Ratibořický MTB maratón

28.04.2013 Havlovice - Úpice [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

48 km jednotlivci celkem: 383, muži : 342, ženy: 41, M18: 14, M20: 70, M30: 137, M40: 81, M50: 26, M60: 11, Z18: 1, Z: 31, Z40: 9, T: 3 [html] [pdf]
48 km tandemy celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, T: 0 [html] [pdf]
12km celkem: 43, muži : 30, ženy: 13, Žáci 1: 19, Žáci 2: 6, Kadeti: 5, Žákyně 1: 7, Žákyně 2: 5, Kadetky: 1 [html] [pdf]

výsledková listina 48 km jednotlivci

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [292] Václav Ježek 1977 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:32:55 00:00
2 1 / M20 [5] Martin Splítek 1988 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 01:33:07 00:11
3 2 / M20 [314] Martin Řehák 1991 CZE 01:33:50 00:54
4 3 / M20 [119] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 01:36:34 03:38
5 2 / M30 [8] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:37:54 04:59
6 4 / M20 [26] Libor Tuček 1992 CZE 01:37:58 05:03
7 3 / M30 [31] František Žilák 1981 CZE KONA - CYCLINGPOINT 01:38:52 05:56
8 5 / M20 [27] Martin Chutný 1991 CZE Nutrend HSK cycling team 01:38:53 05:57
9 4 / M30 [15] Petr Pilnáček 1982 CZE HSK - cycling team 01:38:54 05:58
10 5 / M30 [16] Jaromír Lecnar 1983 CZE GIANT Pitrs bikes 01:38:54 05:59
11 6 / M20 [247] Tomáš Stuna 1985 CZE 01:40:44 07:48
12 6 / M30 [23] Marek Müller 1976 CZE KAH sport Vrchlabí 01:41:17 08:21
13 1 / M40 [316] Petr Puš 1967 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:41:17 08:21
14 7 / M30 [21] Daniel Polman 1979 CZE lidé&HORY Duratec 01:41:18 08:22
15 1 / M18 [287] Ondřej Dudek 1996 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 01:41:18 08:22
16 8 / M30 [14] Miloš Janků 1978 CZE www.kupkolo.cz 01:41:19 08:24
16 8 / M30 [295] Martin Turner 1978 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:41:19 08:24
16 2 / M40 [36] Štěpán Karban 1971 CZE ATOMBIKE TREK FORBIKES team 01:41:19 08:24
19 7 / M20 [10] Ondřej Mikule 1988 CZE cyklo ski J. Žitník 01:41:20 08:25
20 2 / M18 [286] Dominik Sádlo 1995 CZE Apache Bike Team Úpice 01:41:29 08:33
21 8 / M20 [45] Lukáš Drejsl 1986 CZE GIANT Pitrs bikes 01:43:45 10:50
22 9 / M20 [133] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 01:43:47 10:51
23 3 / M18 [288] Michal Bergmann 1996 CZE Apache Bike Team Úpice 01:43:47 10:51
24 3 / M40 [571] Karel Bernard 1967 CZE INS-Náchod 01:43:47 10:51
25 1 / M50 [318] Michal Demjanovič 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:43:48 10:52
26 10 / M30 [40] Lukáš Karban 1980 CZE RONAL CZ 01:43:49 10:53
27 10 / M20 [33] Tomáš Tichý 1984 CZE I-TRENINK 01:43:49 10:54
28 11 / M20 [28] Jaroslav Voceďálek 1987 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:43:50 10:55
29 4 / M40 [562] tomáš strnad 1972 CZE INS-Náchod 01:43:53 10:58
30 12 / M20 [325] Tomáš Berger 1987 CZE Carla.kupkolo.cz/HZS Pardubice 01:44:13 11:17
31 5 / M40 [22] Luboš Toman 1969 CZE Carla.kupkolo.cz 01:44:18 11:23
32 11 / M30 [220] Petr Pospíšil 1979 CZE GHOST MITAS racing team 01:44:37 11:42
33 2 / M50 [329] Pavel Kaněra 1963 CZE AxitDoldy 01:44:39 11:43
34 12 / M30 [590] Zdeněk Melša 1982 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 01:44:43 11:47
35 13 / M20 [300] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 01:48:29 15:33
36 14 / M20 [156] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 01:48:41 15:45
37 15 / M20 [78] Jan Vetterle 1994 CZE Apache Loko Trutnov 01:48:51 15:55
38 13 / M30 [155] Petr Javůrek 1977 CZE Apache LOKO Trutnov 01:48:55 15:59
39 1 / Z [341] Ivana Loubková 1980 CZE ELEVEN RUBENA CYKLORENOVA CVIKOV 01:48:55 15:59
40 6 / M40 [579] Richard Hrzán 1972 CZE CTM Silvini RZ Sport 01:48:55 16:00
41 14 / M30 [333] Filip Eberl 1982 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 01:48:56 16:01
42 16 / M20 [75] Martin Klapal 1987 CZE Stalak DeVOSS Rychnov nad Kněžnou 01:48:57 16:01
43 15 / M30 [38] Jiří Pazdera 1976 CZE GIANT Pitrs bikes 01:49:05 16:10
44 7 / M40 [561] marek strnad 1972 CZE INS-Náchod 01:49:08 16:12
45 16 / M30 [35] Lukáš Tříska 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 01:50:29 17:33
46 17 / M20 [565] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:50:56 18:01
47 18 / M20 [89] David Plný 1993 CZE Superior MTB Team 01:50:57 18:02
48 17 / M30 [367] Tomáš Pozler 1976 CZE OMT Pardubice 01:50:58 18:02
49 3 / M50 [375] Richard Vosyka 1954 CZE Hermann - Irsap 01:51:07 18:11
50 18 / M30 [65] Petr Červený 1979 CZE Cyklo Tony 01:52:12 19:16
51 4 / M50 [153] Jaroslav Chutný 1961 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 01:52:17 19:22
52 19 / M30 [84] Michal Nývlt 1983 CZE 01:52:18 19:22
53 19 / M20 [558] Petr Pour 1986 CZE GHOST MOJEKOLO 01:52:18 19:22
54 20 / M30 [229] Petr Říha 1974 CZE 01:52:18 19:22
55 21 / M30 [69] Jiří Vik 1982 CZE Silvini R2 Sport 01:52:19 19:23
56 20 / M20 [86] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 01:52:19 19:23
57 22 / M30 [340] Aleš Verba 1978 CZE ELEVEN RUBENA CYKLORENOVA CVIKOV 01:52:19 19:24
58 8 / M40 [249] Jiří Svoboda 1966 CZE CYKLOADAM RACING 01:52:20 19:24
59 23 / M30 [56] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity 01:53:44 20:49
60 9 / M40 [202] Lukáš Novák 1966 CZE cyklotrenink.com 01:53:45 20:50
61 24 / M30 [581] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:53:50 20:54
62 10 / M40 [598] Martin Rýva 1968 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:53:54 20:58
63 1 / T [502] Vlastimil Kráčmar Tomáš Hainzel 1974 CZE IVT Náchod 01:54:19 21:24
64 25 / M30 [143] Ondřej Hofman 1979 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:54:20 21:24
65 5 / M50 [298] Jiří Slabý 1956 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:54:20 21:25
66 26 / M30 [564] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Vella Trutnov 01:54:21 21:25
67 27 / M30 [221] Tomáš Prchal 1980 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:54:22 21:27
68 11 / M40 [164] Roberto Kolman 1968 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:55:27 22:31
69 28 / M30 [91] Tomáš Vítek 1978 CZE GIANT Pitrs bikes 01:55:53 22:57
69 4 / M18 [352] Jakub Kosina 1996 CZE Carla.kupkolo.cz 01:55:53 22:57
71 21 / M20 [85] Radek Beneš 1985 CZE 01:55:56 23:00
72 29 / M30 [255] Marek Šroll 1978 CZE 01:55:57 23:02
73 12 / M40 [567] Jiří Vaisar 1971 CZE AxitDoldy 01:56:40 23:44
74 13 / M40 [593] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM SPECIALIZED 01:56:49 23:53
75 30 / M30 [217] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK - cycling team 01:57:07 24:12
76 31 / M30 [336] Milan Míl 1980 CZE Bike Team KC Jaroměř 01:57:08 24:12
77 22 / M20 [542] Jakub Čejka 1985 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:57:08 24:13
78 14 / M40 [335] Milan Luňák st. 1966 CZE KOLOOBCHOD.CZ 01:57:09 24:14
79 15 / M40 [363] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 01:57:11 24:16
80 23 / M20 [334] Milan Luňák 1985 CZE Koloobchod.cz 01:57:14 24:18
81 16 / M40 [106] Robert Barninec 1973 CZE Bicyclecafe 01:57:37 24:41
82 24 / M20 [299] Jiří Doležal 1986 CZE 01:57:41 24:45
83 5 / M18 [275] Václav Hrubý 1995 CZE KAH sport Vrchlabí 01:57:42 24:46
84 32 / M30 [199] Pavel Morávek 1976 CZE RENOVA RACE TEAM 01:57:58 25:03
85 25 / M20 [103] Adam Antonín 1991 CZE CykloFIT Liberec MTB TEAM 01:58:17 25:21
85 33 / M30 [251] David Šalý 1976 CZE Cyklo Bendl Club 01:58:17 25:21
87 6 / M50 [87] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:58:31 25:35
88 17 / M40 [284] Eduard Železo 1973 CZE 01:58:42 25:46
89 18 / M40 [179] Martin Lorenc 1970 CZE CS Specialized HK 01:58:44 25:48
90 34 / M30 [605] Ondřej Vácha 1983 CZE Sokol Veltěž 01:58:44 25:49
91 26 / M20 [380] Jan Kunc 1991 CZE Jednokolkz.ev-kupkolo.cz 01:58:47 25:51
92 27 / M20 [70] Miroslav Jero 1984 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:58:48 25:53
93 35 / M30 [190] Radek Marek 1978 CZE Carla.kupkolo.cz 01:58:51 25:55
94 36 / M30 [362] Michal Němec 1980 CZE HS Černý Důl 01:59:04 26:09
95 28 / M20 [301] Stanislav Jirásek 1984 CZE BKL Machov 01:59:06 26:11
96 29 / M20 [269] Michal Vejda 1994 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:59:07 26:12
97 19 / M40 [544] Martin Černý 1964 CZE VELLA Cycling 01:59:09 26:13
98 37 / M30 [368] Radim Skála 1976 CZE Sokol Veltěž 01:59:09 26:14
99 7 / M50 [326] Aleš Žďárský 1961 CZE Wzdechy 01:59:11 26:15
100 38 / M30 [253] Petr Škoda 1983 CZE INS-Náchod 01:59:12 26:17
101 30 / M20 [34] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:59:17 26:21
102 20 / M40 [149] Tomáš Hruška 1971 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:59:40 26:44
103 39 / M30 [268] Roman Vašíček 1974 CZE SK Radvanice 01:59:42 26:46
104 31 / M20 [556] Ondřej Marek 1986 CZE INS-Náchod 01:59:52 26:56
105 32 / M20 [346] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 01:59:58 27:02
106 40 / M30 [359] Martin Skála 1977 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:00:14 27:19
107 2 / Z [139] Alžběta Havlasová 1987 CZE BB CYKLOSPORT SUPERIOR 02:01:07 28:11
108 21 / M40 [293] Ladislav Maroul 1968 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 02:01:08 28:12
109 33 / M20 [180] František Louda 1988 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 02:01:56 29:01
110 41 / M30 [130] Jiří Flégr 1975 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:02:01 29:06
111 2 / T [501] Lukáš Kopecký 1978 CZE HartmanCZ 02:02:04 29:08
112 22 / M40 [277] Josef Vondráček 1970 CZE 02:02:13 29:17
113 42 / M30 [175] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 02:02:15 29:19
114 1 / M60 [348] Jaroslav Jiránek 1948 CZE GHOST MOJEKOLO 02:02:16 29:21
115 43 / M30 [206] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 02:02:19 29:23
116 34 / M20 [237] Adam Sklenář 1994 CZE 02:02:24 29:29
117 6 / M18 [141] jan herber 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT HIGHFIVE 02:02:31 29:35
118 35 / M20 [364] Michal Souček 1986 CZE 02:02:59 30:03
119 7 / M18 [144] Tomaš Holán 1996 CZE BEMANIAX 02:03:15 30:19
120 36 / M20 [321] Ondřej Nebřenský 1988 CZE Mountain Bike Action 02:04:03 31:07
121 44 / M30 [305] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:04:07 31:11
122 45 / M30 [355] Eduard Krug 1974 CZE Hovrch 02:04:10 31:14
123 23 / M40 [371] Vladimír Jošt 1966 CZE 02:04:10 31:15
124 3 / Z [272] Lucie Vlášková 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:04:11 31:15
125 46 / M30 [248] Igor Svanda 1975 CZE 02:04:12 31:16
126 24 / M40 [573] Radek Čipera 1964 CZE 02:04:13 31:17
127 25 / M40 [114] Zdeněk Borůvka 1965 CZE 02:04:15 31:19
128 26 / M40 [596] Richard Rus 1967 CZE 02:04:34 31:39
129 3 / T [383] Pavel Vojtěch Jan Šuk 1964 CZE 02:04:43 31:47
130 47 / M30 [52] Michal Nehyba 1980 CZE VELLA Cycling 02:04:59 32:04
131 27 / M40 [337] Pavel Hemelík 1967 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:05:05 32:09
132 48 / M30 [312] Jiří Nádvorník 1978 CZE HSK - cycling team 02:05:10 32:14
133 49 / M30 [177] Jan Leugner 1974 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:05:33 32:37
134 28 / M40 [223] Petr Radonský 1966 CZE 02:05:35 32:40
135 50 / M30 [343] Vít Mráz 1974 CZE INS-Náchod 02:05:35 32:40
136 51 / M30 [276] Miloš Vokatý 1981 CZE HOVRCH.info 02:05:40 32:44
137 37 / M20 [203] Jan Novotný 1986 CZE Continental sport club 02:05:40 32:44
138 52 / M30 [165] Robert Koníř 1974 CZE Border guards 02:05:55 33:00
139 53 / M30 [147] Jiří Hořeňovský 1982 CZE VELOCENTRUM SPECIALIZED 02:06:00 33:04
140 54 / M30 [146] Jiří Horák 1976 CZE Bike Team KC Jaroměř 02:06:01 33:05
141 38 / M20 [330] Martin Fernet 1990 CZE GATTA BIKE TEAM 02:06:01 33:06
142 55 / M30 [602] Josef Štencl 1974 CZE 02:06:02 33:07
143 29 / M40 [267] Pavel Vašata 1971 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 02:06:04 33:08
144 8 / M50 [273] Mirek Vodička 1960 CZE AxitDoldy 02:06:33 33:37
145 30 / M40 [142] Milan Hlavatý 1972 CZE 02:06:39 33:44
146 31 / M40 [117] Vítězslav Brož 1970 CZE Alltraining.cz - Lawi 02:06:53 33:58
147 39 / M20 [566] Martin Schenk 1985 CZE 02:06:59 34:03
148 56 / M30 [138] Daniel Havelka 1977 CZE ZPA Smart Energy 02:07:17 34:22
149 32 / M40 [350] Pavel Hrneček 1971 CZE Pivovar Tambor 02:07:29 34:33
150 40 / M20 [324] Jakub Kubeček 1985 CZE 02:08:25 35:30
151 41 / M20 [172] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE Cyklo Point Jičín 02:08:27 35:31
151 57 / M30 [198] Petr Morávek 1976 CZE RENOVA RACE TEAM 02:08:27 35:31
153 8 / M18 [109] Jakub Binar 1997 CZE GIANT Pitrs bikes 02:08:29 35:33
154 9 / M50 [578] Ladislav Hruška 1956 CZE 02:08:34 35:38
155 58 / M30 [379] Václav Rada 1974 CZE ČHR Team 02:09:29 36:33
156 9 / M18 [167] Filip Kostelecký 1995 CZE VELLA Cycling 02:09:34 36:39
157 59 / M30 [543] Lukáš Černý 1974 CZE border guards 02:09:35 36:39
158 33 / M40 [553] Aleš Kábrt 1973 CZE 02:09:35 36:39
159 1 / Z40 [112] Lucie Blažková 1970 CZE Carla.kupkolo.cz 02:09:37 36:42
160 42 / M20 [115] Miloš Brádle 1985 CZE TE Connectivity Trutnov Industrial 02:09:39 36:44
161 34 / M40 [297] Jan Meier 1973 CZE 02:09:49 36:53
162 60 / M30 [601] Adam Šroll 1975 CZE LBC international 02:10:07 37:11
163 35 / M40 [207] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:10:28 37:33
164 61 / M30 [228] Martin Ryšavý 1975 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:10:36 37:40
165 62 / M30 [331] Petr Mucháček 1974 CZE Elektro Mucháček 02:10:37 37:41
166 63 / M30 [370] Martin Püschel 1983 CZE CSTeam Žacléř 02:10:37 37:42
167 43 / M20 [585] Michal Kokeš 1984 CZE 02:10:43 37:47
168 36 / M40 [129] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:10:46 37:51
169 44 / M20 [278] Martin Werner 1993 CZE DoldySpinning 02:10:47 37:51
170 37 / M40 [280] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:11:23 38:27
171 64 / M30 [116] Jan Brandejs 1982 CZE T-Mobile MTB team 02:11:25 38:29
172 2 / M60 [583] Bohuslav Kára 1953 CZE AC Sparta Praha 02:11:26 38:30
173 65 / M30 [304] Roman Coufal 1978 CZE 02:11:28 38:32
174 3 / M60 [322] Petr Matoušek 1950 CZE Žacléř 02:11:34 38:38
175 4 / Z [279] Klára Zadáková 1988 CZE 02:12:08 39:13
176 5 / Z [192] Barbora Marková 1988 CZE INS-Náchod 02:12:08 39:13
177 66 / M30 [344] David Hrneček 1975 CZE 02:12:10 39:14
178 67 / M30 [587] Martin Kyselák 1983 CZE 02:12:15 39:19
179 68 / M30 [169] Vladimír Kročil 1974 CZE Continental Adršpach 02:12:16 39:20
180 69 / M30 [382] Roman Teichamnn 1975 CZE Terova 02:12:21 39:25
181 38 / M40 [243] Dušan Staněk 1970 CZE BEMANIAX 02:12:47 39:51
182 70 / M30 [171] Viktor Kučera 1975 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 02:13:26 40:31
183 71 / M30 [575] Tomáš Grof 1976 CZE 02:14:19 41:23
184 2 / Z40 [118] Leona Bušková 1972 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 02:14:24 41:28
185 72 / M30 [254] Pavel Šretr 1976 CZE Růža Bike Velký Dřevíč 02:14:25 41:29
186 73 / M30 [282] Libor Zítko 1980 CZE 02:14:30 41:35
187 74 / M30 [308] Ondřej Povýšil 1978 CZE 02:14:35 41:40
188 39 / M40 [290] Michal Horák 1968 CZE OK MTB Team Pardubice 02:14:46 41:50
189 75 / M30 [162] Petr Kocián 1974 CZE CATR 02:14:47 41:51
190 40 / M40 [376] Martin Macek 1964 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 02:15:04 42:09
191 6 / Z [294] Alice Bečvářová 1990 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 02:15:06 42:10
192 7 / Z [358] Lucie Šritrová 1991 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:15:06 42:10
193 10 / M50 [296] Josef Bystriansky 1954 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 02:15:06 42:11
194 41 / M40 [176] Josef Lavrík 1973 CZE Continental sport club 02:15:07 42:11
195 76 / M30 [328] Tomáš Mityska 1981 CZE Continental Adršpach 02:15:09 42:13
196 45 / M20 [307] Lukáš Hykš 1985 CZE 02:15:38 42:42
197 11 / M50 [347] Luboš Šorfa 1957 CZE Continental Adršpach 02:15:38 42:43
198 77 / M30 [261] Vladimír Tesner 1980 CZE PS cycling 02:15:43 42:47
199 46 / M20 [215] Jan Petera 1984 CZE www.cyklobanda.cz 02:16:07 43:12
200 4 / M60 [317] Antonín Šimůnek 1953 CZE CykloPešek Hradec Králové 02:16:19 43:23
201 42 / M40 [108] Luboš Binar 1966 CZE HOBUK 02:16:23 43:27
202 12 / M50 [577] Jan Hovorka 1959 CZE DLNK TEAM - THE BEST OF 02:16:23 43:28
203 3 / Z40 [134] Monika Fulkova 1965 CZE ZPA Smart Energy 02:16:28 43:32
204 5 / M60 [604] Jarka Tylš 1953 CZE Apache Bike Team Úpice 02:16:29 43:33
205 78 / M30 [121] Jan Doležal 1979 CZE PM Consulting s.r.o. 02:16:33 43:37
206 47 / M20 [104] Josef Bako 1985 CZE Planet Express 02:16:55 43:59
207 43 / M40 [265] Oldřich Vacek 1966 CZE HOBUK 02:17:00 44:05
208 4 / Z40 [338] Markéta Hemelíková 1973 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:17:04 44:09
209 13 / M50 [242] Libor Smola 1962 CZE ZPA Smart Energy 02:17:05 44:10
210 79 / M30 [327] Jiří Škop 1976 CZE HK Ostaš 02:17:07 44:11
211 48 / M20 [311] Zbyněk Škop 1985 CZE 02:17:08 44:13
212 8 / Z [361] Martina Kyselá 1989 CZE Pro Music-Prolog Bike Trutnov - X 02:17:10 44:14
213 80 / M30 [323] Tomáš Dražek 1975 CZE Factor Bike Team 02:18:00 45:05
214 44 / M40 [184] Martin Mach 1970 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:18:04 45:08
215 81 / M30 [271] Přemysl Vít 1977 CZE 02:18:14 45:18
216 49 / M20 [366] Kamil Blaszczyk 1988 CZE 02:18:16 45:21
217 82 / M30 [135] Pavel Hainiš 1982 CZE 02:18:22 45:26
218 14 / M50 [597] Milan Růžička 1955 CZE DEXTER CYCLING 02:18:45 45:50
219 45 / M40 [315] Josef Pták 1969 CZE TJ SOKOL Kunčice n/Labem 02:18:55 45:59
220 50 / M20 [320] Jakub Svoboda 1987 CZE Mountain Bike Action 02:18:56 46:00
221 15 / M50 [373] Miroslav Vlach 1960 CZE 02:19:01 46:06
222 83 / M30 [150] Aleš Hříbal 1979 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 02:19:30 46:34
223 84 / M30 [365] Josef Matoušek 1979 CZE 02:19:30 46:35
224 46 / M40 [349] Vladimír Kostelecký 1970 CZE 02:19:35 46:39
225 9 / Z [599] Linda Svatoňová 1984 CZE CS Specialized HK 02:19:35 46:39
226 51 / M20 [281] Michal Zemánek 1994 CZE Sp MTB Vrchlabí 02:19:53 46:58
227 47 / M40 [208] Karel Ondráček 1969 CZE 02:20:12 47:17
228 85 / M30 [595] Pavel Pokorný 1977 CZE Hervis Sport Trutnov 02:20:18 47:22
229 48 / M40 [125] Jiří Dvořák 1970 CZE BEMANIAX 02:20:44 47:48
230 49 / M40 [113] Martin Blecha 1968 CZE 02:20:45 47:49
231 86 / M30 [101] Jan Abrt 1976 CZE SUPERIOR CYKLOFIT HIGHFIVE 02:21:30 48:34
232 50 / M40 [360] Radovan Malbeck 1970 CZE Pro Music - Prolog Bike XXL 02:21:38 48:43
233 5 / Z40 [289] Hynková Tamara 1970 CZE 02:21:42 48:47
234 51 / M40 [262] Pavel Tomek 1971 CZE 02:22:04 49:09
235 52 / M40 [213] Zdeněk Pěchouček 1969 CZE BAKAKO Nová Paka 02:22:09 49:13
236 16 / M50 [194] Jaromír Medek 1963 CZE 02:22:33 49:37
237 53 / M40 [196] Aleš Mikula 1973 CZE ZPA Smart Energy 02:22:41 49:45
238 6 / M60 [151] Miroslav Hůlka 1952 CZE RENOVA RACE TEAM 02:22:42 49:47
239 54 / M40 [339] Radek Kyml 1970 CZE 02:23:03 50:07
240 10 / Z [148] Lucie Hrnčířová 1984 CZE 02:23:23 50:28
241 52 / M20 [241] martin slezák 1984 CZE 02:23:24 50:28
242 87 / M30 [354] Tomáš Kincl 1979 CZE 02:23:34 50:38
243 88 / M30 [303] Milan Matoulek 1978 CZE 02:23:38 50:43
244 89 / M30 [270] Vojtěch Vejvoda 1982 CZE 02:24:22 51:27
245 55 / M40 [369] Martin Hrodek 1969 CZE CykloPORG 02:24:30 51:34
246 56 / M40 [211] Michal Pašek 1973 CZE Continental sport club 02:24:37 51:41
247 90 / M30 [218] Petr Pokorný 1974 CZE 02:24:46 51:50
248 53 / M20 [332] Josef Jebavý 1985 CZE SSC Železný Brod 02:24:46 51:50
249 91 / M30 [152] František Charvát 1975 CZE SHK Klokan Bike Team 02:25:01 52:06
249 17 / M50 [173] Miloš Kudrnáč 1960 CZE Continental sport club 02:25:01 52:06
251 54 / M20 [240] Lukáš Slanina 1985 CZE 02:25:03 52:07
252 55 / M20 [574] Michal Egert 1988 CZE 02:25:25 52:29
253 56 / M20 [608] Patrik Vrátil 1992 CZE 02:25:49 52:53
254 57 / M40 [174] Petr Kunc 1967 CZE Continental Adršpach 02:26:04 53:08
255 92 / M30 [572] Jiří Bušina 1980 CZE 02:26:05 53:09
256 58 / M40 [161] Tomáš Knytl 1964 CZE 02:26:31 53:35
257 93 / M30 [186] Jan Malinský 1979 CZE ZPA Smart Energy 02:26:37 53:42
258 11 / Z [227] Lucie Rožková 1987 CZE Dexter BSK racing 02:26:49 53:53
259 94 / M30 [563] Jiří Stuchlík 1978 CZE TJ Ski Rudník 02:28:05 55:09
260 59 / M40 [381] Dušan Tér 1965 CZE Terova 02:28:51 55:56
261 12 / Z [236] Petra Schwaningerová 1982 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:29:18 56:22
262 60 / M40 [178] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 02:29:20 56:24
263 61 / M40 [547] Vladislav Hladík 1965 CZE - 02:29:24 56:29
264 18 / M50 [607] Antonín Vrátil 1957 CZE 02:29:39 56:43
265 95 / M30 [225] Milan Rippel 1980 CZE 02:29:42 56:47
266 1 / Z18 [157] Šárka Jirásková 1995 CZE Spartak Police nad Metují 02:29:43 56:47
267 10 / M18 [576] Jan Hartman 1997 CZE 02:29:50 56:55
268 96 / M30 [552] Michal Jurásek 1978 CZE 02:30:01 57:06
269 62 / M40 [124] Zdenek Drvota 1965 CZE 02:30:05 57:09
270 19 / M50 [592] Eda Mlynář 1960 CZE Krakonošovy větry 02:30:28 57:33
271 97 / M30 [232] Josef Schejbal 1982 CZE Byk Bike Team Vernéřovice 02:30:43 57:47
272 57 / M20 [140] Petr Havlíček 1989 CZE 02:30:46 57:51
273 98 / M30 [549] Roman Holata 1975 CZE DLNK TEAM - THE BEST OF 02:31:12 58:16
274 63 / M40 [374] Roman Luksch 1964 CZE LMD Cycling team 02:31:32 58:36
275 99 / M30 [541] Anton Brezani 1978 CZE RENDŐRSÉG 02:31:36 58:40
276 58 / M20 [219] Tomáš Posdiena 1994 CZE 02:31:37 58:41
277 64 / M40 [345] Pavel Trejtnar 1973 CZE 02:31:44 58:48
278 11 / M18 [357] Ondřej Petiška 1997 CZE 02:31:46 58:50
279 100 / M30 [609] Michal Závodný 1980 CZE MITAS rookie 02:31:47 58:51
280 65 / M40 [231] Miroslav Sedláček 1971 CZE Continental Adršpach 02:31:47 58:51
281 66 / M40 [264] Bohumír Urbanek 1971 CZE Byk Bike Team Vernéřovice 02:31:48 58:52
282 101 / M30 [189] Jíří Marek 1975 CZE 02:31:49 58:53
283 67 / M40 [111] Pavel Blažek 1971 CZE 02:31:49 58:54
284 102 / M30 [210] Michal Pancner 1980 CZE 02:31:58 59:02
285 12 / M18 [582] Jaroslav Ježek 1995 CZE 02:31:59 59:04
286 59 / M20 [183] Lukáš Mach 1984 CZE 02:32:19 59:23
287 68 / M40 [353] Josef Steklý 1969 CZE 02:32:19 59:24
288 6 / Z40 [159] Hana Kalčíková 1963 CZE 02:32:37 59:41
289 103 / M30 [120] Milan Čech 1976 CZE PROFIALARM s.r.o. 02:32:53 59:57
290 69 / M40 [222] Jiří Prouza 1972 CZE 02:32:56 01:00:00
291 104 / M30 [550] Jan Hrubý 1975 CZE RENDŐRSÉG 02:33:00 01:00:04
292 70 / M40 [310] Slawek Duchacz 1972 POL LWY Klodzkie 02:33:05 01:00:09
293 13 / M18 [209] Matěj Opočenský 1996 CZE Vella Trutnov 02:33:19 01:00:23
294 71 / M40 [158] Josef Kadaník 1971 CZE TE Connectivity 02:33:20 01:00:24
295 13 / Z [154] Renata Jahelková 1987 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 02:33:24 01:00:28
296 14 / Z [319] Jitka Pešinová 1977 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:33:31 01:00:35
297 105 / M30 [182] Martin Ježek 1981 CZE TE Connectivity Trutnov Industrial 02:34:09 01:01:14
298 20 / M50 [123] Miroslav Drobný 1963 CZE Continental Adršpach 02:34:35 01:01:40
299 7 / M60 [378] Miroslav Hitschfel 1953 CZE 02:34:36 01:01:40
300 106 / M30 [560] Marek Sloupenský 1977 CZE 02:34:47 01:01:51
301 15 / Z [195] Michaela Medková 1992 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:34:49 01:01:54
302 7 / Z40 [580] Kateřina Janáková 1965 CZE 02:34:51 01:01:55
303 21 / M50 [214] Jiří Peldřimovský 1956 CZE ÚAMK Ořech-Kuchař 02:35:15 01:02:20
304 8 / M60 [193] Karel Mašín 1951 CZE Sokol Žíreč 02:36:36 01:03:41
305 16 / Z [226] Hana Rippelova 1983 CZE 02:36:48 01:03:52
306 107 / M30 [145] Jakub Horák 1982 CZE ZPA Smart Energy 02:36:50 01:03:54
307 108 / M30 [131] Jiří Friede 1982 CZE ZPA Smart Energy 02:36:50 01:03:54
308 60 / M20 [235] Aleš Schejbal 1991 CZE 02:37:03 01:04:07
309 109 / M30 [234] Martin Schejbal 1982 CZE www.cyklobanda.cz 02:37:03 01:04:07
310 72 / M40 [102] Tomáš Adam 1971 CZE CK VEPŘÍKOV 02:37:28 01:04:32
311 17 / Z [260] Simona Tesařová 1983 CZE 02:37:28 01:04:33
312 14 / M18 [137] Tomáš Hanuš 1998 CZE 02:38:28 01:05:32
313 110 / M30 [191] Jan Markl 1975 CZE RENDŐRSÉG 02:38:29 01:05:33
314 18 / Z [377] Dagmar Vogelová 1991 CZE 02:39:24 01:06:28
315 111 / M30 [256] Jan Štěpán 1978 CZE PROFIALARM s.r.o. 02:39:26 01:06:31
316 73 / M40 [204] Karel Novotný 1969 CZE CK Čerti Kunčina 02:39:47 01:06:51
317 9 / M60 [283] Petr Zlatohlávek 1948 CZE 02:39:49 01:06:54
318 8 / Z40 [250] Marcela Svobodová 1968 CZE 02:40:23 01:07:28
319 22 / M50 [342] Josef Kosek 1963 CZE Obec Heřmánkovice 02:40:26 01:07:31
320 112 / M30 [568] Štěpán Valenta 1979 CZE 02:41:03 01:08:07
321 113 / M30 [160] Jarda Kaufman 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 02:41:04 01:08:08
322 114 / M30 [285] Petr Kunce 1974 CZE Siemens - rescue 02:41:07 01:08:11
323 115 / M30 [259] Pavel Švihálek 1981 CZE ZPA Smart Energy 02:41:29 01:08:33
324 61 / M20 [302] Milan Thér 1986 CZE 02:41:51 01:08:56
325 116 / M30 [127] Lukáš Ehrenberger 1979 CZE TE Connectivity Omega 02:41:55 01:08:59
326 117 / M30 [132] Daniel Frumert 1977 CZE 02:42:05 01:09:09
327 118 / M30 [603] Jiří Tobiáš 1974 CZE 02:42:05 01:09:09
328 19 / Z [266] Bohumila Valášková 1975 CZE 02:42:22 01:09:27
329 23 / M50 [238] Peter Sklenář 1963 CZE 02:42:42 01:09:47
330 119 / M30 [372] Michal Štrof 1983 CZE 02:42:48 01:09:53
331 120 / M30 [306] Miroslav Borek 1978 CZE 02:43:02 01:10:07
332 20 / Z [584] Bronislava Kohoutová 1976 CZE Siemens 02:44:32 01:11:37
333 121 / M30 [201] Tomáš Mucha 1980 CZE 02:44:34 01:11:38
334 21 / Z [258] Barbora Štěpánková 1977 CZE 02:45:35 01:12:39
335 22 / Z [239] Ladislava Skořepová 1978 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:46:15 01:13:20
336 23 / Z [200] Jana Morávková 1980 CZE RENOVA RACE TEAM 02:46:17 01:13:21
337 62 / M20 [588] Jan Machek 1989 CZE 02:47:39 01:14:43
338 24 / Z [535] Kateřina Plná 1988 CZE 02:48:19 01:15:24
339 10 / M60 [309] Václav Matoulek 1948 CZE 02:50:12 01:17:16
340 122 / M30 [606] Michal Volf 1981 CZE TJ Dvůr Králové 02:50:42 01:17:46
341 74 / M40 [600] Jindřich Synovec 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM LIBEREC 02:50:47 01:17:51
342 75 / M40 [230] Martin Rykr 1971 CZE ZPA Smart Energy 02:53:02 01:20:06
343 123 / M30 [187] Lukáš Malý 1977 CZE Negři z DKnL 02:53:18 01:20:22
344 24 / M50 [181] Karel Lupek 1959 CZE 02:53:40 01:20:44
345 25 / Z [212] Gabriela Pašková 1979 CZE Continental sport club 02:53:59 01:21:04
346 124 / M30 [291] Patrik Dvořák 1976 CZE CK VEPŘÍKOV 02:54:48 01:21:53
347 125 / M30 [551] Jaroslav Ježek 1974 CZE - 02:55:34 01:22:38
348 76 / M40 [539] Pavel Bíma 1973 CZE 02:55:35 01:22:40
349 77 / M40 [126] Ladislav Dzan 1964 CZE - 02:55:38 01:22:43
350 26 / Z [534] Andrea Muchová 1987 CZE 02:55:47 01:22:51
351 63 / M20 [569] Josef Vašata 1988 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:55:57 01:23:02
352 64 / M20 [545] Roman Dítě 1985 CZE 02:55:59 01:23:03
353 126 / M30 [586] Miroslav Krám 1980 CZE 02:57:02 01:24:06
354 25 / M50 [538] Jiří Benda 1956 CZE 02:57:48 01:24:53
355 65 / M20 [128] Miroslav Eliáš 1991 CZE 03:00:00 01:27:05
356 78 / M40 [548] Petr Hnát 1973 CZE 03:00:01 01:27:05
357 27 / Z [197] Petra Militká 1986 CZE 03:02:01 01:29:05
358 127 / M30 [356] Vladimír Hotárek 1977 CZE AutoHotarek.cz 03:02:04 01:29:08
359 26 / M50 [170] Radko Kubizňák 1954 CZE Continental Adršpach 03:02:21 01:29:26
360 11 / M60 [105] Jaroslav Balcar 1953 CZE 03:04:12 01:31:16
361 28 / Z [589] Edita Marečková 1988 CZE 03:04:52 01:31:57
362 128 / M30 [274] Tomáš Vojtíšek 1977 CZE 03:04:54 01:31:59
363 129 / M30 [245] Pavel Stierand 1980 CZE Continental Adršpach 03:05:28 01:32:32
364 130 / M30 [546] Jindřich Halama 1980 CZE 03:05:36 01:32:41
365 79 / M40 [166] Jiří Matoulek 1972 CZE TE Connectivity Trutnov Industrial 03:06:35 01:33:39
366 66 / M20 [233] Jan Schejbal 1985 CZE Cyklobanda.cz 03:08:29 01:35:34
367 131 / M30 [313] Tomáš Drasnar 1983 CZE 03:09:42 01:36:46
368 29 / Z [163] Jana Kolaříková 1982 CZE TE Connectivity Trutnov Industrial 03:10:23 01:37:27
369 67 / M20 [107] Rostislav Bín 1985 CZE 03:11:39 01:38:43
370 132 / M30 [136] Pavel Hanáček 1980 CZE 03:11:40 01:38:45
371 68 / M20 [591] Tomáš Mičola 1994 CZE 03:16:04 01:43:08
372 133 / M30 [205] Jaroslav Novotný 1974 CZE 03:19:01 01:46:06
373 30 / Z [263] Tereza Lešková 1992 CZE TE Connectivity 03:19:47 01:46:52
374 80 / M40 [252] Roman Šantroch 1973 CZE 03:23:18 01:50:22
375 81 / M40 [224] Marek Rauchfuss 1969 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 03:24:00 01:51:04
376 134 / M30 [257] Martin Štěpánek 1974 CZE CK VEPŘÍKOV 03:29:35 01:56:39
377 135 / M30 [185] Petr Macháček 1979 CZE 03:34:31 02:01:36
378 31 / Z [554] Lenka Klennerová 1981 CZE Siemens 03:34:33 02:01:37
379 9 / Z40 [244] Dagmar Steinerová 1965 CZE Sokol Žireč 04:00:52 02:27:57
380 136 / M30 [216] Josef Petera 1982 CZE 04:04:58 02:32:03
DNF / M20 [533] Filip Plný 1987 CZE GIANT Pitrs bikes
DNF / M30 [46] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují
DNF / M20 [168] Jan Kratochvíl 1990 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT