Okolo Vlasenice

22.07.2017 Vlasenice (Vysočina) [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 44km celkem: 130, muzi : 117, zeny: 13, Muži I: 52, Muži II: 54, Muži III: 11, Ženy I: 8, Ženy II: 5 [html] [pdf]
Tandemy v terénu 44km celkem: 2, muzi : 2, zeny: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 38km celkem: 157, muzi : 119, zeny: 38, Muži I: 48, Muži II: 59, Muži III: 12, Ženy I: 24, Ženy II: 13, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy v Hobby závodu 38km celkem: 4, muzi : 4, zeny: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 37, muzi : 19, zeny: 18, Předžáci: 9, Mladší žáci: 10, Předžákyně: 9, Mladší žákyně: 9 [html] [pdf]
Potěr, miniděti 300m celkem: 6, muzi : 3, zeny: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
Potěr, děti 600m celkem: 25, muzi : 11, zeny: 14, kluci: 11, holky: 14 [html] [pdf]

startovní listina Terén 44km

start ~ 14:00:00 , přihlášeno: 130 účastníků ( 117 mužů, 13 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži II [109] Bakus Petr CZE Kola Bakus cycling team 1970
Muži I [110] Bakus Tomáš CZE Čez Cyklo Team Tábor 1998
Muži I [104] Bartoň Pavel CZE Velo Dvořák 1978
Muži I [75] Bartoň Václav CZE Kola Bakus 1995
Muži I [ ] Bartoněk Václav CZE Fitnessfreedom race team 1988
Muži I [88] Bartůněk Marek CZE Ethic Sport 1998
Muži III [345] Bezděkovský František CZE Velosport valenta scott team 0000
Muži II [77] Blažek Petr CZE Pelhřimov 1963
Muži II [114] Blažek Zdeněk CZE www.ksiltovky.cz 1976
Ženy I [1] Cesnaková Milena CZE Cyklo Team Weber 1985
Ženy II [2] Černošková Lenka CZE MTB MEL 1972
Ženy I [3] Červenková Milada CZE MIKO KENNEL MUSHING POČÁTKY 1981
Muži I [4] Drtina Martin CZE Radimovice u Želče 1984
Muži I [107] Dvořák Martin CZE Hostinec nad přejezdem 1985
Muži II [117] Dvořák Milan CZE No Name 1961
Muži II [5] Eybert Daniel CZE CK Chýnov 1973
Muži II [347] Fencl Pavel CZE Impulsia sport 1966
Muži III [90] Florián Antonín CZE SK Fit Tábor 1949
Muži II [91] Florián Antonín CZE SK Fit Tábor 1972
Muži II [97] Florián Petr CZE SK Fit Tábor 1973
Muži II [83] Frecer Leoš CZE CKK Znojmo 1967
Muži II [6] Fuk Pavel CZE Počátky 1975
Muži I [7] Fuk Pavel CZE Velosport Valenta Scott team 1997
Muži I [100] Havránek Jan CZE Čistý sport 1998
Muži II [8] Havránek Martin CZE Čistý Sport 1971
Ženy II [342] Hořejší Jana CZE GS cyklo team Jistebnice 1974
Muži II [9] Hostička Petr CZE Taekwondo Lacek 1976
Muži I [24] Houška Jiří CZE Cykloteam Vlasenice 1992
Muži II [10] Houška Tomáš CZE Houškovi Český ráj 1971
Ženy I [11] Houšková Hana CZE Cykloteam Vlasenice 1989
Muži II [99] Hric Pavel CZE Velosport valenta scott team 1977
Muži I [106] Hrnčíř Filip CZE 1998
Muži II [12] Hrubec Tomáš CZE Nová Včelnice 1974
Ženy I [13] Hrušková Eliška CZE Prodoli racing team 1987
Muži II [14] Hubka Vladimír CZE Cime MTB Team 1966
Muži II [15] Ira Martin CZE Kamenice nad Lipou 1970
Muži I [16] Ira Tomáš CZE Velosport valenta scott team 1997
Muži II [17] Jakeš Tomáš CZE Prodoli racing team 1975
Muži I [84] Jelínek Marek CZE Premium Hotel 2003
Muži I [18] Jirsa Miloš CZE Kamenice nad Lipou 1999
Ženy II [19] Jirsová Olga CZE Kamenice nad Lipou 1974
Muži II [20] Kaizr Josef CZE Dokudsetonevybije! 1962
Muži II [21] Karaba Zdeněk CZE KABA-SPORT Chotěboř 1967
Muži II [22] Kment Radek CZE MTB MEL 1972
Muži I [23] Kníže David CZE PRODOLI RACING TEAM 1982
Muži II [25] Kolesa Luděk CZE Kbely Cycling Team 1961
Muži II [348] Komín Pavel CZE VHT Počátky 1976
Muži I [93] Kortan Pavel CZE win4fun 1991
Muži I [96] Kořínek Petr CZE Eurofoam sport team 1982
Muži II [26] Koten Libor CZE Musher Klub JCC 1975
Muži II [72] Krejčí Jiří CZE Apex-Bike Tábor 1968
Muži II [113] Křížovský Pavel CZE MTB Krásná Lípa 1977
Muži II [112] kubů roman CZE GS cyklo team Jistebnice 1973
Muži II [115] Kukla Jaroslav CZE Těmice 1972
Muži I [27] Kukla Josef CZE Velosport Valenta Scott team 1998
Muži I [116] Kukla Michal CZE Těmice 1998
Muži I [344] Kulhánek David CZE MTB Cyklomaraton Hlinsko 2000
Muži I [343] Labudík Roman CZE Statek pod Javořicí 1991
Muži II [28] Lapáček Václav CZE ACT Libkova Voda 1974
Ženy I [29] Lapáčková Kateřina CZE ACT Libkova Voda 2001
Muži II [82] Ludvík Petr CZE 1977
Muži II [118] Marek David CZE Brunka Silvini 1976
Muži II [30] Mařík Radek CZE Telč 1973
Muži III [31] Matějka Josef CZE Kola Bakus 1954
Muži I [69] Mazanec Milan CZE Cykloteam Vlasenice 1980
Muži III [32] Mikolášek Jan CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 0000
Muži I [33] Mikolášek Jan CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 1993
Muži II [34] Němec Luboš CZE Vokolek Cycling Team 1976
Muži I [35] Němeček Aleš CZE PROMPT 2 go! team 1991
Muži II [76] Novák Jiří CZE Cyklo Hobby Rynárec 1976
Muži II [94] Novák Michal CZE KKMC 1975
Muži II [95] Novák Petr CZE KKMC 1973
Ženy I [36] Nováková Veronika CZE PROMPT 2 go! team 1994
Muži I [37] Obšil Tomáš CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 1993
Muži III [38] Ošmera Jan CZE RoNaKol Pravíkov 1954
Muži I [39] Papež Vit CZE Symbio+ BMC 1996
Muži I [40] Partl Ondřej CZE UNIQA MTB TEAM 1995
Muži I [102] Pařík David CZE Březí 1990
Muži III [85] Pavelka Vladimír CZE CKK Znojmo 1950
Muži I [87] Pavlíček Matěj CZE Rodinovští Výletníci 2002
Muži I [41] Pechek Jan CZE Kola Bakus 1994
Muži II [103] Pechek Milan CZE MAPEKO 1964
Muži I [71] Pechek Tomáš CZE Vlasenice 1991
Muži III [42] Pechek Vladimir CZE Pechek team Vlasenice 1957
Muži I [73] Pípal Petr CZE Kamenice nad Lipou 1981
Muži II [119] Pipek Miroslav CZE Brunka Silvini 1971
Muži II [111] Pivec Vlastislav CZE BS Joma Jindřichův Hradec 1971
Muži I [108] Pivoňka Vojtěch CZE Penguin Team 1981
Muži II [92] Pokorný Pavel CZE Jihlava 1972
Muži III [43] Poříz Milan CZE KABA SPORT Chotěboř 1951
Muži I [44] Prášil David CZE JUVENA Dráchov 1989
Muži I [45] Prouza Petr CZE Antonka 1985
Muži II [46] Raba Tomáš CZE Prodoli Racing team 1965
Muži II [47] Rauer Luboš CZE KABA SPORT Chotěboř 1966
Ženy I [48] Rodová Libuše CZE Jarošov nad Nežárkou 1994
Ženy I [49] Rohová Lucie CZE Cyklo hobby Rynárec 1988
Muži I [50] Sazama Zdeněk CZE Úvaly 2000
Muži I [51] Seno Martin CZE Club jebáků psů 1983
Muži I [52] Skipala Karel CZE K.Recice 1980
Muži II [53] Skoták Miroslav CZE CykloHobby Rynárec 1960
Muži I [349] Sladký Petr CZE Cykloteam Vlasenice 1978
Muži I [98] Smrčka Jan CZE Eurofoam sport team 1981
Muži I [80] Soukup Jiří CZE UDH Číměř 1979
Muži II [54] Spáčil Leopold CZE NOVATOP LAPIERRE 1959
Muži I [55] Spěváček Václav CZE Slovan Kamenice nad Lipou 1981
Muži II [101] Staněk Zdeněk CZE Nová Včelnice 1962
Muži III [56] Strnad Ladislav CZE Počátky 1956
Muži I [57] suč ivan CZE restaurace Černy Pták 1986
Muži I [58] Sviták Petr CZE Kamenice nad Lipou 1987
Muži II [89] Šimánek Jan CZE Počátky 1974
Muži I [341] Šimánek Petr CZE VHT Počátky 1981
Muži II [59] Šindelář Milan CZE CK Vinohradské Šlapky 1963
Muži II [60] Šláf Robert CZE CK Slavická 1971
Muži II [79] Štěcha Libor CZE Kola Bakus 1968
Ženy II [78] Štěchová Martina CZE Kola Bakus 1969
Muži I [61] Švácha Michal CZE SMILING BIKERS Malíkov 1995
Muži I [86] Tichý Michal CZE Rodinovští Výletníci 1997
Muži III [74] Tuček Jiří CZE Kola Bakus 1956
Muži I [62] Tybitancl Lukáš CZE JH Cycling 1982
Ženy II [63] Veselá Kateřina CZE Authentic bike 1977
Muži II [64] Veselý Miloš CZE TRUXXXIK cycling 1973
Muži I [66] Vítů Josef CZE EUROFOAM SPORT TEAM 1995
Muži I [65] Vítů Šimon CZE UNIQA Jihlava 1997
Muži II [350] Vondrák Petr CZE 1959
Muži II [346] Wůdy Jan CZE 4RTeam 1974
Muži II [67] Zadina Petr CZE KABA-SPORT Chotěboř 1968
Muži III [70] Zahradník Pavel CZE Cykloteam Vlasenice 1957
Muži I [81] Zahradník Petr CZE Cykloteam Vlasenice 1988
Muži I [105] Zahradník Tomáš CZE Cykloteam Vlasenice 1991
Muži II [68] Zavadil Libor CZE VELO DVOŘÁK 1975

startovní listina Tandemy v terénu 44km

start ~ 14:00:00 , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
N [0][][m] Kupkolo SRNCI
N [0][][m]
-
Filip Dvouletý
2000
N [0][][m]
-
Vladimír Dvouletý
1942

startovní listina Hobby závod 38km

start ~ 14:20:00 , přihlášeno: 157 účastníků ( 119 mužů, 38 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži I [125] Aldorf Ondřej CZE SKI Klub Pelhřimov 1998
Muži II [299] Bartoška Richard CZE Pelhřimov 1973
Muži I [181] Beňo Filip CZE 1993
Muži II [217] Berounský Petr CZE Hobby MTB Nová Včelnice 1967
Muži I [131] Boháček Lukáš CZE Cyklo hobby Rynázec 2001
Muži II [298] Brychca Antonín CZE CykloHobby Rynárec 1975
Muži II [183] Bubla Ladislav CZE GS Cykloteam Jistebnice 1959
Muži I [297] Bušek Lukáš CZE Biketime Bulls Písek 1989
Muži II [142] Buzek Luboš CZE Kunžak 1964
Muži II [143] Buzek Oldřich CZE 1961
Ženy I [296] Čejková Šárka CZE EUROFOAM SPORT TEAM 2000
Ženy I [140] Doleželová Michaela CZE Buk team 1979
Muži II [295] Dvořák Petr CZE Velo Dvořák 1974
Muži II [294] Dvořák Radek CZE Otín 1972
Ženy I [293] Dvořáková Eliška CZE Otín 2005
Muži I [241] Fišera Miloš CZE KPK 1991
Muži III [249] Fišera Miloš CZE KPK 1950
Muži III [147] Fous Jan CZE Horní Cerekev 1953
Muži II [292] Fric František CZE Prodoli racing team 1959
Muži II [204] Grym Martin CZE GS Cykloteam Jistebnice 1974
Muži I [203] Grym Tadeáš CZE GS Cykloteam Jistebnice 2001
Muži II [210] Hák Tomáš CZE Cykloteam Božejov 1976
Muži I [208] Hanák Jakub CZE Cykloteam Vlasenice 1985
Ženy I [206] Hanáková Alena CZE 24 MTB WITCHES 1985
Muži III [252] Hanus Vlastimil CZE Cykloteam Vlasenice 1957
Ženy I [291] Hanusova Iveta CZE Vlasenice 1984
Ženy II [149] Hanusová Miroslava CZE Cykloteam Vlasenice 1961
Muži I [289] hanzal lukas CZE zirovnice 1992
Muži I [290] Hanzal Roman CZE Žirovnice 1991
Muži I [288] Havránek Martin CZE Tábor 2002
Ženy II [336] Hazová Marie CZE 1965
Muži I [287] Heřmánek Jan CZE JH Cycling 1996
Ženy I [145] Hladovcová Anna CZE PKJH 2000
Ženy I [144] Hladovcová Iva CZE PKJH 2000
Ženy III [286] Hlásková Vladimíra CZE Soběslav 1957
Muži II [211] Holý Ladislav CZE CT Božejov 1972
Muži II [285] Homolka Libor CZE RBB Invest J. HRADEC 1973
Muži II [284] Horký Miroslav CZE Žďár 1974
Muži II [283] Houdek Jiří CZE SMILING BIKERS Malíkov 1958
Ženy I [282] Houdková Hana CZE Cycling Team Vodná 1993
Ženy II [281] Houšková Simona CZE Houškovi Český ráj 1971
Ženy II [280] Hrubcová Dana CZE Nová Včelnice 1973
Muži II [126] Hypš Jaroslav CZE Cyklo Hobby Rynárec 1973
Muži I [279] Hyšpler Robin CZE Prodoli racing team 1986
Ženy I [207] Chlupová Tereza CZE 24 MTB WITCHES 1991
Muži II [278] Janu Karel CZE Lhota bike 1976
Muži I [277] Jirsa Marek CZE Častrov 1999
Ženy II [276] Karpíškova Lenka CZE ROOR 1974
Muži I [185] Kodeš Jakub CZE 1991
Muži II [275] Kolář Václav CZE AC Sparta Praha Ciclink 1975
Ženy I [274] Komínová Karolína CZE Dolní Cerekev 1997
Muži I [271] Koubík Daniel CZE Pacov 1995
Muži II [273] Koubík Stanislav CZE Pacov 1970
Muži I [272] Koubík Vít CZE Pacov 2001
Ženy II [335] Kovářová Hana CZE 1967
Muži II [270] Krejča Zdeněk CZE Cycling Team Vodná 1968
Muži I [200] Kršek Adam CZE Pacov 2000
Muži II [195] Křepela Luděk CZE Skalice 1964
Muži II [268] Kubín Jan CZE Brian Racing Team 1961
Ženy I [138] Kubů Pavlína CZE GS cyklo team Jistebnice 2000
Muži II [209] Kuchař Martin CZE Kbely Cycling Team 1969
Ženy II [146] Kuklová Radka CZE Babín 1974
Muži I [198] Ledecký Filip CZE 2001
Muži I [332] Lehejček Jaroslav CZE Počábly 1981
Muži II [266] Lepič Martin CZE PRODOLI Racing team 1968
Muži II [127] Lisý Pavel CZE 1966
Muži II [265] Maly Jiri CZE Nová Včelnice 1960
Muži II [263] Maňas Josef CZE ROOR 1967
Muži I [264] Maňas Ondřej CZE Nová Včelnice 1992
Muži I [262] Marek Lukáš CZE Častrov 2002
Muži III [328] Mareš Václav CZE 1947
Muži II [214] Masopust Jiří CZE Cykloteam Božejov 1968
Muži I [180] Matoušek David CZE 1980
Muži II [135] Meloun Martin CZE JH Cycling 1975
Muži I [186] Michal Jakub CZE TJ favorit Brno 2001
Muži II [187] Michal Miloš CZE 1967
Ženy II [261] Mráčková Lenka CZE Cykloklub Chýnov 1973
Muži II [260] Mrkvica Tomáš CZE Tombikeservis Pacov 1977
Ženy I [259] Mrkvicová Jitka CZE Tombikeservis Pacov 1980
Muži III [258] Nechvátal František CZE HEFR team 1953
Muži I [215] Nechvíle Jan CZE Cyklo team Božejov 1999
Muži I [334] Novák Tomáš CZE 2001
Muži II [257] Novák Václav CZE GW Jihotrans 1974
Ženy I [256] Nováková Aneta CZE Ostrý Roháč Kamenice nad Lipou 1981
Ženy II [189] Nováková Vendula CZE SK hasiči JH 1976
Muži II [255] Obšil Petr CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 1965
Ženy I [254] Obšilová Lucie CZE Statek pod Javořicí 1991
Muži III [253] Osadci Pavel CZE Galaxy CykloŠvec Stevens 1956
Muži II [250] Papež Stanislav CZE Kamenice nad Lipou 1964
Muži III [ ] Papež Vojtěch CZE ??? 0000
Muži I [251] Papež Vojtěch CZE PACOV 1992
Muži II [123] Pařík Jaromír CZE Kamenice nad Lipou 1964
Muži II [248] Pechek Petr CZE Pechek team Vlasenice 1965
Muži I [216] Pelíšek Jaroslav CZE Cyklo team 1985
Ženy II [247] Petru Alena CZE Roor 1967
Muži II [246] pihávek františek CZE zirovnice 1965
Ženy II [137] Pivcová Bohunka CZE CT Kardašova Řečice 1977
Ženy I [129] Pivoňková Marie CZE Penguin 1985
Muži I [133] Pleticha Karel CZE 1978
Muži II [205] Podhradský Milan CZE Cykloteam Vlasenice 1975
Muži I [245] Pondělíček Patrik CZE Kněžice u Jihlavy 1997
Muži I [244] Prágr Stanislav CZE Bulls České Budějovice 1978
Muži II [ ] Prosser Jaroslav CZE Hapina team 1971
Muži I [243] Prosser Lukáš CZE Hapina team 1993
Muži I [242] Prosser Matěj CZE Hapina team 1997
Ženy I [240] Prouzová Juliána SVK Antonka Team 1986
Muži II [239] Přibyl Pavel CZE Nová Včelnice 1973
Muži I [238] Přibyl Pavel CZE Nová Včelnice 1997
Ženy I [237] Pucandlová Miroslava CZE Kamenice nad Lipou 1985
Muži III [196] Rašovský Jiří CZE Kuřim 1956
Ženy I [124] Rohandová Lucie CZE Březí 1990
Muži I [340] Říha Viktor CZE Pavoučí Hnízdo 2001
Ženy I [236] Říhová Barbora CZE Cykloteam Vlasenice 1989
Ženy I [338] Říhová Laura CZE Pavoučí Hnízdo 2000
Muži II [235] Sazama, st. Zdeněk CZE Úvaly 1967
Muži I [128] Severa Lukáš CZE 2001
Ženy I [234] Skotáková Petra CZE Cykllo Hobby Rynárec 1986
Ženy II [194] Slámová Jitka CZE Hostěradice 1971
Muži I [213] Smejkal Ondřej CZE Cykloteam Božejov 1983
Muži III [199] Smíšek Bohumil CZE MTB Zlomený Malíček 1955
Muži I [182] Smolka Petr CZE 1989
Muži III [141] Smrčka Jaroslav CZE BUK Team 1949
Muži I [184] Smrčka Jiří CZE Eurofoam sport team 1983
Muži II [139] Smrčka Roman CZE Buk team 1975
Muži I [201] Stehlík Mikuláš CZE JH Cycling 2001
Muži III [218] Strašík Karel CZE Cykloteam Kamenice 1957
Muži I [233] Stropnický Ondra CZE Prodoli racing team 1987
Muži II [193] Svoboda Leoš CZE CKK Znojmo 1963
Ženy II [192] Svobodová Jarmila CZE CKK Znojmo 1965
Muži II [232] Šafařík Petr CZE GS cyklo team Jistebnice 1973
Ženy I [231] Šafaříková Klára CZE GS cyklo team Jistebnice 2002
Muži I [267] Šiman Vojtěch CZE Pekárna Velíšek 1991
Muži I [134] Širhal Lukáš CZE JH Cycling 1989
Muži I [230] Šiška Pavel CZE Slovan Kamenice nad Lipou 1995
Ženy I [229] Šustrová Zlata CZE 24MTB Witches 1986
Muži II [228] Tichý Jaroslav CZE Kamenice nad Lipou 1973
Muži II [337] Trčka Jan CZE Pavoučí Hnízdo 1968
Muži I [339] Trčka Šimon CZE Pavoučí Hnízdo 1997
Muži II [212] Tříska Miroslav CZE Cykloteam Božejov 1977
Muži II [148] Tůma Tomáš CZE Batelov 1968
Muži I [227] Váňa Zdeněk CZE Cyklo Hobby Rynárec 2002
Muži II [226] Váňa Zdeněk CZE Cyklo Hobby Rynárec 1964
Muži III [225] Vašíček Zdeněk CZE HAS JIHLAVA 1955
Muži II [197] Vavreček Miroslav CZE Bechyně 1963
Muži II [356] Velíšek Zdeněk CZE Pekárna Kamenice 1964
Muži II [224] Vesely Jiří CZE Tyn nad Vltavou 1975
Muži I [223] Viktora Jan CZE SB Cyklo Olympia 1978
Ženy I [202] Vinklátová Jana CZE Svratka 1984
Muži II [188] Vítků Miroslav CZE Rejoice 1970
Muži II [136] Vosolsobě František CZE Strmilov 1964
Muži I [222] Votápek Petr CZE Kamenice nad Lipou 1980
Muži II [191] Vrána Milan CZE KOVOMAT Kamenice nad Lípou 1970
Muži II [190] Zadražil Milan CZE Jihlava 1967
Muži II [333] Záhorský Aleš CZE BEZVASPORT.CZ 1973
Muži I [221] Zdeněk Štěpán CZE Babín 1997
Muži II [220] Zhorný Leoš CZE Kamenice nad Lipou 1961
Muži II [219] žaloudek Jaroslav CZE HAS JIHLAVA 1960

startovní listina Tandemy v Hobby závodu 38km

start ~ 14:20:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, 0 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
N [0][][m] Kupkolo SRNCI
N [0][][m]
[501]
Vladimír a Filip Dvouletí
1942
N [0][][m] Tj Sokol Lhota Č.Kostelec
N [0][][m]
[500]
Jiří Krejča Lenka Čekalová
1957
N [0][][m]
N [0][][m]
[503]
Čeněk a Tereza Třečkovi
1974
N [0][][m] EUROFOAM SPORT TEAM
N [0][][m]
[502]
Helena a Josef Vítů
1972

startovní listina Děti 21km

start ~ 14:30:00 , přihlášeno: 37 účastníků ( 19 mužů, 18 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Mladší žáci [305] Bartoška Martin CZE Pelhřimov 2004
Předžáci [306] Čech Lukáš CZE RTS Praha 2007
Mladší žákyně [307] Čechová Karolína CZE RTS Praha 2004
Předžáci [150] Dohnal Jakub CZE Bike team Častrov 2007
Předžákyně [308] Horká Veronika CZE Žďár 2006
Předžáci [309] Houška Jan CZE Houškovi Český ráj 2006
Předžákyně [162] Chramostová Ema CZE 2007
Mladší žáci [170] Jelínek Tomáš CZE Cyklohobby Rynárec 2005
Mladší žáci [167] Ježek Daniel CZE KWIK STEP 2005
Mladší žáci [166] Ježek Dominik CZE KWIK STEP 2003
Mladší žákyně [325] Komínová Barbora CZE VHT Počátky 2003
Mladší žáci [300] Kostroun David CZE Quick Step 2002
Mladší žáci [320] Kotek Jan CZE Lysolaje 2005
Mladší žáci [164] Ledecký Vít CZE NTR Děbolín 2005
Mladší žákyně [179] Michalová Marcela CZE Rouchovany 1972
Mladší žákyně [172] Mráčková Denisa CZE Cykloklub Chýnov 2003
Předžáci [161] Novák Adam CZE 2011
Mladší žákyně [154] Nováková Kristýna CZE GW Jihotrans 2004
Předžákyně [160] Nováková Kristýnka CZE Cyklo Hobby Rynárec 2008
Mladší žáci [165] Pavelka Lukáš CZE 2005
Mladší žákyně [168] Smetanová Barbora CZE 2003
Předžákyně [163] Smíšková Andrea CZE MTB Zlomený Malíček 2010
Předžáci [310] Straka Maxmilián CZE Vokov 2008
Předžáci [311] Straka Vojtěch CZE Vokov 2010
Předžáci [158] Šašek Martin CZE 2007
Mladší žákyně [159] Šašková Silvie CZE 2003
Mladší žákyně [159] Šašková Silvie CZE 2003
Předžákyně [327] Šimánková Marie CZE VHT Počátkz 2006
Mladší žáci [321] Šimeček David CZE Sezimovo Ústí 2005
Předžákyně [312] Škrletová Dominika CZE TJ Nová Včelnice 2007
Předžáci [313] Tichý Adam CZE Kamenice nad Lipou 2006
Mladší žáci [169] Trkola Lukáš CZE Eurofoam Sport Team 2005
Předžákyně [153] Třečková Marie CZE 2014
Předžákyně [152] Třečková Šárka CZE 2012
Předžáci [324] Vítů Václav CZE Eurofoam 2006
Předžákyně [155] Voráčková Natálie CZE TJ Nová Včelnice 2008
Mladší žákyně [156] Voráčková Simona CZE TJ Nová Včelnice 2004

startovní listina Potěr, miniděti 300m

start ~ 14:35:00 , přihlášeno: 6 účastníků ( 3 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [318] Kolaja Bedřich CZE Kupkolo MTB Trilogy 2013
holky [304] Langová Eliška CZE Vlasenice 2014
holky [175] Mazancová Veronika CZE Cykloteam Vlasenice 2015
kluci [315] Najfus Adam CZE Ústrašín 2014
holky [122] Smrčková Natálie CZE Eurofoam Žirovnice 2014
kluci [331] Žák Marek CZE FBT Nuzbely 2015

startovní listina Potěr, děti 600m

start ~ 14:40:00 , přihlášeno: 25 účastníků ( 11 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [319] Burda Šimon CZE Amcykl Humpolec 2010
holky [314] Burdová Natálie CZE Amcykl Humpolec 2012
kluci [132] Ferdan Alex CZE 2012
holky [130] Hanzalová Kristýna CZE Žirovnice 2012
kluci [301] Houška Robin CZE Houška team 2012
holky [322] Houšková Lidunka CZE Houškovi Český ráj 2008
kluci [171] Jelínek Viktor CZE Cyklohobby Rynárec 2010
holky [151] Joudlová Agáta CZE Antonka 2013
kluci [329] Kvasnička Miroslav CZE Kněžice 2011
holky [371] Lapáčková Alžběta CZE ACT Libkova Voda 2012
kluci [316] Novák Kryštof CZE Slovan Kamenice nad Lipou 2013
kluci [121] Smrčka Matyáš CZE Eurofoam Sport Team 2013
holky [323] Smrčková Eliška CZE BUK TEAM 2012
holky [177] Soukupová Adéla CZE Číměř 2009
holky [176] Soukupová Stela CZE Číměř 2011
kluci [303] Strašík Jan CZE Kamenice nad Lipou 2012
holky [178] Šafaříková Soňa CZE Vlasenice 2011
holky [157] Šašková Daniela CZE 2011
holky [330] Šašková Daniela CZE 2011
holky [317] Šebestová Veronika CZE Skuhrováci 2012
holky [302] Štěpánová Izabela CZE Houška team 2012
kluci [174] Trachta Kryštof CZE Sokol Vršovice 2010
kluci [173] Trachta Tadeáš CZE Sokol Vršovice 2009
holky [120] Trkolová Zuzana CZE Eurofoam Sport Team 2010
kluci [326] Žák Martin CZE FBT Nuzbely 2010