Terénní triatlon Hradec Králové

30.07.2017 Hradec Králové, areál Biřička 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Xterra MINI celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, Muži: 6, Ženy: 5 zeleznicar [html] [pdf]
Xterra KIDS (0/1.5/0.5) celkem: 13, muži : 5, ženy: 8, Muži: 5, Ženy: 8 zeleznicar [html] [pdf]
EASY triatlon (150/5/1.5) celkem: 40, muži : 22, ženy: 18, Junioři: 8, M35: 6, M36: 8, Juniorky: 7, Z35: 5, Z36: 6 zeleznicar [html] [pdf]
hlavni zavod (400/19/4) celkem: 150, muži : 125, ženy: 25, M1: 9, M3: 66, M4: 33, Z4: 2, M5: 17, Z1: 3, Z3: 16, Z5: 4 zeleznicar [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Muži: 4, Ženy: 1 zeleznicar [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Easy3atlon pdf 35947B18.08.2017 10:25:57
Easy3atlon Zeny pdf 32918B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod pdf 48383B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Discipliny pdf 122379B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Discipliny Zeny pdf 81255B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Zeny pdf 33721B18.08.2017 10:25:57
Stafety pdf 31404B18.08.2017 10:25:57
Xterra Kids pdf 31998B18.08.2017 10:25:57
Xterra Mini pdf 31977B18.08.2017 10:25:57

výsledková listina EASY triatlon (150/5/1.5)

start ~ 11:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Junioři [1209] Michal Hanyk 2002 CZE AC Turnov 24:02.2
2 1 / M36 [1235] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 25:12.4 01:10.2
3 2 / M36 [1262] Jan Mader 1971 CZE Labe Tri Club HK 25:31.2 01:29.0
4 2 / Junioři [1224] Martin Mrňávek 2003 CZE Sportstyl 26:27.3 02:25.1
5 3 / M36 [1281] Tomáš Pavel 1976 CZE 27:04.7 03:02.5
6 3 / Junioři [1211] Jakub Chaloupský 2003 CZE OK 99 Hradec Králové 27:08.4 03:06.2
7 4 / M36 [1297] Ladislav Raim 1964 CZE Nový HK 28:08.9 04:06.7
8 1 / M35 [1285] Petr Stohwasser 1982 CZE Hradec Králové 30:07.0 06:04.8
9 5 / M36 [1233] Richard Stohwasser 1955 CZE JK-cyklo 30:21.8 06:19.6
10 6 / M36 [1217] Kamil Kopáč 1977 CZE Individuální 30:43.4 06:41.2
11 7 / M36 [1133] Oldřich Klusoň 1980 CZE 31:45.7 07:43.5
12 2 / M35 [1222] Martin Krátký 1984 CZE RunSport Team 31:50.1 07:47.9
13 3 / M35 [1296] Petr Enoch 1987 CZE 32:05.8 08:03.6
14 4 / M35 [1216] Jan Kollár 1991 CZE Racing Olešná 32:22.5 08:20.3
15 4 / Junioři [1232] František Steklý 2003 CZE 32:31.2 08:29.0
16 5 / Junioři [1227] Pavel Pašta 2002 CZE 33:05.1 09:02.9
17 6 / Junioři [1210] Roman Hanyk 2004 CZE AC Turnov 33:50.9 09:48.7
18 5 / M35 [1247] Lukáš Sobotka 1984 CZE Praha 4 34:04.3 10:02.1
19 6 / M35 [1295] Martin Merganc 1982 CZE HK 35:30.0 11:27.8
20 7 / Junioři [1219] Jiří Koptík 2008 CZE 36:58.0 12:55.8
21 8 / Junioři [1212] Tomáš Jadrný 2004 CZE Iscarex Junior team Česká Třebová 48:51.6 24:49.4
22 8 / M36 [1207] Jiří Eliášek 1969 CZE Kobra 50:40.2 26:38.0