Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice

13.05.2017 Příšovice u Turnova 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

kola 300m - děti do 6 let celkem: 4, muzi : 3, zeny: 1, Muži: 3, Ženy: 1 [html] [pdf]
odrážedla 200m - děti do 6 let celkem: 3, muzi : 2, zeny: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 300m - děti do 6 let celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
inline 700m - děti 7-8let celkem: 5, muzi : 3, zeny: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]
inline 700m - děti 9-10 let celkem: 9, muzi : 7, zeny: 2, Muži: 7, Ženy: 2 [html] [pdf]
inline 700m - 11-12 let celkem: 4, muzi : 1, zeny: 3, Muži: 1, Ženy: 3 [html] [pdf]
inline 700m - 13-14 let celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
inline 700m - od 15 let dospělí celkem: 11, muzi : 7, zeny: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf]

výsledková listina kola 300m - děti do 6 let

start ~ 13:13:21

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [24] Lukáš Urbánek 2011 CZE Liberec 00:44 00:00
2 1 / Ženy [19] Anna Chmelíková 2012 CZE Turnov 00:54 00:09
3 2 / Muži [25] Tomáš Urbánek 2013 CZE Liberec 01:04 00:19
4 3 / Muži [26] Marek Drbohlav 2014 CZE Jablonec nad Nisou 01:37 00:52

výsledková listina odrážedla 200m - děti do 6 let

start ~ 13:09:26

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [12] Matyaš Podlipný 2011 CZE Svijany 00:37 00:00
2 1 / Ženy [11] Vanesa Špičková 2012 CZE Kolín 01:33 00:55
3 2 / Muži [38] Knut Laššo 2015 CZE Střížovice 01:33 00:56

výsledková listina inline 300m - děti do 6 let

start ~ 13:20:00

výsledková listina inline 700m - děti 7-8let

start ~ 13:29:47

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [37] Michaela Cidlinská 2009 CZE Turnov 01:56 00:00 23:49:40
2 1 / Muži [4] Václav Lochman 2010 CZE Příšovice 02:09 00:13
3 2 / Muži [20] Antonín Chmelík 2010 CZE Turnova 02:09 00:13
4 3 / Muži [5] Ondřej Vilhelm 2009 CZE Příšovice 02:38 00:41
(5) 2 / Ženy [13] Nella Rösslerová 2009 CZE Příšovice 02:38 00:41

výsledková listina inline 700m - děti 9-10 let

start ~ 13:33:04

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [18] Ondřej Plecháček 2008 CZE Turnov 01:43 00:00
2 1 / Ženy [14] Tereza Pažoutová 2007 CZE Turnov 01:44 00:00
3 2 / Ženy [36] Lucie Cidlinská 2007 CZE Turnov 01:44 00:00 23:46:17
4 2 / Muži [23] Štěpán Drbohlav 2008 CZE Příšovice 01:53 00:09
5 3 / Muži [29] Jan Kotrba 2008 CZE Příšovice 01:54 00:10
6 4 / Muži [10] Jakub Rössler 2007 CZE Příšovice 02:09 00:26
7 5 / Muži [17] Tadeáš Podlipný 2007 CZE Svijany 02:13 00:30
8 6 / Muži [39] Šimon Fichtner 2008 CZE Železný Brod 02:26 00:42 23:46:22
9 7 / Muži [35] David Hlava 2008 CZE Příšovice 03:09 01:25

výsledková listina inline 700m - 11-12 let

start ~ 13:37:53

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [21] Attila Varga 2006 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:25 00:00
2 1 / Ženy [16] Anna Adamová 2005 CZE Turnov 01:32 00:06
3 2 / Ženy [40] Adéla Fichtnerová 2005 CZE Železný Brod 01:41 00:15 23:41:24
4 3 / Ženy [2] Lucie Uhlířová 2006 CZE Svijany 02:17 00:51

výsledková listina inline 700m - 13-14 let

start ~ 13:40:00

výsledková listina inline 700m - od 15 let dospělí

start ~ 13:45:24

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [32] Zdeněk Kotrba 1979 CZE Příšovice 187 01:13 00:00
2 2 / Muži [1] František Drbohlav 1951 CZE Příšovice 01:15 00:02
3 3 / Muži [41] Václav Houba 1995 CZE Příšovice 01:15 00:02 48003.51
4 4 / Muži [22] Václav Lochman 1980 CZE Příšovice 01:18 00:05
5 5 / Muži [42] Radek Houba 1999 CZE Turnov 01:22 00:08
6 6 / Muži [33] Jan Kotrba 1974 CZE Příšovice 01:30 00:16
7 1 / Ženy [34] Jana Krcheňová 1976 CZE Příšovice 188 01:30 00:17
8 7 / Muži [8] Břetislav Prokorát 1964 CZE Příšovice 01:45 00:32
9 2 / Ženy [31] Lucie Rösslerová 1981 CZE Příšovice 02:18 01:04
10 3 / Ženy [6] Barbora Prokorátová 2001 CZE Příšovice 02:44 01:31
(11) 3 / Ženy [3] Milena Prokorátová 1967 CZE Příšovice 02:44 01:31