Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice

12.05.2018 Příšovice u Turnova

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

odrážedla 200m - děti do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [11] Jan vitula 2014 CZE Příšovice 01:00 00:00
2 2 / Muži [19] Matěj šrámek 2014 CZE Příšovice 01:10 00:10
3 1 / Ženy [8] Veronika Cidlinská 2015 CZE Turnov 01:15 00:14
4 3 / Muži [29] Dominik kupec 2016 CZE Příšovice 06:28 05:27
5 4 / Muži [11] Jan vitula 2014 CZE Příšovice 01:00 00:00
6 5 / Muži [19] Matěj šrámek 2014 CZE Příšovice 01:10 00:10
7 2 / Ženy [8] Veronika Cidlinská 2015 CZE Turnov 01:15 00:14
8 6 / Muži [29] Dominik kupec 2016 CZE Příšovice 06:28 05:27

kola 300m - děti do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [4] Tomáš Urbánek 2013 CZE Liberec 00:54 00:00
2 2 / Muži [16] Jan mistaler 2014 CZE Příšovice 01:01 00:07
3 1 / Ženy [14] Eliška dušková 2012 CZE Příšovice 01:02 00:08
4 3 / Muži [4] Tomáš Urbánek 2013 CZE Liberec 00:54 00:00
5 4 / Muži [16] Jan mistaler 2014 CZE Příšovice 01:01 00:07
6 2 / Ženy [14] Eliška dušková 2012 CZE Příšovice 01:02 00:08

inline 300m - děti do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [30] Anna Chmelíková 2012 CZE Turnov 01:18 00:00
1 1 / Ženy [30] Anna Chmelíková 2012 CZE Turnov 01:18 00:00

inline 700m - děti 7-8let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [3] Lukáš Urbánek 2011 CZE Liberec 01:54 00:00
2 2 / Muži [7] Václav Lochman 2010 CZE Příšovice 01:55 00:00
3 3 / Muži [31] Antonín Chmelík 2010 CZE Turnova 01:56 00:01
4 4 / Muži [3] Lukáš Urbánek 2011 CZE Liberec 01:54 00:00
5 5 / Muži [7] Václav Lochman 2010 CZE Příšovice 01:55 00:00
6 6 / Muži [31] Antonín Chmelík 2010 CZE Turnova 01:56 00:01

inline 700m - děti 9-10 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [34] Ondřej Plecháček 2008 CZE Turnov 01:12 00:00
2 1 / Ženy [9] Michaela Cidlinská 2009 CZE Turnov 01:15 00:03
3 2 / Muži [28] Jan Kotrba 2008 CZE Příšovice 01:44 00:31
4 3 / Muži [20] Ondřej Vilhelm 2009 CZE Příšovice 01:57 00:45
5 2 / Ženy [23] Magdaléna daňková 2008 CZE Příšovice 02:31 01:18
6 4 / Muži [13] Jan dušek 2009 CZE Příšovice 02:52 01:40
7 5 / Muži [34] Ondřej Plecháček 2008 CZE Turnov 01:12 00:00
8 3 / Ženy [9] Michaela Cidlinská 2009 CZE Turnov 01:15 00:03
9 6 / Muži [28] Jan Kotrba 2008 CZE Příšovice 01:44 00:31
10 7 / Muži [20] Ondřej Vilhelm 2009 CZE Příšovice 01:57 00:45

inline 700m - 11-12 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [10] Lucie Cidlinská 2007 CZE Turnov 01:36 00:00
2 2 / Ženy [1] sandra vítková 2007 CZE Hodkovice 03:37 02:01
3 3 / Ženy [2] tereza šrámková 2007 CZE liberec 03:38 02:02
4 4 / Ženy [10] Lucie Cidlinská 2007 CZE Turnov 01:36 00:00
5 5 / Ženy [1] sandra vítková 2007 CZE Hodkovice 03:37 02:01
6 6 / Ženy [2] tereza šrámková 2007 CZE liberec 03:38 02:02

inline 700m - 13-14 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [5] Mikuláš Drbohlav 2005 CZE AC Turnov 01:43 00:00
1 1 / Muži [5] Mikuláš Drbohlav 2005 CZE AC Turnov 01:43 00:00

inline 700m - od 15 let dospělí

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [24] EVA DRBOHLAVOVÁ 1979 CZE LIBEREC 01:31 00:00
2 1 / Muži [12] František Drbohlav 1951 CZE Příšovice 01:32 00:00
2 2 / Ženy [32] Karolína chmelíková 1980 CZE Turnov 01:32 00:00
4 3 / Ženy [21] Hana Vilhelmová 1981 CZE Příšovice 01:58 00:26
5 4 / Ženy [24] EVA DRBOHLAVOVÁ 1979 CZE LIBEREC 01:31 00:00
6 2 / Muži [12] František Drbohlav 1951 CZE Příšovice 01:32 00:00
6 5 / Ženy [32] Karolína chmelíková 1980 CZE Turnov 01:32 00:00
8 6 / Ženy [21] Hana Vilhelmová 1981 CZE Příšovice 01:58 00:26