Okolo Vlasenice

22.07.2017 Vlasenice (Vysočina) [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 44km celkem: 121, muzi : 109, zeny: 12, Muži I: 49, Muži II: 51, Muži III: 9, Ženy I: 7, Ženy II: 5 [html] [pdf]
Tandemy v terénu 44km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 38km celkem: 148, muzi : 112, zeny: 36, Muži I: 46, Muži II: 55, Muži III: 11, Ženy I: 24, Ženy II: 11, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy v Hobby závodu 38km celkem: 4, muzi : 4, zeny: 0, tandem: 0, [m]45: 1, [m]75: 1, [m]60: 1, [m]43: 1 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 36, muzi : 19, zeny: 17, Předžáci: 9, Mladší žáci: 9, Předžákyně: 9, Mladší žákyně: 7, [m]15: 1, [k]45: 1 [html] [pdf]
Potěr, miniděti 300m celkem: 6, muzi : 3, zeny: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
Potěr, děti 600m celkem: 23, muzi : 10, zeny: 13, kluci: 10, holky: 13 [html] [pdf]

výsledková listina Potěr, děti 600m

start ~ 14:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [173] Tadeáš Trachta 2009 CZE Sokol Vršovice 01:39 00:00
2 1 / holky [120] Zuzana Trkolová 2010 CZE Eurofoam Sport Team 01:50 00:10
3 2 / kluci [319] Šimon Burda 2010 CZE Amcykl Humpolec 01:52 00:13
4 2 / holky [177] Adéla Soukupová 2009 CZE Číměř 01:55 00:15
5 3 / holky [330] Daniela Šašková 2011 CZE 01:57 00:17
6 3 / kluci [171] Viktor Jelínek 2010 CZE Cyklohobby Rynárec 01:58 00:18
7 4 / kluci [326] Martin Žák 2010 CZE FBT Nuzbely 02:00 00:20
8 4 / holky [322] Lidunka Houšková 2008 CZE Houškovi Český ráj 02:09 00:29
9 5 / holky [371] Alžběta Lapáčková 2012 CZE ACT Libkova Voda 02:12 00:32
10 6 / holky [317] Veronika Šebestová 2012 CZE Skuhrováci 02:12 00:33
11 5 / kluci [121] Matyáš Smrčka 2013 CZE Eurofoam Sport Team 02:20 00:40
12 6 / kluci [303] Jan Strašík 2012 CZE Kamenice nad Lipou 02:20 00:41
13 7 / holky [178] Soňa Šafaříková 2011 CZE Vlasenice 02:24 00:44
14 8 / holky [130] Kristýna Hanzalová 2012 CZE Žirovnice 02:26 00:46
15 9 / holky [323] Eliška Smrčková 2012 CZE BUK TEAM 02:40 01:00
16 7 / kluci [301] Robin Houška 2012 CZE Houška team 02:52 01:13
17 10 / holky [314] Natálie Burdová 2012 CZE Amcykl Humpolec 02:53 01:14
18 8 / kluci [174] Kryštof Trachta 2010 CZE Sokol Vršovice 02:56 01:16
19 9 / kluci [316] Kryštof Novák 2013 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 02:58 01:18
20 11 / holky [302] Izabela Štěpánová 2012 CZE Houška team 03:20 01:40
21 10 / kluci [132] Alex Ferdan 2012 CZE 03:21 01:41
22 12 / holky [151] Agáta Joudlová 2013 CZE Antonka 04:11 02:31
(23) 12 / holky [157] Daniela Šašková 2011 CZE