Ratibořický MTB maratón

28.04.2013 Havlovice - Úpice [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

48 km jednotlivci celkem: 383, muži : 342, ženy: 41, M18: 14, M20: 70, M30: 137, M40: 81, M50: 26, M60: 11, Z18: 1, Z: 31, Z40: 9, T: 3 [html] [pdf]
48 km tandemy celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, T: 0 [html] [pdf]
12km celkem: 43, muži : 30, ženy: 13, Žáci 1: 19, Žáci 2: 6, Kadeti: 5, Žákyně 1: 7, Žákyně 2: 5, Kadetky: 1 [html] [pdf]

výsledková listina 48 km jednotlivci

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M50 [318] Michal Demjanovič 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:43:48.5
2 2 / M50 [329] Pavel Kaněra 1963 CZE AxitDoldy 01:44:39.1 00:50.6
3 3 / M50 [375] Richard Vosyka 1954 CZE Hermann - Irsap 01:51:07.4 07:18.9
4 4 / M50 [153] Jaroslav Chutný 1961 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 01:52:17.7 08:29.2
5 5 / M50 [298] Jiří Slabý 1956 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:54:20.8 10:32.3
6 6 / M50 [87] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:58:31.2 14:42.7
7 7 / M50 [326] Aleš Žďárský 1961 CZE Wzdechy 01:59:11.3 15:22.8
8 8 / M50 [273] Mirek Vodička 1960 CZE AxitDoldy 02:06:33.1 22:44.6
9 9 / M50 [578] Ladislav Hruška 1956 CZE 02:08:34.2 24:45.7
10 10 / M50 [296] Josef Bystriansky 1954 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 02:15:06.7 31:18.2
11 11 / M50 [347] Luboš Šorfa 1957 CZE Continental Adršpach 02:15:38.7 31:50.2
12 12 / M50 [577] Jan Hovorka 1959 CZE DLNK TEAM - THE BEST OF 02:16:23.7 32:35.2
13 13 / M50 [242] Libor Smola 1962 CZE ZPA Smart Energy 02:17:05.9 33:17.4
14 14 / M50 [597] Milan Růžička 1955 CZE DEXTER CYCLING 02:18:45.6 34:57.1
15 15 / M50 [373] Miroslav Vlach 1960 CZE 02:19:01.9 35:13.4
16 16 / M50 [194] Jaromír Medek 1963 CZE 02:22:33.1 38:44.6
17 17 / M50 [173] Miloš Kudrnáč 1960 CZE Continental sport club 02:25:01.6 41:13.1
18 18 / M50 [607] Antonín Vrátil 1957 CZE 02:29:39.2 45:50.7
19 19 / M50 [592] Eda Mlynář 1960 CZE Krakonošovy větry 02:30:28.8 46:40.3
20 20 / M50 [123] Miroslav Drobný 1963 CZE Continental Adršpach 02:34:35.6 50:47.1
21 21 / M50 [214] Jiří Peldřimovský 1956 CZE ÚAMK Ořech-Kuchař 02:35:15.6 51:27.1
22 22 / M50 [342] Josef Kosek 1963 CZE Obec Heřmánkovice 02:40:26.6 56:38.1
23 23 / M50 [238] Peter Sklenář 1963 CZE 02:42:42.9 58:54.4
24 24 / M50 [181] Karel Lupek 1959 CZE 02:53:40.4 01:09:51.9
25 25 / M50 [538] Jiří Benda 1956 CZE 02:57:48.6 01:14:00.1
26 26 / M50 [170] Radko Kubizňák 1954 CZE Continental Adršpach 03:02:21.8 01:18:33.3