Okolo Vlasenice

23.07.2016 Vlasenice (Vysočina) [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 42km celkem: 127, muži : 117, ženy: 10, Junioři: 6, Muži I.: 22, Muži II.: 31, Muži III.: 37, Muži IV.: 16, Muži V.: 5, Juniorky: 0, Ženy I: 4, Ženy II: 3, Ženy III: 3 [html] [pdf]
Děti 20km a elektrokola celkem: 41, muži : 25, ženy: 16, kluci: 1, Předžáci: 6, Mladší žáci: 13, Starší žáci: 4, Elektrokolo muži: 1, holky: 4, Předžákyně: 3, Mladší žákyně: 3, Starší žákyně: 6, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 37km celkem: 130, muži : 97, ženy: 33, Kadeti: 10, Muži I. hobby: 33, Muži II. hobby: 54, Kadetky: 5, Juniorky: 2, Ženy I. hobby: 19, Ženy II. hobby: 7 [html] [pdf]
Tandemy 37km celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Tandemy: 3 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži I: 0, Muži II: 0, Muži III: 0, Ženy I: 0, Ženy II: 0, Ženy III: 0 [html] [pdf]
Potěr, mikrožactvo 600m celkem: 18, muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, Předžáci: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 8, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Minižactvo celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, kluci: 5, Předžáci: 1, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 1, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Potěr, mikrožactvo 600m

start ~ 14:20:04

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / kluci [70] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť
2 2 / kluci [438] Martin Michal 2010 CZE CZE
3 1 / holky [393] Andrea Smíšková 2010 CZE CZE
4 3 / kluci [353] Denis Kolafa 2011 CZE CZE
5 2 / holky [406] Zuzana Trkolová 2010 CZE Eurofoam Sport Team
6 3 / holky [71] Veronika Šebestová 2012 CZE Skuhrováci
7 4 / holky [436] Terezka Houšková 2011 CZE CZE
8 4 / kluci [391] Jan Strašík 2012 CZE CZE
9 5 / kluci [392] Jakub Smíšek 2013 CZE CZE
10 6 / kluci [437] Matyáš Smrčka 2013 CZE Eurofoam Sport Team
11 7 / kluci [355] Robin Houška 2012 CZE CZE
12 5 / holky [357] Veronika Mazancová 2015 CZE Cykloteam Vlasenice
13 6 / holky [404] Zuzana Ondečková 2011 CZE CZE
14 7 / holky [351] Stela Soukupová 2011 CZE Číměř
15 8 / kluci [354] Cyril Zedníček 2012 CZE CZE
16 9 / kluci [69] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy
17 10 / kluci [394] Šimon Třeček 2014 CZE Antonka
18 8 / holky [396] Marie Třečková 2014 CZE CZE