1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

13.05.2018 Náchod

09:30:00
09:30:30 201 Černá Nela CZE UNIKOSY 2007
09:31:00 264 rufferová denisa CZE velké poříčí 2006
09:31:30 202 Hercik Matěj CZE UNIKOSY 2006
09:32:00 204 Peštová Kamila CZE PSP KK Plzeň 2007
09:32:30 203 Kubíková Anděla CZE PSP KK Plzeň 2007
09:33:00
09:33:30
09:34:00
09:34:30
09:35:00
09:35:30
09:36:00
09:36:30
09:37:00
09:37:30
09:38:00 206 Veselý Jan CZE BKG 1974
09:38:30 205 Kubín Leoš CZE ŠNECI Náchod 1959
09:39:00 130 Lišková Ivana CZE ULTIMA KLAP TEAM 1960
09:39:30 126 Pluháčková Běla CZE ULTIMA KLAP TEAM 1958
09:40:00 133 Jaromír Odvárka CZE Ultima K. Lap Team 1955
09:40:30 124 Legátová Petra CZE Lipenští draci 1999
09:41:00 115 Labská Tereza CZE Lipnik Dragons 2000
09:41:30 128 Solověvová Jana CZE Ultima K.lap Team 1980
09:42:00 137 Libscher Petr CZE BoKolobka tým Ostrava 2005
09:42:30 122 Klepáčová Martina CZE UNIKOSY 1988
09:43:00 125 Peštová Markéta CZE PSP KK Plzeň 1975
09:43:30 118 Fetterova Edita CZE COCONi 1979
09:44:00 111 Fišerová Martina CZE COCONi 1977
09:44:30 132 Hromádko Jan CZE UNIKOSY 1954
09:45:00 107 Šefcová Eva CZE KOSTKA Racing 1964
09:45:30 129 Trojancová Pavla CZE COCONi 1987
09:46:00 127 Podešvová Karla CZE BKG 1977
09:46:30 123 Kobylková Tereza CZE BKG 1984
09:47:00 109 Bucňáková Blanka CZE BKG 1983
09:47:30 106 Bouda Klára CZE KK Tachov 1991
09:48:00 105 Zbožková Andrea CZE SKK Lipenští draci 2001
09:48:30 135 Hercik Jakub CZE UNIKOSY 2003
09:49:00 114 Killarová Denisa CZE KOSTKA Racing 1996
09:49:30 108 Rainová Gabriela CZE CHRTI Holoubkov 1988
09:50:00 104 Legátová Alena CZE KOBRA 1996
09:50:30 102 Morávková Anet CZE KOSTKA Racing 2001
09:51:00 131 Flaška Jiří CZE KOSTKA Racing 1951
09:51:30 121 Fořtová Petra CZE Bez Pedálů 2002
09:52:00 101 Šefcová Kateřina CZE KOSTKA Racing 2000
09:52:30 136 Kubík Mikuláš CZE PSP KK Plzeň 2004
09:53:00
09:53:30
09:54:00
09:54:30 47 Sůra Tomáš CZE COCONi 1982
09:55:00 62 Seemann David CZE Ultima k.lap Team 1962
09:55:30 39 Matuška Jan CZE BKG 1981
09:56:00 32 Hub Petr CZE Ultima K. Lap Team 1971
09:56:30 40 Matyáš Roman CZE Lipník nad Bečvou 2002
53 Mihulka Martin CZE TJ Sokol Kunvald 1979
09:57:00
09:57:30 69 Pytela Vlastimil CZE BKG 1971
09:58:00 49 Točík Rostislav CZE JAFIDUTO 1984 1967
09:58:30 41 Neugebauer David CZE BKG 1985
09:59:00 43 Pavel st. Miloš CZE Bez Pedálů 1972
09:59:30 38 Král Tomáš CZE KOBRA 1982
10:00:00 29 Štěpánek Michal CZE Ultima K. Lap Team 1980
10:00:30 42 Novák Pavel CZE JAFIDUTO 1984 1964
10:01:00 37 Komár Martin CZE Koloběžec Pardubice 1975
10:01:30 59 Kopecký Aleš CZE yedoo 1995
10:02:00 67 Hájek Jaroslav CZE Yedoo 1982
10:02:30 60 Bostl Jakub CZE Yedoo 1982
10:03:00 26 Bílovský Lukáš CZE Lipnik Dragons 2001
10:03:30 31 Fuchs Jan CZE BoKolobka tým Ostrava 1992
10:04:00 45 Remeš Pavel CZE Ultima K. Lap Team 1970
10:04:30 44 Pelc Miroslav CZE Ultima Praha 1965
10:05:00 50 Žemlík Boleslav CZE BKG 1991
10:05:30 35 Koláček Ondřej CZE BoKolobka tým Ostrava 1993
10:06:00 30 Šmíd Jindřich CZE PSP KK Plzeň 1987
10:06:30 22 Legát Pavel CZE Lipenští draci 1969
10:07:00 65 Bouda Jan CZE KK Tachov 1988
10:07:30 63 murín jan CZE Ultima K. Lap Team 1992
10:08:00 36 Klepáč Jiří CZE UNIKOSY 1982
10:08:30 15 Hercik Zdeněk CZE UNIKOSY 1976
10:09:00 16 Chmelík Jiří CZE Koloběžci Pardubice 1979
10:09:30 23 Bříza Martin CZE Lázně Slatinice 1976
10:10:00 24 Kule Aleš CZE CHRTI Holoubkov 1984
10:10:30 17 Kadlec jr. Martin CZE PSP KK Plzen 1981
10:11:00 19 Kvita Josef CZE Bokolobka tým Ostrava 1989
10:11:30 48 Šafář Václav CZE Lázně Slatinice 1983
10:12:00 25 Švéda Jakub CZE KOSTKA Racing 1994
10:12:30 33 Hübner Karel CZE Vlkov 1982
10:13:00 13 Bartůněk Ladislav CZE KOBRA 1983
10:13:30 12 Pešta Petr CZE PSP KK Plzeň 1975
10:14:00 11 Cvalín Karel CZE PSP KK Plzeň 1977
10:14:30 10 Jarůšek Michal CZE Ultima K. Lap Team 1982
10:15:00 6 Pavel junior Milda CZE Bez pedálu 2001
10:15:30 4 Pavel Jan CZE Bez Pedálů 1998
10:16:00 7 Theiner Ondřej CZE Ultima K. Lap Team 1994
10:16:30 5 Provod Ladislav CZE PSP KK Plzen 1968
10:17:00 3 Pelc Tomáš CZE Ultima k.lap Team 1989
10:17:30 2 Olšar Matyáš CZE KOSTKA Racing 1999
10:18:00 1 Kulka Michal CZE Ultima K.Lap Team 1982
10:18:30
10:19:00 28 Kráčmar Vlastimil CZE KOSTKA Racing z.s. 1974