Kupkolo MTB Trilogy 2016

03.07.2016 - 06.07.2016 Teplice nad Metují [CZ]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 13:15:48 00:00 36:19 (3)
2 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 13:26:03 10:15 36:49 (4)
3 2 / M-29 [144] Pavel Žák 1987 CZE Bike Triatlon Morkovice 13:55:14 39:26 39:53 (6)
4 1 / M-V2 [7] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 14:03:48 48:00 39:56 (7)
5 2 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 CZE Eurofoam team 14:08:21 52:33 41:34
6 3 / M-V1 [110] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 14:13:07 57:19 40:09 (8)
7 4 / M-V1 [11] Torsten Mützlitz 1984 GER Scott bike24 mtb Team 14:18:58 01:03:09 42:02 (12)
8 5 / M-V1 [12] Alexander Stark 1985 GER CZE 14:29:09 01:13:21 44:32 (21)
9 6 / M-V1 [26] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 14:33:36 01:17:48 41:09 (9)
10 7 / M-V1 [123] Vašek Strnad 1983 CZE Atrex 14:46:29 01:30:41 43:08 (14)

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 1 / M-E [8626409] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:47:55 00:00 08:15 (35)
2 2 / M-E [8637397] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 01:50:38 02:43 08:40 (2)
3 3 / M-E [8627679] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 01:54:38 06:43 08:41 (39)
4 4 / M-E [8637334] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 01:55:58 08:03 09:05 (6)
5 5 / M-E [8637420] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 01:56:46 08:51 09:01 (22)
6 6 / M-E [8627243] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 01:56:57 09:02 09:00 (4)
7 1 / V-E [8637337] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 01:59:34 11:39 09:21 (5)
8 7 / M-E [8624588] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:00:58 13:03 08:44 (24)
9 8 / M-E [8628420] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 02:01:07 13:12 09:20 (7)
10 2 / V-E [8637376] Ivan Svoboda 1962 CZE Trosky tým 02:07:43 19:48 09:40 (11)

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 1 / M [413] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC CZ Racing team 10:33:50 00:00 44:10 (1)
2 2 / M [415] Tomáš Malátek 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 10:50:54 17:04 45:14 (2)
3 3 / M [420] Branislav Šukala 1988 SVK Finančné centrum Team 11:23:07 49:17 47:54 (3)
4 4 / M [421] Wojciech Walczak 1980 POL CZE 12:15:33 01:41:42 51:46 (5)
5 5 / M [410] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 12:20:12 01:46:21 51:04 (4)
6 6 / M [411] Dominik Krejčí 1997 CZE Bike 2000 12:43:25 02:09:35 55:22 (6)
7 7 / M [419] Artur Stępniak 1987 POL Nokia Cycling Team 13:58:50 03:25:00 01:01:24 (7)
8 1 / Z [422] Martina Rudolfová 1982 CZE Eurofoam team 14:07:57 03:34:07 01:07:01 (10)
9 2 / Z [409] Vendula Kelbichová 1986 CZE SDH Jirkov 14:36:22 04:02:32 01:05:41 (8)
10 3 / Z [423] Arnhild Pross 1982 GER Team Le Rêve 14:46:19 04:12:29 01:05:11 (14)

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 1 / Junior [405] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 11:10:36 00:00 46:46 (1)
2 2 / Junior [404] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 11:40:17 29:41 49:17 (2)
3 3 / Junior [401] Tomáš Hanuš 1998 CZE Vella team 13:32:06 02:21:30 54:23 (3)
4 1 / Kadetky [402] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 16:27:43 05:17:07 02:23:48 (4)
5 4 / Junior [403] Kuba Linhart 2002 CZE CZE 18:25:05 07:14:29 01:12:18 (5)

UNICYCLE

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 1 / M [201] Maksym Siegienczuk 1984 POL TriSlide 14:37:59 00:00 01:00:27 (1)
2 2 / M [203] Kamil Kacprzak 1996 POL CZE 22:16:39 07:38:40 02:01:16 (2)
3 3 / M [202] JAKUB KOL 1991 POL CZE 26:51:46 12:13:47 02:48:37 (3)

Half Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 (-1) 1 / V-E [8637417] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 02:31:57 19:59 (2)

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec Prolog
1 (-1) 1 / Ženy [535] Barbora Tomečková 2013 CZE GS cyklo team Jistebnice
2 (-1) 1 / Muži [517] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy
3 (-1) 2 / Muži [514] Martin Gryga 2014 CZE CZE
4 (-1) 2 / Ženy [516] Zuzana Chrástová 2012 CZE CZE
5 (-1) 3 / Ženy [526] Karolína Vránová 2012 CZE CZE
6 (-1) 3 / Muži [515] Petr Gryga 2013 CZE CZE
7 (-1) 4 / Ženy [534] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec Prolog
1 1 / Muži [522] Jakub Říhánek 2011 CZE CZE
2 1 / Ženy [523] Tereza Říhánková 2011 CZE CZE
3 2 / Muži [531] Jan Brož 2012 CZE Hony Team
4 2 / Ženy [519] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy
5 3 / Ženy [537] Nela Suchomelová 2012 CZE CZE
6 3 / Muži [530] Adam Kugler 2011 CZE CZE
7 4 / Ženy [520] Eliška Linhartová 2011 CZE CZE
8 4 / Muži [521] Matyáš Nouzák 2011 CZE BIG SHOCK TEAM o.s.
9 (-1) 5 / Muži [529] Marek Kugler 2013 CZE CZE

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 1 / Ženy [527] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 13:56 00:00
2 1 / Muži [528] Sebastian Umlaf 2009 CZE S-Sport 15:39 01:43
3 2 / Ženy [501] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 16:09 02:13
4 3 / Ženy [539] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 17:37 03:40
5 2 / Muži [532] Jakub Černý 2009 CZE Focus Plzeň 18:04 04:08
6 4 / Ženy [502] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 02:00:51 01:46:54
(7) (-2) 3 / Muži [508] Gabriel Vacek 2008 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1
1 1 / Muži [533] Patrik Frencl 2008 CZE Giant Pitrs bikes 21:30 00:00 05:41
2 2 / Muži [505] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 22:27 00:57 05:57
3 3 / Muži [538] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 22:41 01:11 05:53
4 4 / Muži [506] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 23:13 01:43 06:22
5 5 / Muži [507] Petr Šimůnek 2006 CZE CZE 23:35 02:05 06:22
6 6 / Muži [509] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 26:23 04:53 07:09
(7) (-1) 6 / Muži [504] Jim Bráza 2008 CZE CZE 08:06

KIDS 11-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / Muži [511] Mirek Müller 2004 CZE KAH sport Vrchlabí 29:11 00:00 07:33 15:29 (1)
2 2 / Muži [512] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 29:23 00:12 08:12 17:15 (4)
3 3 / Muži [510] Jakub Hák 2004 CZE Carla.Kupkolo D.K.n.L. 30:20 01:08 07:46 16:02 (2)
4 4 / Muži [536] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 30:52 01:41 07:42 16:44 (3)
5 5 / Muži [513] Matouš Chvátal 2003 CZE S-Sport Hronov 32:43 03:32 08:16 18:00 (5)

KIDS 13-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2