Nova Cup Sázava

17.06.2017 Sázava 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

trasa A celkem: 90, muzi : 86, zeny: 4, AM30: 13, AM40: 25, AM50: 28, AM60: 16, AM60 : 0, AW30: 3, AW40: 1, AW50: 0, AM60+: 4 [html] [pdf]
trasa B celkem: 206, muzi : 186, zeny: 20, JB: 10, BM30: 29, BM40: 58, BM50: 45, BM60: 36, BM60 : 0, JWB: 2, BW30: 7, BW40: 2, BW50: 7, BW50 : 0, BM60+: 8, BW50+: 2 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 2, muzi : 2, zeny: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]
Odrazedla celkem: 22, muzi : 12, zeny: 10, odrážedla: 22 [html] [pdf]
Predskolaci celkem: 12, muzi : 5, zeny: 7, kluci: 5, holky: 7 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 57, muzi : 27, zeny: 30, Starší žáci: 9, Muži: 18, Starší žákyně: 8, Ženy: 22 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 21, muzi : 10, zeny: 11, kluci: 10, holky: 11 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 18, muzi : 11, zeny: 7, kluci: 11, holky: 7 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 11, muzi : 7, zeny: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]

výsledková listina Nova jízda

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [521] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 42:59 00:00
2 2 / Muži [526] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 45:33 02:33
3 1 / Starší žáci [520] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 47:23 04:23
4 2 / Starší žáci [503] Vojtěch Církva 2004 CZE TJ Lokomotiva Beroun 47:38 04:38
5 1 / Starší žákyně [557] Daniela Radová 2005 CZE Cykloklub Benešov 51:49 08:49
6 3 / Muži [546] Tomáš Brych 1977 CZE NOVA 53:41 10:41
7 4 / Muži [501] Kamil Bednařík 1985 CZE METROPOJEKT 54:53 11:53
8 2 / Starší žákyně [522] Eliška Peterková 2005 CZE Spartak MTB Vrchlabí 55:09 12:09
9 5 / Muži [545] Petr Hodáň 1968 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 55:35 12:35
10 6 / Muži [559] Petr Koza 1975 CZE Hořice 55:48 12:48
11 1 / Ženy [532] Petra Červinková 1971 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 57:38 14:38
12 7 / Muži [512] Marek Kunc 1975 CZE GHOST team 58:48 15:49
13 2 / Ženy [507] Šárka Chvojková 1982 CZE GHOST team 58:59 15:59
14 3 / Starší žáci [714] Adam Skolil 2005 CZE Světice 01:00:22 17:23
15 8 / Muži [555] Michal Umlauf 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:02:10 19:10
16 3 / Ženy [551] Jana Kynclová 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:02:21 19:21
17 9 / Muži [553] Libor Pecháček 1973 CZE Cyklo-trial Střední Čechy 01:02:26 19:26
18 3 / Starší žákyně [550] Denisa Pecháčková 2007 CZE Cyklo-trial Střední Čechy 01:02:27 19:27
19 4 / Ženy [504] Martina Danešová 1987 CZE Sázava 01:03:35 20:36
20 4 / Starší žákyně [554] Barbora Podlipná 2004 CZE BAKAKO 01:06:18 23:18
21 5 / Starší žákyně [535] Eva Krákorová 2004 CZE Sázava Kopaniny 01:07:11 24:11
22 4 / Starší žáci [511] David Křenek 2005 CZE G.D.K. Bike Team 01:07:38 24:39
23 10 / Muži [510] David Křenek 1971 CZE G.D.K. Bike Team 01:07:39 24:39
24 11 / Muži [549] Jiří Drahokoupil 1966 CZE Sázava 01:08:40 25:40
25 5 / Starší žáci [542] Daniel Neuman 2006 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 01:09:30 26:30
26 5 / Ženy [508] Jitka Jiránková 1976 CZE Praha 9 01:10:54 27:54
27 6 / Ženy [509] Lucie Krotilová 1982 CZE METROPROJEKT 01:10:58 27:58
28 7 / Ženy [528] Barbora Hetmanová 2001 CZE TPCA bike team 01:11:12 28:12
29 8 / Ženy [518] Eva Němcová 1974 CZE Praha 4 01:12:50 29:50
30 6 / Starší žákyně [713] Viktorie Skolilová 2007 CZE Světice 01:12:57 29:57
31 9 / Ženy [556] Jana Dvořáková 1963 CZE Praha 01:12:57 29:58
32 12 / Muži [558] Pavel Skolil 1976 CZE Světice 01:13:00 30:00
33 7 / Starší žákyně [525] Natalie Sílová 2004 CZE Lyški Team 01:14:30 31:31
34 13 / Muži [502] David Beňačka 1986 CZE Praha 01:14:32 31:32
35 10 / Ženy [548] Pavla Chrudimska 1982 CZE Česká spořitelna 01:16:09 33:09
36 11 / Ženy [505] Veronika Filipová 1987 CZE DiabetTeem 01:16:17 33:17
37 12 / Ženy [552] Jana Umlaufová 1988 CZE MIMI BIKE TEAM 01:16:25 33:25
38 8 / Starší žákyně [514] Kateřina Majerová 2003 CZE Poříčí nad Sázavou 01:18:08 35:08
39 6 / Starší žáci [541] Lukáš Jirka 2009 CZE Sázava 01:18:25 35:25
40 14 / Muži [540] Leoš Jirka 1972 CZE Sázava 01:18:27 35:27
41 13 / Ženy [513] Zuzana Majerová 1978 CZE Poříčí nad Sázavou 01:18:29 35:29
42 14 / Ženy [544] Valérie Chocholová 2001 CZE Sázava 01:19:01 36:01
43 15 / Muži [543] Tomáš Chochola 1970 CZE Sázava 01:19:03 36:04
44 15 / Ženy [533] Věra Kovačková 1963 CZE DiabetTeem 01:19:09 36:10
45 16 / Ženy [534] Magdaléna Jirků 1989 CZE DiabetTeem 01:19:25 36:25
46 16 / Muži [519] Daniel Neuman 1974 CZE Vrdy 01:26:02 43:02
47 17 / Ženy [529] Kristýna Horáčková 1977 CZE Křesetice 01:26:08 43:08
48 7 / Starší žáci [531] Jakub Horáček 2007 CZE Křesetice 01:26:10 43:10
49 8 / Starší žáci [530] Adam Horáček 2008 CZE Křesetice 01:26:10 43:10
50 18 / Ženy [516] Martina Milichovska 1980 CZE Pneu Boháček 01:35:32 52:33
51 9 / Starší žáci [517] jakub Milichovsky 2004 CZE Pneu Boháček 01:35:34 52:34
52 19 / Ženy [536] Věra Pirklová 1969 CZE CykloNovinky.cz 01:41:36 58:37
53 17 / Muži [537] Luboš Khek 1970 CZE CykloNovinky.cz 01:41:37 58:37
54 20 / Ženy [524] Simona Pittnerová 1992 CZE Pohoda bike team 02:00:34 01:17:34
55 21 / Ženy [523] Šárka Pittnerová 1971 CZE Pohoda bike team 02:00:39 01:17:40
56 22 / Ženy [539] Anna Švestková 1963 CZE CykloNovinky.cz 02:00:40 01:17:40
57 18 / Muži [538] Jan Švestka 1957 CZE CykloNovinky.cz 02:00:41 01:17:41