Kupkolo MTB Trilogy 2018

04.07.2018 - 07.07.2018 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 37, muzi : 37, zeny: 0, M-29: 6, M-V1: 18, M-V2: 12, M-V3: 1, Z: 0 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 50, muzi : 43, zeny: 7, M-E: 33, V-E: 10, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 11, muzi : 7, zeny: 4, M: 7, Z: 4 [html] [pdf]
Junior celkem: 2, muzi : 2, zeny: 0, Junior: 2, Juniorky: 0 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 2, muzi : 1, zeny: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]
Electric Half Trip celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS celkem: 6, muzi : 4, zeny: 2, kluci: 4, holky: 2 [html] [pdf]

startovní listina Extreme Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 37 účastníků ( 37 mužů, 0 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M-29 [ ] Baytsur Roman RUS redBike 1989
M-V1 [ ] Bitnar Matěj CZE SKH Královehradeckého kraje 1988
M-V2 [ ] blaha jakub CZE Wheelsports Racing Team 1976
M-29 [ ] Capouch David CZE APEX-BIKE KLUB TÁBOR 1995
M-V1 [ ] Daniel Duda CZE Hupnakolo El-Diablo 1979
M-V2 [ ] Drnec Martin CZE COS Brno 1976
M-V2 [ ] Dvořák Miloslav CZE Šumava team 1977
M-V1 [ ] Eibl Martin CZE Suchodol 1984
M-V2 [ ] Faktor Peter SVK SpektrumSZ 1978
M-V1 [ ] Farář Jan CZE beMANIAX MADBIKE 1985
M-V1 [ ] Fojt Petr CZE R2 RIDE YOUR RACE 1987
M-29 [ ] Frencl Martin CZE Pitrs bikes 1990
M-V1 [ ] Frydrych Adam CZE Crossbikecz 1984
M-V1 [ ] Fus Martin CZE Reapro Bike Team 1987
M-V1 [ ] Gierlich Peter GER MTB Club München 1979
M-V3 [ ] Heczko Stanislav CZE SkiAlpShop 1966
M-V1 [ ] Jero Miroslav CZE Kasper Swix Team Trutnov 1984
M-V1 [ ] Jørgensen Jannik Kryger DNK DMK Danish Mountainbike Club 1988
M-V1 [ ] Jurčák Peter SVK BombyFurt 1980
M-V2 [ ] Kořínek Tomáš CZE Praha 4 1972
M-V2 [ ] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
M-V2 [ ] Kráčmar Vlastimil CZE Kupkolo MTB Trilogy 1974
M-V2 [ ] Král Ondřej CZE CSC Český Brod 1974
M-29 [ ] Kříž Tomáš CZE Praha 6 1989
M-V2 [ ] Kučera Viktor CZE Ghost team 1975
M-29 [ ] Küpper Jan GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 1998
M-V1 [ ] Lebailly Simon BEL Prague 1986
M-V1 [ ] Olsen Helgi Winther DNK MTB.fo 1980
M-V1 [ ] Pektor Stanislav CZE Biketriatlon Morkovice 1980
M-29 [ ] Pembaur Felix GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 1994
M-V2 [ ] Pokorný Zbyněk CZE Sušice 1975
M-V1 [ ] Ryšavý Pavel CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1979
M-V1 [ ] Říhánek Lukáš CZE 2V BIKERS 1979
M-V2 [ ] Sebastianelli Luca ITA Bubovice 1969
M-V2 [ ] Stollár Jozef SVK Vrútky 1974
M-V1 [ ] Škoch Michal CZE RUMOVÝ EXPRESS 1981
M-V1 [ ] Vraný Jan CZE pinkhypo.cz 1982

startovní listina Enduro Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 50 účastníků ( 43 mužů, 7 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení plus měřené úseky typu Enduro.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M-E [ ] Anderle David CZE Slatina nad Zdobnicí 1985
V-E [ ] Broda Grzegorz POL SCS OSOZ Racing Team 1975
M-E [ ] Buragas Wojciech POL Szczecin 1980
M-E [ ] Čiviš Michal CZE Slaný 1985
M-E [ ] Daszkiewicz Michał POL Knurświny 1982
V-E [ ] Donath Stefan GER Callenberg OT Falken 1978
M-E [ ] Fiederling Lennart GER FAHRWERK WERKSTEAM 1997
M-E [ ] Filip Stanislav CZE SPL servis.cz 1980
M-E [ ] Flídr Michal CZE Black Field A team 1979
M-E [ ] geist tomas CZE K potoku 987, Sulice 1987
M-E [ ] Greyer Matthias GER IBC DIMB Racing Team 1987
V-E [ ] Gruszczyński Artur POL SCS OSOZ Racing Team 1977
M-E [ ] Hundhammer Johannes GER FAHRWERK WERKSTEAM 1989
V-E [ ] Chlíbek Venca CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 1971
Z-E [ ] Chlíbková Daniela CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 1967
V-E [ ] Choyna Peter GER Seddiner See 1976
M-E [ ] Jarzynka Robert POL Rowerem 1980
V-E [ ] Kaiser Günther AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 1973
M-E [ ] Karbus Ondřej CZE Slaný 1987
M-E [ ] Kárník Jan CZE Praha 1979
V-E [ ] Kavka Pavel CZE Říčany 1976
Z-E [ ] Kneise Anja GER Dresden 1987
M-E [ ] Kugler Zbynek CZE Bír riders 1981
M-E [ ] Martyka Michał POL Kellys Bike 1989
V-E [ ] März Martin GER Blood, Sweat and Beers 1973
M-E [ ] Mazal Tomáš CZE Metylovice 1989
M-E [ ] Mikuláš Vojtěch CZE Dlouhá Třebová 1996
V-E [ ] Mušálek Václav CZE BIKOMATIC 1966
M-E [ ] Mužík Jakub CZE Hořovice 1993
M-E [ ] Němec Marek CZE Bubotrails 1990
Z-E [ ] Pačáková Míša CZE Praha 1986
M-E [ ] Plzák Lukáš CZE Bubotrails 1990
Z-E [ ] Seemann Astrid GER FAHRWERK WERKSTEAM 1989
M-E [ ] Schäfer Daniel GER FAHRWERK WERKSTEAM 1984
V-E [ ] Schlachter Thomas GER OmmesPommes123 1977
Z-E [ ] Schmidt Sylvia GER 26 aint dead 1981
M-E [ ] Schwab Tilmann CZE Wertheim 1986
M-E [ ] Schwarz Richard GER FAHRWERK WERKSTEAM 1985
M-E [ ] Schweizer Lukas GER FAHRWERK WERKSTEAM 1986
M-E [ ] Svoboda Jiří CZE MTBCrossCountry.com 1980
M-E [ ] Svoboda Vojtěch CZE Třebíč 1979
Z-E [ ] Świrkowicz Ania POL Rowerem 1979
M-E [ ] Szabo Jiri CZE SPOKE Team 1988
M-E [ ] Tejkal Zbyněk CZE AMOKbikers 1983
M-E [ ] Tomek Jan CZE Slaný 1983
M-E [ ] Vogel Jasper GER BikesportBerlin 1983
Z-E [ ] Vosičková Dana CZE Koloshop Team 1982
M-E [ ] Zvoníček Ondřej CZE Bike Emergency 1984
M-E [ ] Žemba Zdeněk CZE Úvalno 1984
M-E [ ] Žemba Zdeněk CZE Úvalno 1984

startovní listina Half Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 11 účastníků ( 7 mužů, 4 žen) Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Z [ ] Alexander Janet NZL Encinitas 1959
Z [ ] Dlabalová Jana CZE GLEDE TEAM 1981
M [ ] Grünwald Harald GER Berlin 1964
Z [ ] Chodurová Markéta CZE MTB Beskydy 1984
M [ ] Chornikowski Łukasz POL Ericsson Cycling UNI 1981
M [ ] Kocián Robert CZE SK Edie VSetín 1988
Z [ ] Kovaříková Aleška CZE Bradlecká Lhota 1980
M [ ] Kromer Jiří CZE www.dres.cz 1972
M [ ] Maund Chris USA Encinitas 1967
M [ ] Paleček Ondřej CZE Beer riders 1981
M [ ] Stępniak Artur POL Nokia Cycling Team 1987

startovní listina Junior

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen) Zkrácená trať, kategorie do 18ti let, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Junior [ ] Coufal Tomáš CZE Apache Loko Trutnov 2001
Junior [ ] Fišer Ondřej CZE DPC Doudleby 2002

startovní listina Enduro Half Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 2 účastníků ( 1 mužů, 1 žen) Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení, plus měřené úseky typu Enduro.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Gottstein Boris GER 26 1971
Ženy [ ] Hančíková Bára CZE TOP RUN CLUB 1988

startovní listina Electric Half Trip

start ~ 09:30:00

startovní listina KIDS

start ~ 17:00:00 , přihlášeno: 6 účastníků ( 4 mužů, 2 žen) pouze pokud závodí rodiče

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [ ] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
holky [ ] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
kluci [ ] Kučera Radim CZE Ghost team 2007
kluci [ ] Kučera Tobiáš CZE GHOST junior Team 2010
kluci [ ] Kugler Adam CZE Bír riders 2011
kluci [ ] Kugler Marek CZE Bír riders 2013