Okolo Vlasenice

18.07.2015 Vlasenice (Vysočina) [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

42 km, terén

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M I. [316] Jakub Minka 1994 CZE Symbio + Cannondale 01:24:11 00:00
2 1 / M II. [258] Ivan Rybařík 1981 CZE UGO-ALIVICTUS-CYKLOEXTRA CANNONDALE 01:24:12 00:00
3 2 / M I. [170] Adam Lavička 1995 CZE UNIQA Jihlava 01:27:47 03:35
4 2 / M II. [152] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 01:27:48 03:36
5 3 / M II. [313] Pavel Bartoň 1978 CZE Eurofoam 01:27:51 03:39
6 3 / M I. [248] Ondřej Bambula 1987 CZE CEZ cyklo team Tábor 01:28:03 03:51
7 4 / M II. [231] Zdeněk Tomeček 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:28:09 03:57
8 1 / M III. [144] Tomáš Jakeš 1975 CZE 01:28:41 04:29
9 1 / MJ [188] Tomáš Bakus 1998 CZE Čez Cyklo Team Tábor 01:29:06 04:54
10 2 / M III. [278] Martin Vopálenský 1975 CZE Velosport Valenta Scott team 01:29:07 04:55

37 km, tandemy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Tandemy [606] Josef a Helena Vítů 1972 CZE Eurofoam Team 01:13:01 00:00
2 2 / Tandemy [560] Jan, Michal Velíšek, Tichý 1990 CZE Pekárna Kamenice 01:19:48 06:46
3 3 / Tandemy [511] Jiří - Tomáš Krejča - Pechek 1957 CZE Cyklotým Lhota - Vlasenice 01:23:15 10:14

37 km, hobby

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži starší 40 [618] Libor Homolka 1973 CZE Kamenice nad Lipou 01:05:50 00:00
2 2 / Muži starší 40 [574] Martin Lepič 1968 CZE MotoŠikule CITIZEN 01:05:53 00:03
3 3 / Muži starší 40 [517] Radek Mádl 1974 CZE CBC Team 01:05:54 00:03
4 1 / Muži mladší [582] Josef Truhlář 1996 CZE CKKZnojmo 01:06:04 00:14
5 4 / Muži starší 40 [595] Martin Pexa 1974 CZE Cyklo Jiřička 01:06:46 00:56
6 5 / Muži starší 40 [586] Vladimír Čejka 1969 CZE CK Knežice 01:10:52 05:02
7 2 / Muži mladší [573] Jan Kidora 1981 CZE HTP Žirovnice 01:11:01 05:10
8 3 / Muži mladší [590] František Lahodný 1981 CZE Eurofoam Team 01:11:25 05:35
9 6 / Muži starší 40 [521] Stanislav Papež 1964 CZE Kamenice nad Lipou 01:13:14 07:24
10 7 / Muži starší 40 [554] Pavel Škrleta 1968 CZE Run Sport - Team 01:14:23 08:33

20 km, děti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Starší žákyně [33] Šárka Čejková 2000 CZE CK Kněžice 42:03 00:00
2 2 / Starší žákyně [32] Klára Šafaříková 2002 CZE GS Cyklo Team Jistebnice 44:06 02:03
3 3 / Starší žákyně [2] Lenka Kotrbová 2002 CZE TJ Spartak Třebíč 46:33 04:30
4 1 / doprovod [42] Tomáš Jelínek 1974 CZE Cyklohobby Rynárec 49:15 07:12
(5) 1 / Nábor Minižáci [41] Tomáš Jelínek 2005 CZE Cyklohobby Rynárec 49:15 07:12
6 4 / Starší žákyně [38] Linda Zemánková 2000 CZE 49:42 07:38
7 2 / doprovod [37] Ondřej Zahradník 1980 CZE Zemánkovi 50:42 08:38
8 2 / Nábor Minižáci [43] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 51:17 09:13
(9) 3 / doprovod [44] Lukáš Trkola 1971 CZE Eurofoam Sport Team 51:17 09:13
10 3 / Nábor Minižáci [45] Matěj Fiala 2005 CZE 53:51 11:47

Mikrožactvo

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Starší žáci [458] Adam Šalanda 2010 CZE
2 2 / Starší žáci [462] Filip Maxera 2009 CZE
3 3 / Starší žáci [457] Viktor Jelínek 2010 CZE Cyklohobby Rynárec
4 4 / Starší žáci [461] Ondřej Šunkevič 2010 CZE
5 5 / Starší žáci [454] Antonín Novák 2010 CZE
6 6 / Starší žáci [459] Lukáš Janata 2011 CZE
7 1 / Ženy mladší [455] Daniela Šašková 2011 CZE
8 7 / Starší žáci [460] Jakub Janata 2011 CZE
9 8 / Starší žáci [464] Tomáš Nováček 2010 CZE
10 2 / Ženy mladší [463] Anna Nováčková 2010 CZE

Odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Starší žáci [456] Matyáš Fous 2010 CZE CK Kněžice
2 2 / Starší žáci [53] Kryštof Těhník 2012 CZE
3 3 / Starší žáci [453] Miroslav Houška 2011 CZE Houškovi Český ráj
4 4 / Starší žáci [452] Václav Mazánek 2010 CZE Houškovi Český ráj
5 1 / Ženy mladší [467] Zuzana Ondečková 2011 CZE
6 5 / Starší žáci [468] Cyril Zedníček 2012 CZE
7 6 / Starší žáci [451] Adam Kurz 2012 CZE Cykloteam Vlasenice