 28 / M-V2 [609] Petr Rybín 1968 CZE 08:21:48
179 (-4) 72 / M-V1 [114] Michal Sedlák 1981 CZE 00:00
179 (-4) 25 / M-29 [97] Ondřej Němec 1987 CZE BikeBrothers 00:00
179 (-4) 29 / M-V2 [606] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 00:00
179 (-4) 7 / Z [30] Daniela Storch 1986 CZE SCOTT Bike 24 MTN Race Team 00:00
179 (-4) 73 / M-V1 [36] richard paul morel 1979 CZE Varde Cykelklub 00:00
179 (-4) 73 / M-V1 [51] Jaroslav Aster 1981 CZE 00:00
179 (-4) 73 / M-V1 [34] Ondřej Pína 1984 CZE VELLA Cycling 00:00
179 (-4) 73 / M-V1 [74] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 00:00
DNF / M-V1 [76] Jaroslav Hrabík 1976 CZE 56:20 (90) 07:35:41 (102) 05:43:07 (97)
DNF / M-V1 [47] Ján Janočko 1982 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 45:22 (25) 05:11:28 (23) 03:50:58 (13)
DNF / M-E [308] Pascal Burek 1985 GER Best-Bike-Parts/Burtec 01:16:42 07:06:52 05:28:56

výsledková listina Bemaniax Enduro Race

start ~ 08:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 (-1) 1 / M-E [8628518] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 01:40:09 09:05 (1) 33:08 (1) 23:22 (1)
2 (-1) 2 / M-E [8624584] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 01:44:43 09:17 (2) 34:49 (2) 23:37 (2)
3 (-1) 3 / M-E [8626782] Zdeněk Hendrich 1981 CZE Haven Author-enduroteam.cz 01:46:54 09:42 (3) 36:07 (3) 23:56 (3)
4 (-1) 4 / M-E [8625597] Petr Morávek 1990 CZE 01:53:17 10:42 (6) 37:41 (4) 24:59 (6)
5 (-1) 5 / M-E [8625376] Zbynek Kugler 1981 CZE BicycleCafe.cz 01:54:15 10:21 (4) 39:20 (7) 25:18 (7)
6 (-1) 6 / M-E [8627950] Nikola Ivanov 1985 CZE Bikomatic.cz 01:54:50 10:33 (5) 38:57 (6) 26:10 (9)
7 (-1) 1 / V-E [8624399] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 01:57:25 11:22 (9) 40:58 (9) 24:42 (4)
8 (-1) 7 / M-E [8624294] Jindra Volny 1982 CZE 02:00:20 11:26 (11) 40:37 (8) 26:55 (10)
9 (-1) 8 / M-E [8623944] Tomáš Ficker 1989 CZE BIKOMATIC 02:03:46 11:23 (10) 43:29 (13) 25:40 (8)
10 (-1) 9 / M-E [8626669] Zdeněk Kulhavý 1979 CZE SocialiZed 02:07:18 11:46 (13) 43:22 (12) 27:13 (11)
11 (-1) 10 / M-E [8625562] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 02:07:39 11:39 (12) 42:15 (10) 28:41 (17)
12 (-1) 11 / M-E [8624760] Paweł Pupiń 1984 POL Knurświny 02:08:14 12:11 (16) 42:21 (11) 27:36 (12)
13 (-1) 12 / M-E [8624377] Jiří Uždil 1979 CZE 02:09:53 13:05 (23) 43:38 (14) 28:20 (15)
14 (-1) 2 / V-E [8628068] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 02:10:24 11:54 (14) 43:47 (15) 28:21 (16)
15 (-1) 13 / M-E [8628039] Jindřich Deutsch 1977 CZE 02:11:39 11:57 (15) 45:37 (18) 29:03 (18)
16 (-1) 3 / V-E [8621475] Václav Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:15:29 12:35 (19) 46:22 (19) 29:29 (20)
17 (-1) 14 / M-E [8625412] wojciech królikowski 1982 POL Knurświny 02:17:59 12:43 (20) 51:11 (26) 28:06 (14)
18 (-1) 15 / M-E [8627973] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 02:18:35 12:46 (21) 48:01 (21) 30:59 (24)
19 (-1) 16 / M-E [8626874] Václav Strnad 1989 CZE 02:22:12 13:07 (24) 48:45 (22) 29:16 (19)
20 (-1) 1 / Z-E [8628028] Renáta Karkošková 1984 CZE NOVATOP GHOST 02:27:35 14:06 (33) 53:14 (27) 30:22 (22)
21 (-1) 4 / V-E [8624626] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 02:27:55 13:02 (22) 53:32 (28) 30:57 (23)
22 (-1) 17 / M-E [8624468] Stefan Donath 1978 GER 02:29:09 13:29 (27) 49:03 (23) 32:58 (31)
23 (-1) 18 / M-E [8628072] Pawel Guzewicz 1984 POL Knurświny 02:29:50 14:58 (37) 50:52 (24) 31:49 (26)
24 (-1) 19 / M-E [8627315] Jan Duda 1977 CZE 02:31:09 11:56 (25) 55:05 (31) 39:54 (37)
25 (-1) 5 / V-E [8623916] Jiří Žák 1969 CZE Continental sport club 02:32:45 13:38 (28) 54:05 (29) 31:43 (25)
26 (-1) 20 / M-E [8624705] Michał Daszkiewicz 1982 POL Strefa MTB Głuszyca 02:36:52 14:37 (35) 54:56 (30) 32:49 (30)
27 (-1) 21 / M-E [8624797] Lukas Kubis 1979 GER Best-Bike-Parts/Burtec 02:43:41 12:15 (17) 01:05:00 (39) 32:03 (27)
28 (-1) 22 / M-E [8625220] Aleš Hanousek 1989 CZE 02:44:24 13:56 (30) 56:06 (32) 34:36 (35)
29 (-1) 6 / V-E [8628105] Boris Gottstein 1971 GER 02:44:36 14:52 (36) 01:00:02 (36) 32:04 (28)
30 (-1) 7 / V-E [8628479] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 02:46:36 13:59 (31) 58:42 (34) 33:52 (32)
31 (-1) 8 / V-E [8625363] Torsten Sczarnowski 1966 GER Team 262 02:52:27 15:47 (39) 01:01:24 (37) 34:35 (34)
32 (-1) 23 / M-E [8626877] Petr Sedmík 1991 CZE 02:56:29 14:04 (32) 51:03 (25) 32:28 (29)
33 (-1) 2 / Z-E [8625589] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 03:05:49 16:22 (40) 01:04:03 (38) 39:27 (36)
33 (-2) 24 / M-E [8626853] Petr Mančík 1987 CZE Freezgang enduro team 12:18 (18) 45:19 (17)
33 (-2) 24 / M-E [8623676] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 10:58 (7) 38:09 (5) 24:55 (5)
33 (-2) 9 / V-E [8620681] Helmut Wenzel 1955 GER 15:40 (38) 01:00:01 (35)
33 (-2) 26 / M-E [8628014] Pascal Burek 1985 GER Best-Bike-Parts/Burtec 13:41 (29) 01:05:00 (40)
38 (-5) 3 / Z-E [8620545] Andrea Drengubáková 1990 CZE Giant 01:59:05 13:08 (26) 47:21 (20) 30:10 (21)
39 (-7) 10 / V-E [8625521] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 02:12:09 14:34 (34) 57:56 (33) 34:23 (33)
40 (-8) 27 / M-E [8624465] Ondřej Musil 1986 CZE 01:36:52 11:21 (8) 45:11 (16) 27:37 (13)

výsledková listina Kupkolo.cz FatFree Race

start ~ 08:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / M [420] Wojciech Walczak 1980 POL 10:56:21 00:00 52:02 (2) 03:28:48 (1) 02:51:41 (2)
2 2 / M [411] Petr Fodor 1981 CZE 11:02:35 06:13 49:03 (1) 03:34:28 (2) 02:55:24 (3)
3 3 / M [415] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 11:57:31 01:01:10 55:58 (7) 03:54:18 (4) 03:01:13 (4)
4 1 / Z [412] Lenka Fridrichová 1994 CZE Superior Cyklofit High5 12:02:02 01:05:40 54:58 (5) 03:50:37 (3) 03:14:25 (6)
5 4 / M [409] Kamil Dziedzic 1988 POL MITUTOYO DEMA PWR TEAM 12:16:24 01:20:03 53:16 (4) 04:14:28 (6) 03:08:31 (5)
6 5 / M [414] Jiří Hlavatý 1982 CZE 13:17:38 02:21:16 55:55 (6) 04:09:52 (5) 03:22:51 (7)
7 6 / M [410] Janusz Dziemidowicz 1984 POL MITUTOYO DEMA PWR TEAM 14:42:08 03:45:46 01:02:12 (8) 04:25:35 (8) 03:36:00 (8)
8 7 / M [426] Medard Siegienczuk 1984 POL Quadruple S One Wheelers 16:08:42 05:12:20 01:20:04 (2) 05:52:57 (2) 05:04:52 (2)
9 8 / M [73] Petr Hofman 1965 CZE Rockmachine-Cyklomax 17:33:04 06:36:42 50:31 (68) 07:11:03 (99) 05:14:22 (10)
10 2 / Z [413] Martina Habrová 1968 CZE KT Tryskomyš 17:45:06 06:48:45 01:23:25 (10) 05:49:05 (11) 04:26:10 (9)
11 9 / M [424] Filip Knopp 1993 CZE unicycle.com CZE 18:42:49 07:46:28 01:18:18 (1) 05:42:42 (1) 04:58:02 (1)
12 10 / M [423] Tomáš Horák 1992 CZE Unicycle.com CZE 19:50:58 08:54:37 01:48:10 (3) 06:58:49 (4) 06:07:58 (3)
13 11 / M [422] Petr Horáček 1978 CZE Unicycle.com CZE 21:45:57 10:49:35 01:52:50 (4) 06:19:50 (3) 07:38:39 (4)
14 12 / M [417] Tod Siegel 1964 USA Avout Racing 22:38:10 11:41:49 01:26:39 (11) 06:22:37 (12) 05:32:24 (11)
15 (-1) 13 / M [418] Pavel Swárovský 1994 CZE BEMANIAX 08:08:13 52:38 (3) 04:29:35 (9) 02:45:59 (1)
16 (-1) 14 / M [419] David Štěpán 1978 CZE 09:44:23 01:04:18 (9) 04:22:39 (7)
16 (-2) 14 / M [421] Boris Zdvomka 1962 CZE 01:40:40 (12) 05:07:04 (10)
18 (-4) 16 / M [416] Petr Rybín 1968 CZE 00:00

výsledková listina Kupkolo.cz Junior

start ~ 08:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / Junior [406] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 10:08:40 00:00 42:34 (1) 03:07:41 (1) 02:33:34 (1)
2 2 / Junior [404] Šimon Nekola 1998 CZE KT Tryskomyš 10:49:41 41:01 49:33 (4) 03:24:19 (4) 02:46:39 (2)
3 3 / Junior [405] Lukáš Pospíšil 1998 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 11:13:51 01:05:10 49:01 (3) 03:24:19 (3) 03:02:51 (3)
4 4 / Junior [403] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 12:30:54 02:22:14 57:45 (6) 04:02:51 (5) 03:10:29 (4)
5 5 / Junior [402] Dominik Krejčí 1997 CZE 13:19:11 03:10:31 55:57 (5) 04:18:45 (6) 03:22:54 (5)
5 (-2) 5 / Junior [401] Paul Bommhardt 1998 GER Venutto MTB Racing Team 43:52 (2) 03:19:59 (2)
7 (-3) 7 / Junior [408] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 01:06:25 01:06:25 (7)
8 (-4) 1 / Juniorky [407] Barbora Škubová 1998 CZE DEXTER CYCLING 00:00

výsledková listina Kupkolo.cz UNICYCLE

start ~ 08:10:00

výsledková listina Kupkolo.cz Enduro FatFree

start ~ 08:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / Z [342] Katrin Strämel 1978 GER - 19:15:03 00:00 01:21:13 06:15:21 05:17:10
2 (-1) 2 / Z [8624084] Katrin Strämel 1978 GER Team 262 02:11:01 18:18 (1) 33:20 (1) 23:45 (1)