Nova Cup Gočárovy schody, závod horských kol

28.09.2017 Hradec Králové

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci - odrážedla celkem: 18, muži : 9, ženy: 9, Předškoláci: 9, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 9, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Predskolaci - kola celkem: 19, muži : 13, ženy: 6, Předškoláci: 13, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 6, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 1 celkem: 28, muži : 18, ženy: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 18, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 7, Minižákyně 2: 3, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 2 celkem: 33, muži : 21, ženy: 12, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 21, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 12, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Mladsi zaci celkem: 35, muži : 25, ženy: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 25, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 10 [html] [pdf]
Nova jízda 25min a 1okruh celkem: 62, muži : 59, ženy: 3, Muži: 59, Ženy: 3 [html] [pdf]
Elita 50min a 1okruh celkem: 34, muži : 27, ženy: 7, Muži: 27, Ženy: 7 [html] [pdf]

startovní listina Předškoláci - odrážedla

start ~ 14:39:26 , přihlášeno: 18 účastníků ( 9 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Předškoláci [6532] Bezouška Antonín CZE Sportstyl 2014
Předškolačky [201] Dobruská Deniska CZE Ustí nad Orlicí 2013
Předškolačky [202] Dundová Karolína CZE Sport-zone 2015
Předškoláci [261] Gamba Kryštof CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 2013
Předškolačky [280] Houfová Kristýna CZE Řečany nad Labem 2014
Předškolačky [203] Chvojková Alžběta CZE GHOST junior Team 2013
Předškolačky [6353] Ježková Karolína CZE CykloNovinky.cz 2013
Předškoláci [6543] Jurejs Šimon CZE Liberec 2013
Předškoláci [6449] Kotyza Vojtěch CZE Hradec Králové 2013
Předškolačky [244] Lázničková Veronika CZE GHOST JUNIOR TEAM 2013
Předškolačky [257] Pešková Barbora CZE veloservis pešek 2014
Předškoláci [6440] Rérych Lukáš CZE Hradec Králové 2015
Předškolačky [223] Semerádová Emma CZE Řevnice 2015
Předškoláci [6433] Stárek Jiří CZE Hradec Králové 2014
Předškoláci [258] Stříbrný Matěj CZE Libřice 2014
Předškoláci [6441] Sulzbacher Lucas CZE Pitrs bikes 2014
Předškolačky [239] Šebestová Tereza CZE Libřice 43 2015
Předškoláci [6533] Švestka Matyáš CZE CykloNovinky.cz 2016

startovní listina Predskolaci - kola

start ~ 14:47:40 , přihlášeno: 19 účastníků ( 13 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Předškoláci [6450] Bartoš Jáchym CZE Hradec Králové 2012
Předškolačky [6434] Dúcká Editka CZE Školka Prasek 2013
Předškolačky [6437] Famfulíková Elena CZE BAKAKO Nová Paka 2013
Předškoláci [6530] Gembal Robin CZE GHOST junior team 2013
Předškoláci [274] Hrbek Sebastian CZE Hradec Králové 2012
Předškoláci [272] Hrichs David CZE Hradec Králové 2012
Předškoláci [6549] Husák Matýsek CZE MTBO Hradec Králové 2012
Předškoláci [6544] Jurejs Šimon CZE Liberec 2013
Předškolačky [6444] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
Předškoláci [6537] Kraus Vojtík CZE SC Jičín 2013
Předškoláci [255] Kudrna Matyáš CZE Bitters Superior Cyklofit team 2012
Předškoláci [247] Macháček jakub CZE Hradec králové 2012
Předškoláci [225] Markl Tomáš CZE Dvůr Králové nad Labem 2012
Předškoláci [6452] Mates Daniel CZE Čerperka 2013
Předškoláci [6446] Moravík Petr Marek CZE trimola 2012
Předškolačky [279] Pazderová Ema CZE Vyšehněvice 2014
Předškoláci [214] Semerád Marek CZE Sram Mitas Trek team 2012
Předškolačky [6453] Šubrtová Eliška CZE Hradec Králové 2012
Předškolačky [238] Zajačiková Lucie CZE Horní Jelení 2012

startovní listina Minizaci 1

start ~ 15:01:20 , přihlášeno: 28 účastníků ( 18 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Minižákyně 1 [6435] Bohánská Vanesa CZE ROHOZEC AMULET TEAM 2010
Minižáci 1 [259] Bondy Štěpán CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2011
Minižáci 1 [6547] Bred Josef CZE Hořice 2011
Minižáci 1 [230] Ducký Ondřej CZE Kobylice 2010
Minižákyně 2 [6535] Dundová Ema CZE Sport-zone 2009
Minižákyně 1 [6436] Famfulíková Barbora CZE BAKAKO Nová Paka 2010
Minižáci 1 [205] Gamba Filip CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 2011
Minižáci 1 [270] Hanuš Matěj CZE Miletín 2010
Minižákyně 2 [271] Hirschová Kristýna CZE Hradec Králové 2008
Minižáci 1 [264] HOŠEK MARIÁN CZE team Speciality 2010
Minižákyně 1 [282] Houfová Tereza CZE Řečany nad Labem 2010
Minižáci 1 [253] Hýžďal Vojtěch CZE KOLOKROUŽEK Zlín 2010
Minižáci 1 [6442] Chlíbek Radek CZE Hradec Králové 2010
Minižáci 1 [262] Janeš Šimon CZE BMX Pardubice 2010
Minižáci 1 [210] Kočí Vojtěch CZE Čáslav 2010
Minižáci 1 [6529] Krátký Vojta CZE Horní Ředice 2011
Minižáci 1 [6536] Kraus Jan CZE SC Jičín 2010
Minižákyně 1 [245] Lázničková Barbora CZE GHOST JUNIOR TEAM 2011
Minižákyně 2 [250] Lukášková Tereza CZE Hradec Králové 2009
Minižákyně 1 [248] Macháčková Lucie CZE Hradec Králové 2011
Minižáci 1 [6451] Mates Patrik CZE Čerperka 2011
Minižáci 1 [6424] Nosek Lukáš CZE Mitas Bike Tyres 2011
Minižáci 1 [221] Pňovský Sebastian CZE Praha 2011
Minižáci 1 [228] Sulzbacher Vojtěch CZE Pitrs bikes 2010
Minižáci 1 [216] Šalanda Adam CZE Patry cycling team Třešť 2010
Minižákyně 1 [265] Tomková Agáta CZE Cyklo extra sport Ćeské Budějovice 2011
Minižáci 1 [6443] Valenta Jan CZE Hradec Králové 2010
Minižákyně 1 [237] Zajačiková Eliška CZE Horní Jelení 2010

startovní listina Minizaci 2

start ~ 15:16:42 , přihlášeno: 33 účastníků ( 21 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Minižáci 2 [6425] Cihelka Tomáš CZE Hradec Králové 2008
Minižáci 2 [6542] Coufal Stanislav CZE Hradec Králové 2008
Minižáci 2 [251] Dědek Tadeáš CZE Praskačka 2009
Minižáci 2 [204] Dobrusky David CZE Ustí nad Orlicí 2008
Minižákyně 2 [235] Dušková Adéla CZE Biketime Bulls Písek 2008
Minižákyně 2 [206] Hašková Kateřina CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2009
Minižáci 2 [283] Holan Matěj CZE carla.kupkolo.cz 2009
Minižákyně 2 [285] Holanová Anežka CZE carla kupkolo.cz 2009
Minižákyně 2 [243] Chaloupková Barbora CZE GHOST junior Team 2008
Minižáci 2 [240] Janovský Tomáš CZE S - Sport Hronov 2008
Minižákyně 2 [209] Jarošová Emílie CZE BB Racing 2009
Minižákyně 2 [217] Jelínková Nicol CZE EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín 2008
Minižákyně 2 [6354] Jiraskova Ema CZE SK Nové Město nad Metují 2009
Minižáci 2 [234] Karolína Rothbauerová CZE Biketime Bulls Písek 2009
Minižáci 2 [6540] Kindl Petr CZE Černošice 2008
Minižákyně 2 [6445] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
Minižákyně 2 [6528] Krátká Zuzka CZE ** Zuzka ** 2008
Minižáci 2 [256] Kudrna Tomáš CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009
Minižáci 2 [212] Kunc Tomáš CZE GHOST junior Team 2009
Minižáci 2 [218] Lisý Vít CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 2008
Minižáci 2 [246] Macháček Tomáš CZE Hradec králové 2008
Minižáci 2 [6534] Machaň Matyáš CZE Hradec Králové 2009
Minižáci 2 [242] Malíř Hóna CZE GHOST junior team 2008
Minižáci 2 [6546] Martinec Patrik CZE Hradec Králové 2009
Minižákyně 2 [6438] Mitvalská Barbora CZE UNIKOVO MTB TEAM 2009
Minižáci 2 [6447] Nohejl Tobiáš Ferdinand CZE Beany Team 2009
Minižákyně 2 [6448] Nohejlová Eliška Žofie CZE Beany Team 2009
Minižáci 2 [6423] Nosek Pavel CZE Mitas Bike Tyres 2008
Minižákyně 2 [6531] NOVOSADOVÁ VERA CZE GHOST team 2009
Minižáci 2 [254] Pešl Jan CZE Kolokroužek Zlín 2009
Minižáci 2 [227] Šretr Michal CZE S-Sport Hronov 2008
Minižáci 2 [266] Tomek Jan CZE Hradec Králové 2008
Minižáci 2 [224] Vařejčka Petr CZE Hlinsko 2008

startovní listina Mladsi zaci

start ~ 16:26:33 , přihlášeno: 35 účastníků ( 25 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Mladší žáci [260] Audrlický Viktor CZE Hradec Králové 2007
Mladší žákyně [6539] BEZSTAROSTI Nicol CZE BAKAKO Nová Paka 2006
Mladší žáci [281] Černý Bartoloměj CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 2007
Mladší žáci [241] Frencl Dominik CZE Pitrs bikes 2007
Mladší žákyně [249] Hainzelová Lucie CZE Pitrs bikes team 2005
Mladší žáci [6548] Hanuš Ondřej CZE Miletín 2007
Mladší žáci [6538] Hojda Jan CZE Hořiněves 2007
Mladší žákyně [233] Horká Veronika CZE Biketime Bulls Písek 2007
Mladší žáci [6430] Hošek Adam CZE ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 2006
Mladší žáci [6431] Hošek Jaroslav CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 2006
Mladší žáci [273] Hrbek Kryštof CZE Hradec Králové 2006
Mladší žáci [232] Hronek Jaroslav CZE Biketime Bulls Písek 2007
Mladší žáci [252] Hýžďal Vít CZE KOLOKROUŽEK Zlín 2005
Mladší žáci [207] Chvojka Filip CZE GHOST junior Team 2007
Mladší žáci [231] Ilšner Patrik CZE Náchod 2007
Mladší žáci [208] Jaroš Nikola CZE BB Racing 2007
Mladší žáci [6427] Jura Antonín CZE Expres cz Scott team Kolín 2006
Mladší žákyně [6428] Jurová Hana CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 2006
Mladší žáci [6432] Knop Jan CZE Hradec Králové 2006
Mladší žákyně [211] Kořínková Karolína CZE Pardubice 2007
Mladší žáci [6545] Martinec Daniel CZE Hradec Králové 2006
Mladší žáci [219] Nechuta Marek CZE Bike Freaks Holice 2007
Mladší žákyně [220] Nechutová Vendula CZE Bike Freaks Holice 2005
Mladší žáci [6426] Neuman Daniel CZE Expres cz scott team Kolin 2006
Mladší žákyně [6541] Panušová Anna CZE Choteč 2006
Mladší žáci [6439] Pivnička Jakub CZE Pitrs bikes 2005
Mladší žáci [6527] Rubeš Dan CZE Bike 2000 2005
Mladší žáci [213] Saidl Filip CZE Pitrs bikes 2006
Mladší žáci [236] Soukup Vojta CZE PARDUS TUFO PROSTĚJOV 2005
Mladší žákyně [229] Sulzbacherová Martina CZE Pitrs bikes 2005
Mladší žáci [215] Svoboda Marcel CZE UNIKOVO MTB TEAM 2007
Mladší žákyně [263] Škrabálková Kamila CZE Ustí nad Orlicí 2006
Mladší žáci [6429] Špaček Marek CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 2006
Mladší žákyně [226] Šretrová Lucie CZE SKI Police nad Metují 2006
Mladší žáci [222] Všetička Jan CZE Kounov 2007

startovní listina Nova jízda 25min a 1okruh

start ~ 16:34:48 , přihlášeno: 62 účastníků ( 59 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [126] Bělecký Petr CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 1985
Muži [167] Berecký Ondřej CZE METAXTREN 1994
Muži [136] Dvořák David CZE GHOST TEAM 1993
Muži [146] Exner Rostislav CZE Všestary 1981
Muži [144] Frencl Martin CZE Pitrs bikes 1990
Muži [108] Gabriel David CZE SYMBIO+ BMC 1992
Muži [119] Gassler Ales CZE REVITBUILD MTB Team 1977
Muži [118] Hanousek Filip CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 2000
Muži [122] Henc David CZE Symbio+ BMC 1998
Muži [166] herber jan CZE SUPERIOR CYKLOFIT HIGHFIVE 1995
Muži [124] Homolka Tomáš CZE Hrade Králové 1993
Muži [134] Horák Jiří CZE ČS Bike Team 1964
Muži [176] Hrádek Martin CZE COPR Přeštice 1976
Muži [150] Ilšner Martin CZE Náchod 2004
Muži [123] Janouch Tomáš CZE Symbio+ BMC 1987
Muži [113] Juris Bohumil CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 1984
Muži [154] Kalas Miroslav CZE SCS MIRVA SVITAVY 2000
Muži [153] Kočí Štěpán CZE Prestige cycling team 2002
Muži [109] kolaja jan CZE Sportchallenge 1981
Muži [133] Koryťák Michal CZE American Chance Casinos team 1987
Muži [130] Kubišta ml. Martin CZE BAKAKO Nová Paka 2003
Ženy [156] Kudláčková Anna CZE Bike Freaks Holice - V6 2004
Muži [145] Lněnička Tomáš CZE Lubná 1998
Muži [151] Loukotka Milan CZE SAC Bělá pod Bezdězem 1975
Muži [137] Makovský Šimon CZE Praskačka 2001
Muži [103] Malíř Jan CZE GHOST team 1980
Muži [148] Míl Marek CZE Hradec Králové 2002
Muži [125] Moravec Michal CZE GHOST Team 1980
Muži [149] Neuman Daniel CZE Expres cz scott team Kolin 2006
Muži [104] Nosek Rudolf CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1970
Muži [112] Nový Pavel CZE Rock Machine Cyklomax Team 1993
Muži [102] Oplt Libor CZE OPLT CYCLING 1974
Muži [107] Panuš Karel CZE Symbio+ BMC 1974
Muži [155] Pelčarský Aleš CZE Hořice 1981
Muži [135] Pfeifer Jiří CZE Cyklo Tony Náchod 1959
Ženy [120] Pilná Bára CZE ROHOZEC AMULET TEAM 2000
Muži [127] Platenka Filip CZE Bike Freaks Holice - V6 2000
Muži [101] Rauchfuss Marek CZE REVITBUILD s.r.o. 1969
Muži [105] Roubicek Lukas CZE AEROTEC 1981
Muži [152] Rubeš Dan CZE Bike 2000 2005
Muži [168] Rydval Jakub CZE METAXTREN 1994
Muži [141] Semerád Ondřej CZE REVITBUILD s.r.o. 1974
Muži [117] Sládek Tomáš CZE BAKAKO Nová Paka/HZS Pardubice 1988
Muži [172] Slavíček Ondřej CZE GHOST team 1991
Muži [114] Sodomka Tomáš CZE Symbio+ BMC 1984
Muži [138] Suchomel Otto CZE Šmrxa shop.cz 2000
Muži [129] Svoboda Marian CZE UNIKOVO MTB TEAM 2003
Muži [169] Svoboda Tomáš CZE METAXTREN 1993
Muži [110] Šebesta Jaroslav CZE FOR BIKES cycling team 1983
Muži [ ] Šlor Robert CZE Pardubice 1983
Muži [140] Štusák Pavel CZE Proseč 1990
Muži [139] Šulc Petr CZE DECATHLON Btwin czech team 1993
Muži [147] Trynkl Daniel CZE Proseč 1998
Muži [128] Tříska Lukáš CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1977
Ženy [142] Tučková Monika CZE Oplt cycling 1993
Muži [170] Vágner Vladimír CZE METAXTREN 1981
Muži [121] Vích Michal CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 1998
Muži [116] Vítek Petr CZE Hradecký Spinning Klub 1986
Muži [171] Vrána Dominik CZE METAXTREN 1996
Muži [111] Vtípil Radek CZE GHOST team 1983
Muži [115] Zápotocký Michal CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 1996
Muži [131] Zemene Jakub CZE Short Bike Academy Opletal 2003

startovní listina Elita 50min a 1okruh

start ~ 17:34:56 , přihlášeno: 34 účastníků ( 27 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [5] Adel Filip CZE Superior Suninvent Team 1990
Ženy [18] Bergerová Karolina CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 1992
Muži [20] Bogár Kryštof CZE ROHOZEC AMULET TEAM 1994
Muži [13] Brendl Tomáš CZE Bakako Nová Paka 1986
Muži [14] Burian David CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team 1998
Muži [21] Čapek Jan CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1973
Muži [6] Fojtík Jan CZE Force KCK Zlín #fojtikbrothers 1988
Ženy [22] Fridrichová Lenka CZE GHOST Team 1994
Muži [2] Giger Fabian SUI KROSS RACING TEAM 1987
Muži [23] Jílek Richard CZE Bike Team Porsche Olomouc 1972
Muži [9] Kaněra Michal CZE GHOST team 1986
Ženy [36] Kolašínová Johana CZE SupGirls 1989
Muži [33] Křivánek Jiří CZE Ethic Sport 1985
Muži [12] Kubín Michael CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 1993
Ženy [10] Kuntová Vendula CZE GHOST team 1993
Muži [24] Morávek Zdeněk CZE GT Opportunity Brno 1996
Muži [25] Novosad David CZE GHOST team 1975
Ženy [27] Pejšová Kristýna CZE Superior MTB Team 2000
Muži [32] Pospíšil Petr CZE Rock Machine Cyklomax 1979
Muži [16] Preněk Ondřej CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1996
Muži [8] Průdek Matěj CZE SUPERIOR MTB TEAM 1997
Ženy [7] Průdková Barbora CZE SUPERIOR MTB TEAM 1996
Muži [28] Rauchfuss Marek CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1990
Muži [29] Rohel Břetislav CZE Full-Dynamix 1990
Muži [30] Strnad Aleš CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 1986
Muži [15] Ševců Tomáš CZE HSK - cycling team 1997
Muži [17] Šimůnek Adam CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 1998
Muži [4] Škarnitzl Jan CZE Sram Mitas Trek 1986
Muži [31] Šňupárek Václav CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 1995
Muži [19] Vejda Michal CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1994
Muži [3] Wawak Bartłomiej POL KROSS RACING TEAM 1993
Ženy [1] Włoszczowska Maja POL KROSS RACING TEAM 1983
Muži [11] Zelený Ondřej CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1982
Muži [35] Zeťák Michael CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 1998