Sudety MTB Challenge 2013

28.07.2013 - 02.08.2013 Region Sudety

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Standard celkem: 192, muži : 170, ženy: 22, M1: 1, M2: 50, M3: 71, M4: 39, M5: 6, M6: 3, K2: 6, K3: 12, K4: 4 [html] [pdf]

startovní listina Standard

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 192 účastníků ( 170 mužů, 22 žen) Cena za paket STANDARD za jednu osobu: do 31.01.2013 - 3800 CZK do 31.03.2013 - 5200 CZK do 31.05.2013 - 6000 CZK do 10.07.2013 - 7000 CZK

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M2 [ ] Adrien BUNTSCHU SUI Team Zimmermann-BMC-New Work 1990
K2 [ ] Achten Kristien BEL Swooth 1984
M3 [ ] Alexeev Michail RUS Mountain peaks 1976
M4 [ ] Andreas Kenel SUI MTB Cycleteh 1964
M2 [ ] Andreev Nikolai RUS PRO-BIKE.RU 1989
M3 [ ] Arce Jose Luis ESP Andalucia Bike Race 1980
M3 [ ] Arruabarrena Jon ESP Izurtza 1981
M2 [ ] Aurélien Sottas SUI www.cycles-passion.ch 1985
M3 [ ] Azizov Alexey RUS Moscow 1979
M3 [ ] Babilon Lutz GER GHOST Racing Team 1981
M4 [ ] Badura Jacek POL Gomola Trans Airco 1972
M2 [ ] Barczyk Michał POL Gomola Trans Airco 1989
M3 [ ] Bart Van Hauteghem BEL Oudenaarde 1978
M2 [ ] Batov Nikolai RUS FMC Technologies 1984
M2 [ ] Baytsur Roman RUS redBike 1989
M4 [ ] Bekasov Gleb RUS Moscow 1966
M6 [ ] Berezik Mietek POL Gomola Trans Airco 1958
M3 [ ] Bereźnicki Piotr POL Optyk-Okular 1978
M2 [ ] Bergmann Hansen Andreas DNK Allerød 1991
M4 [ ] bernard hansotte BEL Cycle evasion 1967
M4 [ ] Bernard Karel CZE INS Atelier Náchod 1967
M4 [ ] Bernd Reindl GER Muenchen 1968
M3 [ ] Beutler Thomas SUI Aeschlen 1975
M2 [ ] Błachowiak Jakub POL Leszno 1989
K3 [ ] Borowik Małgorzata POL Gomola Trans Airco 1982
M2 [ ] Botterblom Gijs NLD Trainingshulp.nl 1984
K3 [ ] Brälye Diana DNK DMK Danish Mountainbike Club 1975
M3 [ ] Brickley Rob GBR Clee Cycles - KCNC 1973
M4 [ ] Bringold Daniel SUI Blumenstein 1972
M3 [ ] Bukashin Dmitry RUS Veloprobeg.ru 1982
M3 [ ] Bukowski Rafał POL Gomola Trans Airco 1982
M4 [ ] Calleja Marcos Eduardo ESP Sodupe (Gueñes) 1963
M4 [ ] Celmaraugs Ints LVA Latvian Senior Team 1965
M2 [ ] Cesarczyk Michał POL MTB Votum Team Wrocław 1983
M4 [ ] Čada Tomas CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
M2 [ ] delete delete POL 1983
M2 [ ] Derksen Gijs NLD IPS cycling team 1986
M2 [ ] Deuble Matthias GER Freiburg 1985
M3 [ ] Durrer Buffi / Erwin SUI Fusion World GmbH 1975
M2 [ ] Dybowski Piotr POL Nitro+ Flash Team 1990
M4 [ ] Eggimann Rudolf SUI Thömus Veloshop 1972
M4 [ ] Elsesser Jochen GER Heppenheim 1971
M3 [ ] Fabrice Clément SUI Zimmermann BMC New Work 1980
M3 [ ] Folkmann Tom DNK DMK SRAM 1973
M2 [ ] Frank Nak NLD IPS technology cycling team 1984
M3 [ ] Fred Bartels NLD MTB Licht Verzet 1979
K3 [ ] Galewicz Katarzyna POL MURAPOL TWOMARK GRUPA PM SPECIALIZED 1976
M3 [ ] Gapiński Sebastian NLD PTR Dojlidy - Bydzia Power 1976
M4 [ ] Gert Van Overbeke BEL Vilvoorde 1968
M3 [ ] Gogojewicz Arkadiusz POL MadMTB Wheelworx 1977
M4 [ ] Gotowczyc Jacek POL Strzelce Kraj. 1969
M3 [ ] Grzelak Michał POL PTR Dojlidy - Bydzia Power 1979
M3 [ ] Gutierrez Ruiz-Bravo Urko ESP Bilbao 1976
M3 [ ] Hampi Hörler SUI Danis Bike Team/RMC Appenzell 1974
M3 [ ] Havel Josef CZE www.statikacb.cz 1982
K4 [ ] Heidi Buttiens BEL Lovenjoel 1971
M2 [ ] Herman Lukáš CZE Moto Herman 1984
M3 [ ] Herrero Casado Elías ESP Bilbao 1978
M4 [ ] Hoogendam André NLD na 1971
M3 [ ] horak martin CZE BMC-SAVO racing 1977
K4 [ ] Chlíbková Daniela CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1967
M3 [ ] Christoph Bernd GER - 1974
M2 [ ] Ishai Rotem USA Jamis Bikes 1986
M4 [ ] Ittersum, van Bert NLD Trainingshulp.nl 1965
M3 [ ] Ivanov Aleksei RUS no 1977
M1 [ ] Ivanov Ivan RUS Mountain peaks 1996
M3 [ ] Ivanov Vladimir RUS Mountain peaks 1973
M2 [ ] Jacobs Tim BEL Swooth 1983
M3 [ ] janas tom GER sportograf.com 1979
M2 [ ] Jens Kesters BEL Lommel 1991
M4 [ ] Jones Andy GBR Clee Cycles - KCNC 1970
M3 [ ] Jones Ben GBR Clee Cycles - KCNC 1976
M2 [ ] Julien Delaet BEL Team Raes-Niner 1986
K2 [ ] Juranek Dorota POL Gomola Trans Airco 1985
M4 [ ] Kalbertodt Knut GER RG Uni Hamburg 1964
M3 [ ] kamps okke NLD IPS technology cycling team 1981
M3 [ ] Kasprzak Tomasz POL Warszawa 1977
M2 [ ] Kevin Greeven BEL Bike Hangar 1990
K3 [ ] Khloptsava Inha BLR Minsk 1982
M5 [ ] Klaban Jaroslav CZE Helfštýn Brojlers 1961
M3 [ ] Knapczyk Piotr POL NewAgeFitness-Skleprowerowy.pl 1978
M2 [ ] Knappe Christian GER Kröning Factory Team 1987
M4 [ ] Kolacha Marek POL Gomola Trans Airco 1965
M3 [ ] kolaja jan CZE Sportchallenge 1981
M3 [ ] kolaja jan CZE Sportchallenge 1981
M3 [ ] Korolczuk Mariusz Maniek POL PTR Dojlidy - Bydzia Power 1979
M2 [ ] Kozdryk Piotr POL ALGIDA Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 1983
M4 [ ] Kozłowski Wojciech POL Sudety MTB Challenge 1968
M3 [ ] Kris De Craemer BEL Oostende 1980
M3 [ ] Kristof Sterckx BEL Wespelaar 1980
M3 [ ] Kundert Marc GER Frankfurt 1982
K4 [ ] Laurence Metelli NLD Apeldoorn 1972
M4 [ ] Lelek Josef CZE INS Atelier Náchod 1971
M3 [ ] Lipowski Marcin POL Art of Sport - bizuteriasportowa.pl 1982
M4 [ ] Lombaerts Axel BEL Linthoutbikers 1968
K2 [ ] Lorence Agate LVA Riga 1986
M2 [ ] Lorenz Inauen SUI Dani's Biketeam/RMC Appenzell 1989
M6 [ ] Luc Janssens BEL Mechelen 1952
M2 [ ] Lucas Alt GER Trier 1987
M3 [ ] Lukin Vitalik RUS Mountain peaks 1977
M2 [ ] Łazarek Daniel POL Nitro+ Flash Team 1984
M3 [ ] Łysek Łukasz POL Old School MTB Gdańsk 1981
M4 [ ] Maceček Petr CZE Ostrava 1966
M2 [ ] Maciejczak Jakub POL BikeAddicted.pl 1984
M3 [ ] Makiy Artem RUS Perm 1976
M2 [ ] Marciniak Michał POL Warszawski Klub Kolarski 1986
M3 [ ] Martin Dupuis BEL Team Raes-Niner 1979
M4 [ ] Maślana Lucjan POL Warszawa 1968
M3 [ ] Mataniak Tomasz POL Bielsko-Biała 1979
M2 [ ] Matteo Sudan SUI Zinmermann-BMC-New Work 1987
M4 [ ] Matter Paddy SUI Fusion World GmbH 1972
M2 [ ] Meeuwessen Rob NLD Rings-Goirle 1989
M2 [ ] Mertens Ward BEL Brandstoffen Regie Smet 1987
M3 [ ] Michael Neubourg BEL Linthoutbikers 1974
M3 [ ] MICHAL Pavel CZE Tepelná čerpadla IVT 1973
M3 [ ] Michel Nobs SUI Thömus 1973
M4 [ ] Mikkelsen Mads DNK Cycling Nord 1972
M2 [ ] Mitrofanov Igor RUS kATJIETbI 1987
M2 [ ] Mokrushin Evgeniy RUS be-faster.ru team 1983
M3 [ ] Momot Łukasz POL Łomianki 1981
M2 [ ] Morris Nick GBR Clee Cycles - KCNC 1985
M3 [ ] Mossoczy Zbigniew POL BIKEBOARD 1973
K3 [ ] Nenadálová Hanka CZE Kellys Bikeranch Team WOMEN 1978
M2 [ ] Nielsen Kasper Overgaard DNK DMK SRAM 1985
M3 [ ] Niewieczerzal Piotr POL Przytoczna 1982
M3 [ ] Nikolaev Fedor RUS CUBE 1979
M2 [ ] Nosek Pavel CZE BMC Skibikecentrum.cz 1984
M2 [ ] Olsder Gerjan NLD CTWT.nl 1988
K3 [ ] Overbye Cecilie DNK HMTBK Sram 1973
M5 [ ] Paszkiewicz Maciej POL ZHR Team 1962
M3 [ ] pavlinux Pavel Vasilyev RUS Pavlinux Inc. 1977
M4 [ ] Peti Steinmann SUI Fusion World GmbH 1969
M2 [ ] Piątek Dawid POL Gomola Trans Airco 1986
K2 [ ] Pilarczyk Karolina POL Harpagan Graphic Home 1987
M2 [ ] Polakowski Jakub POL Tczew 1993
M3 [ ] Poliakov Viktor RUS Mountain peaks 1980
M3 [ ] Prassé Ole DNK DMK SRAM 1974
M3 [ ] Refslund Bjarke DNK Team ride4fun 1981
M2 [ ] Refslund Holger DNK Ikast 1994
M4 [ ] Reidinger René AUT Vienna 1969
M4 [ ] Rembak Piotr POL Skarżysko-Kamienna 1969
M3 [ ] Ryšavý Pavel CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1979
M3 [ ] Sager Jason USA Team Jamis 1974
M4 [ ] SAMUEL RICHARD GBR Clee Cycles - KCNC 1971
M3 [ ] SANDERS ALEXANDER NLD IPS technology cycling team 1977
M3 [ ] Sandholt Peter DNK Horsens 1976
M3 [ ] Savin Sergey RUS Lobnya 1979
M2 [ ] Scanlon Robrt IRL Dublin 1993
M3 [ ] Shevelev Anton RUS Samara 1978
M3 [ ] Shotton Joel GBR Clee Cycles - KCNC 1977
K3 [ ] Schütz Margit AUT Nora Racing Team 1982
K3 [ ] Siegrid Van Bever BEL Wilsele 1974
M4 [ ] Simon Bastin BEL Liège 1965
K3 [ ] Sosnowska Aleksandra POL Art of Sport - bizuteriasportowa.pl 1982
M4 [ ] Stękiel Jerzy POL Goggle Pro Active Eyewear 1965
M2 [ ] Stepanov Dmitry RUS Scott Rus 1985
K3 [ ] Strämel Katrin GER Team 262 1978
M5 [ ] Strik Martin NLD MTB Licht Verzet 1960
M4 [ ] Sufin Jacek POL Gomola Trans Airco 1966
K4 [ ] Swat Edyta POL SWAT Team 1965
M2 [ ] Swat Sebastian POL SWAT Team 1990
M5 [ ] Szefler Andrzej SAU Dhahran 1961
K3 [ ] Szefler Susantiningsih SAU Dhahran 1976
M2 [ ] Szymański Tomasz POL Trezado BikeTires.pl 1988
M6 [ ] Thomas Marx GER Muenchen 1958
M4 [ ] Tiffert Dariusz POL Gomola Trans Airco 1969
M2 [ ] Tilikin Ivan RUS redBike 1988
M3 [ ] Traczyk Rafał POL Warszawa 1981
K2 [ ] van den Bielerd Anouk NLD IPS technology cycling team 1989
K2 [ ] van den Bielerd Hanne NLD IPS technology cycling team 1989
M3 [ ] van der Woude Willem Jan NLD MTB Licht Verzet 1981
M2 [ ] Vdovin Denis RUS Ekaterinburg 1986
M2 [ ] Verhoeven Roel NLD Team Gerotech 1992
M2 [ ] Vissers Tim BEL Wuustwezel 1986
M3 [ ] Vojtek Štěpán CZE Ostravice 1975
M3 [ ] vokrouhlík Tomáš CZE BMC SAVO racing team 1981
M4 [ ] Vontobel Hano SUI HRF Bike 1964
M2 [ ] Vorobjev Denis RUS becycle.ru 1984
M5 [ ] walter aerts GBR grobbendonk 1959
M3 [ ] Wegner Sönke GER World of MTB 1982
M3 [ ] Wilk Paweł POL Trezado BikeTires.pl 1979
K3 [ ] Williamson Catherine GBR Bizhub/ Energas 1982
M3 [ ] Wimmer Thomas GER Giasing Cycle 1974
M3 [ ] Winter David GBR Clee Cycles - KCNC 1981
M4 [ ] Wnuk Sławomir POL Warszawa 1968
M5 [ ] Wójcik Jarosław POL VENUTTO Jewellery sport collection 1960
M4 [ ] Wolfgang Hiltscher, Dr. GER München 1963
M2 [ ] Wydra Artur POL Gomola Trans Airco 1988
M3 [ ] Yashinin Konstantin RUS Samara 1981
M4 [ ] Zając Marek POL NewAgeFitness-Skleprowerowy.pl 1964
M4 [ ] Żmuda Marcin POL Piła 1969
M3 [ ] Zuev Roman RUS Alienbike 1978