Kupkolo MTB Trilogy 2016

03.07.2016 - 06.07.2016 Teplice nad Metují [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 195, muži : 187, ženy: 8, M-29: 27, M-V1: 69, M-V2: 37, M-V3: 10, Z: 6, V-E: 10, M-E: 34, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 49, muži : 47, ženy: 2, M-E: 37, V-E: 10, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 18, muži : 13, ženy: 5, M: 12, Z: 5, V-E: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Junior: 4, Juniorky: 0, Kadetky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 7, muži : 3, ženy: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 13:15:48 00:00 36:19 (3)
2 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 13:26:03 10:15 36:49 (4)
3 2 / M-29 [144] Pavel Žák 1987 CZE Bike Triatlon Morkovice 13:55:14 39:26 39:53 (6)
4 1 / M-V2 [7] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 14:03:48 48:00 39:56 (7)
5 2 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 CZE Eurofoam team 14:08:21 52:33 41:34
6 3 / M-V1 [110] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 14:13:07 57:19 40:09 (8)
7 4 / M-V1 [11] Torsten Mützlitz 1984 GER Scott bike24 mtb Team 14:18:58 01:03:09 42:02 (12)
8 5 / M-V1 [12] Alexander Stark 1985 GER CZE 14:29:09 01:13:21 44:32 (21)
9 6 / M-V1 [26] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 14:33:36 01:17:48 41:09 (9)
10 7 / M-V1 [123] Vašek Strnad 1983 CZE Atrex 14:46:29 01:30:41 43:08 (14)
11 8 / M-V1 [131] Zdeněk Tomeček 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 14:52:04 01:36:16 44:23 (19)
12 9 / M-V1 [69] Petr Hruška 1986 CZE BMC CZ Racing team 15:02:52 01:47:04 44:45 (23)
13 2 / M-V2 [4] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 15:11:26 01:55:38 45:20 (27)
14 3 / M-V2 [10] Karel Bernard 1967 CZE INS Atelier Náchod 15:12:30 01:56:42 44:25 (20)
15 10 / M-V1 [9] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 15:13:35 01:57:47 43:38 (16)
16 11 / M-V1 [16] Pavel Hnyk 1982 CZE CZE 15:21:33 02:05:44 44:48 (25)
17 12 / M-V1 [15] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 15:29:41 02:13:53 45:34 (29)
18 1 / M-V3 [21] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 15:32:04 02:16:16 44:05 (17)
19 13 / M-V1 [24] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 15:38:38 02:22:50 44:48 (24)
20 14 / M-V1 [8] Milan Hanyk 1984 CZE BMC CZ Racing team 15:39:43 02:23:55 43:22 (15)
21 15 / M-V1 [137] David Voll 1984 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 15:42:08 02:26:20 41:59 (11)
22 16 / M-V1 [53] Dominik Erhardt 1981 GER BikeControl RC Schnaittachtal 15:43:34 02:27:46 48:40 (52)
23 17 / M-V1 [91] Kamil Marczak 1981 POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 15:48:47 02:32:59 48:37 (51)
24 18 / M-V1 [27] József Sass 1977 HUN Meditech sc 15:50:27 02:34:39 44:40 (22)
25 19 / M-V1 [78] Jakub Klement 1986 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 15:53:04 02:37:16 46:16 (35)
26 20 / M-V1 [18] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 15:53:08 02:37:20 47:15 (41)
27 21 / M-V1 [17] Jiří Ruttner 1979 CZE CZE 15:53:27 02:37:39 44:50 (26)
28 4 / M-V2 [14] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 15:55:10 02:39:22 46:28 (37)
29 22 / M-V1 [148] Jarda Stadtherr 1979 CZE BikeBrothers 16:03:27 02:47:39 45:54 (31)
30 23 / M-V1 [47] Ivan Čermák 1985 CZE CZE 16:09:57 02:54:08 45:40 (30)
31 2 / M-V3 [98] Jiří Míl 1966 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 16:16:22 03:00:34 46:17 (36)
32 5 / M-V2 [113] Miroslav Rygl 1972 CZE MIRY mapholders Racing Team 16:22:28 03:06:40 48:27 (50)
33 24 / M-V1 [72] Vizdak Janos 1978 HUN X2S 16:28:49 03:13:01 46:06 (32)
34 3 / M-29 [19] Filip Hakl 1993 CZE Moose - ForBikes team 16:29:10 03:13:22 48:02 (48)
35 25 / M-V1 [143] Jaroslav Zelenka 1980 CZE Severní Větry 16:29:48 03:14:00 47:02 (38)
36 4 / M-29 [20] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 16:31:05 03:15:17 47:14 (40)
37 6 / M-V2 [88] Lubomír Kudlej 1974 CZE DSA Modrý Důl 16:32:56 03:17:08 47:53 (45)
38 5 / M-29 [76] Martin Klapal 1987 CZE Cycling team Rychnov nad Kněžnou 16:45:51 03:30:03 48:47 (53)
39 26 / M-V1 [28] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 16:46:31 03:30:43 48:14 (49)
40 6 / M-29 [130] Jiří Štěpaník 1997 CZE Moravec Team 16:52:04 03:36:16 45:32 (28)
41 27 / M-V1 [122] Martin Strieženec 1985 CZE Explosiw Bike Terror Crew 16:56:29 03:40:41 47:03 (39)
42 7 / M-V2 [48] Václav Černý 1974 CZE Focus Plzeň 16:59:18 03:43:30 50:28 (65)
43 28 / M-V1 [106] Stanislav Pektor 1980 CZE Biketriatlon Morkovice 17:00:14 03:44:26 50:38 (67)
44 29 / M-V1 [77] Jan Klápště 1977 CZE CZE 17:04:46 03:48:58 50:23 (64)
45 3 / M-V3 [129] Libor Šťasta 1966 CZE Pell´s factory team 17:10:52 03:55:04 49:31 (57)
46 30 / M-V1 [52] Petr Ehl 1978 CZE CZE 17:12:27 03:56:39 50:01 (60)
47 1 / Z [33] Lucie Hamanová 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 17:21:27 04:05:39 51:29 (74)
48 31 / M-V1 [79] matej kobera 1980 SVK Kráľovský maratón 17:25:18 04:09:30 49:04 (56)
49 7 / M-29 [57] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 17:27:34 04:11:46 47:34 (43)
50 8 / M-V2 [134] Miloš Veselý 1973 CZE FOR BIKES cycling team 17:29:03 04:13:15 47:50 (44)
51 9 / M-V2 [146] Antonín Florián 1972 CZE SK Fit Tábor 17:33:21 04:17:33 48:57 (55)
52 10 / M-V2 [51] Milan Dunda 1975 CZE MTB Kupkolo team Pardubice 17:40:41 04:24:53 51:12 (72)
53 8 / M-29 [68] Daniel Howard 1988 CZE Paštikář 17:54:12 04:38:24 50:46 (68)
54 11 / M-V2 [83] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 17:56:51 04:41:03 51:04 (70)
55 32 / M-V1 [62] Jan Hejna 1984 CZE Futurecycling Racing Team 18:07:19 04:51:31 51:06 (71)
56 2 / Z [32] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 18:09:22 04:53:34 52:21 (79)
57 12 / M-V2 [142] Karol Wróblewski 1976 POL MYBIKE 18:09:45 04:53:57 59:23 (110)
58 33 / M-V1 [140] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 18:18:31 05:02:43 47:54 (46)
59 13 / M-V2 [80] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 18:19:05 05:03:17 50:00 (59)
60 4 / M-V3 [93] Michal Matoušek 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 18:22:41 05:06:53 53:02 (82)
61 3 / Z [37] Ania Świrkowicz 1979 POL team.ase.com.pl 18:37:48 05:22:00 57:02 (100)
62 14 / M-V2 [45] Jiří Březina 1972 CZE BS Bike ALÉ team 18:40:58 05:25:10 52:26 (80)
63 4 / Z [38] Balazs Beata 1981 HUN Bringabanda SC 18:41:20 05:25:32 55:11 (92)
64 15 / M-V2 [104] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 18:43:45 05:27:57 52:01 (76)
65 9 / M-29 [120] Ondra Stočes 1987 CZE CZE 18:45:17 05:29:29 55:56 (95)
66 34 / M-V1 [50] Jan Duda 1977 CZE CZE 18:52:14 05:36:26 50:01 (61)
67 10 / M-29 [416] Petr Mísař 1993 CZE CZE 18:52:15 05:36:26 51:20
68 35 / M-V1 [82] Vít Kovařík 1978 CZE argia.cz 18:52:26 05:36:38 50:20 (63)
69 36 / M-V1 [89] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský maratón 18:55:16 05:39:28 51:51 (75)
70 5 / M-V3 [59] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 18:55:17 05:39:29 55:04 (90)
71 37 / M-V1 [54] Peter Faktor 1978 SVK Finančné centrum Team 18:59:45 05:43:57 52:58 (81)
72 1 / V-E [315] Jirka Bráza 1976 CZE LAIC 19:05:03 05:49:15 57:49
73 16 / M-V2 [42] jakub blaha 1976 GER CZE 19:08:08 05:52:20 54:08 (84)
74 38 / M-V1 [126] Jiří Šebrle 1985 CZE BMC CZ Racing team 19:09:59 05:54:11 55:10 (91)
75 39 / M-V1 [58] Lukáš Frýba 1982 CZE Moose - ForBikes team 19:10:54 05:55:06 46:30 (34)
76 11 / M-29 [128] Jan Šmolík 1992 CZE beespee.cz 19:13:15 05:57:27 51:00 (69)
77 12 / M-29 [96] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 19:15:36 05:59:48 54:46 (88)
78 6 / M-V3 [101] Pavel Neprášek 1957 CZE Nevix Team Kadaň 19:16:57 06:01:09 54:56 (134)
79 17 / M-V2 [75] Grzegorz Kasiński 1976 POL CZE 19:23:32 06:07:44 56:17 (98)
80 40 / M-V1 [90] Štěpán Landa 1981 CZE Light core team 19:29:44 06:13:56 54:17 (85)
81 41 / M-V1 [92] Ondřej Marek 1986 CZE INS Atelier Náchod 19:41:21 06:25:33 51:13 (73)
82 42 / M-V1 [64] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 19:43:37 06:27:49 53:25 (83)
83 5 / Z [34] Pavla Nováková 1981 CZE Trek - AR Brno 19:58:24 06:42:36 54:50 (89)
84 43 / M-V1 [115] Gabor Sass 1980 HUN BikePark Poznań 19:59:11 06:43:23 48:50 (54)
85 18 / M-V2 [87] Viktor Kučera 1975 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 20:14:24 06:58:36 57:30 (102)
86 44 / M-V1 [70] Aleš Hříbal 1979 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 20:29:14 07:13:26 56:14 (96)
87 19 / M-V2 [63] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Poříčí 20:33:56 07:18:07 55:44 (93)
88 1 / M-E [323] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 20:53:21 07:37:33 01:00:19
89 45 / M-V1 [119] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 20:55:08 07:39:20 01:04:55 (125)
90 20 / M-V2 [60] Stefan Gottschall 1973 GER MTB Brandenburg 21:02:11 07:46:23 01:00:15
91 7 / M-V3 [105] Jiří Pekárek 1961 CZE KOLORADOTEAM 21:02:41 07:46:53 01:01:26 (117)
92 2 / M-E [307] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 21:03:06 07:47:18 45:48 (30)
93 13 / M-29 [43] Ondřej Brambus 1987 CZE Brambus Extreme Limited United Featured 21:04:32 07:48:43 54:41 (87)
94 21 / M-V2 [139] Štěpán Vondráček 1973 CZE CZE 21:15:37 07:59:48 01:01:39 (119)
95 46 / M-V1 [73] Radek Jonák 1979 CZE Kupkolo MTB team Pardubice 21:18:12 08:02:24 58:36 (106)
96 47 / M-V1 [74] Martin Kandráč 1982 SVK Kráľovský Maratón 21:18:46 08:02:58 01:01:48 (120)
97 22 / M-V2 [102] Martin Novak 1976 CZE CZE 21:21:45 08:05:57 59:18 (109)
98 48 / M-V1 [116] Jaroslav Sekot 1978 CZE Kola Ledeč 21:27:07 08:11:19 56:46 (99)
99 23 / M-V2 [107] Jiří Petr 1974 CZE INS ATELIER NACHOD 21:31:39 08:15:51 56:15 (97)
100 3 / M-E [321] ulrich hagenbusch 1983 GER reacteam radleck mering 21:31:56 08:16:08 01:02:08
101 4 / M-E [322] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 21:34:37 08:18:49 01:04:42
102 49 / M-V1 [67] Csaba Horváth 1979 HUN Long Distance Trail Riders 21:41:20 08:25:32 01:00:35 (114)
103 50 / M-V1 [114] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 21:49:13 08:33:25 58:04 (104)
104 8 / M-V3 [61] Svatoslav Hajný 1963 CZE Cyklotrenink.com 21:52:00 08:36:11 59:45 (113)
105 51 / M-V1 [111] Michał Rotnicki 1978 POL KK Cyklon Warszawa 21:55:19 08:39:30 01:02:37 (122)
106 52 / M-V1 [112] Norbert Rutkowski 1986 POL Kibolski KS 22:00:53 08:45:05 58:28 (105)
107 24 / M-V2 [145] Jan Fajgl 1975 CZE CZE 22:03:33 08:47:45 54:30 (86)
108 14 / M-29 [99] Marcel Milo 1989 SVK TNV Racing 22:09:01 08:53:13 01:01:17 (116)
109 53 / M-V1 [117] Michał Siekierski 1985 POL Kibolski KS 22:20:29 09:04:41 55:47 (94)
110 15 / M-29 [125] Ondřej Šandera 1987 CZE CZE 22:22:25 09:06:37 57:25 (101)
111 5 / M-E [325] Jan Karafiát 1989 CZE SS Quantum59 22:27:12 09:11:24 01:02:28
112 25 / M-V2 [133] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 22:30:40 09:14:52 59:35 (112)
113 26 / M-V2 [136] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 22:35:52 09:20:04 59:09 (108)
114 54 / M-V1 [127] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 22:36:25 09:20:37 59:23 (111)
115 27 / M-V2 [71] Antonín Chrást 1975 CZE Clowns 23:04:43 09:48:55 01:02:01 (121)
116 28 / M-V2 [103] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Liberec 23:05:35 09:49:47 01:03:36 (124)
117 29 / M-V2 [135] Honza Vlach 1975 CZE Výlet Liberec 23:11:08 09:55:20 58:02 (103)
118 2 / V-E [347] Jiří Žák 1969 CZE The ENtourist 23:15:58 10:00:10 01:11:33
119 3 / V-E [303] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 23:17:08 10:01:20 01:07:46
120 55 / M-V1 [132] Jiří Vacek 1977 CZE Beespee.cz 23:32:09 10:16:20 01:11:11 (130)
121 56 / M-V1 [39] Jaroslav Aster 1981 CZE CZE 23:46:17 10:30:29 01:42:49 (127)
122 9 / M-V3 [41] Luboš Binar 1966 CZE HOBUK 24:22:45 11:06:57 01:02:53 (123)
123 57 / M-V1 [46] Maciej Czerwiński 1983 POL Kibolski KS 24:25:28 11:09:40 01:37:42 (118)
124 6 / M-E [313] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 24:26:00 11:10:12 01:45:56
125 4 / V-E [328] Cochet Kurt 1971 BEL Team Den Band 24:48:20 11:32:32 01:35:54
126 5 / V-E [342] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 25:29:49 12:14:00 01:38:15
127 6 / V-E [339] Ivan Svoboda 1962 CZE Trosky tým 25:53:47 12:37:59 01:49:08
128 7 / M-E [340] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 25:57:38 12:41:50 01:36:34
129 8 / M-E [310] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 26:11:59 12:56:11 01:46:38
130 9 / M-E [343] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 26:21:41 13:05:52 01:46:47
131 10 / M-E [308] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 26:29:06 13:13:18 01:39:28
132 11 / M-E [304] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 26:29:30 13:13:42 01:46:42
133 12 / M-E [311] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 26:38:06 13:22:18 01:46:31
134 13 / M-E [331] MARCIN PALKA 1979 POL BIKEBOARD 26:45:51 13:30:03 02:01:31
135 30 / M-V2 [85] Adam Kruml 1974 CZE CZE 26:46:40 13:30:52 01:42:38 (129)
136 31 / M-V2 [141] Krzysztof Waślicki 1976 POL KK Cyklon Warszawa 26:54:08 13:38:20 01:43:11 (131)
137 7 / V-E [336] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 27:03:11 13:47:23 01:52:11
138 14 / M-E [335] Eric Sczarnowski 1986 GER CZE 27:03:36 13:47:47 01:50:45
139 10 / M-V3 [95] Jiří Mazanec 1958 CZE CZE 27:05:11 13:49:23 01:48:56 (128)
140 1 / Z-E [350] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 27:31:01 14:15:13 01:52:35
141 16 / M-29 [121] Josef Strelec 1988 CZE Bike Triatlon Morkovice 27:33:14 14:17:26 01:05:18 (126)
142 15 / M-E [346] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 27:33:57 14:18:09 01:50:53
143 16 / M-E [329] Martin Mazanec 1991 CZE Koloshop team 27:50:02 14:34:14 01:40:40
144 17 / M-E [327] Petr Kos 1987 CZE Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 27:52:33 14:36:45 01:22:50
145 18 / M-E [316] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 28:08:33 14:52:45 01:49:54
146 19 / M-E [334] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 28:09:25 14:53:37 01:47:46
147 8 / V-E [306] Václav Chlíbek 1971 CZE Redpoint-Eleven team 28:37:42 15:21:54 01:54:18
148 20 / M-E [333] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 28:49:49 15:34:01 01:46:25
149 9 / V-E [305] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 28:52:25 15:36:36 02:06:31
150 21 / M-E [330] Jan Mísař 1991 CZE CZE 28:53:50 15:38:02 01:40:42
151 22 / M-E [341] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 28:55:02 15:39:14 01:46:59
152 23 / M-E [338] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 28:58:56 15:43:07 01:46:24
153 2 / Z-E [348] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 28:59:48 15:44:00 01:57:26
154 10 / V-E [320] Boris Gottstein 1971 GER CZE 28:59:58 15:44:09 01:57:29
155 24 / M-E [317] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 29:24:23 16:08:35 02:01:39
156 25 / M-E [352] Michal Ščupák 1995 CZE Bike 2000 29:39:58 16:24:10 01:52:02
157 58 / M-V1 [86] Przemysław Kubiak 1985 POL Kibolski KS 29:49:41 16:33:53 02:13:23 (132)
158 26 / M-E [314] Filip Bogucki 1979 POL CZE 29:50:24 16:34:36 01:58:57
159 27 / M-E [318] Michał Daszkiewicz 1982 POL Strefa MTB Głuszyca 30:00:44 16:44:55 02:03:39
160 28 / M-E [312] Michał Błajet 1980 POL KIBOLSKI KS 30:02:20 16:46:32 01:59:01
161 29 / M-E [345] Robert Vrkoč 1981 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 30:24:49 17:09:01 02:02:12
162 (-1) 59 / M-V1 [30] Mario Färberböck 1983 AUT Bikepalast Salzburg 09:31:14 37:35 (2)
163 (-1) 60 / M-V1 [6] Lukáš Jánský 1979 CZE ADR Team 09:58:49 42:23 (13)
164 (-1) 61 / M-V1 [23] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 10:17:27 46:11 (33)
165 (-1) 17 / M-29 [22] Stefan Litzlhammer 1990 AUT Bikepalast Salzburg 10:57:48 46:15 (34)
166 (-1) 18 / M-29 [56] Petr Fojt 1987 CZE R2 11:16:16 47:29 (42)
167 (-1) 62 / M-V1 [55] Petr Fodor 1981 CZE Cyklohelios 11:30:19 46:17
168 (-1) 63 / M-V1 [124] Matouš Suchomel 1979 CZE KUPKOLO MTB team Pardubice 13:47:08 02:41:33 (58)
169 (-1) 19 / M-29 [97] Ondřej Mikuláš 1990 CZE CZE 14:28:15 01:01:09 (115)
170 (-1) 30 / M-E [337] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 26:06:30 01:50:24
170 (-2) 20 / M-29 [25] Milan Damek 1992 CZE Nilfisk pro cycling 41:27 (10)
170 (-2) 20 / M-29 [31] Nico Fechtmann 1996 GER Procraft Racing Team 50:34 (66)
170 (-2) 20 / M-29 [29] Jago Fechtmann 1991 GER Radsport 360 Racing Team 37:14 (1)
170 (-2) 20 / M-29 [13] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 39:07 (5)
170 (-2) 20 / M-29 [84] Michal Krčma 1988 CZE OD MORAVA Holešov 47:54 (47)
170 (-2) 20 / M-29 [109] Tomáš Pilát 1989 CZE CZE 52:07 (78)
170 (-2) 64 / M-V1 [138] Jindra Volny 1982 CZE CZE 50:06 (62)
170 (-2) 31 / M-E [301] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 01:01:38
170 (-2) 31 / M-E [319] Florian Findeisen 1987 GER LAST NATIONAL TEAM 01:20:20
180 (-3) 32 / M-V2 [49] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 52:05 52:05 (77)
181 (-3) 33 / M-E [344] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 01:22:32 01:22:32
182 (-3) 33 / M-V2 [612] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 05:22:11
183 (-3) 34 / M-V2 [609] Petr Maixner 1976 CZE CZE 05:35:11
184 (-3) 35 / M-V2 [613] karel slavík 1974 CZE CZE 05:51:55
185 (-3) 36 / M-V2 [611] Vít Mráz 1974 CZE INS-Náchod 06:18:54
186 (-3) 37 / M-V2 [615] Jan Blažek 1973 CZE Borci na konci 06:23:37
187 (-3) 6 / Z [616] Lucie Blažková 1970 CZE Carla.kupkolo.cz 06:23:38
188 (-3) 26 / M-29 [605] Jan Havelka 1990 CZE VSAK Punk 06:32:38
189 (-3) 65 / M-V1 [608] Petr Krtička 1979 CZE CZE 07:07:41
190 (-3) 66 / M-V1 [603] Miloš Čikl 1983 CZE Light core team 07:49:13
191 (-3) 67 / M-V1 [606] Ivo Jerabek 1982 CZE Light core team 08:14:48
192 (-3) 68 / M-V1 [607] milan jeřábek 1979 CZE Light core team 08:16:49
193 (-4) 27 / M-29 [602] Nick Armstrong 1990 USA The Cardiff Kooks 00:00
DNF / M-V1 [40] Jiří Bartoň 1986 CZE CZE 59:05 (107)
DNF / M-E [324] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 01:47:19

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 1 / M-E [8626409] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:47:55 00:00 08:15 (35)
2 2 / M-E [8637397] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 01:50:38 02:43 08:40 (2)
3 3 / M-E [8627679] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 01:54:38 06:43 08:41 (39)
4 4 / M-E [8637334] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 01:55:58 08:03 09:05 (6)
5 5 / M-E [8637420] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 01:56:46 08:51 09:01 (22)
6 6 / M-E [8627243] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 01:56:57 09:02 09:00 (4)
7 1 / V-E [8637337] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 01:59:34 11:39 09:21 (5)
8 7 / M-E [8624588] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:00:58 13:03 08:44 (24)
9 8 / M-E [8628420] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 02:01:07 13:12 09:20 (7)
10 2 / V-E [8637376] Ivan Svoboda 1962 CZE Trosky tým 02:07:43 19:48 09:40 (11)
11 3 / V-E [8624282] Václav Chlíbek 1971 CZE Redpoint-Eleven team 02:08:13 20:18 09:41 (25)
12 9 / M-E [8623304] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 02:10:12 22:17 09:43 (30)
13 4 / V-E [8637365] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 02:11:15 23:20 09:59 (17)
14 10 / M-E [8625602] Martin Mazanec 1991 CZE Koloshop team 02:12:07 24:12 09:28 (34)
15 11 / M-E [8628267] Filip Bogucki 1979 POL CZE 02:12:13 24:18 10:23 (9)
16 12 / M-E [8628123] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 02:12:21 24:26 08:50 (3)
17 13 / M-E [8623442] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 02:14:00 26:05 10:00 (44)
18 14 / M-E [8628273] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 02:22:08 34:13 10:37 (8)
19 15 / M-E [8627424] Michał Błajet 1980 POL KIBOLSKI KS 02:23:56 36:01 11:32 (42)
20 5 / V-E [8623943] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 02:24:33 36:38 11:01 (28)
21 16 / M-E [8624041] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 02:26:18 38:23 10:48 (27)
22 17 / M-E [8637353] Jan Karafiát 1989 CZE SS Quantum59 02:28:12 40:17 11:07 (13)
23 18 / M-E [8625199] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 02:29:07 41:12 12:30 (23)
24 19 / M-E [8637333] Jan Mísař 1991 CZE CZE 02:29:57 42:02 11:46 (15)
25 20 / M-E [8637366] Eric Sczarnowski 1986 GER CZE 02:34:49 46:54 11:16 (18)
26 21 / M-E [8627283] Michał Daszkiewicz 1982 POL Strefa MTB Głuszyca 02:36:40 48:45 12:35 (1)
27 6 / V-E [8637345] Boris Gottstein 1971 GER CZE 02:37:13 49:18 11:46 (15)
28 22 / M-E [8635124] Robert Vrkoč 1981 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:37:52 49:57 11:57 (43)
29 7 / V-E [8623328] Cochet Kurt 1971 BEL Team Den Band 02:40:35 52:40 13:13 (29)
30 8 / V-E [8625297] Jiří Žák 1969 CZE The ENtourist 02:42:44 54:49 11:50 (33)
31 23 / M-E [8637354] Michal Ščupák 1995 CZE Bike 2000 02:44:11 56:16 12:19 (1)
32 24 / M-E [8628260] Petr Kos 1987 CZE Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 02:46:17 58:22 12:45 (20)
33 1 / Z-E [8623275] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:47:19 59:24 13:16 (31)
34 25 / M-E [8627935] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 02:54:09 01:06:14 12:39 (21)
35 9 / V-E [8627981] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 02:55:41 01:07:46 13:04 (37)
36 2 / Z-E [8637428] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 02:57:23 01:09:28 13:50 (32)
37 10 / V-E [8626426] Jirka Bráza 1976 CZE LAIC 03:12:26 01:24:31 16:04 (36)
38 26 / M-E [8637369] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 03:12:36 01:24:41 13:01 (12)
39 27 / M-E [8637352] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 03:30:19 01:42:24 11:44 (14)
40 (-1) 28 / M-E [8637398] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 01:09:48 08:50 (3)
41 (-1) 29 / M-E [8624062] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 01:14:16 08:52 (26)
42 (-1) 30 / M-E [8627429] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 01:44:05 10:48 (40)
43 (-1) 31 / M-E [8637355] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 02:05:58
43 (-2) 31 / M-E [8637368] Florian Findeisen 1987 GER LAST NATIONAL TEAM 09:46 (19)
45 (-3) 33 / M-E [8637357] Ondřej Korel 1991 CZE CZE 09:23 09:23 (16)
46 (-3) 34 / M-E [8627279] MARCIN PALKA 1979 POL BIKEBOARD 02:00:40 10:42 (38)
47 (-3) 35 / M-E [8637374] ulrich hagenbusch 1983 GER reacteam radleck mering 02:25:26
48 (-6) 36 / M-E [8627322] Lutz Baumgärtel 1980 GER SCOTT Bike 24 MTB Team 09:20:17 10:04 (41)
49 (-8) 37 / M-E [8637396] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 57:08 07:49 (10)

výsledková listina Half Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 1 / M [413] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC CZ Racing team 10:33:50 00:00 44:10 (1)
2 2 / M [415] Tomáš Malátek 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 10:50:54 17:04 45:14 (2)
3 3 / M [420] Branislav Šukala 1988 SVK Finančné centrum Team 11:23:07 49:17 47:54 (3)
4 4 / M [421] Wojciech Walczak 1980 POL CZE 12:15:33 01:41:42 51:46 (5)
5 5 / M [410] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 12:20:12 01:46:21 51:04 (4)
6 6 / M [411] Dominik Krejčí 1997 CZE Bike 2000 12:43:25 02:09:35 55:22 (6)
7 7 / M [419] Artur Stępniak 1987 POL Nokia Cycling Team 13:58:50 03:25:00 01:01:24 (7)
8 1 / Z [422] Martina Rudolfová 1982 CZE Eurofoam team 14:07:57 03:34:07 01:07:01 (10)
9 2 / Z [409] Vendula Kelbichová 1986 CZE SDH Jirkov 14:36:22 04:02:32 01:05:41 (8)
10 3 / Z [423] Arnhild Pross 1982 GER Team Le Rêve 14:46:19 04:12:29 01:05:11 (14)
11 4 / Z [418] Danča Rychterová 1969 CZE Trosky tým 15:25:38 04:51:48 01:06:21 (9)
12 5 / Z [407] Miroslava Fábryová 1986 SVK Kráľovský maratón 16:29:57 05:56:07 01:10:44 (13)
13 8 / M [414] Jakub Linhart 1977 CZE CZE 18:25:44 07:51:54 01:09:45 (12)
14 1 / V-E [351] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 23:31:50 12:58:00 02:14:47
15 (-1) 9 / M [417] Petr Rybín 1968 CZE RAFKARNA.CZ 10:47:41 01:07:33 (11)
16 (-1) 10 / M [412] Petr Krumlovský 1974 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 14:50:22
17 (-3) 11 / M [604] Pavel Hájek 1975 CZE Atrex team 02:11:29
18 (-3) 12 / M [610] Oto Meran 1982 CZE Brno 07:14:24

výsledková listina Junior

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 1 / Junior [405] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 11:10:36 00:00 46:46 (1)
2 2 / Junior [404] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 11:40:17 29:41 49:17 (2)
3 3 / Junior [401] Tomáš Hanuš 1998 CZE Vella team 13:32:06 02:21:30 54:23 (3)
4 1 / Kadetky [402] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 16:27:43 05:17:07 02:23:48 (4)
5 4 / Junior [403] Kuba Linhart 2002 CZE CZE 18:25:05 07:14:29 01:12:18 (5)

výsledková listina UNICYCLE

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 1 / M [201] Maksym Siegienczuk 1984 POL TriSlide 14:37:59 00:00 01:00:27 (1)
2 2 / M [203] Kamil Kacprzak 1996 POL CZE 22:16:39 07:38:40 02:01:16 (2)
3 3 / M [202] JAKUB KOL 1991 POL CZE 26:51:46 12:13:47 02:48:37 (3)

výsledková listina Half Enduro Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 (-1) 1 / V-E [8637417] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 02:31:57 19:59 (2)

výsledková listina KIDS 0-5 kola

start ~ 17:07:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec Prolog
1 1 / Muži [522] Jakub Říhánek 2011 CZE CZE
2 1 / Ženy [523] Tereza Říhánková 2011 CZE CZE
3 2 / Muži [531] Jan Brož 2012 CZE Hony Team
4 2 / Ženy [519] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy
5 3 / Ženy [537] Nela Suchomelová 2012 CZE CZE
6 3 / Muži [530] Adam Kugler 2011 CZE CZE
7 4 / Ženy [520] Eliška Linhartová 2011 CZE CZE
8 4 / Muži [521] Matyáš Nouzák 2011 CZE BIG SHOCK TEAM o.s.
9 (-1) 5 / Muži [529] Marek Kugler 2013 CZE CZE

výsledková listina KIDS Odrazedla

start ~ 17:17:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec Prolog
1 (-1) 1 / Ženy [535] Barbora Tomečková 2013 CZE GS cyklo team Jistebnice
2 (-1) 1 / Muži [517] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy
3 (-1) 2 / Muži [514] Martin Gryga 2014 CZE CZE
4 (-1) 2 / Ženy [516] Zuzana Chrástová 2012 CZE CZE
5 (-1) 3 / Ženy [526] Karolína Vránová 2012 CZE CZE
6 (-1) 3 / Muži [515] Petr Gryga 2013 CZE CZE
7 (-1) 4 / Ženy [534] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton

výsledková listina KIDS 6-7

start ~ 17:25:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Prolog
1 1 / Ženy [527] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 13:56 00:00
2 1 / Muži [528] Sebastian Umlaf 2009 CZE S-Sport 15:39 01:43
3 2 / Ženy [501] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 16:09 02:13
4 3 / Ženy [539] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 17:37 03:40
5 2 / Muži [532] Jakub Černý 2009 CZE Focus Plzeň 18:04 04:08
6 4 / Ženy [502] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 02:00:51 01:46:54
6 (-2) 3 / Muži [508] Gabriel Vacek 2008 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM

výsledková listina KIDS 11-14

start ~ 17:25:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / Muži [511] Mirek Müller 2004 CZE KAH sport Vrchlabí 29:11 00:00 07:33 15:29 (1)
2 2 / Muži [512] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 29:23 00:12 08:12 17:15 (4)
3 3 / Muži [510] Jakub Hák 2004 CZE Carla.Kupkolo D.K.n.L. 30:20 01:08 07:46 16:02 (2)
4 4 / Muži [536] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 30:52 01:41 07:42 16:44 (3)
5 5 / Muži [513] Matouš Chvátal 2003 CZE S-Sport Hronov 32:43 03:32 08:16 18:00 (5)

výsledková listina KIDS 8-10

start ~ 17:46:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1
1 1 / Muži [533] Patrik Frencl 2008 CZE Giant Pitrs bikes 21:30 00:00 05:41
2 2 / Muži [505] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 22:27 00:57 05:57
3 3 / Muži [538] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 22:41 01:11 05:53
4 4 / Muži [506] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 23:13 01:43 06:22
5 5 / Muži [507] Petr Šimůnek 2006 CZE CZE 23:35 02:05 06:22
6 6 / Muži [509] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 26:23 04:53 07:09
6 (-1) 6 / Muži [504] Jim Bráza 2008 CZE CZE 08:06

výsledková listina KIDS 13-14

start ~ 20:00:00