Sudety MTB Challenge 2012

22.07.2012 - 27.07.2012 Region Sudety

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Standard celkem: 231, muži : 207, ženy: 24, M1: 2, M2: 70, M3: 77, M4: 46, M5: 8, M6: 4, K2: 9, K3: 6, K4: 9 [html] [pdf]

startovní listina Standard

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 231 účastníků ( 207 mužů, 24 žen) Cena za paket STANDARD za jednu osobu: do 31.03.2012 - 4500 CZK, do 31.04.2012 - 5200 CZK, do 31.05.2012 - 5900 CZK, do 10.07.2012 - 7000 CZK.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M2 [ ] Adamkiewicz Mateusz POL Medicycling Team 1988
M3 [ ] Aster Jaroslav CZE Trutnov 1981
M2 [ ] Bałazy Maciej POL Sudety MTB Challenge 1983
M4 [ ] Baranovskis Guntars LVA Latvian Senior Team 1968
M2 [ ] BATLLE SERGI ESP EL MALLOL 1982
M2 [ ] Baytsur Roman RUS redBike 1989
M3 [ ] Bereźnicki Piotr POL Optyk-Okular 1978
M3 [ ] Bergmann Harald AUT APFELBERG 1977
M5 [ ] Bertels Marc BEL Reditech 1961
M2 [ ] Bik Miłosz POL BRIKO TRAILteam 1988
M2 [ ] Bolius Łukasz POL WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1987
K4 [ ] BOMBAERT SABINE BEL Smart Cycling Team 1971
K2 [ ] Borowik Małgorzata POL Gomola Trans Airco 1982
M3 [ ] Brun Pedersen Lasse DNK HMTBK SRAM 1974
M2 [ ] Brynjólfsson Kári Brynjólfsson ISL Copenhagen 1988
M2 [ ] Budko Mikhail RUS Multi-Team 1986
M2 [ ] Bukashin Dmitry RUS Veloprobeg.ru 1982
M2 [ ] Bychkov Aleksandr RUS Multi-Team 1985
M2 [ ] Całka Piotr POL Polski Klub MTB 1983
M2 [ ] Castrillon Jose Villanueva ESP PINyPON Asturias 1983
M4 [ ] CODONY BATLLE JORDI ESP RENAULT OLOT 1964
M4 [ ] collell jordi ESP CC PEDAL TER 1970
M4 [ ] Compta Soms Jordi ESP Olot (Girona) 1966
M4 [ ] Cubina Victor ESP CC PEDAL TER 1969
M4 [ ] Čada Tomas CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
M3 [ ] de cruz jordà xevi ESP volcanolimits.com 1977
M3 [ ] de Meulenaer Pascal BEL Born 2 Bike 1972
M3 [ ] de Meulenaer Pascal BEL Born 2 Bike 1972
K3 [ ] DE TRE ANN BEL Smart Cycling Team 1976
M5 [ ] Demjanovič Michal CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
M2 [ ] Demondt Nils BEL Reditech 1988
M1 [ ] Depestel Jente BEL Maarkedal 1994
K4 [ ] dfg sdfgsdg CZE team_text 1902
K4 [ ] dfg sdfgsdg CZE team_text 1902
M4 [ ] Dreluch Jarosław POL Bikestacja.pl / KCNC 1971
K2 [ ] Dubaj Natalia POL KTM TRAILTEAM 1984
M4 [ ] Due Mads DNK DMK SRAM 1970
M2 [ ] Duława Robert POL Strefa MTB Głuszyca 1982
M6 [ ] Dżus Andrzej GBR Stafford 1952
M3 [ ] Dżus Krzysztof POL Bytom 1980
M4 [ ] Egon Ploetzeneder AUT Poettsching 1966
M3 [ ] Erxleben Reik GER Blood, Sweat and Beers 1974
M3 [ ] Espigulé Gelis Emili ESP Aspresxtrem 1978
M3 [ ] Falten Hannes EST ABC KING 1973
M6 [ ] Foggo Andrew GBR Torcastle Banavie Fort William 1957
K3 [ ] Ford Amy GBR caat.org.uk 1974
M3 [ ] Fredenslund Mortensen Claus DNK HMTBK SRAM 1974
M2 [ ] Gabriels Bert BEL Reditech 1985
M5 [ ] Gabrylewicz Kazimierz POL Barany 1961
M4 [ ] Gettemans Jan BEL Bikepoint 1963
M2 [ ] Giemza Szymon POL MTBtrophy.com TEAM 1983
M5 [ ] Gilardino Piero ITA TEAM SPLUGA 1960
M3 [ ] Gogojewicz Arkadiusz POL MadMTB Wheelworx 1977
M2 [ ] Gołuszka Marcin POL BRIKO TRAILteam 1986
K3 [ ] Goryagina Lyudmila RUS Moscow 1979
M3 [ ] Graugaard Claus Winter DNK HMTBK SRAM 1973
M4 [ ] Grištšenko Andrei EST Hawaii Express team 1971
M3 [ ] Grodzki Mariusz POL Wieliczka 1980
M3 [ ] Grzelak Michał POL PTR Dojlidy - Bydzia Power 1979
M3 [ ] Hansen Kristoffer DNK HMTBK SRAM 1972
M2 [ ] Havel Josef CZE www.statikacb.cz 1982
M3 [ ] Heikki Segaert BEL Team ekspand.be 1975
M2 [ ] Herman Lukáš CZE Moto Herman 1984
M3 [ ] Herrero Sancho Rafel ESP volcanolimits.com 1977
M3 [ ] Huzior Piotr POL jmp.race - www.jmpsport.pl 1972
M4 [ ] Isaev Yuri RUS Velodoctor.ru 1966
M2 [ ] Jackowski Bartosz POL Poznań 1982
M2 [ ] Jacobs Wouter BEL Reditech 1985
M3 [ ] Janssens Koen BEL MTB DREAM TEAM 1975
M2 [ ] Jeroen Mettepenningen BEL Terheyde cycling team 1983
M3 [ ] Jeroen Schroyen BEL Stabroek 1974
M2 [ ] Jeszka Marek POL Goggle Pro Active Eyewear 1983
M3 [ ] Johan De Baets BEL Smart Cycling Team 1977
K4 [ ] Kalbertodt Jana GER Radsport Nagel Remscheid 1970
K2 [ ] Kamińska Paulina Iga POL Rybczyński CityZen MTB Team 1987
M3 [ ] Kasper Van Brabant BEL Borgerhout 1981
M2 [ ] Kaźmierczak Wojciech POL Kalisz 1983
M4 [ ] Klammer Karsten-Max GER myself 1970
M2 [ ] Klinovičs Toms LVA Ikšķile 1992
M3 [ ] Kłos Mariusz POL Goggle Pro Active Eyewear 1975
M2 [ ] Kobe Verstraeten BEL winksele 1989
M2 [ ] Kokowski Mateusz POL Nowa Sól 1985
M3 [ ] kolaja jan CZE Sportchallenge 1981
M2 [ ] Komoń Michał POL Medicycling Team 1990
M3 [ ] Kongsgaard Mads DNK HMTBK SRAM 1977
M3 [ ] Kongsgaard Michael DNK HMTBK SRAM 1978
K2 [ ] Korchazhkina Kristina RUS redBike 1982
K2 [ ] Kornvig Rikke DNK Racing29ers 1983
M3 [ ] Korolczuk Mariusz Maniek POL PTR Dojlidy - Bydzia Power 1979
M2 [ ] Kosielski Piotr POL Medicycling Team 1986
M3 [ ] Kotov Denis RUS Moscow 1980
M4 [ ] Kotwica Dariusz POL Kielce 1963
M2 [ ] Kozdryk Piotr POL ALGIDA Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 1983
M4 [ ] Kozłowski Wojciech POL Sudety MTB Challenge 1968
M3 [ ] Krejčí Pavel CZE Plzeň 1974
M3 [ ] Kriis Viljar EST Rannamõisa 1979
M3 [ ] Kulawik Mariusz POL epicteam.pl 1977
M3 [ ] Kull Agur EST Tallinn 1973
M2 [ ] Kundert Marc GER Frankfurt 1982
M2 [ ] Kunze Juul-Dam Anders DNK HMTBK SRAM 1984
M2 [ ] Kwiatkowski Mikołaj POL Medicycling Team 1986
M4 [ ] Lavender Rupert GBR Liverpool 1971
M6 [ ] Leidersdorff Carsten DNK HMTBK SRAM 1957
M6 [ ] Lindum-Jensen Peter DNK HMTBK SRAM 1956
M4 [ ] Linfield Gavin GBR Nevis Cycles/Great Glen Holiday Lets 1967
M3 [ ] LIPP AIVAR EST STR 1974
M2 [ ] Lopez Bello Ruben ESP bttpower bikers 1984
M3 [ ] Lukin Vitalik RUS Mountain peaks 1977
M4 [ ] Lund Troels DNK HMTBK SRAM 1967
M2 [ ] Łazarek Daniel POL Nitro+ Flash Team 1984
M3 [ ] Maidla Janek EST velo clubbers 1976
M4 [ ] mateja jan POL tarnów opolski 1963
M2 [ ] Matias Travassos Francisco Miguel PRT CCM - Clube Ciclismo de Mirandela 1990
M3 [ ] Mattuš Jakub CZE Ja k(l)ub 1981
M3 [ ] Matusek Robert SVK Trophy.at 1974
M4 [ ] McNicol Hendry GBR Kyle of Lochalsh 1967
M2 [ ] Mertens Ward BEL Brandstoffen Regie Smet 1987
M4 [ ] Michael Rien GER Team HELD 1967
M3 [ ] MICHAL Pavel CZE Tepelná čerpadla IVT 1973
M4 [ ] Michalak Sławomir Maria POL VELMAR Team 1967
M3 [ ] Mikuła Grzegorz POL Kraków 1972
M3 [ ] Moltsen Gudmund DNK HMTBK SRAM 1976
M4 [ ] Munch-Andersen Morten DNK HMTBK SRAM 1971
M2 [ ] Neumann Robert POL onecom.bikeatelier.berkner 1985
M3 [ ] Nick Vervoort BEL Wiekevorst 1979
M3 [ ] Nowiński Andrzej POL NetApp Arrow One Team 1976
M4 [ ] Nys Chris BEL PCP-Bikes 1964
M4 [ ] nys peter BEL PCP-Bikes 1967
M2 [ ] Ocylok Wojciech POL Gomola Trans Airco 1985
M2 [ ] Osyka Sergey RUS Clown Team (RUS) 1983
K3 [ ] Overbye Cecilie DNK HMTBK SRAM 1973
M2 [ ] Papierok Piotr POL Kraków 1984
M4 [ ] Pascal Decraene BEL Merelbeke 1971
M4 [ ] Paszkiewicz Maciej POL ZHR Team 1962
M2 [ ] Piasecki Patryk POL ALGIDA Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 1986
M2 [ ] Piątek Dawid POL Gomola Trans Airco 1986
K2 [ ] Piątek Wioleta POL Gomola Trans Airco 1986
K2 [ ] Pilarczyk Karolina POL Harpagan Graphic Home 1987
M3 [ ] Pišl David CZE Hradec Králové 1976
M4 [ ] PNIEWSKI Krzysztof POL GBS Barlinek - AP INVEST 1969
M2 [ ] Porczyk Paweł POL Medicycling Team 1988
M3 [ ] Prassé Ole DNK DMK SRAM 1974
K4 [ ] prijmeni jmeno CZE team_text 1905
M2 [ ] Prus Aleksander POL Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe- Chodzież 1985
M3 [ ] Rafael Meier SUI rennshop.ch ZABOO Bikes 1978
M4 [ ] Ramoneda Enric ESP Blue Motors 1971
M2 [ ] Rasmussen Thomas DNK Egtved 1992
M3 [ ] Refslund Bjarke DNK Team ride4fun 1981
M5 [ ] Rekko Bernard NLD Slijterij Rekko 1958
M2 [ ] Rekko Gène NLD Bikeboutique 1985
M4 [ ] Rior Allan EST muraste 1971
M2 [ ] Romanovskis Jānis LVA Ikšķile 1986
M5 [ ] Romanovskis Raimonds LVA Ikšķile 1961
M2 [ ] Rosenboom Fabian NLD Heerlen 1985
M4 [ ] Roth Jesper DNK JC Cykelklub 1968
M4 [ ] Rotovnik Tomas DNK HMTBK SRAM 1967
M4 [ ] Rudi Domen BEL Mortsel 1967
M3 [ ] Sandholt Peter DNK Horsens 1976
M3 [ ] Sanchez Eduard ESP bttpower bikers 1974
M3 [ ] Shevelev Anton RUS Samara 1978
M3 [ ] Shinn Mark GBR Garmin Polska 1972
M3 [ ] Schulz Matthias GER Blood, Sweat and Beers 1974
M2 [ ] Simon De Lannoy BEL Smart Cycling Team 1988
M2 [ ] Sinagins Iļja LVA Ikšķile 1982
M3 [ ] Ślaski (Slec) Piotr POL SCS OSOZ Racing Team 1977
M2 [ ] Śniatecki Jan POL Poznań 1986
M3 [ ] SODOWSKI Tomasz POL Chorzów 1977
M4 [ ] Sochanski Krzysztof RSA Brwinow 1968
M3 [ ] Sołtys Wojtek POL Goggle Pro Active Eyewear 1980
K3 [ ] Stawnicka Kalina POL Trezado BikeTires.pl 1976
M4 [ ] Steen-Petersen Jakob DNK HMTBK SRAM 1971
M3 [ ] Stefaan De Gendt BEL Smart Cycling Team 1972
K2 [ ] Steinberga Liva NOR Kvaløysletta 1984
M2 [ ] Stepanov Dmitry RUS Scott Rus 1985
M3 [ ] Steven De Reyck BEL Westerlo 1979
M4 [ ] Storm Lars DNK HMTBK SRAM 1969
K3 [ ] Strämel Katrin GER Team 262 1978
M2 [ ] Surovtsev Dmitriy RUS Moscow 1984
M3 [ ] Svendsen Kim DNK HMTBK SRAM 1976
K4 [ ] Swat Edyta POL SWAT Team 1965
M2 [ ] Swat Sebastian POL SWAT Team 1990
M1 [ ] Świderski Cyprian POL Trezado BikeTires.pl 2003
M3 [ ] Szarkowicz Sebastian POL epicteam.pl 1975
M3 [ ] Szczepuch Rafał POL QUEST TEAM 1973
M4 [ ] Szraucner Edward GER Radsport Bomm 1962
M2 [ ] Szraucner Sebastian GER Team Jamis Bikes / Team Focus RAPIRO Racing 1987
M4 [ ] Szweykowski Janusz POL Borówiec 1968
M2 [ ] Szymański Tomasz POL Trezado BikeTires.pl 1988
M4 [ ] Szymczak Sławomir POL VELMAR Team 1965
M2 [ ] Ševeček Jan CZE Drásal Team Holešov 1985
K4 [ ] Šmite Ingrīda LVA Baldone 1971
M3 [ ] Štefan Jiří CZE Carla.kupkolo.cz 1981
M3 [ ] Thuesen Lars Bo DNK DMK SRAM 1972
M3 [ ] Thys Henk BEL MTB DREAM TEAM 1974
M4 [ ] Tiffert Dariusz POL Gomola Trans Airco 1969
M2 [ ] Tilikin Ivan RUS redBike 1988
M3 [ ] Tillemann Taikki EST CC Rota Mobilis 1976
M2 [ ] Tłok Przemysław POL Gomola Trans Airco 1985
M4 [ ] Torrent Oscar ESP - 1971
M2 [ ] Tsepkov Maxim RUS Moskow 1987
M3 [ ] Urbańczyk Paweł POL Dobre Sklepy Rowerowe - Author 1981
M3 [ ] Van Brempt Tom BEL Smart Cycling Team 1972
M2 [ ] Van de Paer Hans BEL Reditech 1987
M5 [ ] Van de Paer Peter BEL Borsbeek 1959
M4 [ ] Van den Plas Tom BEL Lichtaart 1970
M3 [ ] Van Lierde Christophe BEL Maarkedal 1973
K4 [ ] Vandendriessche Patricia BEL Maarkedal 1968
M3 [ ] Veiergang Henrik DNK Farum 1973
M3 [ ] Verbeken Jo BEL MTB DREAM TEAM 1972
M3 [ ] Vervoort Ken BEL itegem 1981
M4 [ ] Vianini Giorgio ITA Cinelli Glass 'n go 1964
M2 [ ] Vidlak Marek CZE Brno 1986
K2 [ ] Vidlak Veronika Tereza USA PELLS TEAM 1989
M2 [ ] Vissers Tim BEL Wuustwezel 1986
M3 [ ] Vlach Honza CZE Výlet Liberec 1975
M3 [ ] Vokrouhlík Tomáš CZE BMC-SAVO racing team 1981
M2 [ ] Vorobjev Denis RUS becycle.ru 1984
M2 [ ] Výmola Petr CZE CYKLOTRENINK.com 1982
M2 [ ] Wasiak Łukasz POL Warszawa 1982
M2 [ ] Weber Paweł POL Goggle Pro Active Eyewear 1984
M3 [ ] Wieczorek Piotr POL Kielce 1974
M3 [ ] Wilk Paweł POL Trezado BikeTires.pl 1979
M4 [ ] Wnuk Sławomir POL Warszawa 1968
M5 [ ] Wójcik Jarosław POL VENUTTO Jewellery sport collection 1960
M3 [ ] Wolski Roman POL Wisła 1981
M2 [ ] Wydra Artur POL Gomola Trans Airco 1988
M4 [ ] Young Mike DNK HMTBK SRAM 1967
M4 [ ] Zając Marek POL NewAgeFitness-Skleprowerowy.pl 1964
M2 [ ] Zasada Darek POL OKULAR MTB TEAM 1990
K4 [ ] zeglinski (a) Cathy CAN Northlands Medical Clinic/ Kallisto 1964
M3 [ ] Zuev Roman RUS Alienbike 1978