Okolo Vlasenice

21.07.2018 Vlasenice (Vysočina)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Terén 44km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži I ČEZ Cyklo Team Tábor 01:33:32.7
2 2 / Muži I Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team 01:33:33.7
3 3 / Muži I VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:33:35.0
4 1 / Muži II Prodoli racing team 01:33:47.1
5 4 / Muži I PRODOLI RACING TEAM 01:34:21.5

Tandemy v terénu 44km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1

Hobby závod 38km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži I Prodoli racing team 01:04:35.6
2 2 / Muži I JH Cycling 01:04:36.0
3 1 / Muži II SB Cyklo Olympia 01:04:40.5
4 3 / Muži I Pekárna Velíšek 01:04:44.9
5 4 / Muži I Prodoli racing team 01:04:52.2

Tandemy 38km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži EUROFOAM SPORT TEAM 01:16:04.5
2 2 / Muži VIKI team 01:22:42.5
3 3 / Muži Sokol Lhota 01:34:02.0
4 4 / Muži Kupkolo SRNCI 01:37:20.6
5 5 / Muži EUROFOAM SPORT TEAM 01:16:04.5

Tandemy v Hobby závodu 38km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1

Děti 21km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Mladší žáci Cycling Academy Tábor 40:34.2
2 2 / Mladší žáci Eurofoam Sport Team 40:36.4
3 3 / Mladší žáci Pelhřimov 40:46.6
4 1 / Mladší žákyně GW Jihotrans 44:38.3
5 1 / Předžáci 45:24.3

Potěr, odrážedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / kluci Slavia Liberec Orienteering 16:21.0
2 2 / kluci Fitness Bikers Team Nuzbely 16:29.0
3 1 / holky Cykloteam Vlasenice 16:33.0
4 3 / kluci Prodoli racing team 16:36.0
5 2 / holky Vlasenice 16:38.0

Potěr, děti kola

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / kluci 11:08.0
2 2 / kluci Rodinov 11:14.0
3 3 / kluci Slovan Kamenice nad Lipou 11:16.0
4 4 / kluci Vlasenice 11:23.0
5 5 / kluci Kamenice nad Lipou 11:25.0

Potěr, děti starší

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Ženy MTB Zlomený Malíček 02:45.0
2 1 / Muži Cyklohobby Rynárec 02:47.0
3 2 / Ženy Eurofoam Sport Team 02:50.0
4 2 / Muži 02:52.0
5 3 / Muži Houška team 02:55.0