MetaXtren Hradec Králové

30.04.2017 Hradec Králové

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Mladší žáci celkem: 25, muzi : 18, zeny: 7, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 18, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 7 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 25, muzi : 12, zeny: 13, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 12, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 13, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 22, muzi : 10, zeny: 12, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 10, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 12, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Soutěž firemních týmů na trase B celkem: 56, muzi : 51, zeny: 5, JB: 0, BM30: 0, BM40: 0, BM50: 0, BM60: 0, BM60+: 0, JWB: 0, BW30: 0, BW40: 0, BW50: 0, BW50+: 0 [html] [pdf]
Předškoláci - kola celkem: 18, muzi : 11, zeny: 7, Předškoláci: 11, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 7, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
trasa A celkem: 181, muzi : 168, zeny: 13, AM30: 40, AM40: 42, AM50: 46, AM60: 31, AM60+: 9, AW30: 3, AW40: 3, AW50: 7 [html] [pdf]
trasa B celkem: 352, muzi : 310, zeny: 42, JB: 18, BM30: 66, BM40: 77, BM50: 86, BM60: 53, BM60+: 10, JWB: 3, BW30: 12, BW40: 12, BW50: 11, BW50+: 4 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 13, muzi : 13, zeny: 0, Muži: 13, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 132, muzi : 81, zeny: 51, Starší žáci: 14, Muži: 67, Starší žákyně: 7, Ženy: 44 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) celkem: 12, muzi : 4, zeny: 8, Muži: 4, Ženy: 8 [html] [pdf]
Odrážedla celkem: 11, muzi : 3, zeny: 8, odrážedla: 11 [html] [pdf]

startovní listina Mladší žáci

start ~ 10:05:00 , přihlášeno: 25 účastníků ( 18 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Mladší žáci [6519] AUDERLICKÝ VIKTOR CZE HRADEC KRÁLOVÉ 2007
Mladší žáci [6508] Bajer Jan CZE BAKAKO Nová Paka 2005
Mladší žáci [6518] BENÁK JAKUB CZE BENÁK TÝM 2006
Mladší žákyně [6506] BEZSTAROSTI Nicol CZE BAKAKO Nová Paka 2006
Mladší žáci [6510] CINDR JAKUB CZE Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 2005
Mladší žáci [6504] Frencl Dominik CZE Pitrs bikes 2007
Mladší žáci [6002] Husár Jakub CZE Zlín 4 2005
Mladší žáci [6001] Chvojka Filip CZE GHOST junior Team 2007
Mladší žáci [6551] Chvojka Filip CZE GHOST junior Team 2007
Mladší žáci [6003] Ilšner Patrik CZE Náchod 2007
Mladší žákyně [6515] Langová Andrea CZE Apache Loko Trutnov 2006
Mladší žákyně [6525] Langová Andrea CZE Apache Loko Trutnov 2006
Mladší žáci [6514] NAVRÁTIL ŠTĚPÁN CZE Spartak Police nad Metují 2006
Mladší žáci [6509] Paulus František CZE BAKAKO Nová Paka 2007
Mladší žákyně [6505] Peterková Eliška CZE MTB SPARTAK VRCHLABÍ 2005
Mladší žáci [6004] Pivnička Jakub CZE Pitrs bikes 2005
Mladší žákyně [6005] Polmanová Danica CZE lidé a HORY 2007
Mladší žáci [6516] Puš David CZE Cyklomax 2007
Mladší žáci [6512] Rus Ondřej CZE S-Sport Hronov 2006
Mladší žáci [6006] Saidl Filip CZE Pitrs bikes 2006
Mladší žákyně [6513] Sulzbacherová Martina CZE Pitrs bikes 2005
Mladší žáci [6007] Svoboda Marcel CZE UNIKOVO MTB TEAM 2007
Mladší žáci [6511] Tezour David CZE Hradec Králové 2007
Mladší žáci [6008] Vik Samuel CZE S-Sport Hronov 2007
Mladší žákyně [6507] Vopršálová Kateřina CZE BAKAKO Nová Paka 2006

startovní listina Minižáci 2

start ~ 10:29:00 , přihlášeno: 25 účastníků ( 12 mužů, 13 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Minižáci 2 [6119] BENÁK MATĚJ CZE BENÁK TÝM 2009
Minižáci 2 [6116] Beneš Marek CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 2008
Minižáci 2 [6106] Boháč Patrik CZE Praha 2009
Minižáci 2 [6110] Frencl Patrik CZE Pitrs bikes 2008
Minižákyně 2 [6118] Horákova Amalka CZE SKI JILEMNICE 2008
Minižákyně 2 [6101] Janovská Barbora CZE Moravec Team 2008
Minižákyně 2 [6156] Jelínková Valentýna CZE Mimi Bike Team 2008
Minižákyně 2 [6102] Jiraskova Ema CZE SK Nové Město nad Metují 2009
Minižákyně 2 [6125] Jiraskova Ema CZE SK Nové Město nad Metují 2009
Minižákyně 2 [6109] Jirmanová Nina CZE Velké Popovice 2008
Minižáci 2 [6117] John Antonin CZE S-Sport Hronov 2008
Minižáci 2 [6113] KOVÁŘ MELICHAR CZE Bike Freaks Holice 2009
Minižákyně 2 [6103] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
Minižákyně 2 [6104] Krátká Zuzka CZE ** Zuzka ** 2008
Minižákyně 2 [6214] Kuchařová Kateřina CZE Kbely Cycling Team 2009
Minižáci 2 [6105] Kunc Tomáš CZE GHOST junior Team 2009
Minižáci 2 [6111] Malíř Hóna CZE GHOST junior team 2008
Minižákyně 2 [6115] NOVOSADOVÁ VERA CZE GHOST team 2009
Minižáci 2 [6114] SEKERA MAX CZE PARDUBICE 2009
Minižáci 2 [6157] Skalický Jakub CZE MIMI BIKE TEAM 2009
Minižákyně 2 [6112] Šimonová Veronika CZE Dvůr Králové 2009
Minižákyně 2 [6107] Tomášová Bára CZE GO MANGO 2008
Minižáci 2 [6123] Umlauf Sebastian CZE S-Sport Hronov 2009
Minižáci 2 [6218] Umlauf Sebastian CZE S-Sport Hronov 2009
Minižákyně 2 [6108] Zusková Amálka CZE MIMI BIKE TEAM 2009

startovní listina Minižáci 1

start ~ 10:48:00 , přihlášeno: 22 účastníků ( 10 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Minižákyně 1 [6212] Bohánská Vanesa CZE Ski Team Liberec 2010
Minižákyně 1 [6223] Bohánská Vanesa CZE Ski Team Liberec 2010
Minižáci 1 [6201] Dúcký Ondřej CZE Kobylice 2010
Minižákyně 1 [6210] HAVLOVÁ ELIŠKA CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 2010
Minižáci 1 [6215] HOŠEK MARIÁN CZE team Speciality 2010
Minižákyně 1 [6219] Houfová Tereza CZE Řečany nad Labem 2010
Minižáci 1 [6216] Jakubec Milan CZE Pitrs bikes 2010
Minižáci 1 [6211] Janeš Šimon CZE Pardubice 2010
Minižáci 1 [6235] Janeš Šimon CZE Pardubice 2010
Minižákyně 1 [6256] Jelínková Julie CZE Mimi Bike Team 2010
Minižáci 1 [6202] Jirásek Šimon CZE S-Sport Hronov 2011
Minižákyně 1 [6206] Jirmanová Klára CZE Velké Popovice 2010
Minižáci 1 [6220] John Jan CZE S-Sport Hronov 2011
Minižákyně 1 [6203] KNÍŽKOVÁ ANNA CZE Sezemice 2011
Minižákyně 1 [6213] Kuchařová Veronika CZE Kbely Cycling Team 2011
Minižákyně 1 [6204] Lázničková Barbora CZE GHOST JUNIOR TEAM 2011
Minižákyně 1 [6207] Malířová Maru CZE GHOST junior team 2010
Minižáci 1 [6205] Pospíšil Michal CZE Zbuzany 2010
Minižáci 1 [6227] Sulzbacher Vojtěch CZE Pitrs bikes 2010
Minižáci 1 [6217] Sulzbacher Vojtěch CZE Pitrs bikes 2010
Minižákyně 1 [6208] Zajačiková Eliška CZE Horní Jelení 2010
Minižákyně 1 [6209] ZOKIC ANDREA CZE HRADEC KRÁLOVÉ 2010

startovní listina Soutěž firemních týmů na trase B

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 56 účastníků ( 51 mužů, 5 žen) 5 závodníků, hodnotí se součet časů

kategorie # tým/klub/obec členové
BM30 Rock Machine Cyklomax Team
BM40
[1010]
Marek Bělovský
1983
BM30
[2010]
Martin Chutný
1991
BM50
[3010]
Petr Lukáč
1971
BM50
[4010]
Josef Seibert
1974
BM40
[5010]
Kamil Štrof
1985
BM30 Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr
BM50
[1001]
Jan Berger
1974
BM30
[2001]
Jiří Horák
1989
BM40
[3001]
Milan Jakubec
1981
BM40
[4001]
Pavel Kotlant
1983
BM50
[5001]
Michal Plodr
1971
BM30 Mountfield HK
BM30
[1002]
Zdeněk Čáp
1992
BM30
[2002]
Lukáš Nedvídek
1994
BM30
[3002]
Jaroslav Pavelka
1993
BM30
[4002]
Radovan Pavlík
1998
BM30
[5002]
Patrik Stehno
1990
N [0][][x] Magistrát města Hradec Králové
BW50
[1003]
Iva Čechová
1975
BM50
[2003]
Jan Doksanský
1974
BM40
[3003]
Martin Maštálka
1979
BM50
[4003]
Jan Slavík
1976
BM50
[5003]
Milan Žalud
1971
BM30 HZS Královéhradeckého kraje
BM40
[1004]
Jakub Čeřovský
1983
BM50
[2004]
Tomáš Kučera
1977
BM30
[3004]
Petr Malinský
1995
BM30
[4004]
Pavel Pfeifer
1991
BM30
[5004]
Ondřej Rosenkranz
1992
BM40 Policie ČR Královéhradeckého kraje
BM60
[1005]
Zdeněk Drbohlav
1966
BM50
[2005]
František Horčičko
1971
BM50
[3005]
Eduard Petiška
1971
BM40
[4005]
Ondřej Zámečník
1979
BM60
[5005]
Pavel Zámečník
1964
BM30 Policie ČR Pardického kraje PEO
BM40
[1011]
Jan Dubec
1981
BM30
[2011]
Jiří Langer
1988
BM40
[3011]
Aleš Pícha
1986
BM40
[4011]
Miloslav Trunec
1982
BM50
[5011]
Jan Záhorský
1972
BM30 T design s.r.o.
BM30
[1006]
Lukáš Dufek
1992
BM30
[2006]
Ladislav Frémuth
1996
BM60
[3006]
Bohuslav Kulka
1965
BM30
[4006]
Martin Mejstřík
1990
BM30
[5006]
Lukáš Vyhleďal
1993
N [0][][x] Duratec Team
BW50
[1007]
Kateřina Duchková
1977
BW40
[2007]
Klára Jandová
1985
BM50
[3007]
Jiří Ježek
1974
BM40
[4007]
Petr Stančík
1978
BM50
[5007]
Václav Zvonař
1973
BM30 Městská policie Hradec Králové
BM40
[1008]
Jan Hospodka
1982
BM30
[2008]
Marek Hovorka
1988
BM50
[3008]
Jaroslav Matoušek
1976
BM40
[4008]
Filip Ullrich
1985
BM40
[5008]
Petr Weisser
1979
N [0][][x] ZZS Pardubického kraje
BM50
[1009]
Jiří Jirout
1974
BM50
[2009]
Petr Ledvina
1973
BW50
[3009]
Karin Nechanická
1976
BW50+
[4009]
Renata Ningerová
1967
BM50
[5009]
Pavel Svoboda
1970
BM30 PEO PČR Pardubice
BM30
[2011]
Jiří Langer
1988

startovní listina Předškoláci - kola

start ~ 11:03:00 , přihlášeno: 18 účastníků ( 11 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Předškoláci [6305] Boháč Marek CZE Praha 2012
Předškoláci [6308] Brož Jan CZE Hony Team 2012
Předškoláci [6306] Gembal Robin CZE GHOST junior team 2013
Předškoláci [6313] Horák Mikuláš CZE ČKS SKI Jilemnice 2012
Předškolačky [6312] Hořeňovská Nela CZE Jaroměř 2014
Předškoláci [6314] JANOVSKÝ JONÁŠ CZE Moravec Team 2014
Předškolačky [6304] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
Předškoláci [6301] mihulka matyáš CZE Když nemůžeš, tak přidej! 2013
Předškolačky [6311] Paulusová Klára CZE BAKAKO Nová Paka 2013
Předškolačky [6302] Pospíšilová Anna CZE Zbuzany 2012
Předškoláci [6355] Skalický Jan CZE Mimi Bike team 2012
Předškolačky [6307] šimonová Nikola CZE Dvůr Králové nad Labem 2013
Předškolačky [6303] Šírová Nela CZE GHOST junior team 2012
Předškolačky [6309] Zajačiková Lucie CZE Horní Jelení 2012
Předškoláci [6502] Znamenáček Filip CZE znacar 2012
Předškoláci [6503] Znamenáček Karel CZE znacar 2013
Předškoláci [6310] ZOKIC MARKO CZE HRADEC KRÁLOVÉ 2012
Předškoláci [6501] Žehan Filip CZE Nechanice 2012

startovní listina trasa A

start ~ 11:05:00 , přihlášeno: 181 účastníků ( 168 mužů, 13 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
AM30 [4] Adel Filip CZE Superior Suninvent Team 1990
AW50 [51] Bacílková Lenka CZE Oceloví letci 1973
AM50 [52] Bartušek Jaroslav CZE Chrudim 1970
AM50 [160] Bartušek Jaroslav CZE Chrudim 1970
AM40 [142] Bayer Radek CZE Dubí 1979
AM30 [53] Beran Lukáš CZE GHOST team 1988
AM60 [54] Bernard Arnošt CZE Kola Šír Bělohrad 1961
AM60 [564] Bernard Arnošt CZE Kola Šír Bělohrad 1961
AM50 [130] Blatník Josef CZE jožin z bažin 1974
AM50 [130] Blatník Josef CZE jožin z bažin 1974
AM60 [55] Borůvka Zdeněk CZE Jerrysport team 1965
AM40 [47] Brendl Tomáš CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1986
AM40 [109] Brendl Tomáš CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1986
AM40 [47] Brendl Tomáš CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1986
AM40 [109] Brendl Tomáš CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1986
AM30 [56] Březina Jonáš CZE Červené Pečky 1998
AW50 [140] Bušková Leona CZE GHOST Team 1972
AW50 [212] Bušková Leona CZE GHOST Team 1972
AM50 [ ] Cirkovsky David CZE Zvole 1968
AM50 [149] Čapek Jan CZE Rohozec Amulet Team 1973
AM50 [149] Čapek Jan CZE Rohozec Amulet Team 1973
AM50 [57] čáslava jiří CZE Los Kolos 1977
AM50 [58] Čech Jiří CZE Kamenice 1972
AM60 [59] Čechura Jiří CZE Čistý Sport 1964
AM60+ [60] Dimmer Jan CZE ŠILHAVÝ-RAMALA 1953
AM40 [61] Dittrich Jiří CZE F-bike klub Sádek 1984
AM40 [ ] Drábek Zdeněk CZE SCS MIRVA SVITAVY 1978
AM30 [135] Dvořák David CZE Nemám - hledám 1993
AM60 [62] Exner Martin CZE Okrašlovací spolek Nových Ouholic a okolí 1963
AM30 [63] Filip Vojtěch CZE Cyklo ATOM cycling team 1988
AM30 [214] Filip Vojtěch CZE Cyklo ATOM cycling team 1988
AM50 [143] Fišer Stanislav CZE Dubí 1971
AM60 [64] Flégl Aleš CZE CTM SILVINI R2 Sport 1963
AM60 [216] Flégl Aleš CZE CTM SILVINI R2 Sport 1963
AM60 [64] Flégl Aleš CZE CTM SILVINI R2 Sport 1963
AM60 [216] Flégl Aleš CZE CTM SILVINI R2 Sport 1963
AM30 [12] Fojtík Jan CZE Force KCK Zlín #fojtikbrothers 1988
AM50 [13] Fojtík Ondřej CZE Force KCK Zlín #fojtikbrothers 1977
AW40 [124] Fortelná Petra CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1984
AW40 [153] Fortelná Petra CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1984
AW50 [33] Fošumová Michaela CZE České Budějovice 1971
AW30 [14] Fridrichová Lenka CZE GHOST team 1994
AM50 [65] Gavel Alan CZE Bratři v triku 1977
AM50 [66] Gittler Vladislav CZE Frýdlant 1968
AM40 [141] Goga Martin CZE Špinavý záda 1983
AM50 [ ] Hájek Stanislav CZE Kosmonosy 1970
AM50 [67] Hájek Tomáš CZE Malšova lhota 1974
AM30 [16] Hakl Filip CZE TTRUXXXIK cycling 1993
AW40 [22] Hamanová Lucie CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1987
AM50 [131] Harasimovič Vladimír CZE KSM Castings CZ 1973
AM60 [111] Havelka Petr CZE Hradecký spinning klub 1959
AM60 [208] Hemelík Pavel CZE RockMachine-Cyklomax 1967
AM40 [147] Hendrich Zdeněk CZE ROHOZEC AMULET TEAM 1981
AM40 [ ] Hendrich Zdeněk CZE Rohozec Amulet Team 1981
AM60+ [68] Heřmanský Jaroslav CZE Hradec Kralové 1950
AM30 [ ] Hlaváček Jan CZE TOI TOI Cykloklub Slaný 1996
AM50 [69] Hodáň Petr CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1968
AW50 [70] Hodáňová Jitka CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1975
AW50 [558] Hodáňová Jitka CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1975
AM40 [129] Hoder Honza CZE HOVRCH.info 1984
AM60 [103] Holas Leoš CZE Vyking.cz 1961
AM40 [71] Holas Ondřej CZE Vyking.cz 1983
AM30 [125] Holický Kristián CZE Hradec Králové 1999
AM50 [146] Horák Jaroslav CZE BSB Team 1974
AM30 [121] Hornych Martin CZE Meziměstí 1988
AM40 [ ] Hornych Vena CZE Kupkolo MTB Trilogy 1978
AM40 [ ] Hornych Vena CZE Kupkolo MTB Trilogy 1978
AM30 [72] Houser Martin CZE Mladá Boleslav 1990
AM50 [1] Hruška Jan CZE GHOST team 1975
AM50 [73] Hrzán Richard CZE CTM SILVINI R2 Sport 1972
AM30 [145] Humpolec Michael CZE Bikenotoric 1994
AM60 [137] Chutný Jaroslav CZE Hradec Králové 1961
AM60 [575] Chutný Jaroslav CZE Hradec Králové 1961
AM60 [ ] Chutný Jaroslav CZE VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 1961
AM50 [74] Janda Tomáš CZE MS BIKE ACADEMY RACING 1972
AM30 [75] Jelínek Lukáš CZE Lysá nad Labem 1988
AM40 [105] Jirman Jiří CZE Velké Popovice 1978
AM60 [76] Jirman Josef CZE Broumov 1964
AM40 [127] Kalaš Jan CZE BikePart.cz 1980
AM40 [127] Kalaš Jan CZE BikePart.cz 1980
AM40 [2] Kaněra Michal CZE GHOST team 1986
AM50 [120] Kažmír Roman CZE Ironman Sudoměř team 1975
AM60 [77] Kolesa Luděk CZE Kbely Cycling Team 1961
AM60 [659] Kolesa Luděk CZE Kbely Cycling Team 1961
AM60 [78] Kosek Josef CZE MTB Heřmánkovice 1963
AM50 [79] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
AM30 [80] Kozák Matouš CZE Rohozec Amulet team 1998
AM60 [114] Kraus Miroslav CZE Lázně Bělohrad 1966
AM60 [174] Kraus Miroslav CZE Lázně Bělohrad 1966
AM40 [81] Krušina Tomáš CZE Nový Bydžov 1984
AM50 [82] Kuchař Martin CZE Kbely Cycling Team 1969
AW30 [8] Kuntová Vendula CZE GHOST team 1993
AM50 [128] Kuryl Vlastimil CZE DKNV.cz 1968
AM30 [7] Lavička Adam CZE GHOST team 1995
AM40 [229] Lecnar Jaruch CZE Pitrs bikes 1983
AM30 [119] MACH TOMASZ POL Sportfuel.pl 1989
AM40 [148] Maruška Daniel CZE Rohozec Amulet Team 1980
AM50 [ ] Máša Daniel CZE Sixmonkeys 1974
AW30 [ ] Matějčková Eva CZE ROHOZEC AMULET TEAM 1993
AM60 [110] Míl Jiří CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1966
AM50 [118] Młotek Dariusz POL SGR Specialized 1974
AM50 [118] Młotek Dariusz POL SGR Specialized 1974
AM40 [104] Nagy Petr CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1978
AM40 [164] Nagy Petr CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1978
AM40 [203] Nebesář Marek CZE METAXTREN 1983
AM30 [9] Nesvadba Jan CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 1991
AM40 [83] Netík Petr CZE Meziměstí 1980
AM30 [136] Novák Michal CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1991
AM50 [ ] Oswald Jan CZE Mimoň 1969
AM40 [84] Oupicky Lukas CZE Čelákovice 1982
AM30 [10] Paprstka Tomáš CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 1992
AM30 [ ] Paprstka Tomáš CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 1992
AM30 [85] Pavelka Robin CZE Dvůr Králové n/L 1990
AM50 [115] Penc Ondřej CZE Cyklo Tony 1977
AM30 [86] Pich Tomáš CZE Vella team 1995
AM30 [154] Pich Tomáš CZE Vella team 1995
AM60 [87] Pinďák Jiří CZE Oceloví letci 1960
AM50 [88] Pivnička Luděk CZE pivnicka.cz 1973
AM40 [17] Polman Daniel CZE lidé and HORY 1979
AM40 [113] Pour David CZE beMANIAX MADBIKE 1987
AM50 [89] Pozler Tomáš CZE EDPoTEAM L.Bohdaneč 1976
AM40 [90] Prokop Jaroslav CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 1983
AM40 [234] Prokop Jaroslav CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 1983
AM60 [ ] Průcha Vladimír CZE Alltraining.cz 1959
AM50 [112] Prušák Davidáre CZE CBC Team 1976
AM60+ [ ] Pur Alexander CZE Hradec Králové 1947
AM60 [50] Puš Petr CZE Rockmachine-Cyklomax 1967
AM30 [122] Rauchfuss Marek CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1990
AM30 [176] Rauchfuss Marek CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1990
AM40 [126] Rožek Jan CZE TOPESTO 1987
AM50 [107] Rybín Petr CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 1968
AM30 [5] Rydval Filip CZE Alltraining.cz 1996
AM30 [5] Rydval Filip CZE Alltraining.cz 1996
AM30 [204] Rydval Jakub CZE METAXTREN 1994
AM40 [91] Schejbal Josef CZE CYKLO PROFI 1978
AM50 [92] Skalicky Michael CZE KS Pardubice 1968
AM60 [ ] Sláma Jan CZE Žďár nad Sázavou 1964
AM30 [144] Slavík Martin CZE Veslaři Děčín 1993
AM30 [ ] Slavík Martin CZE Veslaři Děčín 1993
AM40 [139] Slezák Martin CZE Bike team KC Jaroměř 1984
AM50 [93] Souček Jiří CZE Cyklo ATOM cycling team 1970
AM50 [243] Souček Jiří CZE Cyklo ATOM cycling team 1970
AM30 [94] Stránský Vojtěch CZE Dexter Cycling 1990
AM40 [106] Struhelka Vít CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 1981
AM60+ [ ] Struhelka Vít CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 0000
AM40 [18] Sušír Radek CZE TRUXXXIK cycling 1979
AM60+ [133] Svoboda Miroslav CZE Praha 9 - Kbely 1952
AM60+ [578] Svoboda Miroslav CZE Praha 9 - Kbely 1952
AM60+ [133] Svoboda Miroslav CZE Praha 9 - Kbely 1952
AM60+ [578] Svoboda Miroslav CZE Praha 9 - Kbely 1952
AM30 [205] Svoboda Tomáš CZE METAXTREN 1993
AM60 [ ] Široký Roman CZE Reality-Široký 1962
AM30 [ ] Škramlík Ladislav CZE KL sport Most 1988
AM40 [ ] šolc radek CZE cyklotrenink.com 1985
AM40 [117] Šroll Marek CZE Praha 8 1978
AM60+ [95] Šrot Radek CZE HM Sport Český Krumlov 1949
AM40 [116] Šťastný Roman CZE Rockmachine-Cyklomax 1979
AM40 [181] Šťastný Roman CZE Rockmachine-Cyklomax 1979
AM50 [134] Tichý Pavel CZE Prštice 1970
AM40 [96] Toms Petr CZE Pub Bike Team 1985
AM30 [108] Trenda Filip CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 1995
AM60 [ ] Typlt Pavel CZE Lomnice nad Popelkou 1966
AM30 [97] Uhlíř Miroslav CZE CYKLO PROFI 1990
AM30 [255] Uhlíř Miroslav CZE CYKLO PROFI 1990
AM60 [20] Urbančík Pavel CZE 2k bike club Odry 1960
AW50 [138] Veselá Kateřina CZE Authentic bike 1977
AM50 [19] Veselý Miloš CZE TRUXXXIK cycling 1973
AM30 [98] Vidičan Tomáš CZE Havlíčkův Brod 1988
AM40 [99] Vitvar Martin CZE BE.maniax/Madbike 1987
AM50 [428] Vomela Jaroslav CZE VeloservisTeam 1969
AM50 [206] Vondrouš Pavel CZE CYKLO PROFI 1974
AM50 [207] Voříšek Láďa CZE CYKLO PROFI 1977
AM60 [11] Výbora Jiří CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 1965
AM40 [100] Wolf Petr CZE MTB Demons Crew 1983
AM30 [101] Záliš Jiří CZE Pitrs bikes 1988
AM50 [23] Zárybnický Jiří CZE CK Vinohradské Šlapky 1976
AM50 [132] Zavadil Libor CZE VELO DVOŘÁK 1975
AM60 [24] Zdeněk Richard CZE Kbely Cycling Team 1966
AM50 [455] Znamenáček Karel CZE znacar 1974
AM50 [454] Znamenáček Petr CZE Holice 1976
AM30 [102] Žižka David CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1989

startovní listina trasa B

start ~ 11:05:00 , přihlášeno: 352 účastníků ( 310 mužů, 42 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
BM50 [304] Abrt Jan CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1976
BW50 [305] Adamů Petra CZE Gepard Pardubice 1974
BM40 [479] Agudelo Rico GBR Hradec kr8lov0 1984
JB [485] Andrle David CZE Elkov Author junior team 2000
BM40 [306] Baborský Michal CZE Praha 8 1981
BM60 [496] Balík Petr CZE Sibřina 1967
BW30 [495] Balíková Tereza CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1995
BM60 [307] Bárta Tomáš CZE Explosia 1961
JB [644] Bedrník Matěj CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 2000
BM60+ [ ] Beka Josef CZE INSTATOP Kosmonosy 1949
BM60+ [ ] beran oldřich CZE Pitrs bikes 1950
BM30 [308] Blažek Jakub CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1998
BM30 [309] Blažek Lukáš CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1998
BM30 [490] Blecha Daniel CZE Kolín 1992
BW40 [303] Boháčová Andrea CZE Praha 1980
BW40 [310] Bolechová Petra CZE Česká Bělá 277 1985
BM50 [311] Bradáč Zdeněk CZE Město Štětí 1974
BW50 [312] Bradáčová Eva CZE Město Štětí 1974
BM40 [313] Brumlich Vlastimil CZE Heřmanice 1978
JB [314] Břeň Daniel CZE SMS Team Kladno 2001
BM50 [315] Březina Jan CZE KUBR team 1970
BM50 [ ] Buček Petr CZE NOVATOP - LAPIERRE 1968
BM60+ [316] Bystrianský Jožka CZE GHOST team 1954
BM60 [ ] CELBA MILAN CZE JKF Jaroměř 1960
JB [452] Coufal Tomáš CZE Apache Loko Trutnov 2001
BM40 [49] Čáp Lukáš CZE HSK - cycling team 1984
BM40 [470] Čáp Lukáš CZE HSK - cycling team 1984
BM40 [645] Částka Jaroslav CZE MIMI BIKE TEAM 1983
BM50 [317] Černý Jan CZE Opatovice nad Labem 1975
BM30 [477] Černý Radek CZE Cyklo Atom cycling team 1989
BM60 [493] Červinka Zdeněk CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 1964
BW50 [494] Červinková Petra CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 1971
BM50 [318] Čeřovský Jan CZE Hořice 1975
BM50 [ ] Čeřovský Jaroslav CZE Lešany 1977
BM60 [319] Čipera Radek CZE Radvanice 158 1964
BW50 [466] Dědková Eva CZE Praha9 1969
BM60 [465] Dohnal Richard CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 1962
BM30 [320] Doležal Ludvík CZE GHOST TEAM 1988
BM40 [321] Drejsl Lukáš CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1986
BM50 [322] Dvořáček Martin CZE EDPoTEAM L.Bohdaneč 1968
BM40 [323] Ečer Tomáš CZE TRUXXXIK cycling 1979
BM50 [324] Effenberk Leoš CZE GHOST team 1971
JB [449] Feifer Martin CZE Smrkáči 2000
BM40 [ ] Fekl Daniel CZE Cykloextra sport 1978
BM30 [325] Fikejz Jiří CZE Rock Machine Cyklomax 1990
BW30 [646] Fleková Adéla CZE METAXTREN 1989
BM50 [326] froněk martin CZE praha 11 háje 1973
JWB [529] Fuksová Adéla CZE Symbio+ BMC 2000
BM30 [327] Gabriel David CZE SYMBIO+ BMC 1992
BM30 [328] Gittler Vladislav CZE Frýdlant 1997
BW50 [329] Gracíková Gabriela CZE Libčany 1968
BM50 [330] Hachle Radek CZE rioptik.cz 1971
BM50 [451] Hájek Jiří CZE Klokánek Brno 1973
BM50 [543] Hájek Kamil CZE Chrudim 1971
JB [542] Hájek Vojtěch CZE Cyklo Bendl 2000
JWB [484] Hájková Markéta CZE SKP Duha Lanškroun 2000
BW40 [507] HAMERA AGATA POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 1985
BM40 [331] Haškovec Jan CZE Hradec Králové 1980
BW40 [332] Havelcová Blanka CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1981
BM50 [333] Hladík Ondřej CZE Bikerespect 1976
BW50+ [334] Hlaváčová Iva CZE p.Olovnice 1961
BM60 [531] Hnízdil JIndřich CZE Třebechovice 1964
BM60 [335] Holeček Pavel CZE SAZU.cz 1961
BM60 [336] Holeš Radim CZE Kraslice 1965
BM50 [502] Holický Tomáš CZE Hradec Králové 1970
BM60 [337] Homolka Pavel CZE TO EUROPE 1963
BM50 [338] Hořejší Jiří CZE Cyklo ATOM cycling team 1973
BM50 [657] Hořejší Jiří CZE Cyklo ATOM cycling team 1973
BM30 [339] Hospodka Jiří CZE Chotěboř 1989
BM50 [450] Hovádek Radek CZE PSCycling Hradec Králové 1971
BM30 [340] Hradil Jakub CZE Bikesport HK 1991
BM30 [570] Hradil Jakub CZE Bikesport HK 1991
BM40 [341] Hrstka František CZE KH Tour - BH Bikes team 1978
BW50 [474] HRUBÁ HANA CZE Kraken team Dobříš 1973
BM60 [500] Hruška Libor CZE VL CZ 1966
BM40 [342] Hruška Petr CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1986
BM50 [343] Hurák Jan CZE SK Donocykl Vysoké Mýto 1976
BM40 [344] Ivan Pavel CZE MTB Městec Králové 1984
BW40 [345] Jahelková Renata CZE GHOST team 1987
BM40 [453] Jalovičar Martin CZE Svinišťany 1980
BM60 [346] Janeček Petr CZE GHOST Team 1965
BM40 [347] Janouch Tomáš CZE Symbio+ BMC 1987
JB [457] Jaroš Václav CZE Elkov Author junior team 2000
JB [ ] Jaroš Václav CZE Elkov Author Junior Team 2000
BM50 [348] Jelínek Radek CZE Hradec Králové 1974
BM40 [537] Jindra Pavel CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 1978
BM30 [349] Jiránek Petr CZE JKF Jaroměř 1993
BM30 [161] Jirásek Pavel CZE Pitrs bikes 1992
BM30 [472] Jirásek Pavel CZE Pitrs bikes 1992
BM50 [475] jirásek Tomáš CZE MTB Hřiměždice 1973
BM40 [350] Jonáš Filip CZE Cannondale Mratín 1980
BM30 [351] Juhás Štefan CZE JKF Jaroměř 1998
BM50 [352] Jurásek Petr CZE MTB Heřmánkovice 1975
BM50 [352] Jurásek Petr CZE MTB Heřmánkovice 1975
BM40 [353] Kadrman Miloslav CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1981
BM60 [486] Karaba Zdeněk CZE KABA-SPORT Chotěboř 1967
BM60+ [ ] Karaba Zdeněk CZE KABA SPORT Chotěboř 0000
BM60 [354] Kareis Martin CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1965
BM30 [355] Kindl Lukáš CZE DEXTER CYCLING 1990
BM60 [356] Kleisner Pavel CZE Ostřetín 1964
BM60+ [517] Klimeš Miloš CZE KC BRNO 1955
BM40 [ ] Kopecký Jan CZE Altima Bohemia 1983
BM50 [533] Korda Vladimír CZE Oftex 1968
BM30 [540] Kostkan Vojtěch CZE Předměřice nad Labem, Na Obci 41 1991
BM40 [357] Kovařík Libor CZE Cyklo Profi 1981
BM60 [523] Králík Michal CZE Hradec Králové 1962
BM40 [504] Kraus Václav CZE Čistý Sport 1984
BM40 [ ] Krejčí Jan CZE Sokol Ostroměř 1979
BM40 [358] Krejčí Milan CZE GHOST team 1980
BM60 [359] Kroupa Milan CZE Poděbrady II 1967
BM40 [463] Křivánek Jiří CZE Ethic Sport 1985
BM40 [446] Kuba Jiří CZE Smrkáči 1980
BW40 [456] Kubánková Helena CZE znacar 1979
BM50 [ ] Kubant Pavel CZE Lázně Bohdaneč 1971
BM50 [492] Kuboušek Petr CZE NAC Pardubice 1974
BM30 [525] Kukaš Michal CZE Svitavy 1994
BM50 [360] Kus Jaroslav CZE Symbio BMC 1971
BM40 [361] Kutin Tomáš CZE SingleBe Bikes 1984
BM50 [362] Kysela Patrik CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 1973
BM30 [544] Lauryn Radek CZE Vella Team 1997
BM40 [471] Lauryn Tomáš CZE CykloRD 1986
BM50 [461] lázeňský švihák CZE hrth 1976
JB [ ] Leier Filip CZE SKP Duha Fort Lanškroun 2001
BM30 [497] Linhart Petr CZE TNF bike team 1991
BM30 [364] Lněnička Tomáš CZE Lubná 1998
BM60 [473] LOJÍN FRANTIŠEK CZE Kraken team Dobříš 1966
BM30 [365] Lukš David CZE Cyklo ATOM cycling team 1998
BM30 [663] Lukš David CZE Cyklo ATOM cycling team 1998
BM60 [366] Machala Martin CZE ALPINA & ROECKL 1966
BM40 [ ] Malinský Martin CZE Ck Sázava-bike team 1979
BM40 [459] Malíř Jan CZE GHOST team 1980
BM40 [ ] Mareček Jan CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1981
BM60 [476] Mareček Oldřich CZE Pitrs bikes 1966
BM60 [ ] mareček oldřich CZE Pitrs bikes 1966
BM50 [367] Mareček Pavel CZE Explosia 1972
BW30 [368] Marešová Martina CZE Rock Machine Cyklomax 1995
BM50 [ ] Máša Daniel CZE Sixmonkeys 1974
BM50 [462] Mazač Michal CZE Holice 1977
BM60 [369] Medek Jaromír CZE Hradec Králové 1963
BM40 [370] Menoščík Martin SVK TPCA bike team 1980
JB [481] Michal Daniel CZE SKP Duha Lanškroun 2000
BM40 [371] Michal Martin CZE Hradec Králové 1982
BM60+ [123] Mládek Stanislav CZE CYKLO PROFI 1954
BM30 [ ] Mokrý Jakub CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1990
BM40 [372] Moravec Michal CZE GHOST Team 1980
JB [539] Morávek Tomáš CZE Morávci 1999
BM50 [373] Motyčka Martin CZE OCK 1971
BM60 [505] Němec Jiří CZE Rebels Pardubice 1966
BM50 [521] Němeček Martin CZE Heřmánkovice 1972
BM60 [374] Nepraš Ladislav CZE Sázava 1959
BM50 [375] Nevečeřal Pavel CZE Pardubice 1973
BM60+ [376] Novák Stanislav CZE RED BERRY PRAHA 1949
BM50 [377] Novotný Radek CZE OCK Osík 1970
BM40 [467] Novotný Radek CZE Nové Město nad Metují 1986
BM30 [458] Nový Pavel CZE Rock Machine Cyklomax Team 1993
JWB [ ] Obstová Kateřina CZE SKP Duha Fort Lanškroun 1999
BM30 [378] Odehnal Jan CZE Hradec Králové 1993
BM50 [379] Oplt Libor CZE OPLT CYCLING 1974
BM50 [ ] Oswald Jan CZE Mimoň 1969
BM50 [508] PALUSZEK KRZYSZTOF POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 1975
BW30 [380] Pavelková Magdaléna CZE Pardubice 1991
BW50 [381] Pecinová Lucie CZE Městská policie Pardubice 1973
BM50 [538] Pejcha Aleš CZE Hořiněves 1977
BM60 [512] Pek Miroslav CZE PEK Sport to Europe 1958
BM60 [382] Petr Milan CZE Velké Pořiči 1958
BM60 [552] Petr Milan CZE Velké Pořiči 1958
BM30 [158] Petruš Lubomír CZE EthicSport 1990
BM30 [464] Petruš Lubomír CZE EthicSport 1990
BM40 [3011] Pícha Aleš CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 1986
BM60 [468] Piontek Petr CZE Hradec Králové 1961
BM40 [383] Písař Martin CZE SK Cyklo-RD Pardubice 1984
BM50 [384] Píša Jan CZE Pardubice 1977
BM50 [384] Píša Jan CZE Pardubice 1977
BM40 [385] Podhrázký Ondřej CZE Explosia 1979
BM50 [386] Pojda Lukáš CZE Gepard Pardubice 1975
BM60+ [387] Pojda Zvonimír CZE Gepard Pardubice 1946
BM50 [ ] Pokorný Petr CZE MTB CITRUS TEAM 1975
BM40 [534] Polák MIchal CZE CK Úvaly 1982
BW40 [535] Poláková Kateřina CZE Praha 10 1979
BM50 [388] Pospíšil Vladimír CZE Zbuzany 1977
BM60+ [478] Pour Milan CZE MTB Hořice 1952
BM50 [518] Pradáč Leoš CZE Roboterm Chotěboř 1970
JB [519] Pradáč Michal CZE TREK J+P Sport A 1999
BM30 [647] Pražák Jan CZE GHOST TEAM 1990
BM30 [503] Prenek Ondrej CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1996
BW40 [389] Procházková Olga CZE GHOST Team 1978
BM50 [390] Protivinsky Petr CZE Kolín 1973
BW50 [391] Přibylová Dagmar CZE Eleven Mercedes Mitas Team 1971
BM40 [460] Radoň Pavel CZE Hradec Kralove 1978
BM60 [392] Rauer Luboš CZE KABA SPORT Chotěboř 1966
BM30 [393] Rejman Václav CZE VMP riders 1988
BM50 [394] Roček Martin CZE SDH Vysoká u Holic 1970
JB [532] Roček Miroslav CZE HOlice 1999
BM50 [482] Rotter Michal CZE SKP Duha Lanškroun 1971
JB [483] Rotter Michal CZE SKP Duha Lanškroun 2000
BM50 [395] Ryšavý Martin CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 1975
BM50 [547] Říha Jan CZE Hradec Králové 1977
BM40 [396] Ságner Martin CZE MBikes.cz 1981
BM50 [ ] Secky Martin CZE Chrudim 1974
BM50 [498] Senko Jiří CZE Budvarka 1974
BW30 [302] Schützová Sandra CZE ČKS SKI Jilemnice 1991
BM30 [541] Sládek Tomáš CZE HZS Pardubice 1988
BM30 [ ] Sládek Tomáš CZE BAKAKO Nová Paka/HZS Pardubice 1988
JB [397] Slanař Josef CZE KUBR team 2000
BM60 [398] Slavík Jiří CZE Veslařský klub Děčín 1964
BW40 [469] Snopková Kateřina CZE Pardubice 1983
BM40 [399] Sodomka Tomáš CZE Symbio+ BMC 1984
BM40 [399] Sodomka Tomáš CZE Symbio+ BMC 1984
BM30 [400] Solnička Jan CZE Vysoké Mýto 1992
JB [401] Souček Petr CZE BIKEMARAST team 1999
BM60 [530] Soukal František CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1962
BM60 [530] Soukal František CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1962
BM60 [402] Spáčil Leopold CZE NOVATOP LAPIERRE 1959
BM40 [499] Sršeň Jiří CZE Budvarka 1979
BM50 [548] Suchan Kamil CZE Hradec Králové 1971
BM30 [509] Swárovský Michal CZE Alltraining.cz 1998
BM60 [511] Sýkora jan CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 1966
BM60 [403] Synovec Jindřich CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1965
BM60 [403] Synovec Jindřich CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1965
BM50 [ ] Szczepuch Rafał POL QUEST TEAM 1973
BW30 [301] Šafářová Adéla CZE Nutrend Specialized Racing 1998
BM30 [448] Šatalík Jiří CZE smrkáče 1995
BM60 [447] Šatalík Roman CZE smrkáče 1967
BM60 [522] Šída Karel CZE Černí koně 1958
BM40 [404] Šimák Jakub CZE Holice 1981
BM60 [ ] Šindelář Jiří CZE MTB Chrudim 1960
BW50+ [ ] Šindelářová Marie CZE MTB Chrudim 1962
BM40 [506] Šindelka Jiří CZE IRM Bike team 1982
BM40 [405] Šír Zdeněk CZE Nilfisk pro cycling 1983
BM40 [514] Škoda Petr CZE INS Ateliér Náchod C 1983
BM40 [250] Škoda Petr CZE INS Ateliér Náchod C 1983
BM30 [648] Šlezingr Lukáš CZE Hradec Králové 1993
BM60 [406] Šmejda Pavel CZE Litomyšl 1962
BM50 [407] Šmejkal Radek CZE - 1975
BM40 [408] Šmíd Petr CZE GHOST Team 1983
BM60 [409] Šolc ivo CZE MTB Heřmánkovice 1963
BM50 [410] Šorm Jaroslav CZE Kola Šír Bělohrad 1970
JB [7036] Štáfek Ondřej CZE SMS Team Kladno 2004
BM50 [ ] Štáfek Pavel CZE SMS Team Kladno 1974
BM40 [480] Štefanča Richard CZE Pardubice 1981
BM30 [411] Šváb Jan CZE Greyhound Racing Team 1991
BM60 [412] Tomalík Václav CZE ApaCare.cz 1963
BM60 [561] Tomalík Václav CZE ApaCare.cz 1963
BM50 [528] Toman Luboš CZE Carla.kupkolo.cz 1969
BM50 [413] Tomáš Zdeněk CZE AC GoMango HÖGNER 1976
BW40 [414] Tomášová Lenka CZE Lhota pod Libčany 1981
BM60+ [520] Tomek Jaromír CZE REVITBUILD s.r.o. 1952
BM40 [ ] Trunec Miloslav CZE PEO PČR Pardubice 1982
BM60 [415] Tuháček Milan CZE TO EUROPE 1964
BM60 [516] TYPLT Pavel CZE Lomnice nad Popelkou 1966
BM60 [ ] Typlt Pavel CZE Lomnice nad Popelkou 1966
BM50 [536] Urbanec David CZE Eleven Mercedes Mitas 1970
BM50 [ ] Urbanec David CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1970
BM40 [416] Václavík Jan CZE HINTON MTB ČESKÉ BUDĚJOVICE 1978
BM30 [418] Vala Filip CZE Kámen 1992
BM30 [417] Vala Jiří CZE Praha 1994
BW30 [489] Valentová Tereza CZE PUSKINAK.CZ 1994
BW30 [567] Valentová Tereza CZE PUSKINAK.CZ 1994
BM50 [488] Váňa Petr CZE Beny-Lawi Granfondo team 1973
BM50 [573] Váňa Petr CZE Beny-Lawi Granfondo team 1973
BM50 [419] Vašíček Roman CZE Continental Adršpach 1974
BM50 [549] Vavrda Luboš CZE Hradec Králové 1976
BM30 [420] VÍCH MICHAL CZE Děčín 27 1998
BM40 [421] Vik Pavel CZE Opatovice nad Labem 1981
BM40 [422] Víšek Roman CZE GHOST team 1987
BM30 [423] Vít Jan CZE Úpice 1989
BM40 [424] Vítek Jiří CZE Velo-sport Flach 1982
BM30 [425] Vlášek Michal CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1989
BM40 [524] Vlček Karel CZE Ústí nad Labem 1979
BM40 [524] Vlček Karel CZE Ústí nad Labem 1979
JB [426] Vojtíšek Šimon CZE Náchod 1999
BW40 [427] Vokatá Martina CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 1983
BW30 [526] Vomáčková Eliška CZE Hradec Králové 1995
BM50 [428] Vomela Jaroslav CZE VeloservisTeam 1969
BM40 [445] Vosáhlo Jaroslav CZE Smrkáči 1980
BM40 [429] Vosátka Tomáš CZE RockMachine - Cyklomax Team 1982
BM30 [649] Vrána Dominik CZE METAXTREN 1996
BM60 [430] Vrbka Tomáš CZE Cyklo ATOM cycling team 1965
BM40 [431] Vtípil Radek CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 1983
BM40 [569] Vtípil Radek CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 1983
BW30 [300] Vtípilová Jana CZE Eleven Mercedes Benz mitas Team 1992
BM30 [170] Vymětalík Jaroslav CZE CYKLO PROFI 1991
BM30 [501] Vymětalík Jaroslav CZE CYKLO PROFI 1991
BW30 [515] Wernerová Zuzana CZE GHOST team 1988
BW30 [559] Wernerová Zuzana CZE GHOST team 1988
BM30 [491] Wójcik Piotr CZE Stoszowice 1996
BM50 [432] Zadina Petr CZE KABA-SPORT Chotěboř 1968
BM60 [433] Zelený Petr CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 1960
BM60 [434] Zeman Igor CZE bajker.eu 1964
BM40 [ ] Zezula Tomáš CZE Bike club Svitavy 1980
BM40 [437] Zima Ota CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1984
BM30 [487] Zima Tomáš CZE Ziromont Cycling team 1994
BM30 [580] Zima Tomáš CZE Ziromont Cycling team 1994
BM60 [435] Žáček Pavel CZE Hradec Králové 1967
BW50+ [436] Žáčková Jana CZE BSK racing 1967
BM50 [513] Žibřid Pavel CZE Velké Poříčí 1973
BM40 [1010] Bělovský Marek CZE Rock Machine Cyklomax Team 1983
BM50 [1001] Berger Jan CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kraje 1974
BM30 [1002] Čáp Zdeněk CZE Mountfield HK 1992
BW50 [1003] Čechová Iva CZE Magistrát města Hradec Králové 1975
BM40 [1004] Čeřovský Jakub CZE HZS Královéhradeckého kraje 1983
BM50 [2003] Doksanský Jan CZE Magistrát města Hradec Králové 1974
BM60 [1005] Drbohlav Zdeněk CZE Policie Královéhradeckého kraje 1966
BM40 [1011] Dubec Jan CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 1981
BM30 [1006] Dufek Lukáš CZE T design s.r.o. 1992
BW50 [1007] Duchková Kateřina CZE Duratec Team 1977
BM30 [2006] Frémuth Ladislav CZE T design s.r.o. 1996
BM30 [2001] Horák Jiří CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kraje 1989
BM50 [2005] Horčičko František CZE Policie Královéhradeckého kraje 1971
BM40 [1008] Hospodka Jan CZE Městská policie Hradec Králové 1982
BM30 [2008] Hovorka Marek CZE Městská policie Hradec Králové 1988
BM30 [2010] Chutný Martin CZE HSK cycling team 1991
BM40 [3001] Jakubec Milan CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kraje 1981
BW40 [2007] Jandová Klára CZE Duratec Team 1985
BM50 [3007] Ježek Jiří CZE Duratec Team 1974
BM50 [1009] Jirout Jiří CZE ZZS Pardubického kraje 1974
BM40 [4001] Kotlant Pavel CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kraje 1983
BM50 [2004] Kučera Tomáš CZE HZS Královéhradeckého kraje 1977
BM60 [3006] Kulka Bohuslav CZE T design s.r.o. 1965
BM30 [2011] Langer Jiří CZE ŠD Lobkovičák 1988
BM30 [2011] Langer Jiří CZE ŠD Lobkovičák 1988
BM50 [2009] Ledvina Petr CZE ZZS Pardubického kraje 1973
BM50 [3010] Lukáč Petr CZE RockMachine-Cyklomax 1971
BM30 [3004] Malinský Petr CZE Prostřední Lánov 1995
BM40 [3003] Maštálka Martin CZE Magistrát města Hradec Králové 1979
BM50 [3008] Matoušek Jaroslav CZE Městská policie Hradec Králové 1976
BM30 [4006] Mejstřík Martin CZE T design s.r.o. 1990
BM30 [2002] Nedvídek Lukáš CZE Mountfield HK 1994
BW50 [3009] Nechanická Karin CZE ZZS Pardubického kraje 1976
BW50+ [4009] Ningerová Renata CZE ZZS Pardubického kraje 1967
BM30 [3002] Pavelka Jaroslav CZE Mountfield HK 1993
BM30 [4002] Pavlík Radovan CZE Mountfield HK 1998
BM50 [3005] Petiška Eduard CZE Policie Královéhradeckého kraje 1971
BM30 [4004] Pfeifer Pavel CZE HZS Královéhradeckého kraje 1991
BM40 [3011] Pícha Aleš CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 1986
BM50 [5001] Plodr Michal CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kraje 1971
BM30 [5004] Rosenkranz Ondřej CZE HZS Královéhradeckého kraje 1992
BM50 [4010] Seibert Josef CZE Rock Machine Cyklomax Team 1974
BM50 [4003] Slavík Jan CZE Magistrát města Hradec Králové 1976
BM40 [4007] Stančík Petr CZE Duratec Team 1978
BM30 [5002] Stehno Patrik CZE Mountfield HK 1990
BM50 [5009] Svoboda Pavel CZE ZZS Pardubického kraje 1970
BM40 [5010] Štrof Kamil CZE Rock Machine Cyklomax Team 1985
BM40 [4011] Trunec Miloslav CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 1982
BM40 [4008] Ullrich Filip CZE Městská policie Hradec Králové 1985
BM30 [5006] Vyhleďal Lukáš CZE T design s.r.o. 1993
BM40 [5008] Weisser Petr CZE Městská policie Hradec Králové 1979
BM50 [5011] Záhorský Jan CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 1972
BM40 [4005] Zámečník Ondřej CZE Policie ČR Královéhradeckého kraje 1979
BM60 [5005] Zámečník Pavel CZE Policie ČR Královéhradeckého kraje 1964
BM50 [5007] Zvonař Václav CZE Duratec Team 1973
BM50 [5003] Žalud Milan CZE Magistrát města Hradec Králové 1971

startovní listina Koloběžky na trase B (ČP muži)

start ~ 11:05:00 , přihlášeno: 13 účastníků ( 13 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [546] Bárta Miloslav CZE Jafiduto 1984 1969
Muži [438] Barták Marek CZE MC Metuje 1995
Muži [439] Hanuš Jaromír CZE MC Metuje 1970
Muži [440] Hanuš Tomáš CZE MC Metuje 1998
Muži [527] Hromádko Jan CZE UNIKOSY 1954
Muži [444] Kráčmar Vlastimil CZE Kupkolo MTB Trilogy 1974
Muži [545] Krchňák Karel CZE Týnec nad Sázavou 1969
Muži [441] Mihulka Martin CZE TJ Sokol Kunvald 1979
Muži [7100] Mihulka Martin CZE TJ Sokol Kunvald 1979
Muži [ ] Paluszek Krzysztof POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 1975
Muži [510] Pohl Martin CZE Spartak Police nad Metují 1978
Muži [442] Ulč Jiří CZE Rychnov nad Kněžnou 1974
Muži [443] Valouch Petr CZE RideOn 1975

startovní listina Nova jízda

start ~ 11:05:00 , přihlášeno: 132 účastníků ( 81 mužů, 51 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [7002] Apolín Jiří CZE ELEVEN MERCEDES MITAS CYCLING TEAM 1973
Ženy [7003] Apolínová Anna CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 2002
Ženy [7004] Baborská Kateřina CZE Praha 8 1982
Muži [7135] Bajer Jiří CZE Černí koně 1979
Ženy [7136] Bajerová Jana CZE Černí koně 1981
Muži [7116] Bartoň Milan CZE Hradec Králové 1960
Ženy [7001] Běloušková Kristina CZE SingleBe Bikes 1989
Ženy [7156] Bílá Lenka CZE CykloNovinky.cz 1960
Muži [7059] Bílek Jaroslav CZE BÝŠŤ 1973
Muži [7061] Bílek Marek CZE Býšť 2002
Ženy [7060] Bílková Renáta CZE Býšť 1973
Muži [7157] Bílý Libor CZE CykloNovinky.cz 1960
Starší žákyně [7068] ČErná Sofie CZE Předměřice nad Labem 2006
Starší žákyně [7000] Dašková Veronika CZE Hradece Králové 2007
Muži [7005] Děcký Pavel CZE Spolek GO ON 1974
Muži [7148] Dudek Michal CZE GHOST team 1973
Ženy [7141] Dufková Petra CZE Hlinsko 1978
Muži [7006] Fabián Radoslav CZE Černí koně 1975
Ženy [7128] Férová Nikola CZE Trutnov 1988
Ženy [7114] Fojtů Drahomíra CZE Hradec Králové 1979
Muži [7007] Fojtů Ladislav CZE Janovice u Rýmařova 1990
Muži [7007] Fojtů Ladislav CZE Janovice u Rýmařova 1990
Ženy [7008] Gembalová Karolína CZE GHOST team 1990
Ženy [7009] Gittlerová Jitka CZE Frýdlant 2002
Muži [7143] Hajdušek Jiří CZE Hlinsko 1972
Starší žáci [7144] Hajdušek Ondra CZE Hlinsko 2006
Starší žáci [7064] Hájek Martin CZE Hradec Králové 2003
Starší žáci [7069] Hák Jakub CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 2004
Muži [7139] Heczko ml. Stanislav CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 2001
Muži [7010] hejhal josef CZE sokol ostřetín 1972
Muži [7011] Hepnar Roman CZE Emco 1975
Ženy [7012] Hepnarová Petra CZE Emco 1972
Muži [7154] Herber Jan CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 1995
Muži [7013] Hořeňovský Jiří CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1982
Starší žákyně [7058] Hovádková Nela CZE PCC Hradec Králové 2005
Muži [7014] Hrabica Petr CZE Handbike CR 1964
Ženy [7052] Hurtová Petra CZE Dexter 1985
Ženy [7015] Husárová Marcela CZE Zlín 4 - Malenovice 1981
Muži [7115] Chvojka Petr CZE GHOST team 1977
Ženy [7070] Chvojková Šárka CZE GHOST team 1982
Ženy [7166] Chvojková Šárka CZE GHOST team 1982
Starší žáci [7016] Ilšner Martin CZE Náchod 2004
Ženy [7146] Jedličková Renáta CZE Hradec Králové 1979
Ženy [7017] Ježková Soňa CZE Team Duratec 1975
Ženy [7018] Jiránková Jitka CZE Praha 9 1976
Muži [7072] Jiroud Pavel CZE Sokol Semechnice 1978
Muži [7129] Kaipr Zdeněk CZE Bratronice 1991
Muži [7019] Kašpar Zbyněk CZE Rychnov nad Kněžnou, Třebešov 1989
Muži [7074] Kletečka Jan CZE Sokol Semechnice 1969
Muži [7126] Kloubec Petr CZE Hradec Králové 1980
Muži [ ] Kolaja Jan CZE Kupkolo MTB Trilogy 2 1981
Muži [7020] Kos Viktor CZE Nechanice 1977
Muži [7021] Kosík Michal CZE 720 Hancycling Team 1983
Muži [7022] Koza Petr CZE Hořice 1975
Ženy [7130] Krausová Jana CZE Čistý Sport 1985
Muži [ ] Kubant Pavel CZE Lázně Bohdaneč 1971
Ženy [7137] Kubecová Lenka CZE Praha 1983
Starší žáci [7119] Kubišta Martin CZE BAKAKO Nová Paka 2003
Ženy [7063] Kučerová Kateřina CZE Hradecký Spinning Klub 1989
Ženy [7138] Kusá Radka CZE Vrchlabí 1979
Muži [7142] Kyncl Jiří CZE Hlinsko 1973
Ženy [7158] Kynclová Jana CZE MIMI BIKE TEAM 1985
Muži [7113] Littnann Hynek CZE Dark side 1982
Ženy [7023] Lukešová Tereza CZE Hořice 1986
Ženy [7024] Malířová Věra CZE GHOST team 1977
Starší žáci [7123] Melichárek Daniel CZE Hradec Králové 2004
Starší žáci [7124] Melichárek Filip CZE Hradec Králové 2004
Muži [7125] Melichárek Marcel CZE Hradec Králové 1964
Ženy [7025] Militká Dobromila CZE Třebechovice p.O. 1954
Muži [7026] Militký František CZE Stratos auto cycling team 1961
Ženy [7151] Navrátilová Sabina CZE Hradec Králové 1993
Ženy [7027] Němcová Lucie CZE Tuchlovice 1990
Muži [7159] Novák František CZE Tricykl 1966
Starší žáci [7120] Novák Karel CZE S-Sport Hronov 2003
Muži [7028] Očenášek Petr CZE Černí koně 1990
Muži [7029] Paták Václav CZE Černí koně 2002
Muži [7073] Páv Radovan CZE Sokol Semechnice 1979
Muži [7081] Páv Radovan CZE Sokol Semechnice 1979
Ženy [7145] Pejchová Eva CZE Hořiněves 1977
Muži [7133] Petřvalsky Dušan CZE Handbike ČR 1982
Starší žáci [7030] Pivnička Jakub CZE Pitrs bikes 2004
Starší žákyně [7118] Podlipná Barbora CZE BAKAKO 2004
Ženy [7031] Pošvářová Lucie CZE Explosia 1977
Ženy [7032] Pozlerová Tereza CZE Heřmánkovice 1980
Muži [7160] Richter Zbyněk CZE MIMI BIKE TEAM 1991
Starší žáci [7127] Ryšavý Martin CZE Pro Music Prolog bike 2010
Ženy [7132] Slanařová Anna CZE ČErvené pečky 2002
Ženy [7131] Slanařová Ivana CZE ČErvené Pečky 1977
Ženy [7033] Slavíková Šárka CZE Ovesná 1968
Starší žákyně [7117] STAŇKOVÁ Aneta CZE BAKAKO Nová Paka 2004
Muži [7140] Strnad Tomáš CZE TEAM KSM HRÁDEK 1993
Starší žáci [7034] Svoboda Marian CZE UNIKOVO MTB TEAM 2003
Starší žáci [7034] Svoboda Marian CZE UNIKOVO MTB TEAM 2003
Muži [7035] Šípek Michal CZE MoroSystems 1992
Muži [7035] Šípek Michal CZE MoroSystems 1992
Starší žáci [7036] Štáfek Ondřej CZE SMS Team Kladno 2004
Ženy [ ] Štěpanovská Eva CZE Symbio+ BMC 1994
Muži [7037] Štusák Pavel CZE Proseč 1990
Muži [7038] Švestka Jan CZE CykloNovinky.cz 1957
Muži [7097] Švestka Jan CZE CykloNovinky.cz 1957
Ženy [7039] Švestková Anna CZE CykloNovinky.cz 1963
Ženy [7096] Švestková Anna CZE CykloNovinky.cz 1963
Ženy [7040] Tichá Barbora CZE Pardubice 1991
Muži [7152] Tišer Matouš CZE CykloFIT Liberec MTB TEAM 1992
Muži [ ] Tišer Matouš CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1992
Muži [7153] Tišer Robert CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1962
Muži [7134] Tománek Jaroslav CZE 1955
Muži [7041] Tomáš Husár CZE Zlín 4 1976
Ženy [ ] Topičová Dominika CZE České Budějovice 1991
Muži [7042] Topol Tomáš CZE Pardubice 1979
Muži [7043] Trefný Jakub CZE Černí koně 2000
Muži [ ] Trynkl Daniel CZE Proseč 1998
Ženy [7044] Turynová Hana CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1990
Starší žákyně [7149] Tuzarova Natali CZE GHOST junior team 2006
Muži [7150] Tyahur Marek CZE Hradec Králové 1987
Muži [7161] Umlauf Michal CZE MIMI BIKE TEAM 1985
Ženy [7162] Umlaufová Jana CZE MIMI BIKE TEAM 1988
Muži [7045] Vencl Martin CZE Explosia 1981
Muži [ ] Veselý Jakub CZE Rychnov nad Kněžnou 1998
Muži [7121] Veselý Petr CZE Rychnov nad Kněžnou 1971
Muži [ ] Vyleťal Oldřich CZE Hradec Králové 1948
Muži [7122] Zábraha Petr CZE Rychnov nad Kněžnou 1974
Muži [7163] Zahradníček Jan CZE JZ bike Nový Bydžov 2002
Ženy [7112] Zálišová Sandra CZE Hradec Králové 1988
Muži [7046] Zámostný Vladimír CZE Sedlčany 1957
Muži [7065] Zapletal Radek CZE MIMI BIKE TEAM 1989
Muži [7071] Zdeněk Rejchrt CZE Sokol Semechnice 1966
Muži [7147] Zelený Miroslav CZE České Meziříčí 1976
Starší žákyně [7067] Znamenáčková Laura CZE znacar 2008
Ženy [7066] Znamenáčková Soňa CZE znacar 1982
Muži [7047] Zvolský Zdeněk CZE Černí koně 1974
Starší žáci [7048] Žehan Richard CZE Nechanice 2004

startovní listina Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

start ~ 11:05:00 , přihlášeno: 12 účastníků ( 4 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [7062] Bílková Klára CZE Býšť 2008
Ženy [7049] Cihlářová Natalie CZE Mushing team Ostrava 1995
Muži [7050] Čtvrtečka Pavel CZE Česká Skalice 1968
Ženy [7051] Čtvrtečková Lucie CZE RideOn 1993
Muži [7053] Chudoba Petr CZE Hradec Králové 1985
Ženy [7057] Kráčmarová Lenka CZE KOSTKA Racing 1984
Ženy [7054] Schönová Lucie CZE Hanácký Mushers Club 1988
Ženy [7055] Šefcová Eva CZE SKI Police 1964
Ženy [7155] Šefcová Kateřina CZE KOSTKA Racing 2000
Muži [7077] Vodehnal Tomáš CZE Dvůr Králové nad Labem 1967
Muži [7111] Vodehnal Tomáš CZE Dvůr Králové nad Labem 1967
Ženy [7056] Žehanová Jana CZE Nechanice 1980

startovní listina Odrážedla

start ~ 11:14:00 , přihlášeno: 11 účastníků ( 3 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
odrážedla [6407] AGUDELO SAMUEL CZE HOŘICE 2014
odrážedla [6406] AGUDELO SOFIA CZE HOŘICE 2014
odrážedla [6408] BENEŠOVÁ GABRIELA CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 2015
odrážedla [6404] Dúcká Editka CZE Školka Prasek 2013
odrážedla [6409] FELCMAN ISABELL CZE PARDUBICE 2015
odrážedla [6410] HANUŠOVÁ KRISTÝNA CZE MTB AUTO HANUŠ CHRUDIM 2014
odrážedla [6411] Houfová Kristýna CZE Řečany nad Labem 2014
odrážedla [6401] Chvojková Alžběta CZE GHOST junior Team 2013
odrážedla [6402] Lázničková Veronika CZE GHOST JUNIOR TEAM 2013
odrážedla [6403] Polmanová Sára CZE lidé&HORY Duratec 2013
odrážedla [6405] ZAJAČIK JOSEF CZE HORNÍ JELENÍ 2015