Mercedes-Benz Nova Cup Mikulov

24.09.2016 Mikulov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Trasa A 50km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30-39 [5210] Jan Škarnizl 1986 CZE Sram Mitas Trek 01:30:30.7
2 1 / M19-29 [5311] Jan Fojtík 1988 CZE Drásal Cannondale 01:30:32.5 00:01.8
3 2 / M19-29 [940] Tomáš Višňovský 1993 SVK PROefekt GHOST Team 01:32:13.0 01:42.3
4 3 / M19-29 [5325] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 01:34:55.4 04:24.7
5 4 / M19-29 [858] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 01:34:55.8 04:25.1
6 2 / M30-39 [944] Michal Lami 1986 SVK Kosice 01:34:56.3 04:25.6
7 3 / M30-39 [920] Jiří Křivánek 1985 CZE Premium Ethic Sport 01:34:57.2 04:26.5
8 5 / M19-29 [5315] Milan Damek 1992 CZE Nilfisk pro cycling 01:34:57.4 04:26.7
9 6 / M19-29 [945] Jakub Kurty 1997 SVK SLOVENSKO 01:35:00.3 04:29.6
10 1 / M40-49 [925] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 01:35:29.4 04:58.7

Nova jízda 25km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M40-49 [5282] Jan Benda 1976 CZE SK Fit 42:58.5
2 1 / junior [5738] Lukáš Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 43:07.2 00:08.7
3 2 / M40-49 [5277] Martin Lepič 1968 CZE Prodoli Racing Team 43:41.2 00:42.7
4 2 / junior [5053] Jakub Homola 2000 CZE Bike 2000 43:55.2 00:56.7
5 1 / M30-39 [5180] Lukáš Přichystal 1981 CZE OCA-Open Cycling Academy 43:56.1 00:57.6
6 3 / junior [5737] Jakub Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 44:30.2 01:31.7
7 1 / M60 [5324] Jiří Svoboda 1954 CZE Rajec allivictus 45:07.0 02:08.5
8 1 / M50-59 [5177] Milan Tuháček 1964 CZE TO EUROPE 45:46.9 02:48.4
9 2 / M50-59 [5054] Roman Zvolský 1965 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 46:17.2 03:18.7
10 1 / M19-29 [5165] Lukáš Podola 1994 CZE Nilfisk pro cycling team 46:24.7 03:26.2

odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [1008] Jan Fibikar 2012 CZE Nilfisk pro cycling team 00:50.8
2 2 / Muži [860] Dominik Lysoněk 2013 CZE Židlochovice 00:54.6 00:03.8
3 1 / Ženy [1026] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 00:57.9 00:07.1
4 3 / Muži [1032] Jan Skalický 2012 CZE Mimi Bike team 01:01.0 00:10.2
5 2 / Ženy nova [1046] Sofie Beritová 2012 CZE Praha 01:04.8 00:14.0
6 4 / Muži [5150] Ondřej Peslar 2012 CZE 01:07.9 00:17.1
7 3 / Ženy [1001] Štěpánka Otoupalíková 2014 CZE Tesla Brno 01:26.6 00:35.8
8 5 / Muži [1002] Václav Dumek 2014 CZE Cyklofit Liberec 01:35.6 00:44.8
9 4 / Ženy [1025] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 01:37.1 00:46.3
10 6 / Muži [916] Jiří Křivánek 2015 CZE Premium EthicSport 02:46.4 01:55.6

kola do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [902] Martin Michal 2010 CZE Rouchovany 01:21.0
2 1 / Ženy [1022] Agáta Cibulková 2010 CZE FOR BIKES cycling team 01:26.6 00:05.6
3 2 / Ženy [1057] Eliška Šumpíková 2010 CZE Fa RENE 01:29.6 00:08.6
4 2 / Muži [903] Petr Jílek 2011 CZE JP KOVO CZ 01:34.5 00:13.5
5 3 / Muži [874] František Fojtík 2010 CZE Bystřice pod Hostýnem 01:39.1 00:18.1
6 4 / Muži [1043] Quido Pokorný 2011 SVK Hrabovka 01:50.0 00:29.0
7 5 / Muži [1007] Jakub Václavík 2010 CZE Kamnný Újezd 02:02.4 00:41.4
8 6 / Muži [948] Viktor Nosek 2011 CZE Mikulov 02:03.2 00:42.2
9 3 / Ženy [680] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy 02:12.8 00:51.8
10 4 / Ženy nova [1052] Rebeka Maxiánová 2011 CZE Praha 4 02:14.7 00:53.7

7 - 9 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 04:28.6 02:09.6
2 2 / Muži [463] Honza Malíř 2008 CZE NILKFISK 04:35.1 00:06.5 02:17.3
3 3 / Muži [1054] Jiří Šumpík 2009 CZE Fa RENE 04:38.6 00:10.0 02:21.2
4 1 / Ženy [1017] Kristýna Neumannová 2007 CZE SK Tour sport Třebíč 04:40.7 00:12.1 02:22.4
5 4 / Muži [1029] David Vašut 2007 CZE Rožnov pod Radhoštěm 04:41.5 00:12.9 02:24.3
6 2 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:29.7 01:01.1 02:43.2
7 3 / Ženy [1056] Lucie Šumpíková 2007 CZE Fa RENE 05:39.7 01:11.1 02:39.3
8 5 / Muži [865] Marek Hort 2009 CZE 06:10.3 01:41.7 03:06.2
9 6 / Muži nova [1047] Sebastian Brunclík 2008 CZE Brunclíci 06:12.9 01:44.3 03:10.8
10 7 / Muži [996] Sebastian Luskač 2008 CZE Brno 06:16.9 01:48.3 02:55.0

10 - 12 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [877] Roman Šindelář 2005 CZE Hošek Motor 06:06.6 02:03.0
2 2 / Muži [1055] Pavel Šumpík 2006 CZE Fa RENE 06:07.0 00:00.4 01:58.6
3 3 / Muži [912] Šimon Kafka 2004 CZE Sk Tricyklo Chlubna 06:51.1 00:44.5 02:16.2
4 4 / Muži [1036] Libor Švec 2004 CZE CYKLOŠVEC GALAXY 06:51.7 00:45.1 02:18.2
5 1 / Ženy [1009] Anna Černá 2005 CZE Dráhanský sport team 06:54.6 00:48.0 02:15.8
6 5 / Muži [923] Vít Zadražil 2005 CZE Z Bike Team Třeboň 07:00.9 00:54.3 02:17.8
7 6 / Muži [1018] Nicolas FAJTÁK 2005 SVK ŠK Topoľčianky 07:03.5 00:56.9 02:20.3
8 7 / Muži [1019] Libor Batelka 2005 CZE Osová Bitýška 07:05.1 00:58.5 02:14.6
9 2 / Ženy [1020] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 07:08.5 01:01.9 02:19.1
10 3 / Ženy [1021] Tereza Cibulková 2006 CZE FOR BIKES cycling team 07:22.1 01:15.5 02:23.4

13 - 14 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [900] Richard Stloukal 2002 CZE ACT lerak Blansko 07:42.6 01:46.503:41.6
2 2 / Muži [924] Jiří Koktavý 2002 CZE Z Bike Team Třeboň 08:09.9 00:27.3 01:52.203:55.9
3 1 / Ženy [857] Laura Badinská 2002 CZE 10:59.8 03:17.2 02:32.305:21.4
4 3 / Muži [867] Václav Jeřábek 2003 CZE 11:04.4 03:21.8 02:31.205:22.3
5 2 / Ženy [901] Anna Michalová 2003 CZE 11:22.5 03:39.9 02:39.005:24.7

tandemy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [5257] Morozov Michálek Pavel Michálek 1963 CZE Agro 21 53:07.7
DNS / Muži [5607] Morozov Michálek Pavel Michálek 1963 CZE Agro 21