Nova Cup Stolové hory

14.05.2017 Machov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

trasa A celkem: 155, muži : 147, ženy: 8, AM30: 30, AM40: 47, AM50: 46, AM60: 22, AM60 : 2, AW30: 2, AW40: 2, AW50: 4 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 25, muži : 17, ženy: 8, Muži: 17, Ženy: 8 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 16, muži : 12, ženy: 4, Muži: 12, Ženy: 4 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 21, muži : 10, ženy: 11, Muži: 10, Ženy: 11 [html] [pdf]
Předškoláci - odrážedla celkem: 12, muži : 5, ženy: 7, odrážedla: 12 [html] [pdf]
Předškoláci - kola celkem: 11, muži : 5, ženy: 6, Předškoláci: 5, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 6, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
trasa B celkem: 139, muži : 116, ženy: 23, JB: 7, BM30: 21, BM40: 25, BM50: 30, BM60: 24, BM60 : 9, JWB: 3, BW30: 7, BW40: 7, BW50: 6, BW50 : 0 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 35, muži : 22, ženy: 13, Starší žáci: 11, Muži: 11, Starší žákyně: 3, Ženy: 10 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina trasa A

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 155 účastníků ( 147 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
AM30 [4] Adel Filip CZE Superior Suninvent Team 1990
AM40 [209] Aster Jaroslav CZE Trutnov 1981
AM40 [210] bartoš martin CZE Bikesport Team Mohelnice 1979
AM50 [52] Bartušek Jaroslav CZE Chrudim 1970
AM50 [160] Bartušek Jaroslav CZE Chrudim 1970
AM60 [ ] beran oldřich CZE Pitrs bikes 1950
AM60 [211] Bernard Karel CZE INS Atelier Náchod 1967
AM60 [55] Borůvka Zdeněk CZE Jerrysport team 1965
AM40 [47] Brendl Tomáš CZE Bakako Nová Paka 1986
AM40 [109] Brendl Tomáš CZE Bakako Nová Paka 1986
AM40 [47] Brendl Tomáš CZE Bakako Nová Paka 1986
AM40 [109] Brendl Tomáš CZE Bakako Nová Paka 1986
AW50 [140] Bušková Leona CZE GHOST Team 1972
AW50 [212] Bušková Leona CZE GHOST Team 1972
AM40 [49] Čáp Lukáš CZE HSK - cycling team 1984
AM40 [470] Čáp Lukáš CZE HSK - cycling team 1984
AM60 [155] Daňsa Petr CZE Doudleby nad Orlicí 1967
AM40 [213] Fikar Martin CZE BAKAKO Nová Paka 1983
AM30 [63] Filip Vojtěch CZE Cyklo ATOM cycling team 1988
AM30 [214] Filip Vojtěch CZE Cyklo ATOM cycling team 1988
AM60 [64] Flégl Aleš CZE CTM SILVINI R2 Sport 1963
AM60 [216] Flégl Aleš CZE CTM SILVINI R2 Sport 1963
AM30 [215] Flégl Lukáš CZE Kola Šír Bělohrad 1993
AW40 [124] Fortelná Petra CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1984
AW40 [153] Fortelná Petra CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1984
AW50 [ ] Fosumova Michaela CZE CBC Team 1971
AW30 [14] Fridrichová Lenka CZE GHOST Team 1994
AM40 [217] Frýba Lukáš CZE Orbea Team 1982
AM30 [218] Fulka Jan CZE Pitrs bikes 1988
AM50 [67] Hájek Tomáš CZE Malšova lhota 1974
AM40 [ ] Hajný Martin CZE CYKLOTRENINK.com 1986
AM60 [219] Hajný Svatoslav CZE Cyklotrenink.com 1963
AM60 [111] Havelka Petr CZE Hradecký spinning klub 1959
AM60 [220] Havlík Pavel CZE KT Tryskomyš 1967
AM50 [150] Hejna Pavel CZE Velké Poříčí 1969
AM60 [208] Hemelík Pavel CZE RockMachine-Cyklomax 1967
AM40 [221] Hloušek Martin CZE MTBO racing team 1982
AM40 [222] Hodr Antonín CZE GHOST Pro Bike Trutnov 1987
AM30 [121] Hornych Martin CZE Meziměstí 1988
AM50 [1] Hruška Jan CZE GHOST team 1975
AM50 [73] Hrzán Richard CZE CTM SILVINI R2 Sport 1972
AM40 [ ] Hudeček Jiří CZE GIANT Trans Brdy Team 1986
AM50 [343] Hurák Jan CZE SK Donocykl Vysoké Mýto 1976
AM30 [151] Janura Jan CZE Tábor 1989
AM30 [161] Jirásek Pavel CZE Pitrs bikes 1992
AM30 [472] Jirásek Pavel CZE Pitrs bikes 1992
AM30 [ ] Jirků Jakub CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 1996
AM60 [76] Jirman Josef CZE Broumov 1964
AM50 [ ] Jungwirt David CZE Čistý Sport 1971
AM40 [223] Jurásek Michal CZE Obec Heřmánkovice 1978
AM40 [156] kadlec miroslav CZE next racing 1978
AM40 [127] Kalaš Jan CZE BikePart.cz 1980
AM40 [2] Kaněra Michal CZE GHOST team 1986
AM50 [224] Kaplan Ondřej CZE SDH Vysoká u Holic 1974
AM40 [159] Kechrt Tomáš CZE PRIME sport expert 1981
AM40 [225] Klapal Martin CZE DeVoss Legends 1987
AM50 [172] Kohoutek Petr CZE Blue Fly 1975
AM40 [ ] Kopecký Lukáš CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1978
AM60 [78] Kosek Josef CZE MTB Heřmánkovice 1963
AM50 [79] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
AM50 [178] Král Jiří CZE Záměl 1977
AM60 [114] Kraus Miroslav CZE Lázně Bělohrad 1966
AM60 [174] Kraus Miroslav CZE Lázně Bělohrad 1966
AM60 [226] Krejsar Jiří CZE INS Atelier Náchod 1962
AM50 [157] Kubec Jiří CZE Cyklo Tony 1977
AM30 [227] Kubišta Michal CZE Šmídl cycling team 1990
AM50 [228] kučera jiří CZE dolni roven 1977
AW30 [8] Kuntová Vendula CZE GHOST team 1993
AM40 [152] Laba Robert CZE SK Donocykl Vysoké Mýto 1978
AM30 [7] Lavička Adam CZE GHOST team 1995
AM40 [229] Lecnar Jaruch CZE Pitrs bikes 1983
AM50 [230] Lelek Josef CZE INS Atelier Náchod 1971
AM50 [163] Máša Daniel CZE Six Monkeys 1974
AM50 [173] MENŠÍK JIŘÍ CZE Jasný Sokol 1974
AM30 [231] Mikuláš Ondřej CZE Dlouhá Třebová 1990
AM30 [265] Mikuláš Vojtěch CZE Dlouhá Třebová 1996
AM60 [110] Míl Jiří CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1966
AM60 [162] Morávek Aleš CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
AM50 [177] Mráz Vít CZE INS Atelier Náchod 1974
AM40 [104] Nagy Petr CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1978
AM40 [164] Nagy Petr CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1978
AM40 [ ] Nagy Petr CZE VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 1978
AM50 [232] Neuman Radim CZE CYKLO PROFI 1977
AM50 [233] Ondráček Martin CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 1973
AM30 [158] Petruš Lubomír CZE EthicSport 1990
AM30 [464] Petruš Lubomír CZE EthicSport 1990
AM30 [86] Pich Tomáš CZE Vella team 1995
AM30 [154] Pich Tomáš CZE Vella team 1995
AM50 [179] Pinkava Petr CZE Náchod 1977
AM40 [90] Prokop Jaroslav CZE Pro Music Prolog Bike 1983
AM40 [234] Prokop Jaroslav CZE Pro Music Prolog Bike 1983
AM50 [ ] průšák David CZE CBC Team 1977
AM50 [235] Přibyl Jarda CZE Nevix Team Kadaň 1970
AM60 [ ] Rachota Jaroslav CZE CK GRUPPETTO JC 1959
AM60 [236] Rak Sláva CZE Alfa team Hořice 1965
AM30 [122] Rauchfuss Marek CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1990
AM30 [176] Rauchfuss Marek CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1990
AM60 [175] Rieger Jiří CZE TJ Spartak Vrchlabí 1962
AM30 [237] Řada Michal CZE Six Monkeys 1989
AM50 [167] Říha Petr CZE PSCycling Hradec Králové 1974
AM40 [238] Sedlacek Vladimir CZE Trutnov 1980
AM50 [165] Semerád Ondřej CZE REVITBUILD s.r.o. 1974
AM30 [169] Schejbal Aleš CZE Doudleby nad Orlicí 1991
AM40 [91] Schejbal Josef CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 1978
AM60 [239] Schejbal Martin CZE DPC Doudleby 1964
AM60 [48] Slabý Jiří CZE CTM SILVINI R2 Sport 1956
AM50 [240] Slavík Josef CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 1976
AM50 [168] Slavík Karel CZE MTB Spartak Vrchlabí 1974
AM40 [241] Slezák Martin CZE Bike Team KC Jaroměř 1984
AM40 [242] Smrček Mira CZE Police n.M. 1978
AM50 [93] Souček Jiří CZE Cyklo ATOM cycling team 1970
AM50 [243] Souček Jiří CZE Cyklo ATOM cycling team 1970
AM50 [166] Stejskal Richard CZE AC Údolí hladu HK 1975
AM50 [244] Strnad Marek CZE Pivní Fond 1972
AM50 [245] Strnad Tomáš CZE Pivní Fond 1972
AM50 [246] Sulzbacher Petr CZE Pitrs bikes 1975
AM40 [18] Sušír Radek CZE TRUXXXIK cycling 1979
AM50 [247] Svoboda Jaroslav CZE INS Atelier Náchod 1971
AM30 [180] Šilar Jakub CZE BIKESTRIKE - TREK 1989
AM40 [248] Šindelář Jiří CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 1980
AM40 [249] Široký Michal CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1979
AM40 [514] Škoda Petr CZE INS Atelier Náchod 1983
AM40 [250] Škoda Petr CZE INS Atelier Náchod 1983
AM40 [251] šolc radek CZE Cyklotrenink.com 1985
AM40 [116] Šťastný Roman CZE Rockmachine-Cyklomax 1979
AM40 [181] Šťastný Roman CZE Rockmachine-Cyklomax 1979
AM50 [252] Šupich Martin CZE Wikov 1977
AM40 [ ] Tatíček Petr CZE RAJEC TREK 1985
AM40 [253] Trmata Štěpán CZE Czech Tallboys 1978
AM50 [254] Tůma Pavel CZE INS Atelier Náchod 1968
AM30 [97] Uhlíř Miroslav CZE CYKLO PROFI 1990
AM30 [255] Uhlíř Miroslav CZE CYKLO PROFI 1990
AM60 [256] Vacek Roman CZE Pomalu, ale jistě! 1964
AM50 [257] Vacenovský Vít CZE KT Tryskomyš 1968
AM50 [258] Vágner Michal CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1977
AM40 [182] Vaněk Vladimír CZE HSK - cycling team 1983
AM40 [182] Vaněk Vladimír CZE HSK - cycling team 1983
AM50 [171] Vaňous Jan CZE Karbon Majster Team 1973
AW50 [138] Veselá Kateřina CZE Authentic bike 1977
AM60 [259] Viesner Pavel CZE Horní Bišik 1967
AM40 [260] Vilhelm Jakub CZE Broumov-Olivetin 1984
AM30 [423] Vít Jan CZE Suchovršice 1989
AM50 [194] Vodochodský Vladimír CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 1972
AM50 [261] Vokoun Jiří CZE Červený Kostelec 1972
AM50 [206] Vondrouš Pavel CZE CYKLO PROFI 1974
AM50 [207] Voříšek Láďa CZE CYKLO PROFI 1977
AM40 [262] Vrbský Michal CZE INS Atelier Náchod 1978
AM30 [170] Vymětalík Jaroslav CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 1991
AM30 [501] Vymětalík Jaroslav CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 1991
AM50 [266] Waldecker Dušan CZE INS Ateliér Náchod 1972
AM30 [ ] Wójcik Piotr POL Stoszowice 1996
AM30 [101] Záliš Jiří CZE Pítrs bikes 1988
AM40 [263] Zámečník Ondřej CZE Šumík team 1979
AM50 [23] Zárybnický Jiří CZE Vinohradské šlapky 1976
AM50 [264] Žák Jiří CZE The EnTourist 1969

startovní listina Minižáci 1

start ~ 10:39:38 , přihlášeno: 25 účastníků ( 17 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [6212] Bohánská Vanesa CZE ROHOZEC AMULET TEAM 2010
Ženy [6223] Bohánská Vanesa CZE ROHOZEC AMULET TEAM 2010
Muži [6231] Holubec Vojtěch CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 2010
Muži [6233] Hornych Ivan CZE Spartak Police nad Metují 2011
Ženy [6236] Hrubá Adéla CZE Pitrs bikes 2010
Ženy [6237] Hrubá Sandra CZE Pitrs bikes 2010
Muži [6211] Janeš Šimon CZE BMX Pardubice 2010
Muži [6235] Janeš Šimon CZE BMX Pardubice 2010
Muži [6229] Jirásek Šimon CZE 2011
Muži [ ] Jirásek Šimon CZE S sport Hronov 2011
Muži [ ] John Jan CZE S-Sport Hronov 2011
Muži [6220] John Jan CZE S-Sport Hronov 2011
Muži [6226] Kohoutek Adam CZE Pitrs bikes 2011
Ženy [6319] Lázničková Barbora CZE Nilfisk pro cycling 2011
Muži [6228] Majsniar Jan CZE Pitrs bikes 2010
Ženy [6207] Malířová Maru CZE GHOST junior team 2010
Muži [6225] Mihály Nikolas CZE Boskovice 2010
Muži [6230] Nosek Lukáš CZE Mitas Bike Tyres 2011
Muži [6221] Rücker Vítek CZE BKL Machov 2010
Muži [6224] Strnad Václav CZE Machov 2011
Muži [6227] Sulzbacher Vojtěch CZE Pitrs bikes 2010
Muži [6217] Sulzbacher Vojtěch CZE Pitrs bikes 2010
Muži [6234] Šebců Ondřej CZE Hronov 2011
Ženy [6222] Trmatová Stella CZE Czech Tallboys 2010
Ženy [6232] Ulichová Claudie CZE SK Nové Město nad Metují 2011

startovní listina Minižáci 2

start ~ 10:47:52 , přihlášeno: 16 účastníků ( 12 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [6110] Frencl Patrik CZE Pitrs bikes 2008
Muži [6124] Janovský Tomáš CZE S - Sport Hronov 2008
Ženy [6102] Jiraskova Ema CZE SK Nové Město nad Metují 2009
Ženy [6125] Jiraskova Ema CZE SK Nové Město nad Metují 2009
Muži [6158] John Antonín CZE S-Sport Hronov 2008
Ženy [6103] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
Muži [6105] Kunc Tomáš CZE GHOST junior Team 2009
Muži [6111] Malíř Hóna CZE GHOST junior team 2008
Muži [6126] Nosek Pavel CZE Mitas Bike Tyres 2008
Muži [6159] Šretr Michal CZE S-Sport Hronov 2008
Ženy [6121] Šrůtková Vendula CZE BKL Machov 2009
Muži [6127] Šustr Dominik CZE 2009
Muži [6123] Umlauf Sebastian CZE S-Sport Hronov 2009
Muži [6218] Umlauf Sebastian CZE S-Sport Hronov 2009
Muži [6120] Valtera Martin CZE BKL Machov 2009
Muži [6122] Vítek Tomáš CZE Pitrs bikes team 2008

startovní listina Mladší žáci

start ~ 11:01:05 , přihlášeno: 21 účastníků ( 10 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [6504] Frencl Dominik CZE Pitrs bikes 2007
Ženy [6520] Hainzelová Lucie CZE Pitrs bikes team 2005
Muži [6526] Hrubý Martin CZE Pitrs bikes 2005
Muži [6001] Chvojka Filip CZE GHOST junior Team 2007
Muži [6551] Chvojka Filip CZE GHOST junior Team 2007
Muži [6552] Ilšner Patrik CZE Nachod 2007
Ženy [6522] Kovářová Jitka CZE Sport Hotárek 2005
Ženy [6515] Langová Andrea CZE Apache Loko Trutnov 2006
Ženy [6525] Langová Andrea CZE Apache Loko Trutnov 2006
Muži [6524] Navrátil Štěpán CZE Spartak Police nad Metují 2006
Ženy [6505] Peterková Eliška CZE MTB Spartak Vrchlabí 2005
Muži [6512] Rus Ondřej CZE S-Sport Hronov 2006
Muži [6512] Rus Ondřej CZE S-Sport Hronov 2006
Ženy [6513] Sulzbacherová Martina CZE Pitrs bikes 2005
Muži [6007] Svoboda Marcel CZE UNIKOVO MTB TEAM 2007
Ženy [6553] Šretrová Lucie CZE SKI Police nad Metují 2006
Ženy [6521] Šrůtková Barbora CZE BKL Machov 2007
Ženy [6554] Šulcová Adéla CZE S- Sport Hronov 2006
Ženy [6517] Valterová Veronika CZE BKL Machov 2005
Muži [6008] Vik Samuel CZE S-Sport Hronov 2007
Ženy [6523] Vítková Veronika CZE Pitrs bikes team 2005

startovní listina Předškoláci - odrážedla

start ~ 11:20:00 , přihlášeno: 12 účastníků ( 5 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
odrážedla [6419] Beran Martin CZE Pitrs bikes 2014
odrážedla [6421] Čada Michal CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2015
odrážedla [6420] Doležal Matěj CZE Náchod 2014
odrážedla [6422] Hofmanová Nikola CZE Machov 2013
odrážedla [6401] Chvojková Alžběta CZE GHOST junior Team 2013
odrážedla [6414] Kramlová Julie CZE Radical sport Náchod 2014
odrážedla [6417] Laštůvka Vojtěch CZE Rtyně v Podkrkonoší 2013
odrážedla [6416] Lázničková Verunka CZE Nilfisk pro cycling 2013
odrážedla [6413] Švestka Matyáš CZE CykloNovinky.cz 2016
odrážedla [6415] Trmatová Lucie CZE Czech Tallboys 2017
odrážedla [6418] Vlachová Anna CZE 2012
odrážedla [6412] Žiláková Eliška CZE Pitrs bikes 2015

startovní listina Předškoláci - kola

start ~ 11:20:00 , přihlášeno: 11 účastníků ( 5 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Předškolačky [6321] Beranová Ema CZE Pitrs bikes 2012
Předškoláci [6308] Brož Jan CZE Hony Team 2012
Předškolačky [6357] Bursíková Anna CZE Bikehome - Doldy 2012
Předškolačky [6317] Eliška Daňsová CZE Doudleby nad Orlicí 2013
Předškoláci [6306] Gembal Robin CZE GHOST junior team 2013
Předškoláci [6318] Kovář Jakub CZE Sport Hotárek 2012
Předškolačky [6304] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
Předškolačky [6316] Michálková Andriana CZE Police nad Metují 2012
Předškoláci [6320] Sychrovský Petr CZE Integraf running team 2012
Předškolačky [6303] Šírová Nela CZE GHOST junior team 2012
Předškoláci [6315] Žilák František CZE Pitrs bikes 2012

startovní listina trasa B

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 139 účastníků ( 116 mužů, 23 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
BW30 [677] Adámková Jana CZE Apache Loko Trutnov 1996
BM60 [307] Bárta Tomáš CZE Explosia 1961
BM60 [ ] Beran Olda CZE Pitrs bikes 1950
BM30 [678] Berecký Ondřej CZE METAXTREN 1994
BW30 [ ] Bergerová Karolina CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 1992
BM60 [54] Bernard Arnošt CZE Kola Šír Bělohrad 1961
BM60 [564] Bernard Arnošt CZE Kola Šír Bělohrad 1961
BM60 [54] Bernard Arnošt CZE Kola Šír Bělohrad 1961
BM60 [564] Bernard Arnošt CZE Kola Šír Bělohrad 1961
BM40 [584] Bezděk Pavel CZE Rtyně v Podkrkonoší 1986
BM30 [308] Blažek Jakub CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1998
BM30 [309] Blažek Lukáš CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1998
BM50 [679] Boháč Jan CZE TRUXXXIK cycling 1977
BM50 [563] Brych Tomáš CZE NOVA 1977
BM50 [7165] Brych Tomáš CZE NOVA 1977
BM50 [563] Brych Tomáš CZE NOVA 1977
BM50 [7165] Brych Tomáš CZE NOVA 1977
BW40 [650] Bryksí Bára CZE Machov 1979
BM50 [651] Bursík Aleš CZE Bikehome 1973
BM60 [316] Bystrianský Jožka CZE GHOST team 1954
JB [452] Coufal Tomáš CZE Apache Loko Trutnov 2001
BM60 [608] Čada Tomas CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
BM60 [608] Čada Tomas CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
BM40 [645] Částka Jaroslav CZE MIMI BIKE TEAM 1983
BM40 [652] Černošek Jiří CZE Doldy ruksaky Machov 1978
BM60 [493] Červinka Zdeněk CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 1964
BM60 [319] Čipera Radek CZE SK RADVANICE 1964
BM50 [568] Divíšek David CZE INS Atelier Náchod 1977
BM40 [653] Doležal Lukáš CZE Doldy ruksaky Machov 1979
BM30 [577] Dostál Tomáš CZE Vella 1990
BM40 [321] Drejsl Lukáš CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1986
BM40 [323] Ečer Tomáš CZE TRUXXXIK cycling 1979
BM50 [324] Effenberk Leoš CZE GHOST team 1971
BW30 [646] Fleková Adéla CZE METAXTREN 1989
BM60 [654] Fulka Jiří CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
JWB [655] Fulková Šárka CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2002
BM50 [ ] Gracík David CZE Libčany 1969
BW50 [329] Gracíková Gabriela CZE Libčany 1968
BM50 [550] Hainzel Tomáš CZE O.K MOTO Racing Team 1976
BM30 [554] Heglas Štěpán CZE HS Černý Důl 1992
BM50 [551] Hlásný Aleš CZE Nouzov 1972
BM50 [69] Hodáň Petr CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1968
BW50 [70] Hodáňová Jitka CZE SK PRIMA POLIČKA 1975
BW50 [558] Hodáňová Jitka CZE SK PRIMA POLIČKA 1975
BM40 [583] Hofman Pavel CZE Kunvald 1979
BM60 [335] Holeček Pavel CZE SAZU.cz 1961
BM50 [656] Holubec Radek CZE RHM-moto 1973
BM50 [604] Holubec Zdeněk CZE Bike Triatlon Morkovice 1975
BW40 [571] Hornychová Marie CZE Spartak Police n. Metují 1980
BM50 [338] Hořejší Jiří CZE Cyklo ATOM cycling team 1973
BM50 [657] Hořejší Jiří CZE Cyklo ATOM cycling team 1973
BM60 [658] Hovorka Luboš CZE SK Kounov 1965
BM30 [340] Hradil Jakub CZE Bikesport HK 1991
BM30 [570] Hradil Jakub CZE Bikesport HK 1991
BM40 [342] Hruška Petr CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1986
BM60 [137] Chutný Jaroslav CZE Hradec Králové 1961
BM60 [575] Chutný Jaroslav CZE Hradec Králové 1961
BM60 [ ] Chutný Jaroslav CZE VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 1961
JB [579] Chvátal Matouš CZE S sport Hronov 2003
BW40 [345] Jahelková Renata CZE GHOST team 1987
BM50 [ ] Javůrek Petr CZE Kasper - Swix Team 1977
BM60 [586] Klimeš Miloš CZE KC Brno 0000
BM30 [572] Klos Viktor CZE Alltraining.cz 1992
BM60 [77] Kolesa Luděk CZE Kbely Cycling Team 1961
BM60 [659] Kolesa Luděk CZE Kbely Cycling Team 1961
BM30 [660] Kostelecký Filip CZE Bikehome 1995
BW50 [601] Králová Silvie CZE Záměl 1975
BM40 [358] Krejčí Milan CZE GHOST team 1980
BM50 [606] kristián petr CZE heřmanice 1973
BM30 [661] Kulhavý Tomáš CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1988
BM40 [662] Laštůvka Martin CZE Cyklo Tony 1980
BM30 [609] Lisičan Petr CZE REDPOINT-ELEVEN TEAM 1990
BM30 [365] Lukš David CZE Cyklo ATOM cycling team 1998
BM30 [663] Lukš David CZE Cyklo ATOM cycling team 1998
BM40 [459] Malíř Jan CZE GHOST team 1980
BM40 [585] Marák Jan CZE INS Atelier Náchod 1980
BM50 [664] Matěj Petr CZE Tři šneci 1976
BW40 [582] Matysíková Markéta CZE Praha 1982
BM60 [562] Mihály Michal CZE Boskovice 1966
BM40 [610] Michalec Petr CZE Pitrs bikes 1900
JB [605] mojžíš josef CZE Apache Loko Trutnov 1999
BM40 [372] Moravec Michal CZE GHOST Team 1980
JB [665] Musílek Tomáš CZE Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor) 1999
BM40 [203] Nebesář Marek CZE METAXTREN 1983
BM50 [602] Netík Tomáš CZE Solnice 1972
BM50 [576] Nosek Rudolf CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1970
BM40 [666] Novák Pavel CZE Ja sam:) 1987
BM60 [376] Novák Stanislav CZE RED BERRY PRAHA 1949
BW40 [555] Pekárková Vendula CZE Výtvarná dílna Bosorka 1983
BW50 [607] Pešinová Jitka CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1977
BM60 [382] Petr Milan CZE Velké Pořiči 1958
BM60 [552] Petr Milan CZE Velké Pořiči 1958
JWB [ ] Petříková Michaela CZE MTB Spartak Vrchlabí 2001
JWB [603] Pilná Bára CZE ROHOZEC AMULET TEAM 2000
JB [667] Pinkas Daniel CZE CYKLO-SKI klub Polička 2001
BM40 [581] Podolský Radim CZE Žamberk 1981
BM50 [556] Prázný Michal CZE Počernice 1972
BM30 [647] Pražák Jan CZE GHOST TEAM 1990
BM40 [574] Putala Martin CZE Alltraining.cz 1982
BM30 [7160] Richter Zbyněk CZE MIMI BIKE TEAM 1991
BM50 [553] Roman Hlávko CZE HS Černý Důl 1975
BM50 [107] Rybín Petr CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 1968
BW50 [668] Ryšavá Žaneta CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 1974
BM40 [669] Schenk Martin CZE STRAIGHT EDGE 1985
BM50 [560] Sitta Josef CZE Pankrác Bimbác Servác 1973
BM50 [557] Steiner Petr CZE MTB PFS Vysokov 1973
BW40 [670] Svěráková Dagmar CZE Praha 6 1979
BM30 [ ] Svoboda Jakub CZE YOGI RACING OSTRAVA 1990
BM60 [566] Svoboda Jiří CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1954
BM60 [133] Svoboda Miroslav CZE Praha 9 - Kbely 1952
BM60 [578] Svoboda Miroslav CZE Praha 9 - Kbely 1952
BM60 [133] Svoboda Miroslav CZE Praha 9 - Kbely 1952
BM60 [578] Svoboda Miroslav CZE Praha 9 - Kbely 1952
BM40 [671] Šanc Petr CZE TJ Sokol Kunvald 1980
BM40 [405] Šír Zdeněk CZE GHOST team 1983
BM60 [409] Šolc ivo CZE MTB Heřmánkovice 1963
JB [672] Šulc Matěj CZE S sport Hronov 2000
JB [673] Thér Jan CZE Pitrs bikes 1999
BM60 [412] Tomalík Václav CZE ApaCare.cz 1963
BM60 [561] Tomalík Václav CZE ApaCare.cz 1963
BM50 [565] Ulich Roman CZE MaT kliky Dobruška 1971
BM40 [7161] Umlauf Michal CZE MIMI BIKE TEAM 1985
BM40 [680] Vágner Vladimír CZE METAXTREN 1981
BW30 [489] Valentová Tereza CZE PUSKINAK.CZ 1994
BW30 [567] Valentová Tereza CZE PUSKINAK.CZ 1994
BM50 [674] Valtera Pavel CZE Doldy ruksaky Machov 1976
BM50 [488] Vana Petr CZE LAWI GRANFONDO 1973
BM50 [573] Vana Petr CZE LAWI GRANFONDO 1973
BW40 [427] Vokatá Martina CZE BMC Pavlišov 1983
BM30 [649] Vrána Dominik CZE METAXTREN 1996
BM40 [431] Vtípil Radek CZE GHOST team 1983
BM40 [569] Vtípil Radek CZE GHOST team 1983
BW30 [515] Wernerová Zuzana CZE GHOST team 1988
BW30 [559] Wernerová Zuzana CZE GHOST team 1988
BM30 [491] Wójcik Piotr CZE Stoszowice 1996
BM30 [ ] Wójcik Piotr POL Stoszowice 1996
BM60 [433] Zelený Petr CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 1960
BM30 [487] Zima Tomáš CZE Ziromont Cycling team 1994
BM30 [580] Zima Tomáš CZE Ziromont Cycling team 1994

startovní listina Koloběžky na trase B

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [675] Kostelecký Vladimír CZE Vella team Náchod 1970
Muži [444] Kráčmar Vlastimil CZE Kupkolo MTB Trilogy 1974
Muži [676] Peška Robert CZE Police nad Metují 1967
Muži [510] Pohl Martin CZE Spartak Police nad Metují 1978

startovní listina Nova jízda

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 35 účastníků ( 22 mužů, 13 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Starší žáci [7099] Alvarez Josef CZE Spartak Police nad Metují 2004
Starší žákyně [7164] BEZSTAROSTI Nicol CZE BAKAKO Nová Paka 2006
Ženy [7008] Gembalová Karolína CZE GHOST team 1990
Muži [7115] Chvojka Petr CZE GHOST team 1977
Ženy [7070] Chvojková Šárka CZE GHOST team 1982
Ženy [7166] Chvojková Šárka CZE GHOST team 1982
Starší žáci [7016] Ilšner Martin CZE Náchod 2004
Muži [7098] Ilšner Martin CZE Náchod 1977
Starší žáci [7079] Ištok Marek CZE Suchý Důl 2005
Ženy [ ] Jiránková Jitka CZE Praha 9 1976
Muži [7022] Koza Petr CZE Hořice 1975
Starší žáci [ ] Krejsar Ondra CZE INS Atelier Náchod 2004
Muži [7168] Kunc Marek CZE GHOST team 1975
Ženy [7158] Kynclová Jana CZE MIMI BIKE TEAM 1985
Ženy [7023] Lukešová Tereza CZE Hořice 1986
Ženy [7169] Malířová Věrka CZE GHOST team 1977
Muži [7078] Moravec Tomáš CZE MTB Spartak Vrchlabí 2001
Starší žáci [7120] Novák Karel CZE S-Sport Hronov 2003
Muži [7073] Páv Radovan CZE Sokol Semechnice 1979
Muži [7081] Páv Radovan CZE Sokol Semechnice 1979
Starší žákyně [7170] Peterková Eliška CZE TJ Spartak Vrchlabí 2005
Starší žáci [7075] Prázný Vilém CZE Počernice 2004
Starší žáci [7167] Rieger Marek CZE MTB Spartak Vrchlabí 2004
Muži [7171] STANĚK Tomáš CZE BAKAKO Nová Paka 1970
Starší žákyně [7172] STAŇKOVÁ Aneta CZE BAKAKO Nová Paka 2004
Starší žáci [7076] Steiner Filip CZE MTB PFS Vysokov 2004
Starší žáci [7034] Svoboda Marian CZE UNIKOVO MTB TEAM 2003
Muži [7038] Švestka Jan CZE CykloNovinky.cz 1957
Muži [7097] Švestka Jan CZE CykloNovinky.cz 1957
Muži [7095] Švestka Michal CZE CykloNovinky.cz 1985
Ženy [7039] Švestková Anna CZE CykloNovinky.cz 1963
Ženy [7096] Švestková Anna CZE CykloNovinky.cz 1963
Starší žáci [7080] Teichman Tomáš CZE MTB Spartak Vrchlabí 2003
Starší žáci [7173] Thér Michal CZE Pitrs bikes 2003
Ženy [7162] Umlaufová Jana CZE MIMI BIKE TEAM 1988

startovní listina Koloběžky na trase Nova

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [441] Mihulka Martin CZE TJ Sokol Kunvald 1979
Muži [7100] Mihulka Martin CZE TJ Sokol Kunvald 1979
Muži [7077] Vodehnal Tomáš CZE Dvůr Králové nad Labem 1967
Muži [7111] Vodehnal Tomáš CZE Dvůr Králové nad Labem 1967