Rybnický MTB maraton

13.08.2016 Česká Třebová

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dlouhá celkem: 71, muzi : 68, zeny: 3, M18-29: 19, M30-39: 28, M40-49: 12, M50: 9, Z: 3 [html] [pdf]
krátká celkem: 28, muzi : 17, zeny: 11, MJ: 8, M: 9, ZJ: 3, Z18-39: 5, Z40: 3 [html] [pdf]

startovní listina dlouhá

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 71 účastníků ( 68 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M30-39 [1] Betlach Tomáš CZE Light Core 1983
M50 [2] Bureš Jiří CZE F-bike klub Sádek 1966
M30-39 [68] Čikl Miloš CZE Light core team 1983
M50 [62] Danesi Maurizio CZE Život na kole 1962
M30-39 [3] Dittrich Jiří CZE F-bike klub Sádek 1984
M50 [56] Doležel Josef CZE REGA team 1963
M18-29 [4] Doubek Tomáš CZE Cyklo Ski klub Polička 1987
M18-29 [5] Fikejz Jiří CZE Author-Enduroteam.cz 1990
M30-39 [6] Fliedr Jiří CZE F-bike klub Sádek 1980
M40-49 [7] Fojtík Martin CZE Los Brňos 1973
M40-49 [8] Gajda Jan CZE Praha 1968
M30-39 [9] Groulík František CZE SKPRIMAPOLIČKA 1980
M18-29 [60] Houdek Milan CZE 2V Bikers 1988
M30-39 [61] Houdek Vladimír CZE 2V Bikers 1979
Z [54] Chlíbková Daniela CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1967
M40-49 [59] Chlup Jiří CZE Rychnov 1970
M40-49 [58] Chlup Pavel CZE Rychnov 1973
M50 [70] Chudý Jindřich CZE Česká Třebová 1964
M30-39 [55] Japkovic Vasil Stoyka CZE Rotten Apple 1985
M30-39 [10] Javůrek Petr CZE Apache Loko Trutnov 1977
M18-29 [11] Jeník Jan CZE Záchlumí 1987
M30-39 [13] Jeřábek Ivo CZE Light Core 1982
M30-39 [12] jeřábek milan CZE Light core team 1979
M18-29 [14] Juříček Jakub CZE PBV MTB TEAM BRNO 1991
M30-39 [15] Kadrman Miloslav CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1981
M30-39 [16] Kestler Aleš CZE Yogi racing Ostrava 1981
M30-39 [71] Klacl Tomáš CZE Ústí nad Orlicí 1984
M18-29 [67] Klepárník David CZE Cyklo Sport Klepárník 1996
M40-49 [17] Klusák Rostislav CZE Dalečín 1976
M30-39 [18] Kopecký Lukáš CZE Hartman.cz 1978
M18-29 [19] Kubišta Michal CZE RCR Bike Team Č.Třebová 1990
M18-29 [20] Kuda Martin CZE Svitavy 1987
M50 [21] Kujan Miroslav CZE Kellys bikeranch team 1963
M40-49 [22] Kurz Vlastimil CZE Los Brňos 1973
M30-39 [65] Kyncl David CZE Light Core 1978
M30-39 [23] Landa Štěpán CZE Light Core 1981
M40-49 [66] Lašman Petr CZE Light Core 1970
M50 [24] Lederer Vladimír CZE Cyklo RD Pardubice 1962
M18-29 [25] Lidmila Martin CZE Cyklo Ski klub Polička 1998
M40-49 [26] Motyčka Martin CZE OCK 1971
M40-49 [27] Neugebauer Jiří CZE Bike Freaks Holice 1973
Z [28] Neumanová Martina CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1988
M30-39 [29] Novák Jiří CZE Ellizators a Tonnys bike team 1980
M30-39 [30] Novák Martin CZE Rudoltice 1986
M30-39 [57] Odehnal Martin CZE Dolní Újezd 1980
M18-29 [31] Papoušek Jan CZE Cyklo Ski klub Polička 1997
M30-39 [32] Pávek Lukáš CZE Sloupnice 1985
M30-39 [64] Pína Ondřej CZE Vella Team 1984
M18-29 [33] Plíhal Libor CZE Hejnice 1991
M30-39 [34] Procházka Tomáš CZE Polička 1986
M30-39 [35] Ryba Lukáš CZE BB Cyklosport Superior 1979
M50 [36] Rychetský Vladislav CZE BBBparts.com 1958
M40-49 [37] Sedláček Gamba CZE Auto Gamba 1969
Z [38] Sedláčková Kateřina CZE Bikerespect 1987
M18-29 [39] Schön Martin CZE CK Slovan M. Třebová 1989
M40-49 [40] Sirový Aleš CZE Bikeclub Svitavy 1970
M18-29 [69] Skotálek Jan CZE CHS Galen 1997
M50 [41] Spáčil Leopold CZE GIANT Brno 1959
M40-49 [42] Srnský Václav CZE F-bike klub Sádek 1973
M18-29 [53] Strýk Ondřej CZE Bike Team Nemile 1987
M18-29 [43] Šejnoha Jan CZE 1988
M30-39 [44] Široký Michal CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1979
M50 [45] Štěpaník Jiří CZE Moravec team 1965
M18-29 [46] Štěpaník Jiří CZE Moravec team 1997
M30-39 [47] Šumpík Stanislav CZE Bike Freaks Holice 1978
M18-29 [63] Tláskal Hynek CZE Cyklo Bendl 1999
M30-39 [48] Trávníček Jan CZE Kamenec u Poličky 1979
M18-29 [49] Vejda Michal CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1994
M30-39 [50] Vítek Jiří CZE Velo-sport Flach 1982
M30-39 [51] Vopařil Josef CZE První krok 1985
M18-29 [52] Záleský Milan CZE RCR Bike Team Č.Třebová 1992

startovní listina krátká

start ~ 11:10:00 , přihlášeno: 28 účastníků ( 17 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M [184] Beran Lukáš CZE GHOST team 1988
Z40 [199] Bezděková Ivana CZE Los Brňos 1974
Z18-39 [198] Bílková Eliška CZE CK Slovan M. Třebová 1991
M [196] Blaho Jiří CZE Libchavy 1996
MJ [197] Blaho Martin CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1999
M [177] Černý Jiří CZE Brno 1962
MJ [195] Doležal Jakub CZE S.V.D. 2000
Z18-39 [180] Doleželová Monika CZE REGA team 1983
MJ [182] Hájek Vojtěch CZE Cyklo Bendl 2000
MJ [193] Horníček Martin CZE S.V.D. 1999
MJ [194] Horníček Petr CZE S.V.D. 1999
M [173] Kleisner Pavel CZE Ostřetín 1964
MJ [179] Klusák Radim CZE Cyklo ski klub Polička 2000
MJ [172] Krč Tomáš CZE Prestige Cycling Team 2000
Z40 [192] Kubíková Zlata CZE Brno 1967
M [183] Neruda Michal CZE Česká třebová 1969
Z18-39 [174] Papáčková Adéla CZE Libchavy 1998
ZJ [191] Papoušková Martina CZE Cyklo Ski klub Polička 2002
MJ [190] Polák Marek CZE Domanín 1999
Z40 [189] Ráczová Milana CZE Brno 1966
M [188] Simon Marcel CZE Rybník 1972
ZJ [176] Šafářová Zuzana CZE Cyklo SKi klub Polička 2001
M [185] Šrámek Jan CZE Axion Orbit 1978
ZJ [178] Štefanová Kateřina CZE Bike Freaks 2001
M [175] Šulc Erik CZE Ústí nad Orlicí 1996
Z18-39 [187] Térová Veronika CZE S - Sport Hronov 1998
M [181] Vtípil Radek CZE GHOST team 1983
Z18-39 [186] Wittnerová Bronislava CZE Olomouc 1983