Okolo Vlasenice

23.07.2016 Vlasenice (Vysočina) [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 42km celkem: 132, muži : 121, ženy: 11, Junioři: 6, Muži I.: 22, Muži II.: 32, Muži III.: 39, Muži IV.: 17, Muži V.: 5, Juniorky: 0, Ženy I: 4, Ženy II: 4, Ženy III: 3 [html] [pdf]
Děti 20km a elektrokola celkem: 41, muži : 25, ženy: 16, kluci: 1, Předžáci: 6, Mladší žáci: 13, Starší žáci: 4, Elektrokolo muži: 1, holky: 4, Předžákyně: 3, Mladší žákyně: 3, Starší žákyně: 6, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 37km celkem: 131, muži : 98, ženy: 33, Kadeti: 10, Muži I. hobby: 33, Muži II. hobby: 55, Kadetky: 5, Juniorky: 2, Ženy I. hobby: 19, Ženy II. hobby: 7 [html] [pdf]
Tandemy 37km celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Tandemy: 5 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži I: 0, Muži II: 0, Muži III: 0, Ženy I: 0, Ženy II: 0, Ženy III: 0 [html] [pdf]
Potěr, mikrožactvo 600m celkem: 19, muži : 11, ženy: 8, kluci: 11, Předžáci: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 8, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Minižactvo celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, kluci: 5, Předžáci: 1, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 1, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina Terén 42km

start ~ 14:00:00 , přihlášeno: 132 účastníků ( 121 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži II. [100] Bartoň Pavel CZE Velo Dvořák 1978
Junioři [127] Blažek Kryštof CZE 1998
Muži IV. [91] Bubla Ladislav CZE GS Cykloteam Jistebnice 1959
Muži III. [131] Buchta David CZE Restaurace u Ptáka 1975
Muži III. [130] Bulant Jiří CZE Velosport Valenta Scott Team 1976
Muži III. [519] Bušta Pavel CZE Dobšice 1975
Ženy II [520] Cesnaková Milena CZE Cyklo Team Weber 1985
Muži III. [521] Čábelka Martin CZE Tchabi-tour 1974
Muži II. [132] Časta Rostislav CZE Restaurace u Ptáka 1978
Ženy II [522] Červenková Milada CZE MIKO KENNEL MUSHING POČÁTKY 1981
Muži III. [11] Dostál Zdenek CZE Pelhrimov 1974
Muži III. [12] Dvořák Karel CZE Cyklo Jiřička 1969
Muži III. [73] Dvořák Karel CZE Cyklo Jiřička 1969
Muži II. [149] Dvořák Martin CZE Hostinec nad přejezdem 1985
Muži I. [13] Fišer Ondřej CZE FBT Nuzbely 1987
Muži III. [110] Fleury x CZE Pohoda team bike 1976
Muži III. [103] Florián Antonín CZE SK Fit Tábor 1972
Muži V. [104] Florián Antonín CZE SK Fit Tábor 1949
Muži III. [109] Florián Petr CZE SK Fit Tábor 1973
Muži I. [158] Fojt Miroslav CZE Bike Team Častrov 1993
Muži V. [142] Fous Jan CZE Horní Cerekev 1953
Muži III. [95] Frecer Leoš CZE CKK Znojmo 1967
Muži II. [10] Gajdošík Jakub CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1981
Muži III. [83] Gráf Jiří CZE PSK Znojmo 1976
Junioři [115] Havránek Jan CZE Čistý sport 1998
Muži III. [117] Havránek Martin CZE TÁBOR BIKE CLASSIC 1971
Ženy III [102] Hořejší Jana CZE GS cyklo team Jistebnice 1974
Muži III. [14] Houška Tomáš CZE Houškovi Český ráj 1971
Muži I. [155] Hron Ondřej CZE Vlasenice 1991
Ženy I [15] Hrušková Eliška CZE Prodoli racing team 1987
Muži IV. [134] Hubka Vladimír CZE Cime MTB Team 1966
Muži I. [98] Ira Tomáš CZE Velosport valenta scott team 1997
Muži III. [16] Jakeš Tomáš CZE Prodoli Racing Team 1975
Ženy II [121] Jarolímová Šárka CZE 1983
Ženy III [82] Jirsová Olga CZE Kamenice nad Lipou 1974
Muži III. [17] Karaba Zdeněk CZE KABA-SPORT Chotěboř 1967
Muži II. [4] Kníže David CZE PRODOLI RACING TEAM 1982
Muži IV. [18] Kolesa Luděk CZE Kbely Cycling Team 1961
Muži II. [19] Komma Jakub CZE Alupol 1982
Muži III. [20] Koten Libor CZE Musher Klub JCC 1975
Muži I. [8] Krejčí Michal CZE JH Cycling 1987
Muži II. [125] Křišťál Martin CZE Puklice 1977
Muži I. [78] Kudela Jakub CZE Za maminku 1987
Muži II. [126] Kuchař Pavel CZE Mann Hummel CZ Sport Team 1978
Junioři [97] Kukla Josef CZE Velosport Valenta Scott team 1998
Muži III. [141] Lapáček Václav CZE ACT Libkova Voda 1974
Muži I. [122] Lejtnar Martin CZE Žirovnice 1989
Muži II. [9] Ler Viktor CZE Cycling Team Kbely 1985
Junioři [119] Luňáček Jakub CZE Uniqa Jihlava 1998
Muži III. [75] Marek David CZE Brunka Silvini 1976
Junioři [94] Marek Jan CZE Eurofoam sport team 1999
Muži I. [2] Marek Josef CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 1995
Muži I. [148] Mareš Michal CZE Kola Bakus 1996
Muži IV. [21] Mařík Raimund CZE BS JOMA Jindřichův Hradec 1962
Muži II. [84] Mazanec Milan CZE Cykloteam Vlasenice 1980
Ženy I [22] Melechová Dominika CZE Miko Kennel Mushing Počátky 1992
Muži III. [113] Meloun Martin CZE JH Cycling 1975
Muži I. [23] Mikolášek Jan CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 1993
Muži III. [24] Mikula Jan CZE Nová Včelnice 1974
Muži I. [123] Mišar Jan CZE Žirovnice 1989
Muži III. [133] Molík Bohumír CZE Cime MTB Team 1973
Muži IV. [25] Musil Josef CZE CK Vinohradské Šlapky 1964
Muži V. [96] Nechvátal František CZE HEFR Team 1953
Ženy II [137] Němcová Zdeňka CZE UNIQA Jihlava 1982
Muži III. [26] Němec Luboš CZE Vokolek-cycling-team 1976
Muži III. [120] Novák Jiří CZE Cyklo Hobby Rynárec 1976
Muži III. [157] Novák Michal CZE KKMC 1975
Muži III. [156] Novák Petr CZE KKMC 1973
Muži III. [81] Novák Vladimír CZE GS cyklo team Jistebnice 1972
Muži II. [136] Novotný Petr CZE CBC Team 1978
Ženy III [153] Paloušová Renata CZE Bike team hroši 1970
Muži I. [27] Papež Filip CZE Velosport Valenta Scott team 1995
Muži I. [28] Pechek Jan CZE Kola Bakus 1994
Muži IV. [105] Pechek Milan CZE MAPEKO 1964
Muži IV. [29] Pechek Vladinír CZE Pechek team Vlasenice 1957
Muži IV. [30] pihávek františek CZE zirovnice 1965
Muži IV. [114] Pittner Jiří CZE Pohoda bike team 1963
Muži III. [87] Pivec Vlastislav CZE BS JOMA Jindřichův Hradec 1971
Muži III. [150] Pivoňka Jan CZE Penguin Team 1976
Muži II. [152] Pivoňka Vojtěch CZE Penguin Team 1981
Muži V. [31] Poříz Milan CZE KABA SPORT Chotěboř 1951
Muži I. [140] Poslušný tomáš CZE 1990
Muži III. [32] Prágr Michal CZE Cykloklub Chýnov 1967
Muži II. [80] Prouza Petr CZE Antonka 1985
Muži III. [106] Průcha Josef CZE České Budějovice 1971
Muži IV. [33] Raba Tomáš CZE Prodoli Racing team 1965
Muži II. [111] Skazík Marek CZE BSP-TREK 1982
Muži IV. [129] Skoták Miroslav CZE CykloHobby Rynárec 1960
Muži II. [146] Sladký Petr CZE Cykloteam Vlasenice 1978
Muži II. [99] Smitka Libor CZE Turovec 1979
Muži II. [93] Smrčka Jan CZE Eurofoam sport team 1981
Muži II. [145] Smrčka Jaroslav CZE Nová Buková 1981
Muži III. [147] Smrčka Roman CZE Buk team 1975
Muži II. [34] Soukup Jiří CZE UDH Číměř 1979
Muži IV. [35] Spáčil Leopold CZE NOVATOP LAPIERRE 1959
Muži II. [36] Spěváček Václav CZE Slovan Kamenice nad Lipou 1981
Muži II. [79] Strašík Martin CZE Cykloteam Vlasenice 1983
Muži IV. [523] Strnad Ladislav CZE Počátky 1958
Muži II. [128] STUNA TOMÁŠ CZE BB Cyklosport Superior 1985
Muži II. [524] suč ivan CZE restaurace Černy Pták 1986
Muži IV. [86] Svačina Luděk CZE Brno 1964
Muži V. [37] Svoboda Miroslav CZE Praha 9 - Kbely 1952
Muži II. [107] Sýkora Jindřich CZE Milevsko 1978
Muži II. [90] Šanda Marek CZE Hangover Team 1977
Muži II. [124] Šeliga Jarda CZE JH cycling 1984
Muži II. [85] Šimánek Petr CZE VHT Počátky 1981
Muži II. [3] Šimek Zdenek CZE E.T.V. 1977
Muži IV. [38] Šindelář Milan CZE CK Vinohradské Šlapky 1963
Muži I. [39] Šíp David CZE Cycling Academy Tábor 1987
Muži I. [112] Širhal Lukáš CZE JHCycling 1989
Muži II. [1] Šmíd Jiří CZE Kbely cycling team 1984
Muži II. [151] Tomandl Pavel CZE Penguin Team 1977
Muži III. [143] Tůma Tomáš CZE Batelov 1968
Muži III. [89] Tureček Karel CZE Resort Johanka 1971
Ženy I [108] Vacková Zuzana CZE 1991
Ženy I [40] Váňová Martina CZE Velosport Valenta Scott team 1994
Muži III. [41] Venhoda Milan CZE OK Jihlava 1971
Muži I. [139] Veselý Tomáš CZE UNIQA Jihlava 1989
Muži IV. [138] Veselý Zdenek CZE Horní Cerekev 1962
Junioři [135] Vítů Jakub CZE Eurofoam Sport Team 1999
Muži I. [525] Vítů Josef CZE Eurofoam Sport Team 1995
Muži I. [42] Vítů Šimon CZE UNIQA Jihlava 1997
Muži II. [88] Vogal Jan CZE Třebíč 1983
Muži III. [43] Zadina Petr CZE KABA-SPORT Chotěboř 1968
Muži III. [118] Záhorský Aleš CZE BEZVASPORT.CZ 1973
Muži I. [92] Zahradník Petr CZE Cykloteam Vlasenice 1988
Muži I. [7] Zahradník Tomáš CZE Cykloteam Vlasenice 1991
Muži II. [154] Zápařka Miroslav CZE Equipe sans limites 1981
Muži III. [144] Zavadil Libor CZE VELO DVOŘÁK 1975
Muži I. [44] Zeman Jakub CZE Jankov 1991
Muži III. [116] Zeman Zdeněk CZE SK Fit Tábor 1973
Muži IV. [45] Zourek Pavel CZE PBV MTB Team Brno 1960

startovní listina Děti 20km a elektrokola

start ~ 14:05:00 , přihlášeno: 41 účastníků ( 25 mužů, 16 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Mladší žákyně [531] Bednářová Karolína CZE LoKa 2004
holky [77] Bednářová Lola CZE LoKa 2008
Předžáci [65] čech Lukáš CZE RTS Praha 2007
Mladší žákyně [66] čechová Karolína CZE RTS Praha 2004
Předžáci [345] Dohnal Jakub CZE EON TT Tábor 2007
Mladší žáci [430] Dubšík Jan CZE MTB Team Nová Včelnice 2004
Předžáci [356] Houška Jeník CZE Houškovi Český ráj 2006
Předžákyně [397] Chramostová Ema CZE 2007
Starší žáci [342] Jelínek Marek CZE CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 2003
Mladší žáci [384] Ježek Daniel CZE KWIK STEP 2005
Starší žáci [385] Ježek Dominik CZE KWIK STEP 2003
Mladší žáci [532] Kohár David CZE Jihlava 2005
Mladší žáci [432] Kotek Jan CZE Lysolaje 2005
Starší žákyně [410] Kotrbová Lenka CZE TJ Spartak Třebíč 2002
Mladší žáci [390] Ledecký Vít CZE NTR Děbolín 2005
Starší žákyně [346] Michalová Anna CZE 2003
kluci [400] Mikolášek Dominik CZE 2010
Starší žákyně [401] Mikolášová Linda CZE 2003
Starší žákyně [433] Mráčková Denisa CZE Cykloklub Chýnov 2003
Mladší žáci [347] Novák Pavel CZE 2004
holky [429] Nováková Kristýnka CZE Cyklo Hobby Rynárec 2008
Předžákyně [405] Ondečková Tereza CZE 2007
Mladší žáci [343] Palouš Ondřej CZE Bike Team Hroši 2004
Mladší žáci [344] Palouš Tomáš CZE Bike Team Hroši 2004
Mladší žáci [349] Podhradský Vojtěch CZE Cyklo team Vlasenice 2004
Mladší žáci [67] Poleščuk Robert CZE Zajíčkov 2004
Mladší žákyně [68] Poleščuková Anna CZE Zajíčkov 2005
Předžáci [350] Procházka Martin CZE 2006
Předžákyně [403] Řehulková Lucie CZE 2007
Starší žákyně [387] Šašková Silvie CZE Kamenice nad Lipou 2003
Mladší žáci [431] Šimeček David CZE Sezimovo Ústí 2005
Elektrokolo muži [408] Štenc Miloš CZE 1947
Starší žákyně [402] Topičová Kristina CZE 2003
Mladší žáci [407] Trkola Lukáš CZE Eurofoam Sport Team 2005
holky [395] Třečková Šárka CZE 2012
Starší žáci [382] Vacovský Oliver CZE 2003
Mladší žáci [383] Vacovský Ondřej CZE Mirasimir 2005
Starší žáci [386] Válek David CZE Fida 2002
Předžáci [399] Vašků Jakub CZE 2006
holky [398] Vašků Tereza CZE 2010
Předžáci [435] Vítů Vaclav CZE EUROFOAM SPORT TEAM 2006

startovní listina Hobby závod 37km

start ~ 14:10:00 , přihlášeno: 131 účastníků ( 98 mužů, 33 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy I. hobby [526] Berounská Eliška CZE Hobby MTB Nová Včelnice 1990
Ženy I. hobby [217] Blažková Eva SVK Košice 1985
Kadeti [228] Boháček Lukáš CZE Cyklo hobby Rynázec 2001
Muži II. hobby [250] Brychca Antonín CZE CykloHobby Rynárec 1975
Ženy I. hobby [272] Čamrová Monika CZE 1990
Kadetky [224] Čejková Šárka CZE EUROFOAM SPORT TEAM 2000
Muži II. hobby [239] Dubšík Karel CZE MTB Team Nová Včelnice 1957
Muži II. hobby [265] Dvořák Petr CZE Velo Dvořák 1974
Muži II. hobby [270] Fencl Pavel CZE Impulsia sport 1966
Muži II. hobby [243] Fišera Miloš CZE KPK 1950
Muži I. hobby [242] Fišera Miloš CZE KPK 1991
Kadeti [46] Grym Tadeáš CZE GS Cykloteam Jistebnice 2001
Muži II. hobby [191] Hák Tomáš CZE Cykloteam Božejov 1976
Muži I. hobby [527] Halada Miroslav CZE Antonka Team 1987
Muži I. hobby [273] Hanák Jakub CZE Cykloteam Vlasenice 1985
Muži II. hobby [282] Hanus Vlastimil CZE Cykloteam Vlasenice 1957
Ženy II. hobby [281] Hanusová Miroslava CZE Cykloteam Vlasenice 1961
Muži II. hobby [233] Hejda Jaroslav CZE Cyklo Hobby Rynádec 1968
Muži I. hobby [249] Heřmánek Jan CZE JH Cycling 1996
Kadetky [278] Hladovcová Anna CZE PKJH 2000
Kadetky [277] Hladovcová Iva CZE PKJH 2000
Muži II. hobby [192] Holý Ladislav CZE CT Božejov 1972
Muži II. hobby [266] Homolka Libor CZE RBB Invest J. HRADEC 1973
Muži II. hobby [252] Horký Miroslav CZE Žďár 1974
Ženy I. hobby [279] Houdková Hana CZE Cycling Team Vodná 1993
Muži I. hobby [218] Houška Jiří CZE Cykloteam Vlasenice 1992
Muži I. hobby [205] Houška Matěj CZE Cykloteam Vlasenice 1990
Muži I. hobby [47] Houška ml Tomáš CZE Houškovi Český ráj 1998
Ženy II. hobby [48] Houšková Simona CZE Houškovi Český ráj 1971
Muži II. hobby [208] Hypš Jaroslav CZE Cyklo Hobby Rynárec 1973
Muži I. hobby [49] Hyšpler Robin CZE Prodoli racing team 1986
Muži I. hobby [260] Chlup Tomáš CZE Beachwell 1993
Muži II. hobby [181] Ira Martin CZE Kamenice nad Lipou 1970
Muži I. hobby [210] Jirsa Marek CZE Častrov 1999
Muži I. hobby [211] Jirsa Miloš CZE Kamenice nad Lipou 1999
Muži II. hobby [209] Jirsa Miloš CZE Kamenice nad Lipou 1971
Ženy II. hobby [288] Karpíšková Lenka CZE ROOR 1974
Muži I. hobby [190] Kidora Jan CZE HTP Žirovnice 1981
Muži I. hobby [261] Kopeček Václav CZE Cyklo Hobby Rynárec 1979
Muži II. hobby [251] Kopřiva Jaromír CZE 1967
Ženy I. hobby [274] Kottová Alena CZE 24 MTB WITCHES 1985
Muži I. hobby [245] Koubík Daniel CZE Pacov 1995
Muži II. hobby [244] Koubík Stanislav CZE Pacov 1970
Kadeti [246] Koubík Vít CZE Pacov 2001
Muži II. hobby [50] Krejča Zdeněk CZE Cycling Team Vodná 1968
Kadeti [204] Kršek Adam CZE Pacov 2000
Muži II. hobby [51] Kubíček Vladimír CZE Sokol Lhota 1956
Muži II. hobby [52] Kubín Jan CZE Brian Racing Team 1961
Muži I. hobby [197] Kubů Pavel CZE 1998
Kadetky [226] Kubů Pavlína CZE GS cyklo team Jistebnice 2000
Muži II. hobby [225] kubů roman CZE GS cyklo team Jistebnice 1973
Muži II. hobby [193] Kumžák Josef CZE Cykloteam Božejov 1967
Muži II. hobby [53] Kunc Milan CZE Sokol Těmice 1954
Kadeti [202] Ledecký Filip CZE ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 2001
Muži I. hobby [214] Leheiček Jaroslav CZE Pětikilový datel 1981
Muži II. hobby [221] Lepič Martin CZE PRODOLI Racing team 1968
Muži II. hobby [241] Lunáček Dušan CZE Jihlava 1971
Muži II. hobby [230] Mádl Radek CZE CBC Team 1974
Muži II. hobby [285] Manás Josef CZE Rodinov 1968
Ženy I. hobby [280] Marková Anna CZE Bike Team Veselá 1995
Muži II. hobby [196] Masopust Jiří CZE Cykloteam Božejov 1968
Muži I. hobby [231] Matoušek David CZE Mrákotín 1980
Muži II. hobby [54] Mihalík Zdenek CZE Znojmo 1965
Kadeti [264] Michal Jakub CZE TJ favorit Brno 2001
Ženy I. hobby [203] Miškufová Juliána SVK Antonka Team 1986
Ženy II. hobby [254] Mráčková Lenka CZE Cykloklub Chýnov 1973
Ženy I. hobby [215] Mrázková Jitka CZE cykloteam Vlásenice 1990
Muži I. hobby [237] Mrkvica Tomáš CZE Tombikeservis Pacov 1977
Ženy I. hobby [238] Mrkvicová Jitka CZE Tombikeservis Pacov 1980
Muži I. hobby [195] Nechvíle Jan CZE Cyklo team Božejov 1999
Muži I. hobby [236] Nováček Teodor CZE 1979
Ženy I. hobby [276] Nováková Aneta CZE Ostrý Roháč Kamenice nad Lipou 1981
Juniorky [206] Nováková Kristýna CZE GS Cykloteam Jistebnice 1998
Juniorky [207] Nováková Nikola CZE GS Cykloteam JIstebnice 1998
Muži II. hobby [235] Osadčí Pavel CZE Galaxy Cyklošvec 1956
Muži II. hobby [187] Papež Stanislav CZE Kamenice nad Lipou 1964
Muži II. hobby [220] Pavelka Vladimír CZE CKK Znojmo 1950
Muži I. hobby [182] Pechek Milan CZE Cyklo team Vlasenice 1986
Muži II. hobby [183] Pechek Pavel CZE Cykloteam Vlasenice 1955
Muži II. hobby [55] Pechek Petr CZE Pechek team Vlasenice 1965
Muži II. hobby [286] Pechek Petr CZE Ostrý Roháč KA 1956
Ženy II. hobby [287] Petrů Alena CZE Rodinovské Orlice 1967
Muži II. hobby [56] Pexa Martin CZE VIKI team 1974
Muži II. hobby [76] Pipek Miroslav CZE Brunka Silvini 1971
Ženy I. hobby [216] Pivcová Bohunka CZE CT Kardašova Řečice 1977
Muži I. hobby [229] Pleticha Karel CZE 1978
Muži II. hobby [528] Podhradský Milan CZE Cykloteam Vlasenice 1975
Muži II. hobby [234] Pokorný x CZE Jindřichův Hradec 1951
Muži I. hobby [248] Prášil David CZE JUVENA Dráchov 1989
Ženy I. hobby [227] Procházková Pavla CZE 1980
Muži I. hobby [57] Prosser Lukáš CZE Hapina team 1993
Ženy I. hobby [58] Pucandlová Miroslava CZE Kamenice nad Lipou 1985
Ženy I. hobby [59] Rohová Lucie CZE Cyklo hobby Rynárec 1988
Ženy II. hobby [60] Simandlova Jana CZE Jindřichův Hradec 1972
Ženy I. hobby [255] Skotáková Petra CZE Cykllo Hobby Rynárec 1986
Muži II. hobby [200] Smíšek Bohumil CZE Domestic 1955
Muži II. hobby [262] Smrčka Jaroslav CZE BUK Team 1949
Muži II. hobby [283] Smutný Jaroslav CZE Hasiči Kamenice 1967
Muži I. hobby [289] SRP ZDENĚK CZE TŘEŠT 1981
Muži II. hobby [253] Staněk Zdeněk CZE Nová Včelnice 1962
Kadeti [186] Stehlík Mikuláš CZE JH Cycling 2001
Muži II. hobby [198] Strašík Karel CZE Cykloteam Kamenice 1957
Muži II. hobby [223] Svoboda Leoš CZE CKK Znojmo 1963
Ženy II. hobby [222] Svobodová Jarmila CZE CKK Znojmo 1965
Kadeti [184] Šárka Filip CZE FidaTeam 2001
Muži II. hobby [219] Šaroun Libor CZE Premium hotel Znojmo 1973
Muži I. hobby [267] Šiman Vojtěch CZE Pekárna Velíšek 1991
Muži I. hobby [201] Šindelář Michal CZE 1982
Muži II. hobby [271] Širůček Luboš CZE K.N.L. 1964
Kadeti [185] Šiška Ivo CZE 2000
Muži I. hobby [199] Šiška Pavel CZE Kamenice nad Lipou 1995
Ženy I. hobby [275] Šustrová Zlata CZE 24MTB Witches 1986
Ženy I. hobby [263] Tomandlová Jitka CZE Penguin team 1978
Muži I. hobby [189] Tománek Jan CZE HTP Žirovnice 1983
Muži I. hobby [194] Tříska Miroslav CZE Cykloteam Božejov 1977
Kadetky [529] Tučková Aranka CZE Kamenice nad Lipou 2000
Muži I. hobby [258] Urban Ondřej CZE Gekom 1999
Muži II. hobby [232] Vacek Jiří CZE Cyklo Hobby Rynárec 1968
Muži II. hobby [284] Vágner Robert CZE Rodinov 1973
Kadeti [61] Váňa Zdeněk CZE Cyklo Hobby Rynárec 2002
Muži II. hobby [62] Váňa Zdeněk CZE Cyklo Hobby Rynárec 1964
Muži II. hobby [257] Vašíček Zdeněk CZE HAS JIHLAVA 1955
Muži II. hobby [63] Vávrovský René CZE Hapina team 1972
Muži I. hobby [269] Velíšek Jan CZE Pekárna Velíšek 1991
Muži II. hobby [268] Velíšek Zdeněk CZE Pekárna Velíšek 1964
Ženy I. hobby [188] Vinklátová Jana CZE Svratka 1984
Muži II. hobby [240] Vítků Miroslav CZE Rejoice 1970
Ženy I. hobby [213] Voharčíková Lenka CZE 1989
Muži I. hobby [530] Votápek Petr CZE Kamenice nad Lipou 1980
Muži II. hobby [64] Zhorný Leoš CZE Kamenice nad Lipou 1961
Muži II. hobby [256] Žaloudek Jaroslav CZE 1960

startovní listina Tandemy 37km

start ~ 14:10:00 , přihlášeno: 5 účastníků ( 5 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Tandemy [12] Dvořák Karel CZE Hluboká nad Vltavou 1969
Tandemy [73] Dvořák Karel CZE Hluboká nad Vltavou 1969
Tandemy [212] Krejča - Pechek Jiří - Tomáš CZE Cyklotým Lhota - Vlasenice 1957
Tandemy [247] Prosser Krikava Matěj Jakub CZE Hapina Team 1997
Tandemy [259] Vítů Josef a Helena CZE Eurofoam Team 1972

startovní listina Děti 21km

start ~ 14:20:00

startovní listina Potěr, mikrožactvo 600m

start ~ 14:20:04 , přihlášeno: 19 účastníků ( 11 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [533] Bušta Michal CZE Dobšice 2011
kluci [355] Houška Robin CZE Houška team 2012
holky [436] Houšková Terezka CZE 2011
kluci [353] Kolafa Denis CZE 2011
kluci [69] Kolaja Bedřich CZE Slavia Liberec Orienteering 2013
holky [357] Mazancová Veronika CZE Cykloteam Vlasenice 2015
kluci [438] Michal Martin CZE 2010
holky [404] Ondečková Zuzana CZE 2011
kluci [392] Smíšek Jakub CZE 2013
holky [393] Smíšková Andrea CZE MTB Zlomený Malíček 2010
kluci [437] Smrčka Matyáš CZE Eurofoam Sport Team 2013
holky [351] Soukupová Stela CZE Číměř 2011
kluci [391] Strašík Jan CZE Kamenice nad Lipou 2012
kluci [70] Šalanda Adam CZE Patry cycling team Třešť 2010
holky [71] Šebestová Veronika CZE Skuhrováci 2012
holky [406] Trkolová Zuzana CZE Eurofoam Sport Team 2010
kluci [394] Třeček Šimon CZE Antonka 2014
holky [396] Třečková Marie CZE 2014
kluci [354] Zedníček Cyril CZE 2012

startovní listina Minižactvo

start ~ 14:28:06 , přihlášeno: 7 účastníků ( 6 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [409] Čelustka Vlastimil CZE Vlasenice 2011
kluci [434] Kruntorád Petr CZE Skuhrováci 2009
kluci [428] Maxera Filip CZE G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 2009
Předžáci [348] Novák Filip CZE Kamenice 2007
holky [352] Soukupová Adéla CZE Číměř 2009
kluci [389] Trachta Kryštof CZE Sokol Vršovice 2010
kluci [388] Trachta Tadeáš CZE Sokol Vršovice 2009