Terénní triatlon Hradec Králové

30.07.2017 Hradec Králové, areál Biřička

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Xterra MINI celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, Muži: 6, Ženy: 5 zeleznicar [html] [pdf]
Xterra KIDS (0/1.5/0.5) celkem: 13, muži : 5, ženy: 8, Muži: 5, Ženy: 8 zeleznicar [html] [pdf]
EASY triatlon (150/5/1.5) celkem: 55, muži : 30, ženy: 25, Junioři: 9, M35: 8, M36: 13, Juniorky: 9, Z35: 8, Z36: 8 zeleznicar [html] [pdf]
hlavni zavod (400/19/4) celkem: 191, muži : 158, ženy: 33, M1: 9, M3: 81, M4: 0, Z4: 50, M5: 21, Z1: 4, Z3: 22, Z5: 4 zeleznicar [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Muži: 4, Ženy: 1 zeleznicar [html] [pdf]

startovní listina Xterra MINI

start ~ 10:14:00 , přihlášeno: 11 účastníků ( 6 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [1246] Dusová Veronika CZE 2011
Muži [1279] Husák Matýsek CZE MTBO Hradec Králové 2012
Ženy [1250] Kastherová Dorota CZE 2012
Muži [1273] Krátký Vojta CZE Horní Ředice 2011
Muži [1242] Macháček jakub CZE Hradec králové 2012
Ženy [1241] Macháčková Lucie CZE Hradec Králové 2011
Ženy [1275] Melzerová Andrea CZE HK 2012
Muži [1258] Pavlík Tomáš CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 2013
Muži [1265] Sebastian Pacheco CZE 2012
Ženy [1271] Šebková Linda CZE Mk 2012
Muži [1277] Váňa Jan CZE Nechanice 2013

startovní listina Xterra KIDS (0/1.5/0.5)

start ~ 10:27:00 , přihlášeno: 13 účastníků ( 5 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [1270] čech Vítek CZE Plzeň 2010
Ženy [1261] Čechová Martina CZE Hradec Králové 2007
Ženy [1260] Čechová Monika CZE Hradec Králové 2009
Muži [1243] Dědek Tadeáš CZE Praskačka 2009
Muži [1245] Dus Matěj CZE HK 2009
Muži [1266] Kareš Matouš CZE 2008
Ženy [1249] Kastherová Barbora CZE 2007
Ženy [1248] Kopáčová Veronika CZE 2009
Ženy [1254] Koptíková Kristýna CZE 2009
Ženy [1272] Krátká Zuzka CZE ** Zuzka ** 2008
Ženy [1259] Linderová Anna CZE Vysoké nad Labem 2008
Ženy [1251] Novotná Dorota CZE 2009
Muži [1264] Raim Ladislav CZE Nový Hradec 2009

startovní listina EASY triatlon (150/5/1.5)

start ~ 11:30:00 , přihlášeno: 55 účastníků ( 30 mužů, 25 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Z35 [1205] Brázdová Petra CZE 1991
Z36 [1263] Čechová Iva CZE Magistrát města Hradec Králové 1975
Z36 [1288] Čechová Linda CZE Plzeň 1976
Z35 [1206] Černá Denisa CZE 1986
M36 [1207] Eliášek Jiří CZE Kobra 1969
M35 [1296] Enoch Petr CZE 1987
Z36 [1208] Grinac Gabriela CZE 1980
Junioři [1209] Hanyk Michal CZE LO Sokol Jablonec nad Jizerou 2002
Junioři [1210] Hanyk Roman CZE LO Sokol Jablonec nad Jizerou 2004
M36 [ ] Hudač Martin CZE 1980
Junioři [1211] Chaloupský Jakub CZE OK 99 Hradec Králové 2003
Junioři [1212] Jadrný Tomáš CZE Iscarex Junior team Česká Třebová 2004
Juniorky [1213] Jeřábková Vanda CZE Sportstyl 2000
Z36 [1214] Kalinová Dita CZE 1972
Juniorky [1215] Kalinová Michaela CZE 2007
M36 [1133] Klusoň Oldřich CZE 1980
M35 [1216] Kollár Jan CZE Racing Olešná 1991
M36 [1217] Kopáč Kamil CZE Individuální 1977
Juniorky [1218] Kopáčová Marie CZE PK Pardubice 2005
Junioři [1219] Koptík Jiří CZE 2008
Z36 [1220] Koptíková Lucie CZE 1981
Z35 [1221] Koskova Lucie CZE 1991
M35 [1222] Krátký Martin CZE RunSport Team 1984
Junioři [1127] Krátký Vojta CZE Bike Freaks Holice 2011
Juniorky [1223] Kuchařová Karolína CZE Triatlon Plzeň 2004
M36 [1262] Mader Jan CZE Labe Tri Club HK 1971
M35 [1295] Merganc Martin CZE HK 1982
Junioři [1224] Mrňávek Martin CZE Sportstyl 2003
M36 [1071] Oliva Radim CZE CrossFit Pardubice 1975
M36 [1225] Oliva Radim CZE CrossFit Pardubice 1975
Juniorky [1267] Pacheco Žofie CZE 2009
M35 [1226] Pajer Ondřej CZE individuální 1989
Junioři [1227] Pašta Pavel CZE 2002
M35 [1228] Paul Zdeněk CZE 1991
M36 [1281] Pavel Tomáš CZE 1976
Juniorky [1229] Pitrmanová Eliška CZE SCHK 2007
Z36 [1299] Příhovová Pavlína CZE 1979
Juniorky [1291] Puchernová Tereza CZE Pardubice 2003
M36 [1297] Raim Ladislav CZE Nový HK 1964
Z35 [1230] Romančáková Jitka CZE 1991
Z35 [1231] Skolková Andrea CZE Pandy Team 1996
M35 [1247] Sobotka Lukáš CZE Praha 4 1984
Junioři [1232] Steklý František CZE 2003
M35 [1285] Stohwasser Petr CZE Hradec Králové 1982
M36 [1233] Stohwasser Richard CZE JK-cyklo 1955
Z36 [1234] Surduková Katka CZE 1974
M36 [1235] Svatoš Vladimír CZE AUTOMAX 1963
M36 [1103] Svoboda Daniel CZE TEAM 2012 1974
M36 [1236] Svoboda Daniel CZE TEAM 2012 1974
Z36 [1252] Svobodová Marcela CZE Praha 5 1968
Z35 [1287] Šebková MARIE CZE 1983
Juniorky [1237] ŠIMŮNKOVÁ Kateřina CZE SIMUNEK FAMILY 1998
Z35 [1238] Štěpanovská Eva CZE Polanský Bike and Run 1994
Juniorky [1240] Trojanová Viktorka CZE Pardubice 2008
Z35 [1284] Volfová Aneta CZE Family team Hlinsko 1982

startovní listina hlavni zavod (400/19/4)

start ~ 13:00:00 , přihlášeno: 191 účastníků ( 158 mužů, 33 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Z4 [1001] Antoš Jan CZE Praha 1974
M5 [1002] Aur Zdeněk CZE VK Slavia Hradec Králové 1953
M3 [1003] Bahník Ondřej CZE IMIN 1981
Z3 [1134] Bánová Tereza CZE Trutnov 1991
Z5 zeleznicar [1136] Bartošová Květoslava CZE Železničáři 1965
M3 [1155] Bednarský Vojtěch CZE TNF bike team 1997
M1 [1268] Bechyňa Štěpán CZE 1998
Z4 [1004] Beňo Richard CZE 1968
M3 [1149] Berka Martin CZE 1987
M3 [1005] Bořil Jan CZE AC Rozdělov 1989
M3 [1006] Březina Anton CZE 1980
M5 [1007] Bulava František CZE TT LOKO Beroun 1966
Z3 [1150] Cahlová Blanka CZE 1990
Z4 [1009] Černý Lukáš CZE BorderGuards ŽACLÉŘ 1974
Z4 zeleznicar [1010] Daniel Kouřil CZE Železničáři 1971
Z4 [1011] David Pavel CZE Nymburk 1972
M5 [1012] Dlabka Ludvík CZE 3D Fitness RT 1960
M3 [1013] Dlabka Ondřej CZE Harrisarts tattoo 1985
M5 [1014] Dolanský Pavel CZE Hobýci 1965
Z5 zeleznicar [1015] Eva Cupalová CZE Železničáři 1947
Z3 [ ] Fadljevičová Kateřina CZE 1979
M3 [1017] Felkl Miloslav CZE 1981
M5 [1018] Fiala Aleš CZE SK Slavia Praha 1966
M3 [1019] Fiala Karel CZE 1979
Z4 [ ] Filipová Ivana CZE 1973
Z1 [ ] Filipová Tereza CZE Snowrockets 2000
Z3 [1022] Flejberkova Monika CZE 1994
M3 [1023] Frolík Michal CZE SWcontrol 1983
M5 [1024] Fulka Jiří CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
M1 [1026] Hájek Ondřej CZE TJ Sokol Malšova Lhota 2004
Z4 [1025] Hájek Tomáš CZE Malšova lhota 1974
M3 [1131] Hanslián Filip CZE Moutaintime Felt Aropec 1987
Z3 [1156] Havlíková Tereza CZE Body ID 1980
M3 [1158] Hladík Martin CZE 1984
M3 [1143] Hlušek Jaroslav CZE 1986
M5 [1027] Hofman Oldřich CZE Triklub Dobruška 1963
Z4 [1028] Horník Jan CZE DTJ Běleč nad Orlicí 1971
M3 [1166] Hornych Vena CZE Kupkolo MTB Trilogy 1978
M3 [1029] Hošek Ondřej CZE Lokomotiva Strašnice 1979
M3 [1030] Hrbek Pavel CZE Coyotes 1984
M3 [1274] Hudač Martin CZE 1984
M3 [1031] Hůlka David CZE 1991
Z4 [1032] Hylmar Jaroslav CZE 1974
Z1 [1033] Chaloupská Barbora CZE OK 99 Hradec Králové 1999
Z4 [1034] Chaloupský David CZE Hradec Králové 1971
Z4 [1035] Jadrný Lubomír CZE ISCAREX team Česká Třebová 1973
M3 zeleznicar [1036] Jan Svoboda CZE Železničáři 1983
M3 [1160] Janda Martin CZE KOB Dobruška 1980
M3 [1037] Janeba Jiří CZE MAJK 1980
M3 [1146] Jaroš Jakub CZE Rockmachine-Cyklomax 1985
Z4 [1038] Ježek Petr CZE IAMX 1977
M3 [1039] Jindra David CZE TSK PRAHA 1992
M1 [1041] Jirásko Josef CZE SK SRCH 2001
Z4 [1040] Jirásko Lubomír CZE Srch 1971
M5 zeleznicar [1042] Jiří Beneš CZE Železničáři 1966
M5 zeleznicar [1043] Jiří Martinák CZE Železničáři 1960
Z5 [1044] Jonášová Zdena CZE Hradecký spinning klub 1964
Z3 [1164] Kamila Netíková CZE 1990
Z3 [1164] Kamila Netíková CZE 1990
Z3 [1045] Karásková Tereza CZE 1989
M3 [1046] Kijonka Jakub CZE 1987
M3 [1047] Koníř Zdeněk CZE Heřmanův Městec 1987
M3 [1048] Koptík Jiří CZE 1982
M5 [1049] Kordík Martin CZE 1964
M3 [1289] Kosička Lubor CZE Cyklovrakoviště 1984
Z4 [1145] Kouřilová Veronika CZE 1975
M5 [1298] Králík Michal CZE Hradec Králové 1962
M5 [1141] Krátký Miroslav CZE 1965
Z4 [1293] Kratochvíl Ladislav CZE Pardubice 1970
M5 [1050] Krutílek Marek CZE TT Pardubice 1965
Z4 [1051] Kružík Jan CZE Kolín 1975
Z4 [1129] Kružík Jan CZE Kolín 1975
Z4 [1051] Kružík Jan CZE Kolín 1975
Z4 [1129] Kružík Jan CZE Kolín 1975
M3 [1052] Krysta Michal CZE KILPI RACING TEAM 1984
M3 [1053] Kuba Jiří CZE Smrkáči 1980
M3 [1152] Kučera Pavel CZE Pardubice 1985
Z1 [1054] Kunová Laura CZE SCHK 2003
Z3 [1269] Litomská Dominika CZE 1979
Z4 zeleznicar [1055] Lubomír Čapek CZE Železničáři 1974
M3 zeleznicar [1056] Luboš Verner CZE Železničáři 1979
M3 [1057] Lukeš Ondřej CZE Cyklostředa 1982
Z4 [1058] Macháček Jiří CZE HO Stěžery 1976
M3 [1059] Machata Tomáš CZE 1987
M5 [1126] Malý Ondra CZE CIRK Laputyza 1966
M3 zeleznicar [1060] Marcel Ludwig CZE Železničáři 1989
M3 zeleznicar [1061] Martin Janák CZE Železničáři 1985
M5 zeleznicar [1062] Martin Marinov CZE Železničáři 1967
M3 [1063] Matera Tomáš CZE KILPI RACING TEAM 1989
M3 zeleznicar [1064] Michal Dařílek CZE Železničáři 1978
M5 zeleznicar [1065] Milan Verner CZE Železničáři 1950
Z4 zeleznicar [1066] Miroslav Hnát CZE Železničáři 1971
Z4 [1067] Mlíka Radek CZE 1974
Z4 [1068] Moník Petr CZE UHHK 1977
M3 [1069] Mynář Marian CZE DEX team 1988
M3 [1165] Netík Lukáš CZE SK RN Hradec Králové 1988
M3 zeleznicar [1137] Nevečeřal Lukáš CZE Železničáři 1979
M1 [1070] Nosek Filip CZE 1998
Z4 [1162] Novák Jan CZE SPORT ALBI 1977
Z4 [1971] Novotný Jiří CZE Srch 1971
M3 [1290] Novotný Tomáš CZE Praha 1981
Z4 [1157] Obr Tomáš CZE Body ID 1977
Z4 [1071] Oliva Radim CZE CrossFit Pardubice 1975
Z4 [1225] Oliva Radim CZE CrossFit Pardubice 1975
Z4 zeleznicar [1072] Ondřej Šmehlík CZE Železničáři 1977
Z3 [1073] Ožanová Jana CZE 1982
M5 [1074] Pacina Jan CZE Triade Děčín 1966
Z4 [ ] Palíšek Ladislav CZE Pardubice 1970
M3 [1294] Palíšek Zdeněk CZE České Budějovice 1980
M3 [1292] Pance Albert CZE Cyklo-středa 1983
M3 [1147] Paser Ondřej CZE 1989
Z3 [1075] Paulusová Lucie CZE 1994
M5 zeleznicar [1076] Pavel Hamerník CZE Železničáři 1949
M3 [1255] Pavlik Jan CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 1981
M3 [1077] Pavlík Lukáš CZE 1989
M5 [1078] Pavlík Miroslav CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec 1964
Z3 [1079] Pilná Petra CZE 1996
M3 [1080] Piloušek Michal CZE Hus Muž team 1989
Z1 [1081] Pitrmanová Kateřina CZE SCHK 2004
M3 [1082] Pleskot Ondřej CZE HOPardubice 1984
M3 [1083] Počekajlo Václav CZE Triatlon Trutnov 1987
M3 [1282] Polák Miloš CZE 1979
M3 [1084] Portyš Jakub CZE Pardubice 1987
Z4 [1085] Pospíšil Vladimír CZE 1977
M1 [1086] Prášek Adam CZE ČKS SKI Jilemnice 1999
Z4 [1138] Procházka Roman CZE VPP team 1973
Z4 [1087] Průšová Iva CZE 1973
M3 [1190] Ptáček Josef CZE IMIN 1980
M3 [1088] Puhlovský Michal CZE FCNHK 1983
Z4 [1089] Rada Jan CZE KC KUTNÁ HORA 1977
M3 [1090] Rada Zdeněk CZE 1984
Z4 zeleznicar [1091] Radek Kalita CZE Železničáři 1969
M3 [1092] Rak Tomáš CZE 1991
Z4 [1093] Ritter Tomáš CZE Run4Fun 1973
Z3 [1257] Roubalová Markéta CZE SK Kola VÍŠEK 1994
Z3 [1094] Rudolfová Tereza CZE Salomon | Suunto | Lawi 1989
M1 [1148] Rypl Martin CZE SK Nové Město nad Metují 1998
M3 [1130] Ryška Marek CZE Moutaintime Felt Aropec 1996
M1 [1095] Ryzák David CZE Trutnov 1999
Z4 [1153] Segeth Josef CZE 1971
M3 [1096] Skalka Jakub CZE 1991
Z3 [1097] Skupieňová Kristýna CZE Rocktechnik tt 1989
M3 [1256] Slavata Tomáš CZE Author 1980
M3 [1098] Snopko David CZE SHYBUJ.CZ 1982
Z4 [1099] Steklý Petr CZE Hradec Králové 1974
M3 [1100] Strnad Tomáš CZE TEAM KSM HRÁDEK 1993
Z3 [1101] Strnadová Kateřina CZE Eleven Mercedes Mitas 1991
M3 [1102] Subrt Pavel CZE Cyklostředa 1984
M3 [1280] Suk Petr CZE Pandy Team 1996
Z4 [1103] Svoboda Daniel CZE TEAM 2012 1974
Z4 [1236] Svoboda Daniel CZE TEAM 2012 1974
M5 [1253] Svoboda Jiří CZE CYKLOADAM RACING 1966
Z3 [1104] Svobodová Petra CZE 1992
Z4 [1286] Šebek Dalibor CZE 1975
Z3 [1105] Šejvlová Vlasta CZE Třebechovice 1980
M3 [1283] Šidlichovský Jakub CZE FHCT 1988
M3 [1106] Štusák Filip CZE 1981
M3 [1107] ŠULC Martin CZE MC Převozníček 1981
M5 [1139] Švejda Jan CZE 1964
M3 [1142] Taichman Jiří CZE 1989
Z3 zeleznicar [1108] Tereza Gojná CZE Železničáři 1990
Z4 zeleznicar [1110] Tomáš Nádvorník CZE Železničáři 1968
Z4 [1109] Tomáš Zdeněk CZE Býšť 1971
M3 [1111] Tomeš Michal CZE 1987
Z4 [1112] Trčka Jan CZE 1968
M3 [1113] Trenda Filip CZE Silvini Madshus Team 1995
M3 [1140] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1151] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1135] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1159] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [ ] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1163] Triatlet Neznamy CZE 1980
M3 [1016] Triatlet Neznamy CZE 1980
M1 [1244] Trojan Matouš CZE 2000
M3 [1114] Tuček Pavel CZE všechno vpravo 1985
Z4 [1115] Turyna Miroslav CZE 1968
M3 [1116] Vacek Radek CZE Individuální 1996
M3 [1117] Válek Václav CZE Roztoky 1980
Z4 zeleznicar [1161] Vanický Pavel CZE Železničáři 1971
Z3 [1276] Váňová Jana CZE 1980
M3 [1118] Vidner Štěpán CZE TSK PRAHA 1985
Z3 [1132] Víchová Eva CZE 1982
M3 [1119] Vlasák Martin CZE The Last of Us 1989
Z3 [1121] Vojtková Jitka CZE 1985
Z5 [1120] Vojtková Marie CZE 1961
M1 [1123] Zamazal Oliver CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec 2002
Z4 [1122] Zamazal Patrik CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec 1972
M3 [1144] Zavodnik Neznamy CZE 1980
Z4 zeleznicar [1124] Zdeněk Česák CZE Železničáři 1968
Z4 zeleznicar [1125] Zdeněk Doležal CZE Železničáři 1974
M3 [1278] Zeman Daniel CZE www.zdraveusmevy.cz 1983

startovní listina štafety (dvou- či tříčlenné)

start ~ 13:00:00 , přihlášeno: 5 účastníků ( 4 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [1201] J. Nápravník V. Šolc P. Bezděk CZE Rtyně v Podkrkonoší 1986
Muži [1128] Kraus * Jiří CZE 1965
Muži [1202] Lukáš Martin L. Drejsl CZE 1986
Muži [1203] Oldřich Schejbal Petr Kučera CZE 1988
Ženy [1204] P. Vaněk K a K, Bergerovy CZE CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L. 1992