Nova Cup Sázava

17.06.2017 Sázava

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

trasa A celkem: 105, muzi : 100, zeny: 5, AM30: 15, AM40: 29, AM50: 32, AM60: 19, AM60+: 5, AW30: 4, AW40: 1, AW50: 0 [html] [pdf]
trasa B celkem: 227, muzi : 203, zeny: 24, JB: 11, BM30: 31, BM40: 60, BM50: 54, BM60: 37, BM60+: 10, JWB: 2, BW30: 7, BW40: 2, BW50: 10, BW50+: 3 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 2, muzi : 2, zeny: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]
Odrazedla celkem: 24, muzi : 12, zeny: 12, odrážedla: 24 [html] [pdf]
Predskolaci celkem: 13, muzi : 5, zeny: 8, kluci: 5, holky: 8 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 64, muzi : 33, zeny: 31, Starší žáci: 9, Muži: 24, Starší žákyně: 8, Ženy: 23 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 23, muzi : 11, zeny: 12, kluci: 11, holky: 12 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 19, muzi : 11, zeny: 8, kluci: 11, holky: 8 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 11, muzi : 7, zeny: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]

startovní listina trasa A

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 105 účastníků ( 100 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
AM30 [1] Adel Filip CZE Superior Suninvent Team 1990
AM50 [87] Artus Daniel CZE Nadšenci z Posázaví 1972
AM30 [84] Bartůněk Marek CZE Ethic Sport 1998
AM30 [31] Beran Ondřej CZE KC Slavia Praha 1989
AM60 [32] Březina Petr CZE KC Kutná Hora 1962
AM30 [33] Bureš Josef CZE Vlašim 1989
AM50 [34] Dařbujan Petr CZE TRUXXXIK cycling 1969
AM60+ [20] Dimmer Jan CZE ŠILHAVÝ-RAMALA 1953
AM50 [93] Dvořák Milan CZE Kolovraty 1972
AM40 [15] Ečer Tomáš CZE TRUXXXIK cycling 1979
AM60+ [35] Ekl Martin CZE Biketeam Kralupy 1957
AM40 [36] Fikar Martin CZE BAKAKO Nová Paka 1983
AM30 [37] Filip Vojtěch CZE Cyklo ATOM cycling team 1988
AW30 [38] Flašarová Nikol CZE BIG SHOCK! MTB TEAM 1991
AM60 [18] Flégl Aleš CZE CTM SILVINI R2 Sport 1963
AW40 [26] Fortelná Petra CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1984
AW30 [25] Fridrichová Lenka CZE GHOST team 1994
AM40 [39] Fuxa Martin CZE Ck Sázava-bike team 1979
AM50 [78] Hainzel Tomáš CZE O.K MOTO Racing Team 1976
AM60 [13] Havelka Petr CZE Hradecký spinning klub 1959
AM60 [23] Havlík Pavel CZE KT Tryskomyš 1967
AM60 [19] Hemelík Pavel CZE RockMachine-Cyklomax 1967
AM40 [40] Hladík Tomáš CZE BB CYKLOSPORT SUPERIOR 1982
AM50 [29] Holomeček Petr CZE Bistromatic 42 1973
AM40 [41] Houška Michal CZE Houšánci 1978
AM50 [4] Hruška Jan CZE GHOST team 1975
AM40 [100] Hynek Martin CZE Sport Club Calabrone 1987
AM40 [42] Cháb Miroslav CZE Sport Club Calabrone 1979
AM60 [43] Ježek Martin CZE 3M 1966
AM40 [44] Kadeřábek Jakub CZE Beroun 1983
AM40 [2] Kaněra Michal CZE GHOST team 1986
AM50 [92] Kapal Jan CZE Coffeebikers od Andělky - Velké Popovice 1974
AM50 [90] Karella Michal CZE Galaxi Cyklo Švec 1969
AM40 [85] Kechrt Tomáš CZE IN-life 1981
AM40 [17] Klapal Martin CZE DeVoss Legends 1987
AM30 [45] Knytl Martin CZE Kola Ledeč 1988
AM50 [12] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
AM30 [46] koutenský david CZE Vlašim 1992
AM50 [82] Král Jiří CZE Záměl 1977
AM60 [47] Krátký Michal CZE AZ MOBILITY 1964
AM40 [202] Krejčí Milan CZE GHOST team 1980
AM40 [83] Křivánek Jiří CZE Ethic Sport 1985
AM50 [48] Kubášek Petr CZE TRUXXXIK cycling 1968
AM60 [49] KUBRYCHT Miloš CZE Rockmachine Cyklomax 1967
AM50 [50] Kučera František CZE Dolly Vyškov 1971
AM60 [ ] Kumprecht Pavel CZE Úvaly 1967
AM60 [ ] Kumprecht Pavel CZE Úvaly 1967
AW30 [28] Kuntová Vendula CZE GHOST team 1993
AM60 [51] Kyndl Petr CZE Alset Racing Team 1965
AM30 [5] Lavička Adam CZE GHOST team 1995
AM40 [52] Maleček Radek CZE - 1979
AM40 [53] Malinský Martin CZE Ck Sázava-bike team 1979
AM50 [54] Marek David CZE MTB Šumava Riders 1972
AM30 [55] Mašín Roman CZE Lékárna Zásmuky 1993
AM60 [89] Matoušek Michal CZE BTK EURO BIKE Praha 1962
AM30 [56] Mikuláš Ondřej CZE Dlouhá Třebová 1990
AM50 [57] Mukařovský Jaroslav CZE kolo-pro-radost.cz, Český Brod 1969
AM40 [8] Nagy Petr CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1978
AM50 [98] Nedbal Jan CZE Krhanice 1971
AM60 [94] Nestler Josef CZE KL sport Most 1963
AM50 [58] Neumann Boris CZE eSeNBáci Jeseník 1968
AM50 [59] Neuwirth Jan CZE SILVINI technical sportswear 1975
AM50 [86] Novák Vladimír CZE Kladno 1976
AM50 [60] Novotný Jaroslav CZE Autocombi team Kutná Hora 1977
AM40 [77] Novotný Peter CZE Nováky 1979
AM60+ [61] Pavlíček Václav CZE Cyklosprt Kerda 1954
AM60 [62] Pekárek Jiří CZE KOLORADOTEAM 1961
AM30 [63] Plšek Radek CZE CYKLO PROFI 1991
AM50 [99] Rejzek Martin GER Eintracht Braunschweig 1972
AM50 [96] Saňa Tomáš CZE Praha 4 1970
AM40 [ ] Sekot Jaroslav CZE Kola Ledeč 1978
AM40 [3] Schejbal Josef CZE CYKLO PROFI 1978
AM40 [64] Skůček Petr CZE METROPROJEKT 1978
AM40 [65] Smola Karel CZE Auto I.S.R. 1984
AM50 [66] soběslav josef CZE KOLORADOTEAM 1968
AM50 [10] Souček Jiří CZE Cyklo ATOM cycling team 1970
AM50 [16] Sulzbacher Petr CZE Pitrs bikes 1975
AM40 [97] Svátek Štěpán CZE Rubena 1982
AM60+ [81] Svoboda Miroslav CZE Praha 9 - Kbely 1952
AM60+ [81] Svoboda Miroslav CZE Praha 9 - Kbely 1952
AM60 [67] Šafránek Jiří CZE Poděbrady 1964
AM60 [ ] šípek Miroslav CZE KSM HRÁDEK 1965
AM40 [68] Štíbr David CZE Alset Racing Team 1978
AM40 [69] Šusta Jan CZE Symbio+ BMC 1985
AM50 [80] Švorc Jiří CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 1973
AM40 [70] Trojan Tomáš CZE Chocerady 1987
AM50 [95] Tuna Milan CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1975
AM30 [6] Uhlíř Miroslav CZE CYKLO PROFI 1990
AM60 [22] Urbančík Pavel CZE 2k bike club Odry 1960
AM50 [21] Vacenovský Vít CZE KT Tryskomyš 1968
AM40 [72] Válek Václav CZE Roztoky 1980
AM40 [ ] Veselý Michal CZE RoRace Team Pyšely 1980
AM30 [73] Vidičan Tomáš CZE Havlíčkův Brod 1988
AM30 [ ] Višňovský Tomáš SVK PROefekt team 1993
AM40 [74] Vlachovský Michal CZE BSK racing 1987
AM50 [9] Vondrouš Pavel CZE CYKLO PROFI 1974
AM50 [11] Voříšek Láďa CZE CYKLO PROFI 1977
AM40 [75] Vrbata Jan CZE Nadšenci z Posázaví 1986
AM30 [14] Vymětalík Jaroslav CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 1991
AM50 [79] Waldecker Dušan CZE INS Ateliér Náchod 1972
AW30 [27] Wernerová Zuzana CZE GHOST team 1988
AM60 [88] Zábranský Vladimír CZE SK Kbely 1958
AM50 [7] Zárybnický Jiří CZE CK Vinohradské Šlapky 1976
AM60 [76] Zdeněk Richard CZE Kbely Cycling Team 1966
AM50 [24] Žibřid Pavel CZE INS Ateliér Náchod 1973

startovní listina trasa B

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 227 účastníků ( 203 mužů, 24 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
BM40 [231] Adamovský Tomáš CZE Kožlí 1984
BM50 [232] Bajčík Pavel CZE MTB Šumava Riders 1975
BM40 [233] Bakeš Petr CZE Ohaře 1983
BM50 [234] Bartoš Karel CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1973
BM30 [700] Bartsch Tomáš CZE TRANSBRODY 1988
BM30 [396] Berecký Ondřej CZE METAXTREN 1994
BM40 [235] Beroušek Martin CZE Jouda tým 1983
BM50 [236] Beroušek Pavel CZE Praha 6 1975
BW50 [688] Bindicsová Markéta CZE SKAJP 1970
BM60 [237] Bittner Boris CZE Český Brod 1964
JB [238] Bittner Jiří CZE Český Brod 1999
BW50 [239] Blazkova Denisa CZE Praha 6 1968
BM30 [684] Blecha Daniel CZE Kolín 1992
BW50 [240] Bohabojová Olga CZE Lékárna Zásmuky 1976
BM30 [691] Bohata Tomáš CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 1993
BM60 [ ] Brabec Miroslav CZE Bike Brdy 1967
BM50 [ ] BURIÁNEK Martin CZE Neratovice 1970
BM60+ [203] Bystrianský Jožka CZE GHOST team 1954
BM60+ [203] Bystrianský Jožka CZE GHOST team 1954
BM60 [694] Cichra Petr CZE Vynohradský šlapky 1961
JB [207] Coufal Tomáš CZE Apache Loko Trutnov 2001
BM60 [241] Čech Jan CZE PBT 1964
BM40 [243] Čepička Matěj CZE Magebike Kolín 1987
BM60 [242] Čepička Michal CZE Kolín 1960
BM40 [244] Červinka Zdeněk CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 1986
BM60 [211] Červinka Zdeněk CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 1964
BM60+ [245] Čihák Lubomír CZE Semice 1953
BM50 [246] Číhal Roman CZE Lužice 1970
BM30 [247] Dobšovič Vojtěch CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1997
BW50+ [ ] Doláková Táňa CZE Příbram 1958
BM30 [229] Dudek Tomáš CZE CK Kolo-park.cz 1988
BM60 [679] Dvořák Otakar CZE 1962
BM40 [248] Edr Jakub CZE Česká spořitelna - Accolade 1987
BM30 [249] Fabian Jan CZE Praha 1989
BW30 [678] Fleková Adéla CZE METAXTREN 1989
BW30 [250] Gembalová Karolína CZE GHOST team 1990
BM50 [251] Hálek Václav CZE GT Opportunity Brno 1974
BM60+ [374] Hanuš Václav CZE Divišov 1957
BM50 [252] Hanzel Ivan CZE Sázava 1971
BM30 [253] Havelka Pavel CZE SK CYKLO CHLUBNA 1988
BM50 [254] Havlíček Jan CZE BIKEMARAST team 1976
BM60 [255] Hejduk Richard CZE Divišov 1966
BM40 [256] Hlavatý Vladimir CZE Praha 9 1983
BW50 [218] Hodáňová Jitka CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1975
BM30 [257] Holub Jan CZE Symbio+ BMC 1998
BM40 [258] horáček vit CZE křesetice 1978
BM50 [390] Hrach Michal CZE Erste Premier Petr Čech team 1977
BM60 [395] Hrnčíř Jan CZE Mělník 1963
BM50 [380] Hříbal Jakub CZE Rábí 1972
BM60 [259] Hůla Luboš CZE MTB Rakovník 1960
BM50 [260] Chalupník Jan CZE Cerekvice n.L. 1970
BM50 [260] Chalupník Jan CZE Cerekvice n.L. 1970
BM40 [261] Chlubna Radek CZE SK CYKLO CHLUBNA 1987
BM40 [262] Chrudimsky Radek CZE Česká spořitelna 1982
BM60 [217] Janeček Petr CZE GHOST Team 1965
BM60 [263] Jelínek Jaroslav CZE Kutná Hora 1962
BM40 [698] Jetýlek Michal CZE Týnec nad Sázavou 1981
BM40 [364] Ježdík Pavel CZE skype 1979
BW50 [264] Ježková Ivana CZE Slapy 1968
BW40 [265] Joukalová Sysa CZE Rochmachine Cyklomax 1979
BM40 [266] Juklíček Jan CZE Přelouč 1980
BM50 [267] Kadleček František CZE bajker.eu 1974
BM30 [268] Kahoun Jakub CZE Libeň, Libeř 1990
BM60 [269] Kahoun Karel CZE Libeň, Libeř 1961
BM30 [270] Kajuk Jakub CZE XCT sport Hospůdka Karolína 1998
BM60 [209] Karaba Zdeněk CZE KABA-SPORT Chotěboř 1967
JWB [388] Karellová Michaela CZE GALAXY CYKLOŠVEC 1999
BM40 [372] Kedršt Petr CZE Bandas Kolín 1985
BM30 [363] Kern Daniel CZE Praha 1994
BM60 [271] Khek Roman CZE Kraken team Dobříš 1967
BM30 [204] Kindl Lukáš CZE DEXTER CYCLING 1990
BM40 [272] Kittler Jan CZE Praha 9 - Horní Počernice 1986
BM60 [676] Klíma Jiří CZE Kolín 1958
BM60+ [214] Klimeš Miloš CZE KC BRNO 1955
BM60+ [214] Klimeš Miloš CZE KC BRNO 1955
BM50 [375] Knott Jakub CZE Sloths 1973
BM50 [273] Koláčný Jaroslav CZE SamoukMTB 1969
BM60 [274] Kolář Jan CZE Sport-umění-peří 1958
BM50 [275] Kolář Václav CZE AC Sparta Praha Ciclink 1975
BM60 [224] Kolesa Luděk CZE Kbely Cycling Team 1961
BM60 [277] Kopečný Bořivoj CZE Hany Bany 1959
BM40 [278] Kořínek Petr CZE Eurofoam sport team 1982
BM40 [370] Kosička Lubor CZE Cyklovrakoviště 1984
BM40 [383] Kosík Zdeněk CZE www.ipal.cz 1980
JWB [368] Kotrbová Lenka CZE TJ Spartak Třebíč 2002
BM60 [225] Kovačka Jaroslav CZE DiabetTeem 1962
BM30 [279] Kovačka Michal CZE DiabetTeem 1991
JB [226] Krákora Ondřej CZE Sázava Kopaniny 2003
BM50 [228] Krákora Petr CZE Kasper Swix Team 1970
BM50 [384] Kremla Martin CZE MKA 1973
JB [381] Kulhavý Marek CZE XCT sport Hospůdka Karolína 1999
BM60+ [280] Kupec Jiří CZE Hradové Střímelice 1952
BW50 [281] Kyndlová Markéta CZE Alset Racing Team 1969
BM40 [373] Lehky Jiří CZE GHOST team 1980
BM50 [200] Linhart Milan CZE Galaxy CykloŠvec Stevens 1971
BM40 [282] Lubas Miroslav CZE Chotýšany 1978
BM50 [283] Majer Petr CZE Mrač 1972
BM40 [284] Malík Zbyněk CZE RVS 1984
BM40 [201] Malíř Jan CZE GHOST team 1980
JB [287] Marek Jan CZE Eurofoam sport team 1999
BM30 [ ] marek Jan CZE KC Slavia Praha 1998
BM50 [285] Marek Jaroslav CZE Autocombi Kutná Hora 1976
BM50 [286] Marek Libor CZE MTB Šumava Riders 1975
BM40 [704] Marták Petr CZE Exportis 1980
BW50+ [288] Matoušková Hana CZE BTK EURO BIKE Praha 1965
BW30 [289] Matoušková Michaela CZE BTK EURO BIKE Praha 1997
BM50 [290] Míchal Miroslav CZE Golčův Jeníkov 1974
BM60 [291] Michálek Miloslav CZE Sázava 1959
JB [362] Mika Jan CZE Sázava 2001
BM30 [292] Mikulecký Pavel CZE RAF Team Polička 1991
BM40 [293] Milichovsky LUBOŠ CZE Pneu Boháček 1979
BM50 [294] Nassler Martin CZE Kérkonošská telechasa 1975
BM40 [500] Nebesář Marek CZE METAXTREN 1983
BM30 [295] Nedbal Tomáš CZE Hluboká nad Vltavou 1991
BM50 [296] Nekolný Petr CZE Příbram 1972
BM50 [360] Němec Martin CZE Sázava 1976
BM60 [297] Nepraš Ladislav CZE Sázava 1959
BM60 [686] Nestler Jan CZE SKAJP 1961
BW30 [298] Nestlerová Klára CZE Koloshop Team 1992
BM40 [299] Netusil Michal CZE Praha 4 1982
BM40 [300] Nitka Jaroslav CZE METROPROJEKT 1978
BM50 [301] Nováček David CZE Kamenice 1970
BM40 [302] Novak Radek CZE L- bikers 1978
BM60 [681] Novotný MIchael CZE Tepíšovice 1965
BM60 [303] Novotný Miloslav CZE Kutná Hora 1966
BM30 [304] Novotný Ondřej CZE Uhlířské Janovice 1998
BM40 [371] Nykl David CZE Kolín 1981
BM40 [379] Pance Albert CZE Cyklo-středa 1983
BM40 [305] Papež Jirka CZE Tehov 1981
BM50 [306] Pasák Jan CZE MTB Šumava Riders 1975
BM30 [307] Patocs David CZE Koloshop Team 1988
BM50 [308] Paula Jaromír CZE Čáslav 1975
BM40 [309] Pavelek Ladislav CZE SC Calabrone 1978
BM50 [310] Pěgřímek Milan CZE Autocombi team Kutná Hora 1968
BM40 [385] Pecháček Jan CZE Porsche Praha Prosek 1986
BM40 [682] Pechr Miroslav CZE BPR Cycling team 1983
BM60 [215] Pek Miroslav CZE PEK Sport to Europe 1958
BM50 [687] Peterka Martin CZE Auto-Combi Kutná Hora 1971
BM30 [367] Petruš Lubomír CZE EthicSport 1990
JB [205] Pinkas Daniel CZE CYKLO-SKI klub Polička 2001
BM60+ [311] Pirk Jan CZE Praha 3 1948
BM50 [312] Pirk Tomáš CZE Konojedy 130 1973
BM60 [313] Pittner Jiří CZE Pohoda bike team 1963
BM40 [314] Podhola Ondřej CZE Scuderia dynamo Černočice 1986
BM40 [315] Podolka Stanislav CZE Pneu Boháček 1981
BM50 [359] Pokorný Petr CZE MTB CITRUS TEAM 1975
BM60 [316] Popel Karel CZE Bike Tuning Rudná 1960
BM40 [369] Prajsner Josef CZE Třebíč 1982
BM60 [317] Probst Jirka CZE Bike and surf team 1958
BW50 [693] Procházková Jana CZE Praha 1971
BM40 [318] Puška Richard CZE TV Nova 1983
BM50 [319] Rambousek Jan CZE Joachym MTB 1976
BM40 [320] Rams Jozef CZE Praha 10 - Malešice 1986
BM60 [213] Rauer Luboš CZE KABA SPORT Chotěboř 1966
BM40 [365] Reichert Vojtěch CZE Auto I.S.R. 1982
BM40 [321] Richter Tomáš CZE TV NOVA 1982
BM30 [393] Richter Zbyněk CZE MIMI BIKE TEAM 1991
BM30 [322] Roupec Pavel CZE Authentic bike 1995
JB [323] Roupec Radek CZE Authentic bike 2001
BM30 [399] Rydval Jakub CZE METAXTREN 1994
BW50 [324] Řeháková Jana CZE Radvanice 1975
BM40 [325] Sedláček Pavel CZE ROHOZEC AMULET TEAM 1987
BW30 [220] Schützová Sandra CZE ČKS SKI Jilemnice 1991
BM50 [327] Skalický Petr CZE METROPROJEKT 1977
BM50 [326] Skalický Tomáš CZE Rašovice 1969
BM30 [329] Skřivan Dominik CZE Praha 1996
BM50 [328] Skřivan Emilián CZE Praha 10 1971
JB [366] Slanař Josef CZE KUBR team 2000
BM40 [330] Smrčka Jan CZE Eurofoam sport team 1981
BM50 [361] Sochor Martin CZE Praha 1975
BM40 [382] Solnař Karel CZE Kolin 1980
JB [208] Souček Petr CZE BIKEMARAST team 1999
BM60 [389] Soukal František CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1962
BM60+ [332] Stach Jiří CZE Bekros Brno 1957
BM60 [331] Stach Zdeněk CZE Bekros Brno 1962
BM40 [333] Steiner Petr CZE Auto I.S.R. 1985
BM50 [334] Stejskal Karel CZE TRANSBRODY 1969
BM40 [335] Stránský Radek CZE Vrchlabí 1984
BM50 [386] Sviták Boby CZE Praha 1973
BM60+ [206] Svoboda Jiří CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1954
BM40 [336] Svoboda Ondřej CZE DiabetTeem 1982
BM30 [398] Svoboda Tomáš CZE METAXTREN 1993
BM50 [701] Šindelář Karel CZE Žižkovský tygři 1977
BM40 [377] Šindelka Jiří CZE IRM Bike team 1982
BM40 [337] Široký Michal CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1979
BM40 [210] Šmíd Petr CZE GHOST Team 1983
BM30 [230] Šmigelský Lukáš CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1996
BM40 [706] Šotek Jan CZE Babičtí hřebci 1980
BW50 [394] Šťastná Gabriela CZE Jihlava 1977
BW30 [376] Šťastná Veronika CZE Pchery 1988
BM50 [338] Štolle Roman CZE Vlašim Bike 26 1977
BM40 [339] Štrof Petr CZE PneuAlu Team 1979
BM40 [340] šubrt jan CZE ck nymburk 1978
BM50 [341] Šváb Karel CZE Bicykl Servis Kříž 1968
BM60 [342] Švarc Pavel CZE Praha4 1963
BW50 [227] Tamara Hynková CZE Sázava Kopaniny 1970
BM50 [343] Trkola Libor CZE Eurofoam sport team 1971
BM50 [378] Truska Jindra CZE Kolin 1974
BM50 [378] Truska Jindra CZE Kolin 1974
BM50 [703] tryner Petr CZE Babičtí hřebci 1972
BM60 [344] Tuhacek Milan CZE TO EUROPE 1964
BM50 [345] Tuláček Milan CZE Kolín 1976
BM50 [345] Tuláček Milan CZE Kolín 1976
BW30 [346] Turynová Hana CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1990
BM60 [347] Uher Michal CZE Lékárna Zásmuky 1960
BM30 [348] Urban Jakub CZE Mastník 1993
BM40 [358] Urbánek Radek CZE Vlašim 1984
BM30 [349] Vacek Jakub CZE - 1988
BM40 [397] Vágner Vladimír CZE METAXTREN 1981
BM50 [391] Varvařovský Petr CZE Lékařský triatlonový klub 1970
BM40 [350] Vavřík Miroslav CZE Praha 1980
BM60 [351] Vebr František CZE Kutna Hora 1963
BM40 [352] Vendl Zdenek CZE Poděbrady 1981
JB [353] Verner Jan CZE Uhlířské Janovice 1999
BM30 [354] Vilím Tomáš CZE Kolín 1988
BM40 [216] Víšek Roman CZE GHOST team 1987
BM40 [355] Vlach Daniel CZE Praha 9 1987
BM50 [387] Vlasák Radek CZE Benešov 1977
BW40 [219] Vokatá Martina CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 1983
BM30 [680] Vrána Dominik CZE METAXTREN 1996
BM50 [356] Vrba Pavel CZE Chomutov 1976
BM40 [ ] Záruba Jan CZE Praha 1982
BM60 [357] Zeman Igor CZE bajker.eu 1964
BM50 [ ] Zeman Marek CZE Praha 10 1971
BM50 [677] Zeman Martin CZE Těptín 1969
BM30 [685] Zima Tomáš CZE Ziromont Cycling team 1994
BW50+ [221] Žáčková Jana CZE BSK racing 1967

startovní listina Koloběžky na trase B (ČP muži)

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [222] Mihulka Martin CZE TJ Sokol Kunvald 1979
Muži [223] Pohl Martin CZE Spartak Police nad Metují 1978

startovní listina Odrazedla

start ~ 10:15:00 , přihlášeno: 24 účastníků ( 12 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
odrážedla [643] Buben Kryštof CZE Sázava 2014
odrážedla [605] Církva Václav CZE BEROUN 3 2013
odrážedla [631] Čvančarová Viktorie CZE Sázava 2014
odrážedla [659] Drábek Tom CZE BB RACING 2013
odrážedla [672] Dúcká Editka CZE Školka Prasek 2013
odrážedla [ ] Dúcká Editka CZE Kobylice 2013
odrážedla [628] Havel Eliáš CZE Gido team 2015
odrážedla [639] Horna Tomáš CZE Kladno 2014
odrážedla [602] Chvojková Alžběta CZE GHOST junior Team 2013
odrážedla [657] Janáčková Laura CZE Benešov 2013
odrážedla [620] Jirka Jakub CZE Sázava 2013
odrážedla [629] Kadeřábek Eduard CZE Beroun 2015
odrážedla [625] Lázničková Veronika CZE GHOST JUNIOR TEAM 2013
odrážedla [ ] Lázničková Veronika CZE GHOST junior Team 2013
odrážedla [641] Malčíková Anna CZE Kladno 2014
odrážedla [603] Malinska Adela CZE Ck Sázava-bike team 2014
odrážedla [675] Netušil Maxmilián CZE Praha4 2014
odrážedla [653] Neumanová Viktorie CZE Sázava 2015
odrážedla [640] Petrák Tomáš CZE Kladno 2014
odrážedla [642] Šlapánek Ondřej CZE Kladno 2014
odrážedla [665] Štíbrová Marie CZE Alset Racing Team 2014
odrážedla [604] Štrofová Ema CZE PneuAlu Team 2014
odrážedla [717] Švestka Matyáš CZE CykloNovinky.cz 2016
odrážedla [650] Trmal Vladimír CZE Sázava 2015

startovní listina Predskolaci

start ~ 10:23:00 , přihlášeno: 13 účastníků ( 5 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [668] Benda Stanislav CZE KH Tour - BH Bikes team 2012
kluci [658] Drábek Tom CZE BB RACING 2013
holky [652] Hendrychová Elen CZE Sázava 2012
kluci [673] Houdek Lukáš CZE Oleška 2014
holky [656] Janáčková Laura CZE Benešov 2013
holky [606] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
holky [612] Peterková Eliška CZE Spartak MTB Vrchlabí 2005
holky [689] Peterková Linda CZE Kolín 2012
holky [674] Saňová Tereza CZE Praha 2012
kluci [637] Šindler Filip CZE Benešov 2012
kluci [655] Šindler Jakub CZE Benešov 2012
holky [618] Štrofová Natálie CZE PneuAlu Team 2012
holky [647] Váňová Ema CZE Sázava 2012

startovní listina Nova jízda

start ~ 10:30:00 , přihlášeno: 64 účastníků ( 33 mužů, 31 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [501] Bednařík Kamil CZE METROPOJEKT 1985
Muži [502] Beňačka David CZE Praha 1986
Muži [547] Brych Lukáš CZE Nova 1977
Muži [546] Brych Tomáš CZE NOVA 1977
Muži [546] Brych Tomáš CZE NOVA 1977
Starší žáci [503] Církva Vojtěch CZE TJ Lokomotiva Beroun 2004
Ženy [532] Červinková Petra CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 1971
Ženy [504] Danešová Martina CZE Sázava 1987
Muži [549] Drahokoupil Jiří CZE Sázava 1966
Ženy [556] Dvořáková Jana CZE Praha 1963
Ženy [505] Filipová Veronika CZE DiabetTeem 1987
Ženy [528] Hetmanová Barbora CZE TPCA bike team 2001
Muži [212] Hodáň Petr CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1968
Muži [545] Hodáň Petr CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1968
Starší žáci [530] Horáček Adam CZE Křesetice 2008
Starší žáci [531] Horáček Jakub CZE Křesetice 2007
Ženy [529] Horáčková Kristýna CZE Křesetice 1977
Muži [543] Chochola Tomáš CZE Sázava 1970
Ženy [544] Chocholová Valérie CZE Sázava 2001
Ženy [548] Chrudimska Pavla CZE Česká spořitelna 1982
Ženy [507] Chvojková Šárka CZE GHOST team 1982
Ženy [508] Jiránková Jitka CZE Praha 9 1976
Muži [540] Jirka Leoš CZE Sázava 1972
Starší žáci [541] Jirka Lukáš CZE Sázava 2009
Ženy [534] Jirků Magdaléna CZE DiabetTeem 1989
Muži [ ] Kačirek Jindřich CZE ReKa Nábytek 1973
Muži [537] Khek Luboš CZE CykloNovinky.cz 1970
Muži [ ] Kolaja Jan CZE Kupkolo MTB Trilogy 2 1981
Ženy [533] Kovačková Věra CZE DiabetTeem 1963
Muži [559] Koza Petr CZE Hořice 1975
Starší žákyně [535] Krákorová Eva CZE Sázava Kopaniny 2004
Ženy [509] Krotilová Lucie CZE METROPROJEKT 1982
Muži [510] Křenek David CZE G.D.K. Bike Team 1971
Starší žáci [511] Křenek David CZE G.D.K. Bike Team 2005
Muži [512] Kunc Marek CZE GHOST team 1975
Ženy [551] Kynclová Jana CZE MIMI BIKE TEAM 1985
Starší žákyně [514] Majerová Kateřina CZE Poříčí nad Sázavou 2003
Ženy [513] Majerová Zuzana CZE Poříčí nad Sázavou 1978
Ženy [515] Malířová Věrka CZE GHOST team 1977
Ženy [516] Milichovska Martina CZE Pneu Boháček 1980
Starší žáci [517] Milichovsky jakub CZE Pneu Boháček 2004
Ženy [518] Němcová Eva CZE Praha 4 1974
Muži [519] Neuman Daniel CZE Vrdy 1974
Starší žáci [542] Neuman Daniel CZE Expres cz scott team Kolin 2006
Starší žáci [520] Novák Karel CZE S-Sport Hronov 2003
Muži [ ] Novotný Jarda CZE Jílové u Prahy 1975
Muži [553] Pecháček Libor CZE Cyklo-trial Střední Čechy 1973
Starší žákyně [550] Pecháčková Denisa CZE Cyklo-trial Střední Čechy 2007
Muži [521] Pelčarský Aleš CZE Hořice 1981
Starší žákyně [522] Peterková Eliška CZE MTB Spartak Vrchlabí 2005
Ženy [536] Pirklová Věra CZE CykloNovinky.cz 1969
Ženy [524] Pittnerová Simona CZE Pohoda bike team 1992
Ženy [523] Pittnerová Šárka CZE Pohoda bike team 1971
Starší žákyně [554] Podlipná Barbora CZE BAKAKO 2004
Starší žákyně [557] Radová Daniela CZE Cykloklub Benešov 2005
Starší žákyně [525] Sílová Natalie CZE Lyški Team 2005
Starší žáci [714] Skolil Adam CZE Světice 2005
Muži [558] Skolil Pavel CZE Světice 1976
Starší žákyně [713] Skolilová Viktorie CZE Světice 2007
Muži [526] STANĚK Tomáš CZE BAKAKO Nová Paka 1970
Muži [538] Švestka Jan CZE CykloNovinky.cz 1957
Ženy [539] Švestková Anna CZE CykloNovinky.cz 1963
Muži [555] Umlauf Michal CZE MIMI BIKE TEAM 1985
Ženy [552] Umlaufová Jana CZE MIMI BIKE TEAM 1988

startovní listina Koloběžky na trase Nova

start ~ 10:30:00 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [527] Vodehnal Tomáš CZE Dvůr Králové nad Labem 1967

startovní listina Minižáci 1

start ~ 10:33:00 , přihlášeno: 23 účastníků ( 11 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [663] Bernáthová Viktorka CZE Sázava 2010
holky [660] Drábková Nela CZE BB RACING 2011
kluci [671] Dúcký Ondřej CZE Kobylice 2010
kluci [ ] Dúcký Ondřej CZE Kobylice 2010
kluci [651] Halčin Oliver CZE Sázava 2010
holky [627] Havlová Eliška CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 2010
kluci [695] Jetýlek David CZE Týnec nad Sázavou 2011
kluci [696] Jetýlek Jakub CZE Týnec nad Sázavou 2011
holky [626] Lázničková Barbora CZE Nilfisk pro cycling 2011
holky [ ] Lázničková Barbora CZE GHOST junior team 2011
holky [635] Lubasová Nela CZE Chotýšany 2011
holky [670] Pecháčková Daniela CZE Cyklo-trial Střední Čechy 2010
kluci [648] Pícha Vojtěch CZE BB RACING 2010
holky [649] Píchová Ema CZE Sázava 2011
holky [621] Rangulová Johana CZE Sázava 2011
kluci [623] Rejhon Martin CZE Sázava 2010
holky [705] Říhová Kateřina CZE Sázava 2010
holky [666] Stibůrková Marie Antonie CZE Sázava 2010
kluci [616] Sulzbacher Vojtěch CZE Pitrs bikes 2010
kluci [697] Šubrt Jan CZE Semice 2010
holky [630] Tatíčková Natálie CZE Sázava 2011
kluci [712] Tichovský Erik CZE Sázava 2010
kluci [646] Váňa Šimon CZE Sázava 2010

startovní listina Minižáci 2

start ~ 10:45:00 , přihlášeno: 19 účastníků ( 11 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [638] Beran Vojtech CZE Ledecko 2009
kluci [664] Bernáth Jakub CZE Sázava 2009
holky [667] Čechová Nela CZE Sázava 2009
holky [669] Fortelná Ella CZE MM Auto Mtb team 2009
kluci [636] Hofmiler Michal CZE Červený Hrádek 2009
holky [607] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
holky [710] Křenková Hana CZE Praha 2008
holky [708] Křenková Tereza CZE Praha 2008
kluci [609] Kunc Tomáš CZE GHOST junior Team 2009
holky [634] Lubasová Aneta CZE Chotýšany 2009
kluci [661] Macek Václav CZE Sázava 2008
kluci [624] Nemnan Marek CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 2008
kluci [610] Pavelek Tom CZE SC Calabrone 2009
kluci [662] Platonov Boris CZE Kutná Hora 2008
kluci [622] Rangula Jonáš CZE Sázava 2009
holky [615] Skůčková Klaudie CZE livingroomworkout.eu 2009
holky [709] Šendýlková Anna CZE Sázava 2008
kluci [645] Švarc Jakub CZE Sázava 2009
kluci [644] Švec Milan CZE Sázava 2008

startovní listina Mladší žáci

start ~ 10:58:00 , přihlášeno: 11 účastníků ( 7 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [619] Hainzelová Lucie CZE Pitrs bikes 2005
kluci [601] Chvojka Filip CZE GHOST junior Team 2007
kluci [632] Jura Antonín CZE Expres cz Scott team Kolín 2006
kluci [608] Kruliš Jan CZE TJ Stadion Louny 2007
kluci [654] Lněnička Jakub CZE Sázava 2007
holky [611] Paveleková Julie CZE SC Calabrone 2007
holky [633] Pokorná Petra CZE Ledeč nad Sázavou 2003
kluci [613] Saidl Filip CZE Pitrs bikes 2006
kluci [614] Skůček Kristian CZE livingroomworkout.eu 2006
holky [617] Sulzbacherová Martina CZE Pitrs bikes 2005
kluci [711] Tichovský Daniel CZE Sázava 2006