Noc tuleních pásů

19.01.2019 Pec pod Sněžkou

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 388, muži : 269, ženy: 119, Muži 1: 53, Muži 2: 42, Ženy 1: 14, Ženy 2: 7, Mix 1: 49, Mix 2: 28 [html] [pdf]

startovní listina hlavní závod

start ~ 17:00:00 , přihlášeno: 388 účastníků ( 269 mužů, 119 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
Ženy 2 Čurikaty
w
-
Katerina Vesela
1973
w
-
Ajda Jerhotová
1975
Mix 1 Hradečáci
w
-
Dita Albrechtová
1983
m
-
Jakub Gembal
1985
Mix 1 Praha
m
-
Ondřej Ambrož
1990
w
-
Martina Zíková
1989
Mix 1 Teplice
w
-
Ladislava Antalová
1989
m
-
Ondrej Vitko
1989
Ženy 1 Planet Volitans
w
-
Daniela Antropiusova
1983
w
-
Vendula Pekárková
1983
Muži 2 Liberec
m
-
Václav Bahník
1976
m
-
Jan Šámal
1977
Mix 1 Julísek and Lukísek
w
-
Júlia Balážová
1992
m
-
Lukáš Ondrášek
1993
Mix 1 EET EUROPARTS
m
-
Jan Bartoš
1976
w
-
Kristýna Bartošová
2006
Mix 2 laal
m
-
Ladislav Bartoš
1975
w
-
Alena Vrátná
1965
Muži 1 BKS Benešov u Semil
m
-
Tomáš Bedrník
1987
m
-
Jiří Kolín
1978
Muži 1 Marbull/HO Loko Beroun
m
-
Lukáš Beránek
1985
m
-
Martin Laštovička
1976
Mix 1 Malé Svatoňovice
w
-
Žaneta Beranová
1990
m
-
Marek Jiřička
1983
Mix 1 Praha
w
-
Tereza Bílková
1986
m
-
Lukáš Pešek
1983
Mix 2 Rudna
m
-
Petr Blaha
1975
w
-
Eva Blahova
1975
Mix 1 Skialp nad Hrobem
m
-
Karel Blaschke
1985
w
-
Eva Blaschkeová
1985
Muži 1 LKP - FCU
m
-
Tomáš Boček
1991
m
-
Vojtěch Dvořák
1992
Muži 1 SK Zahořany 1
m
-
Michal Bodický
1997
m
-
Jan Bulan
1998
Ženy 2 Namche
w
-
Soňa Boštíková
1971
w
-
Jana Čechová
1976
Muži 2 NALEHKO.COM
m
-
Jan Bradáč
1975
m
-
Petr Damajka
1978
Mix 1 Braungang
m
-
Filip Braun
1984
w
-
Lucie Braunová
1981
Muži 1 Adin yellow, adin red
m
-
Dominik Brožek
1986
m
-
David Taneček
1978
Muži 1 Vrchlabí
m
-
David Brůna
1979
m
-
Martin Brůna
1982
Muži 1 Runservice
m
-
Jakub Cabicar
1995
m
-
Jiří Záruba
1983
Muži 2 Janov nad Nisou
m
-
Jiří Car
1973
m
-
Jaroslav Kupr
1980
Ženy 1 ADETER OSTRAVA
w
-
Adelka Cervena
2002
w
-
Tereza Friedl Friedrichova
1978
Muži 1 Jelenia Góra
m
-
Przemysław Ćwiek
1978
m
-
Gniewomir Oblicki
1983
Mix 2 Vyškov
m
-
Miroslav Černý
1979
w
-
Petra Valová
1976
Ženy 1 Adeter
w
-
Adelka Červena
2002
w
-
Tereza Friedrichova
1978
Mix 1 Skialp Dolní Morava
m
-
Jan Červinka
1989
w
-
Barbora Kožnarová
1993
Mix 2 BIKESTARS VRCHLABÍ
m
-
Zdeněk Červinka
1964
w
-
Petra Červinková
1971
Mix 1 BRNKA PIČO 2
m
-
Martin Daněk
1993
w
-
Ewa Haltof
1994
Ženy 1 Csg tri team
w
-
Sarka Dobiasova
1979
w
-
Dana Hricisin
1981
Muži 1 Trailpoint / Babiččina Běžecká Buňka
m
-
Michael Dobiáš
1973
m
-
Vítek Kněžínek
1991
Mix 2 Montura Czech Team
m
-
Petr Dohnal
1973
w
-
Kateřina Dohnalová
1976
Mix 1 Praha
m
-
Jan Doležal
1989
w
-
Kamila Šebková
1989
Muži 2 Vlasovci
m
-
David Dostál
1979
m
-
Josef Sitta
1973
Mix 1 HONP, LKP
m
-
Jaroslav Joey Doubek
1993
w
-
Eliška Turková
1998
Mix 1 Šmoulové
m
-
Michal Dráb
1990
w
-
Petra Horáková
1986
Mix 2 Pražské Šlapky
m
-
Vojtech Drbohlav
1979
w
-
Hana Kratka
1966
Muži 2 Špindl sportuje 2
m
-
Martin Dunka
1973
m
-
Matěj Dunka
1979
Mix 1 Špindl sportuje 1
m
-
Štěpán Dunka
1972
w
-
Hana Makaloušová
1988
Muži 1 Ty jo, nevím...
m
-
Martin Durych
1994
m
-
Ondřej Hryzák
1991
Muži 1 Certova hut
m
-
Jan Dvorak
1977
Mix 1 Cookies and Pancakes
m
-
Dan Dvořáček
1979
w
-
Pavlína Pecoldová
1984
Muži 2 Trailrun.cz/Runsport.cz
m
-
Jan Dvořáček
1979
m
-
Jindřich Sadílek
1973
Mix 1 Top RUn CLub
w
-
Petra Eliášová
1987
m
-
Karel Rejchrt
1988
Mix 2 Erlebaši
m
-
Vladimír Erlebach
1958
w
-
Lenka Erlebachová
1987
Muži 2 SEXY DANCERS
m
-
Milan Fait
1972
m
-
Pavel Siažík
1972
Mix 2 Zeleneč
m
-
Miroslav Feřtr
1972
w
-
Petra Feřtrová
1979
Muži 2 HO Stěžery
m
-
Jiří Fiala
1981
m
-
Jiří Škop
1976
Muži 2 BKS Benešov u Semil
m
-
Pavel Fišer
1966
m
-
Jiří Lukeš
1972
Mix 1 Czech wild runners team
m
-
David Foller
1999
w
-
Adéla Sádlová
2001
Muži 2 HO TJ Sokol Stěžery
m
-
Marek Foltýn
1974
m
-
František Povejšil
1969
Mix 1 Sk outdoor jeseniky
w
-
Veronika Foltynova
1988
m
-
Martin Škrott
1983
Muži 2 Triatlon Team Opava
m
-
Jiří Foltys
1976
m
-
Marek Ščerba
1969
Mix 1 Vrchlabí
m
-
Stanislav Groh
1987
w
-
Michala Rybišárová
1997
Muži 1 Plzeň
m
-
Adam Gutwirth
1992
m
-
Jiří Němeček
1991
Muži 1 Dva prdlíci
m
-
Martin Hájek
1991
m
-
Tomáš Ligač
1990
Mix 2 ALCATON s.r.o.
w
-
Denisa Hančová
1978
m
-
Pavel Veselý
1966
Mix 1 LUSTi Team
m
-
Petr Hanyš
1970
w
-
Lucie Luštincová
1993
Muži 1 Tvoje máma
m
-
Jan Hartman
1997
m
-
Jan Tásler
1995
Ženy 2 Modelky
w
-
Michaela Havlíčková
1975
w
-
Monika Kubičková
1972
Muži 1 SkiAlpShop
m
-
Stanislav Heczko
1966
m
-
Stanislav ml Heczko
2001
Muži 1 Blue losers team
m
-
Ondřej Hejdánek
1983
m
-
Jiří Šťastný
1982
Muži 1 AKLVK a Skialp klub Orlické hory
m
-
Jan Hepnar
1987
m
-
Dominik Sádlo
1995
Muži 2 HS Orličky
m
-
Josef Hepnar
1965
m
-
Jiří Špaček
1964
Ženy 2 Kunčičky u Bašky
w
-
Lenka Hepnarová
1972
w
-
Klára Kočarová
1972
Mix 2 BKS Benešov u Semil
w
-
Pavlína Herberová
1984
m
-
Jiří Mihalo
1963
Muži 2 Plazil and Plužil
m
-
Martin Hilpert
1979
m
-
Roman Lukeš
1970
Muži 1 GRUNDYteam
m
-
Matěj Hloušek
1998
m
-
Jan Wertich
1986
Muži 1 Zetko
m
-
Petr Holub
1986
m
-
Martin Chlad
1989
Mix 1 Dvjekk
w
-
Klara Holubova
1979
m
-
Jan Kral
1979
Muži 1 Hudy sport ČB
m
-
Jakub Honner
1984
m
-
Jan Lukš
1974
Muži 2 Kupkolo MTB Trilogy
m
-
Vena Hornych
1978
m
-
Martin Supich
1977
Muži 1 SK Zahořany 2
m
-
David Horyna
1966
m
-
Jakub Horyna
1998
Muži 2 Surrealisti v tílku
m
-
Michal Hroch
1977
m
-
Patrik Schober
1975
Mix 1 MANOKA WAY
m
-
Jiří Hromádko
1986
w
-
Markéta Klimešová
1991
Muži 1 Kovanecká 2295/11, Praha 9
m
-
Michal Hroneš
1987
m
-
Petr Kluger
1979
Muži 2 SK Hvězda
m
-
Michal Hrubý
1966
m
-
Roman Šilha
1971
Ženy 2 Sněžné tlapky
w
-
Kateřina Hubačová
1980
w
-
Iva Šrámková
1967
Muži 1 MAKU CHRUDIM
m
-
Martin Hurt
1990
m
-
Jakub Meduna
1992
Mix 2 Tukan SKIALP seniorteam
w
-
Hanka Hylasová
1968
m
-
Martin Sýkora
1970
Ženy 2 Trutnov
w
-
Tamara Hynkova
1970
w
-
Radka Ottova
1966
Mix 2 MRKEV
m
-
Marek Chlup
1974
w
-
Šárka Chlupová
1976
Muži 2 Plzeň, Na Dlouhých 812/65
m
-
Vít Chomát
1971
m
-
Lukáš Rájek
1976
Muži 2 RUMA Sport_ TTO
m
-
Miroslav Chovanec
1980
m
-
Rostislav Matera
1962
Muži 2 Beskydy
m
-
Martin Chrostek
1971
m
-
Marián Jauernik
1979
Ženy 2 Myšáci
w
-
Martina Janková
1975
w
-
Nora Lipkovská
1975
Muži 1 Alpin Club Rokytnice n/J
m
-
Milan Javůrek
1980
m
-
David Metelka
1995
Ženy 1 Alpin Club Rokytnice n/J
w
-
Kateřina Javůrková
1981
w
-
Andrea Kolářova
1994
Mix 1 WC Pivson Praha
m
-
Petr Jech
1990
w
-
Alena Trnková
1984
Mix 2 Hranice
w
-
Adéla Jemelíková
1988
m
-
Dalibor Míša
1969
Mix 2 SKIING SNAILS
m
-
Vratislav Jeschke
1961
w
-
Marta Ramešová
1995
Muži 1 Valachbajk team
m
-
Juraj Jurčo
1981
m
-
Zdeněk Langer
1983
Muži 1 Buřtojedi
m
-
Lukáš Kábrt
1985
m
-
Tomáš Kábrt
1990
Mix 2 F4
m
-
Aleš Kaczur
1971
w
-
Lenka Kaczurová
1979
Muži 2 Opava 6
m
-
Rostislav Kadula
1968
m
-
David Kostruh
1967
Muži 2 Sto4
m
-
Ctirad Kaftan
1966
m
-
Jaroslav Zeman
1966
Muži 1 CzechoSlovakia team
m
-
Matej Kachnič
1995
m
-
Filip Rafaj
1993
Mix 1 Salomon-run
m
-
Adam Kajánek
1980
w
-
Iva Mádlová
1984
Mix 2 Starci na sněhu
m
-
Jiří Kalousek
1964
w
-
Alice Korbová
1971
Mix 1 Ústí nad Orlicí
w
-
Tereza Kalousová
1998
m
-
Jan Skotálek
1997
Mix 1 Praha 8
m
-
Štěpán Kapounek
1978
w
-
Lenka Šindelářová
1989
Muži 1 Alpsport
m
-
Jakub Kaše
1980
m
-
Michal Kvirenc
1980
Muži 1 KáBéKáčko
m
-
Jiří Kaštan
1976
m
-
Dominik Vacek
1987
Muži 1 SAC Špindlerův Mlýn
m
-
Tomáš Kazil
1979
m
-
Josef Mikina
1992
Ženy 1 Jarda a Karel
w
-
Tereza Kindlmannová
1983
w
-
Kateřina Průšková
1981
Ženy 1 Partyzánky
w
-
Hana Klampflová
1993
w
-
Barbora Studená
1992
Muži 2 BeManiax Madbike
m
-
Jaroslav Klápště
1951
m
-
Jiří Tauchman
1959
Mix 2 Praha
m
-
Michal Klaus
1969
w
-
Veronika Sykorova
1983
Mix 1 Where running ends, climbing begins
w
-
Lucie Klostermannová
1987
m
-
Jiří Vojta
1990
Mix 1 Kočičáci
w
-
Lenka Kočí
1987
m
-
Pavel Kočí
1989
Muži 2 N Á CH O D
m
-
Václav Kohout
1982
m
-
Ondrej Schmidt
1975
Mix 2 FORCE KCK Zlín / ALPSPORT Team
m
-
Pavel Kokeš
1971
w
-
Marie Zelená
1985
Mix 1 Brnka Pičo
w
-
Iveta Kolegarová
1988
m
-
Tomáš Linhart
1991
Muži 2 Červený Kostelec
m
-
Vladimír Kolisko
1980
m
-
Petr Štrof
1977
Mix 2 Praha
m
-
Martin Kolouch
1972
w
-
Klára Kolouchová
1978
Muži 1 SFCB
m
-
Martin Korbel
1984
m
-
Jan Smrž
1984
Muži 1 behejsnami.cz
m
-
Jan Korinek
1981
m
-
Vladimir Vojtisek
1979
Muži 2 ČSOB Private Banking
m
-
Martin Kosobud
1968
m
-
Luboš Kušnír
1977
Muži 1 Tuleň a mrož
m
-
Jan Kotva
1984
m
-
Martin Lán
1976
Ženy 1 holky od řáholce
w
-
Aleška Kovaříková
1980
w
-
Pavlína Zarubova
1979
Muži 1 Ostravice
m
-
Rudolf Kral
1981
m
-
Adam Zaslav
1989
Mix 1 Future cycling
m
-
Miloš Králík
1984
w
-
Daniela Markova
1985
Muži 1 Alpin Club Rokytnice n/J
m
-
Jakub Kralovič
1987
m
-
Pavel Novak
1978
Muži 2 HK
m
-
Michal Krysl
1978
m
-
Dan Macek
1979
Muži 1 KILPI RACING TEAM
m
-
Michal Krysta
1984
m
-
Tomáš Matera
1989
Ženy 1 Praha 3
w
-
Klára Kučerová
1993
w
-
Jitka Růžičková
1968
Muži 2 člověk v plísni
m
-
Jiří Kutil
1978
m
-
Radim Polách
1973
Muži 1 Přibyslav
m
-
Pavel Láznička
1972
m
-
Matěj Svoboda
1993
Muži 2 Sportoffka.cz
m
-
Filip Líhař
1970
m
-
Petr Mansfeld
1970
Muži 1 Klánovice Forest
m
-
Jakub Louda
2000
m
-
Martin Louda
1969
Mix 1 Olymp Trutnov
m
-
Jakub Lovecky
1987
w
-
Barbora Mičková
1986
Mix 2 ISF Sumava
w
-
Denisa Lucanova
1981
m
-
Tomáš Lučan
1974
Muži 2 SK Finisher
m
-
Martin Macek
1964
m
-
David Strnad
1967
Mix 1 Jozi Vocet Team
w
-
Johana Mackova
1992
m
-
Jaroslav Voceďálek
1987
Muži 1 321start
m
-
František Mach
1986
Muži 1 Mrtvolky
m
-
Jan Tygrik Machacek
1979
m
-
Darina Vojtiskova
1981
Mix 2 Skialp nad Hrobem
w
-
Iva Macholdová
1974
m
-
Oldřich Novák
1972
Muži 1 HO J.Gagarina
m
-
Martin Marek
1984
m
-
Ondřej Marek
1989
Muži 1 Plzeň
m
-
Michal Marek
1986
m
-
Jan Pašek
1984
Mix 1 OBV
w
-
Eva Mariankova
1987
m
-
Milan Sladký
1985
Mix 1 Letos dojedem
w
-
Iva Mastná
1980
m
-
Pavel Mastný
1979
Muži 1 Součinovci
m
-
Lubomír Maťák
1986
m
-
David Souček
1975
Mix 1 Šumava racing II
m
-
Martin Matějovič
1969
w
-
Eva Matějovičová
2005
Muži 2 Vypálené koťátko
m
-
Štěpán Materna
1978
m
-
Dalibor Zdobinský
1978
Mix 1 BEKO Bike and Ski Racing Team
m
-
Martin Matzner
1988
w
-
Denisa Skrbková
1989
Mix 2 ZED Servis
w
-
Katka Mazuchová
1974
m
-
Ivan Zedníček
1965
Muži 2 FORD AUTO IN CHRUDIM
m
-
David Meduna
1992
m
-
Viktor Meduna
1961
Ženy 1 Run4run
w
-
Jana Melišíková
1977
w
-
Radka Zítková
1988
Muži 2 SHV
m
-
Petr Minařík
1972
m
-
Petr Neuvirt
1973
Muži 1 Gumídci
m
-
David Musil
1984
m
-
Pavel Stross
1980
Mix 1 Mladá Boleslav
w
-
Marie Mužíková
1986
m
-
Honza Vlačiha
1989
Muži 2 SKI TRAB
m
-
Jiří Nakládal
1978
m
-
Petr Novák
1967
Muži 2 The Cooling Birds/ X-Trail Orlova
m
-
Michal Navratil
1974
m
-
Tomáš Sikora
1974
Muži 1 HS Jizerské hory
m
-
Libor Nejezchleb
1982
m
-
Václav Novotný
1982
Muži 1 AKLVK Janské Lázně
m
-
Alexandr Nekvinda
1987
m
-
Miloslav Rousek
1985
Ženy 1 Dejwyho horský běh W
w
-
Veronika Nekvindova
1985
w
-
Jana Vacikova
1979
Muži 1 Bujak Team
m
-
Jakub Nešvera
1986
m
-
Jan Špička
1988
Mix 1 NEVÍM JESTLI CHCI
m
-
Vlastimil Nezbeda
1983
w
-
Terezka Vítková
1989
Ženy 1 Pozitivní nejistota
w
-
Lenka Nováková
1980
w
-
TBD TBD
1980
Mix 1 A2K
w
-
Adela Ondruchova
1994
m
-
Jakub Plechaty
1989
Mix 2 #SimplyGIGA
m
-
Robert Opletal
1970
w
-
Jana Opletalová
1969
Mix 1 Velká Úpa
w
-
Kamila Otrubová
1997
m
-
Petr Velíšek
1999
Mix 1 praha
w
-
Adela Padrtkova
1990
m
-
Martin Sembera
1986
Muži 2 Skialp Dolní Morava
m
-
Martin Palán
1974
m
-
Pavel Žofka
1969
Muži 1 Libštát
m
-
Josef Palounek
1993
m
-
Filip Piry
1993
Mix 2 Orlová-Lutyně
m
-
Marek Palucha
1973
w
-
Lenka Paluchová
1972
Muži 2 AKLVK Mladá Boleslav
m
-
Milan Piták
1972
m
-
Honza Vidner
1967
Muži 1 Skialp nad Hrobem
m
-
Tomáš Plíva
1977
m
-
Michaela Plívová
1981
Mix 1 Skialp nad Hrobem
m
-
Michal Podzimek
1984
w
-
Naďa Podzimková
1987
Muži 1 Lokal blok / Jelita.run
m
-
Jan Ferdinand Polášek
1988
m
-
Tomáš Rybář
1981
Ženy 1 Šumavský holky
w
-
Lucie Poslední
1986
w
-
Michaela Šrámková
1991
Ženy 1 Pálící kopřivy
w
-
Kristýna Pospíšilová
1992
w
-
Zuzana Šebečková
1990
Mix 1 Skialp Dolní Morava
w
-
Radka Pospíšilová
1990
m
-
Pavel Skalický
1992
Muži 1 Ústí nad Orlicí
m
-
Jakub Procházka
1998
m
-
Milan Záleský
1992
Mix 1 Olomouc
m
-
Tomáš Procházka
1980
w
-
Daniela Procházková
1988
Muži 2 OK Slavia HK
m
-
Tomáš Prokeš
1975
m
-
Andrej Zelnik
1982
Mix 1 Prague
m
-
Jan Prokop
1982
w
-
Veronika Susicka
1983
Muži 1 Csg tri team
m
-
Jan Rozek
1987
m
-
Ondrej Ruzek
1987
Muži 2 Skialp klub Krákorka
m
-
Karel Sádlo
1974
m
-
Jaroslav Studnička
1970
Muži 1 Dejwyho horský běh
m
-
Lukáš Samohýl
1990
m
-
Michal Vlášek
1989
Mix 2 Livigno
w
-
Lucie Seidelová
1983
m
-
Ondřej Tuček
1971
Mix 2 LÉKÁRNA U ŘEKY
m
-
Erwin Schubert
1968
w
-
Monika Schubertová
1974
Muži 2 Skialp Masters
m
-
Jan Skridlovsky
1971
m
-
Roman Zaloudek
1965
Mix 2 Calamity, HK Jizera
w
-
Jana Svobodová
1977
m
-
Marcel Volf
1973
Muži 1 Telemark team BD
m
-
Jan Šimeček
1990
m
-
Ondřej Vank
1982
Mix 1 Cyklobulf Hrobce
m
-
Jan Šimr
1982
w
-
Pavla Zahradníková
1988
Mix 1 (made in) Czechoslovakia
m
-
Michal Špak
1984
w
-
Iveta Vlčková
1983
Muži 2 stenahk
m
-
Ladislav Šplíchal
1978
m
-
michal veselý
1979
Muži 2 Rock Point Salewa
m
-
Stanislav Šrámek
1969
m
-
Filip Tomeš
1982
Mix 1 STYLISH Team
w
-
Magdaléna Štanglerová
1994
m
-
Radek Zavadil
1992
Muži 2 Brzy přes KILO
m
-
Tomáš Vojtěch
1965
m
-
Stanislav Zmatlík
1978
Muži 1 Cipisek z Raholce
m
-
Tomáš Vokatý
1983
m
-
Jan Wildner
1986
Mix 2 SKI Špičák
m
-
Ladislav Vybíral
1966
w
-
Simona Vybíralová
1970