Ratibořický MTB maratón 2015

26.04.2015 Havlovice - Úpice [CZ] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

48 km jednotlivci celkem: 505, muzi : 472, zeny: 33, M18: 20, M20: 85, M30: 166, M40: 126, M50: 55, M60: 20, Z18: 4, Z: 20, Z40: 9 [html] [pdf]
48 km tandemy celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, T: 0 [html] [pdf]
12km (žáci, kadeti) celkem: 37, muzi : 28, zeny: 9, Žáci 1: 16, Žáci 2: 8, Kadeti: 4, Žákyně 1: 3, Žákyně 2: 4, Kadetky: 2 [html] [pdf]

výsledková listina 48 km jednotlivci

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M20 [2] Michal Kaněra 1986 CZE 01:33:54 00:00
2 2 / M20 [444] Jakub Šilar 1989 CZE 01:33:54 00:00
3 3 / M20 [1] Martin Splítek 1988 CZE 01:34:31 00:37
4 1 / M30 [403] Dariusz Poroś 1979 POL ROMET Racing Team 01:35:28 01:34
5 2 / M30 [5] Petr Pospíšil 1979 CZE 01:35:30 01:36
6 4 / M20 [21] Lukáš Drejsl 1986 CZE 01:35:33 01:39
7 5 / M20 [415] Michal Novák 1991 CZE Velocentrum Specialized 01:35:43 01:49
8 1 / M40 [10] Petr Sulzbacher 1975 CZE 01:35:55 02:01
9 6 / M20 [7] Michal Vlášek 1989 CZE 01:35:56 02:02
10 3 / M30 [452] Lukáš Jánský 1979 CZE Adr Team 01:36:00 02:06
11 4 / M30 [4] Lukáš Čáp 1984 CZE - 01:36:02 02:08
12 7 / M20 [598] Tomáš Sládek 1988 CZE 01:37:05 03:11
13 5 / M30 [6] Petr Pilnáček 1982 CZE 01:37:15 03:21
14 6 / M30 [9] Marek Müller 1976 CZE KAH sport Vrchlabí 01:37:15 03:21
15 8 / M20 [18] Petr Adámek 1993 CZE 01:37:16 03:22
16 7 / M30 [11] Jaromír Lecnar 1983 CZE 01:37:17 03:23
17 8 / M30 [8] Roman Šťastný 1979 CZE 01:37:18 03:24
18 9 / M20 [395] Petr Hruška 1986 CZE 01:37:19 03:25
19 10 / M20 [32] Martin Klapal 1987 CZE Stalak DeVOSS Rychnov nad Kněžnou 01:37:22 03:28
20 9 / M30 [612] František Žilák 1981 CZE 01:38:07 04:13
21 10 / M30 [12] Martin Kohl 1979 CZE 01:38:41 04:47
22 11 / M30 [22] Petr Javůrek 1977 CZE Apache LOKO Trutnov 01:38:41 04:47
23 12 / M30 [188] Lukáš Kopecký 1978 CZE HartmanCZ 01:38:42 04:48
24 11 / M20 [162] Pavel Janeček 1990 CZE Cyklo VAPE 01:38:43 04:49
25 13 / M30 [16] Daniel Polman 1979 CZE lidé&HORY Duratec 01:39:08 05:14
26 12 / M20 [431] Pavel Jirásek 1992 CZE 01:39:08 05:14
27 13 / M20 [74] Tomáš Brebera 1986 CZE TJ SPARTAK Vrchlabí 01:39:09 05:15
28 2 / M40 [23] Karel Bernard 1967 CZE 01:39:11 05:17
29 14 / M30 [34] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 01:39:12 05:18
30 1 / M18 [26] Tomáš Ševců 1997 CZE 01:39:13 05:19
31 15 / M30 [27] Lukáš Tříska 1977 CZE 01:39:15 05:21
32 16 / M30 [370] Michal Vrbský 1978 CZE 01:39:18 05:24
33 1 / M50 [15] Tomas Čada 1964 CZE 01:40:34 06:40
34 2 / M18 [50] Ondřej Hátle 1999 CZE 01:40:35 06:41
35 14 / M20 [416] Jakub Kosina 1996 CZE 01:40:36 06:42
36 17 / M30 [20] Aleš Balcar 1977 CZE 01:40:36 06:42
37 15 / M20 [355] Michal Vejda 1994 CZE 01:40:37 06:43
38 18 / M30 [28] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:40:37 06:43
39 16 / M20 [451] TOMASZ MACH 1989 POL KKW Superior Wałbrzych 01:40:40 06:46
40 19 / M30 [605] Jan Truhlář 1977 CZE 01:40:42 06:48
41 17 / M20 [38] Zdeněk Černý 1990 CZE 01:40:54 07:00
42 20 / M30 [39] Ondřej Penc 1977 CZE 01:40:56 07:02
43 3 / M18 [339] Štěpán Štolfa 1998 CZE Rodiče 01:40:57 07:03
44 18 / M20 [597] Pavel Sedláček 1987 CZE 01:40:57 07:03
45 3 / M40 [19] Luboš Toman 1969 CZE 01:40:58 07:04
46 19 / M20 [45] David Plný 1993 CZE Superior MTB Team 01:40:59 07:05
47 21 / M30 [46] Tomáš Pozler 1976 CZE 01:40:59 07:05
48 20 / M20 [377] David Zeman 1992 CZE 01:41:02 07:08
49 22 / M30 [203] Jiri Kubec 1977 CZE 01:42:14 08:20
50 23 / M30 [31] Pavel Valtera 1976 CZE 01:42:34 08:40
51 4 / M18 [148] Martin Šubr 1997 CZE 01:42:41 08:47
52 24 / M30 [3] Vena Hornych 1978 CZE TJ Banik Mezibori 01:42:42 08:48
53 25 / M30 [336] Marek Šroll 1978 CZE 01:43:22 09:28
54 4 / M40 [30] tomáš strnad 1972 CZE 01:43:23 09:29
55 5 / M18 [448] Jakub Schierl 2000 CZE 01:43:25 09:31
56 21 / M20 [56] Tomáš Bartsch 1988 CZE 01:43:26 09:32
57 22 / M20 [211] Jan Kunc 1991 CZE Jednokolky.eu Kupkolo.cz 01:43:28 09:34
58 5 / M40 [24] marek strnad 1972 CZE 01:43:30 09:36
59 1 / Z [428] Pavlína Šulcova 1986 CZE Ghost Mitas racing team 01:43:34 09:40
60 6 / M40 [197] Miroslav Kraus 1966 CZE 01:44:18 10:24
61 23 / M20 [209] Tomáš Kulhavý 1988 CZE SK Žamberk Tessuti sport 01:45:16 11:22
62 26 / M30 [606] Tomáš Vagenknecht 1984 CZE Nová Paka 01:45:19 11:25
63 24 / M20 [29] Michal Kubišta 1990 CZE 01:45:26 11:32
64 25 / M20 [43] Martin Frencl 1990 CZE 01:45:30 11:36
65 27 / M30 [47] Petr Červený 1979 CZE 01:45:33 11:39
66 6 / M18 [269] Adam Penjak 1997 CZE 01:45:36 11:42
67 7 / M40 [42] Petr Holub 1966 CZE 01:45:43 11:49
68 28 / M30 [348] Ondřej Vácha 1983 CZE 01:45:55 12:01
69 8 / M40 [322] Jiří Svoboda 1966 CZE CYKLOADAM RACING 01:45:56 12:02
70 29 / M30 [14] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE 01:45:57 12:03
71 9 / M40 [384] Marek Žákovský 1972 CZE 01:46:00 12:06
72 2 / M50 [77] Vladimír Burian 1965 CZE 01:46:04 12:10
73 30 / M30 [306] Martin Schenk 1985 CZE 01:46:07 12:13
74 26 / M20 [62] Radek Beneš 1990 CZE . 01:46:49 12:55
75 27 / M20 [429] Dan Chalupa 1989 CZE amatersky-sport.cz 01:46:55 13:01
76 10 / M40 [596] Luděk Pivnička 1973 CZE 01:47:00 13:06
77 28 / M20 [141] Antonín Hodr 1987 CZE 01:47:01 13:07
78 3 / M50 [159] Jaroslav Chutný 1961 CZE 01:47:26 13:32
79 11 / M40 [35] Richard Hrzán 1972 CZE CTM Silvini RZ Sport 01:47:31 13:37
80 12 / M40 [136] Milan Hlavatý 1972 CZE 01:47:31 13:37
81 31 / M30 [214] Marek Lánský 1981 CZE 01:47:33 13:39
82 32 / M30 [437] Zdeněk Dejdar 1980 CZE 01:47:33 13:39
83 33 / M30 [456] Petr Tomášek 1978 CZE 01:47:35 13:41
84 34 / M30 [357] Luděk Vigner 1981 CZE 01:47:37 13:43
85 7 / M18 [263] Honza Papoušek 1997 CZE 01:48:40 14:46
86 13 / M40 [255] Vítězslav Novák 1975 CZE 01:48:42 14:48
87 29 / M20 [229] Ondřej Marek 1986 CZE INS-Náchod 01:49:02 15:08
88 14 / M40 [78] Aleš Bursík 1973 CZE 01:49:09 15:15
89 4 / M50 [198] Jiří Krejsar 1962 CZE 01:49:09 15:15
90 15 / M40 [189] Vojtěch Kopecký 1970 CZE 01:49:10 15:16
91 30 / M20 [266] Petr Pavlíček 1986 CZE 01:49:12 15:18
92 16 / M40 [396] David Chaloupský 1971 CZE 01:49:12 15:18
93 17 / M40 [301] Petr Říha 1974 CZE 01:49:13 15:19
94 35 / M30 [604] Jiří Tomášek 1985 CZE RCR BIKE TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ 01:49:13 15:19
95 31 / M20 [430] Vojtěch Bartoň 1988 CZE amatersky-sport.cz 01:49:15 15:21
96 32 / M20 [206] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE 01:49:16 15:22
97 5 / M50 [87] Martin Černý 1964 CZE VELLA Cycling 01:49:18 15:24
98 18 / M40 [300] Martin Rýva 1968 CZE 01:49:35 15:41
99 33 / M20 [387] Aleš Žídek 1990 CZE 01:49:43 15:49
100 19 / M40 [184] Petr Kohoutek 1975 CZE 01:49:43 15:49
101 34 / M20 [192] Filip Kostelecký 1995 CZE 01:49:44 15:50
102 20 / M40 [441] Tomáš Libra 1969 CZE LBC International 01:49:46 15:52
103 35 / M20 [37] Lukáš Toman 1991 CZE 01:50:13 16:19
104 36 / M30 [299] Tomáš Růžička 1985 CZE 01:50:15 16:21
105 21 / M40 [420] Jiří Vokoun 1972 CZE 01:50:15 16:21
106 37 / M30 [276] Petr Pinkava 1977 CZE 01:50:16 16:22
107 36 / M20 [374] Jiří Záliš 1988 CZE 01:50:23 16:29
108 38 / M30 [44] Michal Nývlt 1983 CZE 01:50:25 16:31
109 39 / M30 [360] Tomáš Vítek 1978 CZE 01:50:25 16:31
110 22 / M40 [101] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:51:18 17:24
111 23 / M40 [201] marek křepelka 1974 CZE 01:51:32 17:38
112 6 / M50 [226] Miloš Machek 1965 CZE SK Hasiči KHK 01:51:35 17:41
113 7 / M50 [404] Przemysław Kotowicz 1965 POL 01:51:56 18:02
114 40 / M30 [61] Petr Beneš 1977 CZE 01:51:58 18:04
115 37 / M20 [202] David Křivohlávek 1989 CZE 01:51:58 18:04
116 8 / M50 [440] Aleš Morávek 1964 CZE 01:52:03 18:09
117 38 / M20 [97] Tomáš Dražan 1988 CZE TriClub Dobruška 01:52:27 18:33
118 41 / M30 [127] Daniel Havelka 1977 CZE 01:52:32 18:38
119 8 / M18 [402] Matěj Zima 1998 CZE 01:52:36 18:42
120 42 / M30 [350] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK cycling team 01:52:38 18:44
121 43 / M30 [275] Radek Pilnáček 1977 CZE 01:52:38 18:44
122 9 / M50 [110] Aleš Flégl 1963 CZE 01:52:44 18:50
123 39 / M20 [230] Lukáš Maršík 1986 CZE 01:52:54 19:00
124 44 / M30 [64] Zdeněk Berka 1982 CZE Vancouverś Whores 01:52:55 19:01
125 45 / M30 [457] Tomáš Prchal 1980 CZE TJ Sokol Lázně Libverda 01:52:57 19:03
126 24 / M40 [438] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA SPORT Chotěboř 01:52:58 19:04
127 40 / M20 [256] Jan Novotný 1986 CZE 01:52:58 19:04
128 10 / M50 [585] Michal Matoušek 1962 CZE 01:53:00 19:06
129 41 / M20 [17] Jan Podstata 1994 CZE 01:53:04 19:10
130 25 / M40 [353] Roman Vašíček 1974 CZE SK Radvanice 01:53:08 19:14
131 11 / M50 [113] Jiří Fulka 1960 CZE 01:53:18 19:24
132 46 / M30 [330] Petr Škoda 1983 CZE 01:53:34 19:40
133 26 / M40 [600] Igor Svanda 1975 CZE 01:53:36 19:42
134 47 / M30 [380] Libor Zítko 1980 CZE 01:53:37 19:43
135 27 / M40 [240] Jan Meier 1973 CZE 01:54:16 20:22
136 42 / M20 [130] jan herber 1995 CZE 01:54:21 20:27
137 28 / M40 [372] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:54:25 20:31
138 29 / M40 [352] Pavel Vašata 1971 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:54:28 20:34
139 48 / M30 [602] Michal Široký 1979 CZE 01:54:36 20:42
140 30 / M40 [591] Vít Mráz 1974 CZE INS-Náchod 01:54:36 20:42
141 31 / M40 [244] Václav Mervart 1970 CZE 01:54:36 20:42
142 12 / M50 [312] Jiří Slabý 1956 CZE 01:54:39 20:45
143 1 / M60 [367] Jiří Voňka 1954 CZE 01:54:39 20:45
144 49 / M30 [280] Jaroslav Prokop 1983 CZE 01:54:42 20:48
145 32 / M40 [195] Petr Králík 1971 CZE 01:54:43 20:49
146 13 / M50 [287] Tomáš Raba 1965 CZE BS JOMA J.HRADEC 01:54:45 20:51
147 14 / M50 [167] Josef Jirman 1964 CZE 01:54:53 20:59
148 43 / M20 [427] Lukáš Fejk 1988 CZE carla.kupkolo.cz 01:55:06 21:12
149 9 / M18 [345] Jan Toman 1997 CZE 01:55:19 21:25
150 33 / M40 [69] Miroslav Bláha 1974 CZE CEPro Team 01:55:20 21:26
151 15 / M50 [401] Jiří Čepelka 1963 CZE 01:55:25 21:31
152 44 / M20 [142] Michal Holeček 1986 CZE Labe Tri Club HK 01:55:25 21:31
153 50 / M30 [36] Martin Laštůvka 1980 CZE 01:55:33 21:39
154 16 / M50 [88] Radek Čipera 1964 CZE 01:55:34 21:40
155 51 / M30 [418] Michal Němec 1980 CZE 01:55:36 21:42
156 34 / M40 [98] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE EXPERIMENT 23 01:55:44 21:50
157 52 / M30 [400] Libor Kříž 1978 CZE www.penzionadelka.cz 01:55:46 21:52
158 35 / M40 [594] Luděk Novotný 1974 CZE Carla kupkolo.cz 01:55:48 21:54
159 36 / M40 [442] Roman Kocourek 1972 CZE LBC International 01:55:56 22:02
160 37 / M40 [107] Miroslav Fiala 1967 CZE 01:56:21 22:27
161 53 / M30 [590] Petr Morávek 1976 CZE RENOVA CZ 01:56:27 22:33
162 45 / M20 [433] Ondřej Nebřenský 1988 CZE 01:56:29 22:35
163 1 / Z18 [446] Patrycja Piotrowska 1997 POL Piotrowski Bikes 01:56:38 22:44
164 46 / M20 [390] Jan Čáslavský 1988 CZE 01:56:45 22:51
165 17 / M50 [106] Zdeněk Festa 1958 CZE 01:56:53 22:59
166 38 / M40 [116] Jiří Habr 1973 CZE 01:57:05 23:11
167 18 / M50 [53] Karel Antl 1962 CZE není 01:57:09 23:15
168 39 / M40 [177] Antonín Kavan 1973 CZE 01:57:48 23:54
169 54 / M30 [310] Radim Skála 1976 CZE RICARDO, Pekařství u Píchů 01:58:15 24:21
170 19 / M50 [424] Vit Slanina 1965 CZE Baisse sro 01:58:17 24:23
171 40 / M40 [200] Miloš Křeček 1970 CZE 01:58:19 24:25
172 41 / M40 [186] Roberto Kolman 1968 CZE 01:58:22 24:28
173 55 / M30 [172] Michal Jurásek 1978 CZE 01:58:26 24:32
174 47 / M20 [267] Marek Pavlíček 1990 CZE 01:58:37 24:43
175 42 / M40 [422] Martin Imlauf 1969 CZE Thermocolor 01:58:40 24:46
176 56 / M30 [295] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 01:58:42 24:48
177 57 / M30 [460] Michal Prokop 1978 CZE 01:58:45 24:51
178 58 / M30 [462] Jaroslav Šebesta 1983 CZE 01:58:45 24:51
179 2 / Z [363] Lucie Vlášková 1987 CZE 01:58:48 24:54
180 20 / M50 [435] Aleš Žďárský 1961 CZE Wzdechy 01:58:49 24:55
181 43 / M40 [581] Viktor Kučera 1975 CZE CK MTB Hlinsko/Polička 01:59:04 25:10
182 21 / M50 [439] Josef Stuna 1959 CZE KABA SPORT Chotěboř 01:59:10 25:16
183 22 / M50 [71] Zdeněk Borůvka 1965 CZE 01:59:13 25:19
184 2 / M60 [298] Milan Růžička 1955 CZE 02:00:07 26:13
185 44 / M40 [582] Miroslav Kulhavý 1967 CZE 02:00:08 26:14
186 45 / M40 [303] Tomáš Saňa 1970 CZE Tosa 02:00:12 26:18
187 59 / M30 [611] Daniel Zajíc 1980 CZE 02:00:14 26:20
188 46 / M40 [599] Dušan Staněk 1970 CZE 02:00:15 26:21
189 60 / M30 [149] Pavel Hübl 1976 CZE 02:00:16 26:22
190 61 / M30 [185] Ladislav Koller 1977 CZE 02:00:17 26:23
191 47 / M40 [389] Vítězslav Brož 1970 CZE 02:00:19 26:25
192 48 / M20 [354] David Vávra 1990 CZE 02:00:22 26:28
193 62 / M30 [432] Petr Malík 1980 CZE 02:01:04 27:10
194 23 / M50 [584] Jan Lomoz 1960 CZE MTBC I-BIKE SOKOL CHRUDIM 02:01:06 27:12
195 63 / M30 [409] Pavel Holubec 1979 CZE 02:01:08 27:14
196 48 / M40 [337] Adam Šroll 1975 CZE LBC international 02:01:09 27:15
197 64 / M30 [194] Libor Kovařík 1981 CZE 02:01:18 27:24
198 49 / M40 [58] Pavel Barvínek 1966 CZE 02:02:13 28:19
199 65 / M30 [423] David Gregor 1981 CZE DAGR Team Kratonohy 02:02:18 28:24
200 66 / M30 [156] pavel chlup 1976 CZE Bicyklub 02:02:24 28:30
201 49 / M20 [379] Aleš Zemek 1988 CZE 02:02:27 28:33
202 50 / M40 [217] Jan Leugner 1974 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:02:29 28:35
203 50 / M20 [296] Jiří Rudolf 1990 CZE 02:02:36 28:42
204 67 / M30 [73] Jan Brandejs 1982 CZE T-Mobile MTB team 02:02:43 28:49
205 51 / M40 [449] Aleš Vaníček 1968 CZE 02:03:16 29:22
206 52 / M40 [361] Tomáš Vlach 1973 CZE 02:03:17 29:23
207 3 / Z [365] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:03:19 29:25
208 53 / M40 [86] Lukáš Černý 1974 CZE border guards 02:03:21 29:27
209 68 / M30 [253] Michal Nehyba 1980 CZE 02:03:43 29:49
210 3 / M60 [426] Jaroslav Jirouš 1951 CZE redpoint eleven team 02:03:45 29:51
211 4 / Z [63] Karolína Bergerová 1992 CZE Carla Dvůr Králové nad Labem; Kupkolo.cz 02:04:00 30:06
212 54 / M40 [213] Radek Kyml 1970 CZE 02:04:24 30:30
213 55 / M40 [70] Jiří Borůvka 1967 CZE 02:04:28 30:34
214 69 / M30 [227] Jan Malinský 1979 CZE 02:04:32 30:38
215 10 / M18 [124] Tomáš Hanuš 1998 CZE 02:04:47 30:53
216 4 / M60 [166] Jaroslav Jiránek 1948 CZE 02:04:51 30:57
217 51 / M20 [417] Kamil Blaszczyk 1988 CZE 02:04:54 31:00
218 70 / M30 [465] Ondřej Povýšil 1978 CZE 02:04:58 31:04
219 52 / M20 [434] Jakub Svoboda 1987 CZE 02:04:59 31:05
220 71 / M30 [138] Luboš Hnik 1983 CZE DLNK s.r.o. 02:04:59 31:05
221 72 / M30 [290] Robert Dykast 1976 CZE MTB Hlinsko 02:05:01 31:07
222 56 / M40 [262] Václav Panoch 1969 CZE Kolárna Olomouc 02:05:02 31:08
223 57 / M40 [421] Tomáš Dražek 1975 CZE 02:05:02 31:08
224 24 / M50 [147] Jan Hovorka 1959 CZE 02:05:03 31:09
225 58 / M40 [52] pavel andrys 1968 CZE sk donocykl 02:05:09 31:15
226 5 / Z [129] Linda Lorenc 1983 CZE Velocentrum Specialized 02:05:19 31:25
227 73 / M30 [412] David Dostál 1980 CZE 02:05:25 31:31
228 53 / M20 [393] Přemysl Hanč 1986 CZE TJ Ski Rudník 02:05:34 31:40
229 74 / M30 [319] Jiří Stuchlík 1978 CZE TJ Ski Rudník 02:05:39 31:45
230 59 / M40 [193] Vladimír Kostelecký 1970 CZE 02:05:39 31:45
231 25 / M50 [103] Jirka Elich 1964 CZE 02:05:46 31:52
232 75 / M30 [603] Michal Šrůtek 1983 CZE 02:05:52 31:58
233 26 / M50 [425] Bogusław Karolewski 1956 POL 02:05:58 32:04
234 60 / M40 [419] Jiří Košťál 1970 CZE Cyklo Ski Team Žacléř 02:05:59 32:05
235 76 / M30 [364] Zdeněk Vojtěch 1976 CZE 02:06:11 32:17
236 77 / M30 [134] Zdeněk Hlaváček 1981 CZE Symbio+Cannondale 02:06:13 32:19
237 11 / M18 [126] Jan Hartman 1997 CZE 02:06:15 32:21
238 61 / M40 [128] Pavel Hemelík 1967 CZE 02:06:18 32:24
239 78 / M30 [155] Pavel Chemišinec 1979 CZE Ovoce-Zelenina Lázně Bělohrad 02:06:18 32:24
240 54 / M20 [163] Lukáš Jelínek 1988 CZE 02:06:29 32:35
241 55 / M20 [463] Petr Cohorna 1993 CZE Velká Jesenice 02:06:38 32:44
242 79 / M30 [83] Milan Čech 1976 CZE PROFIALARM s.r.o. 02:06:41 32:47
243 62 / M40 [407] Martin Secký 1974 CZE 02:06:58 33:04
244 63 / M40 [254] René Němeček 1972 CZE 02:07:05 33:11
245 64 / M40 [187] Robert Koníř 1974 CZE Border guards 02:07:39 33:45
246 12 / M18 [469] Pavel Jung 1997 CZE 02:07:46 33:52
247 80 / M30 [302] Radovan Sadílek 1978 CZE 02:08:01 34:07
248 65 / M40 [399] Pavel Kašpar 1972 CZE 02:08:01 34:07
249 81 / M30 [76] Ladislav Bůna 1979 CZE 02:08:02 34:08
250 82 / M30 [313] Josef Slavík 1976 CZE 02:08:02 34:08
251 83 / M30 [315] Mira Smrček 1978 CZE SPORT Hotárek s.r.o., AUTO Hotárek s.r.o. 02:08:06 34:12
252 84 / M30 [270] Michal Pešek 1980 CZE Atelier technik s.r.o. 02:08:12 34:18
253 66 / M40 [123] Jiří Hanuš 1972 CZE 02:08:14 34:20
254 85 / M30 [145] Jakub Horák 1982 CZE 02:08:18 34:24
255 86 / M30 [459] Lukas Burda 1977 CZE 02:08:43 34:49
256 67 / M40 [222] Martin Mach 1970 CZE 02:08:46 34:52
257 68 / M40 [143] Petr Holomek 1973 CZE 02:08:47 34:53
258 13 / M18 [170] Štefan Juhás 1998 CZE 02:08:49 34:55
259 1 / Z40 [114] Monika Fulkova 1965 CZE 02:09:04 35:10
260 69 / M40 [218] David Línek 1974 CZE DLNK s.r.o. 02:09:08 35:14
(261) 6 / Z [239] Michaela Medková 1992 CZE 02:09:08 35:14
262 7 / Z [592] Martina Neumanová 1988 CZE 02:09:10 35:16
263 70 / M40 [268] Zdeněk Pěchouček 1969 CZE 02:09:12 35:18
264 27 / M50 [583] Karel Landkammer 1961 CZE 02:09:40 35:46
265 8 / Z [410] Monika Tučková 1993 CZE 02:09:42 35:48
266 71 / M40 [461] Patrik Hroneš 1970 CZE FAACCZ 02:09:51 35:57
267 5 / M60 [232] Karel Mašín 1951 CZE Sokol Žíreč 02:09:53 35:59
268 28 / M50 [132] Vladislav Hladík 1965 CZE 02:09:55 36:01
269 6 / M60 [79] Josef Bystriansky 1954 CZE 02:09:58 36:04
270 87 / M30 [288] Stanislav Rada 1976 CZE 02:10:46 36:52
271 29 / M50 [362] Miroslav Vlach 1960 CZE 02:10:53 36:59
272 30 / M50 [325] Jiří Šafránek 1964 CZE 02:10:56 37:02
273 72 / M40 [347] Václav Tutsch 1969 CZE 02:11:27 37:33
274 88 / M30 [168] Jan Jirousek 1978 CZE 02:12:08 38:14
275 73 / M40 [215] Josef Lavrík 1973 CZE 02:12:12 38:18
276 74 / M40 [414] MICHAL KUBIŠTA 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky 02:12:14 38:20
277 89 / M30 [235] Josef Matoušek 1979 CZE 02:12:15 38:21
278 75 / M40 [131] Pavel Heřman 1973 CZE 02:12:17 38:23
279 90 / M30 [466] Martin Skála 1977 CZE Pro Music - Prolog Bike Trutnov 02:12:36 38:42
280 7 / M60 [152] Miroslav Hůlka 1952 CZE 02:12:47 38:53
281 31 / M50 [408] JACEK RATAJCZAK 1957 POL Eagle friends 02:12:49 38:55
282 56 / M20 [91] Martin Dolenský 1988 CZE 02:12:50 38:56
283 91 / M30 [51] Jan Abrt 1976 CZE 02:12:55 39:01
284 32 / M50 [238] Jaromír Medek 1963 CZE 02:13:02 39:08
285 92 / M30 [171] jan jurásek 1979 CZE 02:13:05 39:11
286 93 / M30 [359] Přemysl Vít 1977 CZE 02:13:05 39:11
287 94 / M30 [154] Jiří Hvězda 1978 CZE 02:13:17 39:23
288 95 / M30 [75] Tomáš Buka 1980 CZE 02:13:25 39:31
289 76 / M40 [224] Patrik MACH 1974 CZE JÁSÁM 02:13:26 39:32
290 96 / M30 [119] Pavel Hainiš 1982 CZE 02:13:29 39:35
291 97 / M30 [245] Jiří Mervart 1980 CZE 02:13:36 39:42
292 33 / M50 [158] Jindřich Chudý 1964 CZE 02:13:41 39:47
293 98 / M30 [468] Tomáš Kincl 1979 CZE 02:13:43 39:49
294 99 / M30 [190] Petr Kopečný 1982 CZE 02:13:44 39:50
295 77 / M40 [248] Aleš Mikula 1973 CZE 02:13:45 39:51
296 100 / M30 [199] Martin Krupička 1982 CZE 02:14:00 40:06
297 101 / M30 [329] Roman Ševčík 1979 CZE 02:14:16 40:22
298 102 / M30 [265] Jakub Páv 1985 CZE 02:14:30 40:36
299 8 / M60 [279] Milan Poříz 1951 CZE 02:14:38 40:44
300 78 / M40 [282] Jiří Prouza 1972 CZE 02:14:46 40:52
301 79 / M40 [157] Roman Chromý 1966 CZE 02:14:47 40:53
302 80 / M40 [610] Vlasta Zachoval 1971 CZE 02:14:47 40:53
303 103 / M30 [272] Jan Petera 1984 CZE www.cyklobanda.cz 02:15:01 41:07
304 9 / Z [608] Dagmar Vogelová 1991 CZE 02:15:34 41:40
305 57 / M20 [386] Jakub Žďárský 1990 CZE 02:15:47 41:53
306 81 / M40 [144] Petr Holuška 1974 CZE 02:16:07 42:13
307 2 / Z40 [443] Lucie Blažková 1970 CZE 02:16:10 42:16
308 82 / M40 [392] Jiří Gajdoš 1974 CZE 02:16:14 42:20
309 58 / M20 [273] Lukáš Petr 1987 CZE 02:16:24 42:30
310 59 / M20 [314] Martin Slavík 1991 CZE 02:16:36 42:42
311 104 / M30 [151] Lukáš Hudousek 1984 CZE 02:16:42 42:48
312 105 / M30 [358] Pavel Vik 1981 CZE 02:17:02 43:08
313 106 / M30 [115] Štěpán Gereg 1979 CZE 02:17:06 43:12
314 34 / M50 [207] Miloš Kudrnáč 1960 CZE 02:17:29 43:35
315 83 / M40 [595] Milan Petráček 1974 CZE 02:17:30 43:36
316 84 / M40 [260] Otto Ónodi 1974 CZE Elpis klub 02:17:31 43:37
317 35 / M50 [191] Josef Kosek 1963 CZE 02:17:32 43:38
318 107 / M30 [328] Josef Ševc 1976 CZE PROFIALARM s.r.o. 02:17:34 43:40
319 85 / M40 [593] Rudolf Nosek 1970 CZE 02:18:02 44:08
320 86 / M40 [454] Radek Holubec 1973 CZE 02:18:31 44:37
321 108 / M30 [243] Martin Menoščík 1980 CZE 02:18:41 44:47
322 109 / M30 [293] Milan Rippel 1980 CZE 02:18:52 44:58
323 36 / M50 [271] František Pešina 1963 CZE 02:19:25 45:31
324 87 / M40 [297] Richard Rus 1967 CZE 02:19:30 45:36
325 60 / M20 [343] Petr Teiner 1987 CZE 02:19:32 45:38
326 9 / M60 [385] Šlechtislav Žalský 1942 CZE 02:19:37 45:43
327 10 / M60 [445] Jarka Tylš 1953 CZE 02:19:38 45:44
328 110 / M30 [228] Pavel Malý 1976 CZE 02:19:56 46:02
329 111 / M30 [112] Daniel Frumert 1977 CZE 02:20:03 46:09
330 88 / M40 [333] František Škvrna 1973 CZE 02:20:04 46:10
331 112 / M30 [223] Lukáš Mach 1984 CZE 02:20:07 46:13
332 113 / M30 [150] Lukáš Hudeček 1980 CZE 02:20:10 46:16
333 89 / M40 [307] Ondrej Schmidt 1975 CZE 02:20:13 46:19
334 14 / M18 [436] Tadeáš Zachoval 1999 CZE JaBlKo 02:20:17 46:23
335 114 / M30 [60] Daniel Beneš 1981 CZE 02:20:20 46:26
336 90 / M40 [94] Petr Dostálek 1973 CZE 02:21:00 47:06
337 61 / M20 [607] Dalibor Váňa 1988 CZE 02:21:12 47:18
338 37 / M50 [589] Ivan Morávek 1964 CZE 02:21:14 47:20
339 91 / M40 [210] Petr Kunc 1967 CZE 02:21:24 47:30
340 92 / M40 [278] Míra Podroužek 1975 CZE 02:21:31 47:37
341 62 / M20 [453] Jakub Šnytr 1990 CZE 02:21:42 47:48
342 93 / M40 [219] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 02:22:15 48:21
343 38 / M50 [323] Jindřich Synovec 1965 CZE 02:22:16 48:22
344 94 / M40 [139] Petr Hnizdo 1972 CZE 02:22:17 48:23
345 63 / M20 [378] Michal Zemánek 1994 CZE 02:22:41 48:47
346 115 / M30 [318] Honza Stolín 1983 CZE 02:23:06 49:12
347 95 / M40 [102] Jiří Dvořák 1970 CZE 02:23:07 49:13
348 64 / M20 [373] Jakub Zajíček 1992 CZE 02:23:23 49:29
349 65 / M20 [335] Martin Šnytr 1987 CZE 02:23:34 49:40
350 96 / M40 [120] Zdeněk Halm 1969 CZE 02:23:36 49:42
351 39 / M50 [371] Petr Vyčítal 1964 CZE 02:23:50 49:56
352 66 / M20 [121] Jakub Haluška 1993 CZE www.ubytovanirozkos.cz 02:23:58 50:04
353 3 / Z40 [160] Denisa Chvátalová 1973 CZE 02:24:12 50:18
354 116 / M30 [111] Jiří Friede 1982 CZE 02:24:13 50:19
355 117 / M30 [55] Tomáš Bartoš 1983 CZE 02:24:14 50:20
356 97 / M40 [342] Michal Tauchman 1966 CZE 02:24:14 50:20
357 98 / M40 [67] Pavel Bíma 1973 CZE 02:24:19 50:25
358 67 / M20 [292] Jakub Rinn 1987 CZE Atelier-Technik s.r.o. 02:24:19 50:25
359 11 / M60 [317] Richard Stohwasser 1955 CZE 02:24:21 50:27
360 99 / M40 [221] Petr Macola 1975 CZE 02:24:22 50:28
361 118 / M30 [261] Michal Pancner 1980 CZE 02:24:25 50:31
362 119 / M30 [204] Martin Kubišta 1976 CZE BAKAKO NOVÁ PAKA 02:24:26 50:32
363 40 / M50 [220] Miloslav Louda 1961 CZE 02:24:32 50:38
364 68 / M20 [181] Lukáš Knap 1986 CZE 02:24:35 50:41
365 4 / Z40 [349] Bohumila Valášková 1975 CZE 02:24:40 50:46
366 100 / M40 [164] Jaroslav Ježek 1974 CZE - 02:25:21 51:27
367 12 / M60 [351] Jaromír Vaníček 1952 CZE 02:25:48 51:54
368 5 / Z40 [346] Barbora Trojanová 1972 CZE TE Connectivity 02:25:52 51:58
369 41 / M50 [455] Roman Luksch 1964 CZE 02:26:04 52:10
370 69 / M20 [100] Jakub Duška 1989 CZE 02:26:10 52:16
371 120 / M30 [176] Jan Kavan 1976 CZE 02:26:11 52:17
372 121 / M30 [264] Pavel Parobek 1985 CZE 02:26:16 52:22
373 122 / M30 [332] Zbyněk Škop 1985 CZE 02:26:18 52:24
374 123 / M30 [146] Jiří Hořeňovský 1982 CZE VELOCENTRUM SPECIALIZED 02:26:18 52:24
375 70 / M20 [450] Petr Havlíček 1989 CZE 02:26:51 52:57
376 42 / M50 [84] Pavel Čepelka 1960 CZE 02:26:51 52:57
377 124 / M30 [246] Petr Meuer 1981 CZE 02:27:14 53:20
378 6 / Z40 [601] Renata Šedová 1965 CZE 02:27:21 53:27
379 71 / M20 [369] Patrik Vrátil 1992 CZE 02:28:03 54:09
380 43 / M50 [368] Antonín Vrátil 1957 CZE 02:28:09 54:15
381 125 / M30 [344] Vladimír Tesner 1980 CZE PS cycling 02:28:13 54:19
382 101 / M40 [250] Pavel Moravec 1970 CZE 02:28:24 54:30
383 72 / M20 [458] Vojtěch Metelka 1986 CZE 02:28:44 54:50
384 102 / M40 [205] Petr Kuboušek 1974 CZE 02:29:06 55:12
385 103 / M40 [257] Jaroslav Novotný 1974 CZE 02:29:42 55:48
386 104 / M40 [473] Ladislav Kubák 1972 CZE 02:30:29 56:35
387 2 / Z18 [125] Natálie Hanušová 2000 CZE 02:30:31 56:37
388 105 / M40 [397] Josef Kadaník 1971 CZE TE Connectivity 02:30:45 56:51
389 73 / M20 [81] David Cerman 1994 CZE 02:30:47 56:53
390 44 / M50 [291] Milan Reinberg 1965 CZE 02:30:50 56:56
391 126 / M30 [470] Jakub Vilhelm 1984 CZE 02:30:57 57:03
392 74 / M20 [104] Martin Eminger 1986 CZE 02:31:08 57:14
393 75 / M20 [174] Lukáš Karásek 1987 CZE 02:31:29 57:35
394 106 / M40 [258] Karel Novotný 1969 CZE 02:31:31 57:37
395 45 / M50 [54] Milan Antoš 1961 CZE 02:32:33 58:39
396 127 / M30 [338] Jan Štěpán 1978 CZE PROFIALARM s.r.o. 02:33:18 59:24
397 46 / M50 [252] Ladislav Nálevka, Ing. 1962 CZE 02:33:54 01:00:00
398 107 / M40 [80] Roman Cejzlar 1971 CZE 02:34:57 01:01:03
399 108 / M40 [89] Jiří Daněk 1969 CZE 02:35:00 01:01:06
400 13 / M60 [294] Miloš Roleček Miloš 1954 CZE 02:35:01 01:01:07
401 109 / M40 [175] Jarda Kaufman 1975 CZE 02:36:13 01:02:19
402 14 / M60 [383] Karel Znamenáček 1947 CZE 02:36:17 01:02:23
403 128 / M30 [382] Petr Znamenáček 1976 CZE 02:36:20 01:02:26
404 47 / M50 [108] Miroslav Filip 1956 CZE 02:37:44 01:03:50
405 129 / M30 [398] Ladislav Kadrmas 1978 CZE 02:37:45 01:03:51
406 130 / M30 [304] Martin Schejbal 1982 CZE www.cyklobanda.cz 02:37:46 01:03:52
407 110 / M40 [274] Petr Petrů 1975 CZE 02:39:56 01:06:02
408 48 / M50 [285] Jiří Půlpán 1959 CZE 02:40:22 01:06:28
409 131 / M30 [196] Jan Krátký 1977 CZE 02:40:27 01:06:33
410 10 / Z [165] Radka Jindrová 1985 CZE 02:40:35 01:06:41
411 7 / Z40 [586] Hana Matoušková 1965 CZE 02:40:39 01:06:45
412 132 / M30 [341] Pavel Švihálek 1981 CZE 02:41:29 01:07:35
413 15 / M60 [233] Václav Matoulek 1948 CZE 02:41:29 01:07:35
414 15 / M18 [405] Lukáš Secký 1997 CZE 02:41:50 01:07:56
415 133 / M30 [225] Petr Macháček 1979 CZE 02:41:54 01:08:00
416 111 / M40 [137] Jiří Hlubuček 1966 CZE 02:42:04 01:08:10
417 16 / M18 [90] Jiří Daněk 1997 CZE 02:43:17 01:09:23
418 134 / M30 [391] Lukáš Ehrenberger 1979 CZE TE Connectivity Omega 02:43:18 01:09:24
419 135 / M30 [406] Maciej Chmielewski 1976 POL 02:43:59 01:10:05
420 112 / M40 [326] Jan Šácha 1975 CZE 02:44:25 01:10:31
421 136 / M30 [281] petr prouza 1977 CZE 02:44:29 01:10:35
422 113 / M40 [59] Jiří Beneš 1971 CZE 02:45:29 01:11:35
423 137 / M30 [96] Lubomír Drahotský 1981 CZE 02:45:32 01:11:38
424 114 / M40 [471] Miroslav Vilhelm 1974 CZE 02:46:40 01:12:46
425 115 / M40 [356] Vít Veselý 1973 CZE 02:46:55 01:13:01
426 138 / M30 [324] Pavel Šafář 1985 CZE 02:48:11 01:14:17
427 49 / M50 [99] Miloslav Duspiva 1956 CZE 02:48:14 01:14:20
428 139 / M30 [68] Rostislav Bín 1985 CZE 02:48:15 01:14:21
429 140 / M30 [305] Jan Schejbal 1985 CZE 02:48:58 01:15:04
430 141 / M30 [464] Petr Hejna 1978 CZE 02:49:07 01:15:13
431 142 / M30 [320] Jaroslav Svoboda 1977 CZE TECHKO CZ 02:49:59 01:16:05
432 143 / M30 [375] Michal Závodný 1980 CZE 02:50:45 01:16:51
433 76 / M20 [609] Pavel Vosátka 1987 CZE 02:50:56 01:17:02
434 144 / M30 [95] Václav Dostálek 1980 CZE 02:52:29 01:18:35
435 116 / M40 [327] Ivo Šesták 1967 CZE 02:52:33 01:18:39
436 145 / M30 [316] Martin Stickel 1979 CZE 02:52:48 01:18:54
437 146 / M30 [117] Martin Hahn 1982 CZE nemám sponzora 02:52:51 01:18:57
438 147 / M30 [57] Pavel Bartyzal 1981 CZE 02:52:51 01:18:57
439 148 / M30 [366] Michal Volf 1981 CZE TJ Dvůr Králové 02:53:09 01:19:15
440 117 / M40 [283] Zbyněk Přibyl 1966 CZE 02:53:56 01:20:02
441 77 / M20 [135] Tomáš Hlavatý 1990 CZE 02:53:56 01:20:02
442 8 / Z40 [284] Dagmar Přibylová 1971 CZE Nutrilite 02:54:32 01:20:38
443 118 / M40 [381] Karel Znamenáček 1974 CZE 02:54:51 01:20:57
444 11 / Z [467] Anna Horská 1988 CZE 02:55:26 01:21:32
445 78 / M20 [72] Jakub Brádler 1988 CZE 02:55:27 01:21:33
446 9 / Z40 [309] Jana Schovánková 1971 CZE 02:56:02 01:22:08
447 50 / M50 [308] Jiří Schovánek 1963 CZE 02:56:06 01:22:12
448 16 / M60 [413] Jan Mareček 1952 CZE MTB New HK 02:56:17 01:22:23
449 12 / Z [251] Jana Morávková 1980 CZE RENOVA RACE TEAM 02:57:50 01:23:56
450 149 / M30 [334] Petr Šlechta 1985 CZE 02:57:51 01:23:57
451 3 / Z18 [236] Kristýna Matoušová 1997 CZE 03:00:05 01:26:11
452 13 / Z [311] Ladislava Skořepová 1978 CZE 03:01:00 01:27:06
453 17 / M60 [472] Miroslav Vilhelm 1951 CZE 03:05:01 01:31:07
454 119 / M40 [161] Ladislav Jančík 1974 CZE 03:05:27 01:31:33
455 14 / Z [182] Petra Knapová 1986 CZE 03:10:16 01:36:22
456 79 / M20 [105] Leoš Exner 1987 CZE 03:10:44 01:36:50
457 15 / Z [212] Kristýna Kunstová 1990 CZE 03:10:44 01:36:50
458 120 / M40 [411] Petr Kunce 1974 CZE Siemens - rescue 03:11:01 01:37:07
459 16 / Z [180] Lenka Klennerová 1981 CZE Siemens 03:11:03 01:37:09
460 17 / Z [394] Zita Hottmarová 1977 CZE 03:16:13 01:42:19
461 51 / M50 [234] Vlastimil Matouš 1958 CZE 03:20:14 01:46:20
462 150 / M30 [122] Pavel Hanáček 1980 CZE 03:27:14 01:53:20
463 151 / M30 [153] Lukáš Husták 1984 CZE 03:27:17 01:53:23
DNF / Z18 [588] Michaela Matoušková 1997 CZE
DNF / Z [41] Lenka Fridrichová 1994 CZE
DNF / M20 [40] Pavel Bezděk 1986 CZE
DNF / M60 [93] Luboš Doležal 1954 CZE
DNF / M60 [173] Bohuslav Kára 1953 CZE AC Sparta Praha
DNF / M40 [242] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity Omega
DNF / M40 [231] Luboš Mašek 1974 CZE
DNF / M20 [388] Robert Bičík 1986 CZE
DNF / M18 [249] josef mojžíš 1999 CZE táta a máma
DNF / M18 [447] Šimon Vaníček 1999 CZE
DNS / M30 [277] Jiří Plecháč 1978 CZE
DNS / M30 [109] Karel Fišer 1979 CZE Atombike Hradec Králové
DNS / M30 [247] Radek Michalička 1978 CZE
DNS / M50 [286] Josef Pultr 1957 CZE Sokol Nové Město nad Metují
DNS / M40 [289] Petr Radonský 1966 CZE
DNS / M20 [49] Ondřej Dudek 1996 CZE
DNS / M30 [48] Lukáš Doležal 1979 CZE DOLDY
DNS / M50 [376] Petr Zelený 1960 CZE
DNS / M30 [321] Jiří Svoboda 1981 CZE
DNS / M40 [331] Jiří Škop 1969 CZE
DNS / M18 [340] Matěj Šulc 2000 CZE
DNS / M30 [33] Jiří Vik 1982 CZE
DNS / M20 [25] Jan Rožek 1987 CZE
DNS / M50 [65] Arnošt Bernard 1961 CZE
DNS / M40 [241] Jirka Melich 1973 CZE
DNS / M30 [66] Michal Betlach 1983 CZE
DNS / M50 [118] Hubert Hahn 1957 CZE nemam
DNS / M30 [133] Miloš Hladík 1982 CZE
DNS / M30 [140] Jan Hoder 1984 CZE
DNS / M30 [92] Roman Doležal 1980 CZE
DNS / M30 [169] David Jirouš 1981 CZE
DNS / M20 [259] Petr Novotný 1988 CZE
DNS / M30 [85] David Černý 1983 CZE
DNS / Z [178] Aneta Khýrová 1993 CZE
DNS / M30 [82] Tomáš Cvikýř 1983 CZE
DNS / M18 [179] Petr Kleiner 1997 CZE
DNS / M30 [183] Jan Knyttl 1978 CZE
DNS / Z [587] Markéta Matoušková 1996 CZE
DNS / M30 [208] Miroslav Kulda 1983 CZE Krakonošovi jezdci
DNS / M20 [216] Jakub Lazecký 1990 CZE
DNS / M60 [237] Miroslav Mázl 1947 CZE
DSQ / M40 [13] Štěpán Karban 1971 CZE amok-reklama.cz

výsledková listina 48 km tandemy

start ~ 12:00:00

výsledková listina 12km (žáci, kadeti)

start ~ 12:25:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Žáci 2 [519] Jakub Hnik 2001 CZE 25:02 00:00
(2) 1 / Kadeti [530] Jakub Čada 1999 CZE TJ Dobruška 25:02 00:00
3 2 / Žáci 2 [500] Marek Míl 2002 CZE Apache Loko Trutnov 25:03 00:00
4 2 / Kadeti [528] Václav Jaroš 2000 CZE Whirlpool Author junior team 26:07 01:04
5 3 / Žáci 2 [520] Petr Hetfleiš 2001 CZE 26:28 01:25
6 1 / Kadetky [508] Kateřina Šefcová 2000 CZE 26:40 01:37
7 1 / Žáci 1 [525] Jakub Hák 2004 CZE 26:40 01:37
8 1 / Žákyně 2 [505] Martina Papoušková 2002 CZE 26:42 01:39
9 3 / Kadeti [518] Matěj Šulc 2000 CZE 26:42 01:40
10 1 / Žákyně 1 [512] Štěpánka Hojková 2003 CZE 26:42 01:40
11 2 / Žáci 1 [503] Jakub Pivnička 2005 CZE www.pivnicka.cz 28:05 03:02
12 4 / Žáci 2 [506] Filip Hruška 2002 CZE 28:08 03:05
13 3 / Žáci 1 [501] Jakub Chaloupský 2003 CZE 28:40 03:38
14 2 / Žákyně 2 [536] Lenka Janovská 2001 CZE 29:10 04:07
15 4 / Žáci 1 [513] Ondra Krejsar 2004 CZE 29:17 04:14
16 5 / Žáci 1 [532] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team 29:20 04:17
17 6 / Žáci 1 [526] Šimon Štolfa 2003 CZE Rodiče s.r.o. 29:48 04:45
18 7 / Žáci 1 [522] Martin Kubišta 2003 CZE 29:51 04:48
19 8 / Žáci 1 [523] Jan Bajer 2005 CZE 29:56 04:54
20 3 / Žákyně 2 [527] Andrea Bartůňková 2001 CZE 29:59 04:56
21 9 / Žáci 1 [502] Robin Morávek 2004 CZE 30:12 05:09
22 4 / Žákyně 2 [529] Michaela Koláčková 2002 CZE Bikebox 30:49 05:46
23 10 / Žáci 1 [531] Jakub Pešina 2004 CZE Redpoint 31:29 06:26
24 11 / Žáci 1 [535] Josef Alvarez 2004 CZE 32:01 06:58
25 12 / Žáci 1 [515] Matouš Chvátal 2003 CZE 32:03 07:00
26 5 / Žáci 2 [504] Filip Prouza 2002 CZE 32:05 07:03
27 6 / Žáci 2 [524] Filip Tér 2001 CZE MTB Zbečník 32:47 07:44
28 13 / Žáci 1 [516] Milan Thér 2003 CZE 32:52 07:49
29 7 / Žáci 2 [514] Bohumil Šitina 2002 CZE 34:38 09:36
30 2 / Kadetky [533] Natálie Lelková 2000 CZE Čolek team 36:17 11:14
31 14 / Žáci 1 [521] Jonáš Kohl 2005 CZE táta 36:18 11:15
32 8 / Žáci 2 [534] Vojtěch Svoboda 2001 CZE čolek team 36:31 11:28
33 15 / Žáci 1 [511] Kryštof Chlup 2005 CZE Bicyklub 36:31 11:28
34 16 / Žáci 1 [510] Martin Hrubý 2005 CZE pitrs bikes 36:36 11:33
35 2 / Žákyně 1 [509] Martina Sulzbacherová 2005 CZE 36:37 11:34
36 3 / Žákyně 1 [507] Veronika Vítková 2005 CZE 36:51 11:48
DNF / Kadeti [517] Jan Thér 1999 CZE