Kupkolo MTB Trilogy 2018

04.07.2018 - 07.07.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-29 [8] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 12:48:24.5 38:53.2 (1) 04:09:34.1 (1) 03:34:33.9 (1) 04:25:23.3 (1)
2 1 / M-V1 [9] Jan Jobánek 1983 CZE Superior Suninvent Team 12:58:57.4 10:32.9 42:48.3 (4) 04:13:32.6 (2) 03:35:01.1 (2) 04:27:35.4 (3)
3 2 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 13:11:47.3 23:22.8 41:52.7 (2) 04:28:49.7 (3) 03:35:11.9 (3) 04:25:53.0 (2)
4 1 / M-V2 [4] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 14:34:37.8 01:46:13.3 47:56.4 (14) 04:51:35.8 (6) 04:03:04.8 (5) 04:52:00.8 (7)
5 3 / M-V1 [102] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 14:34:59.5 01:46:35.0 46:36.7 (10) 05:01:38.2 (9) 04:06:03.2 (6) 04:40:41.4 (5)
6 4 / M-V1 [29] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 14:36:29.8 01:48:05.3 48:57.1 (15) 04:59:42.1 (8) 03:56:09.0 (4) 04:51:41.6 (6)
7 5 / M-V1 [5] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 14:57:28.6 02:09:04.1 47:17.7 (12) 05:04:03.6 (12) 04:13:42.3 (10) 04:52:25.0 (9)
8 2 / M-V2 [11] Josef Zavadil 1973 CZE Team Bike Perštejn 15:23:28.5 02:35:04.0 51:39.2 (24) 05:10:53.2 (13) 04:15:23.6 (13) 05:05:32.5 (18)
9 2 / M-29 [127] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 15:39:24.0 02:50:59.5 53:48.5 (36) 05:28:33.0 (20) 04:24:38.5 (20) 04:52:24.0 (8)
10 3 / M-V2 [122] Janos Vizdak 1978 HUN Speed-Way Team 15:41:28.8 02:53:04.3 50:57.7 (21) 05:02:46.5 (11) 04:25:16.9 (21) 05:22:27.7 (23)

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-E [8660502] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:40:25.0 09:19.0 (1) 34:44.0 (1) 25:58.0 30:24.0 (1)
2 2 / M-E [8660559] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 01:42:11.0 01:46.0 09:20.0 (2) 36:03.0 (2) 25:51.0 30:57.0 (2)
3 3 / M-E [8660506] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 01:45:26.0 05:01.0 09:41.0 (3) 37:22.0 (3) 26:41.0 31:42.0 (3)
4 4 / M-E [8660567] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 01:48:21.0 07:56.0 10:10.0 (5) 38:43.0 (4) 27:23.0 32:05.0 (4)
5 5 / M-E [8660513] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 01:49:18.0 08:53.0 10:03.0 (4) 39:17.0 (5) 27:06.0 32:52.0 (7)
6 6 / M-E [8660579] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 01:51:48.0 11:23.0 10:39.0 (8) 40:49.0 (9) 27:32.0 32:48.0 (6)
7 7 / M-E [8660582] Filip Zajac 1999 CZE BIKESTRIKE.COM 01:51:59.0 11:34.0 11:25.0 (18) 41:15.0 (11) 26:58.0 32:21.0 (5)
8 8 / M-E [8660545] Ondřej Musil 1986 CZE CZE 01:52:15.0 11:50.0 10:46.0 (9) 40:38.0 (8) 27:56.0 32:55.0 (8)
9 9 / M-E [8660577] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 01:52:40.0 12:15.0 10:35.0 (7) 40:32.0 (7) 27:34.0 33:59.0 (9)
10 10 / M-E [8660509] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 01:53:21.0 12:56.0 11:00.0 (15) 41:05.0 (10) 27:12.0 34:04.0 (11)

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M [436] Vašek Strnad 1983 CZE Endeka Bassta 10:42:56.4 50:12.3 (1) 03:17:23.2 (1) 02:41:09.5 (1) 03:54:11.4 (1)
2 2 / M [420] Robert Kocián 1988 CZE SK Edie VSetín 11:22:35.4 39:39.0 52:57.7 (4) 03:23:51.9 (3) 02:54:42.1 (2) 04:11:03.7 (2)
3 3 / M [409] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 11:35:59.2 53:02.8 50:58.0 (2) 03:20:16.0 (2) 02:58:17.9 (3) 04:26:27.3 (3)
4 4 / M [433] Lukáš Pospíšil 1998 CZE Redpoint Eleven Team 12:05:34.7 01:22:38.3 53:34.6 (5) 03:27:07.5 (4) 03:12:53.9 (6) 04:31:58.7 (5)
5 5 / M [421] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 12:21:04.6 01:38:08.2 58:39.3 (7) 03:49:14.7 (6) 03:04:12.1 (5) 04:28:58.5 (4)
6 6 / M [434] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 12:37:19.8 01:54:23.4 59:57.8 (9) 03:46:04.5 (5) 03:00:44.0 (4) 04:50:33.5 (6)
7 7 / M [440] Petr Vinklárek 1984 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 13:19:01.4 02:36:05.0 59:23.7 (8) 03:58:59.9 (10) 03:21:07.9 (8) 04:59:29.9 (8)
8 8 / M [429] Chris Maund 1967 USA CZE 13:49:49.8 03:06:53.4 01:00:04.8 (10) 04:13:05.0 (11) 03:27:39.6 (10) 05:09:00.4 (10)
9 9 / M [437] Pavel Sviták 1991 CZE CZE 14:07:43.6 03:24:47.2 01:04:35.6 (15) 04:39:55.1 (14) 03:30:47.9 (11) 04:52:25.0 (7)
10 10 / M [431] Ondřej Mikuláš 1990 CZE CZE 14:12:34.3 03:29:37.9 01:09:41.9 (18) 04:14:58.8 (12) 03:24:25.0 (9) 05:23:28.6 (12)

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Junior [401] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 11:46:27.3 01:07:45.0 (4) 03:26:02.5 (1) 02:54:42.8 (2) 04:17:57.0 (1)
2 2 / Junior [406] Luboš Kluch 2000 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 12:43:32.2 57:04.9 54:02.4 (2) 03:42:43.2 (2) 02:52:01.4 (1) 05:14:45.2 (2)
3 3 / Junior [405] Radek Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 14:43:06.6 02:56:39.3 01:09:34.7 (5) 04:57:33.0 (4) 03:19:43.9 (3) 05:16:15.0 (3)
4 4 / Junior [402] Martin Dušek 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 15:08:11.6 03:21:44.3 01:07:44.9 (3) 04:23:07.8 (3) 03:39:07.8 (4) 05:58:11.1 (4)
5 5 / Junior [403] Ondřej Fišer 2002 CZE DPC Doudleby 18:57:54.4 07:11:27.1 01:33:18.7 (7) 06:04:53.0 (6) 04:28:09.2 (5) 06:51:33.5 (5)
6 6 / Junior [407] Matouš Pajer 2003 CZE Výlet Liberec 19:44:55.3 07:58:28.0 01:32:44.0 (6) 05:54:01.4 (5) 04:54:58.4 (6) 07:23:11.5 (6)
7 1 / Juniorky [404] Natálie Hanušová 2000 CZE Pitrs bikes 21:51:13.1 10:04:45.8 01:38:10.3 (8) 07:12:33.2 (7) 05:12:44.6 (7) 07:47:45.0 (7)
8 7 / Junior [401] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 11:46:27.3 01:07:45.0 (4) 03:26:02.5 (1) 02:54:42.8 (2) 04:17:57.0 (1)
9 8 / Junior [406] Luboš Kluch 2000 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 12:43:32.2 57:04.9 54:02.4 (2) 03:42:43.2 (2) 02:52:01.4 (1) 05:14:45.2 (2)
10 9 / Junior [405] Radek Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 14:43:06.6 02:56:39.3 01:09:34.7 (5) 04:57:33.0 (4) 03:19:43.9 (3) 05:16:15.0 (3)

Enduro Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 (-1) 1 / Muži [8660553] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:33:23.0 (13) 28:02.0 (11) 25:50.0 39:31.0 (11)
2 (-1) 2 / Muži [8660517] Csaba Horváth 1979 HUN Long Distance Trail Riders 02:24:16.0 21:06.0 (12) 42:23.0 (13) 24:43.0 56:04.0 (13)
3 (-9) 3 / Muži [8660538] Miloš Čihák 1987 CZE CZE 01:16:43.0 10:49.0 (1) 20:03.0 (2) 19:35.0 26:16.0 (1)
4 (-9) 4 / Muži [8660524] Venca Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 01:21:33.0 11:31.0 (2) 20:01.0 (1) 20:51.0 29:10.0 (2)
5 (-9) 5 / Muži [8660543] Marek Mahdalík 0000 CZE CZE 01:29:49.0 12:57.0 (4) 22:30.0 (5) 22:57.0 31:25.0 (4)
6 (-9) 6 / Muži [8660552] Vladimír Vorel 1959 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:33:04.0 13:31.0 (7) 21:34.0 (4) 26:32.0 31:27.0 (5)
7 (-9) 1 / Ženy [8660550] Bára Hančíková 1988 CZE TOP RUN CLUB 01:34:10.0 13:10.0 (6) 24:50.0 (8) 22:57.0 33:13.0 (7)
8 (-9) 7 / Muži [8660520] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR Enduro 01:34:30.0 12:28.0 (3) 20:49.0 (3) 30:09.0 31:04.0 (3)
9 (-9) 8 / Muži [8660535] Ladislav Brand 1977 CZE Bubotrails 01:35:03.0 13:05.0 (5) 24:18.0 (7) 24:57.0 32:43.0 (6)
10 (-9) 9 / Muži [8660544] Jan Hladký 1976 CZE CZE 01:37:06.0 14:07.0 (9) 25:34.0 (10) 23:29.0 33:56.0 (8)

KIDS Odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 (-1) 1 / kluci [709] David Sedliský 2015 CZE TJ Spartak Vrchlabí 02:00.5 00:42.5 (1) 00:39.2 (1) 00:38.8 (2)
2 (-1) 2 / kluci [704] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:21.2 00:44.9 (2) 00:49.3 (5) 00:47.0 (5)
3 (-1) 3 / kluci [701] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:32.0 00:51.2 (3) 00:53.4 (7) 00:47.4 (6)
4 (-1) 4 / kluci [707] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 03:58.2 02:40.8 (9) 00:41.3 (2) 00:36.1 (1)
5 (-1) 5 / kluci [731] Jakub Fajt 2015 CZE Eurofoam team 04:08.5 02:43.2 (10) 00:44.1 (3) 00:41.2 (3)
6 (-1) 1 / holky [732] Sofia horváthová 2015 CZE CZE 05:23.8 01:19.3 (6) 01:59.6 (9) 02:04.9 (8)
7 (-1) 2 / holky [733] Eliška Kuglerová 2015 CZE CZE 05:48.4 02:03.6 (8) 01:54.2 (8) 01:50.6 (7)
8 (-1) 3 / holky [734] Soňa Nouzáková 2016 CZE CZE 06:35.2 02:02.8 (7) 02:09.3 (10) 02:23.1 (9)
8 (-2) 3 / holky [724] Leontýnka Stadtherrová 2014 CZE BIKESERVIS.EU 00:45.1 (4) 00:41.4 (4)
8 (-2) 6 / kluci [708] Ondřej Plný 2015 CZE CZE 00:54.5 (4) 00:53.4 (6)
11 (-3) 7 / kluci [702] Matěj Hradecký 2015 CZE Gigantic Racing Team 01:13.9 01:13.9 (5)

KIDS kola 0-5

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Muži [737] Mikeš Krump 2013 CZE CZE 04:03.5 01:03.4 (2) 01:03.4 (1) 01:56.7 (1)
2 2 / Muži [705] Marek Kugler 2013 CZE Bír riders 04:08.4 00:04.9 01:02.0 (1) 01:08.0 (2) 01:58.4 (2)
3 3 / Muži [736] Julius Vogel 2013 CZE CZE 05:46.3 01:42.8 01:41.8 (4) 01:25.9 (3) 02:38.6 (3)
4 4 / Muži [703] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 07:01.3 02:57.8 01:39.3 (3) 02:16.4 (4) 03:05.6 (4)
5 5 / Muži [737] Mikeš Krump 2013 CZE CZE 04:03.5 01:03.4 (2) 01:03.4 (1) 01:56.7 (1)
6 6 / Muži [705] Marek Kugler 2013 CZE Bír riders 04:08.4 00:04.9 01:02.0 (1) 01:08.0 (2) 01:58.4 (2)
7 7 / Muži [736] Julius Vogel 2013 CZE CZE 05:46.3 01:42.8 01:41.8 (4) 01:25.9 (3) 02:38.6 (3)
8 8 / Muži [703] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 07:01.3 02:57.8 01:39.3 (3) 02:16.4 (4) 03:05.6 (4)

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Muži [714] Jakub Říhánek 2011 CZE CZE 07:16.0 00:07.6 (1) 04:18.1 (1) 02:50.3 (2)
2 2 / Muži [710] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 09:31.4 02:15.4 02:04.1 (2) 04:35.7 (2) 02:51.6 (3)
3 1 / Ženy [715] Tereza Říhánková 2011 CZE CZE 09:37.9 02:21.9 02:11.2 (3) 04:41.1 (3) 02:45.6 (1)
4 3 / Muži [735] šimon pánek 2011 CZE dres.cz 11:49.9 04:33.9 02:27.1 (4) 05:56.5 (6) 03:26.3 (4)
5 4 / Muži [742] dominik šefl 2011 CZE CZE 12:00.0 04:44.0 03:03.9 (8) 05:28.2 (5) 03:27.9 (5)
6 2 / Ženy [711] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 12:17.7 05:01.7 03:01.8 (7) 05:25.6 (4) 03:50.3 (8)
7 5 / Muži [712] Adam Kugler 2011 CZE Bír riders 12:37.6 05:21.6 02:56.5 (5) 05:56.7 (7) 03:44.4 (7)
8 3 / Ženy [716] Adélka Stadtherrová 2011 CZE BIKESERVIS.EU 13:38.3 06:22.3 03:16.2 (9) 06:24.9 (8) 03:57.2 (9)
9 (-1) 4 / Ženy [738] Amira Vogel 2011 CZE CZE 06:38.7 02:59.3 (6) 03:39.4 (6)
10 6 / Muži [714] Jakub Říhánek 2011 CZE CZE 07:16.0 00:07.6 (1) 04:18.1 (1) 02:50.3 (2)

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1
1 1 / Muži [717] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 18:35.6 05:18.7 (1)
2 2 / Muži [740] Tomáš Janovský 2008 CZE S - Sport Hronov 20:03.8 01:28.2 05:36.0 (2)
3 1 / Ženy [719] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 22:48.4 04:12.8 06:23.6 (3)
4 3 / Muži [718] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 23:05.4 04:29.8 06:45.0 (6)
5 4 / Muži [741] Sebastian Umlauf 2009 CZE S-Sport Hronov 24:07.8 05:32.2 06:33.8 (4)
6 2 / Ženy [720] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 24:14.5 05:38.9 06:44.0 (5)
7 3 / Ženy [722] Emma Šimůnková 2009 CZE CZE 24:54.8 06:19.2 06:55.4 (7)
8 5 / Muži [721] Tobiáš Kučera 2010 CZE GHOST junior Team 25:46.6 07:11.0 06:58.4 (8)
9 (-2) 6 / Muži [428] David Filip 2010 CZE CZE 23:23:02.3
10 7 / Muži [717] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 18:35.6 05:18.7 (1)

KIDS 11-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Muži [723] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 36:19.3 06:57.9 (2) 20:11.4 (2) 09:10.0 (5)
2 2 / Muži [726] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 36:56.4 00:37.1 07:21.2 (3) 20:28.2 (3) 09:07.0 (4)
3 3 / Muži [728] Petr Šimůnek 2006 CZE CZE 40:09.1 03:49.8 08:17.3 (5) 23:12.9 (6) 08:38.9 (2)
4 4 / Muži [729] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 40:14.0 03:54.7 07:29.2 (4) 22:58.1 (5) 09:46.7 (6)
5 1 / Junior [727] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes team 01:26:24.1 50:04.8 53:59.2 (1) 06:28.4 (1) 17:47.6 (1) 08:08.9 (1)
6 (-1) 5 / Muži [730] Dominik Zavadil 2005 CZE Team Bike Perštejn 22:49.9 22:49.9 (4) 08:48.1 (3)
6 (-1) 5 / Muži [725] Radim Kučera 2007 CZE Ghost team 10:07.6 (6) 31:46.7 (7)
8 7 / Muži [723] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 36:19.3 06:57.9 (2) 20:11.4 (2) 09:10.0 (5)
9 8 / Muži [726] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 36:56.4 00:37.1 07:21.2 (3) 20:28.2 (3) 09:07.0 (4)
10 9 / Muži [728] Petr Šimůnek 2006 CZE CZE 40:09.1 03:49.8 08:17.3 (5) 23:12.9 (6) 08:38.9 (2)