Okolo Vlasenice

22.07.2017 Vlasenice (Vysočina) [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 44km celkem: 121, muzi : 109, zeny: 12, Muži I: 49, Muži II: 51, Muži III: 9, Ženy I: 7, Ženy II: 5 [html] [pdf]
Tandemy v terénu 44km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 38km celkem: 148, muzi : 112, zeny: 36, Muži I: 46, Muži II: 55, Muži III: 11, Ženy I: 24, Ženy II: 11, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy v Hobby závodu 38km celkem: 4, muzi : 4, zeny: 0, tandem: 0, [m]45: 1, [m]75: 1, [m]60: 1, [m]43: 1 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 36, muzi : 19, zeny: 17, Předžáci: 9, Mladší žáci: 9, Předžákyně: 9, Mladší žákyně: 7, [m]15: 1, [k]45: 1 [html] [pdf]
Potěr, miniděti 300m celkem: 6, muzi : 3, zeny: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
Potěr, děti 600m celkem: 23, muzi : 10, zeny: 13, kluci: 10, holky: 13 [html] [pdf]

výsledková listina Terén 44km

start ~ 14:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži I [23] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 01:34:53 00:00
2 2 / Muži I [110] Tomáš Bakus 1998 CZE Čez Cyklo Team Tábor 01:34:53 00:00
3 3 / Muži I [88] Marek Bartůněk 1998 CZE Ethic Sport 01:35:03 00:10
4 4 / Muži I [104] Pavel Bartoň 1978 CZE Velo Dvořák 01:35:05 00:12
5 5 / Muži I [66] Josef Vítů 1995 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 01:35:12 00:19
6 6 / Muži I [39] Vit Papež 1996 CZE Symbio+ BMC 01:35:15 00:22
7 1 / Muži II [17] Tomáš Jakeš 1975 CZE Prodoli racing team 01:35:28 00:35
8 7 / Muži I [40] Ondřej Partl 1995 CZE UNIQA MTB TEAM 01:38:23 03:30
9 8 / Muži I [41] Jan Pechek 1994 CZE Kola Bakus 01:38:43 03:50
10 9 / Muži I [62] Lukáš Tybitancl 1982 CZE JH Cycling 01:39:07 04:14
11 10 / Muži I [33] Jan Mikolášek 1993 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:39:20 04:27
12 2 / Muži II [64] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling team 01:39:36 04:43
13 3 / Muži II [68] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK 01:41:13 06:20
14 11 / Muži I [98] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam sport team 01:41:29 06:36
15 12 / Muži I [65] Šimon Vítů 1997 CZE UNIQA Jihlava 01:41:29 06:36
16 13 / Muži I [344] David Kulhánek 2000 CZE MTB Cyklomaraton Hlinsko 01:43:45 08:52
17 4 / Muži II [114] Zdeněk Blažek 1976 CZE www.ksiltovky.cz 01:44:20 09:27
18 14 / Muži I [27] Josef Kukla 1998 CZE Velosport Valenta Scott team 01:44:25 09:32
19 15 / Muži I [100] Jan Havránek 1998 CZE Čistý sport 01:45:24 10:31
20 16 / Muži I [16] Tomáš Ira 1997 CZE Velosport valenta scott team 01:45:55 11:02
21 17 / Muži I [35] Aleš Němeček 1991 CZE PROMPT 2 go! team 01:46:01 11:08
22 5 / Muži II [5] Daniel Eybert 1973 CZE CK Chýnov 01:46:04 11:11
23 18 / Muži I [345] František Bezděkovský 1979 CZE Velosport valenta scott team 01:46:05 11:12
24 1 / Ženy I [1] Milena Cesnaková 1985 CZE Cyklo Team Weber 01:46:09 11:16
25 19 / Muži I [7] Pavel Fuk 1997 CZE Velosport Valenta Scott team 01:48:51 13:58
26 20 / Muži I [96] Petr Kořínek 1982 CZE Eurofoam sport team 01:50:04 15:11
27 6 / Muži II [109] Petr Bakus 1970 CZE Kola Bakus cycling team 01:50:41 15:48
28 21 / Muži I [84] Marek Jelínek 2003 CZE Premium Hotel 01:50:49 15:56
29 7 / Muži II [8] Martin Havránek 1971 CZE Čistý Sport 01:51:18 16:25
30 8 / Muži II [346] Jan Wůdy 1974 CZE 4RTeam 01:51:19 16:26
31 1 / Muži III [38] Jan Ošmera 1954 CZE RoNaKol Pravíkov 01:51:28 16:35
32 22 / Muži I [349] Petr Sladký 1978 CZE Cykloteam Vlasenice 01:52:05 17:12
33 23 / Muži I [108] Vojtěch Pivoňka 1981 CZE Penguin Team 01:52:48 17:55
34 24 / Muži I [45] Petr Prouza 1985 CZE Antonka 01:52:59 18:06
35 9 / Muži II [99] Pavel Hric 1977 CZE Velosport valenta scott team 01:53:28 18:35
36 2 / Muži III [90] Antonín Florián 1949 CZE SK Fit Tábor 01:53:33 18:40
37 10 / Muži II [21] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:53:43 18:50
38 11 / Muži II [111] Vlastislav Pivec 1971 CZE BS Joma Jindřichův Hradec 01:54:35 19:42
39 12 / Muži II [97] Petr Florián 1973 CZE SK Fit Tábor 01:55:12 20:19
40 13 / Muži II [47] Luboš Rauer 1966 CZE KABA SPORT Chotěboř 01:57:58 23:05
41 25 / Muži I [37] Tomáš Obšil 1993 CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 01:58:06 23:13
42 14 / Muži II [83] Leoš Frecer 1967 CZE CKK Znojmo 01:58:37 23:44
43 15 / Muži II [67] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:58:53 24:00
44 26 / Muži I [75] Václav Bartoň 1995 CZE Kola Bakus 01:59:03 24:10
45 27 / Muži I [343] Roman Labudík 1991 CZE Statek pod Javořicí 01:59:41 24:48
46 16 / Muži II [79] Libor Štěcha 1968 CZE Kola Bakus 02:00:32 25:39
47 17 / Muži II [20] Josef Kaizr 1962 CZE Dokudsetonevybije! 02:00:34 25:41
48 18 / Muži II [94] Michal Novák 1975 CZE KKMC 02:01:26 26:33
49 19 / Muži II [82] Petr Ludvík 1977 CZE 02:01:31 26:38
50 20 / Muži II [30] Radek Mařík 1973 CZE Telč 02:01:34 26:41
51 21 / Muži II [101] Zdeněk Staněk 1962 CZE Nová Včelnice 02:01:40 26:47
52 28 / Muži I [107] Martin Dvořák 1985 CZE Hostinec nad přejezdem 02:01:49 26:56
53 29 / Muži I [24] Jiří Houška 1992 CZE Cykloteam Vlasenice 02:02:07 27:14
54 22 / Muži II [76] Jiří Novák 1976 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:02:24 27:31
55 23 / Muži II [25] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 02:02:32 27:39
56 2 / Ženy I [36] Veronika Nováková 1994 CZE PROMPT 2 go! team 02:02:36 27:43
57 30 / Muži I [105] Tomáš Zahradník 1991 CZE Cykloteam Vlasenice 02:02:54 28:01
58 31 / Muži I [61] Michal Švácha 1995 CZE SMILING BIKERS Malíkov 02:03:13 28:20
59 3 / Muži III [31] Josef Matějka 1954 CZE Kola Bakus 02:03:20 28:27
60 32 / Muži I [44] David Prášil 1989 CZE JUVENA Dráchov 02:03:36 28:43
61 33 / Muži I [80] Jiří Soukup 1979 CZE UDH Číměř 02:04:35 29:42
62 34 / Muži I [51] Martin Seno 1983 CZE Club jebáků psů 02:06:01 31:08
63 24 / Muži II [95] Petr Novák 1973 CZE KKMC 02:07:23 32:30
64 4 / Muži III [42] Vladimir Pechek 1957 CZE Pechek team Vlasenice 02:07:56 33:03
65 25 / Muži II [77] Petr Blažek 1963 CZE Pelhřimov 02:08:10 33:17
66 35 / Muži I [93] Pavel Kortan 1991 CZE win4fun 02:08:50 33:57
67 26 / Muži II [348] Pavel Komín 1976 CZE VHT Počátky 02:09:25 34:32
68 27 / Muži II [9] Petr Hostička 1976 CZE Taekwondo Lacek 02:09:31 34:38
69 1 / Ženy II [2] Lenka Černošková 1972 CZE MTB MEL 02:09:35 34:42
70 28 / Muži II [22] Radek Kment 1972 CZE MTB MEL 02:09:37 34:44
71 3 / Ženy I [13] Eliška Hrušková 1987 CZE Prodoli racing team 02:09:55 35:02
72 29 / Muži II [89] Jan Šimánek 1974 CZE Počátky 02:10:30 35:37
73 30 / Muži II [6] Pavel Fuk 1975 CZE Počátky 02:10:39 35:46
74 36 / Muži I [73] Petr Pípal 1981 CZE Kamenice nad Lipou 02:11:17 36:24
75 37 / Muži I [87] Matěj Pavlíček 2002 CZE Rodinovští Výletníci 02:11:35 36:42
76 31 / Muži II [91] Antonín Florián 1972 CZE SK Fit Tábor 02:12:36 37:43
77 38 / Muži I [52] Karel Skipala 1980 CZE K.Recice 02:13:04 38:11
78 5 / Muži III [43] Milan Poříz 1951 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:13:12 38:19
79 32 / Muži II [115] Jaroslav Kukla 1972 CZE Těmice 02:13:38 38:45
80 33 / Muži II [92] Pavel Pokorný 1972 CZE Jihlava 02:13:51 38:58
81 2 / Ženy II [63] Kateřina Veselá 1977 CZE Authentic bike 02:13:52 38:59
82 39 / Muži I [71] Tomáš Pechek 1991 CZE Vlasenice 02:14:16 39:23
83 4 / Ženy I [48] Libuše Rodová 1994 CZE Jarošov nad Nežárkou 02:14:58 40:05
84 5 / Ženy I [29] Kateřina Lapáčková 2001 CZE ACT Libkova Voda 02:15:23 40:30
85 6 / Muži III [70] Pavel Zahradník 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 02:15:56 41:03
86 40 / Muži I [55] Václav Spěváček 1981 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 02:16:45 41:52
87 34 / Muži II [53] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 02:17:26 42:33
88 35 / Muži II [117] Milan Dvořák 1961 CZE No Name 02:17:33 42:40
89 36 / Muži II [72] Jiří Krejčí 1968 CZE Apex-Bike Tábor 02:17:38 42:45
90 3 / Ženy II [78] Martina Štěchová 1969 CZE Kola Bakus 02:17:40 42:47
91 37 / Muži II [103] Milan Pechek 1964 CZE MAPEKO 02:17:50 42:57
92 7 / Muži III [85] Vladimír Pavelka 1950 CZE CKK Znojmo 02:18:21 43:28
93 41 / Muži I [102] David Pařík 1990 CZE Březí 02:20:39 45:46
94 4 / Ženy II [19] Olga Jirsová 1974 CZE Kamenice nad Lipou 02:20:44 45:51
95 8 / Muži III [74] Jiří Tuček 1956 CZE Kola Bakus 02:20:58 46:05
96 38 / Muži II [60] Robert Šláf 1971 CZE CK Slavická 02:23:10 48:17
97 39 / Muži II [12] Tomáš Hrubec 1974 CZE Nová Včelnice 02:23:58 49:05
98 40 / Muži II [112] roman kubů 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:24:07 49:14
99 42 / Muži I [341] Petr Šimánek 1981 CZE VHT Počátky 02:24:29 49:36
100 41 / Muži II [347] Pavel Fencl 1966 CZE Impulsia sport 02:26:30 51:37
101 43 / Muži I [116] Michal Kukla 1998 CZE Těmice 02:27:04 52:11
102 6 / Ženy I [3] Milada Červenková 1981 CZE MIKO KENNEL MUSHING POČÁTKY 02:27:20 52:27
103 42 / Muži II [14] Vladimír Hubka 1966 CZE Cime MTB Team 02:27:46 52:53
104 44 / Muži I [58] Petr Sviták 1987 CZE Kamenice nad Lipou 02:29:06 54:13
105 43 / Muži II [118] David Marek 1976 CZE Brunka Silvini 02:29:15 54:22
106 44 / Muži II [350] Petr Vondrák 1959 CZE 02:30:22 55:29
107 7 / Ženy I [49] Lucie Rohová 1988 CZE Cyklo hobby Rynárec 02:31:00 56:07
108 45 / Muži I [50] Zdeněk Sazama 2000 CZE Úvaly 02:33:38 58:45
109 45 / Muži II [10] Tomáš Houška 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:34:22 59:29
110 46 / Muži II [59] Milan Šindelář 1963 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:39:24 01:04:31
111 5 / Ženy II [342] Jana Hořejší 1974 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:40:00 01:05:07
112 47 / Muži II [28] Václav Lapáček 1974 CZE ACT Libkova Voda 02:40:17 01:05:24
113 46 / Muži I [69] Milan Mazanec 1980 CZE Cykloteam Vlasenice 02:40:24 01:05:31
114 47 / Muži I [81] Petr Zahradník 1988 CZE Cykloteam Vlasenice 02:48:10 01:13:17
115 48 / Muži II [119] Miroslav Pipek 1971 CZE Brunka Silvini 02:48:11 01:13:18
116 49 / Muži II [113] Pavel Křížovský 1977 CZE MTB Krásná Lípa 02:48:35 01:13:42
117 50 / Muži II [26] Libor Koten 1975 CZE Musher Klub JCC 03:00:01 01:25:08
118 51 / Muži II [15] Martin Ira 1970 CZE Kamenice nad Lipou 03:00:45 01:25:52
119 9 / Muži III [56] Ladislav Strnad 1956 CZE Počátky 03:01:45 01:26:52
120 48 / Muži I [18] Miloš Jirsa 1999 CZE Kamenice nad Lipou 03:08:38 01:33:45
DNF / Muži I [86] Michal Tichý 1997 CZE Rodinovští Výletníci