MetaXtren Hradec Králové

30.04.2017 Hradec Králové 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Mladší žáci celkem: 23, muži : 17, ženy: 6, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 17, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 6 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 22, muži : 11, ženy: 11, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 11, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 11, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 18, muži : 8, ženy: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 8, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 10, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Soutěž firemních týmů na trase B celkem: 54, muži : 50, ženy: 4, JB: 0, BM30: 16, BM40: 14, BM50: 17, BM60: 3, BM60 : 0, JWB: 0, BW30: 0, BW40: 0, BW50: 3, BW50 : 0, BW50+: 1 [html] [pdf]
Předškoláci - kola celkem: 18, muži : 11, ženy: 7, Předškoláci: 11, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 7, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
trasa A celkem: 115, muži : 106, ženy: 9, AM30: 26, AM40: 28, AM50: 31, AM60: 18, AM60 : 0, AW30: 2, AW40: 3, AW50: 4, AM60+: 3 [html] [pdf]
trasa B celkem: 287, muži : 251, ženy: 36, JB: 14, BM30: 56, BM40: 62, BM50: 71, BM60: 41, BM60 : 0, JWB: 2, BW30: 10, BW40: 11, BW50: 10, BW50 : 0, BM60+: 7, BW50+: 3 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, Muži: 9, Ženy: 0, BM50: 2 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 111, muži : 66, ženy: 45, Starší žáci: 11, Muži: 55, Starší žákyně: 7, Ženy: 38 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) celkem: 10, muži : 3, ženy: 7, Muži: 3, Ženy: 7 [html] [pdf]
Odrážedla celkem: 11, muži : 3, ženy: 8, odrážedla: 11 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Tymova Soutez pdf 55397B30.04.2017 17:12:33

výsledková listina trasa B

start ~ 11:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / BM30 [464] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 02:12:02.3
2 1 / BM40 [470] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 02:13:59.5 01:57.2
3 2 / BM30 [425] Michal Vlášek 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:14:06.7 02:04.4
4 1 / JB [644] Matěj Bedrník 2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 02:14:24.9 02:22.6
5 3 / BM30 [325] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 02:14:49.2 02:46.9
6 2 / BM40 [342] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:15:14.6 03:12.3
7 4 / BM30 [472] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:15:42.8 03:40.5
8 5 / BM30 [509] Michal Swárovský 1998 CZE Alltraining.cz 02:15:48.4 03:46.1
9 2 / JB [539] Tomáš Morávek 1999 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:15:51.9 03:49.6
10 3 / BM40 [321] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:15:52.5 03:50.2
11 4 / BM40 [537] Pavel Jindra 1978 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 02:15:53.3 03:51.0
12 5 / BM40 [459] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 02:15:56.7 03:54.4
13 1 / BM50 [2004] Tomáš Kučera 1977 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:15:57.0 03:54.7
14 6 / BM40 [361] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 02:16:24.7 04:22.4
15 7 / BM40 [4007] Petr Stančík 1978 CZE Duratec Team 02:19:23.8 07:21.5
16 2 / BM50 [508] KRZYSZTOF PALUSZEK 1975 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 02:19:27.4 07:25.1
17 6 / BM30 [503] Ondrej Prenek 1996 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:19:28.3 07:26.0
18 7 / BM30 [541] Tomáš Sládek 1988 CZE HZS Pardubice 02:19:29.6 07:27.3
19 8 / BM30 [309] Lukáš Blažek 1998 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:19:34.0 07:31.7
20 9 / BM30 [355] Lukáš Kindl 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:20:50.2 08:47.9
21 8 / BM40 [463] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 02:21:21.9 09:19.6
22 10 / BM30 [501] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE Cyklo Profi 02:21:22.0 09:19.7
23 3 / JB [483] Michal Rotter 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 02:21:22.6 09:20.3
24 9 / BM40 [429] Tomáš Vosátka 1982 CZE RockMachine - Cyklomax Team 02:22:26.0 10:23.7
25 1 / BM60 [402] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:22:32.5 10:30.2
26 10 / BM40 [353] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:23:04.7 11:02.4
27 11 / BM30 [420] MICHAL VÍCH 1998 CZE Děčín 27 02:23:05.6 11:03.3
28 2 / BM60 [354] Martin Kareis 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:25:40.7 13:38.4
29 3 / BM50 [3007] Jiří Ježek 1974 CZE Duratec Team 02:25:41.1 13:38.8
30 4 / BM50 [482] Michal Rotter 1971 CZE SKP Duha Lanškroun 02:27:03.8 15:01.5
31 12 / BM30 [2010] Martin Chutný 1991 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:27:30.0 15:27.7
32 13 / BM30 [477] Radek Černý 1989 CZE Cyklo Atom cycling team 02:28:08.0 16:05.7
33 11 / BM40 [504] Václav Kraus 1984 CZE Čistý Sport 02:28:10.4 16:08.1
34 14 / BM30 [308] Jakub Blažek 1998 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:28:10.8 16:08.5
35 5 / BM50 [333] Ondřej Hladík 1976 CZE Bikerespect 02:28:56.2 16:53.9
36 1 / BW30 [301] Adéla Šafářová 1998 CZE Nutrend Specialized Racing 02:30:26.3 18:24.0
37 12 / BM40 [514] Petr Škoda 1983 CZE INS Ateliér Náchod 02:30:32.7 18:30.4
38 15 / BM30 [491] Piotr Wójcik 1996 CZE Stoszowice 02:30:40.1 18:37.8
39 6 / BM50 [419] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 02:30:49.7 18:47.4
40 7 / BM50 [362] Patrik Kysela 1973 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:30:51.6 18:49.3
41 4 / JB [481] Daniel Michal 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 02:31:07.9 19:05.6
42 13 / BM40 [372] Michal Moravec 1980 CZE GHOST Team 02:31:11.7 19:09.4
43 2 / BW30 [515] Zuzana Wernerová 1988 CZE GHOST team 02:31:13.5 19:11.2
44 8 / BM50 [488] Petr Váňa 1973 CZE All treining 02:31:14.0 19:11.7
45 14 / BM40 [358] Milan Krejčí 1980 CZE GHOST team 02:31:21.0 19:18.7
46 15 / BM40 [1004] Jakub Čeřovský 1983 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:31:23.8 19:21.5
47 3 / BM60 [415] Milan Tuháček 1964 CZE TO EUROPE 02:31:33.6 19:31.3
48 16 / BM30 [497] Petr Linhart 1991 CZE TNF bike team 02:32:38.2 20:35.9
49 5 / JB [401] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 02:32:55.7 20:53.4
50 16 / BM40 [437] Ota Zima 1984 CZE Kellys Bike ranch racing team 02:33:36.5 21:34.2
51 9 / BM50 [528] Luboš Toman 1969 CZE carla.kupkolo.cz 02:33:37.5 21:35.2
52 17 / BM40 [331] Jan Haškovec 1980 CZE Hradec Králové 02:33:51.6 21:49.3
53 4 / BM60 [486] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:34:05.0 22:02.7
54 10 / BM50 [518] Leoš Pradáč 1970 CZE Roboterm Chotěboř 02:34:05.7 22:03.4
55 18 / BM40 [408] Petr Šmíd 1983 CZE GHOST Team 02:34:11.3 22:09.0
56 6 / JB [519] Michal Pradáč 1999 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 02:34:11.8 22:09.5
57 17 / BM30 [365] David Lukš 1998 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:34:30.0 22:27.7
58 18 / BM30 [418] Filip Vala 1992 CZE Kámen 02:35:02.4 23:00.1
59 11 / BM50 [428] Jaroslav Vomela 1969 CZE VeloservisTeam 02:35:24.4 23:22.1
60 12 / BM50 [432] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:36:41.0 24:38.7
61 7 / JB [397] Josef Slanař 2000 CZE KUBR team 02:36:41.6 24:39.3
62 8 / JB [457] Václav Jaroš 2000 CZE Whirlpool Author junior team 02:37:00.2 24:57.9
63 19 / BM40 [4005] Ondřej Zámečník 1979 CZE Policie ČR Královéhradeckého kraje 02:37:15.8 25:13.5
64 13 / BM50 [2005] František Horčičko 1971 CZE Policie Královéhradeckého kraje 02:37:27.6 25:25.3
65 5 / BM60 [430] Tomáš Vrbka 1965 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:37:29.6 25:27.3
66 14 / BM50 [536] David Urbanec 1970 CZE Eleven Mercedes Mitas 02:39:35.6 27:33.3
67 20 / BM40 [431] Radek Vtípil 1983 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 02:39:36.0 27:33.7
68 19 / BM30 [327] David Gabriel 1992 CZE Symbio+ BMC 02:39:53.9 27:51.6
69 21 / BM40 [313] Vlastimil Brumlich 1978 CZE Heřmanice 02:39:57.7 27:55.4
70 22 / BM40 [453] Martin Jalovičar 1980 CZE Svinišťany 02:39:59.8 27:57.5
71 20 / BM30 [647] Jan Pražák 1990 CZE GHOST TEAM 02:40:01.8 27:59.5
72 15 / BM50 [343] Jan Hurák 1976 CZE Vysoké Mýto 02:40:34.6 28:32.3
73 3 / BW30 [489] Tereza Valentová 1994 CZE PUSKINAK.CZ 02:41:12.3 29:10.0
74 23 / BM40 [396] Martin Ságner 1981 CZE MBikes.cz 02:42:05.6 30:03.3
75 6 / BM60 [465] Richard Dohnal 1962 CZE Kellys Bike ranch team 02:42:07.4 30:05.1
76 16 / BM50 [338] Jiří Hořejší 1973 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:43:05.3 31:03.0
77 21 / BM30 [351] Štefan Juhás 1998 CZE JKF Jaroměř 02:43:13.9 31:11.6
78 9 / JB [542] Vojtěch Hájek 2000 CZE Cyklo Bendl 02:44:20.4 32:18.1
79 4 / BW30 [302] Sandra Schützová 1991 CZE OPLT CYCLING 02:44:39.3 32:37.0
80 17 / BM50 [379] Libor Oplt 1974 CZE OPLT CYCLING 02:45:10.2 33:07.9
81 22 / BM30 [349] Petr Jiránek 1993 CZE JKF Jaroměř 02:45:16.0 33:13.7
82 23 / BM30 [411] Jan Šváb 1991 CZE Greyhound Racing Team 02:45:16.3 33:14.0
83 24 / BM30 [417] Jiří Vala 1994 CZE Praha 02:45:32.6 33:30.3
84 1 / BM60+ [520] Jaromír Tomek 1952 CZE Revitbuild MTB Team 02:45:33.2 33:30.9
85 1 / BW40 [332] Blanka Havelcová 1981 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:45:35.0 33:32.7
86 7 / BM60 [319] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:45:41.3 33:39.0
87 24 / BM40 [5010] Kamil Štrof 1985 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:46:14.5 34:12.2
88 8 / BM60 [392] Luboš Rauer 1966 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:46:25.2 34:22.9
89 25 / BM30 [3004] Petr Malinský 1995 CZE Prostřední Lánov 02:48:03.2 36:00.9
90 18 / BM50 [373] Martin Motyčka 1971 CZE OCK 02:48:05.9 36:03.6
91 26 / BM30 [423] Jan Vít 1989 CZE Úpice 02:48:13.7 36:11.4
92 19 / BM50 [324] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team 02:48:18.3 36:16.0
93 10 / JB [485] David Andrle 2000 CZE Lanškroun 02:49:04.7 37:02.4
94 1 / JWB [484] Markéta Hájková 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 02:49:08.3 37:06.0
95 2 / BM60+ [517] Miloš Klimeš 1955 CZE KC Brno 02:49:16.6 37:14.3
96 25 / BM40 [424] Jiří Vítek 1982 CZE Veloservis sport Flach 02:49:22.1 37:19.8
97 2 / BW40 [427] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:49:24.2 37:21.9
98 11 / JB [426] Šimon Vojtíšek 1999 CZE Náchod 02:49:35.3 37:33.0
99 26 / BM40 [370] Martin Menoščík 1980 CZE TPCA bike team 02:49:40.1 37:37.8
100 20 / BM50 [513] Pavel Žibřid 1973 CZE Mladé Saně 02:50:27.5 38:25.2
101 9 / BM60 [512] Miroslav Pek 1958 CZE PEKSPORT SPECIALIZED 02:50:33.4 38:31.1
102 5 / BW30 [300] Jana Vtípilová 1992 CZE Eleven Mercedes Benz mitas Team 02:50:45.0 38:42.7
103 27 / BM40 [357] Libor Kovařík 1981 CZE Holice 02:50:46.0 38:43.7
104 28 / BM40 [480] Richard Štefanča 1981 CZE Pardubice 02:51:01.5 38:59.2
105 10 / BM60 [366] Martin Machala 1966 CZE ALPINA & ROECKL 02:51:06.1 39:03.8
106 29 / BM40 [422] Roman Víšek 1987 CZE GHOST team 02:51:07.6 39:05.3
107 11 / BM60 [434] Igor Zeman 1964 CZE bajker.eu 02:52:11.7 40:09.4
108 21 / BM50 [450] Radek Hovádek 1971 CZE PSCycling Hradec Králové 02:52:25.8 40:23.5
109 30 / BM40 [323] Tomáš Ečer 1979 CZE TRUXXXIK cycling 02:52:25.9 40:23.6
110 2 / JWB [529] Adéla Fuksová 2000 CZE Symbio+ BMC 02:52:27.7 40:25.4
111 22 / BM50 [451] Jiří Hájek 1973 CZE Hradec Králové 02:52:28.5 40:26.2
112 12 / BM60 [1005] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE Policie Královéhradeckého kraje 02:52:29.8 40:27.5
113 23 / BM50 [367] Pavel Mareček 1972 CZE Explosia 02:53:19.2 41:16.9
114 13 / BM60 [516] Pavel TYPLT 1966 CZE Lomnice nad Popelkou 02:53:27.4 41:25.1
115 14 / BM60 [473] FRANTIŠEK LOJÍN 1966 CZE Kraken team Dobříš 02:53:33.2 41:30.9
116 15 / BM60 [530] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:53:33.4 41:31.1
117 24 / BM50 [461] švihák lázeňský 1976 CZE hrth 02:54:38.6 42:36.3
118 16 / BM60 [337] Pavel Homolka 1963 CZE TO EUROPE 02:54:44.1 42:41.8
118 6 / BW30 [646] Adéla Fleková 1989 CZE METAXTREN 02:54:44.1 42:41.8
120 31 / BM40 [467] Radek Novotný 1986 CZE Nové Město nad Metují 02:54:48.4 42:46.1
121 17 / BM60 [531] JIndřich Hnízdil 1964 CZE Třebechovice 02:54:50.1 42:47.8
122 18 / BM60 [433] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 02:55:13.4 43:11.1
123 27 / BM30 [544] Radek Lauryn 1997 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:55:20.2 43:17.9
124 28 / BM30 [525] Michal Kukaš 1994 CZE Svitavy 02:55:24.3 43:22.0
125 29 / BM30 [5004] Ondřej Rosenkranz 1992 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:55:25.1 43:22.8
126 25 / BM50 [375] Pavel Nevečeřal 1973 CZE Pardubice 02:55:56.5 43:54.2
127 7 / BW30 [380] Magdaléna Pavelková 1991 CZE Pardubice 02:55:57.1 43:54.8
128 26 / BM50 [386] Lukáš Pojda 1975 CZE Gepard Pardubice 02:56:29.8 44:27.5
129 27 / BM50 [4010] Josef Seibert 1974 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:56:49.9 44:47.6
130 3 / BW40 [414] Lenka Tomášová 1981 CZE Lhota pod Libčany 02:57:03.6 45:01.3
131 32 / BM40 [1010] Marek Bělovský 1983 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:57:12.7 45:10.4
132 30 / BM30 [340] Jakub Hradil 1991 CZE Bikesport HK 02:57:22.5 45:20.2
133 3 / BM60+ [316] Jožka Bystrianský 1954 CZE GOST team 02:57:27.7 45:25.4
134 28 / BM50 [3005] Eduard Petiška 1971 CZE Policie Královéhradeckého kraje 02:59:05.7 47:03.4
135 29 / BM50 [377] Radek Novotný 1970 CZE OCK Osík 02:59:29.0 47:26.7
136 4 / BW40 [507] AGATA HAMERA 1985 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 02:59:29.6 47:27.3
137 31 / BM30 [378] Jan Odehnal 1993 CZE Hradec Králové 02:59:29.7 47:27.4
138 30 / BM50 [317] Jan Černý 1975 CZE Opatovice nad Labem 02:59:33.4 47:31.1
139 32 / BM30 [458] Pavel Nový 1993 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:59:46.4 47:44.1
139 32 / BM30 [328] Vladislav Gittler 1997 CZE Frýdlant 02:59:46.4 47:44.1
141 33 / BM40 [405] Zdeněk Šír 1983 CZE GHOST team 03:00:27.8 48:25.5
142 34 / BM30 [339] Jiří Hospodka 1989 CZE Chotěboř 03:00:44.4 48:42.1
143 34 / BM40 [3001] Milan Jakubec 1981 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:00:55.9 48:53.6
144 19 / BM60 [468] Petr Piontek 1961 CZE Hradec Králové 03:01:11.6 49:09.3
145 8 / BW30 [526] Eliška Vomáčková 1995 CZE Hradec Králové 03:01:19.8 49:17.5
146 31 / BM50 [413] Zdeněk Tomáš 1976 CZE BT Stará Paka 03:01:32.1 49:29.8
147 35 / BM40 [524] Karel Vlček 1979 CZE Ústí nad Labem 03:01:35.5 49:33.2
148 32 / BM50 [543] Kamil Hájek 1971 CZE Chrudim 03:01:49.3 49:47.0
149 33 / BM50 [395] Martin Ryšavý 1975 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:02:12.4 50:10.1
150 34 / BM50 [5001] Michal Plodr 1971 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:02:18.4 50:16.1
151 20 / BM60 [476] Oldřich Mareček 1966 CZE Pitrs bikes 03:02:26.7 50:24.4
152 21 / BM60 [335] Pavel Holeček 1961 CZE CK White dragon 03:02:32.2 50:29.9
153 9 / BW30 [368] Martina Marešová 1995 CZE Rock Machine Cyklomax 03:02:37.1 50:34.8
154 35 / BM50 [318] Jan Čeřovský 1975 CZE Hořice 03:02:40.2 50:37.9
155 36 / BM40 [421] Pavel Vik 1981 CZE Hradec Králové 03:02:44.8 50:42.5
156 35 / BM30 [649] Dominik Vrána 1996 CZE METAXTREN 03:02:49.5 50:47.2
157 37 / BM40 [4001] Pavel Kotlant 1983 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:03:21.0 51:18.7
158 36 / BM50 [360] Jaroslav Kus 1971 CZE Symbio BMC 03:03:29.8 51:27.5
159 36 / BM30 [2006] Ladislav Frémuth 1996 CZE T design s.r.o. 03:04:12.6 52:10.3
160 37 / BM30 [487] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 03:04:20.4 52:18.1
161 37 / BM50 [1001] Jan Berger 1974 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:06:15.5 54:13.2
162 38 / BM30 [2001] Jiří Horák 1989 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:06:17.5 54:15.2
163 38 / BM40 [446] Jiří Kuba 1980 CZE Smrkáči 03:06:17.7 54:15.4
164 22 / BM60 [435] Pavel Žáček 1967 CZE Hradec Králové 03:06:57.2 54:54.9
165 39 / BM40 [371] Martin Michal 1982 CZE Hradec Králové 03:07:00.7 54:58.4
166 38 / BM50 [3010] Petr Lukáč 1971 CZE Rock Machine Cyklomax Team 03:07:33.7 55:31.4
167 23 / BM60 [382] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 03:07:39.8 55:37.5
168 39 / BM30 [540] Vojtěch Kostkan 1991 CZE Předměřice nad Labem, Na Obci 41 03:07:50.9 55:48.6
169 40 / BM30 [490] Daniel Blecha 1992 CZE Kolín 03:07:53.9 55:51.6
170 24 / BM60 [5005] Pavel Zámečník 1964 CZE Policie ČR Královéhradeckého kraje 03:08:35.0 56:32.7
171 40 / BM40 [306] Michal Baborský 1981 CZE Praha 8 03:08:37.7 56:35.4
172 1 / BW50+ [436] Jana Žáčková 1967 CZE BSK racing 03:08:49.8 56:47.5
173 41 / BM40 [471] Tomáš Lauryn 1986 CZE SK Cyklord 03:09:44.3 57:42.0
174 10 / BW30 [495] Tereza Balíková 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 03:09:50.4 57:48.1
175 39 / BM50 [394] Martin Roček 1970 CZE SDH Vysoká u Holic 03:09:57.2 57:54.9
176 1 / BW50 [474] HANA HRUBÁ 1973 CZE Kraken team Dobříš 03:10:16.6 58:14.3
177 25 / BM60 [307] Tomáš Bárta 1961 CZE Explosia 03:10:50.4 58:48.1
178 42 / BM40 [534] MIchal Polák 1982 CZE CK Úvaly 03:12:29.1 01:00:26.8
179 40 / BM50 [410] Jaroslav Šorm 1970 CZE KOLO ŠÍR LB 03:12:57.3 01:00:55.0
180 41 / BM30 [1006] Lukáš Dufek 1992 CZE T design s.r.o. 03:13:03.9 01:01:01.6
181 42 / BM30 [400] Jan Solnička 1992 CZE Vysoké Mýto 03:13:29.9 01:01:27.6
182 41 / BM50handicapTezky62 [311] Zdeněk Bradáč 1974 CZE Město Štětí 03:14:03.2 01:02:00.9
183 26 / BM60 [523] Michal Králík 1962 CZE Hradec Králové 03:14:27.1 01:02:24.8
184 43 / BM30 [2011] Jiří Langer 1988 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:14:30.9 01:02:28.6
185 44 / BM30 [4006] Martin Mejstřík 1990 CZE T design s.r.o. 03:14:36.2 01:02:33.9
186 27 / BM60 [3006] Bohuslav Kulka 1965 CZE T design s.r.o. 03:14:39.2 01:02:36.9
187 42 / BM50 [475] Tomáš jirásek 1973 CZE MTB Hřiměždice 03:14:41.8 01:02:39.5
188 43 / BM40 [645] Jaroslav Částka 1983 CZE MIMI BIKE TEAM 03:14:43.0 01:02:40.7
189 44 / BM40 [506] Jiří Šindelka 1982 CZE Heraltice 73 03:15:05.7 01:03:03.4
190 43 / BM50 [548] Kamil Suchan 1971 CZE Hradec Králové 03:15:17.4 01:03:15.1
191 4 / BM60+ [387] Zvonimír Pojda 1946 CZE Gepard Pardubice 03:16:07.8 01:04:05.5
192 12 / JB [314] Daniel Břeň 2001 CZE SMS Kladno 03:17:00.1 01:04:57.8
193 28 / BM60 [496] Petr Balík 1967 CZE Sibřina 03:17:12.4 01:05:10.1
194 44 / BM50 [304] Jan Abrt 1976 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 03:17:47.4 01:05:45.1
195 45 / BM30 [364] Tomáš Lněnička 1998 CZE Lubná 03:18:08.1 01:06:05.8
196 29 / BM60 [369] Jaromír Medek 1963 CZE Hradec Králové 03:18:45.7 01:06:43.4
197 45 / BM40 [385] Ondřej Podhrázký 1979 CZE Explosia 03:19:03.3 01:07:01.0
198 5 / BW40 [535] Kateřina Poláková 1979 CZE Praha 10 03:19:03.9 01:07:01.6
199 46 / BM40 [5008] Petr Weisser 1979 CZE Městská policie Hradec Králové 03:19:04.9 01:07:02.6
200 47 / BM40 [347] Tomáš Janouch 1987 CZE Symbio+ BMC 03:19:14.2 01:07:11.9
201 30 / BM60 [500] Libor Hruška 1966 CZE VL CZ 03:19:18.9 01:07:16.6
202 48 / BM40 [404] Jakub Šimák 1981 CZE Holice 03:19:28.3 01:07:26.0
203 45 / BM50 [326] martin froněk 1973 CZE praha 11 háje 03:20:00.7 01:07:58.4
204 46 / BM30 [4004] Pavel Pfeifer 1991 CZE HZS Královéhradeckého kraje 03:20:18.4 01:08:16.1
205 46 / BM50 [390] Petr Protivinsky 1973 CZE Kolín 03:21:18.6 01:09:16.3
206 47 / BM50 [462] Michal Mazač 1977 CZE Holice 03:21:35.5 01:09:33.2
207 2 / BW50 [391] Dagmar Přibylová 1971 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:22:47.7 01:10:45.4
208 48 / BM50 [538] Aleš Pejcha 1977 CZE Hořiněves 03:22:50.0 01:10:47.7
209 49 / BM40 [399] Tomáš Sodomka 1984 CZE Symbio+ BMC 03:23:11.7 01:11:09.4
210 49 / BM50 [388] Vladimír Pospíšil 1977 CZE Zbuzany 03:23:31.4 01:11:29.1
211 50 / BM50 [5003] Milan Žalud 1971 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:23:53.1 01:11:50.8
212 31 / BM60 [409] Ivo Šolc 1963 CZE MTB Heřmánkovice 03:24:34.8 01:12:32.5
213 3 / BW50 [329] Gabriela Gracíková 1968 CZE Libčany 03:26:25.9 01:14:23.6
214 51 / BM50 [492] Petr Kuboušek 1974 CZE Pardubice 03:26:34.7 01:14:32.4
215 6 / BW40 [303] Andrea Boháčová 1980 CZE Praha 03:27:01.1 01:14:58.8
216 50 / BM40 [479] Rico Agudelo 1984 GBR Hradec kr8lov0 03:27:51.6 01:15:49.3
217 5 / BM60+ [376] Stanislav Novák 1949 CZE Bike club Svitavy 03:28:41.3 01:16:39.0
218 51 / BM40 [3011] Aleš Pícha 1986 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:29:05.3 01:17:03.0
219 52 / BM40 [383] Martin Písař 1984 CZE SK Cyklo-RD Pardubice 03:29:26.9 01:17:24.6
220 52 / BM50 [352] Petr Jurásek 1975 CZE MTB Heřmánkovice 03:29:29.1 01:17:26.8
221 32 / BM60 [403] Jindřich Synovec 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 03:30:17.0 01:18:14.7
222 53 / BM50 [533] Vladimír Korda 1968 CZE Oftex 03:31:16.8 01:19:14.5
223 7 / BW40 [345] Renata Jahelková 1987 CZE GHOST team 03:31:50.3 01:19:48.0
224 54 / BM50 [315] Jan Březina 1970 CZE KUBR team 03:32:34.0 01:20:31.7
225 55 / BM50 [521] Martin Němeček 1972 CZE Heřmánkovice 03:32:38.7 01:20:36.4
226 4 / BW50 [466] Eva Dědková 1969 CZE Praha9 03:33:02.0 01:20:59.7
227 56 / BM50 [407] radek šmejkal 1975 CZE mnichovice,praha východ 03:33:17.9 01:21:15.6
228 53 / BM40 [445] Jaroslav Vosáhlo 1980 CZE Smrkáči 03:34:13.2 01:22:10.9
229 5 / BW50 [312] Eva Bradáčová 1974 CZE Město Štětí 03:35:06.4 01:23:04.1
230 33 / BM60handicapTezky62 [522] Karel Šída 1958 CZE Černí koně 03:35:30.4 01:23:28.1
231 54 / BM40 [3003] Martin Maštálka 1979 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:35:50.3 01:23:48.0
232 47 / BM30 [320] Ludvík Doležal 1988 CZE GHOST TEAM 03:37:03.1 01:25:00.8
233 55 / BM40 [4011] Miloslav Trunec 1982 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:38:08.2 01:26:05.9
234 56 / BM40 [344] Pavel Ivan 1984 CZE MTB Městec Králové 03:38:22.5 01:26:20.2
235 34 / BM60 [412] Václav Tomalík 1963 CZE ApaCare.cz 03:39:05.1 01:27:02.8
236 13 / JB [449] Martin Feifer 2000 CZE Smrkáči 03:39:10.1 01:27:07.8
237 6 / BM60+ [478] Milan Pour 1952 CZE Horice 03:39:15.8 01:27:13.5
238 57 / BM50 [330] Radek Hachle 1971 CZE rioptik.cz 03:39:36.3 01:27:34.0
239 6 / BW50 [1007] Kateřina Duchková 1977 CZE Duratec Team 03:39:58.7 01:27:56.4
240 58 / BM50 [5007] Václav Zvonař 1973 CZE Duratec Team 03:39:59.0 01:27:56.7
241 35 / BM60 [505] Jiří Němec 1966 CZE Pardubice 03:41:23.4 01:29:21.1
242 36 / BM60 [336] Radim Holeš 1965 CZE Kraslice 03:41:26.3 01:29:24.0
243 48 / BM30 [2008] Marek Hovorka 1988 CZE Městská policie Hradec Králové 03:42:25.6 01:30:23.3
244 57 / BM40 [4008] Filip Ullrich 1985 CZE Městská policie Hradec Králové 03:43:30.2 01:31:27.9
245 8 / BW40 [389] Olga Procházková 1978 CZE GHOST Team 03:49:50.8 01:37:48.5
246 49 / BM30 [448] Jiří Šatalík 1995 CZE smrkáče 03:50:58.2 01:38:55.9
247 59 / BM50 [547] Jan Říha 1977 CZE Hradec Králové 03:51:36.8 01:39:34.5
248 58 / BM40handicapTezky62 [341] František Hrstka 1978 CZE KH Tour - BH Bikes team 03:54:56.4 01:42:54.1
249 7 / BW50 [1003] Iva Čechová 1975 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:55:29.3 01:43:27.0
249 60 / BM50 [4003] Jan Slavík 1976 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:55:29.3 01:43:27.0
251 61 / BM50 [5011] Jan Záhorský 1972 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:56:34.2 01:44:31.9
252 37 / BM60 [406] Pavel Šmejda 1962 CZE Litomyšl 03:56:51.3 01:44:49.0
253 38 / BM60 [346] Petr Janeček 1965 CZE GHOST Team 03:57:24.6 01:45:22.3
254 59 / BM40 [499] Jiří Sršeň 1979 CZE Budvarka 03:57:34.0 01:45:31.7
255 39 / BM60 [511] jan Sýkora 1966 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:57:55.6 01:45:53.3
256 60 / BM40 [1008] Jan Hospodka 1982 CZE Městská policie Hradec Králové 04:06:05.6 01:54:03.3
257 62 / BM50 [498] Jiří Senko 1974 CZE Budvarka 04:06:38.1 01:54:35.8
258 61 / BM40 [460] Pavel Radoň 1978 CZE Hradec Kralove 04:06:41.4 01:54:39.1
259 9 / BW40 [456] Helena Kubánková 1979 CZE znacar 04:07:45.5 01:55:43.2
260 50 / BM30 [5006] Lukáš Vyhleďal 1993 CZE T design s.r.o. 04:07:47.7 01:55:45.4
261 63 / BM50 [384] Jan Píša 1977 CZE Pardubice 04:08:17.6 01:56:15.3
261 10 / BW40 [310] Petra Bolechová 1985 CZE Česká Bělá 277 04:08:17.6 01:56:15.3
263 2 / BW50+ [334] Iva Hlaváčová 1961 CZE p.Olovnice 04:10:19.6 01:58:17.3
264 8 / BW50 [305] Petra Adamů 1974 CZE Gepard Pardubice 04:11:05.0 01:59:02.7
265 64 / BM50 [3008] Jaroslav Matoušek 1976 CZE Městská policie Hradec Králové 04:13:37.5 02:01:35.2
266 65 / BM50 [549] Luboš Vavrda 1976 CZE Hradec Králové 04:13:37.8 02:01:35.5
267 40 / BM60 [447] Roman Šatalík 1967 CZE smrkáče 04:16:24.7 02:04:22.4
268 51 / BM30 [648] Lukáš Šlezingr 1993 CZE Hradec Králové 04:18:18.5 02:06:16.2
269 66 / BM50 [348] Radek Jelínek 1974 CZE Hradec Králové 04:19:39.9 02:07:37.6
270 11 / BW40 [469] Kateřina Snopková 1983 CZE Pardubice 04:20:05.0 02:08:02.7
271 67 / BM50 [2003] Jan Doksanský 1974 CZE Magistrát města Hradec Králové 04:22:34.3 02:10:32.0
272 68 / BM50 [502] Tomáš Holický 1970 CZE Hradec Králové 04:24:03.9 02:12:01.6
273 69 / BM50 [5009] Pavel Svoboda 1970 CZE ZZS Pardubického kraje 04:27:40.4 02:15:38.1
274 3 / BW50+ [4009] Renata Ningerová 1967 CZE ZZS Pardubického kraje 04:30:53.6 02:18:51.3
275 70 / BM50 [1009] Jiří Jirout 1974 CZE ZZS Pardubického kraje 04:30:58.2 02:18:55.9
276 71 / BM50 [2009] Petr Ledvina 1973 CZE ZZS Pardubického kraje 04:46:30.6 02:34:28.3
277 62 / BM40 [1011] Jan Dubec 1981 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 05:39:20.2 03:27:17.9
278 9 / BW50 [3009] Karin Nechanická 1976 CZE ZZS Pardubického kraje 05:52:14.1 03:40:11.8
DNF / JB [532] Miroslav Roček 1999 CZE HOlice
DNF / BM30 [4002] Radovan Pavlík 1998 CZE Mountfield HK
DNF / BM30 [1002] Zdeněk Čáp 1992 CZE Mountfield HK
DNF / BM30 [3002] Jaroslav Pavelka 1993 CZE Mountfield HK
DNF / BM60 [493] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNF / BW50 [494] Petra Červinková 1971 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNF / BM30 [2002] Lukáš Nedvídek 1994 CZE Mountfield HK
DNF / BM30 [5002] Patrik Stehno 1990 CZE Mountfield HK
DSQ / BM60+ [123] Stanislav Mládek 1954 CZE CYKLO PROFI