Ratibořický MTB maratón

28.04.2013 Havlovice - Úpice [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

48 km jednotlivci celkem: 383, muži : 342, ženy: 41, M18: 14, M20: 70, M30: 137, M40: 81, M50: 26, M60: 11, Z18: 1, Z: 31, Z40: 9, T: 3 [html] [pdf]
48 km tandemy celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, T: 0 [html] [pdf]
12km celkem: 43, muži : 30, ženy: 13, Žáci 1: 19, Žáci 2: 6, Kadeti: 5, Žákyně 1: 7, Žákyně 2: 5, Kadetky: 1 [html] [pdf]

výsledková listina 48 km jednotlivci

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M40 [316] Petr Puš 1967 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:41:17.5
2 2 / M40 [36] Štěpán Karban 1971 CZE ATOMBIKE TREK FORBIKES team 01:41:19.6 00:02.1
3 3 / M40 [571] Karel Bernard 1967 CZE INS-Náchod 01:43:47.5 02:30.0
4 4 / M40 [562] tomáš strnad 1972 CZE INS-Náchod 01:43:53.9 02:36.4
5 5 / M40 [22] Luboš Toman 1969 CZE Carla.kupkolo.cz 01:44:18.8 03:01.3
6 6 / M40 [579] Richard Hrzán 1972 CZE CTM Silvini RZ Sport 01:48:55.9 07:38.4
7 7 / M40 [561] marek strnad 1972 CZE INS-Náchod 01:49:08.2 07:50.7
8 8 / M40 [249] Jiří Svoboda 1966 CZE CYKLOADAM RACING 01:52:20.2 11:02.7
9 9 / M40 [202] Lukáš Novák 1966 CZE cyklotrenink.com 01:53:45.9 12:28.4
10 10 / M40 [598] Martin Rýva 1968 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:53:54.2 12:36.7
11 11 / M40 [164] Roberto Kolman 1968 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:55:27.2 14:09.7
12 12 / M40 [567] Jiří Vaisar 1971 CZE AxitDoldy 01:56:40.0 15:22.5
13 13 / M40 [593] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM SPECIALIZED 01:56:49.4 15:31.9
14 14 / M40 [335] Milan Luňák st. 1966 CZE KOLOOBCHOD.CZ 01:57:09.6 15:52.1
15 15 / M40 [363] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 01:57:11.7 15:54.2
16 16 / M40 [106] Robert Barninec 1973 CZE Bicyclecafe 01:57:37.1 16:19.6
17 17 / M40 [284] Eduard Železo 1973 CZE 01:58:42.3 17:24.8
18 18 / M40 [179] Martin Lorenc 1970 CZE CS Specialized HK 01:58:44.3 17:26.8
19 19 / M40 [544] Martin Černý 1964 CZE VELLA Cycling 01:59:09.0 17:51.5
20 20 / M40 [149] Tomáš Hruška 1971 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:59:40.3 18:22.8
21 21 / M40 [293] Ladislav Maroul 1968 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 02:01:08.2 19:50.7
22 22 / M40 [277] Josef Vondráček 1970 CZE 02:02:13.4 20:55.9
23 23 / M40 [371] Vladimír Jošt 1966 CZE 02:04:10.9 22:53.4
24 24 / M40 [573] Radek Čipera 1964 CZE 02:04:13.0 22:55.5
25 25 / M40 [114] Zdeněk Borůvka 1965 CZE 02:04:15.4 22:57.9
26 26 / M40 [596] Richard Rus 1967 CZE 02:04:34.8 23:17.3
27 27 / M40 [337] Pavel Hemelík 1967 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:05:05.3 23:47.8
28 28 / M40 [223] Petr Radonský 1966 CZE 02:05:35.8 24:18.3
29 29 / M40 [267] Pavel Vašata 1971 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 02:06:04.2 24:46.7
30 30 / M40 [142] Milan Hlavatý 1972 CZE 02:06:39.8 25:22.3
31 31 / M40 [117] Vítězslav Brož 1970 CZE Alltraining.cz - Lawi 02:06:53.6 25:36.1
32 32 / M40 [350] Pavel Hrneček 1971 CZE Pivovar Tambor 02:07:29.0 26:11.5
33 33 / M40 [553] Aleš Kábrt 1973 CZE 02:09:35.5 28:18.0
34 34 / M40 [297] Jan Meier 1973 CZE 02:09:49.1 28:31.6
35 35 / M40 [207] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:10:28.6 29:11.1
36 36 / M40 [129] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:10:46.6 29:29.1
37 37 / M40 [280] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:11:23.2 30:05.7
38 38 / M40 [243] Dušan Staněk 1970 CZE BEMANIAX 02:12:47.5 31:30.0
39 39 / M40 [290] Michal Horák 1968 CZE OK MTB Team Pardubice 02:14:46.5 33:29.0
40 40 / M40 [376] Martin Macek 1964 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 02:15:04.8 33:47.3
41 41 / M40 [176] Josef Lavrík 1973 CZE Continental sport club 02:15:07.0 33:49.5
42 42 / M40 [108] Luboš Binar 1966 CZE HOBUK 02:16:23.5 35:06.0
43 43 / M40 [265] Oldřich Vacek 1966 CZE HOBUK 02:17:00.6 35:43.1
44 44 / M40 [184] Martin Mach 1970 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:18:04.0 36:46.5
45 45 / M40 [315] Josef Pták 1969 CZE TJ SOKOL Kunčice n/Labem 02:18:55.0 37:37.5
46 46 / M40 [349] Vladimír Kostelecký 1970 CZE 02:19:35.2 38:17.7
47 47 / M40 [208] Karel Ondráček 1969 CZE 02:20:12.6 38:55.1
48 48 / M40 [125] Jiří Dvořák 1970 CZE BEMANIAX 02:20:44.4 39:26.9
49 49 / M40 [113] Martin Blecha 1968 CZE 02:20:45.5 39:28.0
50 50 / M40 [360] Radovan Malbeck 1970 CZE Pro Music - Prolog Bike XXL 02:21:38.6 40:21.1
51 51 / M40 [262] Pavel Tomek 1971 CZE 02:22:04.9 40:47.4
52 52 / M40 [213] Zdeněk Pěchouček 1969 CZE BAKAKO Nová Paka 02:22:09.0 40:51.5
53 53 / M40 [196] Aleš Mikula 1973 CZE ZPA Smart Energy 02:22:41.3 41:23.8
54 54 / M40 [339] Radek Kyml 1970 CZE 02:23:03.4 41:45.9
55 55 / M40 [369] Martin Hrodek 1969 CZE CykloPORG 02:24:30.1 43:12.6
56 56 / M40 [211] Michal Pašek 1973 CZE Continental sport club 02:24:37.4 43:19.9
57 57 / M40 [174] Petr Kunc 1967 CZE Continental Adršpach 02:26:04.2 44:46.7
58 58 / M40 [161] Tomáš Knytl 1964 CZE 02:26:31.0 45:13.5
59 59 / M40 [381] Dušan Tér 1965 CZE Terova 02:28:51.7 47:34.2
60 60 / M40 [178] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 02:29:20.0 48:02.5
61 61 / M40 [547] Vladislav Hladík 1965 CZE - 02:29:24.9 48:07.4
62 62 / M40 [124] Zdenek Drvota 1965 CZE 02:30:05.0 48:47.5
63 63 / M40 [374] Roman Luksch 1964 CZE LMD Cycling team 02:31:32.0 50:14.5
64 64 / M40 [345] Pavel Trejtnar 1973 CZE 02:31:44.0 50:26.5
65 65 / M40 [231] Miroslav Sedláček 1971 CZE Continental Adršpach 02:31:47.5 50:30.0
66 66 / M40 [264] Bohumír Urbanek 1971 CZE Byk Bike Team Vernéřovice 02:31:48.0 50:30.5
67 67 / M40 [111] Pavel Blažek 1971 CZE 02:31:49.6 50:32.1
68 68 / M40 [353] Josef Steklý 1969 CZE 02:32:19.7 51:02.2
69 69 / M40 [222] Jiří Prouza 1972 CZE 02:32:56.2 51:38.7
70 70 / M40 [310] Slawek Duchacz 1972 POL LWY Klodzkie 02:33:05.2 51:47.7
71 71 / M40 [158] Josef Kadaník 1971 CZE TE Connectivity 02:33:20.2 52:02.7
72 72 / M40 [102] Tomáš Adam 1971 CZE CK VEPŘÍKOV 02:37:28.1 56:10.6
73 73 / M40 [204] Karel Novotný 1969 CZE CK Čerti Kunčina 02:39:47.3 58:29.8
74 74 / M40 [600] Jindřich Synovec 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM LIBEREC 02:50:47.3 01:09:29.8
75 75 / M40 [230] Martin Rykr 1971 CZE ZPA Smart Energy 02:53:02.3 01:11:44.8
76 76 / M40 [539] Pavel Bíma 1973 CZE 02:55:35.9 01:14:18.4
77 77 / M40 [126] Ladislav Dzan 1964 CZE - 02:55:38.8 01:14:21.3
78 78 / M40 [548] Petr Hnát 1973 CZE 03:00:01.0 01:18:43.5
79 79 / M40 [166] Jiří Matoulek 1972 CZE TE Connectivity Trutnov Industrial 03:06:35.0 01:25:17.5
80 80 / M40 [252] Roman Šantroch 1973 CZE 03:23:18.4 01:42:00.9
81 81 / M40 [224] Marek Rauchfuss 1969 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 03:24:00.2 01:42:42.7