Memoriál Václava Vele 2016

14.08.2016 Železný Brod [CZ]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

ELM     celkem: 97, muzi : 88, zeny: 9, M: 5, A-M30: 12, B-M40: 15, C-M50: 16, D-M60: 21, E-M70: 19, C-Z: 1, C-Z30: 1, D-Z40: 4, E-Z60: 3 [html] [pdf]
příchozí     celkem: 54, muzi : 50, zeny: 4, Kadeti: 9, Junioři: 1, Muži do 39: 14, Muži nad 40: 26, Kadetky: 0, Juniorky: 0, Ženy: 4 [html] [pdf]

startovní listina ELM

start ~ 10:30:00 , přihlášeno: 97 účastníků ( 88 mužů, 9 žen)

kategorie # start jméno stát tým/klub/obec ročník
A-M30 [150] 11:16:30 Baier Jiří CZE Velosport Domažlice\r 1984
E-M70 [828] 10:32:30 BEČKA Václav CZE CK Lokomotiva Pardub...\r 1946
A-M30 [152] 11:16:00 BENEŠ Petr CZE CYKLOKROS MILOVICE\r 1979
D-M60 [765] 10:42:00 Beránek Petr CZE Johnson Controls a.š\r 1952
D-M60 [709] 10:51:00 Bien Miroslav CZE KC Pivovar Vratislav...\r 1947
E-M70 [824] 10:34:30 Bláha Bohuslav CZE SKC Pečky\r 1943
C-M50 [585] 10:55:00 Blažek Pavel CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1957
C-M50 [581] 10:56:30 Boštík Jiří CZE Collm racing team\r 1961
A-M30 [174] 11:14:30 Bradna Václav CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1980
D-M60 [763] 10:42:30 Čapek Jiří CZE TJ KOVO Praha\r 1950
B-M40 [428] 11:03:00 Dlab Jaroslav CZE SSC Železný Brod\r 1969
A-M30 [202] 11:11:30 Dobiášovský Pavel CZE TJ Jiskra N. Bydžov\r 1981
C-Z [551] 11:02:30 Dubnová Jana CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1990
E-M70 [800] 10:41:00 Fiřt František CZE TJ. stadion Louny\r 1945
E-M70 [826] 10:33:30 Frič Miroslav CZE Slavia Karlovy Vary\r 1946
B-M40 [394] 11:04:30 Guse Michal CZE TJ KOVO Praha\r 1976
E-M70 [821] 10:35:30 Gyra František CZE Moto Kolo BC Litvíno...\r 1941
C-M50 [568] 10:58:30 Hájek Stanislav CZE CSK Markus\r 1960
D-M60 [724] 10:48:00 Hampl Jaromír CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1954
C-M50 [557] 11:01:00 Havrda Rudolf CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1957
D-Z40 [714] 10:50:30 Hodáňová Jitka CZE SK Prima Polička\r 1975
E-M70 [827] 10:33:00 Hoffmann Augustin CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1943
C-M50 [555] 11:01:30 Holas Jiří CZE Cyklo Point Jičín\r 1958
E-M70 [815] 10:37:00 Horáček Karel CZE Kbely Cycling Team\r 1942
B-M40 [366] 11:08:30 Hruška Jan CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1969
A-M30 [186] 11:13:00 HUŠEK MARTIN CZE SSC Železný Brod\r 1979
D-M60 [708] 10:51:30 Charvát František CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1948
C-M50 [572] 10:58:00 Jelínek Vladimír CZE SK Cyklosport Kern\r 1957
C-M50 [562] 10:59:00 Jeřábek Petr CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1966
E-Z60 [804] 10:39:30 Ježková Věra CZE TJ Slavia K. Vary\r 1955
E-M70 [820] 10:36:00 Karásek Zdeněk CZE Collm racing team\r 1936
D-M60 [762] 10:43:00 Killinger Ludvík CZE Cyklo Team Killi\r 1954
A-M30 [198] 11:12:00 Killinger Ludvík CZE Cyklo Team Killi\r 1977
C-M50 [584] 10:55:30 Kleiner Robert CZE LAWI GRANFONDO\r 1966
A-M30 [176] 11:14:00 Klejna Petr CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1980
B-M40 [379] 11:06:30 Koďousek Daniel CZE SKC Pečky\r 1971
D-M60 [758] 10:43:30 Kohoutek Pavel CZE TJ Jiskra N. Bydžov\r 1954
E-M70 [807] 10:38:30 Koloc Josef CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1943
E-M70 [805] 10:39:00 Kopal Zdeněk CZE TJ Plamen Chodov\r 1945
B-M40 [361] 11:09:00 Kopr Karel CZE KC Slavia Praha\r 1973
M [38] 11:17:00 Kozák Matouš CZE ZPcyklo PROOFY Corra...\r 1998
C-M50 [605] 10:54:00 Krummer Radoslav CZE Slavia Karlovy Vary\r 1958
M [16] 11:17:30 Krupička Vlastimil CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1990
D-M60 [718] 10:50:00 Kubín Igor CZE CSK Markus\r 1951
C-M50 [560] 10:59:30 Kudrnac Miloslav CZE Cyklo Point Jičín\r 1961
B-M40 [350] 11:10:30 Landa František CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1974
D-M60 [746] 10:46:00 Lehotský Jiří CZE CUBECykloŠpicarJilemnice 1948
A-M30 [196] 11:12:30 Malík Tomáš CZE SSC Železný Brod 1984
D-M60 [700] 10:53:30 Malinský František CZE KAH sport Vrchlabí\r 1949
D-M60 [723] 10:48:30 Mařík Pavel CZE SK Cyklo Kladno\r 1954
E-M70 [825] 10:34:00 Mattuš Milan CZE Cyklo Pokr Pardubice\r 1937
E-M70 [808] 10:38:00 Michel Herbert CZE Kola Brabec Rumburk\r 1943
D-Z40 [719] 10:49:30 Mikšovská Alena CZE CSK Markus\r 1960
D-M60 [706] 10:52:30 Mlátek Antonín CZE TJ KOVO Praha\r 1949
D-M60 [769] 10:41:30 Mojžíš Jaromír CZE Jízdní kola Mojžíš\r 1954
E-Z60 [833] 10:30:30 Mojžíšová Jaroslava CZE Jízdní kola Mojžíš\r 1955
M [8] 11:18:00 Nechanický Jakub CZE SSC Železný Brod\r 1989
E-Z60 [829] 10:32:00 NĚMCOVÁ Libuše CZE CK Lokomotiva Pardub...\r 1943
M [381] 11:06:00 Nováček Petr CZE Chlumec nad Cidlinou 2006
E-M70 [830] 10:31:30 Novák Milan CZE LAWI GRANFONDO\r 1946
E-M70 [831] 10:31:00 Novák Petr CZE Masterteam Loko Prah...\r 1942
C-M50 [578] 10:57:00 Novák Vladimír CZE Sportovní klub MS Au...\r 1963
D-M60 [751] 10:45:30 PAVLAS Josef CZE CK Lokomotiva Pardub...\r 1952
B-M40 [392] 11:05:00 Petr Pavel CZE CK Lokomotiva Pardub...\r 1969
C-M50 [558] 11:00:30 Prager Karel CZE CK Vinohradské šlapk...\r 1963
E-M70 [812] 10:37:30 Prach Karel CZE SK Cyklosport Kern\r 1946
M [2] 11:18:30 Průcha Bedřich CZE Cykloservex - DURATE... 1973
D-Z40 [726] 10:47:30 Pultarová Kateřina CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1967
B-M40 [410] 11:04:00 Rauschert Jan CZE AC Sparta Praha cycl...\r 1976
B-M40 [378] 11:07:00 Reichelt Rudolf CZE Sportovní klub MS Au...\r 1971
B-M40 [353] 11:09:30 Rydval Michal CZE CK Vinohradské šlapk...\r 1974
D-M60 [752] 10:45:00 RYS Miloslav CZE CK Lokomotiva Pardub...\r 1949
C-M50 [593] 10:54:30 Řiha Josef CZE Masterteam Loko Prah...\r 1959
B-M40 [377] 11:07:30 Semerád Josef CZE Sportovní klub MS Au...\r 1969
E-M70 [801] 10:40:30 Schneider Hans CZE Berlin1888 1941
C-Z30 [574] 10:57:30 Simonová Monika CZE Cyklotrénink František Trkal 1985
C-M50 [554] 11:02:00 Strnad Ivo CZE BMC Racing\r 1964
E-M70 [823] 10:35:00 ŚTURC Miloslav CZE SKC Pečky\r 1939
D-M60 [705] 10:53:00 Svárovský Stanislav CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1954
D-M60 [707] 10:52:00 Šorm Petr CZE Kovo Praha\r 1950
E-M70 [803] 10:40:00 Šustr Miloslav CZE Collm racing team\r 1945
B-M40 [352] 11:10:00 Švarc Radek CZE SK Maxbike Ostrava\r 1971
E-M70 [816] 10:36:30 TRSEK Václav CZE Kbely Cycling Team\r 1942
A-M30 [211] 11:45:30 Turáň Petr CZE Bohemie Nový Bor 1982
B-M40 [417] 11:03:30 Urbanec David CZE Eleven Mercedes Mita...\r 1970
D-M60 [753] 10:44:30 Uttendorfský Vladislav CZE CK Lokomotiva Pardub...\r 1950
B-M40 [391] 11:05:30 Valeš Jan CZE Cyklo Team Killi\r 1970
D-M60 [755] 10:44:00 Vancl František CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1949
B-M40 [373] 11:08:00 Vávra Jaroslav CZE SSC Železný Brod\r 1970
D-Z40 [733] 10:46:00 Vávrová Lenka CZE SSC Železný Brod\r 1973
A-M30 [165] 11:15:00 Veselý Pavel CZE Sportovní klub MS Au...\r 1981
C-M50 [582] 10:56:00 Vlček Ladislav CZE Collm racing team\r 1961
D-M60 [729] 10:47:00 Vokatý Vladimír CZE SKC Pečky\r 1948
C-M50 [559] 11:00:00 Wűrz Martin CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1963
D-M60 [721] 10:49:00 Zelenka Václav CZE SK Cyklosport Kern\r 1952
A-M30 [179] 11:13:30 Zeman Aleš CZE SSC Železný Brod\r 1980
A-M30 [161] 11:15:30 Živný Miroslav CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1982

startovní listina příchozí

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 54 účastníků ( 50 mužů, 4 žen)

kategorie # start jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži do 39 [28] 11:29:30 Bartoš David CZE Železný Brod 1986
Muži nad 40 [48] 11:39:00 Boudík Jiří CZE Zásada 1951
Kadeti [56] 11:43:00 Bříza Ondřej CZE CK Gruppetto 2000
Muži nad 40 [46] 11:38:00 Ďoubalík Pavel CZE 1976
Muži nad 40 [47] 11:38:30 Ďoubalík Pavel CZE Cyklo Vysoké 1949
Muži nad 40 [60] 11:45:00 Drška Milan CZE KC Pivovar Vratislavice 1951
Muži nad 40 [54] 11:42:00 Drška Vladimír CZE KCPivovarVratislavice 1947
Muži nad 40 [49] 11:39:30 Forman Tomáš CZE Tommbike 1968
Muži nad 40 [6] 11:20:30 Hanus Miroslav CZE Sportovní klub MS Auto 1951
Muži do 39 [52] 11:41:00 Háze Martin CZE COOLTURISTIKA.CZ 1985
Muži nad 40 [32] 11:31:30 Hodáň Petr CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1968
Kadeti [5] 11:20:00 Holec Miloš CZE SK MS Auto 2002
Muži do 39 [1] 10:30:00 Hudský Luděk CZE SSC Železný Brod 1978
Kadeti [37] 11:34:00 Chlum Matyáš CZE Jesenný 2004
Muži do 39 [18] 11:25:00 Chlupáč Jan CZE SSCŽeleznýBrod 1994
Junioři [31] 11:31:00 Jakoubek Tomáš CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 1999
Muži nad 40 [50] 11:40:00 Jareš Martin CZE Amulet Rohozec 1972
Muži do 39 [21] 11:26:30 Kafka Libor CZE BC Sport Semily 1979
Muži nad 40 [29] 11:30:00 Kopka Jan CZE Jablonec nad Nisou 1963
Kadeti [25] 11:28:00 Koudelka Dominik CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 2000
Muži nad 40 [11] 11:22:30 Kurfiřt Jiří CZE Bratříkov 1968
Ženy [40] 11:35:00 Loubková Ivana CZE ROHOZEC AMULET TEAM 1980
Muži do 39 [7] 11:21:00 Lubas Matouš CZE SSC Železný Brod 1991
Kadeti [26] 11:28:30 Majšajdr Jaroslav CZE SSC Železný Brod 2002
Muži do 39 [19] 11:25:30 Maruška Jindra CZE Triatlon Jablonec 1979
Muži do 39 [51] 11:40:30 Mašek Jan CZE Železný Brod 1990
Muži nad 40 [9] 11:21:30 Matoušek Jaroslav CZE Matti SB 1967
Ženy [58] 11:44:00 Mikulášová Lenka CZE Eleven Mercedes Mitas Team 1984
Muži nad 40 [45] 11:37:30 Minár Miloš CZE Hosťovce 1960
Muži nad 40 [14] 11:24:00 Motlík Vlastimil CZE Železný Brod 1950
Muži nad 40 [41] 11:35:30 Náhlovský Aleš CZE Cyklo Šonský 1957
Muži nad 40 [24] 11:27:30 Nechutný Jan CZE Sokol Malá Skála 1974
Muži do 39 [10] 11:22:00 Novotný Jan CZE AC Lomnice 1986
Kadeti [27] 11:29:00 Novotný Václav CZE Hrádek nad Nisou 2000
Ženy [59] 11:44:30 Palová Iva CZE TJ Hrubá Horka 1960
Muži nad 40 [23] 11:27:00 Pavlas Ondřej CZE Kolokrám 1969
Kadeti [43] 11:36:30 Pechout Matěj CZE Cyklo Benda 2001
Kadeti [55] 11:42:30 Podmanický Tomáš CZE CK Grupetto 2000
Muži nad 40 [36] 11:33:30 Polák Kamil CZE Cyklo Kampo Turnov 1968
Ženy [39] 11:34:30 Preislerová Monika CZE Železný Brod 1971
Muži nad 40 [4] 11:19:30 Sauer Tomáš CZE Sokol Spořilov 1973
Muži do 39 [30] 11:30:30 Schwarz Radek CZE NKT KABLO cycling team 2 1981
Muži do 39 [57] 11:43:30 Slavíček Jan CZE Forbidden 1984
Muži nad 40 [44] 11:37:00 Svoboda Jan CZE SILVINI MADSHUS team 1966
Muži nad 40 [35] 11:33:00 Šikola Miloš CZE TJ AutobrzdyJablonecn.N. 1957
Muži nad 40 [20] 11:26:00 Šimon Ivo CZE KČC BC Sport Semily 1961
Muži nad 40 [34] 11:32:30 Špulák Ladislav CZE KC Pivovar Vratislavice 1949
Muži nad 40 [33] 11:32:00 Tichý Ladislav CZE KC Pivovar Vratislavice 1953
Muži nad 40 [42] 11:36:00 Vavřich Luděk CZE Železný Brod 1951
Muži do 39 [53] 11:41:30 Vele Václav CZE SSC Železný Brod 1978
Muži nad 40 [12] 11:23:00 Voňka Jiří CZE Apache Loko Trutnov 1954
Muži do 39 [3] 11:19:00 Zahradník Petr CZE Železný Brod 1984
Kadeti [13] 11:23:30 Žilík Jan CZE Železný Brod 2002
Muži do 39 [17] 11:24:30 Živný Pavel CZE KCL Kooperativa-Svijany 1987

start times