5.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod

02.09.2017 Velké Poříčí (Náchod)

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

44km (muži, junioři)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / senioři [2] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 01:29:09 00:00 21:45 (1) 43:38 (2) 01:06:16 (2)
2 2 / senioři [1] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima k.lap Team 01:29:13 00:04 21:48 (2) 43:36 (1) 01:06:14 (1)
3 1 / junioři [3] Matyáš Olšar 1999 CZE KOSTKA Racing 01:30:47 01:38 22:11 (3) 45:35 (5) 01:08:25 (3)
4 3 / senioři [4] Jan Pavel 1998 CZE Bez Pedálů 01:31:08 01:59 22:17 (4) 45:35 (4) 01:08:26 (4)
5 4 / senioři [8] Ondřej Theiner 1994 CZE Ultima K. Lap Team 01:31:38 02:29 22:19 (5) 45:36 (6) 01:08:27 (5)
6 1 / masters muži [5] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK Plzen 01:32:03 02:54 22:21 (6) 45:34 (3) 01:08:39 (6)
7 2 / masters muži [6] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 01:35:39 06:30 23:08 (8) 47:02 (7) 01:11:11 (7)
8 2 / junioři [24] Miloš Pavel junior 2001 CZE Bez Pedálů 01:36:15 07:05 22:53 (7) 47:19 (8) 01:11:36 (8)
9 3 / masters muži [7] Alois Onderka 1969 CZE SKK Lipenští draci 01:36:41 07:32 23:13 (9) 47:19 (9) 01:11:38 (9)
10 4 / masters muži [9] Zdeněk Hercik 1976 CZE UNIKOSY 01:36:58 07:49 23:18 (13) 47:21 (10) 01:12:13 (11)

33km (ženy)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / juniorky [101] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 01:18:41 00:00 26:48 (1) 52:29 (1)
2 1 / masters ženy [103] Šárka Waldhauserová 1973 CZE BoKolobka tým Ostrava 01:19:56 01:14 26:49 (2) 53:03 (2)
3 1 / seniorky [109] Barbora Dvorská 1995 CZE KOBRA 01:20:24 01:43 26:50 (4) 53:31 (3)
4 2 / seniorky [102] Alena Legátová 1996 CZE KOBRA 01:20:34 01:52 26:51 (5) 53:32 (4)
5 2 / juniorky [104] Anet Morávková 2001 CZE KOSTKA Racing 01:21:49 03:08 26:50 (3) 54:18 (5)
6 3 / juniorky [108] Andrea Zbožková 2001 CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 01:22:10 03:28 26:51 (6) 54:23 (6)
7 1 / veteránky [105] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:23:33 04:52 27:07 (8) 55:04 (7)
8 3 / seniorky [106] Klára Bouda 1991 CZE KK Tachov 01:24:50 06:09 27:52 (9) 56:45 (9)
9 4 / seniorky [112] Gabriela Rainová 1988 CZE CHRTI Holoubkov 01:24:55 06:14 26:54 (7) 55:30 (8)
10 5 / seniorky [115] Blanka Bucňáková 1983 CZE BKG 01:26:15 07:34 28:34 (11) 57:32 (11)

22km (kadeti, kadetky)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kadeti [201] Matyáš Roman 2002 CZE 1KK Lipník nad Bečvou 56:47 00:00 26:49 (1)
2 2 / kadeti [202] Jakub Hercik 2003 CZE UNIKOSY 56:59 00:11 27:57 (2)

11km (žáci, hobby)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / hobby muži [251] Petr Šanc 1980 CZE sanc.cz 26:41 00:00
2 2 / hobby muži [292] Lukáš Hubka 1981 CZE AxitDoldy 27:00 00:18
3 3 / hobby muži [250] Martin Brož 1979 CZE Zadní Třebaň 27:14 00:32
4 4 / hobby muži [257] Tomáš Král 1982 CZE Sám 28:40 01:58
5 1 / hobby ženy [254] Jiřina Klímová 1978 CZE BoKolobka tým Ostrava 30:09 03:27
6 5 / hobby muži [252] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 30:09 03:27
7 1 / žáci [301] Matěj Hercik 2006 CZE UNIKOSY 31:29 04:47
8 6 / hobby muži [295] Jaromír Hanuš 1970 CZE MC Metuje 31:29 04:48
9 2 / hobby ženy [253] Pavla Trojancová 1987 CZE Zadní Třebaň 31:41 05:00
10 7 / hobby muži [293] Petr Bubák 1949 CZE Velké Poříčí 32:57 06:15

ultraveteráni 33km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / ultraveteráni [32] Jiří Jirák 1955 CZE Koloběžci Pardubice 01:22:09 00:00 26:54 (2) 54:19 (1)
2 2 / ultraveteráni [33] Jiri Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 01:22:36 00:26 26:52 (1) 54:24 (2)
3 3 / ultraveteráni [34] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 01:25:15 03:05 27:53 (3) 56:45 (3)