S koloběžkou pro zdraví

30.05.2015 Náchod [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 5, muzi : 3, zeny: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]
Předžáci celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Žáci 1 celkem: 14, muzi : 5, zeny: 9, Muži: 5, Ženy: 9 [html] [pdf]
Hobby závod celkem: 72, muzi : 45, zeny: 27, Muži: 45, Ženy: 27 [html] [pdf]
Kadeti celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Žáci 2 celkem: 19, muzi : 11, zeny: 8, Muži: 11, Ženy: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Odrážedla

start ~ 13:04:08

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [563] Vilém Vít 2010 CZE Egzoti 01:17 00:00
2 2 / Muži [545] Max Voltr 2012 CZE 01:21 00:04
3 1 / Ženy [542] Eliška Faltová 2011 CZE 01:21 00:04
4 3 / Muži [535] Adam Krtička 2012 CZE 01:27 00:10
5 2 / Ženy [504] Michaela Kráčmarová 2012 CZE KOSTKA Racing 01:42 00:25

výsledková listina Předžáci

start ~ 13:04:16

výsledková listina Žáci 1

start ~ 13:14:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [556] Michaela Morávková 2006 CZE 04:25 00:00
2 1 / Muži [592] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:37 00:12
3 2 / Ženy [561] Tina Barrow 2007 CZE Klub Koloběhu Lipník n.B. 04:40 00:15
4 3 / Ženy [505] Marie Šnoblová 2007 CZE sixteen 05:08 00:43
5 4 / Ženy [531] Dorota Brumlichová 2008 CZE Egzoti 05:08 00:43
6 2 / Muži [575] Vojtěch Vancl 2008 CZE 05:33 01:08
7 5 / Ženy [537] Anežka Staňková 2006 CZE 05:48 01:23
8 6 / Ženy [590] Sofie Lesyuk 2006 CZE 05:58 01:33
9 3 / Muži [540] Matyáš Klápště 2008 CZE 06:10 01:45
10 7 / Ženy [578] Laura Balner 2007 CZE 06:10 01:45
11 8 / Ženy [543] Veronika Faltová 2007 CZE 06:17 01:52
12 9 / Ženy [559] Anna Kožešníková 2007 CZE 06:21 01:56
13 4 / Muži [568] Jan Mareth 2008 CZE 06:25 02:00
14 5 / Muži [591] Oleksandr Khromey 2008 CZE 07:37 03:12

výsledková listina Hobby závod

start ~ 13:30:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [567] Marek Míl 2002 CZE Sportvisio 06:18 00:00
2 2 / Muži [546] Jan Moravec 2002 CZE JM Team Letohrad 07:22 01:04
3 3 / Muži [536] Antonín Staněk 2002 CZE 07:56 01:38
4 4 / Muži [520] Filip Medek 1997 CZE KOSTKA Racing 40:57 34:39
5 5 / Muži [509] Miroslav Ilovičný 1967 SVK 41:30 35:12
6 6 / Muži [600] Vena Hornych 1978 CZE MTB Trilogy 42:43 36:25
7 7 / Muži [526] Tomáš Strouhal 1974 CZE KOSTKA Racing 43:02 36:43
8 8 / Muži [519] Radim Kábrt 1971 CZE EKG team 43:14 36:55
9 9 / Muži [514] Jáchym Cenek 2002 CZE KOSTKA Racing 43:41 37:22
10 10 / Muži [521] Jakub Medek 2002 CZE KOSTKA Racing 43:45 37:27
11 11 / Muži [584] Martin Simon 1980 CZE 43:50 37:32
12 12 / Muži [507] Adam Balcar 1978 CZE CB Nové Město nad Metují 44:25 38:06
13 13 / Muži [560] René Medek 1974 CZE 44:46 38:28
14 14 / Muži [512] Petr Andrýsek 2001 CZE KOSTKA Racing 45:06 38:47
15 15 / Muži [527] Benjamin Vrbovský 2002 CZE KOSTKA Racing 45:37 39:18
16 16 / Muži [522] Jiří Plšek 1970 CZE 45:41 39:23
17 1 / Ženy [562] Eva Vítová 1975 CZE Egzoti 45:55 39:37
18 17 / Muži [547] Jakub Moravec 1999 CZE JM Team Letohrad 46:30 40:12
19 2 / Ženy [557] Hana Feistová 1998 CZE Jiskra Jaroměř 46:32 40:14
20 18 / Muži [577] Milan Kylar 1964 CZE 46:33 40:15
21 19 / Muži [518] Pavel Jirka 1969 CZE 46:38 40:20
22 3 / Ženy [579] Alena Pavlová 1986 CZE 47:08 40:50
23 20 / Muži [582] Martin Frána 1984 CZE Hydrometra 47:09 40:50
24 4 / Ženy [523] Tereza Poulíková 1997 CZE KOSTKA Racing 47:31 41:12
25 21 / Muži [510] Martin Kostelecký 1997 CZE 47:32 41:13
26 5 / Ženy [566] Jana Mílová 1972 CZE Sportvisio 48:04 41:46
27 22 / Muži [554] Jiří Bakeš 1962 CZE KOSTKA RACING 48:06 41:48
28 6 / Ženy [501] Romana Brumlichová 1976 CZE Egzoti 48:11 41:52
29 23 / Muži [525] Honza Stolín 1983 CZE SK hasičů KHk 48:30 42:11
30 24 / Muži [564] Matěj Trakal 1987 CZE Slacklinegentleman 48:41 42:23
31 25 / Muži [508] Jaromír Hanuš 1970 CZE 49:54 43:36
32 26 / Muži [511] Stanislav Mašek 1974 CZE 50:44 44:26
33 27 / Muži [586] Petr Šedivý 1990 CZE 50:57 44:39
34 28 / Muži [555] Vladislav Končický 1958 CZE Atletika Chrudim 51:47 45:28
35 7 / Ženy [570] Alena Marethová 1972 CZE 52:05 45:47
36 8 / Ženy [524] Lenka Rejtharová 1988 CZE jonny team 52:37 46:19
37 29 / Muži [569] Karel Mareth 1972 CZE 52:48 46:29
38 30 / Muži [534] Miroslav Čermák 1976 CZE tatry.cz 54:57 48:39
39 9 / Ženy [565] Radka Teichmanová 1993 CZE Slacklinegentleman 55:08 48:50
40 31 / Muži [550] Martin Balner 1974 CZE 57:07 50:48
41 10 / Ženy [548] Hana Režňáková 1970 CZE 57:23 51:04
42 11 / Ženy [549] Iveta Řezníčková 1988 CZE 58:19 52:00
43 12 / Ženy [588] Johana Ringelová 1991 CZE Ostudě čelem 59:00 52:42
44 32 / Muži [585] Věroslav Lipavský 1952 CZE 01:00:23 54:05
45 13 / Ženy [576] Hana Vanclová 1975 CZE 01:01:00 54:41
46 14 / Ženy [587] Eva Středová 1991 CZE Ostudě čelem 01:03:12 56:54
47 15 / Ženy [594] Gabriela Bílovská 1974 CZE 01:03:42 57:24
48 16 / Ženy [528] Zuzana Tylšová 1999 CZE Červený Kostelec 01:06:06 59:47
49 17 / Ženy [529] Renáta Tylšová 1979 CZE Sokol Náchod 01:09:55 01:03:36
50 18 / Ženy [515] Evelyn Haack 1961 GER 01:17:35 01:11:17
51 33 / Muži [513] Jiri Bejcek 1954 GER --- 01:17:39 01:11:21
52 34 / Muži [583] Tomáš Frána 1989 CZE Hydrometra 01:20:58 01:14:40
53 19 / Ženy [541] Milena Pivcová 1947 CZE 01:51:21 01:45:03
54 20 / Ženy [539] Lenka Klápšťová 1974 CZE 01:51:27 01:45:09
DNS / Ženy [211] Natálie Poláková 2000 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [227] Hana Řehová 2003 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [1014] Jakub Strouhal 2001 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [1015] Jan Kváš 2000 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [216] Daniel Bakeš 2005 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [1023] Jana Strouhalová 1974 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [63] Matěj Kosnar 1977 CZE Koloběžky Český ráj
DNS / Muži [217] Ondřej Baslar 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [228] Tomáš Sedlář 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [215] Renáta Andrýsková 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [220] Jakub Friblík 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [214] Natálie Struhárová 2001 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [24] miloš dvořák 1969 CZE
DNS / Muži [221] Marek Juřík 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [17] Jan Baďura 1987 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [1025] Filip Řeha 2001 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [213] Anna Strouhalová 2001 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [1018] Běla Pluháčková 1958 CZE Ultima K.lap Team

výsledková listina Kadeti

start ~ 13:32:18

výsledková listina Žáci 2

start ~ 13:43:25

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [580] Váša Liskovský 2009 CZE 03:19 00:00
2 2 / Muži [571] Filip Felkl 2009 CZE 03:21 00:02
3 1 / Ženy [503] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing 03:24 00:05
4 3 / Muži [573] Tomáš Hencl 2009 CZE 03:25 00:05
5 2 / Ženy [530] Sylvie Tylšová 2009 CZE 03:25 00:06
6 3 / Ženy [593] Monika Bílovská 2009 CZE 03:26 00:07
7 4 / Ženy [544] Emma Voltr 2009 CZE 03:27 00:08
8 4 / Muži [558] Mikuláš Snášel 2010 CZE 03:43 00:24
9 5 / Muži [538] Milan Popovňak 2009 CZE 03:49 00:30
10 6 / Muži [553] Vítek Horváth 2009 CZE 03:59 00:40
11 7 / Muži [532] Tadeáš Brumlich 2005 CZE Egzoti 04:07 00:48
11 5 / Ženy [533] Natálie Dvořáčková 2004 CZE 04:07 00:48
13 8 / Muži [581] Petr Liskovský 2004 CZE 04:15 00:55
14 9 / Muži [551] Tomáš Kuchyňa 2004 CZE 04:41 01:22
15 6 / Ženy [574] Ema Vanclová 2005 CZE 04:44 01:25
16 7 / Ženy [589] Aneta Nocarová 2003 CZE 04:54 01:34
17 10 / Muži [552] Lukáš Braha 2004 CZE 04:55 01:36
18 11 / Muži [572] Petr Hencl 2006 CZE 05:03 01:44
19 8 / Ženy [595] Linda Balner 2005 CZE 05:27 02:08