Kupkolo MTB Trilogy 2018

04.07.2018 - 07.07.2018 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 11, muzi : 10, zeny: 1, M-29: 1, M-V1: 6, M-V2: 2, M-V3: 1, Z: 1 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 10, muzi : 10, zeny: 0, M-E: 6, V-E: 4, Z-E: 0 [html] [pdf]
Half Race celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, M: 1, Z: 0 [html] [pdf]
Junior celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, Junior: 1, Juniorky: 0 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]

startovní listina Extreme Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 11 účastníků ( 10 mužů, 1 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M-V2 [ ] blaha jakub CZE Wheelsports Racing Team 1976
M-V1 [ ] Eibl Martin CZE Suchodol 1984
M-V1 [ ] Frydrych Adam CZE Crossbike.cz 1984
M-V1 [ ] Jero Miroslav CZE Kasper Swix team Trutnov 1984
Z [ ] Kolegarová Iveta CZE IN-LIFE Cycling Team 1988
M-V2 [ ] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
M-V1 [ ] Lebailly Simon CZE Prague 1986
M-29 [ ] Preněk Ondřej CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1996
M-V1 [ ] Ryšavý Pavel CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1979
M-V3 [ ] Thackery Peter GBR LEATHERHEAD, Surrey, UK 1960
M-V1 [ ] Vraný Jan CZE Trutnov 1982

startovní listina Enduro Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 10 účastníků ( 10 mužů, 0 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení plus měřené úseky typu Enduro.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M-E [ ] Buragas Wojciech POL Pussy Enduro Riders 1980
M-E [ ] Čihák Miloš CZE www.cyklopohotovost.cz 1987
V-E [ ] Donath Stefan GER Callenberg OT Falken 1978
M-E [ ] Heitmann Sven GER Jenbike 1981
V-E [ ] Kaiser Günther AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 1973
M-E [ ] Plzák Lukáš CZE Bubotrails 1990
V-E [ ] Schmerler Martin GER VfB Kipfenberg _ Holzlandbiker 1973
V-E [ ] Thackery Peter GBR LEATHERHEAD, Surrey, UK 1960
M-E [ ] Vogel Jasper GER BikesportBerlin 1983
M-E [ ] Walczak Wojciech POL Wroclaw 1980

startovní listina Half Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen) Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M [ ] Kromer jiří CZE www.dres.cz 1972

startovní listina Junior

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen) Zkrácená trať, kategorie do 18ti let, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Junior [ ] Coufal Tomáš CZE Apache Loko Trutnov 2001

startovní listina Enduro Half Race

start ~ 09:00:00

startovní listina KIDS

start ~ 17:00:00