Ratibořický MTB maratón 2016

24.04.2016 Havlovice - Úpice [CZ] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

elektrokola celkem: 6, muzi : 4, zeny: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
48km celkem: 405, muzi : 366, zeny: 39, M18: 13, M20: 61, M30: 118, M40: 108, M50: 50, M60: 15, Z18: 3, Z: 25, Z40: 12 [html] [pdf]
Odrážedla celkem: 18, muzi : 8, zeny: 10, Muži: 8, Ženy: 10 [html] [pdf]
Předškoláci (1kolo po ovále) celkem: 24, muzi : 14, zeny: 10, Muži: 14, Ženy: 10 [html] [pdf]
12km (žáci, kadeti) celkem: 43, muzi : 27, zeny: 16, Žáci 1: 12, Žáci 2: 12, Kadeti: 3, Žákyně 1: 10, Žákyně 2: 4, Kadetky: 2 [html] [pdf]
Přípravka holky celkem: 9, muzi : 0, zeny: 9, Muži: 0, Ženy: 9 [html] [pdf]
Přípravka kluci celkem: 21, muzi : 21, zeny: 0, Muži: 21, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina elektrokola

start ~ 11:56:35

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [417] Zdeněk Dokoupil 1971 CZE Amulet-EV Bike 01:54:32 00:00
2 2 / Muži [395] Pavel Bárta 1954 CZE Apache Bike Team Úpice 01:57:07 02:35
3 3 / Muži [389] Josef Kropáč 1952 CZE Cyklo Kropáč Hodonín 01:58:42 04:10
4 4 / Muži [412] Michal Dokoupil 1950 CZE Amulet-EV Bike 02:09:30 14:57
5 1 / Ženy [413] Klára Štěpánová 1991 CZE Amulet - EV Bike Team 02:11:29 16:57
6 2 / Ženy [414] Vlasta Dokoupilová 1977 CZE Amulet-EV Bike 02:12:19 17:47

výsledková listina 48km

start ~ 12:01:35

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M20 [347] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 01:39:46 00:00
2 1 / M30 [372] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 01:39:48 00:01
3 1 / M40 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 01:40:17 00:30
4 2 / M30 [5] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 01:40:18 00:31
5 3 / M30 [44] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 01:40:18 00:31
6 2 / M20 [4] Michal Vlášek 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:40:19 00:32
7 3 / M20 [2] Michal Novák 1991 CZE STRATOS AUTO 01:40:24 00:37
8 4 / M20 [16] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 01:40:33 00:46
9 4 / M30 [1] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 01:41:52 02:06
10 5 / M30 [379] Ondřej Pína 1984 CZE VELLA Cycling 01:41:53 02:07
11 5 / M20 [13] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 01:41:54 02:07
12 6 / M30 [7] Jaromír Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 01:41:54 02:07
13 7 / M30 [29] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 01:41:55 02:08
14 2 / M40 [370] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 01:41:55 02:09
15 1 / M18 [362] Ondřej Hátle 1999 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 01:42:44 02:58
16 6 / M20 [30] Pavel Janeček 1990 CZE BMC CZ Racing team 01:43:59 04:12
17 8 / M30 [10] Martin Kohl 1979 CZE beMANIAX MADBIKE 01:44:00 04:14
18 9 / M30 [12] Lukáš Kopecký 1978 CZE HartmanCZ 01:44:03 04:16
19 10 / M30 [40] Milan Hanyk 1984 CZE BMC CZ Racing team 01:44:12 04:26
20 7 / M20 [373] Martin Splítek 1988 CZE Nilfisk pro cycling 01:44:13 04:26
21 11 / M30 [404] TOMÁŠ STUNA 1985 CZE BB Cyklosport Superior 01:45:03 05:17
22 12 / M30 [35] Petr Liebich 1986 CZE BMC CZ Racing team 01:45:05 05:19
23 8 / M20 [32] Martin Chutný 1991 CZE HSK cycling team 01:45:08 05:21
24 9 / M20 [6] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:45:47 06:00
25 13 / M30 [399] Vena Hornych 1978 CZE Nilfisk pro cycling A 01:45:48 06:02
26 3 / M40 [41] marek strnad 1972 CZE Nilfisk pro cycling A 01:45:51 06:05
27 10 / M20 [331] Bartosz Łysak 1990 POL CRANBERY TEAM 01:45:54 06:08
28 14 / M30 [36] Petr Nagy 1978 CZE STRATOS AUTO 01:46:24 06:37
29 4 / M40 [27] Pavel Valtera 1976 CZE Doldy ruksaky Machov 01:46:24 06:38
30 15 / M30 [18] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:46:25 06:38
31 11 / M20 [24] Pavel Sedláček 1987 CZE CZE 01:46:46 07:00
32 12 / M20 [28] Jaroslav Voceďálek 1987 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:46:54 07:07
33 5 / M40 [14] Karel Bernard 1967 CZE Nilfisk pro cycling A 01:46:54 07:08
34 1 / M50 [192] Jiří Míl 1966 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:46:55 07:08
35 16 / M30 [204] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 01:46:56 07:09
35 13 / M20 [19] Michal Vejda 1994 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:46:56 07:09
37 17 / M30 [20] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:47:03 07:17
38 18 / M30 [396] Libor Kříž 1978 CZE CZE 01:48:52 09:05
39 19 / M30 [286] Marek Šroll 1978 CZE STRATOS AUTO B 01:48:52 09:06
40 20 / M30 [251] Martin Schenk 1985 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:49:00 09:13
41 21 / M30 [366] Adam Kopeć 1982 POL CZE 01:49:24 09:37
42 22 / M30 [26] Jiri Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 01:49:27 09:41
43 14 / M20 [31] Michal Kubišta 1990 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:51:07 11:21
44 15 / M20 [361] Tomáš Pich 1995 CZE Doldy ruksaky Machov 01:51:09 11:22
45 2 / M18 [23] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police nad Metují 01:51:10 11:23
46 23 / M30 [15] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 01:51:11 11:24
47 24 / M30 [17] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:51:12 11:26
48 25 / M30 [80] Zdeněk Dejdar 1980 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:51:12 11:26
49 16 / M20 [9] Martin Klapal 1987 CZE Stalak DeVOSS Rychnov nad Kněžnou 01:52:07 12:20
50 6 / M40 [394] Petr Karajanis 1976 CZE ŠSK Sprint při SPŠ Trutnov 01:52:17 12:30
51 7 / M40 [247] Petr Říha 1974 CZE PSCycling Hradec Králové 01:52:20 12:33
52 26 / M30 [22] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 01:52:20 12:33
53 8 / M40 [318] Roman Zámečník 1971 CZE Central STICKS 01:52:23 12:36
54 2 / M50 [43] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:52:26 12:39
55 9 / M40 [342] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnička.cz 01:52:35 12:49
56 27 / M30 [266] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE GIANT Pitrs bikes 01:52:37 12:51
57 28 / M30 [196] michal nehyba 1980 CZE Vella team 01:53:11 13:24
58 17 / M20 [359] Marcin Dragon 1992 POL PM Rider Team 01:53:25 13:38
59 10 / M40 [25] Tomáš Pozler 1976 CZE CK Loko Pardubice 01:53:26 13:40
60 18 / M20 [298] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:53:27 13:40
61 11 / M40 [246] Martin Rýva 1968 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:53:31 13:44
62 29 / M30 [21] Jan Truhlář 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 01:53:31 13:44
63 30 / M30 [279] Petr Škoda 1983 CZE Nilfisk pro cycling A 01:53:31 13:44
64 19 / M20 [351] Jakub Kosina 1996 CZE GT Opportunitz Brno 01:53:31 13:45
65 20 / M20 [317] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 01:53:32 13:45
66 21 / M20 [341] Adam Penjak 1997 CZE STRATOS AUTO B 01:53:53 14:06
67 3 / M18 [193] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 01:53:54 14:07
68 12 / M40 [401] Artur Gilewski 1974 POL CZE 01:54:43 14:57
69 13 / M40 [156] Vojtěch Kopecký 1970 CZE Central STICKS 01:54:57 15:10
70 22 / M20 [206] Honza Papoušek 1997 CZE CYKLO SKI-klub Polička 01:55:03 15:17
71 3 / M50 [376] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 01:55:15 15:29
72 14 / M40 [197] Rudolf Nosek 1970 CZE STRATOS AUTO B 01:55:16 15:29
73 31 / M30 [219] Petr Pinkava 1977 CZE CZE 01:55:44 15:57
74 23 / M20 [159] Filip Kostelecký 1995 CZE Vella Team 01:56:03 16:16
75 15 / M40 [222] Sándor Pocsai 1970 CZE Čerti Kunčina 01:56:07 16:20
76 1 / Z [371] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 01:56:07 16:20
77 4 / M50 [151] Petr Kdýr 1964 CZE BSK racing 01:56:59 17:13
78 5 / M50 [134] Jaroslav CHUTNÝ 1961 CZE STRATOS AUTO 01:57:01 17:15
79 4 / M18 [381] Matěj Zima 1998 CZE Apache Bike Team Úpice 01:57:02 17:16
80 2 / Z [106] Lucie Hamanová 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:57:25 17:38
81 32 / M30 [202] Jan Novotný 1986 CZE Continental sport club - Amulet 01:58:05 18:19
82 33 / M30 [45] Tomáš Kejzlar 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:58:17 18:30
83 34 / M30 [340] Jan Mareček 1981 CZE STRATOS AUTO 01:58:25 18:39
84 24 / M20 [297] Jan Toman 1997 CZE Carla.kupkolo.cz 01:58:26 18:40
85 6 / M50 [337] jiří Čepelka 1963 CZE SK Autorest 01:58:27 18:40
86 1 / M60 [282] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 01:58:28 18:41
87 16 / M40 [356] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:58:30 18:44
88 17 / M40 [234] Marek Rauchfuss 1969 CZE REVITBUILD S.R.O. 01:58:30 18:44
89 3 / Z [384] zuzana wernerova 1988 CZE HSK - cycling team 01:58:31 18:44
90 25 / M20 [292] Jakub Švanda 1994 CZE REVITBUILD s.r.o. 01:58:34 18:48
91 35 / M30 [211] Petr Pavlíček 1986 CZE CTB Cycling Team Brandýs 01:58:43 18:57
92 7 / M50 [398] Josef Stuna 1959 CZE KABA SPORT Chotěboř 01:58:52 19:05
93 18 / M40 [350] Dariusz Młotek 1974 POL ŻABA TEAM MTB 01:59:19 19:33
94 19 / M40 [312] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 01:59:20 19:34
95 20 / M40 [305] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 01:59:21 19:35
96 21 / M40 [316] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:59:37 19:50
97 5 / M18 [296] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 01:59:38 19:52
98 22 / M40 [255] Karel Slavík 1974 CZE Apache Loko Trutnov 01:59:47 20:00
99 36 / M30 [378] RAFAŁ IWAN 1981 POL BIKESTACJA 02:00:30 20:43
100 26 / M20 [345] Jakub Hromádko 1988 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:00:33 20:46
101 23 / M40 [188] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity 02:00:35 20:48
102 24 / M40 [200] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 02:01:40 21:53
103 37 / M30 [37] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK - cycling team 02:01:42 21:55
104 8 / M50 [34] Martin Černý 1964 CZE Vella Team 02:01:44 21:58
105 6 / M18 [143] Štefan Juhás 1998 CZE JKF Jaroměř 02:02:23 22:36
106 38 / M30 [278] Michal Široký 1979 CZE Prestige cycling team 02:02:41 22:54
107 25 / M40 [223] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 02:02:42 22:55
108 9 / M50 [289] Petr Štěpař 1964 CZE Čerti Kunčina 02:03:24 23:38
109 39 / M30 [226] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:03:24 23:38
110 26 / M40 [84] Jan Doutnáč 1973 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:03:25 23:38
111 7 / M18 [107] Tomáš Hanuš 1998 CZE Vella team 02:03:25 23:38
112 27 / M40 [333] zdeněk karaba 1967 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:03:36 23:49
113 4 / Z [405] ALŽBĚTA STUNOVÁ 1987 CZE BB Cyklosport Superior 02:03:37 23:50
114 40 / M30 [176] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 02:03:38 23:51
115 2 / M60 [343] Jiří Voňka 1954 CZE Apache Loko Trutnov 02:03:38 23:52
116 27 / M20 [191] Pavel Mikulecký 1991 CZE Raf Team Polička 02:03:46 23:59
117 10 / M50 [78] Radek Čipera 1964 CZE CZE 02:03:47 24:00
118 41 / M30 [198] Martin Novák 1983 CZE Rudoltice 02:04:10 24:24
119 11 / M50 [383] Michal Matoušek 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 02:04:11 24:24
120 42 / M30 [311] Tomáš Vítek 1978 CZE GIANT Pitrs bikes 02:04:31 24:44
121 43 / M30 [323] Libor Zítko 1980 CZE Doldy 02:04:31 24:45
122 28 / M40 [387] petr maixner 1976 CZE CZE 02:04:34 24:47
123 44 / M30 [265] Petr Suchánek 1977 CZE Bike club Svitavy 02:04:34 24:48
124 45 / M30 [108] Daniel Havelka 1977 CZE ZPA Smart Energy 02:04:35 24:48
125 12 / M50 [100] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:04:56 25:10
126 46 / M30 [39] Petr Červený 1979 CZE Cyklo Tony 02:05:30 25:43
127 29 / M40 [330] Dominik Waligóra 1976 POL Cranberry Team 02:05:33 25:47
128 30 / M40 [256] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:05:39 25:52
129 47 / M30 [114] Michal Holeček 1986 CZE Labe Tri Club HK 02:05:40 25:54
130 13 / M50 [52] Karel Antl 1962 CZE Čerti Kunčina 02:05:43 25:56
131 48 / M30 [59] Zdeněk Berka 1982 CZE G&G Transport 02:06:05 26:19
132 31 / M40 [358] Tomasz Jurek 1972 POL PM Rider Team 02:06:12 26:25
133 32 / M40 [125] Richard Hrzán 1972 CZE CTM Silvini R2 Sport 02:06:21 26:34
134 14 / M50 [85] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:06:23 26:37
135 33 / M40 [190] Aleš Mikula 1973 CZE ZPA Smart Energy 02:06:27 26:41
136 34 / M40 [410] pavel hejna 1969 CZE Velké Poříčí 02:06:39 26:53
137 49 / M30 [58] Petr Beneš 1977 CZE Kvíčala Team 02:06:40 26:54
138 50 / M30 [163] Libor Kovařík 1981 CZE CZE 02:07:21 27:34
139 3 / M60 [254] Jiří Slabý 1956 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:07:21 27:34
140 5 / Z [382] Michaela Matoušková 1997 CZE BTK EURO BIKE Praha 02:07:23 27:37
141 51 / M30 [287] Michal Šrůtek 1983 CZE CZE 02:07:57 28:10
142 52 / M30 [310] Pavel Vik 1981 CZE CZE 02:08:21 28:35
143 6 / Z [51] Jana Adámková 1996 CZE STRATOS AUTO B 02:08:22 28:35
144 53 / M30 [377] ARTUR KUBICZ 1981 POL BIKESTACJA 02:08:24 28:37
145 28 / M20 [225] David Pour 1987 CZE BeManiax Madbike 02:08:33 28:46
146 15 / M50 [141] Josef Jirman 1964 CZE CZE 02:08:34 28:48
147 54 / M30 [97] Jiří Fišer 1978 CZE ŠKODA AUTO 02:08:35 28:48
148 55 / M30 [144] Michal Jurásek 1978 CZE CZE 02:08:35 28:49
149 56 / M30 [112] Zdeněk Hlaváček 1981 CZE Symbio+ Cannondale 02:08:37 28:51
150 16 / M50 [158] Josef Kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice 02:08:39 28:52
151 35 / M40 [96] Libor Filip 1971 CZE ŠKODA AUTO 02:08:50 29:03
152 29 / M20 [182] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:09:06 29:20
153 36 / M40 [403] Piotr Frydryk 1976 POL Cyklon Proal Team 02:09:32 29:45
154 17 / M50 [385] Vladimír Kraus 1960 CZE jasipbike 02:09:48 30:01
155 30 / M20 [390] Jan Herber 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 02:10:07 30:21
156 57 / M30 [119] Jiří Hořeňovský 1982 CZE STRATOS AUTO B 02:10:12 30:25
157 18 / M50 [232] Petr Radonský 1966 CZE Continental Adršpach 02:10:45 30:58
158 58 / M30 [129] Jiří Hvězda 1978 CZE Central STICKS 02:11:12 31:26
159 37 / M40 [160] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team 02:11:35 31:49
160 38 / M40 [213] Zdeněk Pěchouček 1969 CZE BAKAKO Nová Paka 02:11:36 31:50
161 31 / M20 [375] Tomáš Dražan 1988 CZE all4bikes.cz 02:11:41 31:55
162 19 / M50 [374] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:11:42 31:55
163 39 / M40 [300] Václav Tutsch 1969 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:11:52 32:05
164 32 / M20 [348] Patrik Šotola 1997 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:11:55 32:09
165 40 / M40 [171] Viktor Kučera 1975 CZE REVITBUILD S.R.O. 02:12:15 32:29
166 33 / M20 [172] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE Cyklo Point Jičín 02:12:17 32:31
167 20 / M50 [411] Milan Nosek 1964 CZE IVT Náchod 02:12:19 32:33
168 7 / Z [355] Vendula Blažková 1996 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:12:21 32:34
169 21 / M50 [62] Zdeněk Borůvka 1965 CZE Jerrysport team 02:12:21 32:35
170 34 / M20 [344] KAMIL BLASZCZYK 1988 POL TRASYROWEROWEKUDOWA.BLOGSPOT.COM 02:12:22 32:35
171 8 / M18 [431] Matěj Kdýr 2000 CZE BSK racing 02:13:03 33:17
172 1 / Z40 [65] Lucie Bukovská 1973 CZE REVITBUILD s.r.o. 02:13:07 33:21
173 59 / M30 [99] PETR TOMÁŠEK 1978 CZE ZPA Smart Energy 2 02:13:42 33:55
174 35 / M20 [335] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 02:13:47 34:00
175 41 / M40 [253] Radim Skála 1976 CZE Sokol Veltěž 02:13:50 34:03
176 9 / M18 [149] Jakub Karlíček 1999 CZE CZE 02:14:03 34:17
177 60 / M30 [102] Štěpán Gereg 1979 CZE CZE 02:14:19 34:32
178 22 / M50 [77] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:14:20 34:33
179 61 / M30 [352] Zdeněk Červinka 1986 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:14:21 34:34
180 62 / M30 [66] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 02:14:45 34:58
181 42 / M40 [231] Stanislav Rada 1976 CZE CZE 02:15:09 35:22
182 43 / M40 [189] Václav Mervart 1970 CZE CZE 02:15:09 35:23
183 63 / M30 [242] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 02:15:10 35:24
184 64 / M30 [131] Pavel Chemišinec 1979 CZE Lázně Bělohrad .KOLA- ŠÍR. 02:15:11 35:25
185 65 / M30 [155] Ladislav Koller 1977 CZE MTB Heřmánkovice 02:15:29 35:43
186 44 / M40 [364] Jiří Vohnout 1968 CZE Vohnout-THERMOCOLOR 02:15:32 35:45
187 45 / M40 [161] Drahomir Koudelka 1971 CZE CZE 02:15:38 35:51
188 23 / M50 [233] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team 02:15:39 35:53
189 46 / M40 [272] Martin Šanda 1975 CZE Continental Adršpach 02:15:43 35:56
190 47 / M40 [83] Aleš Dostálek 1971 CZE REVITBUILD s.r.o. 02:15:58 36:11
191 48 / M40 [315] Milan Winter 1969 CZE CZE 02:16:04 36:17
192 49 / M40 [228] Ladislav Prouza 1972 CZE Vrchlabí 02:16:18 36:32
193 4 / M60 [69] Josef Bystrianský 1954 CZE Nilfisk pro cycling 02:16:20 36:33
194 66 / M30 [126] Lukáš Hudousek 1984 CZE CZE 02:16:20 36:34
195 36 / M20 [104] ADAM GÖTZ 1997 CZE 2B-MOTO 02:16:21 36:35
196 50 / M40 [95] Miroslav Fiala 1967 CZE CZE 02:16:29 36:43
197 24 / M50 [320] Petr Zelený 1960 CZE team bike gamatec 02:16:30 36:43
198 10 / M18 [177] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 02:16:32 36:46
199 51 / M40 [365] Roman Holata 1975 CZE DLNK dream team 02:16:33 36:47
200 52 / M40 [261] Dušan Staněk 1970 CZE BEMANIAX MADBIKE 02:17:40 37:54
201 25 / M50 [56] Pavel Barvínek 1966 CZE Expres.cz- Merida Team Kolín 02:17:43 37:57
202 37 / M20 [238] Jakub Rinn 1987 CZE Atelier-Technik s.r.o. 02:17:45 37:59
203 5 / M60 [402] Boguslaw Karolewski 1956 POL Cyklon Proal TEAM 02:17:47 38:00
204 53 / M40 [249] Martin Secký 1974 CZE CZE 02:18:24 38:37
205 38 / M20 [203] Petr Novotný 1988 CZE CTB Cycling Team Brandýs 02:18:37 38:50
206 54 / M40 [329] Pavel Žibřid 1973 CZE Mladé Saně 02:18:46 39:00
207 67 / M30 [210] Jakub Páv 1985 CZE CZE 02:18:52 39:06
208 8 / Z [137] Monika Jehličková 1990 CZE BAKAKO 02:18:54 39:08
209 39 / M20 [388] Tomáš Zima 1994 CZE CZE 02:19:07 39:20
210 55 / M40 [178] David Línek 1974 CZE DLNK dream team 02:19:11 39:25
211 68 / M30 [332] Jan Madej 1978 CZE Cramberry Team 02:19:11 39:25
212 40 / M20 [243] Jiří Rudolf 1990 CZE CZE 02:19:15 39:28
213 56 / M40 [150] Pavel Kašpar 1972 CZE TE Connectivity 02:19:25 39:38
214 57 / M40 [165] Petr Králík 1971 CZE TE Connectivity 02:19:27 39:41
215 58 / M40 [290] Radim Štolfa 1973 CZE CZE 02:19:29 39:43
216 69 / M30 [214] Michal Pešek 1980 CZE Atelier technik s.r.o. 02:19:31 39:44
217 59 / M40 [139] Tomáš JINDRA 1976 CZE CZE 02:19:32 39:46
218 70 / M30 [64] Martin Buchar 1981 CZE NKT Cables cycling team 02:19:50 40:04
219 60 / M40 [406] Hynek Dvořák 1972 CZE Yellow point 02:20:06 40:19
220 9 / Z [294] Kateřina Švihová 1978 CZE CZE 02:20:16 40:29
221 71 / M30 [184] Jan Malinský 1979 CZE ZPA Smart Energy 02:20:25 40:39
222 26 / M50 [71] Milan Celba 1960 CZE JKF Jaroměř 02:20:46 41:00
223 72 / M30 [157] Ladislav Kopecký 1985 CZE BEMANIAX MADBIKE 02:21:02 41:16
224 27 / M50 [295] Michal Tauchman 1966 CZE Rock Machine Cyklomax 02:21:04 41:17
225 73 / M30 [118] Jakub Horák 1982 CZE ZPA Smart Energy 02:21:05 41:18
226 74 / M30 [248] Radovan Sadílek 1978 CZE ZPA Smart Energy 2 02:21:21 41:34
227 28 / M50 [230] Tomáš Raba 1965 CZE Prodoli racing team 02:21:32 41:45
228 75 / M30 [408] Ondřej Povýšil 1978 CZE CZE 02:21:49 42:02
229 41 / M20 [146] Tomáš Káňa 1995 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:22:00 42:14
230 29 / M50 [121] Jan Hovorka 1959 CZE DLNK TEAM - THE BEST OF 02:22:10 42:24
230 76 / M30 [235] Martin Ráž 1984 CZE Motorsport Chuchelna 02:22:10 42:24
232 2 / Z40 [42] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK PRIMA Polička 02:22:20 42:34
233 61 / M40 [113] Petr Hodáň 1968 CZE SK PRIMA Polička 02:22:22 42:36
234 62 / M40 [368] Jarosław Dreluch 1971 POL Bikestacja.pl / KCNC 02:22:52 43:06
235 42 / M20 [306] David Vávra 1990 CZE CZE 02:23:16 43:30
236 6 / M60 [164] Jindřich Král 1949 CZE CZE 02:23:18 43:32
237 43 / M20 [386] Dan Marsik 1987 CZE CZE 02:23:23 43:36
238 30 / M50 [270] Jiří Šafránek 1964 CZE CZE 02:23:27 43:41
239 44 / M20 [328] Jakub Žďárský 1990 CZE CZE 02:23:28 43:42
240 10 / Z [360] Anna Michalak-Warżała 1982 POL PM Rider Team 02:23:32 43:45
241 7 / M60 [224] Milan Poříz 1951 CZE CZE 02:23:33 43:46
242 77 / M30 [263] Honza Stolín 1983 CZE SK hasičů KHk 02:23:47 44:00
243 63 / M40 [353] Miloslav Zajger 1969 CZE Dukla Vozovna 02:23:49 44:02
244 45 / M20 [284] Jakub Šnytr 1990 CZE CZE 02:23:53 44:07
245 78 / M30 [63] Jan Brandejs 1982 CZE T-Mobile MTB team 02:24:22 44:35
246 64 / M40 [111] Pavel Heřman 1973 CZE CZE 02:24:22 44:35
247 3 / Z40 [346] Žaneta Ryšavá 1974 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:25:00 45:13
248 46 / M20 [321] Michal Zemánek 1994 CZE Sp MTB Vrchlabí 02:25:04 45:17
249 47 / M20 [138] Lukáš Jelínek 1988 CZE CZE 02:25:34 45:47
250 79 / M30 [117] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 02:25:37 45:51
251 80 / M30 [105] David Grym 1986 CZE CZE 02:25:44 45:58
252 8 / M60 [380] Karel Mašín 1951 CZE Sokol Žíreč 02:25:48 46:01
253 4 / Z40 [252] Bedřiška Schneiderová 1965 CZE Čerti Kunčina 02:25:55 46:08
254 81 / M30 [273] Marek Šedivý 1982 CZE NKT Cables cycling team 02:26:04 46:17
255 82 / M30 [167] Martin Krupička 1982 CZE CZE 02:26:07 46:20
256 65 / M40 [276] Aleš Šimek 1976 CZE CZE 02:26:08 46:21
257 83 / M30 [250] Josef Schejbal 1982 CZE Byk Bike Team Vernéřovice 02:26:21 46:34
258 84 / M30 [264] Jiří Stuchlík 1978 CZE TJ Ski Rudník 02:26:24 46:37
259 66 / M40 [116] Petr Holuška 1974 CZE Central STICKS 02:26:30 46:43
260 85 / M30 [54] Radovan Baran 1979 CZE CZE 02:26:33 46:46
261 67 / M40 [207] Michal Pašek 1973 CZE Continental sport club 02:27:13 47:27
262 68 / M40 [75] Milan Čech 1976 CZE PROFIALARM s.r.o. 02:27:13 47:27
263 48 / M20 [304] Milan Vanderka 1987 CZE Enika bike team 02:27:14 47:28
264 11 / Z [307] Zuzana Vávrová 1992 CZE Enika bike team 02:27:14 47:28
265 9 / M60 [123] Ladislav Hruška 1956 CZE CZE 02:27:15 47:29
266 86 / M30 [152] Tomáš Kincl 1979 CZE CZE 02:28:37 48:51
267 69 / M40 [227] Jiří Prouza 1972 CZE CZE 02:29:04 49:17
268 12 / Z [122] Lucie Hrnčířová 1984 CZE CZE 02:29:06 49:20
269 31 / M50 [90] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:29:52 50:05
270 70 / M40 [274] Josef Ševc 1976 CZE PROFIALARM s.r.o. 02:30:19 50:32
271 5 / Z40 [101] Monika Fulkova 1965 CZE ZPA Smart Energy 02:30:54 51:07
272 32 / M50 [133] Jindřich Chudý 1964 CZE CZE 02:31:19 51:32
273 10 / M60 [327] Šlechtislav Žalský 1942 CZE Apache Loko Trutnov 02:31:21 51:34
274 71 / M40 [216] Petr Petrů 1975 CZE Rychlá rota 02:32:38 52:51
275 33 / M50 [369] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 02:32:59 53:12
276 72 / M40 [185] Pavel Malý 1976 CZE CZE 02:33:22 53:35
277 73 / M40 [236] Jiří Rezler 1971 CZE PS Cycling Hr. Králové 02:33:41 53:54
278 74 / M40 [244] Martin Rykr 1971 CZE ZPA Smart Energy 3 02:33:50 54:04
279 13 / Z [393] Zdeňka Vejnarová 1981 CZE Odlo-Bodlo 02:34:12 54:26
280 49 / M20 [221] Jan Píša 1987 CZE CZE 02:34:19 54:33
281 11 / M60 [128] Miroslav Hůlka 1952 CZE CZE 02:34:22 54:36
282 50 / M20 [258] Martin Slavík 1991 CZE COSI 02:34:30 54:44
283 6 / Z40 [135] Denisa Chvátalová 1973 CZE S sport Hronov 02:34:34 54:47
284 75 / M40 [363] Jaroslav Horák 1974 CZE BSB Team 02:34:40 54:54
285 87 / M30 [241] Zdenek Roubicek 1978 CZE CZE 02:35:02 55:16
286 76 / M40 [367] michal kubišta 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky 02:35:05 55:18
287 7 / Z40 [391] Bohumila Valášková 1975 CZE CZE 02:35:07 55:21
288 88 / M30 [349] Petr Hyhlík 1986 CZE CZE 02:35:31 55:45
289 77 / M40 [74] Michal Čada 1968 CZE ŠKODA AUTO 02:36:34 56:48
290 34 / M50 [173] Miloš Kudrnáč 1960 CZE Continental sport club 02:37:16 57:29
291 35 / M50 [237] Petr Rinn 1966 CZE Continental Adršpach 02:37:16 57:29
292 8 / Z40 [400] Bronislava Kohoutová 1976 CZE CZE 02:37:16 57:30
293 36 / M50 [259] Jan Slezáček 1961 CZE CZE 02:37:17 57:30
294 78 / M40 [308] Vít Veselý 1973 CZE CZE 02:37:17 57:31
295 89 / M30 [309] Jan Veselý 1980 CZE Rychlá rota 02:37:18 57:32
296 90 / M30 [186] Štěpán Mareček 1977 CZE CZE 02:37:20 57:33
297 79 / M40 [147] Roman Kaniščev 1970 CZE Bikesport Mohelnice 02:37:55 58:09
298 91 / M30 [166] Jan Krátký 1977 CZE CZE 02:37:58 58:11
299 11 / M18 [291] Matěj Šulc 2000 CZE S-Sport Hronov 02:38:56 59:09
300 92 / M30 [142] Josef Jirsa 1982 CZE CZE 02:39:17 59:30
301 14 / Z [319] Iveta Zedníková 1987 CZE BMC CZ Racing team 02:39:20 59:33
302 37 / M50 [313] Antonín Vrátil 1957 CZE CZE 02:39:38 59:51
303 80 / M40 [109] josef hejhal 1972 CZE sokol ostřetín 02:39:39 59:52
304 51 / M20 [283] Martin Šnytr 1987 CZE CZE 02:39:47 01:00:00
305 93 / M30 [93] Jakub Exner 1985 CZE Ufo racing team 02:39:55 01:00:09
306 81 / M40 [168] Ladislav Kubák 1972 CZE CZE 02:39:58 01:00:11
307 82 / M40 [324] Petr Znamenáček 1976 CZE CZE 02:40:02 01:00:16
308 52 / M20 [303] Dalibor Váňa 1988 CZE CZE 02:40:26 01:00:39
309 94 / M30 [267] Jaroslav Svoboda 1977 CZE Techko CZ 02:40:35 01:00:48
310 95 / M30 [275] Roman Ševčík 1979 CZE VYHULBANDA FC 02:40:35 01:00:49
311 38 / M50 [220] Petr Piontek 1961 CZE CZE 02:41:18 01:01:32
312 1 / Z18 [336] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 02:41:19 01:01:33
313 96 / M30 [281] Zbyněk Škop 1985 CZE CZE 02:42:14 01:02:28
314 83 / M40 [301] Bohumír Urbanek 1971 CZE Byk Bike Team Vernéřovice 02:43:02 01:03:15
315 39 / M50 [354] pavel šimo 1961 CZE Olomouc 02:43:06 01:03:19
316 97 / M30 [91] Martin Eminger 1986 CZE CZE 02:43:44 01:03:57
317 9 / Z40 [175] Kateřina Landová 1975 CZE Rychlá rota 02:43:54 01:04:07
318 15 / Z [392] Jana Nekvindová 1990 CZE AKLVK Janské Lázně 02:43:58 01:04:12
319 84 / M40 [81] Petr Dostálek 1973 CZE CZE 02:44:01 01:04:15
320 12 / M18 [127] Miroslav Huk 2000 CZE Schrödinger cycling teqm 02:45:10 01:05:23
321 40 / M50 [260] Libor Smola 1962 CZE ZPA Smart Energy 2 02:46:19 01:06:32
322 10 / Z40 [87] Romana Ducháčová 1976 CZE Central STICKS 02:46:19 01:06:32
323 53 / M20 [302] Josef Valkoun 1989 CZE ZPA Smart Energy 3 02:46:50 01:07:04
324 13 / M18 [61] Martin Borůvka 1998 CZE CZE 02:47:49 01:08:03
325 54 / M20 [357] Lukáš Trojánek 1987 CZE CZE 02:47:50 01:08:03
326 11 / Z40 [67] Lenka Burešová 1975 CZE CZE 02:47:54 01:08:08
327 98 / M30 [262] Martin Staněk 1980 CZE Termyt Byke Team 02:47:55 01:08:09
328 85 / M40 [169] Jindřich Kubíček 1976 CZE ŠKODA AUTO 02:48:04 01:08:17
329 16 / Z [94] Markéta Fáberová 1990 CZE ŠKODA AUTO 02:48:08 01:08:21
330 55 / M20 [416] Jan Možíš 1990 CZE SDH Hořičky 02:48:25 01:08:38
331 99 / M30 [110] Petr Hejna 1978 CZE ZPA Smart Energy 3 02:48:33 01:08:47
332 86 / M40 [181] Petr Macola 1975 CZE TE Connectivity 02:48:47 01:09:01
333 87 / M40 [170] Martin Kubišta 1976 CZE BAKAKO Nová Paka 02:48:57 01:09:11
334 41 / M50 [215] Milan petr 1958 CZE CZE 02:49:33 01:09:47
335 88 / M40 [338] radek luštinec 1976 CZE CZE 02:49:51 01:10:05
336 42 / M50 [76] Pavel Čepelka 1960 CZE CZE 02:49:54 01:10:07
337 89 / M40 [326] Karel Znamenáček 1974 CZE CZE 02:50:20 01:10:34
338 12 / M60 [239] miloš Roleček 1954 CZE CZE 02:50:37 01:10:50
339 12 / Z40 [299] Barbora Trojanová 1972 CZE TE Connectivity 02:50:59 01:11:13
340 100 / M30 [430] Petr Prouza 1977 CZE CZE 02:51:09 01:11:22
341 90 / M40 [70] Roman Cejzlar 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:51:09 01:11:23
342 91 / M40 [271] Jan Šácha 1975 CZE CZE 02:51:12 01:11:26
343 17 / Z [217] Barbora Petrů 1982 CZE CZE 02:51:25 01:11:39
344 92 / M40 [208] Pavel Pašek 1971 CZE Continental Sport Club 02:52:15 01:12:29
345 93 / M40 [103] Jan Götz 1969 CZE 2B-MOTO 02:52:33 01:12:46
346 43 / M50 [53] Milan Antoš 1961 CZE CZE 02:52:41 01:12:55
347 94 / M40 [257] Jan Slavík 1968 CZE ZPA Smart Energy 2 02:52:46 01:12:59
348 95 / M40 [409] Vojtech Huk 1969 CZE Schrödinger cycling team 02:55:27 01:15:40
349 44 / M50 [180] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 02:56:14 01:16:27
350 18 / Z [339] Karolína Šindelářová 1988 CZE STRATOS AUTO 02:56:18 01:16:31
351 56 / M20 [72] David Cerman 1994 CZE CZE 02:57:38 01:17:51
352 101 / M30 [240] Jan Romančák 1978 CZE Bike&Run Team Stará Paka 02:57:47 01:18:00
353 96 / M40 [201] Karel Novotný 1969 CZE Čerti Kunčina 02:58:59 01:19:13
354 19 / Z [140] Radka Jindrová 1985 CZE CZE 02:59:09 01:19:22
355 13 / M60 [325] Karel Znamenáček 1947 CZE CZE 03:00:08 01:20:21
356 102 / M30 [187] Pavel Martinec 1986 CZE Rychlá rota 03:00:58 01:21:11
357 103 / M30 [268] Ladislav Synek 1978 CZE Rychlá rota 03:01:02 01:21:15
358 2 / Z18 [153] Eliška Klikarová 1998 CZE CZE 03:01:34 01:21:48
359 20 / Z [98] Zuzana Formanová 1978 CZE ZPA Smart Energy 2 03:03:33 01:23:47
360 104 / M30 [407] Lubomir Drahotsky 1981 CZE CZE 03:04:33 01:24:46
361 105 / M30 [183] Petr Macháček 1979 CZE COSI 03:07:06 01:27:19
362 106 / M30 [194] Tomáš Morávek 1983 CZE Motorsport Chuchelna 03:07:51 01:28:04
363 107 / M30 [277] Tomáš Šimerda 1982 CZE CZE 03:08:38 01:28:51
364 3 / Z18 [397] Veronika Térová 1998 CZE S-Sport Hronov 03:10:09 01:30:23
365 97 / M40 [218] Petr Petřík 1969 CZE CZE 03:11:45 01:31:59
366 14 / M60 [88] Miloslav Duspiva 1956 CZE CZE 03:12:57 01:33:10
367 21 / Z [285] Kamila Šrolerová 1980 CZE TJ Sokol Maxičky 03:14:01 01:34:14
368 108 / M30 [60] Rostislav Bín 1985 CZE COSI 03:14:02 01:34:16
369 109 / M30 [293] Pavel Švihálek 1981 CZE ZPA Smart Energy 3 03:25:55 01:46:08
370 22 / Z [199] Šárka Nováková 1983 CZE Rudoltice 03:26:43 01:46:57
371 110 / M30 [288] Jan Štěpán 1978 CZE PROFIALARM s.r.o. 03:29:23 01:49:36
372 23 / Z [120] Zita Hottmarová 1977 CZE Central STICKS 03:37:07 01:57:20
373 98 / M40 [136] Ladislav Jančík 1974 CZE CZE 03:55:42 02:15:55
374 111 / M30 [82] Václav Dostálek 1980 CZE COSI 03:57:13 02:17:26
375 99 / M40 [57] Vítězslav Bém 1975 CZE CZE 04:11:03 02:31:16
376 15 / M60 [179] Petr Linhart 1953 CZE CK VEPŘÍKOV 04:11:04 02:31:17
377 24 / Z [174] Lenka Kurzová 1977 CZE ZPA Smart Energy 3 04:11:09 02:31:22
DNF / M40 [334] Jiří Koštál 1970 CZE Bike Žacléř
DNS / M30 [8] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax
DNS / M20 [38] Milan Záleský 1992 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová
DNS / M30 [55] Tomáš Bartoš 1983 CZE CZE
DNS / M30 [68] Miroslav Bursa 1983 CZE Merida bike Cermna
DNS / M30 [33] Gracjan Krzemiński 1984 CZE MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
DNS / M40 [89] Jiří Dvořák 1970 CZE beMANIAX MADBIKE
DNS / M30 [11] Petr Javůrek 1977 CZE Apache LOKO Trutnov
DNS / Z [79] Martina Čížková 1981 CZE Bike Team Stará Paka
DNS / M40 [124] Tomáš Hruška 1971 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová
DNS / M40 [245] Martin Ryšavý 1975 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov
DNS / M40 [205] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov
DNS / M50 [195] Petr Murčo 1964 CZE kasper -swix Trutnov
DNS / M20 [209] Ladislav Patrný 1990 CZE Continental Adršpach
DNS / M20 [212] Marek Pavlíček 1990 CZE CTB Cycling Team Brandýs
DNS / M50 [269] Jindřich Synovec 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
DNS / M40 [162] Pavel Kovář 1973 CZE CZE
DNS / M20 [148] Lukáš Karásek 1987 CZE CZE
DNS / M50 [280] Milan Škoda 1966 CZE redpoint eleven team
DNS / M30 [145] Jan JUrásek 1979 CZE CZE
DNS / M40 [154] Zbyněk Kočárek 1971 CZE ELIS team Mariánské Lázně
DNS / M50 [132] Roman Chromý 1966 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov
DNS / M40 [130] Vladimír Hykyš 1976 CZE Six Monkeys
DNS / M20 [314] Patrik Vrátil 1992 CZE CZE
DNS / M40 [115] Petr Holomek 1973 CZE CZE
DNS / M30 [322] Tomáš Zemek 1985 CZE CTB Cycling Team Brandýs
DNS / M50 [92] Libor Erben 1961 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
DNS / M50 [229] Jiří Půlpán 1959 CZE Central STICKS

výsledková listina Odrážedla

start ~ 12:21:15

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Ženy [1035] Eliška Oppová 2012 CZE STRATOS AUTO
2 1 / Muži [1041] Jan Chrobák 2013 CZE CZE
3 2 / Ženy [1024] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling
4 3 / Ženy [1031] Klára Paulusová 2013 CZE BAKAKO Nová Paka
5 2 / Muži [1037] Antonín Hubka 2012 CZE CZE
6 3 / Muži [1038] Oliver Škoda 2012 CZE INS-Náchod
7 4 / Ženy [1036] Nela Machová 2012 CZE Hajnice
8 4 / Muži [1034] Novák Stěpán 2013 CZE CZE
9 5 / Ženy [1033] Dorota Jindrová 2012 CZE CZE
10 6 / Ženy [1028] Antonie Brabcová 2013 CZE CZE
11 7 / Ženy [1032] viktorie Mojžíšová 2013 CZE LOKO TRUTNOV
12 8 / Ženy [1025] Veronika Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling
13 5 / Muži [1042] Arthur Němeček 2013 CZE CZE
14 6 / Muži [1027] Tomáš Štěpán 2013 CZE PROFIALARM s.r.o.
15 9 / Ženy [1026] Nela Hořeňovská 2014 CZE CZE
16 10 / Ženy [1039] Antonie Škodvá 2014 CZE INS-Náchod
17 7 / Muži [1040] Tomáš Havlíček 2014 CZE CZE
18 8 / Muži [1030] Oliver Kuba 2014 CZE CZE

výsledková listina Předškoláci (1kolo po ovále)

start ~ 12:22:42

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Ženy [2024] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov
2 1 / Muži [2031] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes
3 2 / Muži [2028] Adam Kohoutek 2011 CZE Bluefly
4 3 / Muži [2030] František Brabec 2010 CZE CZE
5 2 / Ženy [2032] Tereza Dejdarová 2010 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová
6 3 / Ženy [2026] Lucie Machová 2010 CZE CZE
7 4 / Muži [2044] Karel Havlíček 2011 CZE Orel Rtyně
8 5 / Muži [2040] Vojta Kincl 2010 CZE CZE
9 4 / Ženy [2025] Stela Notková 2009 CZE BKL Machov
10 6 / Muži [2033] Štěpan Cvrček 2012 CZE CZE
11 7 / Muži [2041] Martin Ryšavý 2010 CZE Pro Music Prolog bike
12 8 / Muži [2043] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov
13 9 / Muži [2045] Vojta Krátký 2011 CZE CZE
14 5 / Ženy [2034] Barbora Jindrová 2009 CZE CZE
15 6 / Ženy [2027] Laura Kuryová 2010 CZE CZE
16 7 / Ženy [2039] Dorotka Lelková 2010 CZE CZE
17 10 / Muži [2038] Mikuláš Horák 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice
18 8 / Ženy [2036] ADRIANA SOUČKOVÁ 2010 CZE CZE
19 11 / Muži [1029] František Žilák 2012 CZE PítrsBikes
20 12 / Muži [2042] Matylda Duch 2012 CZE CZE
21 13 / Muži [2035] Šimon Jirásek 2011 CZE SSport Junior Team
22 9 / Ženy [2046] Andriana Michálková 2012 CZE CZE
23 10 / Ženy [2037] Deniska Pozlerová 2011 CZE CZE
24 14 / Muži [2029] Tadeáš Verner 2011 CZE CZE

výsledková listina 12km (žáci, kadeti)

start ~ 12:28:35

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Žáci 2 [655] Tomáš Maroul 2002 CZE Ivar CZ Author 27:15 00:00
2 2 / Žáci 2 [650] Vojtěch Dvořák 2003 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 27:20 00:05
3 1 / Kadeti [667] Stanislav Heczko 2001 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 27:22 00:07
4 3 / Žáci 2 [602] Marek Míl 2002 CZE Apache Loko Trutnov 27:25 00:10
5 1 / Žáci 1 [618] Jakub Hák 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 28:21 01:06
6 4 / Žáci 2 [604] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 28:57 01:42
7 2 / Žáci 1 [612] Jaub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 29:22 02:07
7 2 / Kadeti [611] Tomáš Coufal 2001 CZE CZE 29:22 02:07
9 5 / Žáci 2 [614] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 30:18 03:03
10 1 / Žákyně 2 [603] Martina Papoušková 2002 CZE CYKLO SKI-klub Polička 30:21 03:06
11 6 / Žáci 2 [601] Matouš Chvátal 2003 CZE S-Sport Hronov 30:26 03:11
12 7 / Žáci 2 [621] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín 31:36 04:21
13 3 / Žáci 1 [615] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 31:43 04:28
14 2 / Žákyně 2 [630] Šárka Fulková 2002 CZE redpoint eleven team 32:11 04:56
15 8 / Žáci 2 [664] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 32:24 05:09
16 4 / Žáci 1 [636] František Nosek 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 32:34 05:19
17 9 / Žáci 2 [627] FILIP PROUZA 2002 CZE CZE 33:07 05:52
18 10 / Žáci 2 [652] Matzáš Lelek 2003 CZE Čolek Team 33:25 06:10
19 11 / Žáci 2 [644] Ladislav Krebs 2003 CZE karla.kupkolo 33:26 06:11
20 1 / Kadetky [640] Dita Žďárská 2001 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 34:45 07:30
21 12 / Žáci 2 [619] Michal Thér 2003 CZE GIANT Pitrs bikes 35:38 08:23
22 5 / Žáci 1 [643] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 35:41 08:26
23 3 / Kadeti [647] Filip Tér 2001 CZE S - Sport Hronov 35:55 08:40
24 1 / Žákyně 1 [620] Karolína Maršíková 2005 CZE Triatlon Jičín 36:26 09:11
25 3 / Žákyně 2 [668] Maryana Goliney 2002 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 36:32 09:17
26 6 / Žáci 1 [633] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 38:05 10:50
27 7 / Žáci 1 [665] Jan Kubánek 2006 CZE CZE 38:13 10:58
28 8 / Žáci 1 [638] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 38:18 11:03
29 2 / Žákyně 1 [632] Martina Sulzbacherova 2005 CZE Pitrs bikes 38:24 11:09
30 3 / Žákyně 1 [616] Barbora Podlipná 2004 CZE BAKAKO 38:37 11:22
31 4 / Žákyně 1 [660] Lucie Šrertrová 2006 CZE S-Sport Hronov 38:47 11:32
32 5 / Žákyně 1 [656] Andrea Langová 2006 CZE Ája team 39:33 12:18
33 2 / Kadetky [653] Natálka Lelková 2000 CZE Čolek Team 40:31 13:16
34 6 / Žákyně 1 [669] Eliška Novotná 2004 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 40:51 13:36
35 9 / Žáci 1 [657] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 41:23 14:08
36 7 / Žákyně 1 [617] Aneta Staňková 2004 CZE Bakako 41:34 14:19
37 10 / Žáci 1 [661] Filip Holan 2006 CZE Carla.kupkolo.cz 41:48 14:33
38 11 / Žáci 1 [654] Martin Strunz 2006 CZE SASM 42:02 14:47
39 12 / Žáci 1 [613] Martin Hrubý 2005 CZE Pítrs Bikes 42:18 15:03
40 4 / Žákyně 2 [622] Alexandra Patkova 2003 CZE Triatlon Jičín 43:06 15:51
41 8 / Žákyně 1 [610] Veronika Vítková 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 44:21 17:06
42 9 / Žákyně 1 [629] Aneta Hanušová 2006 CZE CZE 44:38 17:23
43 10 / Žákyně 1 [605] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 47:06 19:51

výsledková listina Přípravka holky

start ~ 12:32:33

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [673] Zuzka Krátká 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 04:16 00:00
2 2 / Ženy [639] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža Bike Kids 04:36 00:19
3 3 / Ženy [646] Ema Jirásková 2009 CZE SSport Junior Team 04:37 00:20
4 4 / Ženy [608] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 04:51 00:35
5 5 / Ženy [651] Amalka Horákova 2008 CZE SKI JILEMNICE 05:00 00:43
6 6 / Ženy [635] Marcela Nosková 2008 CZE BAKAKO Nová Paka 05:11 00:54
7 7 / Ženy [662] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 05:17 01:01
8 8 / Ženy [658] Veronika Rusová 2008 CZE CZE 05:38 01:21
9 9 / Ženy [634] terezka sevcikova 2007 CZE CZE 05:45 01:28

výsledková listina Přípravka kluci

start ~ 12:40:06

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [606] Dominik Frencl 2007 CZE GiantPitrsbikes 04:04 00:00 01:19 02:42
2 2 / Muži [648] Vojtěch Novák 2013 CZE Bike Freaks Holice 04:07 00:03 01:17 02:42
3 3 / Muži [645] Marcel Svoboda 2007 CZE Unikovo MTB Team 04:14 00:09 01:19 02:46
4 4 / Muži [659] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 04:18 00:13 01:27 02:55
5 5 / Muži [637] František Paulus 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 04:20 00:15 01:26 02:54
6 6 / Muži [607] Patrik Frencl 2008 CZE deda 04:21 00:16 01:28 02:54
7 7 / Muži [649] Štěpán Malínský 2007 CZE SKI JILEMNICE 04:26 00:21 01:28 02:58
8 8 / Muži [672] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 04:35 00:30 01:31 03:03
9 9 / Muži [623] Jakub Vyčítal 2007 CZE CZE 04:51 00:46 01:34 03:12
10 10 / Muži [671] Matyáš Buryšek 2008 CZE Sadon 05:01 00:57 01:40 03:21
11 11 / Muži [670] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 05:03 00:58 01:40 03:23
12 12 / Muži [666] Tomaš Janovský 2008 CZE CZE 05:07 01:02 01:42 03:24
13 13 / Muži [609] Tomáš Vítek 2008 CZE Giant Pítrs Bikes 05:17 01:12 01:44 03:28
14 14 / Muži [626] Matyáš Verner 2007 CZE CZE 05:28 01:24 01:44 03:33
15 15 / Muži [663] Matěj Holan 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 05:43 01:38 01:55 03:52
16 16 / Muži [642] Dominik Hanzl 2008 CZE CZE 05:45 01:40 01:54 03:48
17 17 / Muži [641] Patrik Hanzl 2008 CZE CZE 05:45 01:40 01:57 03:50
18 18 / Muži [624] Vojtěch Petrů 2007 CZE CZE 05:49 01:44 01:50 03:52
19 19 / Muži [628] Alexandr Kaniščev 2009 CZE Bikesport Team Mohelnice 05:51 01:46 01:59 03:57
20 20 / Muži [631] Matyáš Kuba 2008 CZE CZE 05:53 01:48 01:58 03:57
21 21 / Muži [625] Matyáš Petrů 2009 CZE CZE 06:27 02:22 02:04 04:12