Fitness in-line závod O pohár starosty města Turnova - rozjížďky

21.05.2016 Turnov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

do 6 let - odrážedla, koloběžky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [87] Samuel Duck 2009 CZE CZE 00:26 00:00
2 2 / Muži [2] Josef Braier 2011 CZE CZE 00:34 00:08
3 1 / Ženy [53] Tereza Mladá 2012 CZE CZE 00:35 00:09
4 2 / Ženy [105] Eliška Hockeová 2010 CZE CZE 00:38 00:11
5 3 / Ženy [1] Bára Bartošová 2011 CZE CZE 00:38 00:11
6 3 / Muži [101] Daniel Holeček 2011 CZE CZE 00:42 00:16
7 4 / Muži [52] Ondřej Marek 2011 CZE CZE 00:46 00:19
8 4 / Ženy [50] Štěpánka Gruntová 2010 CZE CZE 00:48 00:21
9 5 / Ženy [51] Sarah Ellen Kopalová 2012 CZE CZE 00:52 00:25
10 6 / Ženy [54] Rozárie Röslerová 2011 CZE CZE 00:57 00:30

do 6 let - inline

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [56] Matouš Šrámek 2011 CZE CZE 00:34 00:00
2 2 / Muži [55] Tomáš Řeha 2010 CZE CZE 00:36 00:02
3 3 / Muži [4] Tobias Brunclík 2011 CZE CZE 00:39 00:05
4 4 / Muži [104] Antonín Marek 2010 CZE CZE 00:45 00:11
5 1 / Ženy [106] Tereza Řehová 2010 CZE CZE 00:59 00:25

7 - 8let, 1 kolo

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [14] Nikola Kučírková 2008 CZE CZE 01:34 00:00
(2) 1 / Ženy [7] Michaela Cidlinská 2009 CZE CZE 01:34 00:00
3 3 / Ženy [15] Aneta Marková 2008 CZE CZE 01:35 00:01
4 1 / Muži [63] Šimon Šrámek 2008 CZE CZE 01:38 00:04
5 2 / Muži [64] Michal Veselý 2008 CZE CZE 01:39 00:04
6 3 / Muži [5] Marek Antoň 2008 CZE CZE 01:39 00:04
7 4 / Ženy [57] Michaela Fáková 2009 CZE CZE 01:39 00:05
8 5 / Ženy [16] Tereza Marková 2008 CZE CZE 01:40 00:06
9 4 / Muži [10] Dominik Horáček 2008 CZE CZE 01:43 00:09
10 5 / Muži [60] David Kopal 2009 CZE CZE 01:44 00:09

9 - 10 let, 1 kolo

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [25] Ondřej Kučírek 2006 CZE CZE 01:23 00:00
2 2 / Muži [73] attila varga 2006 CZE CZE 01:24 00:00
3 1 / Ženy [20] Kateřina Brunclíková 2006 CZE CZE 01:25 00:01
4 3 / Muži [69] Vojtěch Košek 2007 CZE CZE 01:33 00:09
5 4 / Muži [19] Jan Bartoš 2006 CZE KCPivovarVratislavice 01:33 00:09
6 2 / Ženy [27] Veronika Marková 2006 CZE CZE 01:35 00:11
7 3 / Ženy [28] Tereza Pažoutová 2007 CZE CZE 01:36 00:12
(8) 3 / Ženy [29] Anna Schneiderová 2006 CZE CZE 01:36 00:12
9 5 / Ženy [21] Lucie Cidlinská 2007 CZE CZE 01:37 00:13
10 6 / Ženy [95] Klára Jandová 2006 CZE CZE 01:39 00:15

11 - 12 let, 2 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [34] Anna Adamová 2005 CZE CZE 02:37 00:00 01:15
2 2 / Ženy [35] Veronika Barabášová 2005 CZE CZE 02:57 00:20 01:24
3 1 / Muži [76] Aleš koňák 2005 CZE CZE 02:59 00:21 01:29
4 3 / Ženy [40] Aneta Miklová 2004 CZE CZE 03:01 00:23 01:31
5 2 / Muži [42] Patrik SVĚTLÍK 2005 CZE CZE 03:07 00:29 01:31
6 4 / Ženy [45] Anna Marie Živná 2004 CZE CZE 03:10 00:32 01:35
7 5 / Ženy [79] zuzana Vacátková 2005 CZE CZE 03:10 00:32 01:37
8 6 / Ženy [90] Eliška Šuláková 2004 CZE CZE 03:10 00:33 01:35
9 3 / Muži [74] Štěpán Bakeš 2005 CZE CZE 03:11 00:33 01:33
10 7 / Ženy [44] Adriana Žitníková 2004 CZE CZE 03:13 00:35 01:41

13 - 14 let, 2 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

15 - 99 let, 2 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [81] Martin Kopal 1977 CZE CZE 02:26 00:00 01:13
2 2 / Muži [103] josé jiránek 1991 CZE CZE 02:39 00:13 01:18
3 3 / Muži [49] Petr SVĚTLÍK 1974 CZE CZE 02:52 00:26 01:22
4 4 / Muži [94] Michal Janda 1977 CZE CZE 02:54 00:28 01:23
5 1 / Ženy [88] Romana Kohoutová 1981 CZE CZE 03:02 00:36 01:31
6 2 / Ženy [86] Adéla Vostradská 1993 CZE CZE 03:04 00:37 01:25
7 3 / Ženy [92] Zuzana Richterová 1979 CZE CZE 03:06 00:39 01:32
8 4 / Ženy [102] Romana Švitorková 1992 CZE CZE 03:19 00:52 01:32
9 5 / Ženy [89] Dagmar Aissi 1981 CZE CZE 03:25 00:58 01:41
10 6 / Ženy [84] Iva Šerpánová 1992 CZE CZE 03:33 01:07 01:43

odrážedla A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [53] Tereza Mladá 2012 CZE CZE 00:35 00:00
2 2 / Ženy [105] Eliška Hockeová 2010 CZE CZE 00:38 00:02
3 3 / Ženy [1] Bára Bartošová 2011 CZE CZE 00:38 00:02
4 4 / Ženy [50] Štěpánka Gruntová 2010 CZE CZE 00:48 00:12
5 5 / Ženy [51] Sarah Ellen Kopalová 2012 CZE CZE 00:52 00:16
6 6 / Ženy [54] Rozárie Röslerová 2011 CZE CZE 00:57 00:21

odrážedla B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [87] Samuel Duck 2009 CZE CZE 00:26 00:00
2 2 / Muži [2] Josef Braier 2011 CZE CZE 00:34 00:08
3 3 / Muži [101] Daniel Holeček 2011 CZE CZE 00:42 00:16
4 4 / Muži [52] Ondřej Marek 2011 CZE CZE 00:46 00:19

7 - 8let, 1 kolo A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [7] Michaela Cidlinská 2009 CZE CZE 01:34 00:00
2 2 / Ženy [57] Michaela Fáková 2009 CZE CZE 01:39 00:05
3 3 / Ženy [6] Markéta Braierová 2009 CZE CZE 01:50 00:16
4 4 / Ženy [12] Aneta Hrazdirová 2008 CZE CZE 01:51 00:16
5 5 / Ženy [58] Veronika Hockeová 2008 CZE CZE 02:18 00:44

7 - 8let, 1 kolo B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [5] Marek Antoň 2008 CZE CZE 01:39 00:00
2 2 / Muži [10] Dominik Horáček 2008 CZE CZE 01:43 00:04
3 3 / Muži [9] Filip Holubka 2008 CZE CZE 01:48 00:08
4 4 / Muži [59] Lukáš Holeček 2009 CZE CZE 01:50 00:11
5 5 / Muži [8] Šimon Fichtner 2008 CZE CZE 02:06 00:27

7 - 8let, 1 kolo C

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [14] Nikola Kučírková 2008 CZE CZE 01:34 00:00
2 2 / Ženy [15] Aneta Marková 2008 CZE CZE 01:35 00:01
3 3 / Ženy [16] Tereza Marková 2008 CZE CZE 01:40 00:06
4 4 / Ženy [13] Kristýna Kopková 2009 CZE CZE 02:10 00:35
5 5 / Ženy [61] Kateřina Mládková 2009 CZE CZE 03:47 02:13

7 - 8let, 1 kolo D

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [60] David Kopal 2009 CZE CZE 01:44 00:00
2 2 / Muži [17] Matouš Mikl 2008 CZE CZE 01:47 00:03
3 3 / Muži [11] Kuba Horáček 2008 CZE CZE 01:49 00:05
4 4 / Muži [85] Nathan Mungo Marek 2009 CZE CZE 01:50 00:06
5 5 / Muži [96] Štěpán Janda 2008 CZE CZE 02:04 00:19

7 - 8let, 1 kolo E

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [18] Adéla Štejfová 2009 CZE CZE 02:32 00:00
2 2 / Ženy [65] Laura Vrbatová 2009 CZE CZE 02:37 00:05
(3) 2 / Ženy [107] Mia Mizerová 2009 CZE CZE

7 - 8let, 1 kolo F

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [63] Šimon Šrámek 2008 CZE CZE 01:38 00:00
2 2 / Muži [64] Michal Veselý 2008 CZE CZE 01:39 00:00
3 3 / Muži [62] Ondřej Plecháček 2008 CZE CZE 01:48 00:09
4 4 / Muži [91] Matěj Richter 2009 CZE CZE 02:02 00:24

9 - 10 let, 1 kolo A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [19] Jan Bartoš 2006 CZE KCPivovarVratislavice 01:33 00:00
2 2 / Muži [68] Michal Grunt 2007 CZE CZE 01:43 00:09
3 3 / Muži [23] Jan Holubka 2006 CZE CZE 01:46 00:12
4 4 / Muži [66] Lukáš Bradna 2006 CZE CZE 01:55 00:22
5 5 / Muži [22] Samuel Flégr 2006 CZE CZE 02:13 00:40

9 - 10 let, 1 kolo B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [20] Kateřina Brunclíková 2006 CZE CZE 01:25 00:00
2 2 / Ženy [21] Lucie Cidlinská 2007 CZE CZE 01:37 00:12
3 3 / Ženy [95] Klára Jandová 2006 CZE CZE 01:39 00:13
4 4 / Ženy [67] Barbora BUCKOVÁ 2007 CZE CZE 01:40 00:14
5 5 / Ženy [97] Jana Jankajová 2006 CZE CZE 01:57 00:31

9 - 10 let, 1 kolo C

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [25] Ondřej Kučírek 2006 CZE CZE 01:23 00:00
2 2 / Muži [73] attila varga 2006 CZE CZE 01:24 00:00
3 3 / Muži [69] Vojtěch Košek 2007 CZE CZE 01:33 00:09
4 4 / Muži [93] Lukáš Lazar 2007 SVK CZE 01:45 00:21
5 5 / Muži [71] Jakub Mládek 2007 CZE Silvini Madshus team 01:57 00:33

9 - 10 let, 1 kolo D

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [27] Veronika Marková 2006 CZE CZE 01:35 00:00
2 2 / Ženy [28] Tereza Pažoutová 2007 CZE CZE 01:36 00:01
(3) 2 / Ženy [29] Anna Schneiderová 2006 CZE CZE 01:36 00:01
4 4 / Ženy [70] Kristýna Mladá 2007 CZE CZE 01:39 00:04
5 5 / Ženy [72] Sára Schindlerová 2006 CZE CZE 01:46 00:11

9 - 10 let, 1 kolo E

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [31] Gabriela Vomáčková 2006 CZE CZE 01:42 00:00
2 2 / Ženy [32] Alena Vrbatová 2006 CZE CZE 01:49 00:07
3 3 / Ženy [30] ROZÁLIE SZALAY 2006 CZE CZE 01:53 00:10
4 1 / Muži [33] Vojtěch Zdeněk 2006 CZE CZE 02:01 00:19

11 - 12 let, 2 kola A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [34] Anna Adamová 2005 CZE CZE 02:37 00:00 01:15
2 2 / Ženy [35] Veronika Barabášová 2005 CZE CZE 02:57 00:20 01:24
3 3 / Ženy [36] Adéla Fichtnerová 2005 CZE CZE 03:13 00:35 01:36
4 4 / Ženy [100] Kristýna Harišová 2004 CZE CZE 03:26 00:49 01:38
5 5 / Ženy [99] Magdaléna Harišová 2005 CZE CZE 03:36 00:58 01:42

11 - 12 let, 2 kola B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [76] Aleš koňák 2005 CZE CZE 02:59 00:00 01:29
2 2 / Muži [74] Štěpán Bakeš 2005 CZE CZE 03:11 00:11 01:33
3 3 / Muži [75] Milan Fák 2005 CZE CZE 03:15 00:15 01:33
4 4 / Muži [37] Tomáš Hrazdira 2005 CZE CZE 03:42 00:42 01:47
5 5 / Muži [98] Pavael Jankaj 2005 CZE CZE 04:00 01:01 01:53

11 - 12 let, 2 kola C

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [40] Aneta Miklová 2004 CZE CZE 03:01 00:00 01:31
2 2 / Ženy [90] Eliška Šuláková 2004 CZE CZE 03:10 00:09 01:35
3 3 / Ženy [77] Petra Marková 2005 CZE CZE 03:14 00:13 01:33
4 4 / Ženy [39] Viktoria Kernova 2004 CZE CZE 03:19 00:18 01:35
5 5 / Ženy [38] Leontýna Jirošová 2005 CZE CZE 03:49 00:48 01:51

11 - 12 let, 2 kola D

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [42] Patrik SVĚTLÍK 2005 CZE CZE 03:07 00:00 01:31
2 2 / Muži [41] Jan Pažout 2005 CZE CZE 03:14 00:07 01:32
3 3 / Muži [43] Kristián Vrbata 2004 CZE CZE 03:46 00:39 01:47
4 4 / Muži [78] Filip Řeha 2005 CZE CZE 03:55 00:48 01:50

11 - 12 let, 2 kola E

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [45] Anna Marie Živná 2004 CZE CZE 03:10 00:00 01:35
2 2 / Ženy [79] zuzana Vacátková 2005 CZE CZE 03:10 00:00 01:37
3 3 / Ženy [44] Adriana Žitníková 2004 CZE CZE 03:13 00:03 01:41
4 4 / Ženy [80] Linda Vrbatová 2005 CZE CZE 03:48 00:38 01:53

13 - 99 let, 2 kola A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [88] Romana Kohoutová 1981 CZE CZE 03:02 00:00 01:31
2 2 / Ženy [92] Zuzana Richterová 1979 CZE CZE 03:06 00:03 01:32
3 3 / Ženy [89] Dagmar Aissi 1981 CZE CZE 03:25 00:22 01:41
4 4 / Ženy [46] Andrea Karásková 2003 CZE CZE 03:36 00:33 01:45
5 5 / Ženy [82] Marta Kopalová 1947 CZE CZE 04:45 01:42 02:10

13 - 99 let, 2 kola B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [81] Martin Kopal 1977 CZE CZE 02:26 00:00 01:13
2 2 / Muži [103] josé jiránek 1991 CZE CZE 02:39 00:13 01:18
3 3 / Muži [94] Michal Janda 1977 CZE CZE 02:54 00:28 01:23
4 4 / Muži [83] Jan Řeha 1978 CZE CZE 03:58 01:31 01:58
5 5 / Muži [48] Tomáš Horáček 1977 CZE CZE 04:00 01:33 01:58

13 - 99 let, 2 kola C

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [49] Petr SVĚTLÍK 1974 CZE CZE 02:52 00:00 01:22
2 1 / Ženy [86] Adéla Vostradská 1993 CZE CZE 03:04 00:11 01:25
3 2 / Ženy [102] Romana Švitorková 1992 CZE CZE 03:19 00:26 01:32
4 3 / Ženy [84] Iva Šerpánová 1992 CZE CZE 03:33 00:41 01:43
5 2 / Muži [47] Jindřich Šimice 2003 CZE CZE 03:54 01:01 01:56