Nova Cup Tábor

08.07.2017 Tábor

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

trasa B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19-29,TBC [10] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1:42:01 00:00
2 2 / M19-29,TBC [39] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 1:42:28 00:26
3 1 / M30-39,TBC [59] Jiří Hudeček 1986 CZE GIANT Trans Brdy Team 1:42:52 00:50
4 3 / M19-29,TBC [3] Adam Lavička 1995 CZE Ghost Team 1:47:58 05:57
5 2 / M30-39,TBC [38] Ivan Rybařík 1981 CZE EX MTB superstar 1:50:09 08:07
6 1 / M18-,TBC [179] Jsroslav Šitner 1999 CZE GS cyklo team Jistebnice 1:50:10 08:08
7 2 / M18-,TBC [88] Milan Vopat 1999 CZE TJ Stadion Louny 1:50:11 08:09
8 3 / M30-39,TBC [12] Josef Schejbal 1978 CZE Cyklo Profi 1:50:16 08:14
9 1 / M40-49,TBC [61] Tomáš Jakeš 1975 CZE PRODOLI RACING TEAM 1:51:36 09:34
10 4 / M30-39,TBC [109] Zdeněk Tomeček 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 1:51:45 09:43

Koloběžky na trase B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

Nova jízda

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M,NJ [313] Robin Hyšpler 1986 CZE PRODOLI RACING TEAM 45:11 00:00
2 2 / M,NJ [370] Ondřej Stropnický 1987 CZE PRODOLI RACING TEAM 45:12 00:01
3 3 / M,NJ [362] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam sport team 45:13 00:02
4 4 / M,NJ [329] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 46:38 01:26
5 5 / M,NJ [311] Jan Havránek 1998 CZE Čistý sport 47:01 01:49
6 6 / M,NJ [381] Jiří Květoň 1989 CZE Praha 47:43 02:31
7 7 / M,NJ [341] Tadeáš Grym 2001 CZE GS cyklo team Jistebnice 47:46 02:35
8 8 / M,NJ [319] Luboš Kovařík 1972 CZE JANEV 47:48 02:36
9 9 / M,NJ [397] Jan Kobes 1979 CZE CBC TEAM 47:49 02:37
10 10 / M,NJ [314] Radek Chrudimsky 1982 CZE Česká Spořitelna 48:58 03:47

Koloběžky na trase Nova

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

Předškoláci - odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / OD [459] Štěpánka Kolářová 2012 CZE 00:32 00:00
2 2 / OD [454] Tereza Koblicová 2013 CZE Junior Cycling Project Team 00:33 00:00
3 3 / OD [455] Tereza Pomahačová 2012 CZE Jince 00:34 00:01
4 4 / OD [442] Julie Velková 2014 CZE Praha 6 00:34 00:01
5 5 / OD [436] Matyáš Polák 2013 CZE Cyklo ATOM cycling team 00:35 00:02
6 6 / OD [402] Ema Brožová 2014 CZE Český Krumlov 00:39 00:06
7 7 / OD [460] Daniel Kolář 2015 CZE 00:41 00:08
8 8 / OD [431] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST junior team 00:42 00:09
9 9 / OD [435] Ema Štrofová 2014 CZE PneuAlu Team 00:43 00:10
10 10 / OD [457] Filip Kresta 2014 CZE 00:53 00:20

Děti - kola 0-5

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M5- [410] Marek Semerád 2012 CZE Sram Mitas Trek team 01:12 00:00
2 2 / M5- [426] Stanislav Benda 2012 CZE KH Tour BH Bikes team 01:26 00:13
3 3 / M5- [433] Matěj Hric 2012 CZE Velosport Valenta Scott Team 01:30 00:17
4 4 / M5- [406] Tobiáš Igler 2012 CZE IGI Team 01:31 00:18
5 5 / M5- [463] Tobiáš Zavadil 2012 CZE Plané nad Lužnicí 01:40 00:27
6 1 / D5- [434] Natálie Štrofová 2012 CZE PneuAlu Team 01:42 00:29
7 6 / M5- [401] Oskar Brož 2012 CZE Český Krumlov 01:48 00:35
8 2 / D5- [465] Annemarie Zadražilová 2012 CZE Varta Podluhý 02:00 00:47
9 3 / D5- [408] Tereza Němcová 2013 CZE Sezimovo Ústí 02:03 00:50
10 4 / D5- [413] Patrície Rybníčková 2012 CZE Chýnov 02:08 00:55

Děti 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M6-7 [425] Radim Šalanda 2010 CZE PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ 02:08 00:00
2 2 / M6-7 [405] Jan Igler 2010 CZE IGI Team 02:27 00:18
3 3 / M6-7 [422] Tobiáš Vejslík 2011 CZE Pelhřimov 02:27 00:19
4 4 / M6-7 [462] Matyáš Domin 2011 CZE Hvězda Praha 02:38 00:29
5 1 / Z6-7 [438] Nela Drábková 2011 CZE BB Racing Čerčany 02:40 00:32
6 5 / M6-7 [453] Mikuláš Zavadil 2011 CZE Plané nad Lužnicí 02:47 00:39
7 2 / Z6-7 [430] Zuzana Trkolová 2010 CZE Eurofoam sport team 02:48 00:40
8 6 / M6-7 [441] Karel Kotek 2011 CZE BB Racing Čerčany 02:49 00:40
9 7 / M6-7 [468] Sebastian Prokop 2010 CZE 02:55 00:46
10 8 / M6-7 [409] Jakub Němec 2010 CZE Sezimovo Ústí 03:06 00:58

Děti 8-9

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M8-9 [416] Jan Malíř 2008 CZE GHOST junior team 05:20 00:00
2 2 / M8-9 [407] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 05:20 00:00
3 1 / Z8-9 [427] Kateřina Bartošová 2008 CZE Junior Cycling Project Team 05:49 00:29
4 3 / M8-9 [450] Filip Hájek 2008 CZE Dobrošovlna 06:02 00:42
5 4 / M8-9 [423] Daniel Pavlíček 2008 CZE Dynamo 06:56 01:36
6 5 / M8-9 [448] Matěj Hájek 2009 CZE 07:19 01:58
7 6 / M8-9 [456] Tomáš Pomahač 2009 CZE Jince 07:21 02:01
8 7 / M8-9 [469] Marek Neuman 2008 CZE 07:22 02:01
9 2 / Z8-9 [447] Valentýna Dvořáková 2008 CZE Čelkovice 07:42 02:22
10 3 / Z8-9 [444] Karolína Laštovičková 2009 CZE Sezimovo Ústí 08:57 03:37

Děti 10-12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Z10-12 [466] Daniela Radová 2005 CZE Benešov žije sportem 09:25 00:00
2 2 / Z10-12 [419] Eliška Peterková 2005 CZE 10:10 00:44
3 1 / M10-12 [404] Filip Chvojka 2007 CZE Ghost Team 10:13 00:48
4 2 / M10-12 [429] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam sport team 10:18 00:52
5 3 / M10-12 [428] Nikola Jaroš 2007 CZE BB Racing 11:22 01:56
6 4 / M10-12 [421] David Šulda 2007 CZE Buštěhrad 11:40 02:14
7 3 / Z10-12 [412] Anna Hrdinová 2007 CZE Cyklo Želeč 11:54 02:28
8 4 / Z10-12 [420] Tereza Šuldová 2005 CZE Buštěhrad 12:16 02:50
9 5 / Z10-12 [440] Eliška Kotková 2006 CZE BB Racing Čerčany 12:20 02:55
10 5 / M10-12 [449] Miroslav Hájek 2006 CZE 12:37 03:12