Nova Cup Sázava

17.06.2017 Sázava 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

trasa A celkem: 90, muzi : 86, zeny: 4, AM30: 13, AM40: 25, AM50: 28, AM60: 16, AM60 : 0, AW30: 3, AW40: 1, AW50: 0, AM60+: 4 [html] [pdf]
trasa B celkem: 206, muzi : 186, zeny: 20, JB: 10, BM30: 29, BM40: 58, BM50: 45, BM60: 36, BM60 : 0, JWB: 2, BW30: 7, BW40: 2, BW50: 7, BW50 : 0, BM60+: 8, BW50+: 2 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 2, muzi : 2, zeny: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]
Odrazedla celkem: 22, muzi : 12, zeny: 10, odrážedla: 22 [html] [pdf]
Predskolaci celkem: 12, muzi : 5, zeny: 7, kluci: 5, holky: 7 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 57, muzi : 27, zeny: 30, Starší žáci: 9, Muži: 18, Starší žákyně: 8, Ženy: 22 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 21, muzi : 10, zeny: 11, kluci: 10, holky: 11 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 18, muzi : 11, zeny: 7, kluci: 11, holky: 7 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 11, muzi : 7, zeny: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]

výsledková listina trasa B

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / BM30 [367] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 01:35:17 00:00
2 1 / BM40 [243] Matěj Čepička 1987 CZE Magebike Kolín 01:39:29 04:12
3 1 / BM50 [390] Michal Hrach 1977 CZE Petříkov 01:41:08 05:50
4 2 / BM30 [204] Lukáš Kindl 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:41:13 05:56
5 3 / BM30 [398] Tomáš Svoboda 1993 CZE METAXTREN 01:42:45 07:27
6 1 / JB [287] Jan Marek 1999 CZE Eurofoam sport team 01:43:28 08:11
7 4 / BM30 [399] Jakub Rydval 1994 CZE METAXTREN 01:44:51 09:33
8 5 / BM30 [247] Vojtěch Dobšovič 1997 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:45:29 10:11
9 2 / BM40 [330] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam sport team 01:45:30 10:13
10 3 / BM40 [201] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 01:45:34 10:16
11 2 / BM50 [234] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:45:34 10:17
12 6 / BM30 [257] Jan Holub 1998 CZE Symbio+ BMC 01:46:13 10:56
13 4 / BM40 [379] Albert Pance 1983 CZE Cyklo-středa 01:47:23 12:06
14 3 / BM50 [306] Jan Pasák 1975 CZE MTB Šumava Riders 01:47:24 12:06
15 5 / BM40 [333] Petr Steiner 1985 CZE Auto I.S.R. 01:47:26 12:09
16 6 / BM40 [365] Vojtěch Reichert 1982 CZE Auto I.S.R. 01:47:27 12:10
17 7 / BM40 [397] Vladimír Vágner 1981 CZE METAXTREN 01:48:12 12:55
18 8 / BM40 [325] Pavel Sedláček 1987 CZE Symbio+ BMC 01:48:57 13:40
19 7 / BM30 [700] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 01:49:07 13:50
20 8 / BM30 [396] Ondřej Berecký 1994 CZE METAXTREN 01:49:58 14:41
21 9 / BM40 [500] Marek Nebesář 1983 CZE METAXTREN 01:49:58 14:41
22 4 / BM50 [343] Libor Trkola 1971 CZE Eurofoam sport team 01:50:00 14:43
23 9 / BM30 [253] Pavel Havelka 1988 CZE SK CYKLO CHLUBNA 01:50:02 14:45
24 10 / BM30 [349] Jakub Vacek 1988 CZE Dolní Bousov 01:50:07 14:50
25 1 / BM60 [679] Otakar Dvořák 1962 CZE 01:50:08 14:51
26 2 / JB [207] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:51:52 16:35
27 10 / BM40 [337] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:52:40 17:23
28 11 / BM40 [278] Petr Kořínek 1982 CZE Eurofoam sport team 01:52:47 17:30
29 5 / BM50 [267] František Kadleček 1974 CZE bajker.eu 01:53:27 18:10
30 12 / BM40 [262] Radek Chrudimsky 1982 CZE Česká spořitelna 01:53:44 18:27
31 3 / JB [205] Daniel Pinkas 2001 CZE Bike Freaks Holice 01:53:44 18:27
32 13 / BM40 [340] jan šubrt 1978 CZE ck nymburk 01:54:06 18:49
33 14 / BM40 [266] Jan Juklíček 1980 CZE Přelouč 01:54:16 18:59
34 11 / BM30 [685] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 01:54:49 19:32
35 12 / BM30 [292] Pavel Mikulecký 1991 CZE RAF Team Polička 01:55:04 19:47
36 15 / BM40 [261] Radek Chlubna 1987 CZE SK CYKLO CHLUBNA 01:55:04 19:47
37 13 / BM30 [680] Dominik Vrána 1996 CZE METAXTREN 01:56:05 20:48
38 2 / BM60 [344] Milan Tuhacek 1964 CZE TO EUROPE 01:56:30 21:13
39 3 / BM60 [215] Miroslav Pek 1958 CZE PEKSPORT SPECIALIZED 01:56:32 21:15
40 4 / JB [366] Josef Slanař 2000 CZE KUBR team 01:56:34 21:17
41 1 / BW30 [220] Sandra Schützová 1991 CZE TJ Sokol Holé Vrchy 01:57:37 22:20
42 6 / BM50 [380] Jakub Hříbal 1972 CZE Rábí 01:58:09 22:52
43 7 / BM50 [232] Pavel Bajčík 1975 CZE MTB Šumava Riders 01:58:18 23:01
44 1 / BM60+ [206] Jiří Svoboda 1954 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 01:58:47 23:30
45 8 / BM50 [327] Petr Skalický 1977 CZE METROPROJEKT 01:59:17 24:00
46 5 / JB [353] Jan Verner 1999 CZE Uhlířské Janovice 01:59:18 24:01
47 16 / BM40 [210] Petr Šmíd 1983 CZE GHOST Team 01:59:37 24:20
48 4 / BM60 [271] Roman Khek 1967 CZE Kraken team Dobříš 01:59:41 24:24
49 17 / BM40 [682] Miroslav Pechr 1983 CZE Brdonoš 01:59:51 24:34
50 9 / BM50 [251] Václav Hálek 1974 CZE GT Opportunity Brno 02:00:04 24:47
51 10 / BM50 [334] Karel Stejskal 1969 CZE TRANSBRODY 02:00:30 25:13
52 18 / BM40 [299] Michal Netusil 1982 CZE Praha 4 02:00:30 25:13
53 5 / BM60 [209] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:00:56 25:38
54 19 / BM40 [373] Jiří Lehky 1980 CZE Nilfisk pro cycling 02:00:56 25:39
55 14 / BM30 [307] David Patocs 1988 CZE Koloshop Team 02:01:00 25:43
56 6 / JB [323] Radek Roupec 2001 CZE Authentic bike 02:01:13 25:56
57 15 / BM30 [322] Pavel Roupec 1995 CZE Authentic bike 02:01:44 26:27
58 11 / BM50 [294] Martin Nassler 1975 CZE Kérkonošská telechasa 02:01:58 26:41
59 20 / BM40 [704] Petr Marták 1980 CZE Exportis 02:02:01 26:44
60 12 / BM50 [290] Miroslav Míchal 1974 CZE Golčův Jeníkov 02:02:01 26:44
61 13 / BM50 [319] Jan Rambousek 1976 CZE Joachym MTB 02:02:12 26:54
62 6 / BM60 [317] Jirka Probst 1958 CZE Bike and surf team 02:02:35 27:18
63 7 / BM60 [357] Igor Zeman 1964 CZE bajker.eu 02:03:08 27:51
64 16 / BM30 [393] Zbyněk Richter 1991 CZE MIMI BIKE TEAM 02:03:41 28:24
65 21 / BM40 [369] Josef Prajsner 1982 CZE Třebíč 02:04:04 28:47
66 17 / BM30 [230] Lukáš Šmigelský 1996 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:05:15 29:58
67 14 / BM50 [286] Libor Marek 1975 CZE MTB Šumava Riders 02:05:24 30:07
68 8 / BM60 [242] Michal Čepička 1960 CZE Kolín 02:05:29 30:12
69 15 / BM50 [260] Jan Chalupník 1970 CZE Cerekvice n.L. 02:05:47 30:30
70 16 / BM50 [378] Jindra Truska 1974 CZE Kolin 02:06:02 30:45
71 22 / BM40 [302] Radek Novak 1978 CZE L- bikers 02:06:10 30:53
72 9 / BM60 [213] Luboš Rauer 1966 CZE KABA sport CHotěboř 02:06:28 31:11
73 17 / BM50 [387] Radek Vlasák 1977 CZE Benešov 02:06:48 31:30
74 23 / BM40 [248] Jakub Edr 1987 CZE Česká spořitelna - Accolade 02:06:54 31:37
75 18 / BM30 [229] Tomáš Dudek 1988 CZE CK Kolo-park.cz 02:08:16 32:59
76 19 / BM30 [691] Tomáš Bohata 1993 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 02:08:18 33:01
77 2 / BW30 [678] Adéla Fleková 1989 CZE METAXTREN 02:08:30 33:13
78 1 / BW40 [219] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:09:14 33:57
79 10 / BM60 [342] Pavel Švarc 1963 CZE Praha4 02:09:17 34:00
80 18 / BM50 [375] Jakub Knott 1973 CZE Sloths 02:09:30 34:13
81 24 / BM40 [698] Michal Jetýlek 1981 CZE Týnec nad Sázavou 02:09:55 34:38
82 25 / BM40 [216] Roman Víšek 1987 CZE GHOST team 02:09:56 34:39
83 19 / BM50 [312] Tomáš Pirk 1973 CZE Konojedy 130 02:10:30 35:13
84 26 / BM40 [309] Ladislav Pavelek 1978 CZE SC Calabrone 02:11:16 35:59
85 20 / BM50 [308] Jaromír Paula 1975 CZE Čáslav 02:11:17 36:00
86 21 / BM50 [273] Jaroslav Koláčný 1969 CZE SamoukMTB 02:11:19 36:02
87 27 / BM40 [300] Jaroslav Nitka 1978 CZE METROPROJEKT 02:11:28 36:11
88 22 / BM50 [359] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 02:11:40 36:23
89 3 / BW30 [289] Michaela Matoušková 1997 CZE BTK EURO BIKE Praha 02:11:49 36:32
90 23 / BM50 [341] Karel Šváb 1968 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 02:12:01 36:44
91 24 / BM50 [254] Jan Havlíček 1976 CZE BIKEMARAST team 02:12:05 36:48
92 11 / BM60 [224] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 02:12:37 37:20
93 25 / BM50 [283] Petr Majer 1972 CZE Mrač 02:12:40 37:23
94 26 / BM50 [252] Ivan Hanzel 1971 CZE Sázava 02:12:54 37:36
95 2 / BM60+ [203] Jožka Bystrianský 1954 CZE GHOST team 02:12:54 37:37
96 12 / BM60 [313] Jiří Pittner 1963 CZE Pohoda bike team 02:12:56 37:38
97 7 / JB [226] Ondřej Krákora 2003 CZE Sázava Kopaniny 02:13:09 37:52
98 28 / BM40 [231] Tomáš Adamovský 1984 CZE Kožlí 02:13:17 38:00
99 27 / BM50 [687] Martin Peterka 1971 CZE Auto-Combi Kutná Hora 02:13:46 38:29
100 13 / BM60 [263] Jaroslav Jelínek 1962 CZE Kutná Hora 02:13:48 38:31
101 3 / BM60+ [214] Miloš Klimeš 1955 CZE KC BRNO 02:14:02 38:44
102 14 / BM60 [686] Jan Nestler 1961 CZE SKAJP 02:14:04 38:47
103 29 / BM40 [352] Zdenek Vendl 1981 CZE Poděbrady 02:14:06 38:48
104 28 / BM50 [200] Milan Linhart 1971 CZE Galaxy CykloŠvec Stevens 02:14:12 38:55
105 4 / BM60+ [245] Lubomír Čihák 1953 CZE Semice 02:14:36 39:18
106 15 / BM60 [389] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:14:41 39:23
107 16 / BM60 [291] Miloslav Michálek 1959 CZE Bělokozlík Bike 02:15:19 40:01
108 4 / BW30 [346] Hana Turynová 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:15:21 40:03
109 30 / BM40 [282] Miroslav Lubas 1978 CZE Chotýšany 02:15:24 40:07
110 17 / BM60 [395] Jan Hrnčíř 1963 CZE Mělník 02:17:01 41:44
111 18 / BM60 [316] Karel Popel 1960 CZE Bike Tuning Rudná 02:17:14 41:57
112 20 / BM30 [348] Jakub Urban 1993 CZE Mastník 02:17:29 42:12
113 19 / BM60 [303] Miloslav Novotný 1966 CZE Kutná Hora 02:17:30 42:13
114 21 / BM30 [304] Ondřej Novotný 1998 CZE Uhlířské Janovice 02:17:31 42:14
115 29 / BM50 [384] Martin Kremla 1973 CZE MKA 02:17:31 42:14
116 31 / BM40 [339] Petr Štrof 1979 CZE PneuAlu Team 02:18:20 43:03
117 22 / BM30 [268] Jakub Kahoun 1990 CZE Libeň, Libeř 02:18:21 43:03
118 30 / BM50 [701] Karel Šindelář 1977 CZE Žižkovský tygři 02:18:39 43:22
119 20 / BM60 [211] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:18:44 43:27
120 31 / BM50 [228] Petr Krákora 1970 CZE Sázava Kopaniny 02:18:47 43:30
121 32 / BM40 [244] Zdeněk Červinka 1986 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:18:59 43:42
122 1 / BW50 [281] Markéta Kyndlová 1969 CZE Alset Racing Team 02:19:11 43:53
123 32 / BM50 [361] Martin Sochor 1975 CZE Praha 02:19:12 43:55
124 33 / BM40 [335] Radek Stránský 1984 CZE Vrchlabí 02:20:07 44:50
125 34 / BM40 [284] Zbyněk Malík 1984 CZE Horažďovice 02:20:09 44:52
126 33 / BM50 [391] Petr Varvařovský 1970 CZE Lékařský triatlonový klub 02:20:24 45:07
127 35 / BM40 [377] Jiří Šindelka 1982 CZE IRM Bike team 02:20:42 45:25
128 5 / BW30 [298] Klára Nestlerová 1992 CZE KOLOSHOP TEAM 02:20:55 45:38
129 36 / BM40 [321] Tomáš Richter 1982 CZE NOVA 02:21:20 46:03
130 1 / JWB [388] Michaela Karellová 1999 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 02:21:58 46:41
131 2 / BW50 [218] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 02:22:02 46:44
132 21 / BM60 [694] Petr Cichra 1961 CZE Vynohradský šlapky 02:22:45 47:28
133 1 / BW50+ [221] Jana Žáčková 1967 CZE BSK racing 02:22:45 47:28
134 8 / JB [238] Jiří Bittner 1999 CZE Český Brod 02:23:45 48:28
135 37 / BM40 [314] Ondřej Podhola 1986 CZE Scuderia dynamo Černočice 02:24:50 49:32
136 22 / BM60 [297] Ladislav Nepraš 1959 CZE Sázava 02:25:36 50:19
137 34 / BM50 [677] Martin Zeman 1969 CZE Těptín 02:25:36 50:19
138 38 / BM40 [336] Ondřej Svoboda 1982 CZE DiabetTeem 02:26:38 51:20
139 23 / BM60 [255] Richard Hejduk 1966 CZE Divišov 02:26:41 51:23
140 35 / BM50 [345] Milan Tuláček 1976 CZE Kolín 02:27:05 51:48
141 2 / JWB [368] Lenka Kotrbová 2002 CZE TJ Spartak Třebíč 02:27:18 52:01
142 39 / BM40 [364] Pavel Ježdík 1979 CZE skype 02:27:55 52:38
143 40 / BM40 [318] Richard Puška 1983 CZE Nova 02:28:43 53:26
144 23 / BM30 [363] Daniel Kern 1994 CZE Praha 02:30:01 54:44
145 24 / BM60 [676] Jiří Klíma 1958 CZE Kolín 02:30:26 55:09
146 25 / BM60 [347] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 02:30:28 55:10
147 41 / BM40 [372] Petr Kedršt 1985 CZE Bandas Kolín 02:30:47 55:30
148 36 / BM50 [338] Roman Štolle 1977 CZE Vlašim Bike 26 02:31:23 56:06
149 26 / BM60 [269] Karel Kahoun 1961 CZE Libeň, Libeř 02:31:52 56:35
150 3 / BW50 [227] Hynková Tamara 1970 CZE Sázava Kopaniny 02:33:20 58:03
151 27 / BM60 [241] Jan Čech 1964 CZE PBT 02:34:47 59:30
152 24 / BM30 [684] Daniel Blecha 1992 CZE Kolín 02:34:49 59:32
153 42 / BM40 [235] Martin Beroušek 1983 CZE Jouda tým 02:36:05 01:00:48
154 37 / BM50 [236] Pavel Beroušek 1975 CZE Praha 6 02:36:08 01:00:51
155 25 / BM30 [270] Jakub Kajuk 1998 CZE XCT sport Hospůdka Karolína 02:37:24 01:02:07
156 9 / JB [381] Marek Kulhavý 1999 CZE XCT sport Hospůdka Karolína 02:37:24 01:02:07
157 43 / BM40 [315] Stanislav Podolka 1981 CZE Pneu Boháček 02:37:24 01:02:07
158 26 / BM30 [279] Michal Kovačka 1991 CZE DiabetTeem 02:37:34 01:02:17
159 44 / BM40 [358] Radek Urbánek 1984 CZE Vlašim 02:39:40 01:04:23
160 28 / BM60 [351] František Vebr 1963 CZE Kutna Hora 02:40:03 01:04:46
161 38 / BM50 [275] Václav Kolář 1975 CZE Týn nad Vltavou 02:40:08 01:04:50
162 39 / BM50 [296] Petr Nekolný 1972 CZE Příbram 2 02:41:11 01:05:54
163 45 / BM40 [272] Jan Kittler 1986 CZE Praha 9 - Horní Počernice 02:42:54 01:07:36
164 4 / BW50 [394] Gabriela Šťastná 1977 CZE Jihlava 02:44:29 01:09:12
165 29 / BM60 [331] Zdeněk Stach 1962 CZE Bekros Brno 02:44:38 01:09:21
166 46 / BM40 [385] Jan Pecháček 1986 CZE Porsche Praha Prosek 02:45:00 01:09:43
167 30 / BM60 [225] Jaroslav Kovačka 1962 CZE DiabetTeem 02:46:04 01:10:47
168 40 / BM50 [326] Tomáš Skalický 1969 CZE Rašovice 02:47:04 01:11:47
169 5 / BM60+ [374] Václav Hanuš 1957 CZE Divišov 02:47:12 01:11:55
170 31 / BM60 [237] Boris Bittner 1964 CZE Český Brod 02:47:14 01:11:57
171 27 / BM30 [295] Tomáš Nedbal 1991 CZE Hkuboká nad Vltavou 02:47:22 01:12:05
172 41 / BM50 [246] Roman Číhal 1970 CZE Lužice 02:47:54 01:12:37
173 6 / BM60+ [311] Jan Pirk 1948 CZE Praha 3 02:48:25 01:13:08
174 5 / BW50 [688] Markéta Bindicsová 1970 CZE SKAJP 02:51:05 01:15:48
175 32 / BM60 [277] Bořivoj Kopečný 1959 CZE Hany Bany 02:53:43 01:18:26
176 6 / BW50 [324] Jana Řeháková 1975 CZE Radvanice 02:54:40 01:19:23
177 33 / BM60 [681] MIchael Novotný 1965 CZE Tepíšovice 02:54:42 01:19:25
178 34 / BM60 [217] Petr Janeček 1965 CZE GHOST Team 02:54:50 01:19:33
179 47 / BM40 [258] vit horáček 1978 CZE křesetice 02:55:19 01:20:02
180 42 / BM50 [360] Martin Němec 1976 CZE Sázava 02:55:36 01:20:19
181 48 / BM40 [305] Jirka Papež 1981 CZE Tehov 02:55:49 01:20:32
182 49 / BM40 [233] Petr Bakeš 1983 CZE Ohaře 02:57:54 01:22:37
183 35 / BM60 [259] Luboš Hůla 1960 CZE MTB Rakovník 02:58:33 01:23:16
184 50 / BM40 [355] Daniel Vlach 1987 CZE Praha 9 02:58:44 01:23:27
185 36 / BM60 [274] Jan Kolář 1958 CZE Sport-umění-peří 02:58:45 01:23:27
186 6 / BW30 [250] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 03:00:59 01:25:42
187 7 / BM60+ [280] Jiří Kupec 1952 CZE Hradové Střímelice 03:01:19 01:26:02
188 28 / BM30 [354] Tomáš Vilím 1988 CZE Kolín 03:03:29 01:28:12
189 43 / BM50 [386] Boby Sviták 1973 CZE Praha 03:05:15 01:29:58
190 2 / BW50+ [288] Hana Matoušková 1965 CZE BTK EURO BIKE Praha 03:06:38 01:31:21
191 44 / BM50 [301] David Nováček 1970 CZE Kamenice 03:07:52 01:32:35
192 7 / BW30 [376] Veronika Šťastná 1988 CZE Pchery 03:08:55 01:33:38
193 51 / BM40 [371] David Nykl 1981 CZE Kolín 03:09:18 01:34:01
194 29 / BM30 [329] Dominik Skřivan 1996 CZE Praha 15 03:15:14 01:39:57
195 2 / BW40 [265] Sysa Joukalová 1979 CZE Rochmachine Cyklomax 03:16:33 01:41:16
196 52 / BM40 [383] Zdeněk Kosík 1980 CZE www.ipal.cz 03:24:04 01:48:47
197 53 / BM40 [293] LUBOŠ Milichovsky 1979 CZE Pneu Boháček 03:25:30 01:50:13
198 54 / BM40 [382] Karel Solnař 1980 CZE Kolin 03:25:31 01:50:14
199 7 / BW50 [693] Jana Procházková 1971 CZE Praha 03:28:09 01:52:52
200 55 / BM40 [706] Jan Šotek 1980 CZE Babičtí hřebci 03:37:30 02:02:13
201 45 / BM50 [703] Petr tryner 1972 CZE Babičtí hřebci 03:42:52 02:07:35
202 8 / BM60+ [332] Jiří Stach 1957 CZE Bekros Brno 03:45:21 02:10:04
203 56 / BM40 [350] Miroslav Vavřík 1980 CZE Praha 03:50:51 02:15:34
204 57 / BM40 [320] Jozef Rams 1986 CZE Praha 10 - Malešice 03:50:53 02:15:36
204 57 / BM40 [256] Vladimir Hlavatý 1983 CZE Praha 9 03:50:53 02:15:36
DNF / JB [208] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team