Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice

13.05.2017 Příšovice u Turnova

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

kola 300m - děti do 6 let celkem: 4, muzi : 3, zeny: 1, Muži: 3, Ženy: 1 [html] [pdf]
odrážedla 200m - děti do 6 let celkem: 4, muzi : 3, zeny: 1, Muži: 3, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 300m - děti do 6 let celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
inline 700m - děti 7-8let celkem: 5, muzi : 3, zeny: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]
inline 700m - děti 9-10 let celkem: 11, muzi : 9, zeny: 2, Muži: 9, Ženy: 2 [html] [pdf]
inline 700m - 11-12 let celkem: 4, muzi : 1, zeny: 3, Muži: 1, Ženy: 3 [html] [pdf]
inline 700m - 13-14 let celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
inline 700m - od 15 let dospělí celkem: 13, muzi : 9, zeny: 4, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf]

startovní listina kola 300m - děti do 6 let

start ~ 13:13:21 , přihlášeno: 4 účastníků ( 3 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [26] Drbohlav Marek CZE Jablonec nad Nisou 2014
Ženy [19] Chmelíková Anna CZE Turnov 2012
Muži [24] Urbánek Lukáš CZE Liberec 2011
Muži [25] Urbánek Tomáš CZE Liberec 2013

startovní listina odrážedla 200m - děti do 6 let

start ~ 13:09:26 , přihlášeno: 4 účastníků ( 3 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [38] Laššo Knut CZE Střížovice 2015
Muži [12] Podlipný Matyaš CZE Svijany 2011
Muži [ ] Podlipný Matyáš CZE Příšovice 2011
Ženy [11] Špičková Vanesa CZE Kolín 2012

startovní listina inline 300m - děti do 6 let

start ~ 13:20:00

startovní listina inline 700m - děti 7-8let

start ~ 13:29:47 , přihlášeno: 5 účastníků ( 3 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [37] Cidlinská Michaela CZE Turnov 2009
Muži [20] Chmelík Antonín CZE Turnova 2010
Muži [4] Lochman Václav CZE Příšovice 2010
Ženy [13] Rösslerová Nella CZE Příšovice 2009
Muži [5] Vilhelm Ondřej CZE Příšovice 2009

startovní listina inline 700m - děti 9-10 let

start ~ 13:33:04 , přihlášeno: 11 účastníků ( 9 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [36] Cidlinská Lucie CZE Turnov 2007
Muži [23] Drbohlav Štěpán CZE Příšovice 2008
Muži [39] Fichtner Šimon CZE Železný Brod 2008
Muži [35] Hlava David CZE Příšovice 2008
Muži [29] Kotrba Jan CZE Příšovice 2008
Ženy [14] Pažoutová Tereza CZE Turnov 2007
Muži [18] Plecháček Ondřej CZE Turnov 2008
Muži [17] Podlipný Tadeáš CZE Svijany 2007
Muži [ ] Podlipný Tadeáš CZE Příšovice 2007
Muži [10] Rössler Jakub CZE Příšovice 2007
Muži [ ] tomeš pavel CZE Příšovice 2007

startovní listina inline 700m - 11-12 let

start ~ 13:37:53 , přihlášeno: 4 účastníků ( 1 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [16] Adamová Anna CZE Turnov 2005
Ženy [40] Fichtnerová Adéla CZE Železný Brod 2005
Ženy [2] Uhlířová Lucie CZE Svijany 2006
Muži [21] Varga Attila CZE SKI TEAM LIBEREC 2006

startovní listina inline 700m - 13-14 let

start ~ 13:40:00

startovní listina inline 700m - od 15 let dospělí

start ~ 13:45:24 , přihlášeno: 13 účastníků ( 9 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [1] Drbohlav František CZE Příšovice 1951
Muži [42] Houba Radek CZE Turnov 1999
Muži [ ] Houba Radek CZE Turnov 1999
Muži [41] Houba Václav CZE Příšovice 1995
Muži [ ] Houba Vaclav CZE Turnov 1995
Muži [33] Kotrba Jan CZE Příšovice 1974
Muži [32] Kotrba Zdeněk CZE Příšovice 187 1979
Ženy [34] Krcheňová Jana CZE Příšovice 188 1976
Muži [22] Lochman Václav CZE Příšovice 1980
Muži [8] Prokorát Břetislav CZE Příšovice 1964
Ženy [6] Prokorátová Barbora CZE Příšovice 2001
Ženy [3] Prokorátová Milena CZE Příšovice 1967
Ženy [31] Rösslerová Lucie CZE Příšovice 1981