Nova Cup Mikulov

16.09.2017 Mikulov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1

Předškoláci - odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / odrážedla [6342] Filip Cab 2014 CZE Mikulov 00:45.5
2 2 / odrážedla [6328] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:54.7 00:09.2
3 3 / odrážedla [6334] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:01.8 00:16.3
4 4 / odrážedla [6251] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST team 01:05.5 00:20.0
5 5 / odrážedla [6323] Edita Janíčková 2014 CZE Mělník 01:11.8 00:26.3
6 6 / odrážedla [6337] Laura Dusíková 2014 CZE Holešov 01:16.6 00:31.1
7 7 / odrážedla [6900] Sofie Čechová 2013 CZE Mikulov 02:02.0 01:16.5
8 8 / odrážedla [6901] Kluk z Mikulova 2013 CZE Mikulov 02:25.0 01:39.5
9 9 / odrážedla [6340] Natálie Hálová 2015 CZE Pašovice 02:49.3 02:03.8
10 10 / odrážedla [6345] Petr Pluháček 2014 CZE Mikulov 03:36.2 02:50.7

Predskolaci - kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Předškoláci [6341] Oliver Cab 2012 CZE Mikulov 01:30.6
2 1 / Předškolačky [6333] Emma Hortová 2012 CZE Zbýšov 01:32.5 00:01.9
3 2 / Předškolačky [6322] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:40.3 00:09.7
4 2 / Předškoláci [6324] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team 01:50.2 00:19.6
5 3 / Předškoláci [6336] Matouš Mikyska 2013 CZE Praha 02:53.3 01:22.7
6 4 / Předškoláci [6351] Zdeněk Kubka 2012 CZE Mikulov 03:39.4 02:08.8
7 5 / Předškoláci [6341] Oliver Cab 2012 CZE Mikulov 01:30.6
8 3 / Předškolačky [6333] Emma Hortová 2012 CZE Zbýšov 01:32.5 00:01.9
9 4 / Předškolačky [6322] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:40.3 00:09.7
10 6 / Předškoláci [6324] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team 01:50.2 00:19.6

Minizaci 1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Minižáci 1 [6253] Tomáš Komušiak 2010 CZE Čadca 02:31.2 01:11.2 (1)
2 2 / Minižáci 1 [6344] Lukáš Chaloupka 2011 CZE Brno 03:28.6 00:57.4 01:35.9 (2)
3 3 / Minižáci 1 [6349] Lukáš Nosek 2011 CZE Mitas Bike Tyres 03:36.2 01:05.0 01:41.8 (3)
4 1 / Minižákyně 1 [6346] Rebeka Maxiánová 2011 CZE Praha 4 03:57.6 01:26.4 01:43.7 (4)
5 4 / Minižáci 1 [6250] Lukáš Kročil 2010 CZE aquarium relax 04:02.1 01:30.9 02:01.8 (6)
6 2 / Minižákyně 1 [6329] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 04:20.4 01:49.2 02:04.9 (7)
7 5 / Minižáci 1 [6326] Šimon Haluška 2011 CZE Mikulov 04:35.4 02:04.2 01:57.8 (5)
8 6 / Minižáci 1 [6253] Tomáš Komušiak 2010 CZE Čadca 02:31.2 01:11.2 (1)
9 7 / Minižáci 1 [6344] Lukáš Chaloupka 2011 CZE Brno 03:28.6 00:57.4 01:35.9 (2)
10 8 / Minižáci 1 [6349] Lukáš Nosek 2011 CZE Mitas Bike Tyres 03:36.2 01:05.0 01:41.8 (3)

Minizaci 2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Minižáci 2 [6335] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 03:36.4
2 2 / Minižáci 2 [6254] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior Team 03:41.8 00:05.4
3 1 / Minižákyně 2 [6255] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing 03:56.0 00:19.6
4 3 / Minižáci 2 [6332] Marek Hort 2009 CZE Zbýšov 04:30.9 00:54.5
5 2 / Minižákyně 2 [6325] Tereza Šotolová 2008 CZE KNP Project Zábřeh 04:35.2 00:58.8
6 4 / Minižáci 2 [6350] Pavel Nosek 2008 CZE Mitas Bike Tyres 04:39.1 01:02.7
7 5 / Minižáci 2 [6338] Antonín Brychta 2009 CZE Břeclav, Břeclav 6 04:43.2 01:06.8
8 3 / Minižákyně 2 [6352] Žofie Vychytilová 2009 CZE Mikulov 04:57.4 01:21.0
9 4 / Minižákyně 2nova [901] Julie Beritová 2009 CZE Praha 06:37.0 03:00.6
10 6 / Minižáci 2 [6335] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 03:36.4

Mladsi zaci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Mladší žáci [6252] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 06:59.9 03:20.7 (1)
2 1 / Mladší žákyně [6347] Kristýna Neumannová 2007 CZE SK Tour sport Třebíč 07:15.8 00:15.9 03:26.4 (2)
3 2 / Mladší žákyně [6331] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 07:47.2 00:47.3 03:50.0 (4)
4 2 / Mladší žáci [6339] Martin Brychta 2006 CZE Břeclav, Břeclav 6 07:58.1 00:58.2 03:48.8 (3)
5 3 / Mladší žáci [6327] Štěpán Haluza 2006 CZE Březí 08:27.6 01:27.7 03:57.9 (5)
6 4 / Mladší žáci [6330] Jan Paul Poseau 2005 CZE Mikulov 10:48.7 03:48.8 05:06.1 (6)
7 5 / Mladší žáci [6252] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 06:59.9 03:20.7 (1)
8 3 / Mladší žákyně [6347] Kristýna Neumannová 2007 CZE SK Tour sport Třebíč 07:15.8 00:15.9 03:26.4 (2)
9 4 / Mladší žákyně [6331] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 07:47.2 00:47.3 03:50.0 (4)
10 6 / Mladší žáci [6339] Martin Brychta 2006 CZE Břeclav, Břeclav 6 07:58.1 00:58.2 03:48.8 (3)

trasa B, Aria Pura

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / BM40 [7] Kristián Hynek 1980 CZE Topeak-Ergon Racing Team 01:20:14.2
2 1 / BM30 [1] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 01:23:12.1 02:57.9
3 2 / BM40 [6] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:23:53.6 03:39.4
4 1 / BM50 [8] Ondřej Fojtík 1977 CZE Force KCK Zlín #fojtikbrothers 01:23:54.1 03:39.9
5 2 / BM30 [104] Lukáš Matulka 1992 CZE OCA-Open Cycling Academy 01:26:27.0 06:12.8
6 1 / JB [78] Jakub Homola 2000 CZE BIKE2000 01:26:43.5 06:29.3
7 3 / BM30 [68] David Dvořák 1993 CZE Nemám - hledám 01:26:43.7 06:29.5
8 2 / JB [157] Štěpán Vytlačil 2001 CZE Česká spořitelna Specialized junior MTB Team 01:26:45.4 06:31.2
9 3 / BM40 [14] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 01:26:49.0 06:34.8
10 2 / BM50 [3] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:26:55.3 06:41.1

Koloběžky na trase B (ČP muži)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [155] Tomáš Doleschal 1986 CZE Fitkoloběh Otrokovice 02:16:28.7
2 2 / Muži [630] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 02:17:18.9 00:50.2
3 3 / Muži [155] Tomáš Doleschal 1986 CZE Fitkoloběh Otrokovice 02:16:28.7
4 4 / Muži [630] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 02:17:18.9 00:50.2

Soutěž firemních týmů na trase B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / JB [3158] Dominik Molák 2002 CZE Police team Brno 01:37:15.8
2 1 / BM50 [1158] Karel Molák 1971 CZE Police team Brno 01:37:32.5 00:16.7
3 1 / BM40 [4158] Ondřej Krátký 1983 CZE Police team Brno 01:40:48.0 03:32.2
4 2 / BM40 [5158] Marek Ševela Ševela 1979 CZE Police team Brno 01:42:02.0 04:46.2
5 2 / BM50 [2158] Robert Helešic 1972 CZE Police team Brno 01:53:03.6 15:47.8
6 3 / BM40 [183] Marek Hunkař 1985 CZE HZS Břeclav 02:01:19.1 24:03.3
7 1 / BM30 [177] Vojtěch Celta 1994 CZE HZS Břeclav 02:10:05.9 32:50.1
8 4 / BM40 [179] Michal Brychta 1979 CZE HZS Břeclav 02:16:47.9 39:32.1
9 2 / JB [3158] Dominik Molák 2002 CZE Police team Brno 01:37:15.8
10 3 / BM50 [1158] Karel Molák 1971 CZE Police team Brno 01:37:32.5 00:16.7

Nova jízda

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [395] Ondra Stropnický 1987 CZE Prodoli racing team 01:02:06.0
2 2 / Muži [328] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:02:53.5 00:47.5
3 3 / Muži [305] Maroš Erdziak 1980 CZE PBV MTB Team Brno 01:03:38.3 01:32.3
4 1 / Starší žáci [345] Jakub Zemene 2003 CZE Zábřeh 01:04:10.9 02:04.9
5 4 / Muži [382] Martin Šišovský 1986 SVK bikeacademy.sk 01:04:47.2 02:41.2
6 5 / Muži [310] Radek Hrdlička 1986 CZE Miroslav 01:04:48.3 02:42.3
7 6 / Muži [361] Stanislav Pláteník 1969 CZE Mikulov 01:04:57.2 02:51.2
8 7 / Muži [311] Karel Husek 1998 CZE EDLINE MTB Team 01:05:05.4 02:59.4
9 8 / Muži [390] Zdeněk Beneš 1979 CZE Lomnice u Tišnova 01:05:26.2 03:20.2
10 9 / Muži [322] Michal Moravec 1980 CZE GHOST Team 01:06:06.0 04:00.0

Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [349] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 01:36:18.8
2 1 / Muži [371] Radek Křižan 1974 CZE Kněždub 01:41:10.5 04:51.7
3 2 / Ženy [350] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:45:55.5 09:36.7
4 3 / Ženy [348] Martina Doleschalová 1981 CZE Moraviaman team Otrokovice 01:54:26.7 18:07.9
5 2 / Muži [391] Ivan Čabla 1980 CZE 1. Cyklopomoc Mikulov 02:01:38.5 25:19.7
6 3 / Muži [364] Robert Slaný 1969 CZE Břeclav 02:35:08.2 58:49.4
7 4 / Ženy [366] Jana Veverková 1972 CZE Velké Bílovice 02:35:09.9 58:51.1
8 5 / Ženy [365] Alena Slaná 1970 CZE Břeclav 02:35:10.4 58:51.6
9 6 / Ženy [347] Michaela Benkö 1974 CZE Brno 03:15:26.5 01:39:07.7
10 4 / Muži [156] Jiří Polách 1980 CZE Brno 03:15:27.1 01:39:08.3

Handicap

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Mužihandicap [351] Pavel Děcký 1974 CZE Spolek GO ON 01:49:58.0
2 2 / Mužihandicap [7108] Petr Hrabica 1954 CZE Václavovice 02:22:35.5 32:37.5
3 3 / Muži [356] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 02:34:16.8 44:18.8
4 4 / Mužihandicap [7109] Radoslav Fabián 1975 CZE Černí koně 02:55:55.2 01:05:57.2
5 5 / Muži [353] Petr Nerad 1966 CZE Handbike CR 03:01:26.7 01:11:28.7
6 6 / Mužihandicap [355] Pavel Šprynar 1972 CZE Kladno 03:03:04.1 01:13:06.1
7 1 / Ženy [352] Petra Hurtová 1985 CZE Dexter 03:12:30.8 01:22:32.8
8 7 / Mužihandicap [351] Pavel Děcký 1974 CZE Spolek GO ON 01:49:58.0
9 8 / Mužihandicap [7108] Petr Hrabica 1954 CZE Václavovice 02:22:35.5 32:37.5
10 9 / Muži [356] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 02:34:16.8 44:18.8