Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice

12.05.2018 Příšovice u Turnova

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

odrážedla 200m - děti do 6 let celkem: 4, muzi : 3, zeny: 1, Muži: 3, Ženy: 1 [html] [pdf]
kola 300m - děti do 6 let celkem: 3, muzi : 2, zeny: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 300m - děti do 6 let celkem: 1, muzi : 0, zeny: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 700m - děti 7-8let celkem: 3, muzi : 3, zeny: 0, Muži: 3, Ženy: 0 [html] [pdf]
inline 700m - děti 9-10 let celkem: 6, muzi : 4, zeny: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
inline 700m - 11-12 let celkem: 3, muzi : 0, zeny: 3, Muži: 0, Ženy: 3 [html] [pdf]
inline 700m - 13-14 let celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
inline 700m - od 15 let dospělí celkem: 4, muzi : 1, zeny: 3, Muži: 1, Ženy: 3 [html] [pdf]

startovní listina odrážedla 200m - děti do 6 let

start ~ 13:09:52 , přihlášeno: 4 účastníků ( 3 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [8] Cidlinská Veronika CZE Turnov 2015
Muži [29] kupec Dominik CZE Příšovice 2016
Muži [19] šrámek Matěj CZE Příšovice 2014
Muži [11] vitula Jan CZE Příšovice 2014

startovní listina kola 300m - děti do 6 let

start ~ 13:15:18 , přihlášeno: 3 účastníků ( 2 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [14] dušková Eliška CZE Příšovice 2012
Muži [16] mistaler Jan CZE Příšovice 2014
Muži [4] Urbánek Tomáš CZE Liberec 2013

startovní listina inline 300m - děti do 6 let

start ~ 13:15:18 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [30] Chmelíková Anna CZE Turnov 2012

startovní listina inline 700m - děti 7-8let

start ~ 13:23:34 , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [31] Chmelík Antonín CZE Turnova 2010
Muži [7] Lochman Václav CZE Příšovice 2010
Muži [3] Urbánek Lukáš CZE Liberec 2011

startovní listina inline 700m - děti 9-10 let

start ~ 13:26:15 , přihlášeno: 6 účastníků ( 4 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [9] Cidlinská Michaela CZE Turnov 2009
Ženy [23] daňková Magdaléna CZE Příšovice 2008
Muži [13] dušek Jan CZE Příšovice 2009
Muži [28] Kotrba Jan CZE Příšovice 2008
Muži [34] Plecháček Ondřej CZE Turnov 2008
Muži [20] Vilhelm Ondřej CZE Příšovice 2009

startovní listina inline 700m - 11-12 let

start ~ 13:29:41 , přihlášeno: 3 účastníků ( 0 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [10] Cidlinská Lucie CZE Turnov 2007
Ženy [2] šrámková tereza CZE liberec 2007
Ženy [1] vítková sandra CZE Hodkovice 2007

startovní listina inline 700m - 13-14 let

start ~ 13:29:41 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [5] Drbohlav Mikuláš CZE AC Turnov 2005

startovní listina inline 700m - od 15 let dospělí

start ~ 13:34:17 , přihlášeno: 4 účastníků ( 1 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [12] Drbohlav František CZE Příšovice 1951
Ženy [24] DRBOHLAVOVÁ EVA CZE LIBEREC 1979
Ženy [32] chmelíková Karolína CZE Turnov 1980
Ženy [21] Vilhelmová Hana CZE Příšovice 1981