MetaXtren Hradec Králové

30.04.2017 Hradec Králové

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Mladší žáci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / Mladší žáci GIANT Pitrs bikes 06:12.8
2 2 / Mladší žáci Giant Pitrs bikes 06:29.0
3 3 / Mladší žáci BAKAKO Nová Paka 06:39.4
4 4 / Mladší žáci UNIKOVO MTB TEAM 06:50.5
5 5 / Mladší žáci GHOST Team 07:00.8

Minižáci 2

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Minižáci 2 GIANT Pitrs bikes 03:20.4
2 1 / Minižákyně 2 Bike Freaks Holice - V6 03:26.3
3 2 / Minižákyně 2 S-Sport Hronov 03:44.0
(4) 2 / Minižáci 2 GHOST junior team 03:44.0
5 3 / Minižáci 2 GHOST junior team 03:44.9

Minižáci 1

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / Minižáci 1 GIANT Pitrs bikes 03:27.4
2 2 / Minižáci 1 GIANT Pitrs bikes 03:38.0
3 3 / Minižáci 1 Pardubice 03:39.4
4 4 / Minižáci 1 TJ Jiskra Prasek 03:39.5
5 1 / Minižákyně 1 SKI TEAM LIBEREC 03:48.9

Soutěž firemních týmů na trase B

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / firmy Duratec Team 24:10:05.2 4007 02:19:23.8 Petr Stančík 1978
3007 02:25:41.1 Jiří Ježek 1974
1007 03:39:58.7 Kateřina Duchková 1977
5007 03:39:59.0 Václav Zvonař 1973
4007 02:19:23.8 Petr Stančík 1978
3007 02:25:41.1 Jiří Ježek 1974
1007 03:39:58.7 Kateřina Duchková 1977
5007 03:39:59.0 Václav Zvonař 1973
2 2 / firmy HZS Královéhradeckého kraje 27:42:15.0 2004 02:15:57.0 Tomáš Kučera 1977
1004 02:31:23.8 Jakub Čeřovský 1983
3004 02:48:03.2 Petr Malinský 1995
5004 02:55:25.1 Ondřej Rosenkranz 1992
4004 03:20:18.4 Pavel Pfeifer 1991
2004 02:15:57.0 Tomáš Kučera 1977
1004 02:31:23.8 Jakub Čeřovský 1983
3004 02:48:03.2 Petr Malinský 1995
5004 02:55:25.1 Ondřej Rosenkranz 1992
4004 03:20:18.4 Pavel Pfeifer 1991
3 3 / firmy Policie ČR Královéhradeckého kraje 28:29:47.8 4005 02:37:15.8 Ondřej Zámečník 1979
2005 02:37:27.6 František Horčičko 1971
1005 02:52:29.8 Zdeněk Drbohlav 1966
3005 02:59:05.7 Eduard Petiška 1971
5005 03:08:35.0 Pavel Zámečník 1964
4005 02:37:15.8 Ondřej Zámečník 1979
2005 02:37:27.6 František Horčičko 1971
1005 02:52:29.8 Zdeněk Drbohlav 1966
3005 02:59:05.7 Eduard Petiška 1971
5005 03:08:35.0 Pavel Zámečník 1964
4 1 / profi Rock Machine Cyklomax Team 28:30:41.6 2010 02:27:30.0 Martin Chutný 1991
5010 02:46:14.5 Kamil Štrof 1985
4010 02:56:49.9 Josef Seibert 1974
1010 02:57:12.7 Marek Bělovský 1983
3010 03:07:33.7 Petr Lukáč 1971
2010 02:27:30.0 Martin Chutný 1991
5010 02:46:14.5 Kamil Štrof 1985
4010 02:56:49.9 Josef Seibert 1974
1010 02:57:12.7 Marek Bělovský 1983
3010 03:07:33.7 Petr Lukáč 1971
5 4 / firmy Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 30:38:16.6 3001 03:00:55.9 Milan Jakubec 1981
5001 03:02:18.4 Michal Plodr 1971
4001 03:03:21.0 Pavel Kotlant 1983
1001 03:06:15.5 Jan Berger 1974
2001 03:06:17.5 Jiří Horák 1989
3001 03:00:55.9 Milan Jakubec 1981
5001 03:02:18.4 Michal Plodr 1971
4001 03:03:21.0 Pavel Kotlant 1983
1001 03:06:15.5 Jan Berger 1974
2001 03:06:17.5 Jiří Horák 1989

Předškoláci - kola

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Předškoláci Hony Team 02:14.5
2 2 / Předškoláci ČKS SKI Jilemnice 02:15.1
3 1 / Předškolačky Kupkolo MTB Trilogy 02:20.3
4 2 / Předškolačky Horní Jelení 02:28.5
5 3 / Předškoláci Praha 02:33.3

trasa A

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / AM30 superior MTB team 02:57:54.3
2 2 / AM30 Hlinsko 02:57:55.5
3 1 / AM40 GHOST team 02:58:44.2
4 3 / AM30 STRATOS AUTO 03:03:25.5
5 2 / AM40 CYKLO PROFI 03:03:31.7

trasa B

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / BM30 Ethic Sport 02:12:02.3
2 1 / BM40 HSK - cycling team 02:13:59.5
3 2 / BM30 KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:14:06.7
4 1 / JB ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 02:14:24.9
5 3 / BM30 Author-Enduroteam.cz 02:14:49.2

Koloběžky na trase B (ČP muži)

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / BM50 Týnec nad Sázavou 03:50:40.9
2 2 / BM50 Jafiduto 1984 03:50:50.3
3 1 / Muži KOSTKA Racing 03:51:51.3
4 2 / Muži Spartak Police nad Metují 04:02:32.9
5 3 / Muži Rychnov nad Kněžnou 04:19:31.1

Nova jízda

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Starší žáci Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:13:29.5
2 1 / Muži TEAM KSM HRÁDEK 01:14:48.1
3 2 / Muži Nechanice 01:16:43.2
4 2 / Starší žáci UNIKOVO MTB TEAM 01:20:56.3
5 3 / Starší žáci S-Sport Hronov 01:21:37.0

Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Ženy KOSTKA Racing 01:52:35.9
2 2 / Ženy KOSTKA Racing 01:55:16.7
3 3 / Ženy Hanácký Mushers Club 01:58:27.3
4 4 / Ženy Mushing team Ostrava 01:58:43.8
5 5 / Ženy KOSTKA Racing 02:06:47.5

Odrážedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / odrážedla lidé&HORY Duratec 00:32.5
2 2 / odrážedla Školka Prasek 00:34.2
3 3 / odrážedla GHOST JUNIOR TEAM 00:37.3
4 4 / odrážedla Nilfisk pro cycling 00:37.4
5 5 / odrážedla Řečany nad Labem 00:41.2