Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Okolo Vlasenice

21.07.2018 Vlasenice (Vysočina) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 44km celkem: 100, muži : 88, ženy: 12, Muži I: 38, Muži II: 42, Muži III: 8, Ženy I: 8, Ženy II: 4 [html] [pdf]
Tandemy v terénu 44km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 38km celkem: 137, muži : 102, ženy: 35, Muži I: 43, Muži II: 46, Muži III: 13, Ženy I: 22, Ženy II: 12, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy 38km celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Tandemy v Hobby závodu 38km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 30, muži : 22, ženy: 8, Předžáci: 9, Mladší žáci: 12, Předžákyně: 4, Mladší žákyně: 4, [m]23: 1 [html] [pdf]
Potěr, odrážedla celkem: 11, muži : 5, ženy: 6, kluci: 5, holky: 6 [html] [pdf]
Potěr, děti kola celkem: 8, muži : 6, ženy: 2, kluci: 6, holky: 2 [html] [pdf]
Potěr, děti starší celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Terén 44km

start ~ 14:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži I [102] Tomáš Bakus 1998 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 01:33:32 00:00
2 2 / Muži I [163] Vladislav Doležal 1999 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team 01:33:33 00:01
3 3 / Muži I [196] Jan Mikolášek 1993 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:33:35 00:02
4 1 / Muži II [109] Tomáš Jakeš 1975 CZE Prodoli racing team 01:33:47 00:14
5 4 / Muži I [110] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 01:34:21 00:48
6 5 / Muži I [158] Josef Vítů 1995 CZE Eurofoam Sport Team 01:34:32 00:59
7 2 / Muži II [114] Luboš Němec 1976 CZE Vokolek-cycling-team 01:37:10 03:37
8 3 / Muži II [195] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK 01:39:45 06:13
9 6 / Muži I [193] Ondřej Fišer 1987 CZE FBT Nuzbely 01:39:55 06:23
10 4 / Muži II [160] Václav Jehně 1971 CZE Cykloklub Chýnov 01:39:56 06:23
11 5 / Muži II [149] Jiří Bulant 1976 CZE Velosport Valenta Scott Team 01:39:56 06:23
12 6 / Muži II [153] Jiří Suchánek 1977 CZE Velosport valenta scott team 01:40:04 06:31
13 7 / Muži I [116] Petr Nevoral 1986 CZE Cyklo Galík 01:40:04 06:32
14 8 / Muži I [105] Jiří Daňkovský 1984 CZE Pelhřimov 01:40:07 06:34
15 9 / Muži I [180] Tomáš Veselý 1989 CZE UNIQA Jihlava 01:43:30 09:58
16 10 / Muži I [174] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam sport team 01:45:37 12:05
17 11 / Muži I [115] Jiří Nevoral 1983 CZE Cykklo Galík 01:46:08 12:35
18 7 / Muži II [197] Petr Jiřička 1965 CZE Havran Litvínovice 01:46:11 12:38
19 12 / Muži I [161] Tomáš Ira 1997 CZE Velosport valenta scott team 01:46:32 12:59
20 8 / Muži II [157] Zdenek Šimek 1977 CZE E.T.V. 01:46:38 13:06
21 13 / Muži I [156] Jan marek 1998 CZE KC Slavia Praha 01:48:05 14:32
22 14 / Muži I [151] Josef Kukla 1998 CZE Velosport Valenta Scott team 01:48:21 14:48
23 9 / Muži II [175] Daniel Máša 1974 CZE Six Monkeys 01:48:23 14:50
24 10 / Muži II [129] Libor Tecl 1965 CZE Chotěboř 01:48:27 14:54
25 11 / Muži II [101] Petr Bakus 1970 CZE Kola Bakus cycling team 01:48:42 15:09
26 12 / Muži II [182] Antonín Florián 1972 CZE SK Fit Tábor 01:50:07 16:35
27 13 / Muži II [191] Tomáš Tůma 1968 CZE Batelov 01:50:09 16:36
27 13 / Muži II [199] Oldřich Míka 1968 CZE Galaxy Cyklošvec 01:50:09 16:36
29 15 / Muži II [183] Martin Havránek 1971 CZE SK Fit Tábor 01:50:45 17:12
30 16 / Muži II [118] František Pán 1974 CZE Nová Bystřice 01:51:00 17:27
31 17 / Muži II [155] Radek Sušer 1973 CZE Top Orchestra Bechyně 01:51:30 17:58
32 18 / Muži II [159] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:52:11 18:39
33 15 / Muži I [124] Martin Ságner 1981 CZE MBikes.cz 01:52:13 18:41
34 19 / Muži II [192] Petr Sladký 1978 CZE Cykloteam Vlasenice 01:52:16 18:44
35 16 / Muži I [130] Tomáš Zahradník 1991 CZE Cykloteam Vlasenice 01:52:18 18:45
36 20 / Muži II [189] Marek Gut 1977 CZE Sázava 01:52:19 18:46
37 17 / Muži I [135] Petr Rataj 1984 CZE Fitness Bikers Team 01:52:19 18:47
38 21 / Muži II [136] Vladimír Novák 1972 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:52:20 18:47
39 1 / Muži III [190] Frantisek Macek 1958 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:52:23 18:50
40 22 / Muži II [131] Václav Janů 1978 CZE Fitness Bikers Team Nuzbely 01:52:36 19:03
41 2 / Muži III [117] Jan Ošmera 1954 CZE RoNaKol Pravíkov 01:53:38 20:05
42 18 / Muži I [100] Tadeáš Zahradník 1997 CZE Cyklotým Vlasenice 01:53:42 20:10
43 3 / Muži III [143] Vladimir Pechek 1957 CZE Pechek team Vlasenice 01:53:51 20:18
44 23 / Muži II [112] Jiří Kukla 1974 CZE Praha 8 01:54:09 20:36
45 24 / Muži II [126] Zdenék Staněk 1962 CZE Nová Včelnice 01:54:49 21:16
46 19 / Muži I [177] Jan Marek 1999 CZE Eurofoam sport team 01:55:38 22:05
47 25 / Muži II [171] Ladislav Holý 1972 CZE CT Božejov 01:55:47 22:14
48 20 / Muži I [187] Miloš Jirsa 1999 CZE Kamenice nad Lipou 01:56:31 22:59
49 26 / Muži II [170] Jiří Vacek 1968 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:56:55 23:22
50 1 / Ženy I [154] Anna Kolářová 1986 CZE Velosport Valenta Scott team 01:57:21 23:48
51 27 / Muži II [165] Radek Kment 1972 CZE MTB MEL 01:57:29 23:57
52 21 / Muži I [186] Viktor Havel 1979 CZE Jindřichův Hradec 01:57:38 24:05
53 22 / Muži I [144] Václav Bartoň 1995 CZE Kola Bakus 01:58:18 24:46
54 28 / Muži II [184] Pavel Pokorný 1972 CZE Jihlava 01:59:30 25:58
55 23 / Muži I [121] Pavel Přibyl 1997 CZE Kola Kamenice 02:00:34 27:02
56 29 / Muži II [173] Pavel Přech 1963 CZE Počátky 02:00:46 27:14
57 4 / Muži III [181] Antonín Florián 1949 CZE SK Fit Tábor 02:00:53 27:20
58 30 / Muži II [141] Libor Štěcha 1968 CZE Kola Bakus 02:01:10 27:37
59 31 / Muži II [122] Luboš Rauer 1966 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:01:43 28:11
60 32 / Muži II [107] Petr Hostička 1976 CZE Taekwondo LACEK 02:01:51 28:18
61 2 / Ženy I [104] Šárka Čejková 2000 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 02:02:28 28:56
62 1 / Ženy II [166] Lenka Černošková 1972 CZE MTB MEL 02:04:36 31:03
63 33 / Muži II [198] Petr Lískovec 1965 CZE České Budějovice 02:04:46 31:13
64 3 / Ženy I [103] Monika Bakusová 2001 CZE Kola Bakus cycling team 02:05:39 32:06
65 34 / Muži II [167] Aleš Kolátor 1972 CZE MTB MEL 02:06:02 32:29
66 4 / Ženy I [172] Linda Zemánková 2000 CZE Symbio+C.E.energy 02:07:21 33:48
67 5 / Muži III [119] Milan Poříz 1951 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:08:57 35:24
68 24 / Muži I [147] Jaroslav Pelíšek 1985 CZE Cyklo team Božejov 02:09:41 36:09
69 5 / Ženy I [132] Lenka Žáková-Trpáková 1985 CZE Fitness Bikers Team Nuzbely 02:09:45 36:13
70 25 / Muži I [148] Tomáš Pechek 1991 CZE Pechek team Vlasenice 02:09:46 36:14
71 35 / Muži II [125] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 02:10:02 36:30
72 26 / Muži I [152] Petr Zahradník 1988 CZE Cykloteam Vlasenice 02:10:17 36:45
73 2 / Ženy II [142] Martina Štěchová 1969 CZE Kola Bakus 02:10:40 37:07
74 27 / Muži I [185] Daniel Schrek 1982 CZE Jihlavská Čtyřka 02:10:53 37:20
75 28 / Muži I [113] Pavel Lehocký 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:11:04 37:31
76 29 / Muži I [140] Václav Spěváček 1981 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 02:11:25 37:52
77 30 / Muži I [168] Jiří Másilko 1983 CZE CMV Bikers 02:12:21 38:48
78 36 / Muži II [134] Jaroslav Kukla 1972 CZE Těmice 02:12:36 39:04
79 37 / Muži II [150] Vladimír Hubka 1966 CZE Cime MTB Team 02:12:54 39:21
80 6 / Ženy I [164] Klára Černá 1990 CZE Praha 02:13:11 39:38
81 31 / Muži I [146] Ondřej Smejkal 1983 CZE Cykloteam Božejov 02:13:43 40:10
82 6 / Muži III [162] Milan Škoda 1958 CZE Nové Bránice 02:14:32 40:59
83 38 / Muži II [127] Robert Šláf 1971 CZE CK Slavická 02:14:52 41:19
84 7 / Ženy I [108] Hana Houšková 1989 CZE Cykloteam Vlasenice 02:14:54 41:21
85 39 / Muži II [194] Martin Čábelka 1974 CZE Tchabi-tour 02:14:56 41:23
86 7 / Muži III [179] Pavel Zahradník 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 02:15:15 41:42
87 40 / Muži II [133] Milan Pechek 1964 CZE MAPEKO 02:15:59 42:26
88 3 / Ženy II [188] Olga Jirsová 1974 CZE Kamenice nad Lipou 02:16:04 42:32
89 32 / Muži I [106] Richard Goby 1985 CZE CYKLO Mníšek 02:21:42 48:10
90 33 / Muži I [128] Ondřej Štumpour 1986 CZE CYKLO Mníšek 02:22:53 49:21
91 34 / Muži I [145] Milan Mazanec 1982 CZE Cykloteam Vlasenice 02:23:47 50:14
92 41 / Muži II [178] Petr Palouš 1968 CZE 02:25:12 51:39
93 4 / Ženy II [176] Renata Paloušková 1970 CZE Bike team Hroši 02:37:31 01:03:58
94 35 / Muži I [137] Martin Strašík 1983 CZE Cykloteam Vlasenice 02:39:31 01:05:58
95 8 / Ženy I [123] Lucie Rohová 1988 CZE Cyklo hobby Rynárec 02:41:33 01:08:00
96 42 / Muži II [169] Miroslav Pipek 1971 CZE Brunka Silvini 02:48:30 01:14:57
97 8 / Muži III [138] Karel Strašík 1957 CZE Cykloteam Kamenice 02:49:38 01:16:06
DNF / Muži I [120] Petr Prouza 1985 CZE Antonka
DNF / Muži I [139] Michal Karabinoš 1986 CZE Antonka Team
DNS / Muži I [111] Matěj Konhefr 1999 CZE JH Cycling

výsledková listina Tandemy v terénu 44km

start ~ 14:00:00

výsledková listina Hobby závod 38km

start ~ 14:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži I [324] Ondra Stropnický 1987 CZE Prodoli racing team 01:04:35 00:00
2 2 / Muži I [374] Jan Heřmánek 1996 CZE JH Cycling 01:04:36 00:00
3 1 / Muži II [318] Miroslav Pechouš 1966 CZE SB Cyklo Olympia 01:04:40 00:04
4 3 / Muži I [430] Petr Velíšek 1999 CZE Pekárna Velíšek 01:04:44 00:09
5 4 / Muži I [306] Robin Hyšpler 1986 CZE Prodoli racing team 01:04:52 00:16
6 2 / Muži II [314] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing team 01:04:53 00:18
7 3 / Muži II [332] Jan Viktora 1978 CZE SB Cyklo Olympia 01:04:57 00:22
8 5 / Muži I [337] Jan Pechek 1994 CZE Kola Bakus 01:05:01 00:26
9 4 / Muži II [340] Václav Novák 1974 CZE GW Jihotrans 01:06:12 01:36
10 5 / Muži II [357] Libor Homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 01:09:36 05:01
11 6 / Muži I [392] Tadeáš Grym 2001 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:11:46 07:10
12 6 / Muži II [304] Miroslav Horký 1974 CZE Žďár 01:11:48 07:12
13 7 / Muži I [328] David Šíp 1987 CZE Cycling Academy Tábor 01:12:51 08:16
14 8 / Muži I [348] Mikuláš Stehlík 2001 CZE JH Cycling 01:13:35 09:00
15 9 / Muži I [411] Pavel Novák 2004 CZE 01:13:40 09:04
16 10 / Muži I [371] Jakub Hanák 1985 CZE Cykloteam Vlasenice 01:14:02 09:26
17 11 / Muži I [368] Jan Smrčka 1991 CZE Pelhřimov-Valenta 01:14:06 09:30
18 1 / Muži III [381] Jiří Rašovský 1956 CZE Kuřim 01:14:57 10:22
19 12 / Muži I [352] Jan Tománek 1983 CZE HTP Žirovnice 01:15:02 10:27
20 7 / Muži II [434] Karel Pleticha 1978 CZE 01:15:10 10:35
21 13 / Muži I [354] Jaroslav Juhás 1980 CZE Eurybia PHA 01:16:00 11:25
22 8 / Muži II [393] Martin Grym 1974 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:16:14 11:39
23 14 / Muži I [375] Jiří Houška 1992 CZE Cykloteam Vlasenice 01:18:00 13:25
24 9 / Muži II [336] Stanislav Papež 1964 CZE Kamenice nad Lipou 01:18:04 13:29
25 10 / Muži II [416] Petr Obšil 1965 CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 01:18:11 13:36
25 10 / Muži II [421] Stanislav Koubík 1970 CZE Pacov 01:18:11 13:36
27 2 / Muži III [387] Jan Fous 1953 CZE Horní Cerekev 01:18:15 13:39
28 12 / Muži II [358] Milan Vrána 1970 CZE KOVOMAT Kamenice nad Lípou 01:18:17 13:41
29 3 / Muži III [386] František Nechvátal 1953 CZE HEFR Team 01:18:34 13:59
30 13 / Muži II [335] Petr Pechek 1965 CZE Pechek team Vlasenice 01:18:39 14:04
31 14 / Muži II [377] Martin Duba 1973 CZE Marná Snaha 01:19:49 15:13
32 15 / Muži II [376] Jaroslav Lisý 1964 CZE Marná snaha 01:19:49 15:13
33 1 / Ženy I [327] Klára Šafaříková 2002 CZE ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:19:54 15:19
34 16 / Muži II [326] Petr Šafařík 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:20:03 15:27
35 15 / Muži I [415] Tomáš Obšil 1993 CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 01:22:38 18:03
36 16 / Muži I [342] Filip Ledecký 2001 CZE 01:23:15 18:39
37 17 / Muži I [383] Martin Michnica 1988 CZE Eurofoam 01:23:19 18:44
38 18 / Muži I [345] Michal Kukla 1998 CZE Těmice 01:23:46 19:11
39 19 / Muži I [426] Jan Fuxa 1991 CZE Bike Team Častrov 01:23:51 19:16
40 17 / Muži II [347] Zdeněk Krejča 1968 CZE Cycling Team Vodná 01:24:00 19:25
41 20 / Muži I [425] Matěj Houška 1990 CZE Cykloteam Vlasenice 01:24:13 19:38
42 18 / Muži II [414] Petr Tureček 1966 CZE Pelhřimov 01:24:19 19:44
43 19 / Muži II [378] Miroslav Kříž 1966 CZE Marná snaha 01:24:30 19:54
44 21 / Muži I [402] David Matoušek 1980 CZE Mrákotín 01:24:52 20:16
45 2 / Ženy I [410] Michaela Hazová 2001 CZE Pelhřimov 01:26:03 21:28
46 22 / Muži I [303] Jan Hlaváč 1979 CZE Křemže 01:26:05 21:29
47 23 / Muži I [435] Lukáš Boháček 2001 CZE Cyklo hobby Rynázec 01:26:06 21:30
48 4 / Muži III [424] Jiří Lenc 1954 CZE ŠuTri 01:26:37 22:01
49 20 / Muži II [353] Jaroslav Hypš 1973 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:26:41 22:05
50 1 / Ženy II [406] Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:27:06 22:31
51 21 / Muži II [404] Zdenek Veselý 1962 CZE Horní Cerekev 01:27:37 23:01
52 3 / Ženy I [388] Karolína Komínová 1997 CZE Dolní Cerekev 01:27:50 23:15
53 24 / Muži I [389] Pavel Fuk 1997 CZE Velosport Valenta Scott team 01:27:51 23:15
54 25 / Muži I [379] Zdeněk Váňa 2002 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:28:03 23:27
55 22 / Muži II [401] Luboš Buzek 1964 CZE Kunžak 01:28:23 23:47
55 4 / Ženy I [338] Silvie Šašková 2003 CZE Kamenice nad Lipou 01:28:23 23:47
57 2 / Ženy II [325] Ilona Svěráková 1968 CZE mtb950 01:28:40 24:04
58 23 / Muži II [409] tomáš větrovský 1972 CZE pelhřimov 01:28:55 24:19
59 5 / Muži III [341] Bohumil Smíšek 1955 CZE Domestic 01:29:29 24:54
60 24 / Muži II [370] Karel Čermák 1972 CZE Batelov 01:29:53 25:17
61 5 / Ženy I [344] Nikola Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:29:54 25:18
62 25 / Muži II [361] Miroslav Pavlíček 1974 CZE GHOST Klatovy 01:30:26 25:51
63 6 / Ženy I [350] Milada Červenková 1981 CZE MIKO KENNEL MUSHING POČÁTKY 01:30:48 26:12
64 26 / Muži I [322] Martin Řádek 1985 CZE Bipisk 01:30:57 26:21
65 26 / Muži II [397] Pavel Burda 1976 CZE Amcykl Humpolec 01:33:27 28:52
66 7 / Ženy I [398] Hana Burdová 1981 CZE Amcykl Humpolec 01:33:29 28:54
67 27 / Muži I [351] Miroslav Karda 1982 CZE HTP Žirovnice 01:34:12 29:37
68 27 / Muži II [380] Jiří Malý 1960 CZE Nová Včelnice 01:34:13 29:38
69 3 / Ženy II [390] Vendula Nováková 1976 CZE SK hasiči JH 01:34:20 29:45
70 4 / Ženy II [346] Radka Kuklová 1974 CZE Babín 01:34:24 29:48
71 28 / Muži II [305] Tomáš Houška 1971 CZE Houškovi Český ráj 01:34:43 30:07
72 6 / Muži III [331] Zdeněk Vašíček 1955 CZE HAS JIHLAVA 01:35:17 30:41
72 29 / Muži II [334] Jaroslav Žaloudek 1960 CZE Jihlava 01:35:17 30:41
74 30 / Muži II [422] Roman Smrčka 1975 CZE Buk team 01:36:09 31:33
75 8 / Ženy I [360] Tereza Houšková 1990 CZE Czkloteam Vlasenice 01:36:20 31:44
76 9 / Ženy I [373] Barbora Valková 1992 CZE Jindřichův Hradec 01:36:21 31:46
77 31 / Muži II [320] Stanislav Prágr 1978 CZE Bulls České Budějovice 01:36:28 31:53
78 28 / Muži I [333] Petr Votápek 1980 CZE Kamenice nad Lipou 01:36:40 32:05
79 32 / Muži II [407] Aleš Deraha 1975 CZE Jihlava 01:36:47 32:11
80 33 / Muži II [428] Milan Podhradský 1975 CZE Cykloteam Vlasenice 01:36:50 32:15
81 29 / Muži I [417] Lucie Obšilová 1991 CZE Statek pod Javořicí 01:37:03 32:27
82 10 / Ženy I [343] Kristýna Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:37:20 32:44
83 30 / Muži I [438] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 01:37:43 33:07
84 34 / Muži II [369] Miroslav Vítků 1970 CZE Rejoice 01:37:59 33:23
85 31 / Muži I [420] ZDENĚK SRP 1981 CZE TŘEŠT 01:38:37 34:01
86 32 / Muži I [366] Lukáš Bareš 1984 CZE BBT 01:38:54 34:18
87 11 / Ženy I [309] Miroslava Košecová 1984 CZE CBC Team 01:39:11 34:35
88 35 / Muži II [427] Martin Kubík 1976 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:39:18 34:42
89 36 / Muži II [403] Josef Maňas 1967 CZE ROOR 01:39:35 34:59
90 7 / Muži III [312] Vladimír Kubíček 1956 CZE Sokol Lhota 01:41:05 36:29
91 33 / Muži I [329] Pavel Šiška 1995 CZE Kamenice nad Lipou 01:41:07 36:31
92 5 / Ženy II [412] Jitka Nováková 1978 CZE Kola Kamenice 01:41:08 36:32
93 6 / Ženy II [413] Markéta Homolková 1974 CZE Kamenice nad Lipou 01:41:10 36:35
94 34 / Muži I [339] Michal Tichý 1997 CZE Rodinovští Výletníci 01:41:11 36:35
95 12 / Ženy I [323] Barbora Říhová 1989 CZE Cykloteam Vlasenice 01:41:17 36:41
96 37 / Muži II [423] Josef Hrnčíř 1978 CZE HC Veselá 01:41:22 36:47
97 13 / Ženy I [321] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 01:41:24 36:48
98 35 / Muži I [315] Miloš Musial 1981 CZE Tábor 01:41:26 36:51
99 38 / Muži II [400] Jiří Janoušek 1970 CZE Amcykl Humpolec 01:41:34 36:58
100 14 / Ženy I [405] Hana Bulíčková 1986 CZE Amcykl Humpolec 01:41:35 36:59
101 36 / Muži I [419] Daniel Koubík 1995 CZE Pacov 01:41:56 37:21
102 39 / Muži II [310] Libor Koten 1975 CZE Musher Klub JCC 01:44:08 39:32
103 15 / Ženy I [385] Barbora Smetanová 2003 CZE Počátky 01:44:28 39:52
104 40 / Muži II [384] Vojtěch Smetana 1972 CZE Počátky 01:44:29 39:53
105 37 / Muži I [300] Daniel Meissel 2005 CZE Nova Vcelnice 01:44:46 40:10
106 41 / Muži II [313] Jan Kubín 1961 CZE Brian Racing Team 01:44:56 40:20
107 8 / Muži III [372] Václav Mareš 1947 CZE 01:45:04 40:28
108 42 / Muži II [437] Karel Meissel 1978 CZE Nova Vcelnice 01:45:36 41:00
109 43 / Muži II [367] Jiří Gráf 1976 CZE PSK Znojmo 01:46:44 42:08
110 1 / Ženy III [316] Zdeňka Ošmerová 1956 CZE RoNaKol Pravíkov 01:47:45 43:09
111 9 / Muži III [399] Jan Škrleta 1946 CZE Vodná 01:47:57 43:22
112 44 / Muži II [307] Martin Ira 1970 CZE Kamenice nad Lipou 01:48:22 43:46
113 45 / Muži II [429] Zdeněk Velíšek 1964 CZE Pekárna Velíšek 01:48:34 43:59
114 16 / Ženy I [441] Magda Kolaříková 1987 CZE VIKI team 01:48:39 44:03
115 10 / Muži III [317] František Pán 1949 CZE Nová Bystřice 01:49:00 44:24
116 38 / Muži I [359] Michal Schrötter 1986 CZE Vlasenice 01:49:32 44:57
117 11 / Muži III [302] Milan Hanzl 1954 CZE CYKLO Mníšek 01:50:04 45:28
118 39 / Muži I [301] Jan Beran 1980 CZE Pelhřimov 01:50:21 45:45
119 17 / Ženy I [330] Zlata Šustrová 1986 CZE 24MTB Witches 01:51:30 46:54
120 18 / Ženy I [311] Alena Kottová 1985 CZE 24 MTB WITCHES 01:51:30 46:55
121 46 / Muži II [436] Luboš Kubík 1962 CZE Pelhřimov 01:54:45 50:09
122 12 / Muži III [391] Václav Havlis 1949 CZE SK HZS J. Hradec 01:56:37 52:01
123 7 / Ženy II [382] Pavlína Kolátorová 1972 CZE MTB MEL 02:03:25 58:49
124 40 / Muži I [432] Šimon Čábelka 2005 CZE CHABI-TOUR 02:04:41 01:00:05
125 19 / Ženy I [433] Zuzana Čábelková 2005 CZE 02:04:46 01:00:11
126 8 / Ženy II [431] Petra Čábelková 1974 CZE 02:05:03 01:00:28
127 13 / Muži III [418] Jaroslav Smrčka 1949 CZE BUK Team 02:05:09 01:00:34
128 20 / Ženy I [440] Helena Vítů 1994 CZE Studnice 02:13:16 01:08:41
129 9 / Ženy II [439] Marie Zboroňová 1968 CZE Studnice 02:14:10 01:09:34
130 10 / Ženy II [349] Martina Šustrová 1965 CZE Kamenice nad Lipou 02:16:38 01:12:02
131 21 / Ženy I [362] Ema Chramostová 2007 CZE 02:53:36 01:49:00
132 41 / Muži I [363] Matěj Tušil 2008 CZE Kamenice nad Lipou 02:54:28 01:49:53
133 42 / Muži I [365] Miroslav Tušil 1980 CZE Kamenice nad Lipou 02:54:29 01:49:53
134 22 / Ženy I [356] Pavla Mazancová 1982 CZE Cykloteam Vlasenice 03:07:24 02:02:49
135 11 / Ženy II [319] Alena Petrů 1967 CZE Rodinovské Orlice 03:16:58 02:12:22
136 12 / Ženy II [308] Lenka Karpíšková 1974 CZE Rodinovské Orlice 03:17:08 02:12:32
DNF / Muži I [408] Filip Deraha 2001 CZE Jihlavská Čtyřka

výsledková listina Tandemy 38km

start ~ 14:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [396] Helena a Josef Vítů 1972 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 01:16:04 00:00
2 2 / Muži [395] Pavel Vlnas Martin Pexa 1985 CZE VIKI team 01:22:42 06:38
3 3 / Muži [355] Jiří Krejča Jan Holan 1957 CZE Sokol Lhota 01:34:02 17:57
4 4 / Muži [394] Vladimír a Filip Dvouletí 1942 CZE Kupkolo SRNCI 01:37:20 21:16

výsledková listina Tandemy v Hobby závodu 38km

start ~ 14:20:00

výsledková listina Děti 21km

start ~ 14:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Mladší žáci [526] David Šimeček 2005 CZE Cycling Academy Tábor 40:34 00:00
2 2 / Mladší žáci [510] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 40:36 00:02
3 3 / Mladší žáci [517] Martin Bartoška 2004 CZE Pelhřimov 40:46 00:12
4 1 / Mladší žákyně [513] Kristýna Nováková 2004 CZE GW Jihotrans 44:38 04:04
5 1 / Předžáci [507] Martin Šašek 2007 CZE 45:24 04:50
6 2 / Předžáci [525] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť 46:05 05:31
7 4 / Mladší žáci [522] Tomáš Jelínek 2005 CZE Cyklohobby Rynárec 46:57 06:23
8 1 / Předžákyně [523] Anna Hrdinová 2007 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 47:06 06:31
9 5 / Mladší žáci [501] Michal Dvouletý 2006 CZE Kola Číhal 47:29 06:55
10 3 / Předžáci [527] Jakub Dohnal 2007 CZE EON TT Tábor 47:38 07:04
11 6 / Mladší žáci [508] Lukáš Janů 2005 CZE Fitness Bikers Team Nuzbely 49:03 08:29
12 2 / Mladší žákyně [505] Simona Voráčková 2004 CZE TJ Nová Včelnice 49:30 08:56
13 7 / Mladší žáci [509] Adam Tichý 2006 CZE Kamenice nad Lipou 49:33 08:59
13 7 / Mladší žáci [519] Jindřich Filípek 2004 CZE Rodinov 49:33 08:59
15 1 / [m]23 [530] Lukáš Pechek 1995 CZE Kamenice N/C 50:23 09:49
16 4 / Předžáci [502] Dominik Kukla 2007 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 50:39 10:05
17 9 / Mladší žáci [503] Vaclav Vítů 2006 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 50:59 10:24
18 10 / Mladší žáci [520] Ondřej Filípek 2004 CZE Rodinov 51:16 10:42
19 2 / Předžákyně [512] Kristýna Nováková 2008 CZE Cyklo hobby Rynárec 52:22 11:48
20 3 / Mladší žákyně [524] Monika Holá 2005 CZE CT Božejov 52:59 12:25
21 11 / Mladší žáci [529] Vojtěch Podhradský 2004 CZE Cyklo team Vlasenice 54:23 13:49
22 5 / Předžáci [506] Adam Dvouletý 2009 CZE Force Kola Číhal 58:55 18:21
23 4 / Mladší žákyně [518] Veronika Horká 2006 CZE Žďár 59:11 18:37
24 3 / Předžákyně [504] Natálie Voráčková 2008 CZE TJ Nová Včelnice 59:31 18:56
25 6 / Předžáci [528] Šimon Melichar 2008 CZE SAM Brno 01:01:57 21:23
26 7 / Předžáci [521] Matěj Hric 2012 CZE Velosport Valenta scott team 01:10:31 29:57
27 8 / Předžáci [511] Adam Novák 2011 CZE Cyklo hobby Rynárec 01:29:03 48:29
28 9 / Předžáci [515] Jan Strašík 2012 CZE Kamenice nad Lipou 01:33:08 52:34
DNS / Mladší žáci [514] Michal Pelíšek 2005 CZE Kamenice nad Lipou
DNS / Předžákyně [516] Anna Šmídková 2008 CZE Cykloteam Vlasenice

výsledková listina Potěr, odrážedla

start ~ 14:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / kluci [1] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering
2 2 / kluci [22] Marek Žák 2015 CZE Fitness Bikers Team Nuzbely
3 1 / holky [7] Veronika Mazancová 2015 CZE Cykloteam Vlasenice
4 3 / kluci [9] Václav Hyšpler 2015 CZE Prodoli racing team
5 2 / holky [6] Eliška Langová 2014 CZE Vlasenice
6 3 / holky [11] Nela Kudlíková 2015 CZE Urbanov
7 4 / holky [5] Adéla Čelustková 2014 CZE Vlasenice
8 4 / kluci [2] Tomáš Houška 2015 CZE Kamenice nad Lipou
9 5 / holky [32] Stela majerčíková 2015 CZE Jinřichův Hradec
10 6 / holky [3] Eliška Hemberová 2016 CZE Kamenice nad Lipou
11 5 / kluci [13] Štěpán Novák 2015 CZE Slovan Kamenice nad Lipou

výsledková listina Potěr, děti kola

start ~ 14:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / kluci [25] Jakub Smíšek 2013 CZE
2 2 / kluci [10] Vojtěch Pechek 2013 CZE Rodinov
3 3 / kluci [12] Kryštof Novák 2013 CZE Slovan Kamenice nad Lipou
4 4 / kluci [27] Jan Rathouský 2013 CZE Vlasenice
5 5 / kluci [4] Matěj Hembera 2013 CZE Kamenice nad Lipou
6 1 / holky [33] Johanka majerčíková 2014 CZE Jinřichův Hradec
7 2 / holky [30] Agáta Joudlová 2013 CZE Antonka
8 6 / kluci [8] Ondřej Rathouský 2015 CZE Vlasenice

výsledková listina Potěr, děti starší

start ~ 14:50:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / Ženy [24] Andrea Smíšková 2010 CZE MTB Zlomený Malíček
2 1 / Muži [28] Viktor Jelínek 2010 CZE Cyklohobby Rynárec
3 2 / Ženy [21] Zuzana Trkolová 2010 CZE Eurofoam Sport Team
4 2 / Muži [29] Alex Ferdan 2012 CZE
5 3 / Muži [23] Robin Houška 2012 CZE Houška team
6 4 / Muži [26] Vlastimil Čelustka 2011 CZE Vlasenice
7 3 / Ženy [31] Eliška Smrčková 2012 CZE BUK TEAM