Specialized MTB Trilogy 2015

02.07.2015 - 05.07.2015 Teplice nad Metují [CZ]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Bemaniax Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / M-29 [1] Michal Kaněra 1986 CZE 12:42:44 00:00 36:20 (1) 04:09:24 (1) 03:25:05 (2)
2 2 / M-29 [8] Jakub Šilar 1989 CZE 13:14:51 32:07 36:20 (2) 04:32:25 (2) 03:25:05 (1)
3 1 / M-V1 [2] Ryan Sherlock 1982 IRL N/A 13:41:28 58:44 41:32 (7) 04:41:35 (6) 03:43:42 (5)
4 2 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 CZE eurofoam team 13:42:37 59:52 40:55 (5) 04:33:42 (3) 03:46:58 (6)
5 3 / M-V1 [4] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -Lapierre 13:44:37 01:01:52 40:15 (4) 04:36:47 (4) 03:39:18 (3)
6 4 / M-V1 [16] Voll David 1984 GER 14:09:18 01:26:34 42:16 (10) 04:40:27 (5) 03:49:13 (10)
7 1 / M-V2 [46] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 14:29:13 01:46:29 46:41 (39) 04:51:14 (7) 03:49:57 (11)
8 5 / M-V1 [12] Klofanda Martin 1977 CZE UGO Allivictus Čistý sport 14:31:56 01:49:12 42:58 (13) 04:58:07 (10) 03:47:42 (7)
9 6 / M-V1 [5] Marek Müller 1976 CZE KAH sport Vrchlabí 14:34:01 01:51:17 42:46 (12) 05:08:35 (20) 03:42:39 (4)
10 1 / M-V3 [15] Tomas Čada 1964 CZE 14:36:39 01:53:55 42:37 (11) 04:56:40 (9) 03:50:25 (12)

Bemaniax Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 (-1) 1 / M-E [8628518] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 01:40:09 09:05 (1) 33:08 (1) 23:22 (1)
2 (-1) 2 / M-E [8624584] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 01:44:43 09:17 (2) 34:49 (2) 23:37 (2)
3 (-1) 3 / M-E [8626782] Zdeněk Hendrich 1981 CZE Haven Author-enduroteam.cz 01:46:54 09:42 (3) 36:07 (3) 23:56 (3)
4 (-1) 4 / M-E [8625597] Petr Morávek 1990 CZE 01:53:17 10:42 (6) 37:41 (4) 24:59 (6)
5 (-1) 5 / M-E [8625376] Zbynek Kugler 1981 CZE BicycleCafe.cz 01:54:15 10:21 (4) 39:20 (7) 25:18 (7)
6 (-1) 6 / M-E [8627950] Nikola Ivanov 1985 CZE Bikomatic.cz 01:54:50 10:33 (5) 38:57 (6) 26:10 (9)
7 (-1) 1 / V-E [8624399] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 01:57:25 11:22 (9) 40:58 (9) 24:42 (4)
8 (-1) 7 / M-E [8624294] Jindra Volny 1982 CZE 02:00:20 11:26 (11) 40:37 (8) 26:55 (10)
9 (-1) 8 / M-E [8623944] Tomáš Ficker 1989 CZE BIKOMATIC 02:03:46 11:23 (10) 43:29 (13) 25:40 (8)
10 (-1) 9 / M-E [8626669] Zdeněk Kulhavý 1979 CZE SocialiZed 02:07:18 11:46 (13) 43:22 (12) 27:13 (11)

Kupkolo.cz FatFree Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / M [420] Wojciech Walczak 1980 POL 10:56:21 00:00 52:02 (2) 03:28:48 (1) 02:51:41 (2)
2 2 / M [411] Petr Fodor 1981 CZE 11:02:35 06:13 49:03 (1) 03:34:28 (2) 02:55:24 (3)
3 3 / M [415] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 11:57:31 01:01:10 55:58 (7) 03:54:18 (4) 03:01:13 (4)
4 1 / Z [412] Lenka Fridrichová 1994 CZE Superior Cyklofit High5 12:02:02 01:05:40 54:58 (5) 03:50:37 (3) 03:14:25 (6)
5 4 / M [409] Kamil Dziedzic 1988 POL MITUTOYO DEMA PWR TEAM 12:16:24 01:20:03 53:16 (4) 04:14:28 (6) 03:08:31 (5)
6 5 / M [414] Jiří Hlavatý 1982 CZE 13:17:38 02:21:16 55:55 (6) 04:09:52 (5) 03:22:51 (7)
7 6 / M [410] Janusz Dziemidowicz 1984 POL MITUTOYO DEMA PWR TEAM 14:42:08 03:45:46 01:02:12 (8) 04:25:35 (8) 03:36:00 (8)
8 7 / M [426] Medard Siegienczuk 1984 POL 16:08:42 05:12:20 01:20:04 (2) 05:52:57 (2) 05:04:52 (2)
9 8 / M [73] Petr Hofman 1965 CZE 17:33:04 06:36:42 50:31 (68) 07:11:03 (99) 05:14:22 (10)
10 2 / Z [413] Martina Habrová 1968 CZE KT Tryskomyš 17:45:06 06:48:45 01:23:25 (10) 05:49:05 (11) 04:26:10 (9)

Kupkolo.cz Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / Junior [406] Tomáš Ševců 1997 CZE 10:08:40 00:00 42:34 (1) 03:07:41 (1) 02:33:34 (1)
2 2 / Junior [404] Šimon Nekola 1998 CZE KT Tryskomyš 10:49:41 41:01 49:33 (4) 03:24:19 (4) 02:46:39 (2)
3 3 / Junior [405] Lukáš Pospíšil 1998 CZE 11:13:51 01:05:10 49:01 (3) 03:24:19 (3) 03:02:51 (3)
4 4 / Junior [403] josef mojžíš 1999 CZE 12:30:54 02:22:14 57:45 (6) 04:02:51 (5) 03:10:29 (4)
5 5 / Junior [402] Dominik Krejčí 1997 CZE 13:19:11 03:10:31 55:57 (5) 04:18:45 (6) 03:22:54 (5)
(6) (-2) 5 / Junior [401] Paul Bommhardt 1998 GER 43:52 (2) 03:19:59 (2)
7 (-3) 7 / Junior [408] Jan Thér 1999 CZE 01:06:25 01:06:25 (7)
8 (-4) 1 / Juniorky [407] Barbora Škubová 1998 CZE 00:00

Kupkolo.cz UNICYCLE

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2

Kupkolo.cz Enduro FatFree

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 1 / Z [342] Katrin Strämel 1978 GER Team 262 19:15:03 00:00 01:21:13 06:15:21 05:17:10
2 (-1) 2 / Z [8624084] Katrin Strämel 1978 GER Team 262 02:11:01 18:18 (1) 33:20 (1) 23:45 (1)