Terénní triatlon Hradec Králové

30.07.2017 Hradec Králové, areál Biřička

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

hlavni zavod (400/19/4)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M3 [1155] Vojtěch Bednarský 1997 CZE TNF bike team 01:16:09 00:00
2 2 / M3 [1130] Marek Ryška 1996 CZE Moutaintime Felt Aropec 01:18:26 02:17
3 3 / M3 [1117] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 01:21:40 05:31
4 4 / M3 [1131] Filip Hanslián 1987 CZE Moutaintime Felt Aropec 01:21:56 05:47
5 5 / M3 [1146] Jakub Jaroš 1985 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:22:17 06:07
6 1 / M5 [1007] František Bulava 1966 CZE TT LOKO Beroun 01:22:38 06:29
7 1 / M4 [1138] Roman Procházka 1973 CZE VPP team 01:22:48 06:39
8 6 / M3 [1080] Michal Piloušek 1989 CZE Hus Muž team 01:23:29 07:20
9 2 / M4 [1089] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 01:24:12 08:02
10 7 / M3 [1082] Ondřej Pleskot 1984 CZE HOPardubice 01:24:27 08:18

štafety (dvou- či tříčlenné)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [1203] Petr Kučera Oldřich Schejbal 1988 CZE 01:20:03 00:00
2 2 / Muži [1202] L. Drejsl Lukáš Martin 1986 CZE 01:20:51 00:48
3 3 / Muži [1201] P. Bezděk J. Nápravník V. Šolc 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:23:58 03:55
4 1 / Ženy [1204] K a K, Bergerovy P. Vaněk 1992 CZE CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L. 01:25:36 05:33
DSQ / Muži [1128] Jiří Kraus * 1965 CZE

EASY triatlon (150/5/1.5)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Junioři [1209] Michal Hanyk 2002 CZE AC Turnov 24:02 00:00
2 1 / M36 [1235] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 25:12 01:10
3 2 / M36 [1262] Jan Mader 1971 CZE Labe Tri Club HK 25:31 01:29
4 2 / Junioři [1224] Martin Mrňávek 2003 CZE Sportstyl 26:27 02:25
5 3 / M36 [1281] Tomáš Pavel 1976 CZE 27:04 03:02
6 3 / Junioři [1211] Jakub Chaloupský 2003 CZE OK 99 Hradec Králové 27:08 03:06
7 4 / M36 [1297] Ladislav Raim 1964 CZE Nový HK 28:08 04:06
8 1 / M35 [1285] Petr Stohwasser 1982 CZE Hradec Králové 30:07 06:04
9 5 / M36 [1233] Richard Stohwasser 1955 CZE JK-cyklo 30:21 06:19
10 1 / Juniorky [1218] Marie Kopáčová 2005 CZE PK Pardubice 30:43 06:41

Xterra KIDS (0/1.5/0.5)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [1272] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 05:25 00:00
2 2 / Ženy [1261] Martina Čechová 2007 CZE Hradec Králové 05:46 00:20
3 1 / Muži [1266] Matouš Kareš 2008 CZE 05:46 00:20
4 2 / Muži [1264] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec Kralové 05:57 00:32
5 3 / Ženy [1248] Veronika Kopáčová 2009 CZE 06:37 01:12
6 3 / Muži [1245] Matěj Dus 2009 CZE HK 06:46 01:20
7 4 / Ženy [1260] Monika Čechová 2009 CZE Hradec Králové 06:49 01:23
8 5 / Ženy [1249] Barbora Kastherová 2007 CZE 06:53 01:27
9 6 / Ženy [1254] Kristýna Koptíková 2009 CZE 06:57 01:31
10 7 / Ženy [1251] Dorota Novotná 2009 CZE 07:30 02:04

Xterra MINI

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [1246] Veronika Dusová 2011 CZE 04:37 00:00
2 2 / Ženy [1241] Lucie Macháčková 2011 CZE Hradec Králové 04:42 00:05
3 1 / Muži [1273] Vojta Krátký 2011 CZE Horní Ředice 04:48 00:11
4 2 / Muži [1265] Pacheco Sebastian 2012 CZE 05:17 00:40
5 3 / Muži [1242] jakub Macháček 2012 CZE Hradec králové 05:41 01:04
6 3 / Ženy [1271] Linda Šebková 2012 CZE Mk 05:42 01:04
7 4 / Ženy [1275] Andrea Melzerová 2012 CZE HK 05:43 01:06
8 4 / Muži [1279] Matýsek Husák 2012 CZE MTBO Hradec Králové 05:50 01:13
9 5 / Ženy [1250] Dorota Kastherová 2012 CZE 05:59 01:22
10 5 / Muži [1277] Jan Váňa 2013 CZE Nechanice 07:39 03:02