Rybnický MTB maraton

19.08.2018 Rybník (Česká Třebová)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

50km celkem: 48, muži : 47, ženy: 1, M19-29: 6, M30-39: 11, M40-49: 20, M50: 10, Z: 1 [html] [pdf]
30km celkem: 51, muži : 43, ženy: 8, MJ: 14, M: 29, ZJ: 1, Z19-39: 5, Z40: 2 [html] [pdf]

startovní listina 50km

start ~ 11:00:05 , přihlášeno: 48 účastníků ( 47 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M30-39 [52] Bartoš Tomáš CZE Sokol Klášterec 1985
M19-29 [1] Blaho Martin CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1999
M50 [42] Boštík Jiří CZE F - BIKE KLUB SÁDEK 1961
M40-49 [39] cvrkal Tomáš CZE aspire GT 1978
M40-49 [2] Dejdar Miroslav CZE Třebovice 1972
M50 [47] Doležel Josef CZE REGA team 1963
Z [48] Doleželová Monika CZE REGA team 1983
M40-49 [49] Doutnáč Jan CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1973
M50 [46] Fischer Petr CZE REGA team 1968
M30-39 [3] Groulík František CZE SK PRIMA Polička 1980
M30-39 [4] Havran Jiří CZE Litomyšl 1982
M40-49 [5] Hlavsa Jan CZE Ústí nad Orlicí 1974
M40-49 [6] Honig Milan CZE Litovel 1969
M40-49 [43] Hornych Vena CZE Kupkolo MTB Trilogy 1978
M30-39 [7] Hyneček Michal CZE Aspire SCM 1987
M50 [8] Chudý Jindřich CZE Česká Třebová 1964
M50 [9] Janda Petr CZE DK BIKESHOP Racing Team 1968
M40-49 [38] Jarůšek Josef CZE Spešov 1974
M50 [10] Karaba Zdeněk CZE KABA-SPORT Chotěboř 1967
M19-29 [11] Karlíček Jakub CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1999
M40-49 [12] Klusák Rostislav CZE Cyklo-Ski klub Polička 1976
M19-29 [13] Kočí Vít CZE Prestige cycling team 2000
M40-49 [14] Kopecký Lukáš CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1978
M40-49 [15] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
M50 [50] Král Petr CZE oftex oční klinika pardubice 1966
M30-39 [16] Kučera Milan CZE Polička 1983
M40-49 [41] kunst stanislav CZE bike sport uničov 1975
M50 [45] Kupka Roman CZE Havrani Hylváty 1967
M50 [ ] Kupka Roman CZE Havrani na kladě 1967
M30-39 [17] Kupsky Petr CZE Dolní Rožínka 1982
M19-29 [53] lux tomáš CZE BC Team 1993
M40-49 [19] Němec Luboš CZE Vokolek-cycling-team 1976
M40-49 [21] Novotný Radek CZE OCK Osík 1970
M40-49 [51] ondrášek roman CZE HAPE Sport Brno 1977
M30-39 [22] Pávek Lukáš CZE Sloupnice 1985
M30-39 [24] Pešek Michal CZE CK MTB Maraton Hlinsko 1983
M19-29 [23] Pešek Vojtěch CZE CK mtb Maraton Hlinsko 1989
M40-49 [40] Petrovský Marek CZE Loupežníci 1972
M40-49 [26] Rybka Tomáš CZE Česká Třebová 1974
M40-49 [27] Sirový Aleš CZE Bikeclub Svitavy 1970
M40-49 [29] Svoboda Pavel CZE Vokolek-cycling-team 1971
M30-39 [31] Šebrle Jiří CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1985
M40-49 [44] šilar radek CZE pornostar racing 1976
M30-39 [32] Široký Michal CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1979
M40-49 [33] Tošovský Jiří CZE Wolverine Racing 1978
M19-29 [34] Vejda Michal CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1994
M30-39 [35] Vodehnal Martin CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1980
M50 [36] Zadina Petr CZE KABA-SPORT Chotěboř 1968

startovní listina 30km

start ~ 11:10:10 , přihlášeno: 51 účastníků ( 43 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Z40 [260] bartoschková zuzana CZE oftex oční klinika pardubice 1964
M [226] Beran Lukáš CZE GHOST team 1988
M [201] Blaho Jiří CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1996
M [244] blažek tomáš CZE rybník 1978
MJ [203] Gaži Lukáš CZE Rybnik 171 2000
M [234] Hamerník Jaroslav CZE Česká Třebová 1973
M [240] Honig Radim CZE Bikecentrum Olomouc 1998
M [204] Hübl Pavel CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 1976
M [242] Chyba Jiří CZE Nutrend specialized 1979
M [238] klika daniel CZE česká třebová 1965
MJ [228] Klusák Radim CZE Cyklo ski klub Polička 2000
M [230] Kočí Jan CZE SK žamberk 1988
M [229] Kočí Roman CZE Potštejn 1965
MJ [205] Kočí Štěpán CZE Prestige cycling team 2002
M [202] Kolaja Jan CZE Svinibrod 1982
Z19-39 [233] Kopecká Jana CZE prestige cycling team 1979
MJ [206] Kovaříček Vojtěch CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 2002
M [239] krčmář jan CZE rybník 1992
M [207] Křivohlávek David CZE GHOST Team 1989
ZJ [227] Kyselová Denisa CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 2003
MJ [208] Machálek Adam CZE Chornice 2002
M [232] mašek lukáš CZE tikiracing pomezí 1976
MJ [249] Němec Matouš CZE Cyklo Ski klub Polička 2005
M [248] Němec Petr CZE Cyklo Ski klub Polička 1974
MJ [250] Němec Šimon CZE Cyklo Ski klub Polička 2002
Z19-39 [245] Neumanová Martina CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1988
M [209] Novak Martin CZE Rudoltice 1983
Z19-39 [247] Obstová Kateřina CZE SKP Duha Lanškroun 1999
M [210] Orlich Miroslav CZE Saltman 1948
M [211] Pelčarský Aleš CZE Hořice 1981
M [212] Petrnoušek Dominik CZE RockMachine-Cyklomax 1999
MJ [213] Pinkas Daniel CZE CYKLO-SKI klub Polička 2001
Z40 [214] Přibylová Dagmar CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 1971
M [237] rybka lukáš CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1985
M [262] Schenk Martin CZE Česká Třebová 1985
Z19-39 [215] Schmidtová Tereza CZE Pardubice 1991
M [231] Skalický Karel CZE Pewag 1962
MJ [216] Souček Vojtěch CZE Tatenice 2002
M [236] Srnský Václav CZE F-bike klub Sádek 1973
MJ [261] Svatoš Tomáš CZE Cyklo Ski klub Polička 2004
MJ [217] Svoboda Pavel CZE Vokolek-cycling-team 2003
M [218] Swaczyna Adam CZE NÁCHOD 1992
M [219] Šafář Martin CZE CYKLO SKI-klub Polička 1974
M [220] Šafařík Radim CZE Svitavy 1974
MJ [243] Šimek Jakub CZE Horní jelení 2001
MJ [246] Štěrba Oskar CZE Litomyšl 2003
M [235] Trávníček Petr CZE f-bike klub sádek 1980
M [223] Valenta Petr CZE SKI BIKE CENTRUM CZ 1966
MJ [224] Vítek Daniel CZE Česká Třebová 2002
M [241] Vopařil Josef CZE První krok 1985
Z19-39 [225] Zedníková Iveta CZE SKI BIKE CENTRUM CZ 1987