Kupkolo MTB Trilogy 2018

04.07.2018 - 07.07.2018 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 210, muzi : 199, zeny: 11, M-29: 17, M-V1: 53, M-V2: 47, M-V3: 14, Z: 4, V-E: 16, M-E: 52, Z-E: 7 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 75, muzi : 68, zeny: 7, M-E: 52, V-E: 16, Z-E: 7 [html] [pdf]
Half Race celkem: 49, muzi : 42, zeny: 7, M: 29, Z: 6, M-V1: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muzi : 6, zeny: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 13, muzi : 12, zeny: 1, Muži: 12, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 11, muzi : 7, zeny: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muzi : 4, zeny: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 9, muzi : 5, zeny: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 9, muzi : 6, zeny: 3, Muži: 6, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 7, muzi : 7, zeny: 0, Muži: 6, Ženy: 0, Junior: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-29 [8] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 12:48:24 00:00 38:53 (1) 04:09:34 (1) 03:34:33 (1) 04:25:23 (1)
2 1 / M-V1 [9] Jan Jobánek 1983 CZE Superior Suninvent Team 12:58:57 10:32 42:48 (4) 04:13:32 (2) 03:35:01 (2) 04:27:35 (3)
3 2 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 13:11:47 23:22 41:52 (2) 04:28:49 (3) 03:35:11 (3) 04:25:53 (2)
4 1 / M-V2 [4] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 14:34:37 01:46:13 47:56 (14) 04:51:35 (6) 04:03:04 (5) 04:52:00 (7)
5 3 / M-V1 [102] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 14:34:59 01:46:35 46:36 (10) 05:01:38 (9) 04:06:03 (6) 04:40:41 (5)
6 4 / M-V1 [29] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 14:36:29 01:48:05 48:57 (15) 04:59:42 (8) 03:56:09 (4) 04:51:41 (6)
7 5 / M-V1 [5] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 14:57:28 02:09:04 47:17 (12) 05:04:03 (12) 04:13:42 (10) 04:52:25 (9)
8 2 / M-V2 [11] Josef Zavadil 1973 CZE Team Bike Perštejn 15:23:28 02:35:04 51:39 (24) 05:10:53 (13) 04:15:23 (13) 05:05:32 (18)
9 2 / M-29 [127] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 15:39:24 02:50:59 53:48 (36) 05:28:33 (20) 04:24:38 (20) 04:52:24 (8)
10 3 / M-V2 [122] Janos Vizdak 1978 HUN Speed-Way Team 15:41:28 02:53:04 50:57 (21) 05:02:46 (11) 04:25:16 (21) 05:22:27 (23)
11 6 / M-V1 [47] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 15:45:50 02:57:25 52:58 (29) 05:24:29 (18) 04:14:05 (12) 05:14:17 (20)
12 4 / M-V2 [96] Michal Prokop 1978 CZE BIG SHOCK TEAM 15:50:01 03:01:37 54:03 (37) 05:12:42 (14) 04:39:34 (32) 05:03:41 (16)
13 7 / M-V1 [83] Helgi Winther Olsen 1980 DNK MTB.fo 15:51:03 03:02:39 47:25 (13) 05:46:02 (27) 04:19:27 (15) 04:58:08 (11)
14 5 / M-V2 [97] Jaroslav Rygl 1970 CZE Singletrail Moravský kras 15:55:23 03:06:59 51:49 (25) 05:31:00 (21) 04:27:17 (24) 05:05:16 (17)
15 8 / M-V1 [40] Martin Fus 1987 CZE Reapro Bike Team 16:00:47 03:12:22 52:20 (27) 05:54:14 (35) 04:11:20 (9) 05:02:51 (15)
16 9 / M-V1 [46] Pavel Hnyk 1982 CZE CZE 16:08:19 03:19:55 52:11 (26) 05:22:01 (16) 04:14:04 (11) 05:40:02 (34)
17 6 / M-V2 [115] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 16:11:41 03:23:17 51:21 (22) 05:56:03 (36) 04:21:23 (16) 05:02:51 (14)
18 7 / M-V2 [107] Tomáš Strnad 1972 CZE INS Ateliér Náchod 16:26:48 03:38:24 59:17 (64) 05:34:51 (23) 04:26:18 (23) 05:26:21 (28)
19 10 / M-V1 [35] Petr Fojt 1987 CZE R2 RIDE YOUR RACE 16:32:06 03:43:42 54:41 (41) 05:26:58 (19) 04:47:56 (38) 05:22:30 (24)
20 3 / M-29 [88] Felix Pembaur 1994 GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 16:32:42 03:44:18 55:56 (46) 05:42:50 (26) 04:27:32 (25) 05:26:23 (29)
21 8 / M-V2 [57] Jan Klápště 1977 CZE BIKESERVIS.EU 16:37:12 03:48:48 57:02 (52) 05:46:51 (28) 04:32:58 (27) 05:20:20 (21)
22 4 / M-29 [23] Tomáš Dostál 1990 CZE Vella Team 16:37:36 03:49:12 01:03:48 (88) 05:47:43 (29) 04:23:49 (18) 05:22:14 (22)
23 11 / M-V1 [17] Tomáš Brendl 1986 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 16:39:26 03:51:01 44:47 (6) 06:29:08 (50) 04:11:15 (8) 05:14:14 (19)
24 12 / M-V1 [128] Jaroslav Zelenka 1980 CZE BIKESERVIS.EU 16:46:48 03:58:24 53:29 (35) 05:52:36 (33) 04:38:09 (31) 05:22:33 (25)
25 9 / M-V2 [24] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 16:53:41 04:05:16 54:13 (39) 06:09:44 (43) 04:24:02 (19) 05:25:41 (26)
26 5 / M-29 [123] Sebastian Vlček 1994 CZE beMANIAX MADBIKE 17:02:56 04:14:31 56:18 (47) 05:49:07 (31) 04:42:14 (33) 05:35:15 (31)
27 13 / M-V1 [10] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 17:10:55 04:22:30 53:21 (33) 05:24:28 (17) 04:55:14 (44) 05:57:50 (47)
28 1 / M-V3 [13] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 17:25:26 04:37:01 58:15 (59) 06:23:05 (46) 04:37:44 (30) 05:26:21 (27)
29 2 / M-V3 [113] Libor Šťasta 1966 CZE REGA team 17:30:42 04:42:18 56:49 (50) 05:56:59 (37) 04:49:33 (39) 05:47:20 (41)
30 6 / M-29 [68] Tomáš Kříž 1989 CZE CZE 17:31:36 04:43:12 58:39 (63) 06:06:24 (39) 04:46:54 (36) 05:39:39 (32)
31 14 / M-V1 [443] Martin Eibl 1984 CZE CZE 17:33:06 04:44:41 01:21:01 (122) 05:02:45 (10) 04:17:46 (14) 06:51:33 (74)
32 10 / M-V2 [65] Ondřej Král 1974 CZE CSC Český Brod 17:34:47 04:46:22 54:54 (42) 05:52:41 (34) 04:49:51 (40) 05:57:19 (46)
33 7 / M-29 [63] Filip Koudelka 1991 CZE Koustyle.cz 17:44:48 04:56:24 58:25 (62) 06:08:51 (42) 04:57:43 (46) 05:39:48 (33)
34 8 / M-29 [94] Jan Princ 1990 CZE APEX-BIKE KLUB TÁBOR 17:50:40 05:02:15 54:25 (40) 06:28:09 (48) 04:46:14 (35) 05:41:50 (36)
35 15 / M-V1 [14] Tomáš Bindr 1981 CZE Valkukle Team 17:57:48 05:09:23 56:35 (49) 06:15:58 (44) 04:54:44 (43) 05:50:30 (43)
36 1 / Z [36] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 18:03:37 05:15:12 59:41 (65) 06:01:23 (38) 05:01:51 (49) 06:00:40 (51)
37 16 / M-V1 [41] Peter Gierlich 1979 GER MTB Club München 18:03:55 05:15:31 53:17 (32) 06:56:08 (62) 04:43:03 (34) 05:31:26 (30)
38 9 / M-29 [71] Jan Küpper 1998 GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 18:08:13 05:19:49 56:21 (48) 06:34:21 (53) 04:51:04 (41) 05:46:26 (40)
39 11 / M-V2 [26] Jan Duda 1977 CZE Valkule team 18:09:01 05:20:37 56:54 (51) 06:07:04 (40) 04:59:41 (48) 06:05:21 (52)
40 17 / M-V1 [53] Jannik Kryger Jørgensen 1988 DNK DMK Danish Mountainbike Club 18:18:44 05:30:20 52:59 (30) 05:51:47 (32) 05:39:10 (80) 05:54:47 (45)
41 2 / Z [99] Michielsens Sara 1984 BEL Crankbrothers 18:29:35 05:41:10 01:07:26 (99) 06:26:13 (47) 04:56:32 (45) 05:59:23 (49)
42 12 / M-V2 [126] Michal Vrbský 1978 CZE INS Ateliér Náchod 18:30:00 05:41:35 58:17 (60) 06:45:34 (59) 04:53:22 (42) 05:52:45 (44)
43 18 / M-V1 [59] matej kobera 1980 SVK Kráľovský Maratón 18:31:08 05:42:43 53:25 (34) 06:42:21 (58) 05:05:19 (51) 05:50:02 (42)
44 13 / M-V2 [19] Martin Březík 1971 CZE CZE 18:39:48 05:51:24 01:01:47 (72) 06:20:13 (45) 05:07:30 (53) 06:10:17 (57)
45 14 / M-V2 [90] Zbyněk Pokorný 1975 CZE CZE 18:42:30 05:54:05 49:37 (16) 06:39:32 (55) 05:07:27 (52) 06:05:52 (53)
46 3 / Z [93] Radka Pospíšilová 1990 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 19:03:01 06:14:36 01:04:00 (91) 06:29:16 (52) 05:11:13 (57) 06:18:30 (60)
47 15 / M-V2 [74] Jiří Macháček 1976 CZE HO Stěžery 19:03:50 06:15:25 01:15:28 (119) 06:39:33 (56) 05:09:30 (55) 05:59:17 (48)
48 19 / M-V1 [67] Pavel Krump 1981 CZE BPR Cycling team 19:05:47 06:17:23 55:41 (44) 06:29:12 (51) 05:14:18 (58) 06:26:35 (67)
49 16 / M-V2 [28] Petr Ehl 1978 CZE BIKESERVIS.EU 19:11:04 06:22:40 57:06 (53) 07:00:59 (69) 05:02:59 (50) 06:09:59 (56)
50 20 / M-V1 [31] Jan Farář 1985 CZE beMANIAX MADBIKE 19:23:04 06:34:39 52:21 (28) 07:58:17 (98) 04:47:50 (37) 05:44:34 (39)
51 21 / M-V1 [38] Lukáš Frýba 1982 CZE Orbea Team 19:31:42 06:43:18 01:03:57 (90) 06:56:08 (63) 05:32:00 (73) 05:59:36 (50)
52 22 / M-V1 [86] Miroslav Pechr 1983 CZE BPR Cycling team 19:40:43 06:52:19 01:03:53 (89) 06:51:40 (61) 05:20:23 (61) 06:24:46 (66)
53 17 / M-V2 [45] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Poříčí 19:43:15 06:54:50 01:01:30 (71) 06:49:45 (60) 05:24:20 (66) 06:27:38 (69)
54 23 / M-V1 [48] Ladislav Horváth 1984 SVK Kráľovský Maratón, SWEP TEAM 19:50:52 07:02:27 01:10:38 (107) 06:40:41 (57) 05:29:11 (71) 06:30:20 (70)
55 24 / M-V1 [54] Peter Jurčák 1980 SVK BombyFurt 19:51:44 07:03:19 01:00:04 (66) 07:17:10 (80) 05:27:08 (68) 06:07:21 (54)
56 3 / M-V3 [49] Marek Houdek 1967 CZE Six Monkeys 19:54:20 07:05:56 01:05:32 (96) 07:05:44 (72) 05:26:25 (67) 06:16:38 (59)
57 25 / M-V1 [55] Tomáš Kašný 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 19:55:25 07:07:00 58:14 (58) 07:56:21 (95) 05:16:55 (59) 05:43:54 (38)
58 18 / M-V2 [80] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 19:57:41 07:09:17 01:00:16 (67) 07:01:17 (70) 05:28:29 (69) 06:27:38 (68)
59 10 / M-29 [78] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 20:00:42 07:12:17 01:02:37 (78) 07:15:20 (79) 05:19:06 (60) 06:23:38 (64)
60 26 / M-V1 [110] Michal Škoch 1981 CZE RUMOVÝ EXPRESS 20:09:11 07:20:46 57:50 (56) 07:00:57 (68) 05:36:04 (79) 06:34:17 (71)
61 27 / M-V1 [77] Marek Mička 1979 CZE www.dres.cz 20:13:27 07:25:03 01:02:52 (84) 06:38:45 (54) 05:33:41 (77) 06:58:08 (78)
62 4 / Z [12] Balazs Beata 1981 HUN Bringabanda SC 20:18:22 07:29:57 01:02:54 (86) 06:08:16 (41) 06:45:33 (98) 06:21:37 (63)
63 19 / M-V2 [85] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 20:25:49 07:37:25 01:02:03 (74) 07:38:37 (88) 05:24:12 (65) 06:20:56 (62)
64 4 / M-V3 [39] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 20:28:43 07:40:19 01:02:50 (83) 06:59:16 (66) 05:32:48 (76) 06:53:47 (75)
65 20 / M-V2 [106] Jozef Stollár 1974 SVK CZE 20:34:41 07:46:16 01:02:45 (82) 07:38:02 (87) 05:35:12 (78) 06:18:41 (61)
66 21 / M-V2 [89] Jiří Petr 1974 CZE INS Ateliér Náchod 20:54:39 08:06:15 01:02:45 (81) 07:19:13 (81) 05:28:36 (70) 07:04:05 (81)
67 28 / M-V1 [111] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 21:11:16 08:22:51 01:02:44 (80) 07:43:03 (92) 05:30:40 (72) 06:54:47 (76)
68 29 / M-V1 [20] Robert Busch 1980 GER Eisenschweinkader 21:18:52 08:30:28 01:02:53 (85) 07:05:43 (71) 05:22:34 (63) 07:47:41 (94)
69 5 / M-V3 [118] Pavel Tůma 1968 CZE INS Atelier Náchod 21:27:02 08:38:37 01:08:16 (103) 08:00:42 (99) 05:43:12 (81) 06:34:49 (72)
70 22 / M-V2 [130] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 21:35:49 08:47:25 01:04:59 (94) 07:32:57 (84) 05:54:58 (84) 07:02:53 (80)
71 30 / M-V1 [15] Matěj Bitnar 1988 CZE Sportovní klub hasičů KHK 21:37:29 08:49:05 01:00:33 (68) 08:49:31 (108) 05:23:41 (64) 06:23:42 (65)
72 23 / M-V2 [16] jakub blaha 1976 CZE Wheelsports Racing Team 21:39:28 08:51:03 01:01:53 (73) 07:13:18 (77) 07:10:30 (106) 06:13:44 (58)
73 6 / M-V3 [103] Martin Schejbal 1964 CZE DPC Doudleby nad Orlicí 21:48:06 08:59:42 01:10:59 (108) 07:32:32 (83) 05:57:20 (85) 07:07:13 (82)
74 24 / M-V2 [70] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský Maratón 21:58:05 09:09:41 01:02:16 (77) 07:11:05 (73) 06:27:27 (92) 07:17:17 (84)
75 31 / M-V1 [58] Adrian Klekowski 1986 POL Orbit One Cycling 22:00:09 09:11:44 01:02:38 (79) 07:55:40 (94) 06:07:02 (87) 06:54:47 (77)
76 25 / M-V2 [60] Dusan Kolesar 1976 SVK CZE 22:00:34 09:12:09 01:04:37 (93) 07:11:07 (75) 06:27:31 (93) 07:17:17 (85)
77 7 / M-V3 [91] Petr Polcar 1968 CZE originalky.cz 22:12:30 09:24:05 01:12:14 (112) 07:25:56 (82) 06:05:43 (86) 07:28:36 (87)
78 26 / M-V2 [104] Peter Schwalbach 1969 GER Eisenschweinkader 22:22:14 09:33:49 01:02:07 (75) 07:11:06 (74) 06:21:18 (90) 07:47:41 (93)
79 27 / M-V2 [101] Luca Sebastianelli 1969 ITA CZE 22:50:02 10:01:38 01:11:19 (109) 07:56:51 (97) 06:12:57 (89) 07:28:53 (88)
80 28 / M-V2 [62] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 22:51:38 10:03:14 01:07:39 (100) 07:50:18 (93) 06:24:31 (91) 07:29:09 (89)
81 8 / M-V3 [44] Stanislav Heczko 1966 CZE SkiAlpShop 22:57:33 10:09:08 01:10:06 (105) 07:41:14 (91) 06:41:41 (97) 07:24:31 (86)
82 29 / M-V2 [61] Tomáš Kořínek 1972 CZE CZE 23:00:42 10:12:17 01:13:03 (115) 07:38:38 (89) 06:11:28 (88) 07:57:31 (96)
83 32 / M-V1 [37] Andreas Fröbe 1979 GER Eisenschweinkader 23:02:51 10:14:27 01:06:09 (97) 07:37:19 (86) 06:31:40 (95) 07:47:41 (95)
84 11 / M-29 [21] David Capouch 1995 CZE APEX-BIKE KLUB TÁBOR 23:15:04 10:26:40 01:02:09 (76) 07:40:58 (90) 06:45:52 (99) 07:46:04 (91)
85 33 / M-V1 [109] Ondřej Šandera 1987 CZE Fast Music For Slow People 23:40:37 10:52:13 01:12:34 (114) 08:25:13 (103) 06:46:22 (101) 07:16:26 (83)
86 1 / V-E [319] Artur Gruszczyński 1977 POL SCS OSOZ Racing Team 23:45:22 10:56:58 01:30:55 08:05:30 06:50:37 07:18:19
87 34 / M-V1 [72] Tomáš Láska 1985 CZE Bike Notoric 24:11:53 11:23:29 01:06:19 (98) 08:21:55 (102) 06:40:50 (96) 08:02:48 (99)
88 2 / V-E [370] ARTUR WAWRZEŃ 1974 POL Gomola Trans Airco 24:18:27 11:30:02 01:33:59 07:53:27 07:11:05 07:39:54
89 1 / M-E [363] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 24:21:50 11:33:26 01:20:16 08:37:42 06:49:15 07:34:36
90 3 / V-E [308] Grzegorz Broda 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 24:26:42 11:38:17 01:17:06 08:05:31 06:50:49 08:13:14
91 9 / M-V3 [84] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Wide bike Lbc 24:27:43 11:39:19 01:12:15 (113) 08:26:56 (106) 06:46:15 (100) 08:02:16 (98)
92 35 / M-V1 [18] Jan Břeň 1984 CZE Squash Viktoria Brno 24:29:08 11:40:43 01:02:56 (87) 08:06:57 (101) 05:54:13 (83) 09:24:59 (110)
93 30 / M-V2 [125] Štěpán Vondráček 1973 CZE CK Příbram Fany Gastro 24:34:49 11:46:25 01:13:22 (116) 08:25:32 (104) 06:28:38 (94) 08:27:15 (105)
94 2 / M-E [338] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 25:11:21 12:22:56 01:31:02 08:37:41 07:00:35 08:02:02
95 31 / M-V2 [43] Richard Gryga 1975 CZE CZE 25:14:17 12:25:52 01:13:45 (117) 09:04:17 (109) 06:57:00 (102) 07:59:14 (97)
96 3 / M-E [307] Ondřej Bílek 1985 CZE V Press 25:14:57 12:26:33 01:38:15 08:14:34 07:47:35 07:34:32
97 10 / M-V3 [82] Jindřich Novák 1960 CZE originálky.cz 25:17:39 12:29:14 01:09:53 (104) 07:56:38 (96) 07:37:04 (109) 08:34:02 (107)
98 4 / M-E [316] tomas geist 1987 CZE CZE 25:17:51 12:29:26 01:57:08 07:46:15 08:48:36 06:45:50
99 5 / M-E [335] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 25:33:24 12:45:00 01:29:26 08:14:33 07:47:36 08:01:49
100 32 / M-V2 [66] Jiří Král 1977 CZE Záměl 25:34:58 12:46:33 01:04:15 (92) 09:14:54 (112) 07:09:56 (105) 08:05:52 (100)
101 36 / M-V1 [95] Karel Princ 1984 CZE CZE 25:43:07 12:54:42 01:08:06 (102) 08:26:32 (105) 07:15:11 (107) 08:53:16 (108)
102 33 / M-V2 [27] Miloslav Dvořák 1977 CZE Šumava team 26:24:36 13:36:12 01:07:46 (101) 09:14:45 (111) 07:52:37 (110) 08:09:26 (101)
103 12 / M-29 [112] Ondřej Škorpil 1999 CZE Bubotrails 26:30:19 13:41:54 01:18:01 (121) 09:37:01 (117) 07:04:44 (104) 08:30:31 (106)
104 6 / M-E [373] Zdeněk Žemba 1984 CZE CZE 26:58:37 14:10:13 01:43:41 10:18:49 08:59:45 05:56:21
105 7 / M-E [368] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 27:02:10 14:13:45 01:28:12 08:55:37 08:36:15 08:02:05
106 4 / V-E [329] Pavel Kavka 1976 CZE CZE 27:16:58 14:28:34 01:50:09 08:26:39 08:18:54 08:41:14
107 8 / M-E [331] Matúš Kmošena 1991 SVK CZE 27:17:51 14:29:27 01:35:10 08:57:30 07:56:52 08:48:18
108 9 / M-E [358] Marek Smolka 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 27:22:11 14:33:47 01:31:24 09:02:25 07:41:37 09:06:44
109 10 / M-E [339] Ondřej Musil 1986 CZE CZE 27:26:59 14:38:34 01:35:58 09:02:27 07:41:42 09:06:51
110 11 / M-E [304] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 27:32:26 14:44:01 01:43:26 08:14:42 07:22:39 10:11:38
111 12 / M-E [301] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 27:35:59 14:47:35 01:41:21 09:15:18 07:47:33 08:51:46
112 13 / M-E [333] Martin Král 1993 CZE CZE 27:39:01 14:50:36 01:32:23 09:26:56 08:18:53 08:20:48
113 14 / M-E [302] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 27:41:21 14:52:56 01:41:06 09:15:21 07:53:00 08:51:51
114 5 / V-E [348] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 27:44:31 14:56:06 01:24:17 09:14:40 07:54:13 09:11:19
115 34 / M-V2 [79] Jaroslav Motl 1976 CZE CZE 28:07:08 15:18:44 01:10:09 (106) 09:35:25 (115) 07:52:47 (111) 09:28:46 (111)
116 15 / M-E [367] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 28:07:33 15:19:09 01:35:58 09:26:57 07:55:08 09:09:28
117 16 / M-E [371] Filip Zajac 1999 CZE BIKESTRIKE.COM 28:40:34 15:52:10 01:46:58 09:19:54 08:26:49 09:06:52
118 1 / Z-E [353] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 28:42:00 15:53:36 01:34:31 08:56:23 08:39:17 09:31:47
119 17 / M-E [315] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 28:44:32 15:56:08 01:39:17 09:23:38 08:22:15 09:19:21
120 18 / M-E [305] David Anderle 1985 CZE CZE 28:58:40 16:10:16 02:15:54 08:56:23 06:58:55 10:47:27
121 19 / M-E [306] Jan Bekr 1991 CZE FUTURECYCLING 29:07:48 16:19:23 01:31:26 09:16:59 08:37:53 09:41:27
122 20 / M-E [360] Vojtěch Svoboda 1979 CZE CZE 29:07:53 16:19:28 01:44:16 09:28:51 08:20:57 09:33:47
123 21 / M-E [341] Jakub Mužík 1993 CZE CZE 29:26:13 16:37:49 01:36:24 09:29:44 08:38:34 09:41:29
124 6 / V-E [374] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 29:33:23 16:44:58 01:38:58 10:12:47 08:22:13 09:19:23
125 2 / Z-E [344] Míša Pačáková 1986 CZE CZE 29:54:55 17:06:31 01:37:43 09:20:09 08:51:33 10:05:28
126 22 / M-E [372] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 29:55:31 17:07:07 01:34:49 10:09:40 08:24:58 09:46:02
127 23 / M-E [303] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 30:01:52 17:13:28 01:41:04 10:09:45 08:25:03 09:45:58
128 24 / M-E [345] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 30:10:09 17:21:45 01:35:12 10:21:51 09:21:13 08:51:52
129 25 / M-E [354] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK WERKSTEAM 30:12:58 17:24:34 02:14:22 09:16:00 08:48:40 09:53:55
130 3 / Z-E [343] Dagmara Ochot 1974 POL CZE 30:21:41 17:33:16 01:38:21 09:43:23 08:48:07 10:11:48
131 26 / M-E [325] Robert Jarzynka 1980 POL Rowerem 30:29:26 17:41:01 01:36:31 09:54:52 08:47:56 10:10:05
132 27 / M-E [310] Wojciech Buragas 1980 POL CZE 30:33:15 17:44:51 01:40:32 09:52:42 08:48:07 10:11:52
133 4 / Z-E [362] Ania Świrkowicz 1979 POL Rowerem 30:36:40 17:48:16 01:44:10 09:52:42 08:48:04 10:11:42
134 28 / M-E [337] Tomáš Mazal 1989 CZE CZE 30:54:37 18:06:12 02:01:37 10:23:06 08:59:43 09:30:09
135 29 / M-E [365] Zbyněk Tejkal 1983 CZE AMOKbikers 30:57:22 18:08:57 01:44:54 10:06:57 09:19:30 09:45:59
136 7 / V-E [327] Günther Kaiser 1973 AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 30:58:45 18:10:20 01:56:36 10:28:16 08:38:54 09:54:58
137 8 / V-E [330] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 31:05:01 18:16:37 01:53:20 10:26:46 09:18:42 09:26:12
138 30 / M-E [311] Michal Čiviš 1985 CZE CZE 31:13:15 18:24:51 02:02:39 10:25:29 09:18:43 09:26:22
139 31 / M-E [320] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 31:14:29 18:26:05 01:40:01 10:18:44 09:17:15 09:58:27
140 32 / M-E [346] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 31:18:23 18:29:59 01:53:09 10:55:20 08:59:40 09:30:12
141 33 / M-E [342] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 31:20:44 18:32:20 01:55:16 10:55:29 08:59:44 09:30:12
142 9 / V-E [357] Milan Smetaník 1974 CZE Gigantic Racing Team 31:20:51 18:32:27 01:46:39 10:18:41 09:17:09 09:58:20
143 10 / V-E [356] Jiří Smejkal 1959 CZE Gigantic Racing Team 31:36:54 18:48:29 01:47:06 10:15:59 09:19:31 10:14:16
144 34 / M-E [314] Lennart Fiederling 1997 GER FAHRWERK WERKSTEAM 31:53:43 19:05:19 01:33:10 10:55:00 09:40:24 09:45:08
145 35 / M-E [361] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 31:53:44 19:05:19 01:56:33 10:36:24 09:20:29 10:00:17
146 36 / M-E [114] Richard Neuman 1987 CZE CZE 32:05:31 19:17:07 01:30:19 10:11:17 09:36:41 10:47:12
147 37 / M-E [359] Václav Strnad 1989 CZE CZE 32:18:55 19:30:31 01:49:30 10:40:23 09:16:27 10:32:34
148 38 / M-E [351] Daniel Schäfer 1984 GER FAHRWERK WERKSTEAM 32:35:59 19:47:35 02:18:47 10:44:15 09:38:56 09:53:59
149 39 / M-E [355] Lukas Schweizer 1986 GER FAHRWERK WERKSTEAM 32:37:42 19:49:18 02:17:12 10:54:56 09:40:22 09:45:10
150 5 / Z-E [350] Astrid Seemann 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 32:40:08 19:51:43 02:19:53 10:54:53 09:40:17 09:45:03
151 11 / V-E [313] Stefan Donath 1978 GER CZE 33:06:18 20:17:54 02:05:36 10:28:12 09:44:06 10:48:22
152 40 / M-E [318] Matthias Greyer 1987 GER IBC DIMB Racing Team 33:14:59 20:26:35 01:47:36 10:55:07 09:44:00 10:48:15
153 41 / M-E [309] Jan Brodský 1990 CZE CZE 33:16:52 20:28:27 02:03:27 10:55:24 09:30:32 10:47:27
154 12 / V-E [324] Peter Choyna 1976 GER CZE 33:21:24 20:32:59 01:53:50 10:55:07 09:44:02 10:48:23
155 13 / V-E [334] Adam Kruml 1974 CZE CZE 33:25:44 20:37:20 01:41:11 11:21:13 09:49:09 10:34:10
156 (-1) 37 / M-V1 [116] Lukáš Šustr 1984 CZE Alset Racing Team 10:16:53 01:11:47 (111) 04:09:55 (7) 04:55:10 (10)
157 (-1) 38 / M-V1 [75] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 10:19:06 50:01 (17) 04:28:29 (26) 05:00:35 (13)
158 (-1) 39 / M-V1 [22] Ivan Čermák 1985 CZE CZE 10:35:26 51:38 (23) 05:21:06 (15) 04:22:41 (17)
159 (-1) 40 / M-V1 [56] Martin Klapal 1987 CZE DeVoss Legends 10:50:40 54:05 (38) 05:31:11 (22) 04:25:23 (22)
160 (-1) 35 / M-V2 [100] József Sass 1977 HUN Meditech sc 11:05:01 50:29 (18) 05:41:08 (25) 04:33:23 (28)
161 (-1) 36 / M-V2 [64] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 11:47:05 57:41 (55) 05:08:25 (54) 05:40:58 (35)
162 (-1) 37 / M-V2 [121] Peter Verbeurgt 1973 BEL Crankbrothers 12:28:48 01:00:57 (69) 06:28:13 (49) 04:59:37 (47)
163 (-1) 38 / M-V2 [120] Libor Vencálek 1975 CZE Sokol Nové Veselí 12:38:36 01:30:12 (126) 05:47:52 (30) 05:20:31 (62)
164 (-1) 41 / M-V1 [129] Pavel Žák 1987 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 12:55:30 45:11 (8) 06:59:08 (65) 05:11:10 (56)
165 (-1) 13 / M-29 [98] Roman Baytsur 1989 RUS redBike 13:41:09 58:00 (57) 06:59:50 (67) 05:43:17 (37)
166 (-1) 39 / M-V2 [124] Wedigo von Wedel 1973 GER CZE 14:18:19 01:11:43 (110) 07:14:31 (78) 05:52:05 (82)
167 (-1) 11 / M-V3 [119] Ben Tuxworth 1962 GBR CZE 16:10:50 01:22:31 (123) 09:16:03 (113) 05:32:15 (74)
168 (-1) 42 / M-V1 [25] Daniel Duda 1979 CZE Hupnakolo El-Diablo 16:13:00 58:17 (61) 09:05:05 (110) 06:09:37 (55)
169 (-1) 12 / M-V3 [117] Peter Thackery 1960 GBR CZE 16:13:36 01:25:09 (125) 09:16:07 (114) 05:32:20 (75)
170 (-1) 43 / M-V1 [33] Petr Filípek 1984 GNB CZE 16:20:09 01:16:44 (120) 08:01:36 (100) 07:01:47 (103)
171 (-1) 42 / M-E [312] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 17:47:21 01:43:36 08:54:23 07:09:21
172 (-1) 14 / V-E [340] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 18:16:14 01:30:39 07:57:02 08:48:31
173 (-1) 43 / M-E [364] Ondřej Šrut 1990 CZE BIKESERVIS.EU 19:33:05 01:45:21 09:20:05 08:27:38
174 (-1) 44 / M-V1 [108] Štěpán Svačina 1980 CZE RUMOVÝ EXPRESS 19:54:14 01:22:45 (124) 10:09:25 (118) 08:22:04 (104)
175 (-1) 6 / Z-E [317] Joanna Grela 1980 POL CZE 20:11:19 01:40:33 08:47:59 09:42:46
176 (-1) 15 / V-E [336] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 21:00:45 01:38:38 10:45:44 08:36:22
177 (-1) 44 / M-E [326] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 21:19:12 01:31:46 10:11:11 09:36:14
178 (-1) 7 / Z-E [323] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 21:27:53 01:44:07 10:22:11 09:21:34
179 (-1) 45 / M-E [349] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 21:36:29 01:43:52 10:33:49 09:18:48
180 (-1) 46 / M-E [328] Ondřej Karbus 1987 CZE CZE 21:38:43 01:54:26 10:25:31 09:18:45
181 (-1) 16 / V-E [352] Thomas Schlachter 1977 GER OmmesPommes123 21:50:28 01:48:15 10:56:53 09:05:18
181 (-2) 14 / M-29 [105] Pavel Skalický 1992 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 42:34 (3) 04:41:49 (5)
181 (-2) 14 / M-29 [2] Vít Řehák 1994 CZE MITAS CYKLOHELIOS 45:05 (7) 04:39:42 (4)
181 (-2) 45 / M-V1 [34] Jan Fišnar 1980 CZE TJ Baník Meziboří 46:30 (9) 04:39:31 (4)
181 (-2) 45 / M-V1 [42] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 46:42 (11) 04:55:22 (7)
181 (-2) 40 / M-V2 [81] Miloš Nouzák 1977 CZE CZE 50:39 (19) 05:40:36 (24)
181 (-2) 47 / M-V1 [87] Stanislav Pektor 1980 CZE Biketriatlon Morkovice 55:55 (45) 06:59:05 (64)
181 (-2) 16 / M-29 [92] Marek Pospíšek 1989 CZE Orbea Team 50:51 (20) 07:36:46 (108)
181 (-2) 41 / M-V2 [30] Peter Faktor 1978 SVK SpektrumSZ 55:20 (43) 07:36:24 (85)
181 (-2) 41 / M-V2 [51] Antonín Chrást 1975 CZE Clowns 01:14:39 (118) 09:35:27 (116)
181 (-2) 41 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 08:29:39 (107) 08:27:52 (112)
192 (-3) 17 / M-29 [6] Filip Adel 1990 CZE Superior Suninvent Team 43:57 43:57 (5)
193 (-3) 13 / M-V3 [7] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 53:17 53:17 (31)
194 (-3) 48 / M-V1 [52] Miroslav Jero 1984 CZE Kasper Swix Team Trutnov 57:20 57:20 (54)
195 (-3) 14 / M-V3 [76] Michal Matoušek 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 01:01:02 01:01:02 (70)
196 (-3) 47 / M-E [366] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 01:35:31 01:35:31
197 (-3) 44 / M-V2 [218] Martin Klofanda 1977 CZE Ugo Allivictus 04:58:24 04:58:24 (12)
198 (-3) 49 / M-V1 [214] Jan Šťastný 1985 CZE Alset Racing Team 06:38:15 06:38:15 (73)
199 (-3) 50 / M-V1 [208] Oto Meran 1982 CZE www.dres.cz 07:02:34 07:02:34 (79)
200 (-3) 45 / M-V2 [205] Viktor Kučera 1975 CZE Ghost team 07:35:38 07:35:38 (90)
201 (-3) 51 / M-V1 [213] Valeri Petrov 1980 CZE Bulharsko 07:46:16 07:46:16 (92)
202 (-3) 52 / M-V1 [203] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 08:10:50 08:10:50 (102)
203 (-3) 46 / M-V2 [207] Martin Matoušek 1974 CZE Pitrsbikesteam 08:15:06 08:15:06 (103)
204 (-3) 53 / M-V1 [210] Lukáš Synek 1980 CZE B and B and B 09:06:48 09:06:48 (109)
205 (-3) 48 / M-E [321] Johannes Hundhammer 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 09:45:13 09:45:13
206 (-3) 49 / M-E [382] Lukáš Hubka 1979 CZE LIGHT CORE TEAM 09:48:03 09:48:03
207 (-3) 50 / M-E [384] Štěpán Landa 1981 CZE Light core team 09:48:11 09:48:10
208 (-3) 51 / M-E [385] Wojciech Walczak 1980 POL ędóro 09:56:34 09:56:34
209 (-3) 52 / M-E [383] milan jeřábek 1979 CZE Light core team 10:36:36 10:36:36
210 (-3) 47 / M-V2 [206] Martin Kuchyňa 1976 CZE Fleury.com 10:50:07 10:50:07 (112)

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-E [8660502] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:40:25 00:00 09:19 (1) 34:44 (1) 25:58 30:24 (1)
2 2 / M-E [8660559] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 01:42:11 01:46 09:20 (2) 36:03 (2) 25:51 30:57 (2)
3 3 / M-E [8660506] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 01:45:26 05:01 09:41 (3) 37:22 (3) 26:41 31:42 (3)
4 4 / M-E [8660567] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 01:48:21 07:56 10:10 (5) 38:43 (4) 27:23 32:05 (4)
5 5 / M-E [8660513] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 01:49:18 08:53 10:03 (4) 39:17 (5) 27:06 32:52 (7)
6 6 / M-E [8660579] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 01:51:48 11:23 10:39 (8) 40:49 (9) 27:32 32:48 (6)
7 7 / M-E [8660582] Filip Zajac 1999 CZE BIKESTRIKE.COM 01:51:59 11:34 11:25 (18) 41:15 (11) 26:58 32:21 (5)
8 8 / M-E [8660545] Ondřej Musil 1986 CZE CZE 01:52:15 11:50 10:46 (9) 40:38 (8) 27:56 32:55 (8)
9 9 / M-E [8660577] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 01:52:40 12:15 10:35 (7) 40:32 (7) 27:34 33:59 (9)
10 10 / M-E [8660509] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 01:53:21 12:56 11:00 (15) 41:05 (10) 27:12 34:04 (11)
11 11 / M-E [8660508] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK WERKSTEAM 01:53:30 13:05 11:48 (25) 39:24 (6) 28:18 34:00 (10)
12 1 / V-E [8660514] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 01:56:50 16:25 10:28 (6) 44:22 (18) 26:52 35:08 (14)
13 12 / M-E [8660556] Jan Bekr 1991 CZE FUTURECYCLING 01:58:04 17:39 10:50 (11) 43:24 (15) 28:55 34:55 (12)
14 13 / M-E [8660554] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 01:59:05 18:40 11:00 (14) 43:22 (14) 28:52 35:51 (16)
15 14 / M-E [8660503] Matúš Kmošena 1991 SVK CZE 01:59:40 19:15 10:55 (12) 42:56 (12) 29:02 36:47 (18)
16 15 / M-E [8660510] Zbyněk Tejkal 1983 CZE AMOKbikers 02:00:06 19:41 11:45 (24) 43:48 (17) 29:01 35:32 (15)
17 16 / M-E [8660534] Michal Čiviš 1985 CZE CZE 02:00:38 20:13 11:28 (19) 43:02 (13) 29:03 37:05 (19)
18 17 / M-E [8660564] Ondřej Bílek 1985 CZE V Press 02:02:24 21:59 10:48 (10) 46:29 (27) 30:08 34:59 (13)
19 18 / M-E [8660581] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 02:05:23 24:58 12:05 (34) 45:55 (25) 30:15 37:08 (20)
20 19 / M-E [8660547] Marek Smolka 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 02:05:48 25:23 11:55 (28) 46:47 (29) 30:38 36:28 (17)
21 2 / V-E [8660512] Milan Smetaník 1974 CZE Gigantic Racing Team 02:06:42 26:17 11:43 (23) 46:43 (28) 30:07 38:09 (28)
22 3 / V-E [8660558] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 02:10:14 29:49 11:52 (27) 47:40 (31) 31:20 39:22 (30)
23 20 / M-E [8660511] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 02:10:39 30:14 11:35 (20) 48:29 (32) 32:38 37:57 (27)
24 21 / M-E [8660578] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 02:11:44 31:19 12:44 (37) 45:00 (21) 36:04 37:56 (26)
25 22 / M-E [8660500] Martin Král 1993 CZE CZE 02:13:03 32:38 12:24 (36) 53:16 (45) 30:15 37:08 (21)
26 23 / M-E [8660519] Tomáš Mazal 1989 CZE CZE 02:13:21 32:56 13:06 (43) 49:29 (36) 30:15 40:31 (35)
27 24 / M-E [8660572] Wojciech Buragas 1980 POL CZE 02:13:22 32:57 13:05 (42) 46:54 (30) 32:41 40:42 (38)
28 25 / M-E [8660575] Lennart Fiederling 1997 GER FAHRWERK WERKSTEAM 02:13:40 33:15 13:19 (46) 46:04 (26) 36:32 37:45 (25)
29 26 / M-E [8660528] Jakub Mužík 1993 CZE CZE 02:15:44 35:19 10:55 (13) 51:39 (40) 32:38 40:32 (36)
30 27 / M-E [8660541] Robert Jarzynka 1980 POL Rowerem 02:16:23 35:58 13:00 (40) 52:35 (42) 30:24 40:24 (34)
31 28 / M-E [8660526] Vojtěch Svoboda 1979 CZE CZE 02:17:50 37:25 11:59 (29) 51:43 (41) 32:54 41:14 (42)
32 29 / M-E [8660546] Václav Strnad 1989 CZE CZE 02:17:57 37:32 12:19 (35) 51:04 (38) 31:15 43:19 (49)
33 4 / V-E [8660562] Artur Gruszczyński 1977 POL SCS OSOZ Racing Team 02:20:02 39:37 13:37 (50) 53:43 (46) 32:38 40:04 (31)
34 30 / M-E [8660542] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 02:20:42 40:17 13:08 (44) 50:10 (37) 33:16 44:08 (51)
35 31 / M-E [8660549] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 02:21:13 40:48 11:59 (30) 59:59 (58) 32:04 37:11 (22)
36 32 / M-E [8660555] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 02:21:38 41:13 11:11 (16) 45:09 (22) 30:46 54:32 (63)
37 1 / Z-E [8660540] Ania Świrkowicz 1979 POL Rowerem 02:23:20 42:55 14:04 (56) 52:36 (43) 33:36 43:04 (46)
38 2 / Z-E [8660566] Míša Pačáková 1986 CZE CZE 02:25:04 44:39 13:05 (41) 51:08 (39) 39:38 41:13 (41)
39 5 / V-E [8660521] Günther Kaiser 1973 AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 02:25:16 44:51 13:47 (52) 54:04 (49) 33:53 43:32 (50)
40 6 / V-E [8660501] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 02:27:01 46:36 12:54 (39) 54:30 (50) 33:44 45:53 (54)
41 3 / Z-E [8660573] Astrid Seemann 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 02:27:26 47:01 13:28 (47) 58:58 (54) 33:20 41:40 (44)
42 4 / Z-E [8660523] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 02:28:55 48:30 14:52 (59) 53:57 (48) 35:11 44:55 (52)
43 33 / M-E [8660548] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 02:31:54 51:29 13:52 (54) 59:21 (56) 35:23 43:18 (48)
44 7 / V-E [8660525] Jiří Smejkal 1959 CZE Gigantic Racing Team 02:38:07 57:42 13:31 (49) 58:55 (53) 36:23 49:18 (58)
45 5 / Z-E [8660576] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 02:38:58 58:33 14:51 (58) 59:45 (57) 35:00 49:22 (59)
46 34 / M-E [8660530] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 02:44:06 01:03:41 14:52 (60) 01:03:58 (61) 35:30 49:46 (61)
47 6 / Z-E [8660527] Joanna Grela 1980 POL CZE 02:46:36 01:06:11 16:24 (66) 01:03:45 (60) 36:50 49:37 (60)
48 7 / Z-E [8660531] Dagmara Ochot 1974 POL CZE 03:07:22 01:26:57 16:31 (67) 01:10:23 (63) 39:16 01:01:12 (65)
49 35 / M-E [8660557] Jan Brodský 1990 CZE CZE 03:11:46 01:31:21 19:42 (69) 01:18:13 (66) 38:29 55:22 (64)
50 (-1) 36 / M-E [8660536] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 39:44 13:11 (45) 03:46 (68) 22:47
51 (-1) 37 / M-E [8660560] David Anderle 1985 CZE CZE 01:12:24 15:51 (65) 28:21 (67) 28:12 00:00 (67)
52 (-1) 38 / M-E [8660571] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 01:26:58 12:02 (31) 43:33 (16) 31:23
53 (-1) 39 / M-E [8660518] Zdeněk Žemba 1984 CZE CZE 01:28:38 12:48 (38) 45:34 (23) 30:16
54 (-1) 40 / M-E [8660515] Ondřej Šrut 1990 CZE BIKESERVIS.EU 01:29:29 12:04 (33) 44:53 (20) 32:32
55 (-1) 41 / M-E [8660529] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 01:30:24 11:50 (26) 45:35 (24) 32:59
56 (-1) 8 / V-E [8660507] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 01:33:19 11:19 (17) 44:36 (19) 37:24 (23)
57 (-1) 42 / M-E [8660533] Ondřej Karbus 1987 CZE CZE 01:47:53 13:41 (51) 59:20 (55) 34:52
58 (-1) 9 / V-E [8660537] Thomas Schlachter 1977 GER OmmesPommes123 01:53:33 15:25 (64) 01:00:03 (59) 38:05
59 (-1) 43 / M-E [8660505] Matthias Greyer 1987 GER IBC DIMB Racing Team 02:11:06 11:40 (22) 48:49 (33) 29:48 40:49 (39)
60 (-1) 44 / M-E [8660539] Daniel Schäfer 1984 GER FAHRWERK WERKSTEAM 02:18:30 14:01 (55) 53:00 (44) 30:56 40:33 (37)
61 (-1) 10 / V-E [8660565] Pavel Kavka 1976 CZE CZE 02:22:19 13:28 (48) 55:08 (51) 28:05 45:38 (53)
62 (-1) 11 / V-E [8660522] Stefan Donath 1978 GER CZE 02:31:39 14:57 (61) 53:50 (47) 35:22 47:30 (56)
63 (-1) 45 / M-E [8660574] Lukas Schweizer 1986 GER FAHRWERK WERKSTEAM 02:45:36 17:00 (68) 01:13:07 (65) 32:13 43:16 (47)
63 (-2) 12 / V-E [8660504] Peter Choyna 1976 GER CZE 11:38 (21) 30:14 42:43 (45)
63 (-2) 12 / V-E [8660561] Grzegorz Broda 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 15:14 (63) 01:11:41 (64) 38:25
63 (-2) 12 / V-E [8660532] ARTUR WAWRZEŃ 1974 POL Gomola Trans Airco 13:52 (53) 57:44 (52) 27:20 40:09 (33)
63 (-2) 12 / V-E [8660569] Adam Kruml 1974 CZE CZE 15:08 (62) 01:04:30 (62) 29:25 52:45 (62)
63 (-2) 12 / V-E [8660580] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 12:03 (32) 49:11 (35) 76:58:03 40:05 (32)
69 (-3) 46 / M-E [8660586] Štěpán Landa 1981 CZE Light core team 37:39 37:39 (24)
70 (-3) 47 / M-E [8660583] Wojciech Walczak 1980 POL ędóro 38:33 38:33 (29)
71 (-3) 48 / M-E [8660584] Lukáš Hubka 1979 CZE LIGHT CORE TEAM 40:58 40:58 (40)
72 (-3) 49 / M-E [8660587] Johannes Hundhammer 1989 GER FAHRWERK WERKSTEAM 41:33 41:33 (43)
73 (-3) 50 / M-E [8660585] milan jeřábek 1979 CZE Light core team 47:52 47:52 (57)
74 (-5) 51 / M-E [8660570] Richard Neuman 1987 CZE CZE 02:07:39 11:19 49:03 (34) 21:22 45:55 (55)
75 (-7) 52 / M-E [8660563] tomas geist 1987 CZE CZE 29:14 14:35 (57) 14:39 (66)

výsledková listina Half Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M [436] Vašek Strnad 1983 CZE Endeka Bassta 10:42:56 00:00 50:12 (1) 03:17:23 (1) 02:41:09 (1) 03:54:11 (1)
2 2 / M [420] Robert Kocián 1988 CZE SK Edie VSetín 11:22:35 39:39 52:57 (4) 03:23:51 (3) 02:54:42 (2) 04:11:03 (2)
3 3 / M [409] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 11:35:59 53:02 50:58 (2) 03:20:16 (2) 02:58:17 (3) 04:26:27 (3)
4 4 / M [433] Lukáš Pospíšil 1998 CZE Redpoint Eleven Team 12:05:34 01:22:38 53:34 (5) 03:27:07 (4) 03:12:53 (6) 04:31:58 (5)
5 5 / M [421] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 12:21:04 01:38:08 58:39 (7) 03:49:14 (6) 03:04:12 (5) 04:28:58 (4)
6 6 / M [434] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 12:37:19 01:54:23 59:57 (9) 03:46:04 (5) 03:00:44 (4) 04:50:33 (6)
7 7 / M [440] Petr Vinklárek 1984 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 13:19:01 02:36:05 59:23 (8) 03:58:59 (10) 03:21:07 (8) 04:59:29 (8)
8 8 / M [429] Chris Maund 1967 USA CZE 13:49:49 03:06:53 01:00:04 (10) 04:13:05 (11) 03:27:39 (10) 05:09:00 (10)
9 9 / M [437] Pavel Sviták 1991 CZE CZE 14:07:43 03:24:47 01:04:35 (15) 04:39:55 (14) 03:30:47 (11) 04:52:25 (7)
10 10 / M [431] Ondřej Mikuláš 1990 CZE CZE 14:12:34 03:29:37 01:09:41 (18) 04:14:58 (12) 03:24:25 (9) 05:23:28 (12)
11 11 / M [435] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 14:28:39 03:45:43 01:03:41 (14) 04:39:29 (13) 03:32:46 (12) 05:12:42 (11)
12 12 / M [412] Miloš Dolejš 1974 CZE ROULA BOYS 15:26:22 04:43:25 01:12:25 (19) 04:42:51 (16) 03:54:07 (14) 05:36:57 (14)
13 13 / M [445] András Szalai 1975 HUN CZE 15:27:36 04:44:40 01:00:12 (11) 04:41:42 (15) 03:59:22 (15) 05:46:19 (15)
14 1 / Z [408] Veronika Zavadil 1983 CZE Team Bike Perštejn 15:31:55 04:48:59 01:16:33 (21) 04:47:12 (18) 03:52:13 (13) 05:35:56 (13)
15 14 / M [444] Károly Szendrey 1971 HUN - 15:44:50 05:01:54 01:02:07 (12) 04:42:52 (17) 04:02:30 (16) 05:57:20 (17)
16 15 / M [418] Tomas Jarolim 1973 CZE RSC Aaretal Münsigen 16:26:04 05:43:07 01:16:57 (23) 05:11:53 (20) 04:04:29 (17) 05:52:43 (16)
17 16 / M [410] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 16:36:35 05:53:39 01:03:20 (13) 07:06:22 (31) 03:20:09 (7) 05:06:43 (9)
18 17 / M [425] Jiří Kromer 1972 CZE www.dres.cz 17:02:25 06:19:28 01:13:43 (20) 05:11:55 (21) 04:14:38 (18) 06:22:07 (19)
19 18 / M [430] Martin Mikšovský 1968 CZE CZE 17:18:22 06:35:26 01:22:46 (26) 05:07:14 (19) 04:23:11 (19) 06:25:09 (20)
20 2 / Z [423] Aleška Kovaříková 1980 CZE CZE 18:33:32 07:50:35 01:16:41 (22) 05:42:59 (22) 04:42:25 (21) 06:51:26 (21)
21 3 / Z [411] Jana Dlabalová 1981 CZE GLEDE TEAM 18:46:40 08:03:43 01:29:46 (27) 05:43:00 (23) 04:42:26 (22) 06:51:26 (22)
22 1 / M-V1 [32] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 18:48:09 08:05:12 01:05:11 (95) 07:11:07 (76) 04:34:27 (29) 05:57:23 (18)
23 4 / Z [424] Silvie Králová 1975 CZE Záměl 18:55:40 08:12:43 01:18:28 (24) 05:47:44 (24) 04:55:06 (24) 06:54:20 (23)
24 19 / M [441] Honza Vlach 1975 CZE Výlet Liberec 19:21:35 08:38:39 01:09:19 (17) 05:54:03 (25) 04:55:01 (23) 07:23:11 (24)
25 1 / Muži [502] Miloš Čihák 1987 CZE CZE 19:47:21 09:04:25 01:36:44 05:30:15 05:17:28 07:22:53
26 2 / Muži [507] Csaba Horváth 1979 HUN Long Distance Trail Riders 20:37:21 09:54:25 01:37:03 06:06:22 05:08:14 07:45:42
27 5 / Z [439] Renáta Veselá 1964 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 20:41:59 09:59:03 01:35:59 (28) 05:56:40 (26) 05:03:16 (25) 08:06:03 (26)
28 20 / M [432] Ondřej Paleček 1981 CZE Beer riders 21:48:18 11:05:21 01:36:06 (29) 06:09:25 (28) 06:00:53 (29) 08:01:52 (25)
29 1 / Ženy [505] Bára Hančíková 1988 CZE TOP RUN CLUB 22:02:33 11:19:37 01:40:20 06:46:36 05:27:49 08:07:47
30 21 / M [422] Miloš Kořínek 1975 CZE CZE 22:31:05 11:48:09 01:21:52 (25) 06:09:25 (27) 06:00:54 (30) 08:58:53 (28)
31 3 / Muži [501] Ladislav Brand 1977 CZE Bubotrails 22:34:39 11:51:43 01:44:35 06:57:06 05:57:23 07:55:33
32 4 / Muži [511] Aleš Schejbal 1991 CZE CZE 23:43:46 13:00:49 02:01:58 07:09:01 05:55:16 08:37:30
33 5 / Muži [322] Venca Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 24:44:32 14:01:36 01:51:54 07:12:40 06:51:11 08:48:46
34 6 / Muži [509] Marek Mahdalík 0000 CZE CZE 24:50:59 14:08:03 02:12:35 07:08:45 06:30:53 08:58:44
35 7 / Muži [506] Jan Hladký 1976 CZE CZE 24:52:40 14:09:43 02:14:14 07:08:39 06:30:51 08:58:54
36 22 / M [417] Łukasz Chornikowski 1981 POL Ericsson Cycling UNI 25:05:42 14:22:46 01:49:35 (32) 07:16:21 (32) 06:13:17 (31) 09:46:28 (29)
37 8 / Muži [508] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 25:43:46 15:00:50 02:02:03 07:24:16 06:44:08 09:33:17
38 9 / Muži [513] Vladimír Vorel 1959 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 25:47:05 15:04:09 01:59:27 07:53:50 07:00:22 08:53:26
39 10 / Muži [510] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 25:55:20 15:12:23 02:02:27 07:56:52 07:02:30 08:53:29
40 (-1) 11 / Muži [512] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR Enduro 13:00:25 01:36:17 06:00:05 05:24:02
41 (-1) 6 / Z [442] Janet Alexander 1959 NZL CZE 14:22:58 01:41:25 (30) 06:49:07 (29) 05:52:26 (28)
42 (-1) 23 / M [416] Milan Háva 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 15:09:45 01:44:57 (31) 05:03:21 (26) 08:21:25 (27)
43 (-1) 24 / M [415] Harald Grünwald 1964 GER Berlin 15:20:08 02:28:36 (34) 07:04:46 (30) 05:46:45 (27)
44 (-1) 25 / M [427] Jozef Legrand 1957 BEL CZE 16:35:25 02:20:11 (33) 07:59:50 (33) 06:15:23 (32)
45 (-1) 12 / Muži [504] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 23:52:11 07:54:52 07:03:45 08:53:33
45 (-2) 26 / M [426] Radek Lauryn 1997 CZE Teplice nad Metují 52:45 (3) 03:57:41 (8)
45 (-2) 26 / M [438] Branislav Šukala 1988 SVK SpektrumSZ 57:34 (6) 03:58:30 (9)
45 (-2) 26 / M [419] František Kadleček 1974 CZE bajker.eu 01:06:45 (16) 03:56:33 (7)
49 (-3) 29 / M [413] Bohuslav Dvořák 1960 USA DPC Doudleby nad Orlicí 04:28:11 04:28:11 (20)

výsledková listina Junior

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Junior [401] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 11:46:27 00:00 01:07:45 (4) 03:26:02 (1) 02:54:42 (2) 04:17:57 (1)
2 2 / Junior [406] Luboš Kluch 2000 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 12:43:32 57:04 54:02 (2) 03:42:43 (2) 02:52:01 (1) 05:14:45 (2)
3 3 / Junior [405] Radek Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 14:43:06 02:56:39 01:09:34 (5) 04:57:33 (4) 03:19:43 (3) 05:16:15 (3)
4 4 / Junior [402] Martin Dušek 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 15:08:11 03:21:44 01:07:44 (3) 04:23:07 (3) 03:39:07 (4) 05:58:11 (4)
5 5 / Junior [403] Ondřej Fišer 2002 CZE DPC Doudleby 18:57:54 07:11:27 01:33:18 (7) 06:04:53 (6) 04:28:09 (5) 06:51:33 (5)
6 6 / Junior [407] Matouš Pajer 2003 CZE Výlet Liberec 19:44:55 07:58:28 01:32:44 (6) 05:54:01 (5) 04:54:58 (6) 07:23:11 (6)
7 1 / Juniorky [404] Natálie Hanušová 2000 CZE Pitrs bikes 21:51:13 10:04:45 01:38:10 (8) 07:12:33 (7) 05:12:44 (7) 07:47:45 (7)

výsledková listina Enduro Half Race

start ~ 09:06:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 (-1) 1 / Muži [8660553] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:33:23 00:00 (13) 28:02 (11) 25:50 39:31 (11)
2 (-1) 2 / Muži [8660517] Csaba Horváth 1979 HUN Long Distance Trail Riders 02:24:16 21:06 (12) 42:23 (13) 24:43 56:04 (13)
3 (-9) 3 / Muži [8660538] Miloš Čihák 1987 CZE CZE 01:16:43 10:49 (1) 20:03 (2) 19:35 26:16 (1)
4 (-9) 4 / Muži [8660524] Venca Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 01:21:33 11:31 (2) 20:01 (1) 20:51 29:10 (2)
5 (-9) 5 / Muži [8660543] Marek Mahdalík 0000 CZE CZE 01:29:49 12:57 (4) 22:30 (5) 22:57 31:25 (4)
6 (-9) 6 / Muži [8660552] Vladimír Vorel 1959 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:33:04 13:31 (7) 21:34 (4) 26:32 31:27 (5)
7 (-9) 1 / Ženy [8660550] Bára Hančíková 1988 CZE TOP RUN CLUB 01:34:10 13:10 (6) 24:50 (8) 22:57 33:13 (7)
8 (-9) 7 / Muži [8660520] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR Enduro 01:34:30 12:28 (3) 20:49 (3) 30:09 31:04 (3)
9 (-9) 8 / Muži [8660535] Ladislav Brand 1977 CZE Bubotrails 01:35:03 13:05 (5) 24:18 (7) 24:57 32:43 (6)
10 (-9) 9 / Muži [8660544] Jan Hladký 1976 CZE CZE 01:37:06 14:07 (9) 25:34 (10) 23:29 33:56 (8)
11 (-9) 10 / Muži [8660551] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:39:17 13:46 (8) 24:02 (6) 24:15 37:14 (9)
12 (-9) 11 / Muži [8660568] Aleš Schejbal 1991 CZE CZE 01:44:06 15:01 (10) 25:17 (9) 25:21 38:27 (10)
13 (-9) 12 / Muži [8660516] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 01:53:29 15:48 (11) 28:45 (12) 27:48 41:08 (12)

výsledková listina KIDS Odrážedla

start ~ 17:34:02

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 (-1) 1 / kluci [709] David Sedliský 2015 CZE TJ Spartak Vrchlabí 02:00 00:42 (1) 00:39 (1) 00:38 (2)
2 (-1) 2 / kluci [704] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:21 00:44 (2) 00:49 (5) 00:47 (5)
3 (-1) 3 / kluci [701] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:32 00:51 (3) 00:53 (7) 00:47 (6)
4 (-1) 4 / kluci [707] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 03:58 02:40 (9) 00:41 (2) 00:36 (1)
5 (-1) 5 / kluci [731] Jakub Fajt 2015 CZE Eurofoam team 04:08 02:43 (10) 00:44 (3) 00:41 (3)
6 (-1) 1 / holky [732] Sofia horváthová 2015 CZE CZE 05:23 01:19 (6) 01:59 (9) 02:04 (8)
7 (-1) 2 / holky [733] Eliška Kuglerová 2015 CZE CZE 05:48 02:03 (8) 01:54 (8) 01:50 (7)
8 (-1) 3 / holky [734] Soňa Nouzáková 2016 CZE CZE 06:35 02:02 (7) 02:09 (10) 02:23 (9)
8 (-2) 3 / holky [724] Leontýnka Stadtherrová 2014 CZE BIKESERVIS.EU 00:45 (4) 00:41 (4)
8 (-2) 6 / kluci [708] Ondřej Plný 2015 CZE CZE 00:54 (4) 00:53 (6)
11 (-3) 7 / kluci [702] Matěj Hradecký 2015 CZE Gigantic Racing Team 01:13 01:13 (5)

výsledková listina KIDS kola 0-5

start ~ 17:40:41

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Muži [737] Mikeš Krump 2013 CZE CZE 04:03 00:00 01:03 (2) 01:03 (1) 01:56 (1)
2 2 / Muži [705] Marek Kugler 2013 CZE Bír riders 04:08 00:04 01:02 (1) 01:08 (2) 01:58 (2)
3 3 / Muži [736] Julius Vogel 2013 CZE CZE 05:46 01:42 01:41 (4) 01:25 (3) 02:38 (3)
4 4 / Muži [703] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 07:01 02:57 01:39 (3) 02:16 (4) 03:05 (4)

výsledková listina KIDS 6-7

start ~ 17:48:19

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Muži [714] Jakub Říhánek 2011 CZE CZE 07:16 00:00 00:07 (1) 04:18 (1) 02:50 (2)
2 2 / Muži [710] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 09:31 02:15 02:04 (2) 04:35 (2) 02:51 (3)
3 1 / Ženy [715] Tereza Říhánková 2011 CZE CZE 09:37 02:21 02:11 (3) 04:41 (3) 02:45 (1)
4 3 / Muži [735] šimon pánek 2011 CZE dres.cz 11:49 04:33 02:27 (4) 05:56 (6) 03:26 (4)
5 4 / Muži [742] dominik šefl 2011 CZE CZE 12:00 04:44 03:03 (8) 05:28 (5) 03:27 (5)
6 2 / Ženy [711] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 12:17 05:01 03:01 (7) 05:25 (4) 03:50 (8)
7 5 / Muži [712] Adam Kugler 2011 CZE Bír riders 12:37 05:21 02:56 (5) 05:56 (7) 03:44 (7)
8 3 / Ženy [716] Adélka Stadtherrová 2011 CZE BIKESERVIS.EU 13:38 06:22 03:16 (9) 06:24 (8) 03:57 (9)
9 (-1) 4 / Ženy [738] Amira Vogel 2011 CZE CZE 06:38 02:59 (6) 03:39 (6)

výsledková listina KIDS 8-10

start ~ 17:55:41

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1
1 1 / Muži [717] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 18:35 00:00 05:18 (1)
2 2 / Muži [740] Tomáš Janovský 2008 CZE S - Sport Hronov 20:03 01:28 05:36 (2)
3 1 / Ženy [719] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 22:48 04:12 06:23 (3)
4 3 / Muži [718] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 23:05 04:29 06:45 (6)
5 4 / Muži [741] Sebastian Umlauf 2009 CZE S-Sport Hronov 24:07 05:32 06:33 (4)
6 2 / Ženy [720] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 24:14 05:38 06:44 (5)
7 3 / Ženy [722] Emma Šimůnková 2009 CZE CZE 24:54 06:19 06:55 (7)
8 5 / Muži [721] Tobiáš Kučera 2010 CZE GHOST junior Team 25:46 07:11 06:58 (8)
9 (-2) 6 / Muži [428] David Filip 2010 CZE CZE 23:23:02

výsledková listina KIDS 11-14

start ~ 18:06:02

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / Muži [723] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 36:19 00:00 06:57 (2) 20:11 (2)
2 2 / Muži [726] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 36:56 00:37 07:21 (3) 20:28 (3)
3 3 / Muži [728] Petr Šimůnek 2006 CZE CZE 40:09 03:49 08:17 (5) 23:12 (6)
4 4 / Muži [729] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 40:14 03:54 07:29 (4) 22:58 (5)
5 1 / Junior [727] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes team 01:26:24 50:04 53:59 (1) 06:28 (1) 17:47 (1)
5 (-1) 5 / Muži [730] Dominik Zavadil 2005 CZE Team Bike Perštejn 22:49 (4)
7 (-1) 6 / Muži [725] Radim Kučera 2007 CZE Ghost team 10:07 10:07 (6)